Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ezért ne építs az offensere, mert Flacco nem top irányító.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Ez persze nem azt jelenti, hogy egyből elfogadhatóan fog játszani majd az egész sec, de határozottan győzelmet érzek most a Miami ellen.Vrijbloed
ez jó előjel. ha azt írják ki-ki meccs vagy nem miami győzelmet várnak, akkor van esélyünk 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Úgy legyen!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Így, hogy kiesett Ngata, most valahogy kissé paradox módon azt érzem, hogy a D (is remélhetőleg) vért fog inni a meccs előtt.

Ez persze nem azt jelenti, hogy egyből elfogadhatóan fog játszani majd az egész sec, de határozottan győzelmet érzek most a Miami ellen.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
és ki az akinek nem megy jobban mint tavaly?? ergo,az egész csapat kokszol?igen.
van akit ez meglep van aki elfogadja.

Edit: plusz Ngata tavaly pozición kivül nose-t játszott ahol nem érvényesült a fürgesége annyira (sokoldalúság ide vagy oda).szóval sok minden miatt összehasonlíthatatlan a két év

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Akinek ez a szezon nagyon kínos,az John Harbough.Mindig megvolt a levegőben ,hogy Ray és Ed csapata,mind a korszakos D motiváció ,agresszivitás fenntartása.
A tavalyi egy átmenet volt,idén viszont már teljesen az övé...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Bang... hát ezért volt Ngata ennyire jó. áhh... A csalódás benne rosszabb, mint az, hogy mennyire kellett volna a következő 4 meccsre (tisztán)Blaise
Ne viccelj már Blaise.Ngata nem ennyi,hogy Adderall és mellette zéró.Korszakos DT,univerzális falemberünk DE és NT poszton is kimagasló.A Ngata-.Ray Lewis-Reed tengely tagja,a rekorder futás elleni védelmünk alkotó tagja.
Elhasználódott és úgy gondolta jó ötlet.16 millió oka volt ,hogy megpróbálja.
Nem volt jó ötlet,azt is kétlem,hogy visszatér.Nekem Reed mellett a kedvenc játékosom.Az feltűnt,hogy 30 éves és kevésbé maródi a sérülésekkel,mint akár 2 vagy 3 éve,mikor fiatalabb volt.Azt gondoltam,szerencsés periódusban van és slussz.
Sajnos nem,mind emberileg sajnálom ,mert egy ikonja a mindenkori Ravens D-knek,amikor Matty bácsival kezdtünk elmenni puhányba akkor is király volt.
Mind kedvenc csapatom miatt sajnálom,mert ha Joe nem kerül PO formába,tartósan!!! a PO elment ....
Nagy játékos,nem hiszem,hogy még egyszer fel tud pörögni,kizárólag azért,mert ezt a szezont leszámítva mindig hátráltatták a sérülések és nem lesz már fiatalabb.
Ott hüledeztem a TV előtt,mikor Ingramet a Saints ellen követett az oldalvonalig.Az ő brutál tömegével.:-/kátrány
Amit írtam azt az idei évre írtam, természetesen nem az egész pályafutására. 😊 Tavaly árnyéka volt korábbi önmagának idén pedig ismét domináns lett. Erre írtam, hogy ezért ennyire jó (idén), a tavalyi teljesítményéhez képest.

Szerk: most látom, hogy nem írtam bele az eredeti hsz-be, hogy idén, így lehet félreérthető, de nem is gondoltam arra, hogy valaki úgy érti, hogy az egész karrierjére gondolok. Ezek szerint nem 😀Blaise
Ngata megérdemli a helyreigazítást. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Bang... hát ezért volt Ngata ennyire jó. áhh... A csalódás benne rosszabb, mint az, hogy mennyire kellett volna a következő 4 meccsre (tisztán)Blaise
Ne viccelj már Blaise.Ngata nem ennyi,hogy Adderall és mellette zéró.Korszakos DT,univerzális falemberünk DE és NT poszton is kimagasló.A Ngata-.Ray Lewis-Reed tengely tagja,a rekorder futás elleni védelmünk alkotó tagja.
Elhasználódott és úgy gondolta jó ötlet.16 millió oka volt ,hogy megpróbálja.
Nem volt jó ötlet,azt is kétlem,hogy visszatér.Nekem Reed mellett a kedvenc játékosom.Az feltűnt,hogy 30 éves és kevésbé maródi a sérülésekkel,mint akár 2 vagy 3 éve,mikor fiatalabb volt.Azt gondoltam,szerencsés periódusban van és slussz.
Sajnos nem,mind emberileg sajnálom ,mert egy ikonja a mindenkori Ravens D-knek,amikor Matty bácsival kezdtünk elmenni puhányba akkor is király volt.
Mind kedvenc csapatom miatt sajnálom,mert ha Joe nem kerül PO formába,tartósan!!! a PO elment ....
Nagy játékos,nem hiszem,hogy még egyszer fel tud pörögni,kizárólag azért,mert ezt a szezont leszámítva mindig hátráltatták a sérülések és nem lesz már fiatalabb.
Ott hüledeztem a TV előtt,mikor Ingramet a Saints ellen követett az oldalvonalig.Az ő brutál tömegével.:-/kátrány
Amit írtam azt az idei évre írtam, természetesen nem az egész pályafutására. 😊 Tavaly árnyéka volt korábbi önmagának idén pedig ismét domináns lett. Erre írtam, hogy ezért ennyire jó (idén), a tavalyi teljesítményéhez képest.

Szerk: most látom, hogy nem írtam bele az eredeti hsz-be, hogy idén, így lehet félreérthető, de nem is gondoltam arra, hogy valaki úgy érti, hogy az egész karrierjére gondolok. Ezek szerint nem 😀
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Bang... hát ezért volt Ngata ennyire jó. áhh... A csalódás benne rosszabb, mint az, hogy mennyire kellett volna a következő 4 meccsre (tisztán)Blaise
Ne viccelj már Blaise.Ngata nem ennyi,hogy Adderall és mellette zéró.Korszakos DT,univerzális falemberünk DE és NT poszton is kimagasló.A Ngata-.Ray Lewis-Reed tengely tagja,a rekorder futás elleni védelmünk alkotó tagja.
Elhasználódott és úgy gondolta jó ötlet.16 millió oka volt ,hogy megpróbálja.
Nem volt jó ötlet,azt is kétlem,hogy visszatér.Nekem Reed mellett a kedvenc játékosom.Az feltűnt,hogy 30 éves és kevésbé maródi a sérülésekkel,mint akár 2 vagy 3 éve,mikor fiatalabb volt.Azt gondoltam,szerencsés periódusban van és slussz.
Sajnos nem,mind emberileg sajnálom ,mert egy ikonja a mindenkori Ravens D-knek,amikor Matty bácsival kezdtünk elmenni puhányba akkor is király volt.
Mind kedvenc csapatom miatt sajnálom,mert ha Joe nem kerül PO formába,tartósan!!! a PO elment ....
Nagy játékos,nem hiszem,hogy még egyszer fel tud pörögni,kizárólag azért,mert ezt a szezont leszámítva mindig hátráltatták a sérülések és nem lesz már fiatalabb.
Ott hüledeztem a TV előtt,mikor Ingramet a Saints ellen követett az oldalvonalig.Az ő brutál tömegével.:-/


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Gilmore hátsérüléssel bajlódik,Supernawt felhoztuk a PS-ból.ha nincs más roster move Asa nem játszik hétvégén.

több mint 9 éve
lucio 324
Ngata eltiltása nyilván nem öröm - de ettől még (jobban mondva nem ettől) úszik el a PO, ha elúszik. Valaki írta: nem vagyunk jó helyzetben. Szerintem meg igenis abban vagyunk. Saját kezünkben a sorsunk, a PO-hoz gyakorlatilag a Miami-t kell idegenben verni, és otthon a Jaguarst és a Brownst, ekkor már jó az esély. NEM a Broncos vagy a Green Bay jön szembe. Azaz: ha nem tudjuk megcsinálni, nem elsősorban Ngata vagy ez vagy az hiányzása miatt van, hanem mert nem annyira jó a csapat.
Koksz: hahaha, valakiben felmerül egyáltalán, hogy ezek a fiúk ezt a horrort koksz nélkül tolják? (Nem akarok messzire menni: de bármilyen élsportot?) Naivitás. Ngata lebukott, EZÉRT hibázott. A büntetése mértéke is kb ilyen😀))))) Persze lehet nézni ezt morális szemüvegen keresztül, de aki ezt teszi, az gondolom úgy véli, aki kokszol, azt, vagy azok többségét elkapják. Irigylem az ilyen embert, nálam sokkal pozitívabb lehet a világképe😀))
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Látom megint megy a szardobálás mint annó az oviban. Ne kell ilyen hevesnek lenni srácok, mindenki nyugodjon le a picsába és fókuszáljon arra, hogy mecseket kell nyerni a PO-hoz. Elvesztettük a Sec legjobb emberét aki legalább INT-eket szerzett ...igen Ngataról van szó. A kokszról meg annyit, hogy nem sok olyan játékos van aki elkerülheti a használatát.. ha belegondoltok teljesen egyértelmű hogy az ember nem bírja ki ha minden hétvégén 300 kg-ot pakolgat 30 percen keresztül. A legtöbb koksznak a fáradtság hatásait kell leküzdeni, és itt eléggé megy a macska-egér játék a kokszkészítők és a hatóságok között. Most Ngata lebukott, na és... nálam ez nem jelenti azt hogy csaló vagy ilyesmi csak azt hogy jelenleg nem elfogadott dolgokhoz nyúlt azért hogy a csapatot segítse ennyi.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
...Peter
Hát persze :-/

