Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Gameday ! 😊

Irány a 4-1 !

Mit gondoltok a mai meccsről ?
Voice
Ha két agyvérzés között nem akarom falhozbaszni éppen az ipadet már elégedett vagyok.

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 611
West hoz egy jomunkasember napot (20/75), Dixon csak 8-10 erintest kap, de abban lesz egy nagy play (40+ yard), viszont SSS es Tucker alkotni fog, s a vezenyletukkel kiszenvedjuk 20-17-re.
Igor
Az eredmeny jo.
A kerdes West hogy hozza ezt az atlagot. Ha nem minden 8. nagy a tobbi 1-2 yard, akkor megy a futas es akkor tobb erintest fognak kapni es konnyebb lesz a jatek. Ha az 2. variacio fog elni, en akkor is jobban eroltetnem a futast (ha a def-unk engedi), mert +50 passzal parkettafelszedos lesz az este.
több mint 7 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 991
Én úgy gondolom hogy szét fogjuk futni a meccset. Nagyon jól fog menni. Ez lesz az első meccs amin a 4. negyedben nem kellesz izgulni. Bár lehet csak szeretném h így legyen. 27-13 W

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
West hoz egy jomunkasember napot (20/75), Dixon csak 8-10 erintest kap, de abban lesz egy nagy play (40+ yard), viszont SSS es Tucker alkotni fog, s a vezenyletukkel kiszenvedjuk 20-17-re.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 202
Gameday ! 😊

Irány a 4-1 !

Mit gondoltok a mai meccsről ?
Voice
Szia!

Kötelező W, de ahogy ismerem magunkat, nem lesz sima!
több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Gameday ! 😊

Irány a 4-1 !

Mit gondoltok a mai meccsről ?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 611
 www.baltimorebeatdown.com/2016/10/7/13198742/opinion-if-ravens-offense-struggles-against-a-poor-redskins-defense-the-offense-will-never-get-it

ez olyan mintha blaise irta volna 😀
malkav
Inkább mint én.én vagyok a Trestman gyűlölő.

Waller hivatalosan a keretben.
Peter
Hiaba vannak a szamok Washington def.ellen ( az OL-unk, javithatja a szamaikat, de remelem nem fogja) . Meglepodnek a nagypontos kulonbsegen, mert ha kepesek lennenk is, nem fognak full gazon vegig menni. Ravens dns, run-run-run( haladunk 9 yardot, de az ellen csak 4-t. A 2.negyed vegere megnyerve a terulet harcot, rugunk egy 3 pontost. Megvaltozott a jatek es Flaccoval lehet dobni is, de vele is futas volt az alap es abbol fakado playaction-ok. Uez igaz forditva is (persze a jo def alap) ritkan kaptunk ki nagyon. A futas eleszi az idot. A patriots a dingdong-al 3-4 perc alatt vegig szalad. De ezt jatszak elonyben es hatranyban is. egy jobb napon(nekik) 6 td felraknak a tablara. Tudom elegge leegyszerusitettem 20 evet, de 90mp "stage is mine"
En orulnek egy 9 pontos gyozelemnek, de felek a sarki patika forgalma drasssztikusan visszaesne.
En Trestannak meg adnek idot (egy kicsit a korulenyek aldozata), de gyorsan stabilizalni kell az OL-t es utana nincs bocsanat ha nem megy. Nehogy ugy jarjunk mint Pees-el, mert a betonfalat gyurmava alakitotta valami kinai bolcs utan, hanyok a hajlik de nem torik-tol.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
 www.baltimorebeatdown.com/2016/10/7/13198742/opinion-if-ravens-offense-struggles-against-a-poor-redskins-defense-the-offense-will-never-get-it

ez olyan mintha blaise irta volna 😀
malkav
Inkább mint én.én vagyok a Trestman gyűlölő.

