Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Bang... hát ezért volt Ngata ennyire jó. áhh... A csalódás benne rosszabb, mint az, hogy mennyire kellett volna a következő 4 meccsre (tisztán)Blaise
Álszent duma.az egész liga koxol megállás nélkül.Ngata azért volt ilyen jó mert végre egészséges tudott maradni.Peter
Biztos az egészséges szervezete miatt bukott le teljesítményfokozóval...

The potential lure becomes obvious when Dr. Gary Wadler, past chairman of the World Anti-Doping Agency's Prohibited List Committee, begins listing off the benefits of Adderall to an athlete.

"It masks fatigue, masks pain, increases arousal — like being in The Zone," begins Wadler, currently an associate professor of medicine at Hofstra North Shore-LIJ School of Medicine, in a phone interview.

"It increases alertness, aggressiveness, attention and concentration. It improves reaction time, especially when fatigued. Some think it enhances hand-eye coordination. Some believe it increases the mental aspects of performance."

That's not to mention possible increases in acceleration, speed, strength and power that accrue to Adderall users. It's no wonder that Wadler calls Adderall "one of the quintessential performance-enhancing drugs. There's no question it's a performance-enhancing drug."
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ngata technikáját nem lehet koksszal turbózni, zseniális a pali. Ellenben, ha tényleg az egész liga szteroidozik, akkor ritka nagy balfasz, ha beleesett abba a pár emberbe, akik évente lebuknak.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Bang... hát ezért volt Ngata ennyire jó. áhh... A csalódás benne rosszabb, mint az, hogy mennyire kellett volna a következő 4 meccsre (tisztán)Blaise
Álszent duma.az egész liga koxol megállás nélkül.Ngata azért volt ilyen jó mert végre egészséges tudott maradni.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Bang... hát ezért volt Ngata ennyire jó. áhh... A csalódás benne rosszabb, mint az, hogy mennyire kellett volna a következő 4 meccsre (tisztán)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
jajj és tényleg... ó jajj

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Valóban:
Haloti Ngata has been suspended by the NFL for the next four games for violating the league's policy on performance enhancing substances.
Jamison Hensley ‏@jamisonhensley
mire fel:
I am deeply sorry and broken up over this. I let down my family, my teammates, #Ravens fans and myself.Ngata
oh well.. akkor most meglátjuk mit tud BWill és Timmy... cserének készül: Guy és..... oh...
Jó is az az Adderal...Collapo
És szerintem Cody,bár ha eddig nem aktiválták....

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Valóban:
Haloti Ngata has been suspended by the NFL for the next four games for violating the league's policy on performance enhancing substances.
Jamison Hensley ‏@jamisonhensley
mire fel:
I am deeply sorry and broken up over this. I let down my family, my teammates, #Ravens fans and myself.Ngata
oh well.. akkor most meglátjuk mit tud BWill és Timmy... cserének készül: Guy és..... oh...
Jó is az az Adderal...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ngata eltiltva 4 meccsre!

több mint 9 éve
gedam 5 702
 www.nfl.com/playoffs/playoff-picture/predictor
ez alapján ki-ki meccs a miami elleni
több mint 9 éve
no Baltimore Ravens 6 657
semmi tragedia nem tortent, kikaptunk mert most ok hasznaltak ki a gyengesegunket jobban mint mi az oveket. A secondary hulladek volt eddig is. Mindenki tudta, tudja es tudni fogja. Ettol fuggetlenul fajo, mert csak szereztunk 2 lasztit es vegig vezetni de kikapni Batmant-t probalo feladat. A NO ellen is szarok voltak minimalis javulassal ( az elkapas elott-kozben-utan kozel voltak a vedok---- meg fajo is leirni, hogy ez elorelepes volt.), a 3. negyed dereka korul statisztika D.Brees kb.150 yardot dobott +20 dobasokbol. A SD ellen, hogy semmit sem tudtunk megallitani az szegyen volt. Egyszeruen jobb fegyverekkel rendelkezik PRivers, de mi is csak a 3. negyedben puntoltunk eloszor ( oke nem voltak a tamadasaink olyan gordulekenyek )

4.re en is nekimentem volna, bar nem birtuk volna beszoritani oket ha nem jon ossze. AHhh regi szep idok, a foci teruletszerzesrol szolt, en 3 first down-t tudtam csinalni te csak 2, es 1,5 negyed alatt a puntod a felpalyan landol es rugok egy 3 pontost.

