Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha hozzuk a kötelező meccseket,akkor nem értem miért ne lehetne ebből PO.
LeviPoki
Mert - a papíron - könnyebb meccseinken is szenvedünk, pedig a SoS nem egy Mount Everest-i szám idén...és persze még a végén az OL is összeállhat.. meg Flacco se dob megint 10 meccsen keresztül mindig INT-et, meg miegymás és csoda és stb. 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Végre láthattunk egy egész jó első félidőt,viszont a 3. negyed elég Ravensesre sikeredett..A Jags is odapakolta magát 😀 Összességében ez egy elég jó 5. week volt. Most meg megy a Vasas az 5-0-val álló Kansesbe,mi meg csak megesszük a Medvéket és meg is van az első hely.Ha hozzuk a kötelező meccseket,akkor nem értem miért ne lehetne ebből PO,a Steelers játszik még a Pats ellen is.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nekem most elég lenne az, ha az O önerőből szerez 23 pontot mondjuk, és ebből legalább 10 az első félidőben
malkav
Azt hiszem ma teljesítették a kívánságaim....
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ugye milyen gyorsan változnak a dolgokat ebben a ligában.. lásd még Steelers-topic 😊
(Ahol egy 0/5-ös meccs után is tudnak SB-runról beszélni az emberek... lol)

Igor
Tőled pont nem vártam ilyen hülyeséget... :p Azért mert egy meccsen volt 5 INT, nem lehet SB-t nyerni? Na ne röhögtess! Amikor ti nyertetek, akkor nem októberben, hanem decemberben kikaptatok egy 3. számú QB-tól. Amikor mi nyertünk, akkor volt olyan meccs, hogy több sacket kaptunk (9), mint ahány pontot csináltunk, de a még előtti SB-címünknél, decemberben szétalázta a védelmünket a Colts, majd a Bengals (38 pont, brrr). Aztán mégis nyertünk/nyertetek.

Ez egy meccs volt. Nem arról van szó, hogy BB 5 meccs alatt 15 INT-et szórt, hanem egyetlen meccsen ötöt - egy igen pofás pass D ellen ráadásul. Majd ha ez sorozatosan előfordul, akkor fogok aggódni. Inkább egy meccsen dobjon 5-t, mint 5 meccsen át mindig 1-et. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ugye milyen gyorsan változnak a dolgokat ebben a ligában.. lásd még Steelers-topic 😊
(Ahol egy 0/5-ös meccs után is tudnak SB-runról beszélni az emberek... lol)

Ez se volt tökéletes amúgy, de hoztuk a kötelezöt..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nekem most elég lenne az, ha az O önerőből szerez 23 pontot mondjuk, és ebből legalább 10 az első félidőben
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Van egy olyan kérdésem hozzátok ha most szezonközbe lenne Pees vagy Morty kirúgása, akkor ki lenne az aki jöhetne helyettük?
Pool94
Szezon közbeni koordinátorcseréknél szinte mindig belülről léptetnek vkit elő.
Támadóoldalon a jelenlegi TE-edző, Greg Roman előléptetése következne szvsz, ő korábbi Bills és 49ers OC.
A védelemben Don Martindale LB-edzőnek van NFL DC rutinja, a Broncosnál dolgozott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Nem izgulok emiatt, de feleslegesnek erzem, mert meg a PO-t szamolgatod. Nalam meg jelen esetben mindegy a PO, sot ha valtozashoz az kell, akkor mar ne is nyerjunk iden. El fog jonni az ido amikor majd megbeszeljuk ki hogy latja. Valoszinuleg patthelyzet vegeredmennyel. 😊
no
Persze én minden évben a PO-t számolom, nem azt a cél, hogy szép játékkal jussunk el oda, hanem az hogy bejussunk. Aztán lehet megint bejön egy PO run. De mindegy, attól még hogy nem adtam fel a 4. hét után a PO álmaimat nem jelenti azt hogy elégedett vagyok a staffal, de ahogy a pats behúzta az SB győzelemt tavaly, úgy mi is belendülhetünk még a győzelem gyártásba. És szvsz jobb egy sazr staffal bejutni a poba mint egy egész szezont elbaszni hogy staffváltás legyen.-Mármint szurkolási szempontból-
De ettől még itt mindenki véleménye releváns az és szemembe, sőt gyakran még a sajátomat is megváltoztatom, ha úgy érzem/rájövök hogy tévedtem.... 😀 (persze ilyen ritkán van)
malkav
en nem mindenaron staff-ot szeretnek valtani, hanem koncepciot.
több mint 6 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
A mait meg a kövi 2 meccset kötelezően hozni kell, hogy legyen PO-ra esély szerintem. Jó lenne ma valami jó játékot látni.

Szerintem a NE, PIT, HOu és a KC lesznek a csoportgyőztesek, és nekünk kell az OAK, DEN megküzdeni a wild card helyekért, ami a Carr nélküli Oakland ellen esélyesebb jelen pillanatban.

Az offensen múlik a szezonunk szerintem, mivel a D nem lehet 40 percet minden meccsen fent. Nincs veszve semmi de kell a valami fejlődés a csapattól.

Van egy olyan kérdésem hozzátok ha most szezonközbe lenne Pees vagy Morty kirúgása, akkor ki lenne az aki jöhetne helyettük?
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Ki mit vár ma a Raiders ellen?

Nem igazán vannak formában, ebben mindenképpen szerencsénk van, és ugye Carr sem lesz ma náluk.

Nem tudom mit várjak. 2-2-vel állnak ők is, szoros meccsre számítok. Bár ugye eddig 4 meccset toltunk le, és igazából egyik sem volt szoros. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem izgulok emiatt, de feleslegesnek erzem, mert meg a PO-t szamolgatod. Nalam meg jelen esetben mindegy a PO, sot ha valtozashoz az kell, akkor mar ne is nyerjunk iden. El fog jonni az ido amikor majd megbeszeljuk ki hogy latja. Valoszinuleg patthelyzet vegeredmennyel. 😊
no
Persze én minden évben a PO-t számolom, nem azt a cél, hogy szép játékkal jussunk el oda, hanem az hogy bejussunk. Aztán lehet megint bejön egy PO run. De mindegy, attól még hogy nem adtam fel a 4. hét után a PO álmaimat nem jelenti azt hogy elégedett vagyok a staffal, de ahogy a pats behúzta az SB győzelemt tavaly, úgy mi is belendülhetünk még a győzelem gyártásba. És szvsz jobb egy sazr staffal bejutni a poba mint egy egész szezont elbaszni hogy staffváltás legyen.-Mármint szurkolási szempontból-
De ettől még itt mindenki véleménye releváns az és szemembe, sőt gyakran még a sajátomat is megváltoztatom, ha úgy érzem/rájövök hogy tévedtem.... 😀 (persze ilyen ritkán van)
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
James Twelvetrees
Ezt a temat ne kezdjuk el ujra, mert utana nem birjuk majd abbahagyni. 😊

no
Pedig fájóan aktuális. (mondjuk szerintem már tavaly is az volt...)
Blaise
Utólag megkövetlek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Nem izgulok emiatt, de feleslegesnek erzem, mert meg a PO-t szamolgatod. Nalam meg jelen esetben mindegy a PO, sot ha valtozashoz az kell, akkor mar ne is nyerjunk iden. El fog jonni az ido amikor majd megbeszeljuk ki hogy latja. Valoszinuleg patthelyzet vegeredmennyel. 😊
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Banyek szólásszabadság van.... Ha negatív a véleményed megírhatod nyugodtan, max. annyi, hogy duzzogunk meg lebaszunk miatta hogy ne legyé má negativ, de nem arról van szó hogy az óvodánál megvárjuk a gyerekeidet, vagy hogy a Mészárossal megvetettjük a fórumot .
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Szerintem a fejétől bűzlik az egész... Ozzie sáros a draftok és a caphell miatt. A szűkös forrásainkat sem gondolom, hogy megfelelően kezelte. Az NT és az SS nem premier poszt manapság, akármennyire is a poszt krémjéhez tartozik B.Will vagy Jefferson. Aztán Maclin jó húzás volt, de Howardot már kicsit pánikból fakadó igazolásnak érzem ezzel a szerződéssel. Talán a felére ha rászolgált az elmúlt években. Engem Flacco szerződése nem zavar, azért is ekkora az idei hit, mert toltuk a kifizetéseket. Közben pedig egyszer volt olyan rendszer és állomány együttállás, ahol tényleg tudott teljesíteni. Harbaugh is mehet, ha képtelen megválni a haveroktól. Még akkor sem, ha nyilvánvalóan kerékkötői a csapatnak. Pees mindent megkapott és semmit nem sikerül villantania. Nincs passrush, simán átfutnak rajtunk, pedig ezekre a posztokra draftolunk évek óta. Még Castillo is itt rontaná a levegőt, ha nem viszik el...
Marty szerencsétlen biztos hozhatna többet, de nem őt venném elő. Olcsó húzás lenne most OC-t váltani. Ha így folytatódik az év, akkor jövőre egy teljes nagytakarításra szavaznék inkább.
James Twelvetrees
Ezt a temat ne kezdjuk el ujra, mert utana nem birjuk majd abbahagyni. 😊

