Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ma végeztem a Movemberrel és megborotválkoztam.... remélem ez nem befolyásolja a hétvégi meccset
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Az offseason nagy kérdése mindenképpen az lesz, hogy marad-e Cube OC-nak vagy megy máshová, további kérdés, hogy kiket visz magával. Ez erősen beleszarhat az O needjeinkbe.Ha már edzőknél tartunk akkor nem csak CB-re lenne szükség hanem egy jó DB coachra. Azért nyílván nem csak a játékosokon múlik hogy későbbi körből nem tudtak egy alap csere szintet elérni, ill. hogy Elam sem villog
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tudom csak reménykedem.tudod most ezt mondják egy hónap múlva meg mást,áprilisban meg....
mély a RB class úgyhogy annyira nem remegek Gurleyért.én egyébként passrushert,WR-t,CB-t húznék az első háromban,nem feltétlenűl ebben a sorrendben.Peter
Szerintem most pont számít a sorrend. Nem egy "12 egy tucat" WR kell nekünk, hanem egy olyan aki első számú lehet. 2-3. körös WR-el nem vagyunk beljebb. Első számú célpont kell, mert pár elkapásra jó WR-ünk már van raktáron (Aiken, Marlon, Campanaro). Ha Nr.1-t nem találunk, ne is pazaroljunk picket a pozícióra. Ideális esetben tavaly meg lehetett volna oldani...
TE alap esetben kb. mint a RB pozíció. Középső körökben is találhatsz nagyon jókat. Feltételezve, hogy marad Kubiak vagy olyan utódja lesz aki az Ő rendszerét futtatja tovább, akkor viszont érdemes lenne A Legjobb TE-re beruházni, ha van ilyen.
Passrusher nem azonnali need, de egyrészt mélynek tűnik a class, másrészt impact pozíció, harmadrészt, akár potenciálra is húzhatunk aki Doom és Sizzle mögött kikupálódhat egy év alatt.
RB, ha találunk olyat aki beleillik a futósémába akkor középső körös beleférhet, de Fostert sem draftolták, még is elég szép karriert csinált Kubiak kezei alatt.
CB meg kell korai körben, nincs mese. Webb sz*r, Levigne egynek elmegy, de, hogy egész évben nr 2-3 CB legyen az meredek. Asa semmi olyat nem mutatott eddig ami miatt rá számíthatnánk. Megverte nagy nehezen a katasztrofális C. Brownt és 3. számú CB lett. Ennyi... Egyébként tegnap pont néztem Slayt akit Robi korábban említett, mint Elam helyett pick... Egészen parádésan játszott, meg úgy alles zusammen nagyon jó idén főleg azután, hogy tavaly mennyi savat kapott.

Sajnos nagyon sok minden múlik azon, hogy Kubiak marad, vagy elmegy HC-nak valahova. A távozása alapjaiban forgathatja fel a needeket és a draftstratégiát.Blaise
a sorrend a BPA elv miatt "nem" számít.azt már borítékolhatjuk,hogy 1/20-nál előbb nem választunk.addig általában a top WR-ek kimennek.mi a fenének húznánk 1/20-ra teszem azt egy 2-ik körre taksált elkapót?attól még az nem lesz jobb ha bereacheljük.persze papíron,amúgy egy nagy lutri az egész.hozzáteszem Én is azt ugatom már száz éve amit te,hogy nekünk is kell már egy AJ Green,Dez,D Thomas szintű elkapó.
sokan elhanyagolják a passrusher kérdést de szerintem egyre sürgetőbb dolog megtalálni Suggs utódját,tehát egy top hibrid OLB-t aki tanulhatna Suggstól és amikor eljön az ideje pótolná.
az Elames kérdésemre visszatérve,Én úgy értettem,hogy egy picit illetve nem is picit ne a mostani agyatokkal gondolkodjatok.minek húztuk volna Slay-t az első körben aki 3-ik körre volt jósolva később a jó kombájnjának köszönhetően a másodikra?csak azért mert most jól jönne?ráadásul még itt volt Graham is.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tudom csak reménykedem.tudod most ezt mondják egy hónap múlva meg mást,áprilisban meg....
mély a RB class úgyhogy annyira nem remegek Gurleyért.én egyébként passrushert,WR-t,CB-t húznék az első háromban,nem feltétlenűl ebben a sorrendben.Peter
Szerintem most pont számít a sorrend. Nem egy "12 egy tucat" WR kell nekünk, hanem egy olyan aki első számú lehet. 2-3. körös WR-el nem vagyunk beljebb. Első számú célpont kell, mert pár elkapásra jó WR-ünk már van raktáron (Aiken, Marlon, Campanaro). Ha Nr.1-t nem találunk, ne is pazaroljunk picket a pozícióra. Ideális esetben tavaly meg lehetett volna oldani...
TE alap esetben kb. mint a RB pozíció. Középső körökben is találhatsz nagyon jókat. Feltételezve, hogy marad Kubiak vagy olyan utódja lesz aki az Ő rendszerét futtatja tovább, akkor viszont érdemes lenne A Legjobb TE-re beruházni, ha van ilyen.
Passrusher nem azonnali need, de egyrészt mélynek tűnik a class, másrészt impact pozíció, harmadrészt, akár potenciálra is húzhatunk aki Doom és Sizzle mögött kikupálódhat egy év alatt.
RB, ha találunk olyat aki beleillik a futósémába akkor középső körös beleférhet, de Fostert sem draftolták, még is elég szép karriert csinált Kubiak kezei alatt.
CB meg kell korai körben, nincs mese. Webb sz*r, Levigne egynek elmegy, de, hogy egész évben nr 2-3 CB legyen az meredek. Asa semmi olyat nem mutatott eddig ami miatt rá számíthatnánk. Megverte nagy nehezen a katasztrofális C. Brownt és 3. számú CB lett. Ennyi... Egyébként tegnap pont néztem Slayt akit Robi korábban említett, mint Elam helyett pick... Egészen parádésan játszott, meg úgy alles zusammen nagyon jó idén főleg azután, hogy tavaly mennyi savat kapott.

