Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mitől szívná be bárki is a playactiont meccsenkénti 15 futással?ehhez semmi köze a blokkolási sémának szerintem.

több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ja hogy Castillo az OL coach, mindent értek, csak nehogy itt is DC legyen 😊
dande
Kevés Eagles meccset látta,régen,viszont nem tűnt szétesett OL-nek Castillo fala.Amikor a ZB rendszert nyomtuk,akkor jó volt a fal,most,hogy sémát váltott az O,merültek fel problémák.
Már egy gyerek csapat linebackere sem szívná be a play actiont ,ami inkább Trestman / Harbs hibája.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ja es visszaigazoltuk Ducasset a guard pozira, ha minden jol alakul akkor valami ilyesmit kell latnunk.... Stanley, Urschel,Zuttah,Yanda,Lewis... hanem akkor ezt Hurst,Urschel,Zuttah,Yanda,Lewis... vagy Yanda megy RT-be as ducasse kezd RG-ben. Mindenesetre aggaszto hogy ennyire fika a tamadofalunk, ha ne sikerul egy gyenge kettest alat szerezni hetvegen akkor Castillo is repulhet....
malkav
Ma kiderül,hogy edz e Stanley és Wagner.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja hogy Castillo az OL coach, mindent értek, csak nehogy itt is DC legyen 😊
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ja es visszaigazoltuk Ducasset a guard pozira, ha minden jol alakul akkor valami ilyesmit kell latnunk.... Stanley, Urschel,Zuttah,Yanda,Lewis... hanem akkor ezt Hurst,Urschel,Zuttah,Yanda,Lewis... vagy Yanda megy RT-be as ducasse kezd RG-ben. Mindenesetre aggaszto hogy ennyire fika a tamadofalunk, ha ne sikerul egy gyenge kettest alat szerezni hetvegen akkor Castillo is repulhet....
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ugy nez ki Butler megsem annyira kiraly... elkuldte a Bucs es felkapta a Jets
, meg az is lehet, hogy ellenunk bizonyithat. Ha a playbookert vettek magukhoz akkor nincs szerencsejuk 😀
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nekem mar az is eleg ha 3&7-re nem a LOS-tol 2 yardra levo elkaponak pazol Flacco...... vagy ha ugy kapunk egyszer a mecs folyaman 3&out-ot hogy azt 3 futojatekkal ertuk el.
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
alig varom már a vasárnapot, ultra kiváncsi vagyok mi lesz az oval...
malkav
semmi... a srácok összekapják magukat és talán - ismétlem talán - a giants hiányzói segítenek egy jobb játék proxyzásába ezzel a hangulatot javítva.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egy kis off srácok, ha Ravens mezt szeretnek rendelni, honnan éri meg? Vagy ti honnan rendeltek es mi a tapasztalat?
cikesz
football fanaticsról is lehet, nomeg persze a ravens shop is létezik 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Egy kis off srácok, ha Ravens mezt szeretnek rendelni, honnan éri meg? Vagy ti honnan rendeltek es mi a tapasztalat?
cikesz
Harom mezem van (Flacco, Rice, Jacoby Jones), mindharom ebay-rol. Nekem nagyon bevalt, sok eladott cuccosokkal es jo feeedbackesekkel nehez mellefogni😊
Flacco5
nekem csak vedok vannak, de Leach-et majdnem vettem. Nem sokszor erzem igy, de most en tartozom a tobbsegbe 😉
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
alig varom már a vasárnapot, ultra kiváncsi vagyok mi lesz az oval...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van Isten!
Peter
Szerintem csak olvassak a topicot... 😀
Igor
Ettől még Isten van és nem, Ő nem Tebow 😉
több mint 7 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Egy kis off srácok, ha Ravens mezt szeretnek rendelni, honnan éri meg? Vagy ti honnan rendeltek es mi a tapasztalat?
cikesz
Harom mezem van (Flacco, Rice, Jacoby Jones), mindharom ebay-rol. Nekem nagyon bevalt, sok eladott cuccosokkal es jo feeedbackesekkel nehez mellefogni😊
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Egy kis off srácok, ha Ravens mezt szeretnek rendelni, honnan éri meg? Vagy ti honnan rendeltek es mi a tapasztalat?
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Van Isten!
Peter
Szerintem csak olvassak a topicot... 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
2012 a Redskins meccs után küldtük el Cameront, akkor ez jól sült el remélem idén is valami hasonló lesz 😀
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
remelem ez ugy sul el majd mint a billsnek az edzovaltasa...
malkav
Én remélem ezzel még vártok 1 hetet...
Awesome88
Úgy hallom nálatok elit sec van 😛 szóval nem kell aggódni...
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Ez érett nagyon..nem lesz nehéz Trestman (rendszerénél???) jobbat alkotni, alapanyag van, hogy mi sül ki belőle azt majd meglátjuk...minden esetre a megszokott szarnál rosszabb íze nem lehet..
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
remelem ez ugy sul el majd mint a billsnek az edzovaltasa...
malkav
Én remélem ezzel még vártok 1 hetet...
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
remelem ez ugy sul el majd mint a billsnek az edzovaltasa...
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hat azt hittem nem hiszem el amikor lattam mi tortent .... van itt kerem nyomas, ezt mar szeretem..
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Harbs újabb belső embere lett coord. Én azért óvatosan örömködnék mert az Ő emberei nem szoktak jól elsülni. Persze most annyi is elég, hogy nem Trestman.
BTW Rosburg miért van még a csapatnál?
Blaise
Mornhinweg egy west coast mókus,azzal a filozófiával,amivel történetünk legjobb offense időszakát éltük .
Bölcsebb ilyenkor belülről kinevezni valakit,ő legalább ismeri a keretet.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Harbs újabb belső embere lett coord. Én azért óvatosan örömködnék mert az Ő emberei nem szoktak jól elsülni. Persze most annyi is elég, hogy nem Trestman.
BTW Rosburg miért van még a csapatnál?
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kitartást Martyhoz
mustaine
Mi a gond vele?
Peter
Régen volt tán igaz sem volt, azért mi meg miatta téptük a hajunkat rendesen. Bár nem tudjuk abban mennyire volt benne Reid keze. JH-val még az Eagles-s időkből ismerhetik egymást, sok sikert vele, ellenünk kivéve persze 😉
dande
Marvin Lewis-osan (erre és Trestman kivágására is): We'll see

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kitartást Martyhoz
mustaine
Mi a gond vele?
Peter
Régen volt tán igaz sem volt, azért mi meg miatta téptük a hajunkat rendesen. Bár nem tudjuk abban mennyire volt benne Reid keze. JH-val még az Eagles-s időkből ismerhetik egymást, sok sikert vele, ellenünk kivéve persze 😉

Szerkesztette: dande2