Más:
Tucker went 7-for-7 on his field-goal attempts last month, and more than 70 percent of his kickoffs went for touchbacks.baltimoreravens.com
Nem rossz teljesítmény.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na urak chill out, pls. Ez egy baratsagos topic, nem kell ez ide - az aggressziot tessek postazni a Ravens D-nek vasarnapra, nekik nagyobb szukseguk lesz ra...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nem tértem el a tárgytól, a szarkazmust ha nem érted, az a Te bajod.

Értem Én nyugi ahogy Te is érteni fogod a "one-two"-t előbb utóbb.

Nem poénnak szántam, reméltem, hogy végre észreveszed, hogy ha egy ember mondja, hogy hülye vagy még nem bizonyít, ha kettő, akkor már illik elgondolkodni.

Nem Én beszéltem hülyeséget olyan dologról amiről fogalmam sincs.még google-ös információszerzés után sem.

A fórom baráti hangneme érdekelne, de ezt Veled nem annyira lehet megértetni, ami megint csak nem az én bajom.

Mint már mondottam volt csak nem sikerült felfogni,ne arra szóljál rá aki visszaszól,pláne egy idegennek.tudod "az úgy kezdődött,hogy visszütött" tipikus esete.egyébként nem a Te dolgod bárkire is rászolni.

Nem tervezem az újabb levelet. Majd együtt élek valahogy a tudattal, hogy nem mindenkivel kell megpróbálni rendezni a dolgainkat. Amúgy akkor se értetted meg, most se értenéd a szándékaim, valamint gyanítom, hogy ahogy akkor, úgy most is mutatnál valamit az érett (igen, ez itt újra szarkazmus) viselkedésedből. Akkor megért egy próbát, most már látom, hogy felesleges.

Meg vagyok nyugodva.tudod nyilvánosan beszólni,privátban meg leszo...jaj,bocs a fórumszabályok,egy dolgot jelent:jellemhibás ember vagy!

Tény viszont, hogy eddigi itteni tevékenységed során a sokadik emberbe kötsz bele... de biztos ezt is én látom majd valahogy rosszul.

Nem tudom ki az a sok,de mindig ki fogok állni azok mellett akiknek ugyanaz a jel van a nevük alatt mint nekem (Raven ha nem esne le).veled ellentétben,akinek fontosabb a baráti hangvétel.tudod a jellem.
Blaisel meg így alakult,ez van.téged a baráti hangnem hiánya zavar engem pedig az az álszent szarakodás ami ezt az egész témát (koksz-sport) körbeveszi.tudod amíg mi ezt beszéljük itt ilyen hangulatban más csapatok szurkolói együtt járnak meccset nézni.Te meg ezen gondolkodj el moderátor!

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Srácok, nyugi! Legutóbb ilyen öldöklés a draft előtt-alatt volt 😊
Szar helyzetben vagyunk: AFC North title már úszott, PO élet-halál meccs következik, nincs SEC, és kiesik a D-line legmeghatározóbb tagja. Érthető miért feszült mindenki..
Nézzük a dolog relatív pozitív oldalát. Ez a 4 meccses eltiltás nem akkora probléma, mert úgyse futott már ellenünk senki, szétdobáltak minket helyette. Ellenfelek továbbra se fognak futni, továbbra is szanaszét dobálnak minket, ergó.... 😀
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem tértem el a tárgytól, a szarkazmust ha nem érted, az a Te bajod.
Nem poénnak szántam, reméltem, hogy végre észreveszed, hogy ha egy ember mondja, hogy hülye vagy még nem bizonyít, ha kettő, akkor már illik elgondolkodni.
A fórom baráti hangneme érdekelne, de ezt Veled nem annyira lehet megértetni, ami megint csak nem az én bajom.
Nem tervezem az újabb levelet. Majd együtt élek valahogy a tudattal, hogy nem mindenkivel kell megpróbálni rendezni a dolgainkat. Amúgy akkor se értetted meg, most se értenéd a szándékaim, valamint gyanítom, hogy ahogy akkor, úgy most is mutatnál valamit az érett (igen, ez itt újra szarkazmus) viselkedésedből. Akkor megért egy próbát, most már látom, hogy felesleges.
Tény viszont, hogy eddigi itteni tevékenységed során a sokadik emberbe kötsz bele... de biztos ezt is én látom majd valahogy rosszul.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Na, hát ez kellett még, mint még egy púp a hátra, pont az acélos Miami meccs előtt. :/Vrijbloed
A jó benne,hogy legalább megtudjuk milyen nélküle.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Kérlek bocsáss meg, Te minden bizonnyal minden részletét ismered a történetnek, valamint Ngata személyesen Neked mesélt a történtekről... jah, nem...

