Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Hát... Ez... Kilátástalan volt... Jó pár éve nézek Ravens meccseket, de ez a Cam Cameron-éra legsötétebb bugyrait idézte. Talán nem túlzok, ha a valaha volt egyik leggyengébb meccsünknek titulálom a mait.


Van olyan variáció, hogy verjük a Clevelandet, és mégse jutunk be a PO-ba?Vrijbloed
Cincy L mindenképpen kell a Broncos ellen, különben nincs miről beszélnünk.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Van olyan variáció, hogy verjük a Clevelandet, és mégse jutunk be a PO-ba?

Lusta vagyok utánanézni. 😀
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
2 negyed után annyira rossz kedvem lett, hogy kilőttem a streamet a faszba.

Te jó ég, gyakorlatilag a szó legszorosabb értelmében nm csináltunk eddig semmi értékelhetőt.

Mi a faszt csináltak ezek a héten felkészülés címen?
Olyan hitehagyottak, hogy rájuk nézek, oszt eret vágok magamon.

Én ezt nem szenvedem végig, hátha feljövünk a második félidőben, de hát ez valami minősíthetetlenül gyenge eddig.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@Ravens: Inactives:

WR Michael Campanaro
CB Chris Greenwood
ILB Arthur Brown
DT Terrence Cody
G/C Gino Gradkowski
OL Ryan Jensen
DT Casey Walker

több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ehhez a James Flaccos-s dologhoz még annyi, hogy az RTL Klub Híradójában sem tudják, hogy kiről van szó, mert bár a nevet eltalálták, de azt mondták, hogy Joe Flacco baseball játékos.
több mint 9 éve
gedam 5 700
 abcnews.go.com/Sports/president-obama-calls-actor-james-franco-james-flacco/story?id=27722197
😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
nem volt rossz a Miami 2001-es csapata


több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@gdowning14: Ravens players on injured reserve: 16
Steelers/Browns/Bengals players on IR (combined): 17Peter
Az állás egál:17-17,Mcdermott könyöksérülése miatt IR-en.ezért voltak rosszak a snapjei a Jags ellen.a harmadik longsnapperünk idén: Patrick Scales.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
@Ravens: Mosley is the NFL's only player to post at least 100 tackles, 3 sacks and 2 INTs this season. Half man, half amazing.  t.co/eZTXs12KEnPeter
Asszem megvan az első Raven akinek megveszem a mezét. 😊 Future Hall of Fame !


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@Ravens: Mosley is the NFL's only player to post at least 100 tackles, 3 sacks and 2 INTs this season. Half man, half amazing.  t.co/eZTXs12KEn

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
azért ez szép volt


több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hamár a cornerek szóbakerultek remélem behúzzuk ezt a srácot a negyedikben,első körös prospect lett volna.

Oregon cornerback Ifo Ekpre-Olomu suffered a serious knee injury at practice on Tuesday, according to Rand Getlin of Yahoo Sports:

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Chris Greenwoodot hoztuk az utolsó üres helyre az 53-as keretben.Ő a 13-ik cornerünk idén,remélem szerencsét hoz.

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Taligaferó is IR felé megy... és ahogy már jelezte is Peter, Brooks is.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A Cleveland tuti nyerni akar majd ellenünk, ez elég egyértelmű. Az a veszélyesebb meccs szerintem a kettő közül. De illene mind a két meccset behúzni. Ha nem is simán, nagy pontkülönbségekkel, de kellő magabiztossággal... Bízok, hogy innen már nem rontjuk el. 😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Pit vs Kansas
Szoktak még küzdeni vagy azért,hogy lendületben maradjanak vagy,hogy kevesebb meccset és otthon játszanak a PO-ban.Peter
Nem a biztos bejutókra gondoltam, hanem a HOU-CLE párosra.Voice
Biztos,hogy nyerni akarnak.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Pit vs Kansas
Szoktak még küzdeni vagy azért,hogy lendületben maradjanak vagy,hogy kevesebb meccset és otthon játszanak a PO-ban.Peter
Nem a biztos bejutókra gondoltam, hanem a HOU-CLE párosra.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Pit vs Kansas
Szoktak még küzdeni vagy azért,hogy lendületben maradjanak vagy,hogy kevesebb meccset és otthon játszanak a PO-ban.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Most nézem, hogy Wild card helyen a csapat 😀

Bengals meccsei:
DEC 22 DENVER
DEC 28 @PITTSBURGH

Pits meccsei:
DEC 21 KANSAS CITY
DEC 28 CINCINNATI

Ha hozzuk a "kötelezőt", egyet tuti előzünk 😊 Amúgy ilyenkor a már nem PO-ért harcoló csapatok, leadják a fennmaradó meccset a jobb draft helyért vagy ilyenkor még küzdenek keményen?

Hou QB hiány miatt elég könnyűnek nevezhető és ha a CLE is "Mr. Football"-t küldi fel kezdőnek, akkor az sem lesz nehéz 😀

Colts:
DEC 21 @DALLAS
DEC 28 @TENNESSEE

Őket sanszosan nem fogjuk be.

