Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 959
Már régóta fontolom, hogy nem írok ebbe a csoportba többet egy ideig. Mindenesetre baromira sajnálom, hogy nem maradtak sokan a régiekből.
tüsi91
Hát igen a régiek helyett csak az olyan hülyék maradtak itt mint én. Kár a betűket vesztegetni az ilyenekre.

Gyakorlatilag sikerült felsorolni a top 20-ba várt embereket és annak is rendkívül mód örülök, hogy neked innen mindenki a jöjjön kategória.
tüsi91
Nem mindenki a jöjjön kategória, de mind olyan, aki ha kilencedikre jön, akkor nem lehet rámondani, hogy meglepő húzás. + még rajtuk kívül is van 10 ember, akit el tudnék képzelni első körben nálunk. Éppen ezért szeretném, ha visszakerülne hozzánk a Claypool pick, mert az gyakorlatilag most az I/32.

Ha mondjuk Carter bent lesz, amire nagyon kicsi az esély, akkor elgondolkodnék, hogy ne mozogjunk le, de más olyat embert nem látok közöttük, aki megérne a felsoroltakból és még a 10 nekem tetszőből két másikat.

Itt nem a minőség áll szemben a mennyiséggel, hanem az 1db minőség a 2db minőséggel.

Arról kellene inkább vitát folytatni, hogy x vagy y szerinted miért fit, vagy miért nem, miért bízol benne, vagy miért kételkedsz benne, mi tetszik, mi nem tetszik?
tüsi91
Akkor vitatkozzunk!
Szerintem Jaxon Smith-Njigba ugyan nem egy villámléptű WR, de úgy kapja el a labdát, mint majdnem senki más, akit eddig focipályán láttam. Nálam Ő félúton van Carter és a többiek között. Bijan Robinson nálam szintén előrébb van, mint a többi, mert elkapni is tud és ha mellette még Fields is ott van a pályán, akire rá kell állítani egy fürkészt, akkor olyan extrém helyzet jön létre, amire a csapatok 99%-a nem tud felkészülni.
Ami miatt én kurvára elégedetlen vagyok, hogy itt vagyunk a draft előtt 3 héttel és a támadófalban azt mondják, hogy Whitehair vagy Patrick a center és van az egyik tackle poszt nyitott. tüsi91
Center megoldható a 4. körből is, de nem azon fog múlni a siker. Az RT poszt valóban gond, de ha jobban belegondolunk, akkor ott van Jenkins és a Leatherwood projeckt. Persze jó lenne hozni egyet, de én még ebben az esetben is a BPA híve vagyok. Pont a need juttatott bennünket a tönk szélére. Nem azon fog múlni a jövőnk, hogy most RT-t húzunk-e, hanem hogy lesz-e végre elég tőkénk. Ebben a ligában minden beszerezhető, de ha nincs miből, akkor oda jutsz, ahol tavaly év elején álltunk. Tőkét növelni gazdálkodással, BPA-val és kineveléssel lehet. Ha már csak 1-2 dolog hiányzik, akkor jöhet a need a piacról.

Összefoglalva szerintem nekünk a draftról két BPA kell első 40- ből.
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 959
Én ezt az egész offseasont nem értem, kezdve a Roquan Smith trade-del.
Ha elszerélsz egy ilyen kaliberű LB-t, akkor mi a vérfasznak adsz Edmunds-nak kb ugyannyi pénzt, mint amit Smith kért. Úgy, hogy előtte szereztél egy jó LB-t (ár érték arányban talán az egész offseason egyik legjobb move-ja volt), ennek az lenne a csúcsa ha még draftolnátok is egyet.
gabokocka
A Roquan Smith trade arról szólt, hogy most gyakorlatilag ugyan annyi pénzből (20m) van két LB, akik közül az egyik legalább olyan jó és még jobban is illeszkedik a rendszerbe, mint Roquan, + még draftcetli is jött plusszban. Ennél jobb üzletet nehéz kötni.

