Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ne, Giants-el ne!!! Lehet, hogy nem lenne horror, de ne. Elég volt Fewellből a 4.hét. Azóta meg Webb kezdő. 😊tüsi91
Mark Sanchez.füligjimmy
Jimmy a woodo-babákat mikor lehet rendelni? 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ne, Giants-el ne!!! Lehet, hogy nem lenne horror, de ne. Elég volt Fewellből a 4.hét. Azóta meg Webb kezdő. 😊tüsi91
Ha már mindenképp játszani kellene az első héten, akkor inkább a Giants, mint zsinórban kétszer a Packers. Hazai pályán, lehiggatva, tizenkét meccs tapasztalatával a zsákban nem ugyanaz lenne a játék képe, sőt. Mark Sanchez.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
grat Hesternek 😊
😂


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ne, Giants-el ne!!! Lehet, hogy nem lenne horror, de ne. Elég volt Fewellből a 4.hét. Azóta meg Webb kezdő. 😊
több mint 13 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Nekem is 2006-os feelingem van már-már.... Nagyon jó kis meccs volt. Mindenki odatette magát rendesen....

Mindenképpen kéne hozni a hátralévő 2meccset, mert akkor max egál lenne a mérlegünk az Eagles-szel, de mivel őket ütöttük, ezért mienk lenne a 2.kiemelt hely és a pihi... plusz elkerülnék WC-on a Giants-et... bár egy visszavágóra kíváncsi lennék velük szemben... A lényeg, h szezon előtt nem sokan remélték, h PO-ba juthat ez a csapat, de sikerült... 😊

Hester istencsászár! 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Harcolni kell kőkeményen a 2 kiemelésért, bár a by weekkel kapcsolatban nekem ambivalensek az érzéseim. De ami alényeg, hogy söpörjük ki a csoportot. Egyelőre a Jets, és ugye Mark Sanchez, futás ellen jobban kell figyelni, Marinellinek ajánlanám a figyelmébe, hogy nem szégyen a cover 3, pláne, ha van benn két TE, meg egy FB. Briggs meg kapja össze magát, de villámgyorsan. De csak ismételni tudom magam, engen nem érdekel, ha zsinórban háromszor kikapunk. Megvan a potenciál ebben a csapatban, hogy erre a védelemre támaszkodva, egy kissé összeszedettebb támadófallal Cutler véghezvigye azt, amit Favre: egy évtizeden keresztül domináljuk a csoportot!


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
2006-ban éreztem utoljára azt az érzést Bears meccsek alatt mint idén. Hihetetlen, újra PO-ban vagyunk, ahhoz képest hogy mire számítottam év elején... Elképesztő.
A D, O egyaránt jól játszott (kb.), az ST fantasztikus volt. Meccs alatt valami olyasmi hangzott el hogy átlag 50 yardról jöhettünk, HESTERNEK gratula, végre sikerült az új rekord (mibe hogy lesz még idén return TD-je).
Most akkor a 2nd seedert kéne küzdenünk... Nem lehetetlen.


