Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bradley leszarom, de Yanda nelkul nagyon nehéz lesz... rohadt eletbe 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nemár... 😥


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Ravens LB Bam Bradley tore his ACL in today's game and will miss the rest of the season.

Hát valami itt van a levegőben 😕
Hihetetlen...
több mint 6 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Én most nem lepődnék meg, ha pár napon belül valakiért tradelünk...lehetne (és szerintem kell is) esélyt adni ennek a Dnek.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Baltimore Ravens‏ @Ravens
RG Marshal Yanda suffered a season-ending ankle injury today.
Beki
Marha jo, vele se volt jo a fal, de utana pp-ben meg egyenesen rossz.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Baltimore Ravens‏ @Ravens
RG Marshal Yanda suffered a season-ending ankle injury today.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Nahát, akkor 2-0, az ohiói duettet két vállra fektettük, 10 labdát szerezve, remek ez a védelem. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ravens Insider‏ @RavensInsider 13 ó13 órával ezelőtt
Tovább
Ravens add RB Alex Collins and CB Tony McRae to active roster; waive RB Jeremy Langford  bsun.md/2w0e55h

Meglepő,hogy Langfordot elengedték,Collins ellenében.Woodheadet jobban tudná helyettesíteni L,mint C .Tegnap még L-t aktiválták.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Mit Gondoltok a hétvégi meccsről, én egy nagyon szenvedős győzelmet várok, és absz nem vagyok nyugodt...
malkav
Egyértelműen nyernünk kell, ha tartani akarjuk a lépést a vasassal. Szerintem LOS-t kell uralnunk a labda mind két oldalán. Garrett nem játszik az nekünk mindenképp jó jel. Kizert nyomás alá kell helyeznünk és akkor jöhetnek a turnoverek megint, amivel Flakon és az egész Offense dolgát megkönnyíthetjük. Letoljuk a lasztit a torkukon sok futást várok illetve már egy két hosszú paszt is megnéznék Joe-tól, illetve a "szokásos" agresszív,kemény védelmet aggresszív play callinggal.
cikesz
Egyetértek. Kizer remek kis irányító lehet, de most a D-nek ki kell használnia, hogy rookie, hibákra kell kényszeríteni. Az O-tól én is várok javulást, habár nem nagy mértékben. 20-25 ponttal szerintem bőven abszolválható lesz a meccs. De nem vagyok nyugodt én sem.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Mit Gondoltok a hétvégi meccsről, én egy nagyon szenvedős győzelmet várok, és absz nem vagyok nyugodt...
malkav
Egyértelműen nyernünk kell, ha tartani akarjuk a lépést a vasassal. Szerintem LOS-t kell uralnunk a labda mind két oldalán. Garrett nem játszik az nekünk mindenképp jó jel. Kizert nyomás alá kell helyeznünk és akkor jöhetnek a turnoverek megint, amivel Flakon és az egész Offense dolgát megkönnyíthetjük. Letoljuk a lasztit a torkukon sok futást várok, illetve már egy két hosszú passzt is megnéznék Joe-tól, illetve a "szokásos" agresszív,kemény védelmet-agresszív play callinggal.

Szerkesztette: cikesz
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Mit Gondoltok a hétvégi meccsről, én egy nagyon szenvedős győzelmet várok, és absz nem vagyok nyugodt...
malkav
Nehéz meccset várok, azért a Browns nem volt rossz a Steelers ellen,de meglesz a win. Mindenképp győzni kell,ha idén playoffba akarunk kerülni. A támadó faltól félek,a D elég jó.
több mint 6 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
én magabiztos győzelmet várok, az O javulni fog, a D meg továbbra is bitang jó marad
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mit Gondoltok a hétvégi meccsről, én egy nagyon szenvedős győzelmet várok, és absz nem vagyok nyugodt...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Kenneth Dixon gets suspended another two games
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kíváncsiságból: összességében milyen játékot mutatott Carr, illetve mik vele kapcsolatban az elvárásaitok?
gyeek
Végig játszott minden snapet volt egy intje és nulláztuk a Cincy-t szóval nehéz rá rosszat mondani.... egy TD-t kaphatunk volna róla, amikor elváltották magukat TJ-vel, de ez lehetet kommunikációs hiba...
malkav
Carrt egy dolog miatt igazoltuk.

Nem.
Sérül.
Meg.

Soha.

Ennyi 😊 teljesitmenyre meg ugyis kozepes evet fog zarni, mint teszi kb minden evben 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kíváncsiságból: összességében milyen játékot mutatott Carr, illetve mik vele kapcsolatban az elvárásaitok?
gyeek
Végig játszott minden snapet volt egy intje és nulláztuk a Cincy-t szóval nehéz rá rosszat mondani.... egy TD-t kaphatunk volna róla, amikor elváltották magukat TJ-vel, de ez lehetet kommunikációs hiba...
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Kíváncsiságból: összességében milyen játékot mutatott Carr, illetve mik vele kapcsolatban az elvárásaitok?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Szerintem nem volt unalmas az OFF, csak kicsit egysiku, de most meg megalapozzuk a futast es abbol jon majd a fuszerezes es Flacco nem volt eddig edzesen gyakorlatilag. Remelem Fafej hamar visszajon.
Flacco-t szemely sszerint megertem hogy o nem elvezte, de be kell latnia hogy a +350 yard, 42-0 eredmenyek elerese a dobasaival tulsulyban, hogy ahhoz keves ( jobb lenne o ha mindent az Off-ra dobnank mi is). Tavaly annyit dobott amennyit csak akart, de azt csak o elvezte.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Mar csak egy C kellene ( Ricard ? 😊 ), meg fafej vissza mert o tunt ezen rovidke ido alatt a legjobbnak.
no
Marmint Nose, vagy OC?