Az 1/1 elcserélésére azt mondom oké, de én továbbra is tartom, hogy Fieldsre nem helyeztem volna ekkora bizodalmat, hogy két év után azt mondd, ő lesz a jövő QB-ja, meg se nézed alaposan az idei felhozatalt és már el is boltolod.
gabokocka
Fields végre kapott játszótársat, láttuk mi van akkor ha van neki kettő. Ha mégsem jönne be, akkor kaptunk annyit cserébe (2db jó 1. körünk lesz), hogy jővőre húzhatunk új QB-t.
Ezt a rostert alig érzem valamivel jobbnak mint a tavalyit, pedig 1/1 állt rendelkezésre, a legnagyobb capspace, és igazából kb lófasz se történt, pedig Fields újonc szerződésének harmadik éve jön, utána lassan ki kell fizetni, ha beválik, ha nem akkor meg tényleg bohócsipka az 1/1 elcserélése.
gabokocka
Moore egy tuti 1 körös WR, nem csak lehetőség arra, hogy húzzál egyet. Már ezzel szintet lépett a roster. Ez jelenleg nem egy 3 győzelmes roster, hanem kb. 5-6 és még van 40 milliónk + a draft.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Ha már fit/nem fit, Gross-Matos sztem jó lenne hozzátok, nálunk meg nem fog illeni a rendszerbe, kb egy marék gombért mozdítható lesz sztem. Én Poles helyébe ilyen embereket keresnék hátsó körös pickekért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Vissza kellene szerezni a Claypool-féle 2. körünket. Szerintem a 17. helyről is tudnánk olyat húzni, akire szükségünk van.
mortirolo
Van négy QB és Anderson, akik várhatóan kimennek a 9. pozició előtt.
Aztán jönnek a mi embereink:
Jalen Carter, Tyree Wilson, Lukas Van Ness, Bryan Bresee, Myles Murphy, Peter Skoronski, Paris Johnson Jr., Broderick Jones, Devon Witherspoon, Christian Gonzalez, Joey Porter Jr.
+ két extrém lehetőség: Jaxon Smith-Njigba és Bijan Robinson

Ez 18 ember (és még van néhány), tehát nyugodtan lehetne hátramenni pár helyet, mert még akkor is maradna olyan, akit a kilencedikkel sem lenne hülyeség elhozni.

Ennyi lyukkal, nekünk darabszám kell.
mortirolo
Már régóta fontolom, hogy nem írok ebbe a csoportba többet egy ideig. Mindenesetre baromira sajnálom, hogy nem maradtak sokan a régiekből.

Gyakorlatilag sikerült felsorolni a top 20-ba várt embereket és annak is rendkívül mód örülök, hogy neked innen mindenki a jöjjön kategória. Örök kérdés az iparban is a minőség vs darabszám, de én jobban örülnék a minőségnek. Lehet visszatradelni, de gondolkodjunk egy picit. Ha azt vallják, hogy Carternél eltekintenek a red flagektől, akkor miért mennél hátra? Ha azt mondják, hogy mondjuk Paris Johnson szerintük top LT anyag, akkor mégis minek tradelnének hátra? Ha azt mondják, hogy van Ness egy olyan játékos, akit ebben a sémában betudnak illeszteni belülre, kívülre és látják benne a domináns játékost, akkor megrizikózod, hogy hát mondjuk 17en nem lesz bent? Ez nem madden, ez nem draft simulator. Arról kellene inkább vitát folytatni, hogy x vagy y szerinted miért fit, vagy miért nem, miért bízol benne, vagy miért kételkedsz benne, mi tetszik, mi nem tetszik?

Ami miatt én kurvára elégedetlen vagyok, hogy itt vagyunk a draft előtt 3 héttel és a támadófalban azt mondják, hogy Whitehair vagy Patrick a center és van az egyik tackle poszt nyitott. Még a center dolgot lenyelem talán, azt az ember elfogadta, hogy tavaly stopgap megoldást alkalmaztak (volna), de hogy két FA és egy draft után éppúgy állunk a center kérdésben, mint előtte... Az OT kérdésben meg dettó, sőt. Nem kell felelőtlen pénzt szórni a piacon ezt én is vallom, de a támadófalnak egy alapját illett volna megadni. De ennyi erőforrással belemész így a draftba...


