Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Csak magunknak köszönhetjük, hogy ilyen helyzetbe kerültünk 😕
Chase Daniel kezében vagyunk: 6 éve van a ligában és második startjára készül. Nagyon durván zuhannak az esélyeink
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Chiefs rule out Alex Smith with lacerated spleen, absence could affect Ravens' playoff outlook:  t.co/efZluGnCTS

Hát asszem ennyi volt!

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Kar hogy nem harmat irtal, 2 cb es 1 wr lenne akkor a keresem. Remekul bevalt, senki nem vitatja es mindenki orul neki, de most hianyposzton tegyuk mindezt.no
Brooks sérülése továbbá Elam és Stewart szuper formája láttán nem lenne ellenemre egy jó safety sem.

több mint 9 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Kar hogy nem harmat irtal, 2 cb es 1 wr lenne akkor a keresem. Remekul bevalt, senki nem vitatja es mindenki orul neki, de most hianyposzton tegyuk mindezt.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Boldog karácsonyt!

Mosley ProBowl tag lett, ennek nagyon örülök, rászolgált a gyerek, nagy pick volt a srác, remélem a köv drafton is sikerül 2 ilyen remek húzást véghezvinni.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
nem volt rossz a Miami 2001-es csapata

Peter
 noonkick.se/the-u-part-2/
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Boldog Karácsonyt!
több mint 9 éve
Carpi Baltimore Ravens 13
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
több mint 9 éve
Aspect 87
Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Kellemes ünnepeket kívánok minden fórumozónak!

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kellemes Karácsonyt Mindnyájatoknak 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
The Pro Bowl roster has been announced. Congrats to Marshal Yanda, Elvis Dumervil, and C.J. Mosley!

Yeah !


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Tyler Thigpen has signed his contract and will prepare to play against the Ravens on Sunday, according to a sourcePeter
Keenum után ez semmi jót nem jelent... remélem ő is egy hete még szarvasra vadászott.Blaise
vagy Ő vagy Conor Shaw kezd náluk,ami nem jelent jót viszont az az hogy Rick Wagner IR-en (nr18) és Monroe sem edzett ma.kérdéses a játéka,szerintem egész évben sérült volt plusz a Houston-i meccset sem Ő fejezte be.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
@RavensInsider: Tyler Thigpen has signed his contract and will prepare to play against the Ravens on Sunday, according to a sourcePeter
Keenum után ez semmi jót nem jelent... remélem ő is egy hete még szarvasra vadászott.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Tyler Thigpen has signed his contract and will prepare to play against the Ravens on Sunday, according to a source

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Olvastam valahol egy cikket ami azt taglalja,hogy az elmúlt 15 évben melyik sztár elkapó hanyadik körben lett draftolva és az összes draftolt elkapó mire jutott a ligában.yard,elkapás,TD,drop,YAC/év és /karrier szerint rangsorolja az összes elkapót ami szerintem teljesen objektív képet ad róluk.e szerint a cikk szerint arra,hogy elit elkapót draftoljunk az első kőrben az esély 5% ami valljunk be nagyon gyér.Peter
Aha gyér. Mivel nem idézed a forrást ezért nem tudunk ezzel mit kezdeni.

De, hogy egyszer s mindenkorra ezt a hmm.. gondolatot kiűzzem belőled (vagy legalábbis megpróbálom):

Elit elkapók és draftpozíciójuk (kör):

A.J. Green 1. kör 4.
Julio Jones 1. kör 6.
Demaryus Thomas 1. kör 23
Dez Bryant 1. kör 24. (dokumentált, hogy lett volna rá esélyünk, nem is kellett volna nagy feltrade, de inkább lementünk és jött dobpergés: Sergio Kindle)
Jordy Nelson 2. kör 36
Megatron 1. kör 2.
Fitzgerald 1. kör 3.
A. Johnson 1. kör 3.

vagy korrekt első
DeAndre Hopkins 1. kör 27
Keenan Allen 3. kör 76
Floyd 1 kör 13.
Jeffery 2 kör 45.
T.Y Hilton 3. 92.
Randall Cobb 2. kör 64.
Golden Tate 2. kör 60.
Sanders 3. kör 82.
Decker 3. kör 87
Antonio Brown 6. kör 195.
Harvin 1. kör 22.
Mike Wallace 3. kör 84.
DeSean Jackson 2. kör 49.
(Bowe 1. kör 23.)
Brandon Marshall 4. kör 119.
Colston 7. kör 252
White 1. kör 27
V. Jackson 2. kör 61
Boldin 2. kör 54.
Wayne 1. kör 30.