több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
na most vagyok végre megnyugodva, ezt vártam nagyjából és habár a szerencse tényleg mellénk állt ebben az évben, mégis jó látni, ha a csapatod győz. Most már koncentrálhatunk a rájátszásra, ja és az idei év legnagyobb öklözésére a GB ellen. Mackósajt se lesz belőlük ezek után 😊
több mint 13 éve
KGB 79
NFC North Championfüligjimmy
Grat megérdemeltétek.
Azért sok következtetést ne vonjatok le a meccsből mert nálunk szarabb csapat kevés van a ligában most.
Örülök hogy tiétek a divizió és ne ma GBé nektek ég szurkolni is tudok majd a playoffban 😊
Kicsit mondjuk gyengének éreztem a pass rusht hogy 1,5 negyedig állt Favre dehát ez van 😛
Jövőre visszavesszük a címet mert nálunk azért jobb helyen van 😀Toca
dehogy veszitek, feltámadt a Lions, sima csoportgyőzelem 😀
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
NFC North Championfüligjimmy
Grat megérdemeltétek.
Azért sok következtetést ne vonjatok le a meccsből mert nálunk szarabb csapat kevés van a ligában most.
Örülök hogy tiétek a divizió és ne ma GBé nektek ég szurkolni is tudok majd a playoffban 😊
Kicsit mondjuk gyengének éreztem a pass rusht hogy 1,5 negyedig állt Favre dehát ez van 😛
Jövőre visszavesszük a címet mert nálunk azért jobb helyen van 😀
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kicsit a meccsről. Talán az LB sor valamivel jobb volt, mint mostanában, bár én még mindig keveslem Briggs játékát. A DL már-már szokásos. Azért nem hittem volna, hogy Wootton adja meg a végső csapást Favrenak. 😊. Elképesztő, hogy ez a Toeiana srác, már 3 vagy 4 éve ott van a rosteren, most pedig azért kirobbanthatatlan a csapatból, mert jó a rotáció. Izzy dettó. Kíváncsi vagyok mi lesz Harris és Harrison sorsa. No meg Adamsé. Ami még feltűnt az utóbbi hetekben, hogy azért ez a Wright gyerek is úgy csinálja meg a tacklet, hogy utána nem mennek tovább. Kíváncsi lennék a másik Moore CBnkre is, bár azt hiszem idén nem fog szerepet kapni, ahogy DJ sem kapta meg tavaly.
Offense részről még a vak is látja, hogy ha tudjuk izzítani a futójátékot, akkor sinen vagyunk. A fal sem volt botrány, sőt, kifejezetten jó volt, az ő gyengus szintjükön. Forte igazán elemében volt, Taylort meg sajnálom, megint összefutott egy feles átlagot. Az mindennek a legalja, hogy Rashied Davis TDt csinált 😀. Mondjuk utána önmagához hűen droppolt egy könnyed labdát.
Hester meg... Gondoltam magamban, hogy amióta 13 return TDn áll mindig egy hajszál választotta el, ma is, aztán még se. Grat neki. Meg úgy az egész csapatnak. Korrekt győzelemmel húztuk a csoportot.tüsi91
Az elmúlt meccseken, ha a Pecc ellenit ki is húzzuk, mint egyszei, és remélhetőleg megismételhetetlen botrányt: McCoy, Morris, most Gerhard valami elképesztő hatékonysággal futottak. Nem tehetségtelen srácok, de azért urambocsá, nem azt várnám, hogy erőfutásokkal ficánkolnak ellenünk. Valamit kivideózhattak az edzők, mázli, hogy ha előnyben vagyunk, nem erőltetik a futást ellenünk. Ezen szerintem lehet javítani. Wright még nagyon zöld, látszott tegnap, a bírók is megszopatták, két nagy játék helyett kapott vagy 40 yard büntetést. Nem tudom, Taylor ezeket hogyan hozza össze, de ez már nem is lesz jobb idén. A fal csak 1 darab sacket engedett. Miközben a Vikings front seven azért hiánytalan volt, és én nem hiszem, hogy feltett kézzel mentek a pályára, presztízskérdést csináltak abból, hogy a végén a futást megöljék (csóró Taylor, ugye), Cutlert meg ütötték, amikor lehetett (nincs ezzel problémám, ezt kell játszani, csak megemlítem).

Hester a sajtótájékoztatón majdnem elbőgte magát, mikor kérdezték a csapattársai mekkora részt vállalnak a sikereiben: csak azt sajnálja, hogy övé az összes dicsőség, a srácok nem állhatnak itt mellette. Jóvan Devin, béna a séród, és valakinek feliratozni kéne a mondataidat, de egy hatalmas ölelés innen is, minden idők legeredményesebb returnere. Ehhez kellett neki 5 szezon se

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kicsit a meccsről. Talán az LB sor valamivel jobb volt, mint mostanában, bár én még mindig keveslem Briggs játékát. A DL már-már szokásos. Azért nem hittem volna, hogy Wootton adja meg a végső csapást Favrenak. 😊. Elképesztő, hogy ez a Toeiana srác, már 3 vagy 4 éve ott van a rosteren, most pedig azért kirobbanthatatlan a csapatból, mert jó a rotáció. Izzy dettó. Kíváncsi vagyok mi lesz Harris és Harrison sorsa. No meg Adamsé. Ami még feltűnt az utóbbi hetekben, hogy azért ez a Wright gyerek is úgy csinálja meg a tacklet, hogy utána nem mennek tovább. Kíváncsi lennék a másik Moore CBnkre is, bár azt hiszem idén nem fog szerepet kapni, ahogy DJ sem kapta meg tavaly.
Offense részről még a vak is látja, hogy ha tudjuk izzítani a futójátékot, akkor sinen vagyunk. A fal sem volt botrány, sőt, kifejezetten jó volt, az ő gyengus szintjükön. Forte igazán elemében volt, Taylort meg sajnálom, megint összefutott egy feles átlagot. Az mindennek a legalja, hogy Rashied Davis TDt csinált 😀. Mondjuk utána önmagához hűen droppolt egy könnyed labdát.
Hester meg... Gondoltam magamban, hogy amióta 13 return TDn áll mindig egy hajszál választotta el, ma is, aztán még se. Grat neki. Meg úgy az egész csapatnak. Korrekt győzelemmel húztuk a csoportot.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.youtube.com/watch?v=04854XqcfCY

Ezt a szép számot küldeném Mark Sancheznek, Jolinak Ábrányba, és mindenkinek, aki szereti

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jaj, szegény firkászok csak nem pukkadt ki az a lufi. Én magam 6-10et mondtam a szezon előtt, a 10 már megvan. 😊
Le a kalappal a srácok előtt, a stáb előtt és még talán Ánheló előtt is, mert azért az FA piacon odatette magát. Innentől Lovie nyert magának még legalább 2 évet. A lehetséges ellenfelekkel meg ráérünk foglalkozni, most örüljünk a mai győzelemnek és a POnak. (azért a defense seggét szétrúgnám az első drivért, már megint sikerül bealudni az elején)
több mint 13 éve
Antman Chicago Bears 397
Fajin kis mecs volt. A Def állat, a Spec spéci, Az O kezd lassan rendesen muzsikálni.
Hesternek meg minimum 1 emlék érmet csináltathatna a Vikes, hamár ellenük húzta be a 14.-et.

több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
A telhetetleneknek írom, ha behúzzuk a hátralevőket, az NFC 2. hely is meglehet és akkor egy hetet lehet pihenni a fáradtaknak.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
NFC North Championfüligjimmy
De jó ezt leírva látni!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
NFC North Championfüligjimmy
hagyd meg az aláírásod Jimmy a woodo-babáddal meg kezdj tömeggyártásba 😀 esetleg más fajta is készen áll? ahogy a sorsolást illetve a lehetséges kimenetelt nézem Eli kell majd a WC-on 😂

nagy győzelem, nagy teljesítmények, sérülés nélkül, álom

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
NFC North Champion

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Hülye vagy? Kétmeccses győzelmi SOROZATUNK van. 😀Bazzani
Én kérek elnézést, még szoknom kell a gondolatot 😀

Toca, azért jobb lenne Őszapót méltó elbúcsúztatni. Egy akkora veréssel, hogy még csak eszébe se jusson 2011 augusztusában belebújni mondjuk egy Chiefs, vagy a Raiders mezbe.füligjimmy
Dehogynem bújjon, jövőre úgyis játszunk velük +1 easy win 😀 Mondjuk az egész csoportnak 😀
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tino ma sem játszik, így továbbra is a Roach/Wilson duó osztozik a játéklehetőségen.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hülye vagy? Kétmeccses győzelmi SOROZATUNK van. 😀Bazzani
Én kérek elnézést, még szoknom kell a gondolatot 😀

Toca, azért jobb lenne Őszapót méltó elbúcsúztatni. Egy akkora veréssel, hogy még csak eszébe se jusson 2011 augusztusában belebújni mondjuk egy Chiefs, vagy a Raiders mezbe.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
zsinórban 2 MNF Detroitnak???? ezt még a Pats sem kapja meg 😊tüsi91
Minden győzelmünk után kapunk mostmár egyet. 😀Bazzani
Óóóó, lassan már a bab is hús 😀

Amúgy kicsit hoppá, brett apó dobálni fog a meccs előtt. Remélem játszik, az elmúlt 5 évben nyert nekünk vagy 6 meccset , annyira parádézott.füligjimmy
Nem mitha amúgy kurvára aggódnotok kéne 😀 Nem a QBn fog ez a meccs múlni hanem a D-nken és AP-n. Vagy úgyis mondhatnám ha Cutler és Forte jól játszik esélyünk nem lesz.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
zsinórban 2 MNF Detroitnak???? ezt még a Pats sem kapja meg 😊tüsi91
Minden győzelmünk után kapunk mostmár egyet. 😀Bazzani
Óóóó, lassan már a bab is hús 😀

Amúgy kicsit hoppá, brett apó dobálni fog a meccs előtt. Remélem játszik, az elmúlt 5 évben nyert nekünk vagy 6 meccset , annyira parádézott.füligjimmy
Hülye vagy? Kétmeccses győzelmi SOROZATUNK van. 😀

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
zsinórban 2 MNF Detroitnak???? ezt még a Pats sem kapja meg 😊tüsi91
Minden győzelmünk után kapunk mostmár egyet. 😀Bazzani
Óóóó, lassan már a bab is hús 😀

Amúgy kicsit hoppá, brett apó dobálni fog a meccs előtt. Remélem játszik, az elmúlt 5 évben nyert nekünk vagy 6 meccset , annyira parádézott.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson