Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
nincs egy normális RB aki extra yardokra képes ilyen D# ellen. pl bell, lynch, vagy mint rizsa volt. mert nem joe 5 yardos menekülésének kéne a legjobb futásunknak lennie. aztszem ezzel mindeki egyetért, és ha ilyen a fal és a fútás akk passjáték milyen legyen? én is szurkolok a csapatnak idén ahogy tavaj is, meg 96óta mindig!!! És nyúzzák le a böröm az öszes ravenses tetkoval együtt ha nem, szoritanék a TEAM-ért minden perceben!!! de nincs helyünk idén a playoffban. ezek a szomorú tények sajnos. és a 2012 csapat azért egy pöpet más volt, a fal sacket nem engedett csak a döntöbe , boldinra bármikor lehetett dobni ( föleg kulcs szituban meg amugy is hülyére vett minden corner) + plus rizsa +sec meg az öreg miatt mindenkinél jobban akartuk! szal szerintem sok külömbség van a 2012 csapathoz képest. de tényleg nem azért irom h bárkivel és véleményével vitatkozak, csak elmondom a szivem bánatát,! mi folyik gyöngyösön???!!!! 😀
több mint 9 éve
gedam 5 700
igazából az egész szezonban a saját kezünkben volt a sorsunk.
colts
chargers
bengals
@bengals
ebből a 4 meccsből (akik a közvetlen riválisaink most) kellett volna egyet nyerni. nem sikerült. de remélem meglesz a playoff, bár az utóbbi meccsek alapján hanyatló formában vagyunk erősen.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nehany gondolat:
- kikaptunk, csunya volt, faj
Ez van.. en 10+ eve nezem a csapatot, nalam is TOP 5-be kerult a leggyengebb meccseket tekintve. De:
-ha/amig esely van Super Bowl nyerni (ergo PO-ba menni), addig az a cel. Nem erdekel, meg ha csak a 17. legjobb csapat vagyunk AFC-ben, akkor se..
2012-ben sem feltetlen mi voltunk a legjobb csapat.

Ami tetszett tegnap:
- red zone D. Ez meg mindig elit. Trukkos playt (amit baromi jol megcsinaltak) leszamitva semmit nem tudtak RZ-ben csinalni.. ezzel pedig szvsz PO-ban is lenne keresnivalonk.

Plane, hogy a legjobb AFC front sevennel biro csapatok (Bills, Texans.. esetleg Jets, de harmadiknak mar mi jovunk szvsz) nem fognak PO-zni.
Ilyen szar matchup iden mar max a Detroit lehet 😊

Ami nem tetszett: minden mas.

Az outcoaching kulonosen faj, ezt nem szoktam meg... illetve az hogy Flacco talan iden eloszor most volt homaly - megtelt nala a gatya.. lehetett latni. De nem lehet csak az o nyakaba varrni, voltak ott dropok is az elso felidoben minimum 3-4, illetve teljesen meghalt a futojatek is. Igy baromi nehez.

