Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem, ilyen taktika nincs, kimész és játszol legjobb tudásod szerint - kivéve, ha suck for luck van. Ennyi.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már ne haragudj de ez nettó baromság. A KC úgy rá volt pörögve a meccsre hogyha még 3 órát játszanak akkor is csak azért nyer a SD mert elfárad a az ellen D.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A közvetítés során bemondtak egy ilyet, hogy szorosan tartja a csapat végig az eredményt, hogy a KC ne adja fel, szerintetek létezik ilyen szintű taktikázás?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Kivancsi vagyok Megatronnal, Julio+Roddy komboval, Dezzel vagy OBJ-vel milyenek lennenek Flacco szamai..
Igor
Ez sosem fog kiderülni. Ha lesz is esélyünk hasonló kaliberű WR-t húzni akkor is LB vagy DL lesz a választás ha semmi szükség rá...

Egyébként csak eljátszva a gondolattal, hogy még Brooks helyett is jöhetett volna mondjuk Moncrief vagy Jernigan helyett A. Robinson esetleg Jarvis Landry. Mosley helyett meg Benjamin (én mondjuk nem voltam nagy fanja). Bármikor aláírnám bármelyiknél a cserét... Blaise
Felesleges a Ferrariba Lada motort tenni, sokra nem mész vele, szebb lesz mint a Lada, de ennyi.

Volt idén 4 kiemelkedő teljesítmény a csapatban (kb nekik köszönhetjük a PO-t):

Elvis Dumervil 17.0 sack 37 tackle stb
C.J. Mosley 133 tackle 3 sack 2 int stb
Justin Forsett 1,266 yard 5.4-es átlaggal.
Steve Smith 1,065 6 TD-vel
.Voice
Hááát... Év végére Smith egyértelműen jobb volt mint Mosley de ha kellene valakit mondani, a négy közül, hogy ki volt a legjobb akkor Yanda. Fun fact: vesztes meccseken Doom sackjeinek száma | 1 db | . SSS inkonzisztensebb nem is lehetett volna, év vége felé meg nem egyszer több volt a dropja mint az elkapása. Ettől függetlenül az 1000 yardos szezon megsüvegelendő de nem volt kiemelkedő. Forsett meg 10 átlag 2 yardos futás után hoz 2 20+ yardosat. Erre sajna nem lehet építeni. Félő, hogy RB-t fogunk irracionálisan magasan húzni. Tavaly csak röhögtem a draft előtti Mosleyt hozzánk mockolókon, most már nem merem ezt tenni a Melvin Gordont hozzánk csapókkal, márpedig igen népszerű ez a párosítás.Blaise
xD ^_^ 😀😀

Persze Yanda jó munkás kölyök, egy nem playmaker poszton elkóvályog, lehúz néhány szezont így, megdicsérgetjük néha, de a lényegi részt nem ő csinálja meg. A többi állításodra az a néhány smile elég.Voice
Marshall Yanda a legjobb offense játékosunk hosszú évek óta!Peter
Remek játékos Yanda, de eye-test alapján idén nem sokban különbözött K.O.-tól, így idén nem ő volt a legjobb offense játékosunk szerintem, SS vagy Forsett. Ha még azt is hozzáveszem, hogy mit vártam tőlük, akkor meg főleg.

Napi Mosley: Ő szerezte a legtöbb intet a csapatban(holtversenyben), ő szerelt a legtöbbet a csapatban. 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Kivancsi vagyok Megatronnal, Julio+Roddy komboval, Dezzel vagy OBJ-vel milyenek lennenek Flacco szamai..
Igor
Ez sosem fog kiderülni. Ha lesz is esélyünk hasonló kaliberű WR-t húzni akkor is LB vagy DL lesz a választás ha semmi szükség rá...

Egyébként csak eljátszva a gondolattal, hogy még Brooks helyett is jöhetett volna mondjuk Moncrief vagy Jernigan helyett A. Robinson esetleg Jarvis Landry. Mosley helyett meg Benjamin (én mondjuk nem voltam nagy fanja). Bármikor aláírnám bármelyiknél a cserét... Blaise
Felesleges a Ferrariba Lada motort tenni, sokra nem mész vele, szebb lesz mint a Lada, de ennyi.