Biztos van akit kihagytam vagy nem ért egyet, nem egy akadémiai kutatás eredménye a fenti sor, csak így hirtelen összekapva.
Vagy mondjuk az idei draft osztályt... inkább le sem írom.Blaise
egyszer és mindenkorra??ha visszaemlékszel Én is végig Offense erős draftot akartam úgyhogy ezt a gondolatkiűzéses,rendkívül kedves hozzászólásodat nem értem.(Jernigen helyett Amaro stb,stb) forrást sajnos nem tudok idézni mert nem találom,de asszem a russelen vagy bmorebeatdown-on olvastam úgy 4-5 hónapja.de tudod mit?legyél a forrás Te magad hiszen az általad felsorolt elit elkapók nagy többsége top 10 pick ahol remélem sosem fogunk húzni.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Olvastam valahol egy cikket ami azt taglalja,hogy az elmúlt 15 évben melyik sztár elkapó hanyadik körben lett draftolva és az összes draftolt elkapó mire jutott a ligában.yard,elkapás,TD,drop,YAC/év és /karrier szerint rangsorolja az összes elkapót ami szerintem teljesen objektív képet ad róluk.e szerint a cikk szerint arra,hogy elit elkapót draftoljunk az első kőrben az esély 5% ami váljunk be nagyon gyér.Peter
Aha gyér. Mivel nem idézed a forrást ezért nem tudunk ezzel mit kezdeni.

De, hogy egyszer s mindenkorra ezt a hmm.. gondolatot kiűzzem belőled (vagy legalábbis megpróbálom):

Elit elkapók és draftpozíciójuk (kör):

A.J. Green 1. kör 4.
Julio Jones 1. kör 6.
Demaryus Thomas 1. kör 23
Dez Bryant 1. kör 24. (dokumentált, hogy lett volna rá esélyünk, nem is kellett volna nagy feltrade, de inkább lementünk és jött dobpergés: Sergio Kindle)
Jordy Nelson 2. kör 36
Megatron 1. kör 2.
Fitzgerald 1. kör 3.
A. Johnson 1. kör 3.

vagy korrekt első
DeAndre Hopkins 1. kör 27
Keenan Allen 3. kör 76
Floyd 1 kör 13.
Jeffery 2 kör 45.
T.Y Hilton 3. 92.
Randall Cobb 2. kör 64.
Golden Tate 2. kör 60.
Sanders 3. kör 82.
Decker 3. kör 87
Antonio Brown 6. kör 195.
Harvin 1. kör 22.
Mike Wallace 3. kör 84.
DeSean Jackson 2. kör 49.
(Bowe 1. kör 23.)
Brandon Marshall 4. kör 119.
Colston 7. kör 252
White 1. kör 27
V. Jackson 2. kör 61
Boldin 2. kör 54.
Wayne 1. kör 30.


Biztos van akit kihagytam vagy nem ért egyet, nem egy akadémiai kutatás eredménye a fenti sor, csak így hirtelen összekapva.
Vagy mondjuk az idei draft osztályt... inkább le sem írom.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Látom mindenki kiborult a tegnapi meccsen. Azért a NE sem brillírozott a jets ellen és a GB is kikapott a Billstől, szóval nem kell egyből azt mondani hogy ez a csapat mennyire szar. Nem szeretem a sérülésekre fogni a rossz szereplést, de azért lássuk be hogy a vizesfiú játszik a 2. CB poszton akkor nikelbe márcsak a maszőr léphet pályára. Plusz a DL-sem a vártnak megfelelő felosztásban játszik. Szerintem legyünk büszkék arra hogy ilyen (ép) játékos állománnyal ott vagyunk centikre a PO-tól. Egy ilyen teljesen leolvadó mecs meg mindig benne van a pakliban. Én szurkolok annak hogy a cicák kikapjanak ma meg jövőhéten és mi menjünk helyettük a PO-ban, ott meg majd meglátjuk mi lesz.malkav
PO-ba mindenképpen be kell kerülni (vagyis nagyon jó lenne bekerülni), mert -KÖZHELYDURROGTATÁS KÖVETKEZIK- bármi megtörténthet. Itt a cicusos kollégának maximálisan igaza van, SB évben is, ha jól emlékszem az utolsó 5 meccsből 4-et elvesztettünk. Lehet, hogy már a WC körben szana szét aláznak minket, de az is lehet megyünk akármeddig. Mindenképpen inkább nekünk legyen meg az esélyünk erre, mint másnak, mindenképpen inkább idén, mint esetleg jövőre.

Viszont szerintem a tegnapi meccs több volt, mint egy szimpla zakó. Kaptunk már ki idén is többször, kaptunk ki nehéz/zebra/utolsó perc helyzetekben, de ez más volt. Amikor 2/18, 28 yds, 2 ints (ez konkrétan 0 qb ratinghez elég), a D 0 sacket/qb hurryt tud felmutatni, akkor valami nagyon nincs rendben. Nem csak feltétlenül a játékosokkal, hanem az stábbal is. Ezt csúnyán elkefélték, a felkészülésbe durván homokszem mehetett. Nagyon csúnyán megaláztak minket.
Mindezek ellenére hajnalban (és remélem jövő héten is), az utolsó másodpercig drukkolni fogok a PO-ért. Hátha...Flacco5
Na ismét idézném a GB-BUF meccset, és hogy Áronka milyen számokat okozott, aki köztudottan elit QB. Ez nem a mi mecssünk volt kész, ennyi túl kell lépni. Ez ráadásul nem zakó volt, az az IND-Dallas meccs, na ott az indy zakózott. mi csak simán szar játékkal kikaptunk. Mindenki nyugodjon le a 3,14 csába.. van még egy meccsünk ....
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ennyire nem rossz a helyzet. Ennyire vaknyúl teljesítményben, mint a tegnapi volt, szerintem taktikai dolgok nagyon belejátszhattak...Persze nem nekünk van a legerősebb állományunk, de szerintem pusztán a tegnapi napból nem szabad kiindulni.
Elit elkapó: végy egy jó falat, és a 7. körös is használható elkapó lesz. (Ettől még persze igaz, nem Steve és Torrey Smith a megoldás)
Flacco: pillanatnyilag úgy néz ki, hogy reális áron van egy QB-nk. Mert egy jó fallal dobni tudó nem elit QB kb. annyi most, amit ő kap. Kb 20 csapat fizetne neki ugyanennyit...Egyszerűen hiányposzt, ahol egy nem elit is sokat kap, pláne ha nem sérülékeny. Irritál engem is, de a piac diktál.lucio
Olvastam valahol egy cikket ami azt taglalja,hogy az elmúlt 15 évben melyik sztár elkapó hanyadik körben lett draftolva és az összes draftolt elkapó mire jutott a ligában.yard,elkapás,TD,drop,YAC/év és /karrier szerint rangsorolja az összes elkapót ami szerintem teljesen objektív képet ad róluk.e szerint a cikk szerint arra,hogy elit elkapót draftoljunk az első kőrben az esély 5% ami valljunk be nagyon gyér.

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Látom mindenki kiborult a tegnapi meccsen. Azért a NE sem brillírozott a jets ellen és a GB is kikapott a Billstől, szóval nem kell egyből azt mondani hogy ez a csapat mennyire szar. Nem szeretem a sérülésekre fogni a rossz szereplést, de azért lássuk be hogy a vizesfiú játszik a 2. CB poszton akkor nikelbe márcsak a maszőr léphet pályára. Plusz a DL-sem a vártnak megfelelő felosztásban játszik. Szerintem legyünk büszkék arra hogy ilyen (ép) játékos állománnyal ott vagyunk centikre a PO-tól. Egy ilyen teljesen leolvadó mecs meg mindig benne van a pakliban. Én szurkolok annak hogy a cicák kikapjanak ma meg jövőhéten és mi menjünk helyettük a PO-ban, ott meg majd meglátjuk mi lesz.malkav
PO-ba mindenképpen be kell kerülni (vagyis nagyon jó lenne bekerülni), mert -KÖZHELYDURROGTATÁS KÖVETKEZIK- bármi megtörténthet. Itt a cicusos kollégának maximálisan igaza van, SB évben is, ha jól emlékszem az utolsó 5 meccsből 4-et elvesztettünk. Lehet, hogy már a WC körben szana szét aláznak minket, de az is lehet megyünk akármeddig. Mindenképpen inkább nekünk legyen meg az esélyünk erre, mint másnak, mindenképpen inkább idén, mint esetleg jövőre.

