Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Remelem megnyerjuk vhogy, de Pees menjen a picsaba. Cb allomany minosegileg eppen elegseges, ha nem lesz nyomas es ennyi idot kap a Qb, mit varunk. Amit eldob, talal, mint Kinizsinel. Csak azert futnak neha, mert nem tudnak az elkapok ennyit sprintelni.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 651
A ST borzaszto (lassan ott tartunk, hogy mennek be a palyara es repul a zaszlo). A secondary Weedle kivetelevel harmat, Nyomas nelkul nehez lehozni egy "dominans" meccset. A Giants elmer engedni 8 embert is idonkent.

Teljesen fuggetlen a meccstol, 1-1 megmozdulas mindket oldaltol. Weddle-t huzza a Wr es a 2. emberunk FELLOKI a Wr-t. Juice-tol meg az elejen, sztem (esku alatt vallanam) megijedt a Cb(25). Hat sirni tudnek
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Persze ez csak az 1.negyed
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Eddig OL fasza, futas fasza, Weedle fasza, ST a faszom
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ez cumi ....
Guard Marshal Yanda, tackle Ronnie Stanley, wide receiver Steve Smith Sr., linebacker C.J. Mosley, linebacker Elvis Dumervil and starting returner Devin Hester will all sit Sunday at MetLife Stadium.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
most jött .....Omwausor vagy mi a tököm
malkav
ja ez reflektálás volt blaise-re
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
most jött .....Omwausor vagy mi a tököm
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
mosley is maródi... meglátjuk mit tud correa...
malkav
semmit, különben nem lett volna inaktív eddig mcclellan meg... van egyáltalán más játékosunk akit be tudunk orr meg mosley mögé rakni belülre?
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hester,Sr,Mosley,Henry,Yanda,Stanley,Doom inaktívok.baszottul next man up a mai nap!

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Billy Turner ment,promotáltuk LB Onwuasort a Ps-ból.
Peter
Tehat Carter helyere hoztuk fel, eleg bonyolult modon. Ez inkabb vallvonogatos, mint fejrazos (kamaszlanyok hajgumit valasztanak 3.5 oraig, majd masnap becserelik), de..
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
mosley is maródi... meglátjuk mit tud correa...
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Stanleynek mi az isten van a lábával már? 2 hete már az van, hogy most még nem tud játszani majd jövő héten...
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Billy Turner ment,promotáltuk LB Onwuasort a Ps-ból.

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
ez má megint kezd olyan lenni, mint tavaly
 m.baltimoreravens.com/s/38541/InjuriesandTrans
gedam
Doom,Stanley,Yanda,Smithy out?az gyönyörű lesz.

több mint 7 éve
gedam 5 700
ez má megint kezd olyan lenni, mint tavaly
 m.baltimoreravens.com/s/38541/InjuriesandTrans
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Waiwerről érkezett Billy Turner OG.hát kiváncsi vagyok milyen O linenal állunk ki hétvégén.Chris Carter repült.
Peter
A nagyobb gond, hogy nem lesz Yanda..

Asszem ez az a srac, akibol a hetvegen Orakpo/a Titans bohocot csinalt (jo, ez az egesz Dolphins OL-bol), de LT-t jatszott... maradjon OG, maradjon a padon (csak vegszukseg eseten), es szerintem Ducasse kezd Yanda helyen.
Igor
Gondolod azért hoztak hirtelen két guardot?remélem azért összeheggesztik a vasembert.

több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Szerintem a kezdők felépüléséig kezdjen Mallett... sajnálnám, ha lesérülne, de Flacco-t talán picit még jobban... Izgalmas lesz ez a fal (nem a posztjukon): Hurst, Lewis (Ő él már?), Jensen, Urschell, Zuttah, Ducasse
Collapo
Na 😀 egy kezdő maradt egészséges a falunkból ? 😀 kezdődik idén is....


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szerintem a kezdők felépüléséig kezdjen Mallett... sajnálnám, ha lesérülne, de Flacco-t talán picit még jobban... Izgalmas lesz ez a fal (nem a posztjukon): Hurst, Lewis (Ő él már?), Jensen, Urschell, Zuttah, Ducasse

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Waiwerről érkezett Billy Turner OG.hát kiváncsi vagyok milyen O linenal állunk ki hétvégén.Chris Carter repült.
Peter
A nagyobb gond, hogy nem lesz Yanda..