Volt idén 4 kiemelkedő teljesítmény a csapatban (kb nekik köszönhetjük a PO-t):

Elvis Dumervil 17.0 sack 37 tackle stb
C.J. Mosley 133 tackle 3 sack 2 int stb
Justin Forsett 1,266 yard 5.4-es átlaggal.
Steve Smith 1,065 6 TD-vel
.Voice
Hááát... Év végére Smith egyértelműen jobb volt mint Mosley de ha kellene valakit mondani, a négy közül, hogy ki volt a legjobb akkor Yanda. Fun fact: vesztes meccseken Doom sackjeinek száma | 1 db | . SSS inkonzisztensebb nem is lehetett volna, év vége felé meg nem egyszer több volt a dropja mint az elkapása. Ettől függetlenül az 1000 yardos szezon megsüvegelendő de nem volt kiemelkedő. Forsett meg 10 átlag 2 yardos futás után hoz 2 20+ yardosat. Erre sajna nem lehet építeni. Félő, hogy RB-t fogunk irracionálisan magasan húzni. Tavaly csak röhögtem a draft előtti Mosleyt hozzánk mockolókon, most már nem merem ezt tenni a Melvin Gordont hozzánk csapókkal, márpedig igen népszerű ez a párosítás.Blaise
xD ^_^ 😀😀

Persze Yanda jó munkás kölyök, egy nem playmaker poszton elkóvályog, lehúz néhány szezont így, megdicsérgetjük néha, de a lényegi részt nem ő csinálja meg. A többi állításodra az a néhány smile elég.Voice
Marshall Yanda a legjobb offense játékosunk hosszú évek óta!

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kivancsi vagyok Megatronnal, Julio+Roddy komboval, Dezzel vagy OBJ-vel milyenek lennenek Flacco szamai..
Igor
Ez sosem fog kiderülni. Ha lesz is esélyünk hasonló kaliberű WR-t húzni akkor is LB vagy DL lesz a választás ha semmi szükség rá...

Egyébként csak eljátszva a gondolattal, hogy még Brooks helyett is jöhetett volna mondjuk Moncrief vagy Jernigan helyett A. Robinson esetleg Jarvis Landry. Mosley helyett meg Benjamin (én mondjuk nem voltam nagy fanja). Bármikor aláírnám bármelyiknél a cserét... Blaise
Felesleges a Ferrariba Lada motort tenni, sokra nem mész vele, szebb lesz mint a Lada, de ennyi.

Volt idén 4 kiemelkedő teljesítmény a csapatban (kb nekik köszönhetjük a PO-t):

Elvis Dumervil 17.0 sack 37 tackle stb
C.J. Mosley 133 tackle 3 sack 2 int stb
Justin Forsett 1,266 yard 5.4-es átlaggal.
Steve Smith 1,065 6 TD-vel
.Voice
Hááát... Év végére Smith egyértelműen jobb volt mint Mosley de ha kellene valakit mondani, a négy közül, hogy ki volt a legjobb akkor Yanda. Fun fact: vesztes meccseken Doom sackjeinek száma | 1 db | . SSS inkonzisztensebb nem is lehetett volna, év vége felé meg nem egyszer több volt a dropja mint az elkapása. Ettől függetlenül az 1000 yardos szezon megsüvegelendő de nem volt kiemelkedő. Forsett meg 10 átlag 2 yardos futás után hoz 2 20+ yardosat. Erre sajna nem lehet építeni. Félő, hogy RB-t fogunk irracionálisan magasan húzni. Tavaly csak röhögtem a draft előtti Mosleyt hozzánk mockolókon, most már nem merem ezt tenni a Melvin Gordont hozzánk csapókkal, márpedig igen népszerű ez a párosítás.Blaise
xD ^_^ 😀😀

Persze Yanda jó munkás kölyök, egy nem playmaker poszton elkóvályog, lehúz néhány szezont így, megdicsérgetjük néha, de a lényegi részt nem ő csinálja meg. A többi állításodra az a néhány smile elég.Voice
Hogy egy másik fórumból vett gyöngyszemet idevegyek:

Nem is értem, miért nem örültök neki, hogy Voice a szárnyai alá vette a csapatot.