Azt is tudjuk Polesról hogy BPA alapon húz. Tavaly hatalmas need volt a WR és mindenkit ledöbbentett hogy 2 DB-t húzott az első 2 pickel.
Tomcsik
Mondjuk engem nem lepett meg, csak mi drukkerek hajlamosak vagyunk need over BPA elvet vallani. De erre rácsodálkozunk most, hogy a legjobb embert viszi a boardról (még akkor is, ha need elv is működik értelemszerűen)? Ez egy zsákbamacska, ahol a találati arány egy tetszőleges matematikai függvény szerinti rendben csökken, ahogy mész bele a draftba. Legyen mondjuk lineáris.
S akkor visszakanyarok arra, hogy belemész a draftba ennyi piaci lehetőséggel úgy, hogy a támadófalban van 2 poszt, ahol 0 NFL kezdő kaliberű játékosod van (center posztról még értelmes vitát lehetne nyitni...). És akkor Teven Jenkinsről én szót sem ejtek, hogy mennyire lehet vele számolni. Ez egyes alá. És nem arról van szó, hogy top igazolásokról beszélek, de ennek a támadófalnak a padlója ritka alacsony jelenleg.
S akkor alapban nehezen megvédhető irányítóról beszélünk.

Legalább a védőfalnál egy középszar szintet elértek. Már amennyire annak lehet gondolni azt, ami jelenleg van, bár ott tényleg mélyről indultunk. Olyan kalibered, akire ráhúzod a frontot az mondjuk nincs. De a támadófal...

Ha olyan helyzetben vagy, hogy a needed felülírja a BPA-t, akkor baszhatod az egészet. Jó lenne eljutni úgy egy draftra, ahol tényleg fullba lehet nyomni a BPA-t.
tüsi91
Én ezt az egész offseasont nem értem, kezdve a Roquan Smith trade-del.
Ha elszerélsz egy ilyen kaliberű LB-t, akkor mi a vérfasznak adsz Edmunds-nak kb ugyannyi pénzt, mint amit Smith kért. Úgy, hogy előtte szereztél egy jó LB-t (ár érték arányban talán az egész offseason egyik legjobb move-ja volt), ennek az lenne a csúcsa ha még draftolnátok is egyet.
Az 1/1 elcserélésére azt mondom oké, de én továbbra is tartom, hogy Fieldsre nem helyeztem volna ekkora bizodalmat, hogy két év után azt mondd, ő lesz a jövő QB-ja, meg se nézed alaposan az idei felhozatalt és már el is boltolod.
Moore sztem nagyon jó elkapó, de nem ő lesz az, akiből Fields-cel igazi szupersztár lesz. Hozni fogja az 1000+ yardját és az 5-6 TD-t, de sztem az lesz vele mint anno Moose-szal, összességében csalódás lesz, mert többet képzel bele a vezetőség mint ami.
Ezt a rostert alig érzem valamivel jobbnak mint a tavalyit, pedig 1/1 állt rendelkezésre, a legnagyobb capspace, és igazából kb lófasz se történt, pedig Fields újonc szerződésének harmadik éve jön, utána lassan ki kell fizetni, ha beválik, ha nem akkor meg tényleg bohócsipka az 1/1 elcserélése.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Vissza kellene szerezni a Claypool-féle 2. körünket. Szerintem a 17. helyről is tudnánk olyat húzni, akire szükségünk van.
mortirolo
Van négy QB és Anderson, akik várhatóan kimennek a 9. pozició előtt.
Aztán jönnek a mi embereink:
Jalen Carter, Tyree Wilson, Lukas Van Ness, Bryan Bresee, Myles Murphy, Peter Skoronski, Paris Johnson Jr., Broderick Jones, Devon Witherspoon, Christian Gonzalez, Joey Porter Jr.
+ két extrém lehetőség: Jaxon Smith-Njigba és Bijan Robinson

Ez 18 ember (és még van néhány), tehát nyugodtan lehetne hátramenni pár helyet, mert még akkor is maradna olyan, akit a kilencedikkel sem lenne hülyeség elhozni.