Asszem ez az a srac, akibol a hetvegen Orakpo/a Titans bohocot csinalt (jo, ez az egesz Dolphins OL-bol), de LT-t jatszott... maradjon OG, maradjon a padon (csak vegszukseg eseten), es szerintem Ducasse kezd Yanda helyen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mitől szívná be bárki is a playactiont meccsenkénti 15 futással?ehhez semmi köze a blokkolási sémának szerintem.
Peter
sztem Katrany kette vette a dolgot, Castillo (vedve?,bizalmat adva) szemszogebol. Az OL onnantol lett rossz hogy semat valtottunk (nem tudunk futni). Es nem tudunk dobni mert a lanycserkeszek sem eszik meg a playactiont, persze azert mert nem tudtunk futni(kiveve a redskins 1 negyed, ahol jo aranyban es megfelelo mennyiseget sikerult futni, de utana elhagytuk a jo eg tudja miert). Lehet rosszul ertelmeztem, de magambol kiindulva, tomoritett, egyszerusitett egy komplex dolgot.
no
Igen,köszi!
A ZB rendszerben jó volt a falunk és a C és a jobb oldalt ugyanazok alkotják,a baloldal változott.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Waiwerről érkezett Billy Turner OG.hát kiváncsi vagyok milyen O linenal állunk ki hétvégén.Chris Carter repült.

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 651
A hetvegen MM dolga eleg halatlan, futatnia kell a disznobort mert mindenki ezt varja tole, de valoszinuleg a Giants is.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Mitől szívná be bárki is a playactiont meccsenkénti 15 futással?ehhez semmi köze a blokkolási sémának szerintem.
Peter
sztem Katrany kette vette a dolgot, Castillo (vedve?,bizalmat adva) szemszogebol. Az OL onnantol lett rossz hogy semat valtottunk (nem tudunk futni). Es nem tudunk dobni mert a lanycserkeszek sem eszik meg a playactiont, persze azert mert nem tudtunk futni(kiveve a redskins 1 negyed, ahol jo aranyban es megfelelo mennyiseget sikerult futni, de utana elhagytuk a jo eg tudja miert). Lehet rosszul ertelmeztem, de magambol kiindulva, tomoritett, egyszerusitett egy komplex dolgot.

Szerkesztette: no
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ja hogy Castillo az OL coach, mindent értek, csak nehogy itt is DC legyen 😊
dande
Kevés Eagles meccset látta,régen,viszont nem tűnt szétesett OL-nek Castillo fala.Amikor a ZB rendszert nyomtuk,akkor jó volt a fal,most,hogy sémát váltott az O,merültek fel problémák.
Már egy gyerek csapat linebackere sem szívná be a play actiont ,ami inkább Trestman / Harbs hibája.
kátrány
Tény és való egySBrunt köszönhettek neki is ha jól emlékszem akkor ő rántotta hirtelen össze Flacco előtt a falat. Nálunk elég sokat volt, mint OL coach s voltak jó és rosszabb időszakai, a vége felé mielőtt felfele buktattákDCnek már voltak gondok bőven, bár Peterst még neki köszönhetjük. A lényeg, hogy DC ne váljon belőle. MM-l biztos jobban tud együtt dolgozni majd mint Trestmannal.
dande
Rosszul emlékszel.2013-ban jött hozzánk.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja hogy Castillo az OL coach, mindent értek, csak nehogy itt is DC legyen 😊
dande
Kevés Eagles meccset látta,régen,viszont nem tűnt szétesett OL-nek Castillo fala.Amikor a ZB rendszert nyomtuk,akkor jó volt a fal,most,hogy sémát váltott az O,merültek fel problémák.
Már egy gyerek csapat linebackere sem szívná be a play actiont ,ami inkább Trestman / Harbs hibája.
kátrány
Tény és való egySBrunt köszönhettek neki is ha jól emlékszem akkor ő rántotta hirtelen össze Flacco előtt a falat. Nálunk elég sokat volt, mint OL coach s voltak jó és rosszabb időszakai, a vége felé mielőtt felfele buktattákDCnek már voltak gondok bőven, bár Peterst még neki köszönhetjük. A lényeg, hogy DC ne váljon belőle. MM-l biztos jobban tud együtt dolgozni majd mint Trestmannal.