Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, irány a Heinz, esélyesebb a Steelers, úgyhogy nem nagyon aggódom, csak nyerhetünk ezen a párharcon. 😀 Cincyt jobban akartam volna, de ez nem kívánságműsor, teljesen jó lesz ez szerintem.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Aki latta a 2008 elotti Ravenst, az Flaccot is szereti/megbecsuli.
En legalabbis igy vagyok vele.

Igor
😀 😀 😀
mikor meccs közben elkívánom bárhová,ez illetve az újabb QB keresés gyötrelmei jutnak eszembe.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
gedam 5 702
én inkább onnan közelítem meg, hogy kire cserélném el jelenleg. azt azért látni kell, hogy egy kivételes qb generáció alatt tudott jó teljesítményt nyújtani és akik biztos jobbak nála, azok már kifele mennek erősen, egyedül luck-ra cserélném el, wilson sztem meg semmivel sem jobb, mint joseph.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
ez egy reális lista, top 10-es qb:
 m.espn.go.com/nfl/qbrgedam
Nézzük az enyém (szólj amivel nem értesz egyet)

top irányítók, nem sorrendben:

Peyton Manning
Andrew Luck
Drew Brees
Ben Roethlisberger
Aaron Rodgers
Tom Brady
Tony Romo
Russell Wilson

Akikkel kb egy szinten van:

Eli Manning
Philip Rivers
Matthew Stafford
Matt Ryan
Jay Cutler
Colin Kaepernick

Szóval a FP QB-k 2. fele találó szerintem.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
gedam 5 702
ez egy reális lista, top 10-es qb:
 m.espn.go.com/nfl/qbr
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Aki latta a 2008 elotti Ravenst, az Flaccot is szereti/megbecsuli.
En legalabbis igy vagyok vele.

Flacco meg mindig ketarcu, neha lassan melegszik be, neha van egy-ket homaly dobasa... de amikor felporog, akkor jaj az ellennek. Akkor hazai Rodgers-szinten dobal, lasd a Montana-fele PO, lasd a tokeletes 4. negyed a Browns ellen, stb.
Akarki akarmit mind, ez nem game manager QB-kra jellemzo..

Minden stat a Steelers mellett szol, epp ezert alapvetően optimista vagyok. 😊 Meg egyszer nem nyelunk 6 TD-t, meglatjuk Bellel mi lesz es ha lesz jo pass rush (Steelers OL eleg jo mostanaban..), es nem alszunk at megint egy felidot, akkor behuzhatjuk.Igor
Flaccoval annyi a bajom csak, hogy ha a képességeit nézem, fele ennyi pénzt érdemelne. 10 millióból pedig sokat lehetne dobni a csapaton.Voice
A kepessegeit nezve 25+ erdemelne.. ha tudna hozni konzisztensebben, csak nem hozza ki a kepessegeit magabol mindig.

Es 10 misiert nem tudsz ertelmes (franchise) QB-t igazolni..Igor
A ligában kb 15-18 FP QB van, ennek 2. felében van Flacco, hol érdemel ő 25-t, nekem nevetségegesnek tűnt amit leírtál. Én nem adnék 25 milliót egy játékosnak se, de ha muszáj lenne, akkor Rodgers, Brady, Luck hármas közül lenne az egyik. Kb 8-10 QB-t választanék hamarabb mint Flacco és nem keres 10 többet nála. Most nem nézek utána, de tippre kb ő a legjobban fizetett, de a a top3-ban biztos vagyok, a produktuma pedig meg sem közelíti ezt. Ezt a kombinációt nevezik túlfizetett játékosnak.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Aki latta a 2008 elotti Ravenst, az Flaccot is szereti/megbecsuli.
En legalabbis igy vagyok vele.

Flacco meg mindig ketarcu, neha lassan melegszik be, neha van egy-ket homaly dobasa... de amikor felporog, akkor jaj az ellennek. Akkor hazai Rodgers-szinten dobal, lasd a Montana-fele PO, lasd a tokeletes 4. negyed a Browns ellen, stb.
Akarki akarmit mind, ez nem game manager QB-kra jellemzo..

