Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
 fuzovelkifele.com/2018/05/igy-hasznalj-el-ket-elsokoros-picket-bills-draft-ertekelo/

vélemények?
BillsFan
Nem szeretem az osztályozást, mert a draft után semmitmondó és korai. Osztályozzák a két- három évvel ezelőttit. Meglepődsz, mennyi bustot találsz elől és mennyi gyémántot hátul. Meg a rookiek hatása és beválási aránya marhára edzőfüggő, mert ritka a késztermék.

Érdemben: tetszett, h első körben nem szaroztatok, mentetek QB- ra és potenciális def game changerre is. Viszont a draft értékét úgyis az dönti el, h mit kezdtek velük.

Nekem ezért kb tök mindegy ki hányadik körös az elején, ha nem nagy kapufa reachet jelent.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
 fuzovelkifele.com/2018/05/igy-hasznalj-el-ket-elsokoros-picket-bills-draft-ertekelo/

vélemények?



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Austin Proehl amúgy Ricky Proehl fia, úgyhogy alighanem már a vérében van a Pats-utálat, tekintve, hogy a jó Rickynek sikerült egyenlítést érő TD-elkapást csinálnia a 36. és a 38. Super Bowlon is (előbbinél 1:30, utóbbinál 1:08 perccel a vége előtt), de ahogyan a Rams, úgy a Panthers ellen is volt még Bradynek ideje egy támadásra, és mindkétszer eljutottunk a mezőnygóltávolságig, Vina pedig mindkétszer bevágta.

Nagyon sajnálni sem kell azért, két gyűrűje így is lett 😊

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Boettger fasza, keretben lesz

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920


Na, amilyen lassan eljött a draft napja, olyan gyorsan el is ment. És szerencsére jók voltunk. Nagyon jók. 8 játékost választottunk ki, és még jó néhányat le is igazoltunk UDFA-ként.

1/7 Josh Allen, QB
1/16 Tremaine Edmunds, ILB
3/96 Harrison Phillips, DT
4/121 Taron Johnson, CB
5/154 Siran Neal, S
5/166 Wyatt Teller, G
6/187 Ray-ray Mccloud, WR
7/255 Austin Proehl, WR

Gyakorlatilag minden olyan posztra húztunk, ami előzetesen need-nek számított.

UDFA

Robert Foster, WR
Gerhard de Beer, OT
Mat Boesen, DE
Ike Boettger, OL (játszott centeren kívül mindent a falban)
Ryan Carter, CB
Levi Wallace, CB
Mo Porter, OT
Mike Love, DE
Tyler Davis, K

Vélemények?

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
ha te mondod 😉
süti nem százas, ismerem 😊
BillsFan
Deénisismerlekámtégedet diridon'tgo 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
ha te mondod 😉
süti nem százas, ismerem 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
süti meg helmut a pesszimista vonalat viszik mindig , kell az is 😛
BillsFan
Faszok vagyunk mindketten, ennyi.
Oda kellett vlna adni a 2első kört Wilsonért 😀 😀 😀
több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
süti meg helmut a pesszimista vonalat viszik mindig , kell az is 😛



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Újabb jó pick. Abba lehetne már hagyni 😊

több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Szerintetek Rosen miért nem volt szimpi az edzői stábnak? Remélem Allen bevàlik, de Rosen túl sokáig bentmaradt, és lehet hogy én rá csaptam volna le🤔
De ha már Allen jött, hozzuk ki belöle a legtöbbet!
Ati78
Gondolom közrejátszott a személyisége, illetve az, hogy nem kevés sérüléssel volt már dolga. Tény, hogy Allen nem annyira NFL-ready, mint Rosen, de jó lenne - és erre kérném a többieket is, hogy ha az Allen és az O-fal fikázással megvárnánk legalább az első meccset.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Gyerekek ez a Ducasse ugyanaz a csávó, aki nálunk volt? Ugyanaz a csávó, aki minden meccsen false start, holding kombót tolt? Mert ha ő az márpedig ő az, akkor itt sincsenek magasan az igények a támadófalat illetően.
tüsi91
Ja és Bodiné is ugyanaz fejbiccentésre megy a snap - szerintem 5. Meccs környékén Shady trédet kér vagy visszavonul. Babocsk meg eljátszahat otthon a műbránerrel, az atomjó value wyomingi időfalóval, meg a alacsonykorhatáros D észlénnyel, aki elpocozgatja majd Williamst meg Lutut. Ejj rozmaring rozmaring, leszakad rólunk az ing...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Gyerekek ez a Ducasse ugyanaz a csávó, aki nálunk volt?
tüsi91
Ő az, igen. Itt se váltotta meg a világot...
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Gyerekek ez a Ducasse ugyanaz a csávó, aki nálunk volt? Ugyanaz a csávó, aki minden meccsen false start, holding kombót tolt? Mert ha ő az márpedig ő az, akkor itt sincsenek magasan az igények a támadófalat illetően.
több mint 6 éve
Ati78 Buffalo Bills California Golden Bears 37
Szerintetek Rosen miért nem volt szimpi az edzői stábnak? Remélem Allen bevàlik, de Rosen túl sokáig bentmaradt, és lehet hogy én rá csaptam volna le🤔
De ha már Allen jött, hozzuk ki belöle a legtöbbet!
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
DT steal a 3.körben !!!
BillsFan
Így kell Kyle Williamst megfiatalítani 😊

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
DT steal a 3.körben !!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Ez egy fos, volt egy szekérderéknyi pick az összes lik betömésére kábé, erre egy óra alatt szétszórjuk. Behúzunk egy Oline nélküli támadósorba egy akkori projekt qbt hogy na, majd ő is kap egy meccset, mint Péterember. A gimnazistára nem mondok semmit, remélem Kyle bácsi fültövönvágja.

Need:
Kezdő C, kezdő LG, kezdő LT, valid first WR, first CB - erre maradt egy pár day3 pick
sutianap
Fostartálllly 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez egy fos, volt egy szekérderéknyi pick az összes lik betömésére kábé, erre egy óra alatt szétszórjuk. Behúzunk egy Oline nélküli támadósorba egy akkori projekt qbt hogy na, majd ő is kap egy meccset, mint Péterember. A gimnazistára nem mondok semmit, remélem Kyle bácsi fültövönvágja.

Need:
Kezdő C, kezdő LG, kezdő LT, valid first WR, first CB - erre maradt egy pár day3 pick
sutianap
Bodine, x, Dawkins, Benjamin, White/Davis, hány első kell még ide?
A Dawkins, x (Miller?), Bodine (nem jó, de ezt választották), Ducasse, Mills fal már nem olyan rossz, a két OT teljesen jó, Ducasse is, Bodine nem a legpöpecebb, de egy jó LG-vel nem lesz talán nagy para. Az meg a 3-4. körben nem megoldhatatlan azért.

Allen és Edmunds is tökös húzás, mindkettő nagyon kockázatos, de ha kijön belőlük a potenciál, 15 évre a támadó- és a védősor kapitánya is megvan. Megért ennyit a két feltrade? Nanáhogy. Remélem, hogy nem így lesz? Persze, azért jó lenne, ha maradnánk a csoport élén, de eddig nálam 4.5/5 a draft

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez egy fos, volt egy szekérderéknyi pick az összes lik betömésére kábé, erre egy óra alatt szétszórjuk. Behúzunk egy Oline nélküli támadósorba egy akkori projekt qbt hogy na, majd ő is kap egy meccset, mint Péterember. A gimnazistára nem mondok semmit, remélem Kyle bácsi fültövönvágja.

Need:
Kezdő C, kezdő LG, kezdő LT, valid first WR, first CB - erre maradt egy pár day3 pick

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Na uraim, Isten is azt akarja hogy maradjak.
A kedvenc idei prospectem is itt kötött ki. Trumaine in da House.

Nyilván Taylor távozásával tartani kellett a VT állományt.
eaglesmcnabb
Imádlak!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Ja, tökös lépés volt a 2 feltrade és állítólag a Broncosnál is Allen > Rosen volt a megítélés.
Beki
Ez Elway QB találati arányát nézve nagyon nem jó hír.... 😊
Helmut Zimmer
Ahol Allen Rosen előtt volt, ott valami nincs rendben 😀 Elway is megmutatta mennyire fogalmatlan sokszor.
Ha McCarron nem válik be, baj lesz, mert Allen még nagyon nincs készen.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Ja, tökös lépés volt a 2 feltrade és állítólag a Broncosnál is Allen > Rosen volt a megítélés.
Beki
Ez Elway QB találati arányát nézve nagyon nem jó hír.... 😊
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/B1ackSchefter/status/989669520926302208

😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Na uraim, Isten is azt akarja hogy maradjak.
A kedvenc idei prospectem is itt kötött ki. Trumaine in da House.

Nyilván Taylor távozásával tartani kellett a VT állományt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!