Ennyi lyukkal, nekünk darabszám kell.
mortirolo
Már régóta fontolom, hogy nem írok ebbe a csoportba többet egy ideig. Mindenesetre baromira sajnálom, hogy nem maradtak sokan a régiekből.

Gyakorlatilag sikerült felsorolni a top 20-ba várt embereket és annak is rendkívül mód örülök, hogy neked innen mindenki a jöjjön kategória. Örök kérdés az iparban is a minőség vs darabszám, de én jobban örülnék a minőségnek. Lehet visszatradelni, de gondolkodjunk egy picit. Ha azt vallják, hogy Carternél eltekintenek a red flagektől, akkor miért mennél hátra? Ha azt mondják, hogy mondjuk Paris Johnson szerintük top LT anyag, akkor mégis minek tradelnének hátra? Ha azt mondják, hogy van Ness egy olyan játékos, akit ebben a sémában betudnak illeszteni belülre, kívülre és látják benne a domináns játékost, akkor megrizikózod, hogy hát mondjuk 17en nem lesz bent? Ez nem madden, ez nem draft simulator. Arról kellene inkább vitát folytatni, hogy x vagy y szerinted miért fit, vagy miért nem, miért bízol benne, vagy miért kételkedsz benne, mi tetszik, mi nem tetszik?

Ami miatt én kurvára elégedetlen vagyok, hogy itt vagyunk a draft előtt 3 héttel és a támadófalban azt mondják, hogy Whitehair vagy Patrick a center és van az egyik tackle poszt nyitott. Még a center dolgot lenyelem talán, azt az ember elfogadta, hogy tavaly stopgap megoldást alkalmaztak (volna), de hogy két FA és egy draft után éppúgy állunk a center kérdésben, mint előtte... Az OT kérdésben meg dettó, sőt. Nem kell felelőtlen pénzt szórni a piacon ezt én is vallom, de a támadófalnak egy alapját illett volna megadni. De ennyi erőforrással belemész így a draftba...


Azt is tudjuk Polesról hogy BPA alapon húz. Tavaly hatalmas need volt a WR és mindenkit ledöbbentett hogy 2 DB-t húzott az első 2 pickel.
Tomcsik
Mondjuk engem nem lepett meg, csak mi drukkerek hajlamosak vagyunk need over BPA elvet vallani. De erre rácsodálkozunk most, hogy a legjobb embert viszi a boardról (még akkor is, ha need elv is működik értelemszerűen)? Ez egy zsákbamacska, ahol a találati arány egy tetszőleges matematikai függvény szerinti rendben csökken, ahogy mész bele a draftba. Legyen mondjuk lineáris.
S akkor visszakanyarok arra, hogy belemész a draftba ennyi piaci lehetőséggel úgy, hogy a támadófalban van 2 poszt, ahol 0 NFL kezdő kaliberű játékosod van (center posztról még értelmes vitát lehetne nyitni...). És akkor Teven Jenkinsről én szót sem ejtek, hogy mennyire lehet vele számolni. Ez egyes alá. És nem arról van szó, hogy top igazolásokról beszélek, de ennek a támadófalnak a padlója ritka alacsony jelenleg.
S akkor alapban nehezen megvédhető irányítóról beszélünk.

Legalább a védőfalnál egy középszar szintet elértek. Már amennyire annak lehet gondolni azt, ami jelenleg van, bár ott tényleg mélyről indultunk. Olyan kalibered, akire ráhúzod a frontot az mondjuk nincs. De a támadófal...

Ha olyan helyzetben vagy, hogy a needed felülírja a BPA-t, akkor baszhatod az egészet. Jó lenne eljutni úgy egy draftra, ahol tényleg fullba lehet nyomni a BPA-t.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 113
Vissza kellene szerezni a Claypool-féle 2. körünket. Szerintem a 17. helyről is tudnánk olyat húzni, akire szükségünk van.
mortirolo
Van négy QB és Anderson, akik várhatóan kimennek a 9. pozició előtt.
Aztán jönnek a mi embereink:
Jalen Carter, Tyree Wilson, Lukas Van Ness, Bryan Bresee, Myles Murphy, Peter Skoronski, Paris Johnson Jr., Broderick Jones, Devon Witherspoon, Christian Gonzalez, Joey Porter Jr.
+ két extrém lehetőség: Jaxon Smith-Njigba és Bijan Robinson

Ez 18 ember (és még van néhány), tehát nyugodtan lehetne hátramenni pár helyet, mert még akkor is maradna olyan, akit a kilencedikkel sem lenne hülyeség elhozni.

Ennyi lyukkal, nekünk darabszám kell.
mortirolo
egyéni vélemény de ha nem az OL vagy DL ( beleérteve EDGE) lesz az elsö és második pick, akkor nekem az csalódás. Lehet itt hiperszuper WR-t, meg RB-t meg CB-t hozni, de...

Ha nincs ideje körbenézni Fieldsnek, akkor megint csak futni fog ergo nem lépünk semmit se elöre.

A másik meg, ha nem tudunk nyomást helyezni az ellenfélre, akkor kitörölhetjük a CB pick-el is. Mivel annyi ideig nem tudja egy corner se levenni az elkapót.

De ez mind csak egyéni vélemény
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Vissza kellene szerezni a Claypool-féle 2. körünket. Szerintem a 17. helyről is tudnánk olyat húzni, akire szükségünk van.
mortirolo
Van négy QB és Anderson, akik várhatóan kimennek a 9. pozició előtt.
Aztán jönnek a mi embereink:
Jalen Carter, Tyree Wilson, Lukas Van Ness, Bryan Bresee, Myles Murphy, Peter Skoronski, Paris Johnson Jr., Broderick Jones, Devon Witherspoon, Christian Gonzalez, Joey Porter Jr.
+ két extrém lehetőség: Jaxon Smith-Njigba és Bijan Robinson

Ez 18 ember (és még van néhány), tehát nyugodtan lehetne hátramenni pár helyet, mert még akkor is maradna olyan, akit a kilencedikkel sem lenne hülyeség elhozni.

Ennyi lyukkal, nekünk darabszám kell.
mortirolo
Niigba annyira vonzó lenne, de Moore Mooney Claypool
trio mellett szerintem felesleges, s Pool helyét jövőre hatasobb koros is at tudna venni (Mooney sem top pick volt)
Robinson meg pont olyan csapatba kell akik max annyira vannak az SBtol, ha futo kéne csak sem huznám ki…
top 20ba nem fer be egy neto 4-5 eves befektetes.
En legjobban a meg egy letradnek orulnek s Johnson vagy Soronski
ricsiii83
Hát hogy JSN mennyire felesleges azt nem tudom. Sosincs olyan hogy túl sok fegyver… Ha megnézed az interjút az Ohio WR edzőjével ő azt mondta hogy JSN top3 akit valaha edzett. Azt mondta hogy jobb mint Olave és Garrett Wilson…Nem tartom valószínűnek a WR húzást, de nem tartanám feleslegesnek ha netán behúznák. Jövőre Mooney és Claypool is akarja majd a lóvéját és Polest ismerve nem biztos hogy meg is kapják, de legalábbis lehet csak az egyikük…

Azt is tudjuk Polesról hogy BPA alapon húz. Tavaly hatalmas need volt a WR és mindenkit ledöbbentett hogy 2 DB-t húzott az első 2 pickel. Ha JSN a BPA a boardján akkor be fogja húzni…
Tomcsik
oke, ha jon JSN, nem fogok sírni, max reménykedni h 2-3. koros o line pick beváljon. Az meg szerintem adja magát, hogy a Mooney Pool
kettősböl kit tartasz meg
ricsiii83
Hát hogy kit tartasz meg a Mooney Claypool kettősből az majd szerintem a szezonban dől el. Most lesz egy off seasonja Claypoolnak hogy össze szokjanak Fieldsel és ott lesz Moore a pályán aki könnyebbé fogja tenni a többi WR életét is. Ha jön JSN és jó lesz lehet egyiket se tartjuk meg és behúzzuk MHJ-t Aztán lesz egy JSN, MHJ és Moore hármasod ami liga elit és 2 rookie dealen van…

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 1 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Vissza kellene szerezni a Claypool-féle 2. körünket. Szerintem a 17. helyről is tudnánk olyat húzni, akire szükségünk van.
mortirolo
Van négy QB és Anderson, akik várhatóan kimennek a 9. pozició előtt.
Aztán jönnek a mi embereink:
Jalen Carter, Tyree Wilson, Lukas Van Ness, Bryan Bresee, Myles Murphy, Peter Skoronski, Paris Johnson Jr., Broderick Jones, Devon Witherspoon, Christian Gonzalez, Joey Porter Jr.
+ két extrém lehetőség: Jaxon Smith-Njigba és Bijan Robinson

Ez 18 ember (és még van néhány), tehát nyugodtan lehetne hátramenni pár helyet, mert még akkor is maradna olyan, akit a kilencedikkel sem lenne hülyeség elhozni.

Ennyi lyukkal, nekünk darabszám kell.
mortirolo
Niigba annyira vonzó lenne, de Moore Mooney Claypool
trio mellett szerintem felesleges, s Pool helyét jövőre hatasobb koros is at tudna venni (Mooney sem top pick volt)
Robinson meg pont olyan csapatba kell akik max annyira vannak az SBtol, ha futo kéne csak sem huznám ki…
top 20ba nem fer be egy neto 4-5 eves befektetes.
En legjobban a meg egy letradnek orulnek s Johnson vagy Soronski
ricsiii83
Hát hogy JSN mennyire felesleges azt nem tudom. Sosincs olyan hogy túl sok fegyver… Ha megnézed az interjút az Ohio WR edzőjével ő azt mondta hogy JSN top3 akit valaha edzett. Azt mondta hogy jobb mint Olave és Garrett Wilson…Nem tartom valószínűnek a WR húzást, de nem tartanám feleslegesnek ha netán behúznák. Jövőre Mooney és Claypool is akarja majd a lóvéját és Polest ismerve nem biztos hogy meg is kapják, de legalábbis lehet csak az egyikük…

Azt is tudjuk Polesról hogy BPA alapon húz. Tavaly hatalmas need volt a WR és mindenkit ledöbbentett hogy 2 DB-t húzott az első 2 pickel. Ha JSN a BPA a boardján akkor be fogja húzni…
Tomcsik
oke, ha jon JSN, nem fogok sírni, max reménykedni h 2-3. koros o line pick beváljon. Az meg szerintem adja magát, hogy a Mooney Pool
kettősböl kit tartasz meg

több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Vissza kellene szerezni a Claypool-féle 2. körünket. Szerintem a 17. helyről is tudnánk olyat húzni, akire szükségünk van.
mortirolo
Van négy QB és Anderson, akik várhatóan kimennek a 9. pozició előtt.
Aztán jönnek a mi embereink:
Jalen Carter, Tyree Wilson, Lukas Van Ness, Bryan Bresee, Myles Murphy, Peter Skoronski, Paris Johnson Jr., Broderick Jones, Devon Witherspoon, Christian Gonzalez, Joey Porter Jr.
+ két extrém lehetőség: Jaxon Smith-Njigba és Bijan Robinson

Ez 18 ember (és még van néhány), tehát nyugodtan lehetne hátramenni pár helyet, mert még akkor is maradna olyan, akit a kilencedikkel sem lenne hülyeség elhozni.

Ennyi lyukkal, nekünk darabszám kell.
mortirolo
Niigba annyira vonzó lenne, de Moore Mooney Claypool
trio mellett szerintem felesleges, s Pool helyét jövőre hatasobb koros is at tudna venni (Mooney sem top pick volt)
Robinson meg pont olyan csapatba kell akik max annyira vannak az SBtol, ha futo kéne csak sem huznám ki…
top 20ba nem fer be egy neto 4-5 eves befektetes.
En legjobban a meg egy letradnek orulnek s Johnson vagy Soronski
ricsiii83
Hát hogy JSN mennyire felesleges azt nem tudom. Sosincs olyan hogy túl sok fegyver… Ha megnézed az interjút az Ohio WR edzőjével ő azt mondta hogy JSN top3 akit valaha edzett. Azt mondta hogy jobb mint Olave és Garrett Wilson…Nem tartom valószínűnek a WR húzást, de nem tartanám feleslegesnek ha netán behúznák. Jövőre Mooney és Claypool is akarja majd a lóvéját és Polest ismerve nem biztos hogy meg is kapják, de legalábbis lehet csak az egyikük…

