Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
13 pontos favoritok vagytok vasárnapra Vegasnál. Szerintem kevés. 😀😀
Megint kb a spread hozása lesz a maximális célunk....Meg hogy megússzuk, hogy a hozzátok elengedett ex-játékosaink (Forsett, Daryl és Monroe) ne égessenek be minket olyan nagyon, ha lehet. 😀😀iktriad
Nekem jó, ha 13 ponttal nyerünk. 😀

Nektek meg kell az L gondolom az 1/1-hez. Az is jó szoros lesz, 5 csapat is 2-11-el áll. 😀Vrijbloed
Akar a bánat 1/1es lenni. Meg nekünk van még egy igazi nézőcsalogató TNFünk utánatok a világverő Titans ellen otthon.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
13 pontos favoritok vagytok vasárnapra Vegasnál. Szerintem kevés. 😀😀
Megint kb a spread hozása lesz a maximális célunk....Meg hogy megússzuk, hogy a hozzátok elengedett ex-játékosaink (Forsett, Daryl és Monroe) ne égessenek be minket olyan nagyon, ha lehet. 😀😀iktriad
Nekem jó, ha 13 ponttal nyerünk. 😀

Nektek meg kell az L gondolom az 1/1-hez. Az is jó szoros lesz, 5 csapat is 2-11-el áll. 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
13 pontos favoritok vagytok vasárnapra Vegasnál. Szerintem kevés. 😀😀
Megint kb a spread hozása lesz a maximális célunk....Meg hogy megússzuk, hogy a hozzátok elengedett ex-játékosaink (Forsett, Daryl és Monroe) ne égessenek be minket olyan nagyon, ha lehet. 😀😀
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Bár úgy alakult, hogy nem láttam (még) a meccset, de végig győzelmet éreztem, most bejött.

A 3 maradék meccsből a Jax kötelező. A Houston 7-6-al nyilván nem adja fel, de őket is verni kell mindenképpen. A Browns több okból nehezebb tészta, mert csoportellenfél, a tegnapi zakójuk ellenére még nem estek ki, és sanszosan Manziel fog majd ellenünk dobálni, belőle meg max 2 meccs alapunk lesz készülni, ha a jövőhéten már ő kezd.

A saját kezünkben van a sorsunk, kezd 1-2 csapat tényleg elszállni az AFC-ben, ennek örülök.
Borzasztóan hiányzik az a múlt heti győzelem...
több mint 9 éve
lucio 324
Igen, a tegnapi eredmények erősen kedvezően alakultak. Tán általában a play-off szempontjából a Bengals győzelme kívánatosabb lett volna, így viszont a csoportelső hely is elérhető. A wild card szempontjából a Bills és a Dolphins gyakorlatilag elszállt. A Houstonnal sem kell komolyan számolni. A San Diego, Kansas kettősből nagy valószínűséggel max az egyik végezhet 10-6-tal, pl. mivel játszanak még egymással. Azaz ha 11-5-tel végzünk, minimum a wild card megvan, 10-6-nál is, ha ezzel csoportmásodikak vagyunk.
Ami tegnap különösen tetszett: 0-10, büntetések, 0 1st down, lány ificsapatra emlékeztető tackle sorozatok - és felálltunk idegenben.
Amit nem értékelnék túl: Szerintem az O csak a red zone-ban volt jobb, mint a múlt héten. Azonban egyszer csak a csoda mentette meg Flacco-t egy saját red zone interception-től (nem beszélve arról, amit az ellenoldalon dobott), illetve egyszer millimétereken múlt a safety. Azaz most a szerencse is mellénk állt. A D-nek pedig a Miami kellemes játszópartner volt, amint a futásukra megtaláltuk az ellenszert, statisztikajavítást lehetett végrehajtani. Míg a San Diego folyamatosan tesztelte a secondaryt, a Miami ettől nagyrészt megkímélt minket.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na az esti eredményekkel együtt a következő az állás:

Ha mindhárom mecset megnyerjük akkor ott vagyunk a PO-ban függetlenül a többiek eredményétől.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Gorrert elvesztettük,Levine agyrázkódása nem súlyosPeter
Kiváncsi vagyok jövőre hány cb-t hozzunk .... kellene vagy 4-5malkav
Jimmy alap,Webbie ócsítva,Asa szerződés alatt még,Levine RFA,Gorrer jó backup és slot corner de lesérült,Ross öreg és sérülés után van szerintem kuka de ki tudja,van még Jacobs meg az új srác úgyhogy megnyugtató lenne egy korai draft pick.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Gorrert elvesztettük,Levine agyrázkódása nem súlyosPeter
Kiváncsi vagyok jövőre hány cb-t hozzunk .... kellene vagy 4-5
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Gorrert elvesztettük,Levine agyrázkódása nem súlyos

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
😀
Nem a számok nem hazudnak, de jól lehet őket manipulálni...
JJ fizetését hova tetted Specbe vagy O-ba?
Ráadásul ezek a számok kb semmit nem mutatnak, 5% eltérés van az O és a D között, ez pont az mutatja hogy nincs egyik sem kiemelve a másikhoz képest. De nekem mindegy ha ezt érvnek érzed felőlem.malkav
Csak azért hogy én is alátámasszam az érvemet:
Ligaátlag: O: 51,1%
Ravens: O: 45,2%
 overthecap.com/positional-spending
több mint 9 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A fordulo eddig jol alakult, meg a KC, SD es a Buf is kikap. A NE es a DEN es a Icolts is nyomni fogja a vegeig mert nekik fontos a kiemeles es ez jo nekunk. A NE es a DEN barkit elver elvileg es ok fognak jatszani meg a SD, Cin (DEN); SD, Mia, Buf (NE). A colts meg a jovo heten a Hou veri ki teljesen a versenybol es ellenunk utana nem lesznek motivaltak.
Igazabol 11-5 kell zarnunk es akkor min wild card lesz. kiveve ha leolvad a 2 ellovas, de erre nem szamitok (most)😊
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
😀
Nem a számok nem hazudnak, de jól lehet őket manipulálni...
JJ fizetését hova tetted Specbe vagy O-ba?
Ráadásul ezek a számok kb semmit nem mutatnak, 5% eltérés van az O és a D között, ez pont az mutatja hogy nincs egyik sem kiemelve a másikhoz képest. De nekem mindegy ha ezt érvnek érzed felőlem.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ha nem Mosley lesz a defensive rookie of the year, akkor nagyon csalódott leszek..

113 tackle 2 int 2 sack 1 ff 1 rec

Hatalmas fogás a srác. Nagy pick volt az első kör közepén.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Flacco nem egy Manning vagy Rodgers, nem is szabad túlzásba vinni a költekezést #O-be.Voice
Hát nem tudom te mit tekintesz túl költekezésnek, de nem igazán repülnek a draft pickek az O-bamalkav
Offense: $43,057,414 Defense: $39,286,634 Special: $3,617,059Voice
Hát ezt ugye te sem gondoltad komolyan, hogy ez releváns .....malkav
Miért ? A számok hazudnak ?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Flacco nem egy Manning vagy Rodgers, nem is szabad túlzásba vinni a költekezést #O-be.Voice
Hát nem tudom te mit tekintesz túl költekezésnek, de nem igazán repülnek a draft pickek az O-bamalkav
Offense: $43,057,414 Defense: $39,286,634 Special: $3,617,059Voice
Hát ezt ugye te sem gondoltad komolyan, hogy ez releváns .....
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Doom mai 3.5 sackjével és összesen 16 sackjével franchise rekordot állított be. Emellett vezeti jelenleg az idei NFL sack listát is.
Suggs összesen 8.5-nél tart, így ketten szintén franchise recordot állítottak be, eddig a Trevor Pryce és Adalius Thomas duó tartotta a rekordot 24 sackkel. Gratula ^^


Az lenne a kérdésem ,hogy most nézve a sorsolásunkat és a csoportársainként elvileg azért egyértelműen nekünk a legkönnyebb és simán mehetnénk PO-ba nem ?

Baltimore ------- Jacksonville(otthon) ,Houston (vendég ),Cleveland (hazai )
Cleveland ------- Cincinnatti (otthon ) ,Carolina (vendég) Baltimore (vendég )
Cincinnatti -------- Cleveland (vendég ) ,Denver (hazai) , Pittsburgh (vendég )
Pittsburgh ------ Atlanta (vendég ) , Kansas (hazai ), Cincinnatti (hazai )Törpe_Tacskó
Drukkoljon mindenki a mostani Browns bukóért, és akkor vért isznak jövő hétre: megverik a cicákat, mi a jaxet és megszerezzük a North titlet! 😊
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Flacco nem egy Manning vagy Rodgers, nem is szabad túlzásba vinni a költekezést #O-be.Voice
Hát nem tudom te mit tekintesz túl költekezésnek, de nem igazán repülnek a draft pickek az O-bamalkav
Offense: $43,057,414 Defense: $39,286,634 Special: $3,617,059


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
elvileg igen. Gyakorlatilag ki tudja
több mint 9 éve
Törpe_Tacskó Baltimore Ravens 389
Az lenne a kérdésem ,hogy most nézve a sorsolásunkat és a csoportársainként elvileg azért egyértelműen nekünk a legkönnyebb és simán mehetnénk PO-ba nem ?

Baltimore ------- Jacksonville(otthon) ,Houston (vendég ),Cleveland (hazai )
Cleveland ------- Cincinnatti (otthon ) ,Carolina (vendég) Baltimore (vendég )
Cincinnatti -------- Cleveland (vendég ) ,Denver (hazai) , Pittsburgh (vendég )
Pittsburgh ------ Atlanta (vendég ) , Kansas (hazai ), Cincinnatti (hazai )
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Flacco nem egy Manning vagy Rodgers, nem is szabad túlzásba vinni a költekezést #O-be.Voice
Hát nem tudom te mit tekintesz túl költekezésnek, de nem igazán repülnek a draft pickek az O-ba
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Flacco nem egy Manning vagy Rodgers, nem is szabad túlzásba vinni a költekezést #O-be.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
+ Ne felejtsük el, hogy elitnek nem éppen nevezhető célpontoknak dobál... T.Smith egyszer ilyen-egyszer olyan, S.Smith utóbbi hetekben dropkirályt játszuk, top TE lesérült, van egy meccsenként 1-2 elkapásra jó veteránt TE-nk, meg pár UDFA-szintű további WR.
Még ha el is fogadjuk, hogy nem elit vagy TOP10 irányító (pedig közel van hozzá), ilyen fal mögött, és ilyen RB hátsorral, ilyen sémával, még egy kis elkapó befektetéssel nagy dolgokra lehet képes...

DE a #D mostani állapota miatt megint oda fog kelleni a sok pick sajnos, de majd egyszer...!
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hosszú lesz még ez az este...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ezért ne építs az offensere, mert Flacco nem top irányító.Voice
Te aztán megrögzött #O hater vagy....

(ha már a megrögzött #D hater címet elvittem én a draft alatt 😊 )
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ezért ne építs az offensere, mert Flacco nem top irányító.Voice
Azért ez a drive rendben volt, és nem Sandersnek vagy gronknak dobált