Sajnos nagyon sok minden múlik azon, hogy Kubiak marad, vagy elmegy HC-nak valahova. A távozása alapjaiban forgathatja fel a needeket és a draftstratégiát.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Persze lehet TE-t húzni később is... meg ki tudja Gilmore mennyire lesz majd meghatározó később. Én is csak akkor húznék TE-t első körben, ha lenne valami kiemelkedő és mi valszeg megint középtájon fogunk húzni ott már megérné. Meg igazából szerintem a TE lesz a legégetőbb hiányposzt, tekintve ha Cube marad az OC. Van egy lefele ívelő Daniels egy kitudja mi lesz vele Pitta, meg egy eddig még nemsokat mutatott Gilmore.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nem hiszem hogy a múltkori két elskörös (SS, ILB) után Ozzie most RB-t húzna ... az már tényleg sok lenne. Ráérünk Rb-t húzni harmadik napot. első napra meg CB/WR/TE posztra kell embert hozni.malkav
Első körben RB kizárt.azt lehet találni hátrébb is ahogy tightendet is,de ha Forsett marad akkor ott meg is vagyunk.mondjuk ha Gurleyt a térde miatt sikerülne megcsípni a 3-ik körben az komoly lenne,akkor Piercenek búcsút is inthetnénk.Forsett,Taliafero,Gurley ütős kis hármas lenne.Peter
csak sajnos esélytelen... gurli évek óta az első, akire a sérülés előtt úgy néztek, hogy megéri az első kört... namost lesz aki sérüléssel is viszi legkésőbb másodikban SZVSZCollapo
Tudom csak reménykedem.tudod most ezt mondják egy hónap múlva meg mást,áprilisban meg....
mély a RB class úgyhogy annyira nem remegek Gurleyért.én egyébként passrushert,WR-t,CB-t húznék az első háromban,nem feltétlenűl ebben a sorrendben.

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem hiszem hogy a múltkori két elskörös (SS, ILB) után Ozzie most RB-t húzna ... az már tényleg sok lenne. Ráérünk Rb-t húzni harmadik napot. első napra meg CB/WR/TE posztra kell embert hozni.malkav
Első körben RB kizárt.azt lehet találni hátrébb is ahogy tightendet is,de ha Forsett marad akkor ott meg is vagyunk.mondjuk ha Gurleyt a térde miatt sikerülne megcsípni a 3-ik körben az komoly lenne,akkor Piercenek búcsút is inthetnénk.Forsett,Taliafero,Gurley ütős kis hármas lenne.Peter
csak sajnos esélytelen... gurli évek óta az első, akire a sérülés előtt úgy néztek, hogy megéri az első kört... namost lesz aki sérüléssel is viszi legkésőbb másodikban SZVSZ

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nem hiszem hogy a múltkori két elskörös (SS, ILB) után Ozzie most RB-t húzna ... az már tényleg sok lenne. Ráérünk Rb-t húzni harmadik napot. első napra meg CB/WR/TE posztra kell embert hozni.malkav
Első körben RB kizárt.azt lehet találni hátrébb is ahogy tightendet is,de ha Forsett marad akkor ott meg is vagyunk.mondjuk ha Gurleyt a térde miatt sikerülne megcsípni a 3-ik körben az komoly lenne,akkor Piercenek búcsút is inthetnénk.Forsett,Taliafero,Gurley ütős kis hármas lenne.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem hiszem hogy a múltkori két elskörös (SS, ILB) után Ozzie most RB-t húzna ... az már tényleg sok lenne. Ráérünk Rb-t húzni harmadik napot. első napra meg CB/WR/TE posztra kell embert hozni.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igazából azt hiszem a liga futójátékosainak többsége összetenné a két kezét, ha ilyen fal blokkolna előtte és Kubiak hosszú évek alatt kicsiszolt rendszerében futhatna. Nem csökkenteni akarom Forsett érdemeit mert Ő is hozzáteszi a magáét, de azért irigyelt a helyzete. Minden esetre ha megtartjuk jó, ha nem sikerül akkor sem kell Dunának menni. Arra ráérünk akkor ha első körben húzunk helyettest majd 😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Amúgy Forsett 9 meccsen futott 903 yardot (és még elkapott 210-t), 5.8-as átlaggal xD imádom. Lazán 1000 felett lesz az ürge. Ahogy néztem Kubiak legtöbb csapatánál remek futás volt és ilyen 5-7. körös "tehetségek' is 1000 felett rohangáltak. Jó edző nagyon. Remélem megtanulták a többiek a csinját-binját, hogy ha lelép jövőre, akkor is tovább fennmaradjon ez.
Ha kivágják Rex Ryant a Jetstől, akkor ő meg jöhetne def koordinátornak, hogy azt is rendbe szedjék 😀Voice
Igazából jó fal mögött bárki tud futni...kivéve talán piercemalkav
Bárcsak ilyen egyszerű lenne

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Amúgy Forsett 9 meccsen futott 903 yardot (és még elkapott 210-t), 5.8-as átlaggal xD imádom. Lazán 1000 felett lesz az ürge. Ahogy néztem Kubiak legtöbb csapatánál remek futás volt és ilyen 5-7. körös "tehetségek' is 1000 felett rohangáltak. Jó edző nagyon. Remélem megtanulták a többiek a csinját-binját, hogy ha lelép jövőre, akkor is tovább fennmaradjon ez.
Ha kivágják Rex Ryant a Jetstől, akkor ő meg jöhetne def koordinátornak, hogy azt is rendbe szedjék 😀Voice
Igazából jó fal mögött bárki tud futni...kivéve talán pierce
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kíváncsi vagyok mi lesz Forsettel tavasszal. Remélem nem lesznek nagyok az igényei és itt marad még 1-2 évre. Nagyon bírom emberileg, és igazából itt kapott lehetőséget amivel tudott élni, máshol eddig nem tudot starter számokat produkálni. Remélem a szívére hallgat és nem a pénzre.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Peest nem fogják elküldeni amíg a D nem nagyon gáz viszont Rexet idehívhatnák blitz-koordinátornak vagy valamiféle asszisztensnek.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Amúgy Forsett 9 meccsen futott 903 yardot (és még elkapott 210-t), 5.8-as átlaggal xD imádom. Lazán 1000 felett lesz az ürge. Ahogy néztem Kubiak legtöbb csapatánál remek futás volt és ilyen 5-7. körös "tehetségek' is 1000 felett rohangáltak. Jó edző nagyon. Remélem megtanulták a többiek a csinját-binját, hogy ha lelép jövőre, akkor is tovább fennmaradjon ez.
Ha kivágják Rex Ryant a Jetstől, akkor ő meg jöhetne def koordinátornak, hogy azt is rendbe szedjék 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Még csak most volt lehetőségem a teljes meccset megnézni, W.Hill egészen zseniális, örülnék ha jövőre is nálunk játszana, Webb mutatott szép dolgokat, Pierce-t felejtsék már el, bust a gyerek.

J.Smith felépülhet a PO-ra?Voice
IR-en van,nem játszhat már idénPeter
De kár ezért :-/

Elam és T.Brooks is szar teljesítményt nyújt...egy jó DB még nem ártott volna Webb és Hill mellé.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Még csak most volt lehetőségem a teljes meccset megnézni, W.Hill egészen zseniális, örülnék ha jövőre is nálunk játszana, Webb mutatott szép dolgokat, Pierce-t felejtsék már el, bust a gyerek.

J.Smith felépülhet a PO-ra?Voice
IR-en van,nem játszhat már idén

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Még csak most volt lehetőségem a teljes meccset megnézni, W.Hill egészen zseniális, örülnék ha jövőre is nálunk játszana, Webb mutatott szép dolgokat, Pierce-t felejtsék már el, bust a gyerek.

J.Smith felépülhet a PO-ra?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus


Megint 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Még annyit, hogy én szeretem a fizikális focit, és megvetem a dobáljunk deffensive holdingot, late hit meg hasonló lópikulákat... nálam ezek a csak arra jók hogy lehessen egy kicsit reklámozni másra nem.
EZ ITTEN EGY MESESZÉP SZERELÉS ÉS NÁLAM EZ IS RÉSZE A FOCSINAK:
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Egy Igazi Steelers fan:
Azért azt remélem, hogy a Saints ugyanannyit szerencsétlenkedik ellenünk is, mint a Ravens ellen....Egyébként elképesztően büszke Godell, hogy mindenért bünti jár. Nos érdemes az összefoglalót megnézni azért a horse collar tackle-ért, amely egy azaz egy yard büntit ért versus megakadályozott egy TD-t, sőt még egy filed goalt is....tudom nehéz ezzel mit kezdeni, ugye egy sportszerűten CB kell, aki ilyet meg tesz, csak közben egy sima kézfogóért néha jön egy 5 yard és 1st down, itt tulajdonképpen ott is maradhatott volna a WR egy yardért....

Persze már rég elfelejtette a Tomlin vs. JJ esetet, de ott amúgy sem lett volna TD belőle.... 😀malkav
szerintem ez felháborító.azonnal szabályváltoztatásra van szükség a már amúgy is elnyomott Offensek testi és lelki épségének megóvása érdekében.horse collar tackle esetén megítélném a TD-t a szenvedő félnek. 😀 😀 😀 😀 😀 😀Peter
Igazából engem csak annyi bszott fel, hogy egyrészt egy RB volt az áldozat, aki már nyilván hozzászokott a keményebb tackle-höz, másrészt nem hiszem hogy azt a csapatot kell védeni akinek nem is olyan rég volt kókuszos csokibotránya(Bounty érted 😀).
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egy Igazi Steelers fan:
Azért azt remélem, hogy a Saints ugyanannyit szerencsétlenkedik ellenünk is, mint a Ravens ellen....Egyébként elképesztően büszke Godell, hogy mindenért bünti jár. Nos érdemes az összefoglalót megnézni azért a horse collar tackle-ért, amely egy azaz egy yard büntit ért versus megakadályozott egy TD-t, sőt még egy filed goalt is....tudom nehéz ezzel mit kezdeni, ugye egy sportszerűten CB kell, aki ilyet meg tesz, csak közben egy sima kézfogóért néha jön egy 5 yard és 1st down, itt tulajdonképpen ott is maradhatott volna a WR egy yardért....

Persze már rég elfelejtette a Tomlin vs. JJ esetet, de ott amúgy sem lett volna TD belőle.... 😀malkav
szerintem ez felháborító.azonnal szabályváltoztatásra van szükség a már amúgy is elnyomott Offensek testi és lelki épségének megóvása érdekében.horse collar tackle esetén megítélném a TD-t a szenvedő félnek. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Amúgy meg az adott esetben volt négy lehetősége a saintsnek 2 yardról... amit nem csináltak meg. Szóval nem foglalkoznék az üggyel túl sokat... Voltunk Tórival nyitóévében hasonólan, Ellépett volna, de hajánál húzták vissza, ott se volt bünti. Ennyi. Amúgy a Vaccaro-SSS ügy kapcsán, azért az öreg rafkós egy kötsög... volt holdingja Forsett nagy játéknál is, azt akkor is ez a páros volt 😊Collapo
Az mondjuk nem is volt szabálytalan a hajánál fogva bárkit lehet szerelni.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát neki biztos hozz mikulás csomagot a fedex..
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Amúgy meg az adott esetben volt négy lehetősége a saintsnek 2 yardról... amit nem csináltak meg. Szóval nem foglalkoznék az üggyel túl sokat... Voltunk Tórival nyitóévében hasonólan, Ellépett volna, de hajánál húzták vissza, ott se volt bünti. Ennyi. Amúgy a Vaccaro-SSS ügy kapcsán, azért az öreg rafkós egy kötsög... volt holdingja Forsett nagy játéknál is, azt akkor is ez a páros volt 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!