Azt is tudjuk Polesról hogy BPA alapon húz. Tavaly hatalmas need volt a WR és mindenkit ledöbbentett hogy 2 DB-t húzott az első 2 pickel. Ha JSN a BPA a boardján akkor be fogja húzni…

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 1 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Vissza kellene szerezni a Claypool-féle 2. körünket. Szerintem a 17. helyről is tudnánk olyat húzni, akire szükségünk van.
mortirolo
Van négy QB és Anderson, akik várhatóan kimennek a 9. pozició előtt.
Aztán jönnek a mi embereink:
Jalen Carter, Tyree Wilson, Lukas Van Ness, Bryan Bresee, Myles Murphy, Peter Skoronski, Paris Johnson Jr., Broderick Jones, Devon Witherspoon, Christian Gonzalez, Joey Porter Jr.
+ két extrém lehetőség: Jaxon Smith-Njigba és Bijan Robinson

Ez 18 ember (és még van néhány), tehát nyugodtan lehetne hátramenni pár helyet, mert még akkor is maradna olyan, akit a kilencedikkel sem lenne hülyeség elhozni.

Ennyi lyukkal, nekünk darabszám kell.
mortirolo
Niigba annyira vonzó lenne, de Moore Mooney Claypool
trio mellett szerintem felesleges, s Pool helyét jövőre hatasobb koros is at tudna venni (Mooney sem top pick volt)
Robinson meg pont olyan csapatba kell akik max annyira vannak az SBtol, ha futo kéne csak sem huznám ki…
top 20ba nem fer be egy neto 4-5 eves befektetes.
En legjobban a meg egy letradnek orulnek s Johnson vagy Soronski

több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 959
Vissza kellene szerezni a Claypool-féle 2. körünket. Szerintem a 17. helyről is tudnánk olyat húzni, akire szükségünk van.
mortirolo
Van négy QB és Anderson, akik várhatóan kimennek a 9. pozició előtt.
Aztán jönnek a mi embereink:
Jalen Carter, Tyree Wilson, Lukas Van Ness, Bryan Bresee, Myles Murphy, Peter Skoronski, Paris Johnson Jr., Broderick Jones, Devon Witherspoon, Christian Gonzalez, Joey Porter Jr.
+ két extrém lehetőség: Jaxon Smith-Njigba és Bijan Robinson

Ez 18 ember (és még van néhány), tehát nyugodtan lehetne hátramenni pár helyet, mert még akkor is maradna olyan, akit a kilencedikkel sem lenne hülyeség elhozni.

Ennyi lyukkal, nekünk darabszám kell.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Az offseason utan ugy erzem meg mindig bottom 5-8 ez a keret. Nem latom ki fog nyomast gyakorolni. Es az Oline se lett sokkal jobb. Eddig Moore es Edwards akik nagyon tetszenek. Varom mit hoznak össze a drafton.
Toto21
Hmm részben igazad van. Ugyanakkor Moore egymaga hatalmas változást hozhat ha valóban Fields az emberünk. Ő egy WR1 és Fields még nem nagyon dolgozott ilyen kaliberrel.

Poles szerintem a liga egyik legerősebb LB sorát rakta össze és használható rotációs játékosok jöttek a DL-be. Drafton azonban elég mély az Edge és DL ide legalább 2 játékost várok az első 4 körből.

OL… A Nate Davis igazolás nekem tetszett megbízható kezdő volt egy egész jó OL-ben. Illik a rendszerbe amit csinálunk. Az már sokkal érdekesebb hogy hogyan fog emiatt át variálódni az OL. Arra számítok hogy Braxton Jones fejlődni fog a 2. évére és az első 2 körben szinte biztos hogy jön egy OT.