Ettol fuggetlenul, amig van esely, menni es nyerni kell... ki tudja, mibol lesz a SB meneteles.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
tudod Lucio, azért ez a fal többször megálta a helyét mikor kellett. a tegnapi kivétel volt, és liga legjobb védöje ellen nem könyü (JJ SWATT) de a falat ettöl füg gary rendberakta. azt meg ne várjuk Hurtsöl h wattot lenyomja.... de ha belegondolsz egy rizsa (tetü roger g) nem 1000 yardot futna ez a fal mögött. meg egy odell beckem 900 jardot hozna Joenak. Újra irom nem stevet meg justint fikázom. és ha gary kap egy HC álást? az lesz még az igazi szopás. mongy Dcordinátort cserélni kell. a csapat elsö 2-3 évébe voltak ilyen rosz stastunk defens oldalon. elsösorban pass ellen, a futásvédekezés jó de nem az meg nem pees érdeme, ugy h felölem takarodhat is a safety soral együtt. hülye blitselni nemtudoóóó fogyatékos retardált barom!!!!!!!! ez idegesit a legjobban! mit keres még a csapatnál!
több mint 9 éve
lucio 324
a tegnapi mecsröl meg anyit h gary gondolatait is tudták a texasnál.Ravens best defense
Nna igen. Nekem is ez jött le. Mintha a Ravens O mellett a Texans D is olvasta voltna a playbookot.
több mint 9 éve
lucio 324
Ennyire nem rossz a helyzet. Ennyire vaknyúl teljesítményben, mint a tegnapi volt, szerintem taktikai dolgok nagyon belejátszhattak...Persze nem nekünk van a legerősebb állományunk, de szerintem pusztán a tegnapi napból nem szabad kiindulni.
Elit elkapó: végy egy jó falat, és a 7. körös is használható elkapó lesz. (Ettől még persze igaz, nem Steve és Torrey Smith a megoldás)
Flacco: pillanatnyilag úgy néz ki, hogy reális áron van egy QB-nk. Mert egy jó fallal dobni tudó nem elit QB kb. annyi most, amit ő kap. Kb 20 csapat fizetne neki ugyanennyit...Egyszerűen hiányposzt, ahol egy nem elit is sokat kap, pláne ha nem sérülékeny. Irritál engem is, de a piac diktál.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egyszerűen vannak olyan meccsek amikor semmi sem jön össze,ez is egy ilyen volt.tavaly is kb egy Doss returnTD és egy Daryl pick6 volt amivel nyertünk.imádom Kubiakot de szerintetek miért kellett otthagyni Hurnst egyedűl Wattal?szétblitzeltek minket,nem megy Joenak miért nem lehetett egyszerűbb játékokat hívni (screen,slant,crossrout)?

több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
a tegnapi mecsröl meg anyit h gary gondolatait is tudták a texasnál.
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
igen ha nincs fal akkor lehetsz te a brady meg kurva superman is pl. nincs futó játék, se fal, se 1 normális Wr, és akk a kurva Te posztrol nem beszéltünk. ha csak enyi kéne!!!! de sec ugy ahogy van kuka persze jimmy kivétel. viszon ozz az idei 1.és 2. picet jól választotta cj és timmy jövöre pillérek lesznek ha Halotival meg tudunk egyezni akkor kurva kemény lesz a front. de teljesen egyet értek Blaisel egy régebben irt okfejtésével, 1ÉV alatt nem tudunk mindent megoldani! és van egy olyan érzésem h a minöségi 3 elsö körböl ez megint nem oldják meg. ha idén nem hoznak Joenak elit elkapot akk továbbra se tudom megérteni a 120 millás szerzödést. vagy szabadügynök piacròl. de rizsa helyére is kellene valakit huzni én nem akkarom Forrsetet bántani és elismerem az idei nagyonjòòòò teljesitményét, de nem ö a futó ideálom, rizsa az volt! vagy egy DUKE. phhhh de hol van ez még. nembaj gyerekek. ravens az élet oszt kész.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Annyi jó van ebben, hogy ennyire kilátástalanul biztosan nem fogunk a Browns ellen játszani. Az zavar, hogy már nem a saját kezünkben van a sorsunk. :/ Pedig megvolt az esélyünk, hogy ezt a lehetőséget ne adjuk ki a kezeink közül.

Tegnap semmi sem működött. A Browns ellen egyértelműen sokkal több kell.
több mint 9 éve
lucio 324
Nem értek egyet ezzel a nincs helyünk a PO-ban megközelítéssel. Totál igaz, hogy nem vagyunk ott az AFC 6 legjobb csapata közt. De ha már esély van, hogy odajussunk, igenis, próbáljuk meg, és igenis játszunk idegenben egy olyan meccset, ahol lehet, kikapunk. Én szurkoló vagyok, és minél tovább akarok szurkolni a csapatomnak, nem nagyon érdekel, esélytelenül áll-e ki. És ha PO-
ban vagy: sikeres éved volt. Ha nem, akkor kudarc. Ennyi.
Tegnap még ideges sem tudtam lenni. Ez egy annyira vakvágány teljesítmény volt.... Verjük meg a Brownst, aztán meglátjuk. Fanyaloghatunk, de megint egy olyan évünk van, amikor az utolsó alapszakasz játéknapon is izgulhatunk, a szurkolótáborok fele nem küzd ilyen gondokkal.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ugyan csak pár perccel előztek meg, de örülök, hogy nem én írtam le először (itt): Nincs helyünk a PO-ban. Semmi

