Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szar gameplan,Pees nem tud változtatni,ez a bend but dont brake fossal már a faszom kivan,Doom kétszer offsideon,Senior megint levéve a pályáról,Upshaw coveridzsben,miiért nem Hill fogta Gatest?,red zone O hol volt?Flacco miért nem fogadta el a sacket?Elam mi a faszt keres a pályán?Jacoby muffed returnje,stb,stb.egy simán verhető csapattól kaptunk ki otthon,bassza meg.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az egész szezontól elvette kb a kedvem ez a meccs. Már csak annyit várok, hogy Peest és Spagnoulot csokorban tegyék lapátra.
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Nagyon nehéz szavakba önteni ezt a vereséget... Bírózni nem érdemes, mert mindkét oldalra mentek a BS hívások, megközelítőleg azonos nagyságrendben. Igazából amikor érzed a végén, hogy a 6 pont kevés lesz, mert a D úgyse tudja megfogni az ellent - akkor már rég rossz 😕
Iszonyat fontos meccset buktunk, pozitívum a Steelers-Browns veresége, ultranegatívum a WC hely lépéshátrány és a Cincy győzelme

Végül, de nem utolsó sorban a nap postja a cicus fan akadémiai székfoglalója:
(Szituáció: 30 másodperc van hátra, nincs üres WR mélyen, checkdown pass. csak jelzem, hogy utána következőre már majdnem meglett a FG távolság, pár centi kellett, hogy out of bounds legyen Aiken. De azért köszönjük az asszisztálást)
több mint 9 éve
lucio 324
Inkább azt mondanám, ez a meccs jól megmutatta a gyengéinket. Jó irányító ellen a secondary nem hatékony. Még a harmadik és hosszúkat is mindig beszívtuk. Az O meg inkonzisztens. Jön egy nagy játék, aztán lefagyások. Konstansan a futás sem ment ma, egy-egy nagy játék bejött, vagy zászló után haladtunk, de ezeket nem tudta az O kihasználni, nagy játék, red zone, aztán csak field goal.. Végig benne volt a levegőben, hogy fordít a Chargers.
Jövő héten lesz még egy "PO" meccsünk Miamiban. Ha nem nyerünk, három bye week jön. Hiába nyerjük akár mindhármat, ha úgy lesz meg a 10-6, kb 1% az esély olyan körbeverésre, amiben wid cardosok lehetünk, sőt, még a csoport 2. helye sem lesz meg, mert most már szinte biztos, hogy konferenciamérleggel a Steelers holtverseny esetén beelőz. Ezt a meccset kellett volna behúzni, a hétfői az csak egy csokidísz a tortán.
Mindenesetre izgalmas volt, jól szórakoztam, kár a végéért.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez egy hazai PO meccs volt. Grat a D-nek sikerült elveszíteniük... nagyot küzdöttek, hogy meglegyen a Chargersnek.Blaise
Realitás ez, nem pesszimizmus. Egész meccsen szarok voltak, de ilyen leolvadást... :/

Ez így nagyon fájó sajna.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ez egy hazai PO meccs volt. Grat a D-nek sikerült elveszíteniük... nagyot küzdöttek, hogy meglegyen a Chargersnek.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
hát ez vicces :
 9gag.com/gag/anXxZ70
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Ez mekkora! 😛
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/The-Caw-Timmy-Jernigan-Sees-Snow-For-First-Time-Builds-Snowman/7da2cde2-3f78-4018-9ecc-803333258567

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
.mondom mindezt november végénKlaci79
én ezért nem kapkodok a posztokra need kérdéssel... azt még nem látom ki jön, azt tudom mi lenne jó, de hogy lesz-e match... nos várok mégCollapo
Dettó. Mivel igazi halálcsoport vagyunk, lehetünk még a North győztesei, és lehetünk negyedikek is.
Első körben várjuk meg, egyáltalán lesz-e PO-ba jutás...

A Chargers elleni meccs most aktuálisabb. 😀Vrijbloed
Nem mintha bármi beleszólásunk lenne a draftba.
Persze igazatok van várni kell még arra, hogy komoly következtetéseket levonjuk, de azért jól esik néha feldobni a dolgot.
Ha úgy adódik nincs kedvetek majd közös meccsnézésre valahol decemberben?malkav
Ebben mi mindig partnerek vagyunk...bár magamat nem tudom mindig ajánlani, de a srácok rendszerint ott vannak a szokásos helyen a közös meccsnézésre, már csak valami olyan alkalom kellene, amikor mondjuk egymás után jön a meccsünk. De végignéztem és sajnos idén már minden alkalommal 19:00-kor kezd mindkettőnk csapata. De ott mondjuk van GP úgyhogy akár a szomszédban is tudunk meccset nézni...
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
.mondom mindezt november végénKlaci79
én ezért nem kapkodok a posztokra need kérdéssel... azt még nem látom ki jön, azt tudom mi lenne jó, de hogy lesz-e match... nos várok mégCollapo
Dettó. Mivel igazi halálcsoport vagyunk, lehetünk még a North győztesei, és lehetünk negyedikek is.
Első körben várjuk meg, egyáltalán lesz-e PO-ba jutás...