A lényeg ha Fields szintet lép akkor ez a keret ha nem is elit de jobb lesz mint bottom 5-8. Ha nem akkor jövőre lesz megint egy top10 körüli pickünk és ha a Panthers nem lesz túl jó egy rookie QB-al akkor lehet hogy 2… Ha Poles beletrafál a draftba akkor bármi lehet…

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 113
Az offseason utan ugy erzem meg mindig bottom 5-8 ez a keret. Nem latom ki fog nyomast gyakorolni. Es az Oline se lett sokkal jobb. Eddig Moore es Edwards akik nagyon tetszenek. Varom mit hoznak össze a drafton.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Rasheem Green érkezett.
Ő is egy Walker kaliber. Belül és kívül is tud játszani.
Ez egy jó igazolás.
tüsi91
Seattleben jó volt azonban tavaly csak 3.5 sack, de azt hiszen sérülésekkel is bajlódott. Jó rotációs DL. A depth már alakul, már csak kezdők kellenének XD

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Rasheem Green érkezett.
Ő is egy Walker kaliber. Belül és kívül is tud játszani.
Ez egy jó igazolás.
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 959
A Top10 átlagfizetése posztonként.

QB 40.0
WR 23.0
EDGE 22.0
OL 19.8
DT 18.1
CB 17.3
S 14.4
TE 12.6
RB 12.3
LB 12.0

Ebből jól látszik, hogy nem véletlenül LB-eket szereztünk be a piacról és hogy melyik posztokra érdemes majd elkölteni a draft tőkét.
több mint 1 éve
medvebro Chicago Bears 153
Ez még korai pletyka ugyan, de VÁÓ!

 www.windycitygridiron.com/2023/4/3/23669075/report-chicago-bears-to-play-kansas-city-chiefs-in-germany-2023-nfl-schedule-rumors
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 959
Vissza kellene szerezni a Claypool-féle 2. körünket. Szerintem a 17. helyről is tudnánk olyat húzni, akire szükségünk van.
több mint 1 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Nathan Petermant vissza igazolta Poles. KING POLES KNOWS HOW TO DO HIS FCKING JOB

több mint 1 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Poles mondta Liesernek, hogy nyitottak egy letradre a 9.ről is

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dylan Cole LB érkezik visitre.
ricsiii83
Aláírt 1 évre.
Nem Sanborn helyére jött, ST ember Adams helyett. Ennyi és nem több.
tüsi91
Dephtnek kiválló, remek ST játékos. Ilyen is kell.
Tomcsik
Tavaly volt egy ikonikus jelenete, csak ő a bot rossz végén volt, amikor Trevor szép magyar szóval stifffarmolta a TD futása közben...

iktriad
Valszeg az összes LB a ligában volt már stiffarmolva ettől még egy jó depth és ST játékos 😊
Tomcsik
Legyen így!
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Dylan Cole LB érkezik visitre.
ricsiii83
Aláírt 1 évre.
Nem Sanborn helyére jött, ST ember Adams helyett. Ennyi és nem több.
tüsi91
Dephtnek kiválló, remek ST játékos. Ilyen is kell.
Tomcsik
Tavaly volt egy ikonikus jelenete, csak ő a bot rossz végén volt, amikor Trevor szép magyar szóval stifffarmolta a TD futása közben...

iktriad
Valszeg az összes LB a ligában volt már stiffarmolva ettől még egy jó depth és ST játékos 😊

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dylan Cole LB érkezik visitre.
ricsiii83
Aláírt 1 évre.
Nem Sanborn helyére jött, ST ember Adams helyett. Ennyi és nem több.
tüsi91
Dephtnek kiválló, remek ST játékos. Ilyen is kell.
Tomcsik
Tavaly volt egy ikonikus jelenete, csak ő a bot rossz végén volt, amikor Trevor szép magyar szóval stifffarmolta a TD futása közben...
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Dylan Cole LB érkezik visitre.
ricsiii83
Aláírt 1 évre.
Nem Sanborn helyére jött, ST ember Adams helyett. Ennyi és nem több.
tüsi91
Dephtnek kiválló, remek ST játékos. Ilyen is kell.

több mint 1 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Dylan Cole LB érkezik visitre.
ricsiii83
Aláírt 1 évre.
Nem Sanborn helyére jött, ST ember Adams helyett. Ennyi és nem több.
tüsi91
korrekt move, szerintem