Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Major Wright kapott egy $10,000-os büntetést.


több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nem tudom Tice mit tehetne többet,persze Webb iszonyat,csak a mérete a mázlija...de ebből az anyagból kiváncsi lennék ki hozna ki sokkal többet.Bye week alatt Tice volt aki leült Martzel és közölte vele h ébrerdjen fel,itt nem lesz semmilyen show amig ilyen fal van,és mit várjon tőlük.Azt azóta hozzák is.St Clair még Browns?😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nyílván Tice is jobb melót végezne, ha lenne miből válogatni. De míg az 5 tagú fal x számú játékosa (x=>4) szar, addig én nem várok semmi extrát. Mondjuk arra kíváncsi lennék Dzsámárkuszt ugyan ki tartja kezdőben. Nem vagyok egy Shaffer fan, de annyiszor elmondtam, hogy őt egy meccs miatt kivették, holott előtte CMIII-t is tűrhetően megfogta. A Giants elleni dologban meg úgy kompletten mindenki benne volt. Nekem már az bőven elég, hogy látom, hogy a futójátékba leheltek egy kis életet Martzal karöltve és mostanában Jayt is csak feleannyiszor verik földhöz, mint a szezon elején.
Jajjj St. Clair milyen klassz játékos volt még. 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mark Sanchez válla rosszabb, mint gondolták, így game time decision a stásusza. Namost, én megyek, veszek néhány élő csirkét, felállítok a szoba sarkában egy oltárt, és emelem ezt a vudu dolgot a következő szintre.

Dörmi, ezt a cserét olyanok dobták be a köztudatba, akik szerint Harris jó 3-4 DE lenne. Ha a támadófalból Webbet lecseréljük, már sokkal jobban fog kinézni. Amúgy én lényegesen többet vártam Tice munkájától. Tetszik, hogy hozott néhány zb elemet, és elkezdtük mozgatni a zsebet, de még tavaly is jobb teljesítményt nyújtott a fal, mint idén. A Vikingek ellen megnyertük a csoportot, de minden szakértő, meg elemző azzal volt elfoglalva, hogy cutler mechanikája milyen rossz. Mivel állandóan szteppelnie kell, hogy elkerülje a pofont, kicsit érthető. Ez az egyik. A másik, hogy fel tudnék sorolni most néhány olyan irányítót, akiknek olyan gyönyörű a lábmunkája, hogy Steve Young is magához nyúl, Trent Dilfer (aki irányítókat kritizál, baszod, honnan van bőr a képén?) már meg is fojtotta volna magát a nyakkendőjével, mint David Carradine. Csak a gyönyörű, kecses lábmunkájuk ellenére mégis több eladott labdájuk van, mint Cutlernek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Dörmi 8
Ha a hátralévő meccsek közül nyernek az Eagles, a Lions és a Vikings ellen, akkor lesz/lehet még tétje az utsó héten a sajtkukacok elleni meccsnek...(2010-11-19 19:25:29)Dörmi
Ki gondolta volna h azzal a 3 meccsel nemcsak a PO, de ráadásul a csoportelsőség is összejöhet/összejön?? 😛

Érthető h sokaknak ba***a a csőrét h ez sikerült a Bearsnek; de mindezt a QB protban simán ligautolsó (és futásnál is általában **ar), "Pro Bowler - All Pro - HoF várományos - elit" támadófal emberekből összemixelt (és jó pár hétig mindig újramixelt) OL-nal érte el, és ez az ellenfelek kritikája... 😂


Mankins nevét már a trade deadline (ha jól tévedek így hívják) közeledtével is csiripelték; Harris is része lett volna a dolognak...


Nálam is van egy pár db tű:
Mark Sanchez Mark Sanchez Mark Sanchez Mark Sanchez Mark Sanchez Mark Sanchez Mark Sanchez
Abból a voodoo babából lassan tűpárna lesz... 😀 😀

TYT CHI

Run, Jay! Run!
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha mind garantált, akkor lehet, h nem, de ebből Toe-t már nem fedezzük....ő sem fog szerénykedni szerintem....Bear
Aki megérdemelte, az itt mindig megkapta a pénzét. Főleg a védők. Ha a szezon végén leülnek, és kivideózzák a teljesítményüket, és azt mondják, mindkettőt meg kell tartani, akkor belenyúlnak a zsebbe, ebben biztos vagyok. Mivel Cutler bónuszainak a nagy részét is áthozták erre a szezonra, a három muskétás is idén kapott hatalmas aláírási pénzt, hely is lesz a sapka alatt. Mankins kellene, nagyon is kellene, de mivel CW Angelo draftoltja, és LG poszton nyújt egy átlagos teljesítményt, másrészt Mankins olyan helyzetben van, hogy annyit kér, amennyit akar..... ő már más tészta.füligjimmy
Legyen úgy, h maradjanak mindannyian....győztes csapaton, csak ha muszáj....ne essünk a Thomas Jones-hibába...könyörgöm...
Angelo meglepett mostanság bennünket néhányszor, várom a folytatást....pl. Mankins-zel.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
how the Nfc North was won...

http://espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/21538/how-the-nfc-north-was-wonanfernee
Maradj egészséges, nyerd meg a szoros meccseket...... váó, teljesen új színben látom ezt a sportot

Kicsit lemaradt, hogy cutler megdobta a 100. TD-t (még háromszor ennyit), és ő lett az első QB a Bears történetében, aki két egymást követő szezonban szerzett 20 TD-t.füligjimmy
Mikor nyernétek SB-t ha nem most? 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha mind garantált, akkor lehet, h nem, de ebből Toe-t már nem fedezzük....ő sem fog szerénykedni szerintem....Bear
Aki megérdemelte, az itt mindig megkapta a pénzét. Főleg a védők. Ha a szezon végén leülnek, és kivideózzák a teljesítményüket, és azt mondják, mindkettőt meg kell tartani, akkor belenyúlnak a zsebbe, ebben biztos vagyok. Mivel Cutler bónuszainak a nagy részét is áthozták erre a szezonra, a három muskétás is idén kapott hatalmas aláírási pénzt, hely is lesz a sapka alatt. Mankins kellene, nagyon is kellene, de mivel CW Angelo draftoltja, és LG poszton nyújt egy átlagos teljesítményt, másrészt Mankins olyan helyzetben van, hogy annyit kér, amennyit akar..... ő már más tészta.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha mind garantált, akkor lehet, h nem, de ebből Toe-t már nem fedezzük....ő sem fog szerénykedni szerintem....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha nem ruházunk be Mankins-be....épp ez lehet a gond...Bear
Szerintem meg azért a bónuszért, amit Harrisnek adnának, simán megtarthatják mind a kettőt.füligjimmy
Csak Adams körberöhögné azt a pénzt, attól tartok...ilyen szezon után...Bear
Nem hiszem, hogy 31 évesen körberöhögne egy 3 év 6 milliós ajánlatot, azért nem fut akkora szezont, és a snapek felénél van a pályán nagyjából. De ez csak az én véleményem, NFL ügynök még nem voltam. Mark Sanchez

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Adams - Toeiana duóból 1 marad szvsz.tüsi91
Ha nem ruházunk be Mankins-be....épp ez lehet a gond...Bear
Szerintem meg azért a bónuszért, amit Harrisnek adnának, simán megtarthatják mind a kettőt.füligjimmy
Csak Adams körberöhögné azt a pénzt, attól tartok...ilyen szezon után...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Adams - Toeiana duóból 1 marad szvsz.tüsi91
Ha nem ruházunk be Mankins-be....épp ez lehet a gond...Bear
Szerintem meg azért a bónuszért, amit Harrisnek adnának, simán megtarthatják mind a kettőt. A másik, hogy mivel Melton ilyen patent nickel rusher lett, és simán van benne potenciál (ami azt is jelenti, hogy én is tévedhetek), nincs is szükség mindenkire. Nem kell feltétlenül 4 embert rotálni, miközben Harrison állandóan inaktív, Wotton is alig lép pályára. Mark Sanchez

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Adams - Toeiana duóból 1 marad szvsz.tüsi91
Ha nem ruházunk be Mankins-be....épp ez lehet a gond...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Adams - Toeiana duóból 1 marad szvsz.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
how the Nfc North was won...

http://espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/21538/how-the-nfc-north-was-wonanfernee
Maradj egészséges, nyerd meg a szoros meccseket...... váó, teljesen új színben látom ezt a sportot

Kicsit lemaradt, hogy cutler megdobta a 100. TD-t (még háromszor ennyit), és ő lett az első QB a Bears történetében, aki két egymást követő szezonban szerzett 20 TD-t.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mindenkinek Mark Sanchez! 😀
Harris-hez: el tudom képzelni, hogy mégis marad, ha pl. Toeaina és Adams is megy...nagy fájdalamam, hogy 2006-ban kettétört egy HOF pályafutás, és egy közepesnél valamivel jobb kezdődött helyette....mindamellett ha muszáj, akkor egy trade teljesen nyugodtan belefér, néhány csapat tárt karokkal várná a kezdőbe még mindig....

Néztem a lehetséges FA-kat (szinte kizártnak tartom, h megint nagy költekezést csinálunk, de 1% is esély), és szerintem Mankins úgy kéne, mint egy falat kenyér....másra igazából nem kellene költeni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Vicces, de még akár az 1. kiemelt helyet is megszerezhetjük, ha a Falcons, Eagles mindkétszer kikap, a Tampa legyűri a Saintset és persze ha a maradék két meccset megnyerjük 😛


több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
how the Nfc North was won...

http://espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/21538/how-the-nfc-north-was-won

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
...füligjimmy
te mikor milyen fogadást vesztettél el, hogy itt kell Mark Sanchezezned? 😀.brk
Ez vudu. Vettem a kínai piacon originál Mark Sanchez vudubabát, meg is ütötte a vállát csórikám, lett rajta egy bibi. Így folytatom, vasárnapra széthullik ellenünk, mint Favre. Mark Sanchez

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
...füligjimmy
te mikor milyen fogadást vesztettél el, hogy itt kell Mark Sanchezezned? 😀.brk
Lesz még ez Aaron Rodgers is😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...füligjimmy
te mikor milyen fogadást vesztettél el, hogy itt kell Mark Sanchezezned? 😀
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cutler pirinyót fikázza az újságírókat

http://www.suntimes.com/sports/football/bears/2991894-419/cutler-doesn-bears-jay-knows.html

Kedvenc részem:
‘‘I don’t know,’’ Cutler said when asked what makes him a lightning rod. ‘‘No one knows what we’re trying to get done with this offense. No one knows my hot reads. No one knows my reads at all. No one knows what we’re trying to do with the offensive line, what we’re doing with the receivers. You guys don’t have a clue. So it doesn’t bother us. It doesn’t bother anybody in that locker room. We’re going to continue doing what we do. As long as we continue winning games, good things are going to happen.’’

Ezután a meccs után is kapta a szart, hogy a lábmunkája rossz, meg dobhatott volna még két intet. Követelem, hogy Tom Brady - aki egyébként is kiégett - neve mellé írjanak be két eladott labdát, amit ellenünk kellett volna dobnia, csak ugye mázlija volt, szóval a rekordja az már nem is számít. Alapjaiban fogom a focit megváltoztatni ezzel a javaslatomal is. Addig is Mark Sanchez.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
én közéjük tartozom. Amúgy meg légy büszke, hogy az NFC legfaszányosabb csoportját követed, és jól csinálod.

A mostani eharangozóba írtam kétszer is, de csak egy "Sz"-t jelzett ki nekem... a lényeg: lesz Pack és Vikes beharangozó is? Vagy úgy gondolod nekünk már harangoztak? 😀 😛

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Peppers Urlacher és Hester legtöbb szavazatot kapták posztjukon pro bowlra NFC-ben...19 pozicióbol 11 NFC North...hm hm hmmmanfernee
szvsz Favre, no meg a Lions győzelmi-sorozata miatt most mindenki NFC North meccset nézvandeminek
hülyeség, egyértelműen az az ok, hogy idén már én írom az NFC Northos körképeket és beharangozókat, és mindenki lázban ég hétről hétre a csoport kapcsán (már az a kevés aki olvassa 😕 )
több mint 13 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Peppers Urlacher és Hester legtöbb szavazatot kapták posztjukon pro bowlra NFC-ben...19 pozicióbol 11 NFC North...hm hm hmmmanfernee
szvsz Favre, no meg a Lions győzelmi-sorozata miatt most mindenki NFC North meccset néz

touchdown..... touchdown, bears!!