De a beszelgetes erdekeben, az egyik kedvenc sorozatombol van a neved. Erdekesseg, Angliaban fingjuk sincs a sorozatrol.
no
Talán korai is még a hulló fejekről beszélni, arra is próbáltam reflektálni, hogy nevekre meglennénk. Attól függetlenül, hogy én is inkább egy top5 D-nek örülnék, mint egy top5 O-nak, szerintem túlborultak az arányok. Az elmúlt években folyamatosan húzunk DL embereket korai körökben, mindet be sem tudtuk öltöztetni meccsre év elején. Mégis B.Will nélkül kevésnek látszanak, belső rush is inkább csak az előszezonban volt. Edge ugyanez. Hiába Z.Smith, Judon, Bowser, T.Williams, ha nincs Suggs, akkor nulla a nyomás. Ha legalább lenne eredménye, akkor oké. Menjen le az O 3 play után, de a D is zavarja le az ellent. A jó ST miatt nyerhetnénk az ilyen meccseket.
Szerintem a nevek csak a D-ben vannak meg, csak kevés a látszata. Az O java kukázott, jelentős része sérült. Mivel depth nincs, az ő helyükre is kukázott figurák kerülnek. Kár addig Flacco vagy Marty felelősségét firtatni, mert nálam legalább 3-4 név áll előttük a listán. (Kinti fórumokon is marják őket rendesen.)

*Off: Nekem is nagy kedvencem a sorozat. 😊 Valóban kint nem vált klasszikussá. Biztos, hogy a szinkron is sokat segít, meg az hogy mai napig műsoron van nálunk. Kedves volt, mikor a magyar rajongók meglátogatták a színészeket a közelmúltban.
James Twelvetrees
tenyleg nem fogok belemenni, mar a tavalyi idenyben kibeszeltuk, azota en konkret dologrol nem irok csak altalanossagban ( legalabbis igyekszem ).
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
James Twelvetrees
Ezt a temat ne kezdjuk el ujra, mert utana nem birjuk majd abbahagyni. 😊

no
Pedig fájóan aktuális. (mondjuk szerintem már tavaly is az volt...)
Blaise
szerintem is, de kaptunk a pofankra erte, szoval csak pozitivan 😊
több mint 6 éve
James Twelvetrees Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 32
Szerintem a fejétől bűzlik az egész... Ozzie sáros a draftok és a caphell miatt. A szűkös forrásainkat sem gondolom, hogy megfelelően kezelte. Az NT és az SS nem premier poszt manapság, akármennyire is a poszt krémjéhez tartozik B.Will vagy Jefferson. Aztán Maclin jó húzás volt, de Howardot már kicsit pánikból fakadó igazolásnak érzem ezzel a szerződéssel. Talán a felére ha rászolgált az elmúlt években. Engem Flacco szerződése nem zavar, azért is ekkora az idei hit, mert toltuk a kifizetéseket. Közben pedig egyszer volt olyan rendszer és állomány együttállás, ahol tényleg tudott teljesíteni. Harbaugh is mehet, ha képtelen megválni a haveroktól. Még akkor sem, ha nyilvánvalóan kerékkötői a csapatnak. Pees mindent megkapott és semmit nem sikerül villantania. Nincs passrush, simán átfutnak rajtunk, pedig ezekre a posztokra draftolunk évek óta. Még Castillo is itt rontaná a levegőt, ha nem viszik el...
Marty szerencsétlen biztos hozhatna többet, de nem őt venném elő. Olcsó húzás lenne most OC-t váltani. Ha így folytatódik az év, akkor jövőre egy teljes nagytakarításra szavaznék inkább.
James Twelvetrees
Ezt a temat ne kezdjuk el ujra, mert utana nem birjuk majd abbahagyni. 😊