Minden stat a Steelers mellett szol, epp ezert alapvetően optimista vagyok. 😊 Meg egyszer nem nyelunk 6 TD-t, meglatjuk Bellel mi lesz es ha lesz jo pass rush (Steelers OL eleg jo mostanaban..), es nem alszunk at megint egy felidot, akkor behuzhatjuk.Igor
Flaccoval annyi a bajom csak, hogy ha a képességeit nézem, fele ennyi pénzt érdemelne. 10 millióból pedig sokat lehetne dobni a csapaton.Voice
A kepessegeit nezve 25+ erdemelne.. ha tudna hozni konzisztensebben, csak nem hozza ki a kepessegeit magabol mindig.

Es 10 misiert nem tudsz ertelmes (franchise) QB-t igazolni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Aki latta a 2008 elotti Ravenst, az Flaccot is szereti/megbecsuli.
En legalabbis igy vagyok vele.

Flacco meg mindig ketarcu, neha lassan melegszik be, neha van egy-ket homaly dobasa... de amikor felporog, akkor jaj az ellennek. Akkor hazai Rodgers-szinten dobal, lasd a Montana-fele PO, lasd a tokeletes 4. negyed a Browns ellen, stb.
Akarki akarmit mind, ez nem game manager QB-kra jellemzo..

Minden stat a Steelers mellett szol, epp ezert alapvetően optimista vagyok. 😊 Meg egyszer nem nyelunk 6 TD-t, meglatjuk Bellel mi lesz es ha lesz jo pass rush (Steelers OL eleg jo mostanaban..), es nem alszunk at megint egy felidot, akkor behuzhatjuk.Igor
Flaccoval annyi a bajom csak, hogy ha a képességeit nézem, fele ennyi pénzt érdemelne. 10 millióból pedig sokat lehetne dobni a csapaton.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Volt idén 4 kiemelkedő teljesítmény a csapatban (kb nekik köszönhetjük a PO-t):

Elvis Dumervil 17.0 sack 37 tackle stb
C.J. Mosley 133 tackle 3 sack 2 int stb
Justin Forsett 1,266 yard 5.4-es átlaggal.
Steve Smith 1,065 6 TD-vel

Jövőre ha Forsett marad, hozhatja ugyanezt, Smith-t valamivel kevesebbre tippelem, Mosley talán jobb lehet és Dumervil is teljesíthet úgy mint idén.

Ezek alapján a WR pick kötelező, ahogy az RB igazolás is, én Pierce-t kivágnám, Jones-t is (a 7. körös Campanaro is tud annyit visszahordani, mint idén Jones...és nem a fiatalt dicsérem ezzel.)
Taligaferro kicsit csalódás, többet néztem ki belőle, de pályára is ritkán került és a szezon 2. felében nem is brillírozott úgy.
Jernigan szerintem jó pick volt, idén elég gyakran sérült meg, remélem ez nem lesz jellemző a karrierjére. Ngata eltiltása miatt, nagyon fontos lett.
Hill pozitív csalódás, végül is az egyik legjobb forgatókönyv jött be vele kapcsolatban, kb a legjobb sec játékosunk.
J.Smith is kezdett jól játszani idén, kár hogy belesérült.
A CB picken kívül még FA-ről is hoznék valami komolyabb játékost, J.Jones pénzéből. Sajnos T.Brooks első éve sem lett jó. a későbbi falemberek kb lesérültek, James Hurst undrafted-sége ellenére voltak jó meccsei.

Az O# egy Pittával volt kevesebb, az elmúlt évek legjobb Ravens offensétől. Kár hogy maródi az ember.

Ahogy az S posztra húzgálunk, lehet felesleges draftban gondolkodni, az Elam-Brooks párosból kiindulva. Arra a posztra lehet jobb lenne igazolni. Bár az is lehet, hogy az edzővel van ott gond.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Aki latta a 2008 elotti Ravenst, az Flaccot is szereti/megbecsuli.
En legalabbis igy vagyok vele.

Flacco meg mindig ketarcu, neha lassan melegszik be, neha van egy-ket homaly dobasa... de amikor felporog, akkor jaj az ellennek. Akkor hazai Rodgers-szinten dobal, lasd a Montana-fele PO, lasd a tokeletes 4. negyed a Browns ellen, stb.
Akarki akarmit mind, ez nem game manager QB-kra jellemzo..

Minden stat a Steelers mellett szol, epp ezert alapvetően optimista vagyok. 😊 Meg egyszer nem nyelunk 6 TD-t, meglatjuk Bellel mi lesz es ha lesz jo pass rush (Steelers OL eleg jo mostanaban..), es nem alszunk at megint egy felidot, akkor behuzhatjuk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
hát ezzel a meccsel sem szereztünk több Flacco hívet az tuti.borzalmas volt,öregedtem vagy 10 évet megint.sajnos ezt már nem lehet a szokásos "csúnya W is W-vel elintézni".a szezont tekintve elfogytunk a végére.Pitta,Rice,Wagner,Monroe,Jimmy,Lorenzo a legfájóbbak és most Jernigen is.két pozitívum van talán,egyrészt Ngata visszajön másrészt Webb javuló tendenciát mutat.remélem tudnak elkapót is játszani.vagy inkább QB-t?Peter
Szerintem bele kell szarni, hogy Flacco-nak mennyi híve van. Ha valaki megszereti a Ravens-t, az úgyse miatta fogja, hanem azért a védelemért, ami képes volt a hibák ellenére is mindig meccsben tartani titeket. Őszintén szólva tudtam volna jobb opciót a Ravens-nél. Annyi minden szól most mellettünk, hogy már-már kétségbeejtő 😀
Biztosan jó kis derbi lesz újra 😉Klaci79
Na ja, csak a védelem a pickeken kívül nem lett erősítve és ez látszik is rajta.

Torrey elég bukásszagú no1. WR, szóval oda hozni kell majd most egy fiatalt, aztán csiszolni a #D secen és javítani a falakon.

Nincs gáz a csapattal, csak nem tökéletes, bár egyik csapat sem az.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
hát ezzel a meccsel sem szereztünk több Flacco hívet az tuti.borzalmas volt,öregedtem vagy 10 évet megint.sajnos ezt már nem lehet a szokásos "csúnya W is W-vel elintézni".a szezont tekintve elfogytunk a végére.Pitta,Rice,Wagner,Monroe,Jimmy,Lorenzo a legfájóbbak és most Jernigen is.két pozitívum van talán,egyrészt Ngata visszajön másrészt Webb javuló tendenciát mutat.remélem tudnak elkapót is játszani.vagy inkább QB-t?Peter
Szerintem bele kell szarni, hogy Flacco-nak mennyi híve van. Ha valaki megszereti a Ravens-t, az úgyse miatta fogja, hanem azért a védelemért, ami képes volt a hibák ellenére is mindig meccsben tartani titeket. Őszintén szólva tudtam volna jobb opciót a Ravens-nél. Annyi minden szól most mellettünk, hogy már-már kétségbeejtő 😀
Biztosan jó kis derbi lesz újra 😉
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Lehet én néztem rossz meccset, de szerintem pont nem Flacco volt a legrosszabb. Nem vagyok egy Flacco fan, de folyamatosan az arcában volt a nyomás, és vagy három elejtett labdára is emlékszem. A momentum meg akkor került hozzánk amikor Torreynak dobot egy bombát, majd egy TD-t. szerintem most igenis jól játszott a végére és meglett a PO.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
ÉLJEN! PO! 😀
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Egy ilyen Flaccotól nem várok sokat, dobál össze-vissza, a PO-nak örülök nagyon, most hogy megvan a ProBowl Mosleynak, remélem nem vesz részt rajta, mert máshol kell szerepelnie majd.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
hát ezzel a meccsel sem szereztünk több Flacco hívet az tuti.borzalmas volt,öregedtem vagy 10 évet megint.sajnos ezt már nem lehet a szokásos "csúnya W is W-vel elintézni".a szezont tekintve elfogytunk a végére.Pitta,Rice,Wagner,Monroe,Jimmy,Lorenzo a legfájóbbak és most Jernigen is.két pozitívum van talán,egyrészt Ngata visszajön másrészt Webb javuló tendenciát mutat.remélem tudnak elkapót is játszani.vagy inkább QB-t?

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Grat a PO-hoz, sok sikert hozzá.Bondi
Köszi,Bondi 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Grat a PO-hoz, sok sikert hozzá.

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Az tuti, hogy látva az elmúlt három meccsünket a szokásos presztízsen túl mind a vasalósok mind a cicákok fel fogják túrni a pályát, hogy ellenünk játszhassanak a PO-ba.
Más: jövőre NFC WEST és AFC WEST mellett Miami és SD lesz terítéken.Blaise
Tudom rólad Blaise hogy imádod a csapatot csak azért vagy ilyen negatív mert a legjobbat akarod és várod el tőlük. De a te szíved is dobogott egyet most hogy PO-ba kerültünk. És mivan akkor, ha a BB vagy Dalton lesérül ezen a meccsen akkor már más az esélyünk. (Persze egyiküknek sem kívánok ilyesmit csak azt akarom mondani hogy nem szabad feladni)malkav
Nem szeretném, hogy igazam legyen, de Ti is láttátok az elmúlt három meccset (ki-ki vérmérséklete szerint előbb otthagyta, bevallom a texans meccset a harmadik negyedben kinyomtam) ezek nálam többet nyomnak a latba mint, hogy hurrá PO-ba szenvedtük magunkat és ott bármi lehet (tényleg bármi lehet, de akkor is...). A véleményemet korábban leírtam már, hogy mit várok az esetleges Bengals/Steelers meccsről. Jobban nem szeretném besötétíteni egy személyben a topic hangulatát, hogy ismét leírjam 😀Blaise
Mi ,a Giants,Steelers,akik az elmúlt pár év termése,hogy az osonópályáról SB-t nyer,illetve az abszolút kedvencem a 2006-os Ravens is a bye után kizúgott,igaz egy korszakos Manning ellen FG-kel,de kizúgtunk,hogy utána végigszopjuk a 2007-es szezont.
Statisztikailag kicsit valószínű,ha 9 év alatt 3 under dog nyer.Optimizmus,félig tele a pohár.
PO és bármi lehet. 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199

Grat srácok, de akkor is!!!

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ha választani lehet, akkor a Bengalst választanám. De ilyen fogalmatlan O-val tökmindegy.Vrijbloed
A kis Vörös keresztje a PO,én is a Bengalst szeretném


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az tuti, hogy látva az elmúlt három meccsünket a szokásos presztízsen túl mind a vasalósok mind a cicákok fel fogják túrni a pályát, hogy ellenünk játszhassanak a PO-ba.
Más: jövőre NFC WEST és AFC WEST mellett Miami és SD lesz terítéken.Blaise
Tudom rólad Blaise hogy imádod a csapatot csak azért vagy ilyen negatív mert a legjobbat akarod és várod el tőlük. De a te szíved is dobogott egyet most hogy PO-ba kerültünk. És mivan akkor, ha a BB vagy Dalton lesérül ezen a meccsen akkor már más az esélyünk. (Persze egyiküknek sem kívánok ilyesmit csak azt akarom mondani hogy nem szabad feladni)malkav
Nem szeretném, hogy igazam legyen, de Ti is láttátok az elmúlt három meccset (ki-ki vérmérséklete szerint előbb otthagyta, bevallom a texans meccset a harmadik negyedben kinyomtam) ezek nálam többet nyomnak a latba mint, hogy hurrá PO-ba szenvedtük magunkat és ott bármi lehet (tényleg bármi lehet, de akkor is...). A véleményemet korábban leírtam már, hogy mit várok az esetleges Bengals/Steelers meccsről. Jobban nem szeretném besötétíteni egy személyben a topic hangulatát, hogy ismét leírjam 😀
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha választani lehet, akkor a Bengalst választanám. De ilyen fogalmatlan O-val tökmindegy.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you

Más: jövőre NFC WEST és AFC WEST mellett Miami és SD lesz terítéken.Blaise
Nice. Seattle, Arizona, St. Loius se gyenge. Denver, Kansas, San Diego, Miami...
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Az tuti, hogy látva az elmúlt három meccsünket a szokásos presztízsen túl mind a vasalósok mind a cicákok fel fogják túrni a pályát, hogy ellenünk játszhassanak a PO-ba.
Más: jövőre NFC WEST és AFC WEST mellett Miami és SD lesz terítéken.Blaise
Tudom rólad Blaise hogy imádod a csapatot csak azért vagy ilyen negatív mert a legjobbat akarod és várod el tőlük. De a te szíved is dobogott egyet most hogy PO-ba kerültünk. És mivan akkor, ha a BB vagy Dalton lesérül ezen a meccsen akkor már más az esélyünk. (Persze egyiküknek sem kívánok ilyesmit csak azt akarom mondani hogy nem szabad feladni)