A po meg legyen meg. Meg mindig azt mondom uccso 3 kotelezo ha be akarunk jutni es most mar a miami is. NO-SD-Miami 3bol ok a legerosebbek MOST, de kezelhetobb match up. Az elozo 2 qb+wr combok versus secondaryk egyeselyes volt, de a NO elleni futashatekonysagunkkal nyernenk a po-ban is.😊 11-5 bejutunk.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
"Bynes sosem volt jó coverban, de Mosley sem az" ezzel azért vitatkoznék.nem nagyon lehet egy lapon emlegetni a két embert nemcsak coverban hanem semmiben.szerintem Mosleyval jobb lett a csapat,míg Jernigannel (aki nem sémafitt és technikája sem egy nagy szám,bullrush azt annyi) nos vele annyira nem.Jernigan helyett viszont jobban örültem volna az Amaro,Landry,Robinson hármasból bárkinek.egyébként ha nekem nem hiszel akkor gondolkodj el azon,hogy miért nem vitték el Bynest egy hónapig a PS-ből amikor a ligában úgy hullottak a linebeckerek mint a legyek.Peter
Vitatkozhatsz amennyit akarsz, de akkor sem jó coverban. Jelenleg biztosan nem, láthattuk mire ment a 34 éves Gatessel. Jövőre majd jobban fog menni Kelce v Julius Thomas vagy Vernon Davis ellen vagy ha úgy alakul Gronk is jöhet. Az meg, hogy 3 év múlva jó lesz vagy jobb lesz... most rögtön rózsásabban látom az idei szezont. Látszik mennyivel lett jobb Mosleyval a csapat, hogy kapunk 21 pontot az utolsó negyedben egy hazai PO meccsen, egész évben képtelenül arra, hogy kritikus pillanatban megcsináljuk egy stoppot. A D egyik fele qwa jó köszönhetően elsősorban B-Willnek, meg Ngatanak. Ebből profitál Mosley. Aláírom, hogy jobb mint Bynes, de annyival nem ami első kört ér. Főleg nem ezen a poszton.Blaise
Csapatjáték lévén mindenki a másikból is profitál.QB-WR,RB-OL stb.
Egy HOF tightend a mérce egy fos seccel,DC-al,D sémával?tényleg?rajta ment el a meccs is akkor?egyébként volt rajta 1 vagy 2 levédekezett passza is,hamár ez az elbaszott SD meccs van felhozva.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
"Bynes sosem volt jó coverban, de Mosley sem az" ezzel azért vitatkoznék.nem nagyon lehet egy lapon emlegetni a két embert nemcsak coverban hanem semmiben.szerintem Mosleyval jobb lett a csapat,míg Jernigannel (aki nem sémafitt és technikája sem egy nagy szám,bullrush azt annyi) nos vele annyira nem.Jernigan helyett viszont jobban örültem volna az Amaro,Landry,Robinson hármasból bárkinek.egyébként ha nekem nem hiszel akkor gondolkodj el azon,hogy miért nem vitték el Bynest egy hónapig a PS-ből amikor a ligában úgy hullottak a linebeckerek mint a legyek.Peter
Vitatkozhatsz amennyit akarsz, de akkor sem jó coverban. Jelenleg biztosan nem, láthattuk mire ment a 34 éves Gatessel. Jövőre majd jobban fog menni Kelce v Julius Thomas vagy Vernon Davis ellen vagy ha úgy alakul Gronk is jöhet. Az meg, hogy 3 év múlva jó lesz vagy jobb lesz... most rögtön rózsásabban látom az idei szezont. Látszik mennyivel lett jobb Mosleyval a csapat, hogy kapunk 21 pontot az utolsó negyedben egy hazai PO meccsen, egész évben képtelenül arra, hogy kritikus pillanatban megcsináljuk egy stoppot. A D egyik fele qwa jó köszönhetően elsősorban B-Willnek, meg Ngatanak. Ebből profitál Mosley. Aláírom, hogy jobb mint Bynes, de annyival nem ami első kört ér. Főleg nem ezen a poszton.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
"Bynes sosem volt jó coverban, de Mosley sem az" ezzel azért vitatkoznék.nem nagyon lehet egy lapon emlegetni a két embert nemcsak coverban hanem semmiben.szerintem Mosleyval jobb lett a csapat,míg Jernigannel (aki nem sémafitt és technikája sem egy nagy szám,bullrush azt annyi) nos vele annyira nem.Jernigan helyett viszont jobban örültem volna az Amaro,Landry,Robinson hármasból bárkinek.egyébként ha nekem nem hiszel akkor gondolkodj el azon,hogy miért nem vitték el Bynest egy hónapig a PS-ből amikor a ligában úgy hullottak a linebeckerek mint a legyek.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Annak ellenére,hogy akkor én is furcsáltam meg kell védenem a Mosley picket.Blaise azért nézz meg egy pár Lions meccset mit művel Bynes koveridzsben.Brown meg nem tűnik egyáltalán frusztráltnak az oldalvonal mellett.biztos komolyabb oka van annak,hogy ott van mint Harbóné.a legjobbak játszanak,ennyi.Jernigentől viszont nem vagyok elájúlva egész szezonban.helyette jobb lett volna egy Amaro vagy valami elkapó,nem tudom már ki volt elérhető amikor húztunk.a chargers 5-ik számú centerét meg kellett volna nyilvánosan erőszakolni ennek a D linenak mint ahogy Ginoval történt tavaly egész évben.Peesen ment el ez a meccs főleg,már nem előszőr.Peter
Bynes sosem volt jó coverban, de Mosley sem az. Az egész DROY hype egy dolognak köszönhető, hogy rengeteg a run stopja. Miért? Mert Ngata és B-Will mozdíthatatlan futásnál (egyébként Jernigan is szépen dolgozik a futás ellen), így Mosley kis túlzással szökő évente találkozik blokkal, egyből támadhatja simán a labdást. Ennyi. Ezt bárki megcsinálja aki érti a sémát. Mosley a sok hasonlóság miatt érti, ezért tudja csinálni. Bynes is megtudná véleményem szerint. Ez nem impact.
Impactje idén például B-Willnek van meg Wagnernek. Mosleynak nincs. És plusszba amiért védhetetlen a pick, az a csapatépítési koncepciótlanság. Flacco franchise QB, ennek megfelelő fizetéssel, de a D-be BPAzunk, mert véletlenül sem volt need az ILB. Persze a kapanyél is elsülhet. Mondjuk 3 év múlva qwa jó lesz Mosley Jernigan meg Brooks, közben meg nem leszünk többek mint borderline PO csapat egy nagy fizetésű franchise QB-val aki morzsákon él.
Idén egy opció van amit követnie kellene szerintem a FO-nak.: Flacco megkapja az eszközöket végre, hogy átvegye a csapatot és ő legyen az akinek meccseket kell nyernie (ezt már két éve meg kellett volna tennie, de a SB run után mentség lehetett a D retool). Ha Kubiak marad akkor ennek nem látom akadályát. Ehhez kell egy fiatal nr1 alapanyag receiver. Akár feltrade árán is. Plusz de nem feltétlenül egy all down RB. A többi pick pedig a D needek betömködésére mehet, mert az is van/lesz szép számmal. .

Minden BPA D f*szkodás, baromság, a kapanyél elsülésére nem várhatunk tovább, miközben pörög Flacco szerződése, aki véleményem szerint megfelelő alapanyaggal bőven hozhatna olyan teljesítményt hogy rászolgáljon a szerződésére. De ha nem kap semmit amivel hosszútávon dolgozhat a skill pozíciókban ezzel pedig értelmetlenül egyre távolabb siklatjuk a vonatot a sínektől. Ravens D legacy meg társai ne akadályozzák azt, hogy van egy QB a labda túloldalán aki képes lenne a hátára venni a csapatot, csak éppen nem támogatjuk meg megfelelően. Megjegyzem, könnyebb lenne véleményem szerin egy fasza D-t felépíteni, ha közben az offense képes vinni a csapatot a hátán. De jelenleg az offenz nem kap megfelelő támogatást erre, a D (és itt jön a D építés koncepciótlansága is, meg a roster management hibái) meg képtelen.

A chargers 5. center dologgal meg egyet értek, de f*stunk blitzelni, mondván Rivers szétdobálja a secondarynk. Haha jó vicc, kedves Deen, Rivers alapból szétdobálja azt a f-shalmot amit secondarynek hívünk. Erre írtam korábban, hogy nincs mit veszítsünk a blitzekkel...Blaise
😀😀 xD


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
On espn they are saying that the ravens have, arguably, the worst secondary in the nfl, and definitely the worst secondary in ravens history. I think I remember the event after the Super Bowl win that decimated our once great defense. Hated the contract then, and hate it even more now. Red723 @ baltimoreravens.com
Flacco5
On espn they are saying that the ravens have, arguably, the worst secondary in the nfl, and definitely the worst secondary in ravens history. I think I remember the event after the Super Bowl win that decimated our once great defense. Hated the contract then, and hate it even more now. Red723 @ baltimoreravens.com
Flacco5
I call BS.

Mar SB evben is otvar volt a sec.. foleg alapszakaszban..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Annak ellenére,hogy akkor én is furcsáltam meg kell védenem a Mosley picket.Blaise azért nézz meg egy pár Lions meccset mit művel Bynes koveridzsben.Brown meg nem tűnik egyáltalán frusztráltnak az oldalvonal mellett.biztos komolyabb oka van annak,hogy ott van mint Harbóné.a legjobbak játszanak,ennyi.Jernigentől viszont nem vagyok elájúlva egész szezonban.helyette jobb lett volna egy Amaro vagy valami elkapó,nem tudom már ki volt elérhető amikor húztunk.a chargers 5-ik számú centerét meg kellett volna nyilvánosan erőszakolni ennek a D linenak mint ahogy Ginoval történt tavaly egész évben.Peesen ment el ez a meccs főleg,már nem előszőr.Peter
Bynes sosem volt jó coverban, de Mosley sem az. Az egész DROY hype egy dolognak köszönhető, hogy rengeteg a run stopja. Miért? Mert Ngata és B-Will mozdíthatatlan futásnál (egyébként Jernigan is szépen dolgozik a futás ellen), így Mosley kis túlzással szökő évente találkozik blokkal, egyből támadhatja simán a labdást. Ennyi. Ezt bárki megcsinálja aki érti a sémát. Mosley a sok hasonlóság miatt érti, ezért tudja csinálni. Bynes is megtudná véleményem szerint. Ez nem impact.
Impactje idén például B-Willnek van meg Wagnernek. Mosleynak nincs. És plusszba amiért védhetetlen a pick, az a csapatépítési koncepciótlanság. Flacco franchise QB, ennek megfelelő fizetéssel, de a D-be BPAzunk, mert véletlenül sem volt need az ILB. Persze a kapanyél is elsülhet. Mondjuk 3 év múlva qwa jó lesz Mosley Jernigan meg Brooks, közben meg nem leszünk többek mint borderline PO csapat egy nagy fizetésű franchise QB-val aki morzsákon él.
Idén egy opció van amit követnie kellene szerintem a FO-nak.: Flacco megkapja az eszközöket végre, hogy átvegye a csapatot és ő legyen az akinek meccseket kell nyernie (ezt már két éve meg kellett volna tennie, de a SB run után mentség lehetett a D retool). Ha Kubiak marad akkor ennek nem látom akadályát. Ehhez kell egy fiatal nr1 alapanyag receiver. Akár feltrade árán is. Plusz de nem feltétlenül egy all down RB. A többi pick pedig a D needek betömködésére mehet, mert az is van/lesz szép számmal. .

Minden BPA D f*szkodás, baromság, a kapanyél elsülésére nem várhatunk tovább, miközben pörög Flacco szerződése, aki véleményem szerint megfelelő alapanyaggal bőven hozhatna olyan teljesítményt hogy rászolgáljon a szerződésére. De ha nem kap semmit amivel hosszútávon dolgozhat a skill pozíciókban ezzel pedig értelmetlenül egyre távolabb siklatjuk a vonatot a sínektől. Ravens D legacy meg társai ne akadályozzák azt, hogy van egy QB a labda túloldalán aki képes lenne a hátára venni a csapatot, csak éppen nem támogatjuk meg megfelelően. Megjegyzem, könnyebb lenne véleményem szerin egy fasza D-t felépíteni, ha közben az offense képes vinni a csapatot a hátán. De jelenleg az offenz nem kap megfelelő támogatást erre, a D (és itt jön a D építés koncepciótlansága is, meg a roster management hibái) meg képtelen.

A chargers 5. center dologgal meg egyet értek, de f*stunk blitzelni, mondván Rivers szétdobálja a secondarynk. Haha jó vicc, kedves Deen, Rivers alapból szétdobálja azt a f-shalmot amit secondarynek hívünk. Erre írtam korábban, hogy nincs mit veszítsünk a blitzekkel...
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
On espn they are saying that the ravens have, arguably, the worst secondary in the nfl, and definitely the worst secondary in ravens history. I think I remember the event after the Super Bowl win that decimated our once great defense. Hated the contract then, and hate it even more now. Red723 @ baltimoreravens.com
Flacco5
Milyen contractot utál és ki?

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Annak ellenére,hogy akkor én is furcsáltam meg kell védenem a Mosley picket.Blaise azért nézz meg egy pár Lions meccset mit művel Bynes koveridzsben.Brown meg nem tűnik egyáltalán frusztráltnak az oldalvonal mellett.biztos komolyabb oka van annak,hogy ott van mint Harbóné.a legjobbak játszanak,ennyi.Jernigentől viszont nem vagyok elájúlva egész szezonban.helyette jobb lett volna egy Amaro vagy valami elkapó,nem tudom már ki volt elérhető amikor húztunk.a chargers 5-ik számú centerét meg kellett volna nyilvánosan erőszakolni ennek a D linenak mint ahogy Ginoval történt tavaly egész évben.Peesen ment el ez a meccs főleg,már nem előszőr.

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
On espn they are saying that the ravens have, arguably, the worst secondary in the nfl, and definitely the worst secondary in ravens history. I think I remember the event after the Super Bowl win that decimated our once great defense. Hated the contract then, and hate it even more now. Red723 @ baltimoreravens.com
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Justin Forsett is the first Raven with 3-straight 100 yard games since Jamal Lewis in 2003.
Last night was his career first 1,000 yard game.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: John harbaugh on matt elam 'matt was okay matt was solid'

Harbough ott volt a meccsen?

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Másban én nem értek egyet. A D-nek kb. közismert hiányossága van. Nincs CB és a safety poszt is kérdéses. A D fal, a LB sor viszont stabil PO szintű. lucio
A mai NFL-ben nem elég, ha a front 7 stabil v PO szintű. Nem elég megölni a futást, ha hátul olyan bajok vannak, hogy szanaszét dobál egy értelmes elkapókkal megtámogatott QB. Ennyi. Remélem az idei év után végre ezt Oz is észreveszi már, hogy megváltoztak bizonyos dolgok az NFL-ben. Tegnap nem számítva Riverst futottak ellenünk 55 yardot és kaptunk majd 400at levegőben.

Nem értek hozzá annyira, hogy meg tudjam mondani, egy másik edző ebből a secondary gárdából mit tudna kihozni. Lehet, többet, de lehet az is, pusztán skill probléma van (Mondjuk ez a nagyobb gond). Elam tavaly szürke volt, idén szar, de ilyenkor visszagondolok a most visszasírt J. Smith első éveire. (Nna, és hol lenne ő, ha a SB-ben a SF 4 downjánál dobnak rá egy flaget). Szóval nyugtával...lucio
Elam más tészta, egyszerűen fogalmatlan és nincs képben, hogy mi történik a pályán. Nem tud azonnal lereagálni különböző szituációkat, mert látszólag nem érti mi történik a pályán. Emellett pedig ostobaságokat is csinál sorban. Tegnap kétszer is szerelte az elkapót úgy, hogy nem ment felé labda... Egyébként jogos, de írtam is, hogy szarból nem lehet várat építeni, ez a FO sara is, de hogy össze vissza rohangáljanak a védőink mint pók a falon, miközben a zónákban csak a vak nem veszi észre a vakfoltokat... Ez már coaching is. Az, hogy man to man egy emberünk képes védekezni az nagyon kevés.

Szerintem tegnap nem történt más, mint egy jó edző jó stratégiával addig nyomta a szikét a jól látható ravens sebbe, míg kivéreztünk. Nem tudtuk megállítani őket, ha agresszíven blitzeltünk (mint az elején), sem akkor, ha ebből visszavettünk. Nem hiszem, hogy idióták ülnek a kispadunkon, próbáltak ők variálni. A Browns ellen kb. ilyen meccset loptunk el. Most visszavette a sors. Összességében ez a D egy jó alap, amit persze fejleszteni kell, de kb. mindenki fejében ugyanazok a puzzle darabkák vannak, mint helyreteendő dolgok.
lucio
Két éve építjük folyamatosan a D-t és ott tartunk, hogy a fele van meg idénre, de ha kivesszük a képletből Ngatat és Cantyt akkor a fele sem lesz meg jövőre. A secondarynkben pedig jelenleg 1,5 ember üti meg az NFL szintjét. De nem baj zsinórban a 3. évben is full D draft lesz és ha 4. évben is így állunk akkor talán el lehetne gondolkodni, hogy a FO valamit szarul csinál.
Másik probléma, hogy a PO-ba nem jutnak be rossz csapatok. Ordít, hogy mik a hiányosságaink és kegyetlenül ki is fogják használni. Szóval inkább nem vagyunk odavalók. Jövőre pedig nem fog minket az a megtiszteltetés érni, hogy az acélos afc southal és az nfc southal meccselhetünk. AFC WEST és NFC WEST lesz terítéken

Az O: mivel francise qb-nk van, az O-nk eleve drága mulatság. De azt érzem, mivel ők jobbak, mint korábban, ezt a javulást túlértékeljük, míg a D-vel szigorúbbak vagyunk. Kubiak érezhető előrelépést hozott, gáz lenne, ha elmenne. De én még mindig azt érzem, hogy kenguru módra haladunk előre. Néhány nagy játék, aztán meg lefagyás, aztán nagy játék, no ha kettő nagy játék elég közel van egymáshoz, akkor pont, egyébként punt. Kivéve persze, ha megy a futás, de azért ez önmagában csak egy bizonyos szintig elég, a Bengals-Colts-Chargers-Steelers ezek szerint nem ez a szint (és még nem mondtam GB, NE, Broncos stb). Kubiak rendszerével hirtelen nem érzek WR needet, mert szinte bármelyiket tudja használni, még a 7. körösünket is. Szinte bármelyik futó hoz yardokat, még a 3. számú is elfogadhatóan teljesít. De ez mind az átlagok szintjén, azaz ha a nagy játékokat eredményét leosztjuk snapekre. Ami nem jelenti, hogy stabilan hoznánk 3-4 yardot. Az inkonzisztencia továbbra is fennáll. Viszont itt ötletem sincs, mi a megoldás. Tán egy Welker típusú gyors elkapó, akinek 3-4 yardos passzokat lehetne nyomni. De Flacco nem ez a fajta QB. Szerintem ha közvéleménykutatást tartanánk, kb. az lenne, hogy ahányan vagyunk, annyifélét okoskodnánk ki a hogyan lehetne jobb az O kérdésre, míg a D-nél elég jól összetartanának a válaszok.lucio
Az a baj, hogy nem lehet arra építeni, hogy Kubiak a Ravens OC posztjáról fog visszavonulni. Megpróbálhatjuk persze, de nem lesz jó vége. A logikátlanság pedig itt jön. Adunk 120 milliót egy QB-nak, majd orrba szájba építjük a D-t. A tavalyi évet kidobtuk a francba az ablakon, tök jó, hogy pont az az év volt sapka szempontból a legbarátibb, ha Joe szerződését nézzük. Olyan offenz állomány mellé nem kell 120 milliós irányító. Jó arra T-Mobile is. Idén jött Kubiak és rendbe tette a falat, Forsettből 1000+yardos futót csinált és a két vénségből korrekt számokat hozó célpontot. Szuper. A D persze továbbra is képtelen egy meccset lezárni, vagy kritikus pillanatban megcsinálni egy stopot a meccsek végén. Ha a hiányosságokat nézzük megint tolhatjuk oda a pickeket, miközben Joe 3. éve fog megkezdődni a bazinagy szerződéséből anélkül, hogy bármiféle komoly erőforrásokat fordítanánk arra, hogy tudjon alkotni. Pedig tudna. Itt van egy értelmes koordinátor, még ha vannak hibái, egy rendszer ami működik. Egy QB aki képes lenne meccseket nyerni, csak éppen nem vagyunk hajlandóak megtámogatni pár apróságon kívül.
Ha nem vagyunk hajlandóak áldozni az offenzre, akkor nem kell 120 milliós irányító.
Kérdés:Látványosan rosszabb lenne ez a D ha Bynes vagy ne adja isten Arthur Brown futna ki a gyepre, esetleg Jernigan snapjeit mondjuk Tyson kapná, vagy valami 4-5 körös rookie. Kérdés: Látványosan jobb lenne ez az offenz, ha lenne egy Kelvin Benjaminunk v egy Allen Robinsonunk esetleg egy Travis Kelce v Keenan Allen? Könyörgöm, minek adunk 120 milliót egy qb-nak ha utána az a vezérelv, hogy D nyerje meg a meccseket. De azt sem értem, hogy miért csak a D-be lehet BPA alapon draftolni, vagy az alapján, hogy jövőre nem tarjuk meg Ngatat, de itt van Jernigan, meg Smitht kivágjuk és itt van Mosley (meg Brown lehetne).
A D jobb támadóalakulattal rendelkező csapatok ellen képtelen nyerni, az offenzre meg nem vagyunk hajlandóak költeni, hogy kiderüljön fel tud-e őrölni jobb védelmeket. Pedig most adva lenne a koordinátor, szerintem adva lenne a QB. Kérdés jövőre lesz-e koordinátor. Flacco megint kap két veteránt és elviszi a cap 1/10-t, meg kapja a savat, hogy háhh ennek a fakezűnek 120 milliót?
Áhh mindegy is, eltértem kicsit a tárgytól...
több mint 9 éve
lucio 324
Annyiban egyetértek, hogy a jelenlegi O mellett egy korábbi színvonalú D lenne, akkor nagyon erős csapat lennénk.
Másban én nem értek egyet. A D-nek kb. közismert hiányossága van. Nincs CB és a safety poszt is kérdéses. A D fal, a LB sor viszont stabil PO szintű. Nem értek hozzá annyira, hogy meg tudjam mondani, egy másik edző ebből a secondary gárdából mit tudna kihozni. Lehet, többet, de lehet az is, pusztán skill probléma van (Mondjuk ez a nagyobb gond). Elam tavaly szürke volt, idén szar, de ilyenkor visszagondolok a most visszasírt J. Smith első éveire. (Nna, és hol lenne ő, ha a SB-ben a SF 4 downjánál dobnak rá egy flaget). Szóval nyugtával...Szerintem tegnap nem történt más, mint egy jó edző jó stratégiával addig nyomta a szikét a jól látható ravens sebbe, míg kivéreztünk. Nem tudtuk megállítani őket, ha agresszíven blitzeltünk (mint az elején), sem akkor, ha ebből visszavettünk. Nem hiszem, hogy idióták ülnek a kispadunkon, próbáltak ők variálni. A Browns ellen kb. ilyen meccset loptunk el. Most visszavette a sors. Összességében ez a D egy jó alap, amit persze fejleszteni kell, de kb. mindenki fejében ugyanazok a puzzle darabkák vannak, mint helyreteendő dolgok.