De a beszelgetes erdekeben, az egyik kedvenc sorozatombol van a neved. Erdekesseg, Angliaban fingjuk sincs a sorozatrol.
no
Talán korai is még a hulló fejekről beszélni, arra is próbáltam reflektálni, hogy nevekre meglennénk. Attól függetlenül, hogy én is inkább egy top5 D-nek örülnék, mint egy top5 O-nak, szerintem túlborultak az arányok. Az elmúlt években folyamatosan húzunk DL embereket korai körökben, mindet be sem tudtuk öltöztetni meccsre év elején. Mégis B.Will nélkül kevésnek látszanak, belső rush is inkább csak az előszezonban volt. Edge ugyanez. Hiába Z.Smith, Judon, Bowser, T.Williams, ha nincs Suggs, akkor nulla a nyomás. Ha legalább lenne eredménye, akkor oké. Menjen le az O 3 play után, de a D is zavarja le az ellent. A jó ST miatt nyerhetnénk az ilyen meccseket.
Szerintem a nevek csak a D-ben vannak meg, csak kevés a látszata. Az O java kukázott, jelentős része sérült. Mivel depth nincs, az ő helyükre is kukázott figurák kerülnek. Kár addig Flacco vagy Marty felelősségét firtatni, mert nálam legalább 3-4 név áll előttük a listán. (Kinti fórumokon is marják őket rendesen.)

*Off: Nekem is nagy kedvencem a sorozat. 😊 Valóban kint nem vált klasszikussá. Biztos, hogy a szinkron is sokat segít, meg az hogy mai napig műsoron van nálunk. Kedves volt, mikor a magyar rajongók meglátogatták a színészeket a közelmúltban.
több mint 6 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
James Twelvetrees
Ezt a temat ne kezdjuk el ujra, mert utana nem birjuk majd abbahagyni. 😊

no
Pedig fájóan aktuális. (mondjuk szerintem már tavaly is az volt...)
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Szerintem a fejétől bűzlik az egész... Ozzie sáros a draftok és a caphell miatt. A szűkös forrásainkat sem gondolom, hogy megfelelően kezelte. Az NT és az SS nem premier poszt manapság, akármennyire is a poszt krémjéhez tartozik B.Will vagy Jefferson. Aztán Maclin jó húzás volt, de Howardot már kicsit pánikból fakadó igazolásnak érzem ezzel a szerződéssel. Talán a felére ha rászolgált az elmúlt években. Engem Flacco szerződése nem zavar, azért is ekkora az idei hit, mert toltuk a kifizetéseket. Közben pedig egyszer volt olyan rendszer és állomány együttállás, ahol tényleg tudott teljesíteni. Harbaugh is mehet, ha képtelen megválni a haveroktól. Még akkor sem, ha nyilvánvalóan kerékkötői a csapatnak. Pees mindent megkapott és semmit nem sikerül villantania. Nincs passrush, simán átfutnak rajtunk, pedig ezekre a posztokra draftolunk évek óta. Még Castillo is itt rontaná a levegőt, ha nem viszik el...
Marty szerencsétlen biztos hozhatna többet, de nem őt venném elő. Olcsó húzás lenne most OC-t váltani. Ha így folytatódik az év, akkor jövőre egy teljes nagytakarításra szavaznék inkább.
James Twelvetrees
Ezt a temat ne kezdjuk el ujra, mert utana nem birjuk majd abbahagyni. 😊

De a beszelgetes erdekeben, az egyik kedvenc sorozatombol van a neved. Erdekesseg, Angliaban fingjuk sincs a sorozatrol.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Nevekre jók vagyunk, ráadásul sok se hiányzik... "Another brick in the wall..." maybe more. Ha és amennyiben lenne fal, úgy Joe nem 2 másodperc alatt szabadulna a labdától / kergetnék, akkor biz' most azt szopkodnánk, hog ymekkora húzás volt Maclin, Watson, vagy akár bárki... de BWill>Wagner ennyi.
Collapo
Pont ez a lenyeg "ha es amennyiben lenne fal". Ez volt a celkituzes, amivel mi hozza nem ertok is hevesen bologattunk. Ha van fal akkor egy gyengebb WR is megoldja, fal nelkuli Flacco-val meg Megatron ( o meg nem akar visszaterni ). Ha visszaolvasol en nem voltam boldog az OL-tol. Sem Zuttah, Urschel, Skura, Jensen nem egy bombafal cserei. Skura egy igeretes prospect normalis helyzetben. De elhittuk a pozitiv hozzaallas neveben hogy ok ertenek hozza es ok latjak oket, meg R csodateves is a pakliban volt. Persze nincsenek osszeszokva, ezert 3-4 emberes nyomassal elverik a 7 emberunket 3 mp alatt. Jovore ujra lehet cel a fal rendberakasa es addigra sokat fognak javulni es majd mondjuk csak egy kicsi hianyzik. A bullrush ellen meg szerezzunk be egy uj JH havert.

Az egy kulon tortenet es azt nem kezdem ujra, hogy oda jutott ( es evek ota ott van ) a csapat hogy valasztani kell 2 jo kozott. Amugy Wagner szamai nem lettek olyan borzasztoak.
több mint 6 éve
James Twelvetrees Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 32
Szerintem a fejétől bűzlik az egész... Ozzie sáros a draftok és a caphell miatt. A szűkös forrásainkat sem gondolom, hogy megfelelően kezelte. Az NT és az SS nem premier poszt manapság, akármennyire is a poszt krémjéhez tartozik B.Will vagy Jefferson. Aztán Maclin jó húzás volt, de Howardot már kicsit pánikból fakadó igazolásnak érzem ezzel a szerződéssel. Talán a felére ha rászolgált az elmúlt években. Engem Flacco szerződése nem zavar, azért is ekkora az idei hit, mert toltuk a kifizetéseket. Közben pedig egyszer volt olyan rendszer és állomány együttállás, ahol tényleg tudott teljesíteni. Harbaugh is mehet, ha képtelen megválni a haveroktól. Még akkor sem, ha nyilvánvalóan kerékkötői a csapatnak. Pees mindent megkapott és semmit nem sikerül villantania. Nincs passrush, simán átfutnak rajtunk, pedig ezekre a posztokra draftolunk évek óta. Még Castillo is itt rontaná a levegőt, ha nem viszik el...
Marty szerencsétlen biztos hozhatna többet, de nem őt venném elő. Olcsó húzás lenne most OC-t váltani. Ha így folytatódik az év, akkor jövőre egy teljes nagytakarításra szavaznék inkább.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nevekre jók vagyunk, ráadásul sok se hiányzik... "Another brick in the wall..." maybe more. Ha és amennyiben lenne fal, úgy Joe nem 2 másodperc alatt szabadulna a labdától / kergetnék, akkor biz' most azt szopkodnánk, hog ymekkora húzás volt Maclin, Watson, vagy akár bárki... de BWill>Wagner ennyi.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
En eleg sokat ekeztem mar a WR-sorunkat (Kamar Aiken, khm), sot irtam h ezert nincs ott Joe, ahol.. Sajnos Maclin se az igazi....

Ezert volt hatalmas szivas/mentek el a nagyratoro almok a Woodhead (es a Yanda) injuryk utan.

De egy EJ Manuel ellen, azert illene behuzni azt a rohadt W-t...

PS: Skura akkor is kiraly 😛
Igor
Hat igen W volt az egyetlen playmaker akil tud-tudott-tudna varazsolni es legalabb ra kellene figyelni a Dnek.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
En megoregedtem. Ez hivatalos. Eredetileg Stanley-Lewis-Jensen-Yanda-Austin OL-el kepzeltuk el magunkat ( Urchel csak azert jo mert nem jatszik ). Ebbol most is megvan 3. Az eredeti 5-s sokkal jobb, de az se vilagvero es a cserek meg gyengebbek ( sokkal ), Hurst, Skura mar itt volt. Amugy is jatszottak volna, (Skura itt volt meg remenyseg is, edzesen biztos kurva jo DP ellen). Van nalunk kulonbseg hanyadik kiserletnel tartunk? Persze egyetertek hogy egy osszeszokott fal jobb lenne, de ezt nem a tombolan nyertuk. A bajom ( meg egyszer ), a OL problemajanak a megoldasara (es a secondary-ere ), fektettek a hangsulyt. Ligautolso OL-unk van, Yanda hatalmas ervagas es vele lehetnenk 25.-ek kb. Eddig mind a 4 meccsen szarok voltak.
Rotalni meg nem kell oket mert egy ev alatt nem lesznek fent a palyan igy mint az a +10 perces driveban a vasas amit a hajlik, de nem torik eredmenyez.