Mert sztem Jensentol ez egész jo volt, Atkins ellen... en Howardtol jobban tartok.
Woodheadben egyetertunk, ha o kiesik hetekre, akkor gond lehet 😕
Igor
Jensen így folytatja nagy kedvenc lesz.vadállat, mintha a vérét venné a védőnek.blokkot végig vitte a földig sokszor.
kátrány
Pont ilyen ertelemben irtam Ricard-ot. Eddig o is jo lenne, de ez alap foleg itt.
Ha igy folytatja a tibeti zaszlofuzereket megszegyenito gyujtemenye lesz. De ez meg csak az elso meccs volt es sokkal jobb volt mint vartam ( ami alacsonyan volt ).
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na legalább itt jól indult a szezon. Szép játék volt. Örömteli hogy a D egy vagon labdát szerzett. Így tovább.

több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mar csak egy C kellene ( Ricard ? 😊 ), meg fafej vissza mert o tunt ezen rovidke ido alatt a legjobbnak.
no
Marmint Nose, vagy OC?

Mert sztem Jensentol ez egész jo volt, Atkins ellen... en Howardtol jobban tartok.
Woodheadben egyetertunk, ha o kiesik hetekre, akkor gond lehet 😕
Igor
Jensen így folytatja nagy kedvenc lesz.vadállat, mintha a vérét venné a védőnek.blokkot végig vitte a földig sokszor.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Grat a tegnapihoz, ilyen Dalton és OL mellett akkor is legyaláztatok volna minket, ha Flakont pihentetitek.
megyerikrisz
Sajna arról volt szó egész offseasonban, hogy mi lesz a Bengals OL-lel, mert elég gyatra... hát tegnap megláthattuk... tényleg sajnálom, hogy egy egész jó védelem és Green, Eifert, Mixon, melett azon fognak elmenni a mecseitek, hogy kaparnotok kell ahhoz, hogy ne a Seahawks fala jobb legyen.
malkav
Ők a közvetlen riválisaink, nem sajnálkozunk.Sérülèst nem kívánunk,azon kívül semmi pozitívat.😃
kátrány
Ja, csak ilyen teljesitmennyel nem tesznek nekünk szivesseget/nem verik még a Steelers...
Igor
Őket majd ütjük saját hatáskörben 😃 . Amúgy meglepnek,ha nem lennének jobbak ( Bengals).


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Jó kis meccs volt. Az első 2 labdaszerzésből nem szereztünk pontokat, ott kezdtem kicsit kiakadni, hogy elchokerkedi az O a meccset, de a Bengals mélyen tudása alatt játszott. Kezdésnek remek volt szerintem, persze vannak hibák, de hát az első fordulóban nagyon fontos a jó start.

Cleveland jön majd, nagyon nem lesz könnyű.
Vrij6
Sztem a D qrva jó volt,a futás működött egy bivaly DL ellen,idegenben győztünk.Nem kell magyarázni.
A D-t élmény volt nézni,az O unalmas volt,bár én jobban szeretem,mint a 400+passzolt yardot.
kátrány
Pontosan! Erre is írtam meccs közben, hogy "nyugaton helyzet változatlan". 😀 5 szerzett labda, bár tényleg botrányosan alul teljesített a Cincy OL, és Dalton is végig bizonytalan volt, Suggsék meg parádéztak.

Most kell nyugodtnak maradni. Bíztam egy jó startban. Ez megvalósult. 😊
Vrij6
Csak azt mondom, lehet azért volt gyenge a Dalton Brothers, mert mi jók voltunk és ennyit engedtünk.Ne vegyük el a csapattól azt amiért megdolgoztak.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
pass protban még nem volt meg a kémia, Howard és Yanda is bukdácsolgatot, ellenben a futásblokkolás nem tűnt rossznak, megláttjuk mi lesz a barnák ellen.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Mar csak egy C kellene ( Ricard ? 😊 ), meg fafej vissza mert o tunt ezen rovidke ido alatt a legjobbnak.
no
Marmint Nose, vagy OC?

Mert sztem Jensentol ez egész jo volt, Atkins ellen... en Howardtol jobban tartok.
Woodheadben egyetertunk, ha o kiesik hetekre, akkor gond lehet 😕
Igor
OL-nek, de csak vicc volt.
En ugy altalaban felek az OL-tol. Jensen egesz jo teljesitmenye nezopont kerdese. A legrosszabbat vartam es az nem lett. Csak a teljesitmenyt nezve elkeserito. Azt ne nezzuk, hogy ki ellen, mert Suggs-ek se a tavalyi Dallas OL ellen fickandoztak. Ezt majd a kovetkezo meccsek eldontik, hogy ez a faktor benne volt-e.
Ki gondolta volna, hogy ez lesz, de Hurst a 3.legjobb OL es kellene valaki meg ide.
W tragedia lenne, foleg ha a tegnapelottiek az uj style.