Az O: mivel francise qb-nk van, az O-nk eleve drága mulatság. De azt érzem, mivel ők jobbak, mint korábban, ezt a javulást túlértékeljük, míg a D-vel szigorúbbak vagyunk. Kubiak érezhető előrelépést hozott, gáz lenne, ha elmenne. De én még mindig azt érzem, hogy kenguru módra haladunk előre. Néhány nagy játék, aztán meg lefagyás, aztán nagy játék, no ha kettő nagy játék elég közel van egymáshoz, akkor pont, egyébként punt. Kivéve persze, ha megy a futás, de azért ez önmagában csak egy bizonyos szintig elég, a Bengals-Colts-Chargers-Steelers ezek szerint nem ez a szint (és még nem mondtam GB, NE, Broncos stb). Kubiak rendszerével hirtelen nem érzek WR needet, mert szinte bármelyiket tudja használni, még a 7. körösünket is. Szinte bármelyik futó hoz yardokat, még a 3. számú is elfogadhatóan teljesít. De ez mind az átlagok szintjén, azaz ha a nagy játékokat eredményét leosztjuk snapekre. Ami nem jelenti, hogy stabilan hoznánk 3-4 yardot. Az inkonzisztencia továbbra is fennáll. Viszont itt ötletem sincs, mi a megoldás. Tán egy Welker típusú gyors elkapó, akinek 3-4 yardos passzokat lehetne nyomni. De Flacco nem ez a fajta QB. Szerintem ha közvéleménykutatást tartanánk, kb. az lenne, hogy ahányan vagyunk, annyifélét okoskodnánk ki a hogyan lehetne jobb az O kérdésre, míg a D-nél elég jól összetartanának a válaszok.
Ami az edzőket illeti: az egyik legfontosabb feladatuk fenntartani a hitet, a fókuszt végig egy meccs és végig az idény során. Sok meccset nézek, sok csapatot láttam akiket könnyű megtörni. Játszhatunk bármilyen rosszul, a Ravenst nem. És ez az edzői kar érdeme is. Szóval én örülnék, ha először a holtidényben variálnánk, aztán ugyanez az edzői kar nekifuthatna a következő évnek. Az idei PO-ba meg igenis jó lenne bejutni, mert a kapanyél is elsülhet.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szánalom volt amit leművelt a D és ez volt az a meccs amit kötelező volt szerintem hozni (a NO, Miami, SD hármasból). Gyakorlatilag egy hazai PO meccs volt és olyan dolgokat művelt a D ami elfogadhatatlan, ettől függetlenül azért csak jussunk PO-ba, ha másért nem, hogy ne csoport rivális jusson oda, az a pár draft hely nem oszt nem szoroz szerintem.
Egyébként ilyen D-el nincs keresnivalónk ott. Kár, mert az offenz még a minimális ráfordítással (a D-hez képest) is fényévekkel jobb.
D best of:
Elamnak fingja nincs arról mit kellene a pályán csinálni, teljesen homály a srác
Doom mi a jó édest csinált, hogy háromszor is lesen állt fel, de ugye Suggs és McPhee is gyűjtögette a zászlókat mintha arra játszanák ezt a játékot
Pees is szánalom, Mosley nem tudott mit kezdeni coverben Gatessel, akkor majd Upshawnak menni fog? Nehogy véletlenül is duplázzuk (bár sanszosan az sem lett volna megoldás... smh). Blitz is mi a fenének, ha nincs blitz is szétdobál minket egy jó QB szóval nem mentség, hogy konzervatívok vagyunk a hátsó alakzat miatt. Egyszerűen nincs vesztenivalónk...
Webb is b+, ha őt is kivágnánk év közbe a veszteség csak a létszámban lenne. Az egyik TD-nél még az anyahajó méretű kivetítőre sem fért fel annyira megverte az embere...
Botrány.
Legyen bármi is az év vége, Pees mehet a fenébe a bbdb-vel együtt. Ha nem egy Mattenberger, vagy Glennon az ellenfél QB-ja képtelenek bárkit is leparancsolni a pályáról. Rémálom scenario, hogy a nyomorék Spagnoulo (persze az nem az ő hibája, hogy sz-rból kellene várat építenie) lesz az utódja. Nah az még csodás megoldás lenne. Áhh...
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A chargers jó, ennyire mindenképpen... azért a körülmények - hogy vezettünk - fájók... belefért, de nem hiányzott... ja és szerintem továbbra se kéne PO-ba jutni (igen, szurkoló vagyok, de nincs értelme.... ha PO, akkor nem rugunk ki senkit...)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!