Viszont szerintem a tegnapi meccs több volt, mint egy szimpla zakó. Kaptunk már ki idén is többször, kaptunk ki nehéz/zebra/utolsó perc helyzetekben, de ez más volt. Amikor 2/18, 28 yds, 2 ints (ez konkrétan 0 qb ratinghez elég), a D 0 sacket/qb hurryt tud felmutatni, akkor valami nagyon nincs rendben. Nem csak feltétlenül a játékosokkal, hanem az stábbal is. Ezt csúnyán elkefélték, a felkészülésbe durván homokszem mehetett. Nagyon csúnyán megaláztak minket.
Mindezek ellenére hajnalban (és remélem jövő héten is), az utolsó másodpercig drukkolni fogok a PO-ért. Hátha...
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Én szurkolok annak hogy a cicák kikapjanak ma meg jövőhéten és mi menjünk helyettük a PO-ban, ott meg majd meglátjuk mi lesz.malkav
Na ez nem volt szép! :-P

Máshol is leírtam már, de most itt is: brutális hülyeség ez a nincs helyünk a PO-ban duma. Flakon tegnap szar volt. Megmutatta korábban, hogy zseniális is tud lenni. Miért ne lehetne igaz ez a vízhordóra is, aki most cornert játszik? Aki így gondolja, attól megkérdezném: TÉNYLEG azt szeretnétek, hogy ne jusson tovább a csapatotok? Tényleg? Minket minden évben elkenne már a WC körben, mégis évről évre úgy megyek neki, hogy na majd most. Akkor lenne csak értelme bejutnotok, ha előtte mindenkit rongyá aláztok? Tényleg nem értem ezt a hozzáállást.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Látom mindenki kiborult a tegnapi meccsen. Azért a NE sem brillírozott a jets ellen és a GB is kikapott a Billstől, szóval nem kell egyből azt mondani hogy ez a csapat mennyire szar. Nem szeretem a sérülésekre fogni a rossz szereplést, de azért lássuk be hogy a vizesfiú játszik a 2. CB poszton akkor nikelbe márcsak a maszőr léphet pályára. Plusz a DL-sem a vártnak megfelelő felosztásban játszik. Szerintem legyünk büszkék arra hogy ilyen (ép) játékos állománnyal ott vagyunk centikre a PO-tól. Egy ilyen teljesen leolvadó mecs meg mindig benne van a pakliban. Én szurkolok annak hogy a cicák kikapjanak ma meg jövőhéten és mi menjünk helyettük a PO-ban, ott meg majd meglátjuk mi lesz.
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
a csapat hivatalos oldalán a team, és utána all time rankingban megtalájátok 96tól az idei évig minden számot O# D# oldalot egyaránt. érdekes mondom az elsö 3 évben voltunk ilyen szarok pass ellen, és futás is viszaesett igaz az nem sokkal 20 yardal abba még mindig jók vagyunk és megkockáztatom az a 20 yard se lenne ha nem zona playt hivnánk az esetek 60%ban.
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
meg amit Blaise egész évben irt. h több a lyuk mint ragasztófolt! RB WR meg 1 fal ember mert yanda zuttan meg KO mellé kéne még valaki hurts és monroe nem volt valami beton idén, pedig gary renberakta a falat, az álományhoz képest, és ugye év elején ugy volt rizsa fut a fal mögött. ahoz képest közepes csapatok ellen gary teljesen jól hivta a playeket. és boldog lennék ha maradna mert egy jö RB-vel ö igen eredményesen idövel jól gazdálkodó O# lehet. pl texas futójáték fosterrel évekig. TE CB + safetyk. 7 körböl ezt nem lehet megoldani! föleg ugy nem h az 1\1es Elam olyan mint a homájökör! csapatépités lévén lassan neki kéne felrázni a csapatot és még a fosss elsö évétöl is képes szarabat nyujtania, ez azért vicces, stewart szintén zenés. egy ütös secel. pl arizona seahawks már most gyaláznánk az AFC northot! ahogy azt Peti is irta remélem ifo behuzzuk drafton meg még hasonló serülés miatt lecsuszott cornert, mert ennél csak jobb lehet!
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
nincs egy normális RB aki extra yardokra képes ilyen D# ellen. pl bell, lynch, vagy mint rizsa volt. mert nem joe 5 yardos menekülésének kéne a legjobb futásunknak lennie. aztszem ezzel mindeki egyetért, és ha ilyen a fal és a fútás akk passjáték milyen legyen? én is szurkolok a csapatnak idén ahogy tavaj is, meg 96óta mindig!!! És nyúzzák le a böröm az öszes ravenses tetkoval együtt ha nem, szoritanék a TEAM-ért minden perceben!!! de nincs helyünk idén a playoffban. ezek a szomorú tények sajnos. és a 2012 csapat azért egy pöpet más volt, a fal sacket nem engedett csak a döntöbe , boldinra bármikor lehetett dobni ( föleg kulcs szituban meg amugy is hülyére vett minden corner) + plus rizsa +sec meg az öreg miatt mindenkinél jobban akartuk! szal szerintem sok külömbség van a 2012 csapathoz képest. de tényleg nem azért irom h bárkivel és véleményével vitatkozak, csak elmondom a szivem bánatát,! mi folyik gyöngyösön???!!!! 😀