Waller hivatalosan a keretben.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
 www.baltimorebeatdown.com/2016/10/7/13198742/opinion-if-ravens-offense-struggles-against-a-poor-redskins-defense-the-offense-will-never-get-it

ez olyan mintha blaise irta volna 😀
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Maxx Williams IR-re került.0 elkapás idén
Peter
valakinek hely kell... szerintem. Gilmore meg nem is játszott rosszul... Pitta is bírja még.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Maxx Williams IR-re került.0 elkapás idén

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Gondolom csak spec-team miatt erdekes, vedelemben nem fog palyat latni....
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Gondolom már értesültetek róla:Marqueston Huff safety foglalta el Canady helyét a rosteren aki IR-re került.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
hatha a 3rd egyertelmu passzszituaciot jelent 😀
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ebben a keresésben csak én látok három ferdítést? 😛
Collapo
Szerintem 3rd down backként elvegetálna azért.
Igor
Ja, csak a "hirdetést" elfordították. 3 down backnek írja magát, nincs "rd".

"Officially on the job hunt: Anyone know of anybody looking for a 3 down back w/ great movement skills who's also freakishly good looking lol"
tomi-tomi
Valamint én nem éreztem Forsettben, hogy képes lett volna átizmolni a 3&shortot... annál nagyobb/erősebb kéne hogy legyen, így viszont már az "rd"-t se adnám. De amúgy sok sikert neki.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ebben a keresésben csak én látok három ferdítést? 😛
Collapo
Szerintem 3rd down backként elvegetálna azért.
Igor
Ja, csak a "hirdetést" elfordították. 3 down backnek írja magát, nincs "rd".

"Officially on the job hunt: Anyone know of anybody looking for a 3 down back w/ great movement skills who's also freakishly good looking lol"

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ebben a keresésben csak én látok három ferdítést? 😛
Collapo
Szerintem 3rd down backként elvegetálna azért.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ebben a keresésben csak én látok három ferdítést? 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Így keres állást twitteren Justin Forsett, a Ravens nemrég kivágott futója: Ha netán ismertek olyan valakit, aki egy 3rd down backet keres kiváló mozgástechnikával, és aki ráadásul baromi jóképű, ne habozzatok szólni!


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Na,felhoztuk Daniel Brownt PS-ból.Waller úgy néz ki nem áll készen mivel nem edzett a csapattal Maxx meg a térdével bajlódik..helyét a PS-ban Kenny Bell WR foglalta el.továbbá Winston Guy volt tryouton aki egy veterán safety.

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 611
es Aiken tetmerkozesen bizonyitott nem pre-n, jobb Aiken mint Butler
no
Amikor Aiken bizonyitott tavaly, láttuk hogy haladt az offense. Amig Smitty igy játszik (ugyanaz a szerep kb), a pályára ne kerüljön Aiken...
Igor
ezert nem szeretek irni. Ami eloben 2 perc, itt nehezebb.

Egyetertunk ne keruljon palyara. Amit en irtam, jobban bizonyitottnak lattak Jh-ek mint Butlert. Az hogy valaki jobb valakinel, az nem jelenti hogy (ebben az esetben ) Aiken jo.
Korabban irtam is, hogy el kell vele beszelni, mert frusztraltnak erzem. Ebben az allapotaban a palyara se engednem. Most megneztem (nem akartam erzesbol) 3rec 9yard 8 long. tehat volt 1 - elkapasa majdnem uaert mint a 3.
De legalabb 2 flagre emlekszem 25 yardert. Es az egyiknel talan 5 korul kellett volna indulniuk Aiken nelkul
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
es Aiken tetmerkozesen bizonyitott nem pre-n, jobb Aiken mint Butler
no
Amikor Aiken bizonyitott tavaly, láttuk hogy haladt az offense. Amig Smitty igy játszik (ugyanaz a szerep kb), a pályára ne kerüljön Aiken...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
According to Howard Balzer, the Ravens worked out seven players on Tuesday including S Jeron Johnson, OLB Andy Mulumba, DB Shamiel Gary, DB Ryan Murphy, LB Jamari Lattimore, G Michael Liedtke and G Ian Silberman.
Peter
csupa meglepetes poszt. 😉
no
Lehet csak PS mozgás vagy ST-et akarnak erősíteni

több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
csak abban nem vagyok biztos, hogy fog is

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kicsit szomorú vagyok Forsett miatt, de idén el lessz temetve a deapth mélyére, ő pedig játszani akar.