31 másik csapat van ebben a nyomorult ligában... miért pont a Ravens? áhh.. Szerencsére feltalálták a megfelelő gombot, korábban be kellett volna már izzítanom.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Persze Yanda jó munkás kölyök, egy nem playmaker poszton elkóvályog, lehúz néhány szezont így, megdicsérgetjük néha, de a lényegi részt nem ő csinálja meg.Voice
LOOOOOOL
huhh, remélem ez csak egy vicc volt, és nem jött át az iróniasapka
Veled még megvárom míg kihirdetik a DRPOTY-t 😀 Mr. Sapka.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Persze Yanda jó munkás kölyök, egy nem playmaker poszton elkóvályog, lehúz néhány szezont így, megdicsérgetjük néha, de a lényegi részt nem ő csinálja meg.Voice
LOOOOOOL
huhh, remélem ez csak egy vicc volt, és nem jött át az irónia

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Szerintem nem fog játszani Bell, elég nagyot kapott, mielőbbi gyógyulást neki amúgy. Nem fognak fölöslegesen kockáztatni. Ez elég nagy pech nekik.

Viszont a sec-ünk miatt bőven mehet nekik a passz, Antonio Brown-t meg nem tudom ki fogja limitálni...Vrijbloed
Webb egyre jobb formában van.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szerintem nem fog játszani Bell, elég nagyot kapott, mielőbbi gyógyulást neki amúgy. Nem fognak fölöslegesen kockáztatni. Ez elég nagy pech nekik.

Viszont a sec-ünk miatt bőven mehet nekik a passz, Antonio Brown-t meg nem tudom ki fogja limitálni...
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Elvileg a futójuk lehet maródi lesz, korai még ugyan megmondani.

Ha kihagyná a meccset, az komoly érvágás lenne nekik.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Most jutottam el odáig,hogy Steelers...
kutya kemény lesz!

De nyerni kell!!!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha Flacco hozza PO-ban a múltkori formáját, 12TD/0INT akkor többet nem fogok a szerződéséről egy szót sem szólni sőt.......bár így lenne
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Kivancsi vagyok Megatronnal, Julio+Roddy komboval, Dezzel vagy OBJ-vel milyenek lennenek Flacco szamai..
Igor
Ez sosem fog kiderülni. Ha lesz is esélyünk hasonló kaliberű WR-t húzni akkor is LB vagy DL lesz a választás ha semmi szükség rá...

Egyébként csak eljátszva a gondolattal, hogy még Brooks helyett is jöhetett volna mondjuk Moncrief vagy Jernigan helyett A. Robinson esetleg Jarvis Landry. Mosley helyett meg Benjamin (én mondjuk nem voltam nagy fanja). Bármikor aláírnám bármelyiknél a cserét... Blaise
Felesleges a Ferrariba Lada motort tenni, sokra nem mész vele, szebb lesz mint a Lada, de ennyi.

Volt idén 4 kiemelkedő teljesítmény a csapatban (kb nekik köszönhetjük a PO-t):

Elvis Dumervil 17.0 sack 37 tackle stb
C.J. Mosley 133 tackle 3 sack 2 int stb
Justin Forsett 1,266 yard 5.4-es átlaggal.
Steve Smith 1,065 6 TD-vel
.Voice
Hááát... Év végére Smith egyértelműen jobb volt mint Mosley de ha kellene valakit mondani, a négy közül, hogy ki volt a legjobb akkor Yanda. Fun fact: vesztes meccseken Doom sackjeinek száma | 1 db | . SSS inkonzisztensebb nem is lehetett volna, év vége felé meg nem egyszer több volt a dropja mint az elkapása. Ettől függetlenül az 1000 yardos szezon megsüvegelendő de nem volt kiemelkedő. Forsett meg 10 átlag 2 yardos futás után hoz 2 20+ yardosat. Erre sajna nem lehet építeni. Félő, hogy RB-t fogunk irracionálisan magasan húzni. Tavaly csak röhögtem a draft előtti Mosleyt hozzánk mockolókon, most már nem merem ezt tenni a Melvin Gordont hozzánk csapókkal, márpedig igen népszerű ez a párosítás.Blaise
xD ^_^ 😀😀

Persze Yanda jó munkás kölyök, egy nem playmaker poszton elkóvályog, lehúz néhány szezont így, megdicsérgetjük néha, de a lényegi részt nem ő csinálja meg. A többi állításodra az a néhány smile elég.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A Steelers akkor izgulhat igazán, ha a Panthers ellen játszik az SB-ben az tuti bukó lenne....
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Forditott pszichologia:-P