Én csak arra akartam utalni hogy év elején egyedül a RT volt nagy kérdés, amire később érkezett Howard (itt megjegyezném hogy Hurst az elején még RT posztért volt versenyben), a többiek azért elég fixek voltak és Stanley Lewis Yanda elég jók voltak, Jensen meg Urschel ha nem is voltak kezdők, legalább pár éve a csapatnál vannak. Ehhez jött még két prospect a drafton. Ez a felállás egész "egészséges" lett volna, most ehhez képest van egy Hurst LG aki amúgy a swing tackle lett volna és életében nem játszott még Stanley és Jensen között. Van egy Skura aki amúgy center volt tavaly PS-ben (micsoda tapasztalat) Meg van két sehonnani Bergstrom meg valami L betűs, akiknek még a csapattársaik sem tudják a nevüket. Nem azt mondom, hogy csak a sérülés az oka a gyenge szerepésnek, de azért a kezdő 5-ös és mellettük két 4. 5. körös csere, meg Hurst csereT-nek sokkal jobban hangzik mint amit most látunk.

CB fronton nem értünk egyet, de egyezünk meg abban ha a hétvégén engem fognak igazolni.. (gondolom te is ebben bízol 😀)
malkav
Nezd a kulonbseg itt kezdodik. Nem csak az RT volt a hianyposzt hanem a C is es a melyseg is ratyi volt ( akik ezt most be is bizonyitjak ). A Stanley-ALewis sem volt osszeszokva, nem mutatkoztak be egymasnak es voltak hibak, de jol megoldottak, mert tehetsegesek. Persze egy osszeszokott garda mindig jobb. De a trust in the team neveben elhittuk nekik, hogy igy is jok leszunk. Tettek lepeseket, de nem fog bevallni minden 5. koros OL huzasunk rogton. Hurst-rol te irtad itt, hogy csak ot ne ( sokakkal egyetertve ) es ki se log a csapatbol, csak sajnos nem o lett klasszis. Skura-t, Hurst-t meg most is dicserik.
Ha a vezetoseg valami mast latott volna prioritasnak es a fal igy sikerul az is mas teszta, de igy azert szanalmas lett. Ennyire nem varazslo R.
Yanda hatalmas ervagas a franchise magasan legjobb jatekosa es nelkule szinte lehetetlennek tunik, de fognak fejlodni, de ennek az evnek ( nalam ) annyi, ha bejutunk ha nem.
Hat a hetvegen a CB kerdes csak negativ iranyba dolhet el, hogyha EJManuel is szetdobal minket akkor a kerdesre a valasz, nem elit-egesz jo-jo lehetne nyomassal lesz, hanem a budos picsaba ha o is akkor ki nem. Amugy en nem bantom a sec-et, mert an ott tehetseg, de nem tartom elitnek igy kellene nyomas es akkor bizony elitnek tunnenek. A S-ket hasznalhatnank felvaltva, mert mindenki tudja ki mit fog jatszani. Egy kozepiskolai testnevelestanar ( megha a gyeplabdara van szakosodva akkor is ) jobb lenne DP-nel, ha felmerulne hogy kivel potolnank.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
En eleg sokat ekeztem mar a WR-sorunkat (Kamar Aiken, khm), sot irtam h ezert nincs ott Joe, ahol.. Sajnos Maclin se az igazi....

Ezert volt hatalmas szivas/mentek el a nagyratoro almok a Woodhead (es a Yanda) injuryk utan.

De egy EJ Manuel ellen, azert illene behuzni azt a rohadt W-t...

PS: Skura akkor is kiraly 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)