A Chargers elleni meccs most aktuálisabb. 😀Vrijbloed
Nem mintha bármi beleszólásunk lenne a draftba.
Persze igazatok van várni kell még arra, hogy komoly következtetéseket levonjuk, de azért jól esik néha feldobni a dolgot.
Ha úgy adódik nincs kedvetek majd közös meccsnézésre valahol decemberben?
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
.mondom mindezt november végénKlaci79
én ezért nem kapkodok a posztokra need kérdéssel... azt még nem látom ki jön, azt tudom mi lenne jó, de hogy lesz-e match... nos várok mégCollapo
Dettó. Mivel igazi halálcsoport vagyunk, lehetünk még a North győztesei, és lehetünk negyedikek is.
Első körben várjuk meg, egyáltalán lesz-e PO-ba jutás...

A Chargers elleni meccs most aktuálisabb. 😀
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ray Rice is immediately eligible, source says, by winning his appealbaggio
Rice released his own statement following the decision, via the NFLPA:
"I would like to thank Judge Barbara Jones, the NFL Players Association, my attorneys, agents, advisors, family, friends and fans - but most importantly, my wife Janay. I made an inexcusable mistake and accept full responsibility for my actions. I am thankful that there was a proper appeals process in place to address this issue. I will continue working hard to improve myself and be the best husband, father and friend, while giving back to my community and helping others to learn from my mistakes."
Korrekt. Bár sokkal tisztább eljárás lett volna vele szemben, ha alapból kap egy ilyen 10 héttől akár egész szezonig terjedő büntit, mint eljátszani ezt a "2 meccset kapsz, mert én nem láttam a videót" kutyakomédiát. Szezon után valószínűleg az NFL és a csapat is fog egy-egy huszadrangú irodai dolgozót találni és könnyes búcsút vesznek majd tőlük, mert "véletlenül elkeverték az egyértelmű bizonyítékot".
Bármi is lesz a lezárása az ügynek, a lényeg az, hogy Rice tiszta lappal indulhat más csapatnál. További nagyon sikert kívánok neki!! A csapat pedig koncentráljon az elkövetkező pár meccsre és harcoljuk ki a PO-t 😊

EDIT: Időközben beszereztem egy Rice mezt az elmúlt évek emlékére
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ray Rice is immediately eligible, source says, by winning his appealbaggio
vajon bevállalja idén valaki?Peter
Reálisan bevállalná bárki is?Vrijbloed
Ezt már egyszer - még amikor a buli kiderült - írtam... idén nem hiszem, de jövőre szotyiért... simán... Ő akkor is kap majd vagy 10 misit, másnak pedig ingyen van... max. Vick lesz Rice-ból is... ott emlékszünk még hogy elhalt a hirig?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
.mondom mindezt november végénKlaci79
én ezért nem kapkodok a posztokra need kérdéssel... azt még nem látom ki jön, azt tudom mi lenne jó, de hogy lesz-e match... nos várok még

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Szerintem pedig, még tartom magam ehhez a TE lenne a legnagyobb impact valszeg.(Tegyük hozzá, hogy nem követem az egyetemi focit és fingom sincs van-e olyan TE akire megéri beruházni)
Az Én véleményem az hogy az 1. körös picknek év elejétől kezdeni kell és impactot kell hoznia. Ebből a szempontból C.J. 80%-os találat mert impact, teljesértékű kezdő, viszont nem éppen hiányposztra jött.
WR: Torrey és SSS szerintem jó páros egy első körös WR nem kapna megfelelő snapszámot. Hiába lehetne belőle első számú sem Torreytól sem SSS-től nem örökölne játéklehetőséget, még akkor sem ja tényleg jó.
CB: ez már érdekesebb, Webb Snapjeit egy jó újonc elvihetné, csak a CB pickek tipikusan nem szoktak első évben stabil játékot hozni.
OLB: persze lehet az elején hozni de 4 OLB-nk rotál melléjük jönne 5.nek, megint csak keveset lenne a pályán.
TE: mivel itt nincs igazából 1 épkézláb kezdőnk se, és az OC gyakran nyom 2TE felállásokat, itt egy első körös pick sokat lehetne a pályán, ha sokat van a pályán lesz lehetősége nagy játékokat nyomni impact.

Blaise: T,QB, WR, CB, passrusher ezekkel egyetértek hogy impact playerek mondjuk az FS-nálam már nem az. Nálam még első kört ér az NT is.
(És zárójelben megjegyezném hogy minden poszton lehet húzni elsőköröst ha az egyértelműen kiemelkedik.. na jó punter, holdert, longsnapert és kickert akkor sem húznék.)malkav
Szerintem nincs olyan TE, akit első körben szívesen elhoznátok jövőre! Legalábbis jelenleg nincs olyan kiemelkedő, mint volt mondjuk Eric Ebron. Inkább jó 2-3. körös TE-ek vannak.....szerintem. Clive Walford lenne jó választás, de első körben korai, másodikban meg kései...mondom mindezt november végén
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szerintem pedig, még tartom magam ehhez a TE lenne a legnagyobb impact valszeg.(Tegyük hozzá, hogy nem követem az egyetemi focit és fingom sincs van-e olyan TE akire megéri beruházni)
Az Én véleményem az hogy az 1. körös picknek év elejétől kezdeni kell és impactot kell hoznia. Ebből a szempontból C.J. 80%-os találat mert impact, teljesértékű kezdő, viszont nem éppen hiányposztra jött.
WR: Torrey és SSS szerintem jó páros egy első körös WR nem kapna megfelelő snapszámot. Hiába lehetne belőle első számú sem Torreytól sem SSS-től nem örökölne játéklehetőséget, még akkor sem ja tényleg jó.
CB: ez már érdekesebb, Webb Snapjeit egy jó újonc elvihetné, csak a CB pickek tipikusan nem szoktak első évben stabil játékot hozni.
OLB: persze lehet az elején hozni de 4 OLB-nk rotál melléjük jönne 5.nek, megint csak keveset lenne a pályán.
TE: mivel itt nincs igazából 1 épkézláb kezdőnk se, és az OC gyakran nyom 2TE felállásokat, itt egy első körös pick sokat lehetne a pályán, ha sokat van a pályán lesz lehetősége nagy játékokat nyomni impact.

Blaise: T,QB, WR, CB, passrusher ezekkel egyetértek hogy impact playerek mondjuk az FS-nálam már nem az. Nálam még első kört ér az NT is.
(És zárójelben megjegyezném hogy minden poszton lehet húzni elsőköröst ha az egyértelműen kiemelkedik.. na jó punter, holdert, longsnapert és kickert akkor sem húznék.)malkav
Ne csak egy évre előre gondolkozz!Senior ha jól tévedek 2 évet beszélt meg az asszonnyal,mármint hogy annyit marad.Torrey szabadügynök,nem biztos hogy marad.(csípem Torreyt,jó srác meg minden,de én inkább adnék Demarius Thomasnak 40 millát mint Torreynak 30-at nem mintha olyan jól állna a sapink,de beszéljünk a draftról inkább) tehát képlékeny még ez a dolog.simán kéne korai WR.
CB:jogos,de ez alól pont Webb a kivétel.plusz pont Webb jövője bizonytalan,nem a pénzének megfelelő szinten játszik úgyhogy paycut , cut vagy eltrade simán benne van a pakliban.nem állhatunk itt csak Jimmyivel,Levinel és Asaval lévén Gorrer is FA,megnyugtató lenne egy fasza corner még.
OLB:fiatalítani kell,plusz Mcphee nem biztos,hogy marad,Upshaw meg jövőre van contractyearben.tehát a 4 sem 4.
TE:szerintem Pittara ne számítsunk már.az idei TE class a tavalyinál is gyengébb állítólag viszont lesz egy pár korrekt TE a piacon.talán majd onnan szemezgethetünk.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem pedig, még tartom magam ehhez a TE lenne a legnagyobb impact valszeg.(Tegyük hozzá, hogy nem követem az egyetemi focit és fingom sincs van-e olyan TE akire megéri beruházni)
Az Én véleményem az hogy az 1. körös picknek év elejétől kezdeni kell és impactot kell hoznia. Ebből a szempontból C.J. 80%-os találat mert impact, teljesértékű kezdő, viszont nem éppen hiányposztra jött.
WR: Torrey és SSS szerintem jó páros egy első körös WR nem kapna megfelelő snapszámot. Hiába lehetne belőle első számú sem Torreytól sem SSS-től nem örökölne játéklehetőséget, még akkor sem ja tényleg jó.
CB: ez már érdekesebb, Webb Snapjeit egy jó újonc elvihetné, csak a CB pickek tipikusan nem szoktak első évben stabil játékot hozni.
OLB: persze lehet az elején hozni de 4 OLB-nk rotál melléjük jönne 5.nek, megint csak keveset lenne a pályán.
TE: mivel itt nincs igazából 1 épkézláb kezdőnk se, és az OC gyakran nyom 2TE felállásokat, itt egy első körös pick sokat lehetne a pályán, ha sokat van a pályán lesz lehetősége nagy játékokat nyomni impact.

Blaise: T,QB, WR, CB, passrusher ezekkel egyetértek hogy impact playerek mondjuk az FS-nálam már nem az. Nálam még első kört ér az NT is.
(És zárójelben megjegyezném hogy minden poszton lehet húzni elsőköröst ha az egyértelműen kiemelkedik.. na jó punter, holdert, longsnapert és kickert akkor sem húznék.)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nem hiszem hogy a múltkori két elskörös (SS, ILB) után Ozzie most RB-t húzna ... az már tényleg sok lenne. Ráérünk Rb-t húzni harmadik napot. első napra meg CB/WR/TE posztra kell embert hozni.malkav
Szerintem TE felesleges az elején. Jövőre meg kell próbálni újra Pitta-t, Gilmoret tovább tolni és hozni olcsón egy tartalékot.

CB nagyon need, WR 2-3. körben egy lecsúszót, de igazából nekem mindegy milyen posztra jön, ha beválik a BPA, úgy mint idén, akkor én röpdösök majd 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
a sorrend a BPA elv miatt "nem" számít.azt már borítékolhatjuk,hogy 1/20-nál előbb nem választunk.addig általában a top WR-ek kimennek.mi a fenének húznánk 1/20-ra teszem azt egy 2-ik körre taksált elkapót?attól még az nem lesz jobb ha bereacheljük.persze papíron,amúgy egy nagy lutri az egész.hozzáteszem Én is azt ugatom már száz éve amit te,hogy nekünk is kell már egy AJ Green,Dez,D Thomas szintű elkapó.
Peter
Azt nem írtam, hogy mindenképpen első körben kell WR akár bereachelve, de lehet félre érthető voltam. Átfogalmazom. Általában az első körben vannak azok akikből nagyobb eséllyel lehet első számú elkapó, ha ilyet nem tudunk húzni, akkor ne is húzzunk inkább elkapót. Cb-nél mondjuk pont nem mindig az első körösök "ülnek", nagyobb lutri. Jobbak lehetnek a középső körösök nagyobb eséllyel.
Éppen ezért játszhat nálunk harmadik opció mint első kör, mert WR-t nem draftolunk, CB beleférhet 2-3 körben is akár, szóval jöhet ILB akár pass rusher. Más olyan pozícióra ami igazán első kört ér nálam (QB, T, WR, pass rusher, CB, FS) csak FS, de talán az Hillel megoldva, plusz ugye nem is olyan régen ment már oda pick.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ray Rice is immediately eligible, source says, by winning his appealbaggio
vajon bevállalja idén valaki?Peter
Reálisan bevállalná bárki is?
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ma végeztem a Movemberrel és megborotválkoztam.... remélem ez nem befolyásolja a hétvégi meccsetmalkav
Tuti nem, én majd csak 1-jén borotválkozom. 😀 Verjük a Chargerst.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ray Rice is immediately eligible, source says, by winning his appealbaggio
vajon bevállalja idén valaki?Peter
Vikings xDbaggio
gyerekverő helyére egy asszonyverő?nem hinném.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ray Rice is immediately eligible, source says, by winning his appealbaggio
vajon bevállalja idén valaki?Peter
Vikings xDbaggio
de szar lesz más mezben látni.ha már megtörténik remélem NFC-be megy

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Az offseason nagy kérdése mindenképpen az lesz, hogy marad-e Cube OC-nak vagy megy máshová, további kérdés, hogy kiket visz magával. Ez erősen beleszarhat az O needjeinkbe.Ha már edzőknél tartunk akkor nem csak CB-re lenne szükség hanem egy jó DB coachra. Azért nyílván nem csak a játékosokon múlik hogy későbbi körből nem tudtak egy alap csere szintet elérni, ill. hogy Elam sem villogmalkav
bárki legyen is az OC ,Daniels,Forsett free agent,Pitta kérdőjel és tényleg kéne már egy nr1WR.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
Ray Rice is immediately eligible, source says, by winning his appealbaggio
vajon bevállalja idén valaki?Peter
Vikings xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal