Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Egész jó kis harc lesz a keretbe kerülésért, tutira csak Moore és Samuel helyét mondanám.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Nem tudom mi a terv ennyi törpével.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Aldrick Robinson érkezett
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Pofázhatunk mi itz bármiről hoztunk egy 7. Nevenincs Tightendet. Ethan Wolf
Turóczi Szabolcs
Bocsánat, Ő a 8. TE
Turóczi Szabolcs
Megjött a 9. is. Teljes a keret

Szerk: Duarte helyére jött...

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Jót fog tenni az All or Nothing. Lehet itthon is lesz egy kismegjelenése a csapatnak, esetleg még valaki háttér munkát is végez mielőtt cikket ír. Olsen is 2,5 millát adott egy gyerek korháznak( kardiologia) aztán sehol semmi hír, de ha egy Népszerű csapatnál valaki hangosat böfög az egy külön cikk.

Talán az NFC South a legnépszerűtlenebb csoport.
Turóczi Szabolcs
Nekem pl kegyetlen szimpi a Panthers és, ha nem esik egybe a Bmore-al mindig titeket nézlek. Nagy SuperCam fan vagyok. Meg persze mikor elkezdtem igazán követni az Nfl t olyanok játszottak itt mint Peppers, Jenkins, Davis, Gamble, Smith, Ross. Madden 08at végig nyomtam veletek.

De igen nem az NFC South bandwagon robog leginkább...
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Jót fog tenni az All or Nothing. Lehet itthon is lesz egy kismegjelenése a csapatnak, esetleg még valaki háttér munkát is végez mielőtt cikket ír. Olsen is 2,5 millát adott egy gyerek korháznak( kardiologia) aztán sehol semmi hír, de ha egy Népszerű csapatnál valaki hangosat böfög az egy külön cikk.

Talán az NFC South a legnépszerűtlenebb csoport.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Ha végül Cyprient hozzuk, megtörök
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
A Pantherst mutatja be az idei All or nothing!
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Pofázhatunk mi itz bármiről hoztunk egy 7. Nevenincs Tightendet. Ethan Wolf
Turóczi Szabolcs
Bocsánat, Ő a 8. TE
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Pofázhatunk mi itz bármiről hoztunk egy 7. Nevenincs Tightendet. Ethan Wolf
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Amúgy elkell gondolkozom kinek szurkolok mert az utobbi években 4 safety akartam draftolni a csapatba abbol 3: Vaccaro,Von Bell, Gardner Johnson és még Saintses korába szerettem meg Harpert szép hogy ők 4 en egymàst váltják.
Turóczi Szabolcs
Gardner-Johnsonról az első két nap rookie minicamp infoi alapján pozitív visszajelzések jönnek. Oda teszi magát. Tényleg jó húzásnak tűnik.
De ezek csak edzések, úgyis a pályán dől el, hogy ki a f@sza gyerek. 😀

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Amúgy elkell gondolkozom kinek szurkolok mert az utobbi években 4 safety akartam draftolni a csapatba abbol 3: Vaccaro,Von Bell, Gardner Johnson és még Saintses korába szerettem meg Harpert szép hogy ők 4 en egymàst váltják.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Szerintem nem tudjuk megmondani mi lesz belőle és vele. A tények ismeretébe lehet egy valószinű forgatókönyv, aztán majd meglátjuk mi lesz máshogy.

A Vernon picknél azt harsogták, hogy ja hát egy stabilan jó játékos lesz 1/31 re nem sexy de jó húzás.
Nagyon jó itt a D-line edző meg milyen fal lesz itt agyaég! Majd Star vagy Short helyére fog jönni pont beérik mire őket meg kell fizetni.
Aztán semmi se úgy lett. Én is húztam volna helyette egy DB-t de nem olyat akit megnéztem és nem tetszik. Nekem Gardner tetszett
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Luke Coleal is fenyegetnek amúgy hogy Free safety skilljei vannak.
Turóczi Szabolcs
Ja 50%ban nekem is, free vagyok, safety nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Ha Cam kuka, akkor húzzunk az 1. körben QB-t. Ezeknek a középső körös QB pickeknek kb semmi értelme ilyen tekintetben. Arra jók, hogy felépiteni egy backupot, akit a szerződése lejárta előtt adott esetben el lehet cserélni valahova, vagy egy jó kompenzációs picket begyűjteni érte később. A Pats ezt is tökéletesen csinálja, tele van a liga exPats QB-kkal, akik máshol semmit nem mutatnak, de ők gyűjtik a pickeket belőlük.

Amúgy is, ha Cam off, akkor valószínű a stáb is, magyarul jön egy új brigád, akinek valószínűleg új QB is kell. És azt nehezen hiszem, hogy az régi rezsim egy harmadik körös pickjében látják majd a megoldást.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Luke Coleal is fenyegetnek amúgy hogy Free safety skilljei vannak.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Azért nem látsz sok esélyt arra hogy Grier karriert fut be. Mert nem akarunk szembenézni vele hogy Cam egy 30 éves QB aki èvi 40 sacket nyel be és 700 yardot fut.

Mindezek ellenére a secondary kritikán alluli. Elmondták hogy akartak húzni oda de nem volt senki akit akartak. Hurney többek közt így kommentálta “ húztam Safetyt a 3. Körben......tavaly.”
Ezzel nem is lenne bajom, most aki nem tetszik azt ne húzzuk be csak azért hogy legyen mégegy. Engem az zavar hogy tavaly is egy Searcy sérülés kellet hogy behúzzuk Reidet, aztan szezon végén meg kitömtük 3 évre. Tehát mire vártunk előtte ha ott volt egy hosszútávú kezdő FA-n?
Szerintem most is rz a helyzet, van a Piacon 3-4 ember aki nálunk kezdő lenne Nickelpackbe és szarunk rá.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Allen tavaly udfa-ként azon a kicsit több, mint 1 meccsen, amikor pályára került, bőven megfelelt ezen kritériumoknak. Úgy, hogy még bőven van benne fejlődési potenciál, hiszen 3rd string volt, kevés edzéslehetőséggel a csapattal. Én erre értettem a luxus picket, Grierrel semmi bajom, szimpi srác, ráadásul helyi gyerek, Panthers fan, szóval tök jó volna, ha ő itt komoly karriert befutna, de jelenleg erre én nem látok reális esélyt. Mindeközben a rostert lehetett volna tovább foltozni sokkal fontosabb helyeken, és olyan játékost húzni, aki akár már idén komoly játékidőt kaphatott volna.

Most van két projektünk Cam mögé, miközben azon megy a dilemma, hogy az Elder, Gaulden, Colin Jones hármasból melyik kettő lesz fenn a pályán nickel package-ben (mindez sérülés nélkül, ha valaki kiesik a top3 DB-ből, akkor kb készülhetünk a draftra). Hogy is fogalmazzak, nem egy dream scenario...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Még nem tudom mennyire luxus.
Valamiért sokat nézegették a QB-kat. Akarnak valakit akitől nem félnek annyira hogy Cam sérülten is játszon. Ha mondjuk Camnek 4 meccset ki kell hagynia( ugy bármikor) és Grier ilyenkor lehoz egy 2-2 öt akkor nem fog ez annyira fájni. Kellet valaki aki meccsbe tart ha Cam kiesik, mert az nem megoldás hogy tönkre tesszük.

Az hogy Kyle Allen jobban néz ki az egy kellemes probléma, ha nem Grier a vak( első profi edzésén mennyire kell jónak lennie?)
Magát a picket nem tudom teljesen eliténi, azt igen ha Allent ilyen szinten leírták és szóba se került.

A védelemre azt mondták hogy ne egy Base 3-4 et képzeljünk el.
Én nagyon örülnék egy Pats féle védelemnek ezt már meglehetett volna lépni előbb is, viszont ahhoz kéne egy sokoldalu secondary is.
Nem mondanám hogy ezeket az emberek most lehet ide oda pakolgatni. Nem tudom hogy oldják meg ebből az anyagból. Én még hiszek benne hogy valaki jön.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Ez a bajom ezzel a pickkel, hogy végre van egy felépíthető projektünk backup posztra, erre húzunk még egyet a harmadik körben, miközben csatak üres a secondary...

Grier olyan luxuspick volt, amit most qrvára nem engedhettünk meg magunknak.

Viszont állítólag Burns és Miller finoman szólva is biztató és Godwin kezeitől is odáig vannak. Nagyon 3-4-re áll a dolog, kíváncsi leszek a D-re, érdekes lesz az biztos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Tök jó, hogy a rookie minicamp során a tavalyi UDFA QB ezerszer jobban néz ki, mint az idei 3. körös...
gabokocka
Nem mindenkinek áll jól a piros.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Tök jó, hogy a rookie minicamp során a tavalyi UDFA QB ezerszer jobban néz ki, mint az idei 3. körös...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Egyébként azért nem sokat látok ebbe a 2 srácba (Elder, Gaulden) mert nagyon nem a focinak élnek. Egyenlőre ott tartanak hogy megkaptak pár milliot vettek kocsikat meg cipőket és gangelnek a haverokkal. Instán sok játékost követek, Samuel, Moore alig alig tesz ki valamit ami nem a fociról szól vagy ahol nem a csapattársaival lenne. Most nem azt mondom hogy ettől rossz játékos valaki csak úgy látom a fokusz azért nem 100% ban a Focin van. Gaulden szerintem egyenesen elengedte magát a csávó nagyon lefogyott, Carternek nincs olyan nap, hogy ne tenne fel videot arról hogy Xboxozik. Értem én hogy kölykök, épp ezért tudnának még sokat fejlődni.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Hát valamibe nagyon biznak. Én azt gondoltam úgy vannak vele “van 4-5 ember FA-n valaki marad, huzzuk ki Griert”! Abbam a helyzetben én se láttam sokkal okosabbnak megint egy safetyt húzni a 3. körbe.
Így viszont azt mondom Gardner jöhetett volna akit Kb minden pozicioért versenyezhetett volna, ha meg Eldert, Gauldent se tudja kiszoritani akkor ez a 2 srác legalább valakiket megvert a helyért.

Szerintem a Crockrell, Seymour szélre depth elképzelés jó. Elder csere Nickel se eretnek dolog Még valahogy Gauldent is ellehet fogadni. Na de azt hogy Elder kezdjen és Colin az egyetlen csere Safety az már azért na.
Nem is oly rég volt egy hasonló kaliberű secondarynk. Emlékszünk még mikor egy NFL támadósor találkozott a Worley Colin Boston Bene McClain 5 össel, de mélyen él bennem a White Florence Godfrey csomag is
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Cockrellt én azon 3 ember közé veszem, aki tud szélső CB-t játszani. Ha őt safetyként akarjuk használni, és kidől Bradberry cagy Jackson, akkor ki a faszom fog az oldalvonal mellett védekezni?

Nagyon fos a depth hátul, és ugye igazából a kezdő sincs meg. Értem én, hogy egy offseason alatt nem lehetett minden lyukat befoltozni, de azért abban bízni, hogy Esmeralda majd látni fog, ha nagyon akar, hát necces.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.