Talán gondolkozz el azon, hogy pontosan hogyan reagálsz mások véleményére, s hogy ezt egy fórumon hogyan is kellene intézni... én meg guglizok, mert mint írtad is, rám fér...Collapo
Ennyi telik tőled?eltérsz a tárgytól,bedobsz egy szar poént?egyébként már megint moderátorrá ittad magadat?mi a következő?megint küldesz egy nyájas PÜ-t mint a múltkor?beszólás után az jön nálad!ne fáradj vele!

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Na, hát ez kellett még, mint még egy púp a hátra, pont az acélos Miami meccs előtt. :/
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kérlek bocsáss meg, Te minden bizonnyal minden részletét ismered a történetnek, valamint Ngata személyesen Neked mesélt a történtekről... jah, nem...

Talán gondolkozz el azon, hogy pontosan hogyan reagálsz mások véleményére, s hogy ezt egy fórumon hogyan is kellene intézni... én meg guglizok, mert mint írtad is, rám fér...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Bang... hát ezért volt Ngata ennyire jó. áhh... A csalódás benne rosszabb, mint az, hogy mennyire kellett volna a következő 4 meccsre (tisztán)Blaise
Álszent duma.az egész liga koxol megállás nélkül.Ngata azért volt ilyen jó mert végre egészséges tudott maradni.Peter
Biztos az egészséges szervezete miatt bukott le teljesítményfokozóval...

The potential lure becomes obvious when Dr. Gary Wadler, past chairman of the World Anti-Doping Agency's Prohibited List Committee, begins listing off the benefits of Adderall to an athlete.

"It masks fatigue, masks pain, increases arousal — like being in The Zone," begins Wadler, currently an associate professor of medicine at Hofstra North Shore-LIJ School of Medicine, in a phone interview.

"It increases alertness, aggressiveness, attention and concentration. It improves reaction time, especially when fatigued. Some think it enhances hand-eye coordination. Some believe it increases the mental aspects of performance."

That's not to mention possible increases in acceleration, speed, strength and power that accrue to Adderall users. It's no wonder that Wadler calls Adderall "one of the quintessential performance-enhancing drugs. There's no question it's a performance-enhancing drug."Blaise
Bocs,egy google search után már szakértő vagy!feltétetelezem a sportmúltad kimerűl a tesi órákban.Peter
A személyeskedésedet megtarthatod magadnak ha többre nem vagy képes.Blaise
Én legalább szurkolok baszki!

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Legalább ne akarjuk megmagyarázni...

A szer tényleg javít rajta. Ha nem érzem a fáradtságot és a fájdalmat, akkor jobban tudok teljesíteni... "egészségesnek" érzem magam, ergo "egészséges" vagyok.

A google pedig segít abban, hogy többet tudjak valamiről amiről korábban kevesebbet tudtam.Collapo
Megmagyarázni?azt se tudjátok mit vett be lévén a liga nem ad ki információt,ő pedig bedobta az Adderallt.mint már sokan.az ember annyit keres mint egy kisebb afrikai állam költségvetése nem egy gyógyszertári szart fog használni.ja és aki megsérűl az nem tiszta,már koleszban sem.további jó guglizást,rátok fér!

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Legalább ne akarjuk megmagyarázni...

A szer tényleg javít rajta. Ha nem érzem a fáradtságot és a fájdalmat, akkor jobban tudok teljesíteni... "egészségesnek" érzem magam, ergo "egészséges" vagyok.

A google pedig segít abban, hogy többet tudjak valamiről amiről korábban kevesebbet tudtam.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
ez van....nem egyedi eset majd jövőre a szerződés hosszabításnál ez még jól jön 😀