Blaise
Bár néhány poszttal korábban "matekoztam", esélyt latolgattam, ha a szívemre teszem a kezem, is azt kell mondanom, hogy idén van nálunk 6 jobb csapat az AFC-ben.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
nincs helyünk az idei playoffban, föleg azért h wildcardon már jól agyonverjenek. szerintem sokat számit az a pár hely a drafton! a frontseven meg Joe a ligaelit az csapaban, a többi csapategység még nem kész. sec nem is besz, és igy nem kéne playoffot játszani.Ravens best defense
Akkor nézd meg a tegnapit.Voice
Nem megvédeni akarom, mert tényleg kriminálisan szar volt, de ha nincs fal előtted ami tisztességesen megvéd, ha futójáték még nyomokban sincs ami kisegítene, és nincs elkapód aki képes konstans állandó szeparálódni vagy a 50-50 labdákat megnyerni vagy mondjuk csak simán megharcolni azért a kurva labdáért és persze elkapni, akkor bizony ilyen teljesítmény bármikor kisülhet egy QB-tól.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ugyan csak pár perccel előztek meg, de örülök, hogy nem én írtam le először (itt): Nincs helyünk a PO-ban. Semmi

Sőt ha belegondolok, hogy Dalton például ellenünk szerezhetné meg az első PO győzelmét, vagy, hogy lemészárolnak minket kecsapföldön... Jobb is így

Az offseasontól egy dolgot remélek csak, hogy Oz felülvizsgálja az inside out csapatépítési metódust, mert kezd eljárni felette az idő. Annyi szarok vagyunk szélen, támadó és védő oldalon is, hogy akár már egy közepes csapat ellen sem elég, ha domináljuk a LOS-t.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
nincs helyünk az idei playoffban, föleg azért h wildcardon már jól agyonverjenek. szerintem sokat számit az a pár hely a drafton! a frontseven meg Joe a ligaelit az csapaban, a többi csapategység még nem kész. sec nem is besz, és igy nem kéne playoffot játszani.Ravens best defense
Akkor nézd meg a tegnapit.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
nincs helyünk az idei playoffban, föleg azért h wildcardon már jól agyonverjenek. szerintem sokat számit az a pár hely a drafton! a frontseven meg Joe a ligaelit az csapaban, a többi csapategység még nem kész. sec nem is besz, és igy nem kéne playoffot játszani.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
ejjj....edes istenem...igy elkurni...😕
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hát a Bills kikapott, ők kiszálltak tegnap...(nem is ők lennének, de komolyan...)

Szóval ma nyernie kellene a Denvernek... Mert ha ma nyer a Cincy, jövőhéten a Chargers meg veri a Chiefst, akkor mi mindenképpen kiestünk, jól értelmezem kómás fejjel?😀
több mint 9 éve
lucio 324
Magyarán nem alakulhatnak úgy az eredménye, hogy a Northből 3 csapat jut be?😀Vrijbloed
De igen, csak már nem elég a Ravens W, másoknak ki kell kapni.Jan
Ha nyertek, akkor csak abban az esetben nem juttok be, ha nyer a SD-Buffalo-Cincy trió az utolsó meccsen (feltéve, hogy a Cincy kikap a Denver ellen, és a Buffalo megveri az Oaklandet)Hulkeinstein
Szerintem az espn playoff machine rosszul számolja a tie breakereket (pl. szerinte van olyan forgatókönyv, hogy a steelers kieshet, holott nincs). A Buffalo mindenkivel szemben hátrányban van tie esetén, a ravens ha jól néztem utána, a közös ellenfelek elleni mérleggel előzi. Azaz a PO-hoz nyernünk kell a Browns ellen, és a) ha nyer a Denver a Bengals ellen, akkor vagy a Bengalsnak, vagy a Chargersnek ki kell kapni az utolsó fordulóban b), ha a Bengals nyer a Denver ellen, akkor a Steelers-Bengals eredménye nekünk mindegy (ami rossz, mert nem segít rajtunk), egyedül a Chiefsben kell bíznunk.
Éppen nézem az Oakland meccset, el is kezdtem a Billsnek szurkolni, azért a Denver valószínűleg jobban odateszi magát a Bengals ellen, ha arra számíthat, hogy a Bills a PO reményében száll harcba a NE ellen. Ha a Bills ma kikap, akkor elszállt, nem hiszem, hogy a NE ellen megszakad, emiatt a Denvernek kb. tét nélküli lesz a hétfő esti (és az utolsó) meccse.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Magyarán nem alakulhatnak úgy az eredménye, hogy a Northből 3 csapat jut be?😀Vrijbloed
De igen, csak már nem elég a Ravens W, másoknak ki kell kapni.Jan
Aha, értem, köszi!

Mondjuk a mai alapján essünk ki a fenébe. Mentálisan zéró. Most kellene, kellett volna erőt mutatni, jól játszani, stb. Felejtős...
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Magyarán nem alakulhatnak úgy az eredménye, hogy a Northből 3 csapat jut be?😀Vrijbloed
De igen, csak már nem elég a Ravens W, másoknak ki kell kapni.Jan
Ha nyertek, akkor csak abban az esetben nem juttok be, ha nyer a SD-Buffalo-Cincy trió az utolsó meccsen (feltéve, hogy a Cincy kikap a Denver ellen, és a Buffalo megveri az Oaklandet)
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Magyarán nem alakulhatnak úgy az eredménye, hogy a Northből 3 csapat jut be?😀Vrijbloed
De igen, csak már nem elég a Ravens W, másoknak ki kell kapni.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
A Dondiego előbb van a tie-ban, s asszem a Bills is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hát... Ez... Kilátástalan volt... Jó pár éve nézek Ravens meccseket, de ez a Cam Cameron-éra legsötétebb bugyrait idézte. Talán nem túlzok, ha a valaha volt egyik leggyengébb meccsünknek titulálom a mait.


Van olyan variáció, hogy verjük a Clevelandet, és mégse jutunk be a PO-ba?Vrijbloed
Cincy L mindenképpen kell a Broncos ellen, különben nincs miről beszélnünk.Flacco5
Én képtelen voltam ezt a szenvedést végignézni. :/

Nah, szóval, ha a Cincy nyer, akkor nekünk meszeltek tutira?Vrijbloed
Igen: forduló előtt 9,5 győzelmük volt, nekünk 9. Ha forduló végén 10,5 lenne nekik, akkor... 😕Flacco5
Magyarán nem alakulhatnak úgy az eredménye, hogy a Northből 3 csapat jut be?😀
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Hát... Ez... Kilátástalan volt... Jó pár éve nézek Ravens meccseket, de ez a Cam Cameron-éra legsötétebb bugyrait idézte. Talán nem túlzok, ha a valaha volt egyik leggyengébb meccsünknek titulálom a mait.


Van olyan variáció, hogy verjük a Clevelandet, és mégse jutunk be a PO-ba?Vrijbloed
Cincy L mindenképpen kell a Broncos ellen, különben nincs miről beszélnünk.Flacco5
Én képtelen voltam ezt a szenvedést végignézni. :/

Nah, szóval, ha a Cincy nyer, akkor nekünk meszeltek tutira?Vrijbloed
Igen: forduló előtt 9,5 győzelmük volt, nekünk 9. Ha forduló végén 10,5 lenne nekik, akkor... 😕