Javítva 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@gdowning14: Ravens players on injured reserve: 16
Steelers/Browns/Bengals players on IR (combined): 17

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Asa Jackson suffered a season-ending knee injury in Sunday’s victory to the Jaguars,haribó
Webb, Levine(eddig S volt), Melvin, Cason maradt... nézelődhetünk tovább... az erőnléti edző mit csinál? Mindenki ennyire üveg azon a poszton?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Van egy cég Jerseyben,50$-ért 350$ értékű cuccot hazaszállítanak.ebben vám,ÁFA minden benne van.havi egy konténer jön,viszont a szállítási idő hat hét dehát valamit valamiért.

 transatlanticshipping.eu

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget?Rendelni szeretnék magamnak pár Ravens cuccot a  www.nflshop.com oldalról.Sosem rendeltem még külföldről, egyáltalán lehetséges? És ha igen mivel tudok fizetni?..gondolom utánvéttel nem.Nézegettem ezt a Sportmánia oldalt is de az egy nagy nulla! Semmi választék és borzasztó drága is! Valaki tudna nekem segíteni a témával kapcsolatban?

Sziasztok és Go Ravens!pisti1983
Szia, már többször rendeltem, igaz normális cuccokat 😀
nfl.com-ról nyugodtan rendelhetsz, sőt legutóbb én ncaa-s dolgokat rendeltem a fanatics.com-ról, de szerintem közvetlenül a ravens honlapjáról is bátran lehet
általában a hitelkártya számát kérik és a hátsó 3 számot...de sok helyen lehet fizetni paypallal is...
fanatics-on én legutóbb kártyával fizettem, nem vertek át
25 usd körül van a magyar szállítás, célszerű ha nem sokszáz dollárért rendelsz, mert bizonyos határ felett jönnek az extra jó magyaros költségek és azok megdrágítják a rendeléstKlaci79
hamár off:
méretet hogyan választottál magadnak? kabátra felhúzosat vettél, vagy sima poló méretet?nhm
még Pit-ben vettem pulcsit, pólót anno...az XL-es volt és most olyat is rendeltem...tökéletes...ha itthon veszek valamit az is XL-es, úgyhogy nincs különbség...legalább is amit amcsiból rendeltem...de kolléga rendelt kínából és azok is jók voltak méretben...nagyon globalizált már a világ 😀
jah, amúgy ismét pólót meg pulcsit rendeltem, de szerintem kabáttal vagy egyebekkel sincs ilyen gond...sok helyen láttam méreteket is
több mint 9 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget?Rendelni szeretnék magamnak pár Ravens cuccot a  www.nflshop.com oldalról.Sosem rendeltem még külföldről, egyáltalán lehetséges? És ha igen mivel tudok fizetni?..gondolom utánvéttel nem.Nézegettem ezt a Sportmánia oldalt is de az egy nagy nulla! Semmi választék és borzasztó drága is! Valaki tudna nekem segíteni a témával kapcsolatban?

Sziasztok és Go Ravens!pisti1983
Szia, már többször rendeltem, igaz normális cuccokat 😀
nfl.com-ról nyugodtan rendelhetsz, sőt legutóbb én ncaa-s dolgokat rendeltem a fanatics.com-ról, de szerintem közvetlenül a ravens honlapjáról is bátran lehet
általában a hitelkártya számát kérik és a hátsó 3 számot...de sok helyen lehet fizetni paypallal is...
fanatics-on én legutóbb kártyával fizettem, nem vertek át
25 usd körül van a magyar szállítás, célszerű ha nem sokszáz dollárért rendelsz, mert bizonyos határ felett jönnek az extra jó magyaros költségek és azok megdrágítják a rendeléstKlaci79
hamár off:
méretet hogyan választottál magadnak? kabátra felhúzosat vettél, vagy sima poló méretet?
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget?Rendelni szeretnék magamnak pár Ravens cuccot a  www.nflshop.com oldalról.Sosem rendeltem még külföldről, egyáltalán lehetséges? És ha igen mivel tudok fizetni?..gondolom utánvéttel nem.Nézegettem ezt a Sportmánia oldalt is de az egy nagy nulla! Semmi választék és borzasztó drága is! Valaki tudna nekem segíteni a témával kapcsolatban?

Sziasztok és Go Ravens!pisti1983
Szia, már többször rendeltem, igaz normális cuccokat 😀
nfl.com-ról nyugodtan rendelhetsz, sőt legutóbb én ncaa-s dolgokat rendeltem a fanatics.com-ról, de szerintem közvetlenül a ravens honlapjáról is bátran lehet
általában a hitelkártya számát kérik és a hátsó 3 számot...de sok helyen lehet fizetni paypallal is...
fanatics-on én legutóbb kártyával fizettem, nem vertek át
25 usd körül van a magyar szállítás, célszerű ha nem sokszáz dollárért rendelsz, mert bizonyos határ felett jönnek az extra jó magyaros költségek és azok megdrágítják a rendelést