Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem baj az, érezze a szeretetet, a nagy játékosokra nagy figyelmet kell szentelni. Amúgy nem is hóesés van, hanem hóvihar, a pálya meg nincs aláfűtve. Remélem egalább letakarják addig. Komolyan mondom, az NFL vezetőknek sincs több eszük, mint mondjuk egy ex-kommunista MLSZ titkárnak, csak drágábbak az öltönyeik.füligjimmy
Símán Detroitban kellett volna lennie a meccsnek.
A mi drukkereink meg fujjolhatnának egész meccsen. 😀Bazzani
zsinórban 2 MNF Detroitnak???? ezt még a Pats sem kapja meg 😊tüsi91
Minden győzelmünk után kapunk mostmár egyet. 😀

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Petersont akkor is darálni akarják majd, ha a labda a közelben sincs...😊Bear
Nem baj az, érezze a szeretetet, a nagy játékosokra nagy figyelmet kell szentelni. Amúgy nem is hóesés van, hanem hóvihar, a pálya meg nincs aláfűtve. Remélem egalább letakarják addig. Komolyan mondom, az NFL vezetőknek sincs több eszük, mint mondjuk egy ex-kommunista MLSZ titkárnak, csak drágábbak az öltönyeik.füligjimmy
Símán Detroitban kellett volna lennie a meccsnek.
A mi drukkereink meg fujjolhatnának egész meccsen. 😀Bazzani
zsinórban 2 MNF Detroitnak???? ezt még a Pats sem kapja meg 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Petersont akkor is darálni akarják majd, ha a labda a közelben sincs...😊Bear
Nem baj az, érezze a szeretetet, a nagy játékosokra nagy figyelmet kell szentelni. Amúgy nem is hóesés van, hanem hóvihar, a pálya meg nincs aláfűtve. Remélem egalább letakarják addig. Komolyan mondom, az NFL vezetőknek sincs több eszük, mint mondjuk egy ex-kommunista MLSZ titkárnak, csak drágábbak az öltönyeik.füligjimmy
Símán Detroitban kellett volna lennie a meccsnek.
A mi drukkereink meg fujjolhatnának egész meccsen. 😀

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Petersont akkor is darálni akarják majd, ha a labda a közelben sincs...😊Bear
Nem baj az, érezze a szeretetet, a nagy játékosokra nagy figyelmet kell szentelni. Amúgy nem is hóesés van, hanem hóvihar, a pálya meg nincs aláfűtve. Remélem egalább letakarják addig. Komolyan mondom, az NFL vezetőknek sincs több eszük, mint mondjuk egy ex-kommunista MLSZ titkárnak, csak drágábbak az öltönyeik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én is rá vagyok kattanva az ügyre, elég régen beszéltünk PO-ról errefelé...itt a kitűnő alkalom....aztán majd jön a szakértői fejvakargatás, hogy nem értem, ezeknek 3-13-al kellett volna végezniük...
Hát ha sikerál megcsinálni, akkor is valószínűbbnek tartom a WC-t, nehéz lenne fogni a Philly-t, nekik azért egy fokkal lájtabb az uccsó kettő, mint nekünk...
Mondjuk mindez nem izgat, legyen PO, és elégedett vagyok....ha még ott is csípnénk egy W-t, no akkor totál kihoztuk a maxot az idényből szerintem....
Én is tuti vagyok, h nickel csak elvéte, 3 LB állandóan fenn, Petersont akkor is darálni akarják majd, ha a labda a közelben sincs...😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Hát a hó már most elkezdett esni... Szerintem valami eszméletlen szarráfagyott pálya lesz ebből estére. Csak sérülés ne legyen.


több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Igen Jimmy Bácsi 😊 , én is fel vagyok pörögve, négy éve várt pillanat jöhet el újra! Valószínűleg a legnehezebb meccsünk jön, de be kell húzni!csi77
Már csak 10-11 óra, és megtudjuk majd a végeredményt. Szerintem kibírom röhögés nélkül. Mert ugyan fel vagyok pörögve, kicsit fáj is a mellkasom, vagy a meccs miatt, vagy mert már megittam hat kávét. Nem tudom, nem vagyok orvos. Azzal próbálom nyugtatni magam, ha bukjuk a rájátszást, akkor Big Love és Angelo messzire ki lesz rúgva. Én a kismellű nőkre is azt mondom, nálam a melltartó félig tele. Pozitív hozzáállás.

Amúgy most a talaj milyen, valakinek van új híre? Egyesek szerint nincs vele gond, mások szerint életveszélyes, a régi játékosok meg azt modnják, ők még még üvegszilánkokat is szórtak volna rá, meg kimentek volna egy szál gatyában focizni a parkolóba, annyira kemények voltak, bezzeg a mai fiatalok. Ha nem tudják a DL játékosok megvetni a lábukat rendesen, akkor biza minkét csapatnak hozzá kell nyúlni a zone blitzekhez. Mi szerintem amúgy is sokat fogunk 8 man frontot mutatni. Ha 13 pontnál többet kapunk, a védelem elmehet a picsába. Cutler megkapja a szokásos verését, 4-5 sack, meg vagy 10 pressure/hit, de ehhez már hozzászokott. Ha jönnek az általam várt blitzek, akkor Olsen és Knox jó napot fog kifogni, ha ott a hot read, általában ők vannak megtalálva. Nem tudom, a futójáték mennyire fog működni, szintén talaj kérdése

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Sziasztok! Nyitottam az iwiw-en Chicago Bears klubbot, akinek van kedve nyugodtan csatlakozhat! 😊


Ha holnap megverjük a Vikingeket, akkor már biztos a csoportgyőzelem? Azonos győzelem/vereség mutatónál mi dönt a csoporton belüli helyezésről, az egymás elleni vagy pedig a csoporton belüli mutató?norris21
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

Egymás ellen majd a csoporton belül, közös meccsek és az NFC-n belülBébé
ez durva, ha verjük is a MIN-t most akkor WC-on játszunk vagy a GBel vagy a Giants-el otthon, viszont ha hozzuk a Jets vagy a GB ellenit is akkor úgy néz ki + 1 hét pihenő... van tétje a végjátéknak is, de ne szaladjunk előre, MNF BABY!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Drukkertársaim, Bearmoria hűséges polgárai! Remélem ti is annyira fel vagytok pörögve az éjszakai meccsre, mint Jimmy bácsi! Úgy alakultak a körülmények, hogy holnap hajnalban a ligában elsőként megnyerhetjük a csoportot!

A védelem három hete mélyen tudása alatt játszik, Cutler szerintem életében nem volt jó esti meccen, nagy a tét, a pálya állítólag betonkemény, szóval nem lesz sétagalopp. De ha ezt a meccset nem nyerjük meg, nem is érdemeljünk meg a rájátszást.füligjimmy
Igen Jimmy Bácsi 😊 , én is fel vagyok pörögve, négy éve várt pillanat jöhet el újra! Valószínűleg a legnehezebb meccsünk jön, de be kell húzni!

Kicsit off: tegnap közös kedvencünk, szexy Rexy mekkorát játszott! 4td ?!? :ocsi77
Vége ugyanaz lett mint XLIn...de tlg jó volt amúgy a srác második félidőben...kiváncsi leszek mit mutat köv 7en

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Drukkertársaim, Bearmoria hűséges polgárai! Remélem ti is annyira fel vagytok pörögve az éjszakai meccsre, mint Jimmy bácsi! Úgy alakultak a körülmények, hogy holnap hajnalban a ligában elsőként megnyerhetjük a csoportot!

A védelem három hete mélyen tudása alatt játszik, Cutler szerintem életében nem volt jó esti meccen, nagy a tét, a pálya állítólag betonkemény, szóval nem lesz sétagalopp. De ha ezt a meccset nem nyerjük meg, nem is érdemeljünk meg a rájátszást.füligjimmy
Igen Jimmy Bácsi 😊 , én is fel vagyok pörögve, négy éve várt pillanat jöhet el újra! Valószínűleg a legnehezebb meccsünk jön, de be kell húzni!

Kicsit off: tegnap közös kedvencünk, szexy Rexy mekkorát játszott! 4td ?!? :o

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Sziasztok! Nyitottam az iwiw-en Chicago Bears klubbot, akinek van kedve nyugodtan csatlakozhat! 😊


Ha holnap megverjük a Vikingeket, akkor már biztos a csoportgyőzelem? Azonos győzelem/vereség mutatónál mi dönt a csoporton belüli helyezésről, az egymás elleni vagy pedig a csoporton belüli mutató?norris21
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

Egymás ellen majd a csoporton belül, közös meccsek és az NFC-n belülBébé
Kösz szépen!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sziasztok! Nyitottam az iwiw-en Chicago Bears klubbot, akinek van kedve nyugodtan csatlakozhat! 😊


Ha holnap megverjük a Vikingeket, akkor már biztos a csoportgyőzelem? Azonos győzelem/vereség mutatónál mi dönt a csoporton belüli helyezésről, az egymás elleni vagy pedig a csoporton belüli mutató?norris21
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

Egymás ellen majd a csoporton belül, közös meccsek és az NFC-n belül
több mint 13 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Sziasztok! Nyitottam az iwiw-en Chicago Bears klubbot, akinek van kedve nyugodtan csatlakozhat! 😊


Ha holnap megverjük a Vikingeket, akkor már biztos a csoportgyőzelem? Azonos győzelem/vereség mutatónál mi dönt a csoporton belüli helyezésről, az egymás elleni vagy pedig a csoporton belüli mutató?
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ez a Bearmoria olyan Conan a barbáros😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Drukkertársaim, Bearmoria hűséges polgárai! Remélem ti is annyira fel vagytok pörögve az éjszakai meccsre, mint Jimmy bácsi! Úgy alakultak a körülmények, hogy holnap hajnalban a ligában elsőként megnyerhetjük a csoportot!

A védelem három hete mélyen tudása alatt játszik, Cutler szerintem életében nem volt jó esti meccen, nagy a tét, a pálya állítólag betonkemény, szóval nem lesz sétagalopp. De ha ezt a meccset nem nyerjük meg, nem is érdemeljünk meg a rájátszást.füligjimmy
tavalyi Vikes ellenit leszámítva nem volt jó 😉
Igazából ez a most vagy soha kategória. Buktával nehéz helyzetbe hoznánk magukat. Kaptunk egy esélyt a Lionstól, amit megkell ragadnunk. Nem nekünk kedvez a hideg, ha főleg futójátékra kerül sor. Meglátjuk. A sorsunk a kezünkben van. Ma dől el, hogy milyen csapat vagyunk is igazából.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Drukkertársaim, Bearmoria hűséges polgárai! Remélem ti is annyira fel vagytok pörögve az éjszakai meccsre, mint Jimmy bácsi! Úgy alakultak a körülmények, hogy holnap hajnalban a ligában elsőként megnyerhetjük a csoportot!

A védelem három hete mélyen tudása alatt játszik, Cutler szerintem életében nem volt jó esti meccen, nagy a tét, a pálya állítólag betonkemény, szóval nem lesz sétagalopp. De ha ezt a meccset nem nyerjük meg, nem is érdemeljünk meg a rájátszást.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Akkor nálunk is ti nyírattátok ki a két QB-t? 😀
Most rémlik,hogy Staffordot Peppers "sérítette meg".
Meg onnan kezdődött,hogy lefizettétek a bírókat a Megatron nemTDnél. 😉Bazzani
Tavaly meg Ogun rántotta le, hogy kifordult a térde. Mondjuk ekora ütésektől még nem feltétlenül kellene széthullani.

"Meg onnan kezdődött,hogy lefizettétek a bírókat a Megatron nemTDnél."
Erre amit reagáni akartam, azzal nagyjából megsértettem volna az összes komolyabb vallási és etnikai csoportot 😀 . Ma valahogy rasszista a humorom. Sajna azzal el is lőttük a szezonra az összes kenőpénzt. Mindegy, eddig jól állunkfüligjimmy
kellett az a W nagyon, priceless 😉

remélem holnap nem lesz hóvihar és behúzzuk a meccset, AP-t kell megfogni és nem lesz baj, de nagyon kell a jó D...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Akkor nálunk is ti nyírattátok ki a két QB-t? 😀
Most rémlik,hogy Staffordot Peppers "sérítette meg".
Meg onnan kezdődött,hogy lefizettétek a bírókat a Megatron nemTDnél. 😉Bazzani
Tavaly meg Ogun rántotta le, hogy kifordult a térde. Mondjuk ekora ütésektől még nem feltétlenül kellene széthullani.

"Meg onnan kezdődött,hogy lefizettétek a bírókat a Megatron nemTDnél."
Erre amit reagáni akartam, azzal nagyjából megsértettem volna az összes komolyabb vallási és etnikai csoportot 😀 . Ma valahogy rasszista a humorom. Sajna azzal el is lőttük a szezonra az összes kenőpénzt. Mindegy, eddig jól állunk

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ez a szezon eddig akárhogyis nézzük pár hét kivételével végig a kezünkre játszik...Rodgers nem játszik,Flynn kezd a Patriots ellen...a Pats meg nem egy könyörületes társaság ahogy láttuk múlthéten,reméljük legalább annyira jók lesznek most is...
A Vikesnál Favre is out,Tarvaris IR,3. számú QB...tlg ránk fogják fogni h megvettük ezt a szezont...anfernee
Akkor nálunk is ti nyírattátok ki a két QB-t? 😀
Most rémlik,hogy Staffordot Peppers "sérítette meg".
Meg onnan kezdődött,hogy lefizettétek a bírókat a Megatron nemTDnél. 😉Bazzani
Jaja de ne panaszkodj,nektek is jutott a pénzből Rodgersért😀
Tüsi igazad van,én a rajtunk kivülálló körülményekre mondom ezt...azért ilyen szezon kevés van,holnap mindenképpen nyernünk kell...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez a szezon eddig akárhogyis nézzük pár hét kivételével végig a kezünkre játszik...Rodgers nem játszik,Flynn kezd a Patriots ellen...a Pats meg nem egy könyörületes társaság ahogy láttuk múlthéten,reméljük legalább annyira jók lesznek most is...
A Vikesnál Favre is out,Tarvaris IR,3. számú QB...tlg ránk fogják fogni h megvettük ezt a szezont...anfernee
Jó hát tavaly ennyi erővel minden ellenünk volt. Csomó meccset buktunk el 4 ponton belül, sérülések stb. A szerencse forgandó, idén ált. a bré jó felén álltunk. Viszont ehhez nem keveset tett hzzá a csapat is. 9 győzelmet sem osztogatnak ingyen.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a szezon eddig akárhogyis nézzük pár hét kivételével végig a kezünkre játszik...Rodgers nem játszik,Flynn kezd a Patriots ellen...a Pats meg nem egy könyörületes társaság ahogy láttuk múlthéten,reméljük legalább annyira jók lesznek most is...
A Vikesnál Favre is out,Tarvaris IR,3. számú QB...tlg ránk fogják fogni h megvettük ezt a szezont...anfernee
Akkor nálunk is ti nyírattátok ki a két QB-t? 😀
Most rémlik,hogy Staffordot Peppers "sérítette meg".
Meg onnan kezdődött,hogy lefizettétek a bírókat a Megatron nemTDnél. 😉

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ez a szezon eddig akárhogyis nézzük pár hét kivételével végig a kezünkre játszik...Rodgers nem játszik,Flynn kezd a Patriots ellen...a Pats meg nem egy könyörületes társaság ahogy láttuk múlthéten,reméljük legalább annyira jók lesznek most is...
A Vikesnál Favre is out,Tarvaris IR,3. számú QB...tlg ránk fogják fogni h megvettük ezt a szezont...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.chicagotribune.com/sports/ct-spt-1219-bowen-bears-chicago--20101217-12,0,1514054.column

Gondolom mindenki olvassa Bowen írásait. Ilyenekre lenne inkább igény, nem mindenféle vicces megmondóemberekre, meg mókamikire. Harrisnek tekernie kell egyet a frdulatszámon, teljesen nyílvánvaló. Amúgy nálam a legnagyobb hiányérzetet az elmúlt meccseken még mindig az LB sor okozza. A by week óta egyedül a Dolphins ellen játszottak jól.

Most hirtelen cutlernél a fumblik jelentik a problémát. mármint, hogy elveszti a labdákat. Hm, gondolom ehhez van némi köze annak, hogy őt csapták meg a legtöbbször az elmúlt szűk két esztendőben, és általában akkor veszti el a lasztit, ha vakoldalról a snap után egyből telibeverik, vagy mikor szemből rázuhannak ketten, és még fel se tud egyenesedni rendesen. Kicsit ugyan többet vártunk Cutler érkezésétől mindannyian, de ugye először én támadófalat tennék egy irányító elé. Manning teljesítménye se sokat javult, mióta kidőltek az elkapói, a fal meg szarul játszik előtte, futójátékuk meg nincs. Jó, mondjuk ki az a Peyton Manning.......

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Giri Chicago Bears 19
Akkor most meg lehet mutatni! Ezen a beton pályán az akarat nagyon fontos lesz!

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha mi nyerünk a Green Bay meg kikap, akkor már megvan a csoportelsőség?Giri
Meg, jobb diviziómérleggel.