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Srácok, ne legyetek már ennyire negatívak, 2 éve superbowlt nyertetek, most meg ott vagytok a playoffban. Eagles szurkolóként mondom, hogy semmit nem ér egy bíztató, néhol ellenállhatatlan játék ha nem jutsz vele playoffba. Megvan a franchise QB-tok, van egy félelmetes front7, egy bőven jó O-fal, egy remek futó, fiatal skill játékosok. Nagyon jó munkát végez Harbaugh, 2 éve a fél csapat távozott, és megint itt tartotok, örüljetek neki egy picit. 😊
Meg milyen mentalitás úgy nekimenni az ősi riválisnak, hogy mindenben jobbak, és simán nyernek...
Come on!Hulkeinstein
Milyen mentalitás, milyen mentalitás?!
Hát a realitás talaján állnak, mindkét lábukkal 😀Klaci79
Azt irtam minden mellettetek szol (idei merleg, korabbi Ravens PO meccsek a Heinzen, elmult meccsek formaja, stb)
Na jo, kiv Bell serulese.

De azt nem irtam hogy 1) jobbak vagyok 2) siman nyertek, sot :p
A "Nobody believes in us" faktort szuggeralom es Playoff Flaccot vuduzom. :dIgor
Én csak vicceltem!!! De ha valaki akkor egy Steelers fan tudja, hogy milyen az amikor minden mellettünk szól: Tampa, Jets, Saints és az örök klasszikus Raiders. És ezek a csapatok hozzátok képest sehol nincsenek. Úgyhogy én már rágom a sanax-ot, mert nagyon nem vagyok nyugodt, amikor lila-feketét látok acélvárosban
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Srácok, ne legyetek már ennyire negatívak, 2 éve superbowlt nyertetek, most meg ott vagytok a playoffban. Eagles szurkolóként mondom, hogy semmit nem ér egy bíztató, néhol ellenállhatatlan játék ha nem jutsz vele playoffba. Megvan a franchise QB-tok, van egy félelmetes front7, egy bőven jó O-fal, egy remek futó, fiatal skill játékosok. Nagyon jó munkát végez Harbaugh, 2 éve a fél csapat távozott, és megint itt tartotok, örüljetek neki egy picit. 😊
Meg milyen mentalitás úgy nekimenni az ősi riválisnak, hogy mindenben jobbak, és simán nyernek...
Come on!Hulkeinstein
Milyen mentalitás, milyen mentalitás?!
Hát a realitás talaján állnak, mindkét lábukkal 😀Klaci79
Azt irtam minden mellettetek szol (idei merleg, korabbi Ravens PO meccsek a Heinzen, elmult meccsek formaja, stb)
Na jo, kiv Bell serulese.

De azt nem irtam hogy 1) jobbak vagyok 2) siman nyertek, sot :p
A "Nobody believes in us" faktort szuggeralom es Playoff Flaccot vuduzom. :d

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Srácok, ne legyetek már ennyire negatívak, 2 éve superbowlt nyertetek, most meg ott vagytok a playoffban. Eagles szurkolóként mondom, hogy semmit nem ér egy bíztató, néhol ellenállhatatlan játék ha nem jutsz vele playoffba. Megvan a franchise QB-tok, van egy félelmetes front7, egy bőven jó O-fal, egy remek futó, fiatal skill játékosok. Nagyon jó munkát végez Harbaugh, 2 éve a fél csapat távozott, és megint itt tartotok, örüljetek neki egy picit. 😊
Meg milyen mentalitás úgy nekimenni az ősi riválisnak, hogy mindenben jobbak, és simán nyernek...
Come on!Hulkeinstein
Milyen mentalitás, milyen mentalitás?!
Hát a realitás talaján állnak, mindkét lábukkal 😀
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Srácok, ne legyetek már ennyire negatívak, 2 éve superbowlt nyertetek, most meg ott vagytok a playoffban. Eagles szurkolóként mondom, hogy semmit nem ér egy bíztató, néhol ellenállhatatlan játék ha nem jutsz vele playoffba. Megvan a franchise QB-tok, van egy félelmetes front7, egy bőven jó O-fal, egy remek futó, fiatal skill játékosok. Nagyon jó munkát végez Harbaugh, 2 éve a fél csapat távozott, és megint itt tartotok, örüljetek neki egy picit. 😊
Meg milyen mentalitás úgy nekimenni az ősi riválisnak, hogy mindenben jobbak, és simán nyernek...
Come on!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
ez egy reális lista, top 10-es qb:
 m.espn.go.com/nfl/qbrgedam
Nézzük az enyém (szólj amivel nem értesz egyet)

top irányítók, nem sorrendben:

Peyton Manning
Andrew Luck
Drew Brees
Ben Roethlisberger
Aaron Rodgers
Tom Brady
Tony Romo
Russell Wilson

Akikkel kb egy szinten van:

Eli Manning
Philip Rivers
Matthew Stafford
Matt Ryan
Jay Cutler
Colin Kaepernick

Szóval a FP QB-k 2. fele találó szerintem.Voice
Szerintem ez az irányító kielitkinem dolog nem egy lényeges a csapat szempontjából. Ez egy csapatjáték, más a fal más az elkapógárda nehéz őket összehasonlítani. Abban az évben amikor SB-t nyertünk nem a védelem volt az aki megnyerte a meccseket ha jól emlékszem. A Denver ellenit biztos nem. Ha jövőre csak feleennyi sérültünk lesz szezon végére akkor már sokkal jobban leszünk. Nem Flacco az aki kinyírja a fizetési sapkát.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Yanda, maximálisan egyetértek, évek óta Ő az egyik legjobb játékosunk. Csak sajons a Guard és vész-Tackle nem a prime-time pozíció...

A PO-nak örülök, de - és ezt bárki ellen tartom - nem vagyunk PO csapat, PO közeli igen, PO nem. Sajnos égő lesz Kecsöpföldén, - bár ne lenne, de ez van.

Azert persze hajra csapoat.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kivancsi vagyok Megatronnal, Julio+Roddy komboval, Dezzel vagy OBJ-vel milyenek lennenek Flacco szamai..
Igor
Ez sosem fog kiderülni. Ha lesz is esélyünk hasonló kaliberű WR-t húzni akkor is LB vagy DL lesz a választás ha semmi szükség rá...

Egyébként csak eljátszva a gondolattal, hogy még Brooks helyett is jöhetett volna mondjuk Moncrief vagy Jernigan helyett A. Robinson esetleg Jarvis Landry. Mosley helyett meg Benjamin (én mondjuk nem voltam nagy fanja). Bármikor aláírnám bármelyiknél a cserét...

Volt idén 4 kiemelkedő teljesítmény a csapatban (kb nekik köszönhetjük a PO-t):

Elvis Dumervil 17.0 sack 37 tackle stb
C.J. Mosley 133 tackle 3 sack 2 int stb
Justin Forsett 1,266 yard 5.4-es átlaggal.
Steve Smith 1,065 6 TD-vel
.Voice
Hááát... Év végére Smith egyértelműen jobb volt mint Mosley de ha kellene valakit mondani, a négy közül, hogy ki volt a legjobb akkor Yanda. Fun fact: vesztes meccseken Doom sackjeinek száma | 1 db | . SSS inkonzisztensebb nem is lehetett volna, év vége felé meg nem egyszer több volt a dropja mint az elkapása. Ettől függetlenül az 1000 yardos szezon megsüvegelendő de nem volt kiemelkedő. Forsett meg 10 átlag 2 yardos futás után hoz 2 20+ yardosat. Erre sajna nem lehet építeni. Félő, hogy RB-t fogunk irracionálisan magasan húzni. Tavaly csak röhögtem a draft előtti Mosleyt hozzánk mockolókon, most már nem merem ezt tenni a Melvin Gordont hozzánk csapókkal, márpedig igen népszerű ez a párosítás.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azzal mondjuk nem értek egyet, hogy minden a vasas mellett szól... A punterünk és a kickerünk jobb XD
Szóval már csak field position csatára kell kényszeríteni az ellent 😀 Sima liba.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Burger, Romo, Wilson es Luck inkabb 2.tier eleje nalam, de a 2.csoportbol egyedul Luckra cserelnem el Flaccot, a tobbire nem.
En (is) 8-10 koze rangsorolom Joet.

Kivancsi vagyok Megatronnal, Julio+Roddy komboval, Dezzel vagy OBJ-vel milyenek lennenek Flacco szamai..

Szoval igen, nalam 4 elit QB van csak.. es az 5-14 kozotti "nagyon jo" kategoria kozepere teszem..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)