Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Peppers Urlacher és Hester legtöbb szavazatot kapták posztjukon pro bowlra NFC-ben...19 pozicióbol 11 NFC North...hm hm hmmm

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
dande: Danke! én mindig örülök, ha más csapat őrültek szeretnek és igen, szerintem olyat oda fogunk verni a rájátszásban a többiekre, hogy arról koldulnak, már csak a szarozás miatt is.
Egyébként kezdték azt is mondogatni a múltkor, hogy Urlacher is öregszik már nem csak Favre. Hát én nem tudom, kiállítanék egy meccset Urlacher kontra "szakértők"-ből. Aztán leülnék szotyizni és nézném, ahogy fordulnak a hordágyakkal.Gabez
Tom Brady is kiégett.

Remélem egy London Flecher típusú karriere lesz Briannek. Amúgy szerintem mintha még nagyobb lenne idén valamivel, de lehet, hogy csal a szemem. De a sebessége.... annál a visszafutasnál..... szerintem az egyik leglassabb játékos a csapatban. De a foci nem futóverseny, mindig ezt mondom (főleg a draft előtt). Mark Sanchez

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Sziasztok! Itt tenném fel egy játékszituval kapcsolatos kérdésemet (mivel ilyen topikot nem találtam), és remélem tudtok ebben segíteni nekem:

mi lehet az a játékszituáció, amikor a labda már földet ért, de nem vált holttá, felvéve azt tovább lehet vele futni? Van egyáltalán ilyen?

Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de ez nem világos nekem... 😊norris21
például:

- ha leütik az irányító kezéből a labdát mielőtt az még előre indult volna (forward pass), ilyenkor szabad labda van
- ha a puntnál vagy KO-nál elejti a labdát a visszahordó (muffed), illetve ilyenkor ha az ellenféltől bárki hozzáér a labdához "élővé" válik a rúgó csapat számára (pl csak megérinti azt vagy rápattan)
- bármilyen fumble-nél (abban az esetben ha a labda nem ment ki az oldalvonalon vagy az end zone mögé)
- ha az elkapó birtokolja a labdát majd kiverik a kezéből vagy elejti akkor is szabad labda
- interception-nél is ha megvolt az de utána elveszíti


ja Höri válaszából ítélve félre is értettem a kérdést 😂davemayer
Köszi, követem én is már 4 éve, de ez még nem tisztult le bennem teljesen. 😊

"ha a puntnál vagy KO-nál elejti a labdát a visszahordó (muffed) (Ez végülis egy fumble, nem?), illetve ilyenkor ha az ellenféltől bárki hozzáér a labdához "élővé" válik a rúgó csapat számára (pl csak megérinti azt vagy rápattan)(ekkor nem élő eleve a rúgó csapatnak is? => onside kick?)"

"- ha az elkapó birtokolja a labdát majd kiverik a kezéből vagy elejti akkor is szabad labda
- interception-nél is ha megvolt az de utána elveszíti"
Ezek is fumble-k, nem?
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
dande: Danke! én mindig örülök, ha más csapat őrültek szeretnek és igen, szerintem olyat oda fogunk verni a rájátszásban a többiekre, hogy arról koldulnak, már csak a szarozás miatt is.
Egyébként kezdték azt is mondogatni a múltkor, hogy Urlacher is öregszik már nem csak Favre. Hát én nem tudom, kiállítanék egy meccset Urlacher kontra "szakértők"-ből. Aztán leülnék szotyizni és nézném, ahogy fordulnak a hordágyakkal.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Sziasztok! Itt tenném fel egy játékszituval kapcsolatos kérdésemet (mivel ilyen topikot nem találtam), és remélem tudtok ebben segíteni nekem:

mi lehet az a játékszituáció, amikor a labda már földet ért, de nem vált holttá, felvéve azt tovább lehet vele futni? Van egyáltalán ilyen?

Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de ez nem világos nekem... 😊norris21
például:

- ha leütik az irányító kezéből a labdát mielőtt az még előre indult volna (forward pass), ilyenkor szabad labda van
- ha a puntnál vagy KO-nál elejti a labdát a visszahordó (muffed), illetve ilyenkor ha az ellenféltől bárki hozzáér a labdához "élővé" válik a rúgó csapat számára (pl csak megérinti azt vagy rápattan)
- bármilyen fumble-nél (abban az esetben ha a labda nem ment ki az oldalvonalon vagy az end zone mögé)
- ha az elkapó birtokolja a labdát majd kiverik a kezéből vagy elejti akkor is szabad labda
- interception-nél is ha megvolt az de utána elveszíti

most ennyi jutott kapásból az eszembe, biztos vannak itt szakavatottabb fórumozók, én csak 5 éve követem az eseményeket 😀

ja Höri válaszából ítélve félre is értettem a kérdést 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Sziasztok! Itt tenném fel egy játékszituval kapcsolatos kérdésemet (mivel ilyen topikot nem találtam), és remélem tudtok ebben segíteni nekem:

mi lehet az a játékszituáció, amikor a labda már földet ért, de nem vált holttá, felvéve azt tovább lehet vele futni? Van egyáltalán ilyen?

Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de ez nem világos nekem... 😊norris21
kérdések topik.

fut előre a labdát birtokló játékos, majd magától összeesik, labda leér.
mehet tovább amíg nem küldi földre ellenféljátékos.

egyetemen nincs ilyen.Höri
Köszi! Akkor folytatom! 😊

*ott
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sziasztok! Itt tenném fel egy játékszituval kapcsolatos kérdésemet (mivel ilyen topikot nem találtam), és remélem tudtok ebben segíteni nekem:

mi lehet az a játékszituáció, amikor a labda már földet ért, de nem vált holttá, felvéve azt tovább lehet vele futni? Van egyáltalán ilyen?

Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de ez nem világos nekem... 😊norris21
kérdések topik.

fut előre a labdát birtokló játékos, majd magától összeesik, labda leér.
mehet tovább amíg nem küldi földre ellenféljátékos.

egyetemen nincs ilyen.

több mint 13 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Sziasztok! Itt tenném fel egy játékszituval kapcsolatos kérdésemet (mivel ilyen topikot nem találtam), és remélem tudtok ebben segíteni nekem:

mi lehet az a játékszituáció, amikor a labda már földet ért, de nem vált holttá, felvéve azt tovább lehet vele futni? Van egyáltalán ilyen?

Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de ez nem világos nekem... 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Szerintem sem kell foglalkozni azzal, hogy mások esélytelennek tartanak titeket, vagy még mindig nem ismernek el - bár nyilván rosszul esik nektek, mint, ahogy nekünk is mikor mindig Vick miatt ekéznek minket, mikor nem is mi tehetünk róla, hogy nálunk játszik és örülni merünk, hogy jól 😊, - a lényeg, hogy Lovie elintézi magának, hogy itt maradjon még néhány évet, és élvezzétek amíg ez jól sül el a többi nem számít 😛 . Amúgy mikor az esélylatolgatást írtam a meccseinkre idény elején, titeket akkor is W-nek gondoltalak ellenünk, ismerve a "medvefóbiánkat", s tudva, hogy Martz és Cutler gyilkos párosítás lehet. Be is jött pláne a D összeszedve magát. Eben szerintem nagy szerepe van annka, hogy Urlacher egészséges s hát Peppers se gyenge eresztés. Sok sikert nektek a PO-ban meglátjuk ki jut tovább. S kívánom azt is, hogy ne egy idényes csoda legyen ez nálatok kell egy jó Bears 😉
több mint 13 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Megbántottalak vele?
Netán irígy vagy a győzelmi szériánkra? 😀Bazzani
Nem.
Igen. 😀

Az elkövetkezedndő években valahányszor szóba kerül majd a lions és a szimpatikusság, azonnal ugrani fogok, mint tyúk a takonyra 😀

Kicsit a következő szezonra tekintve (mert megtehetjük): van rá egy láda söröm, hogy Tommie Harris nem lesz mackó. Jár neki valami 3 milliós bónusz, miközben még Melton is lejátsza a pályáról, nemhogy Toeinia. Mikor meghallottam, hogy Melton DT lesz, a véleményem még részleteiben sem volt közölhető. Most kezd beérni Marinelli munkája. És olyan kellemetlen problémákkal küzd, hogyan adjon játéklehetőséget Wottonnak, és Harrisonnak. Nagyon jót tett, hogy elkezdtünk más stílusú falemberekket beépíteni, és nagyon jó középen a rotáció. A védőfal, de az egész front seven valami elképesztő mennyiségű passzt üt le. Van ez is olyan jó, mint egy sack.füligjimmy
Valamikor múlt héten meg is kérdezték Harrist, h szerinte mi lesz vele jövőre és valami olyan bő választ adott, h I'm done....
Igazából ő már 3-4 éve csak szenved, és ha Marinelli sem tudta megmozgatni őt, akkor senki... menjen isten hírével!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megbántottalak vele?
Netán irígy vagy a győzelmi szériánkra? 😀Bazzani
Nem.
Igen. 😀

Az elkövetkezedndő években valahányszor szóba kerül majd a lions és a szimpatikusság, azonnal ugrani fogok, mint tyúk a takonyra 😀

Kicsit a következő szezonra tekintve (mert megtehetjük): van rá egy láda söröm, hogy Tommie Harris nem lesz mackó. Jár neki valami 3 milliós bónusz, miközben még Melton is lejátsza a pályáról, nemhogy Toeinia. Mikor meghallottam, hogy Melton DT lesz, a véleményem még részleteiben sem volt közölhető. Most kezd beérni Marinelli munkája. És olyan kellemetlen problémákkal küzd, hogyan adjon játéklehetőséget Wottonnak, és Harrisonnak. Nagyon jót tett, hogy elkezdtünk más stílusú falemberekket beépíteni, és nagyon jó középen a rotáció. A védőfal, de az egész front seven valami elképesztő mennyiségű passzt üt le. Van ez is olyan jó, mint egy sack.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok a csoportgyőzelemhez.

De ha a Megatron TD...
Na jó csak vicceltem. 😀Bazzani
De ha a a Megatron TD, akkor nem lennétek szimpatikus csapat..... 😀csi77
Mi is feldughatjuk magunknak a csoportbajnoki címet, egyszerűen senki nem szimpatizál velünk. Inkább legyél szimpatikus, mint bajnok, én mindig azt mondtam. Mark Sanchez

Ma sincs edzés, csak csütörtökön és pénteken. Hja kérem, minden tisztességes amerikai hétfőn este szerette volna megnézni a Favre verést. Fogjuk fel egyfajta büntetésnek, nem szép dolog összeverni egy öregembert.füligjimmy
Már másodszotr reagálsz erre.
Megbántottalak vele?
Netán irígy vagy a győzelmi szériánkra? 😀

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Gratulálok a csoportgyőzelemhez.

De ha a Megatron TD...
Na jó csak vicceltem. 😀Bazzani
De ha a a Megatron TD, akkor nem lennétek szimpatikus csapat..... 😀csi77
Mi is feldughatjuk magunknak a csoportbajnoki címet, egyszerűen senki nem szimpatizál velünk. Inkább legyél szimpatikus, mint bajnok, én mindig azt mondtam. Mark Sanchez

Ma sincs edzés, csak csütörtökön és pénteken. Hja kérem, minden tisztességes amerikai hétfőn este szerette volna megnézni a Favre verést. Fogjuk fel egyfajta büntetésnek, nem szép dolog összeverni egy öregembert.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Gratulálok a csoportgyőzelemhez.

De ha a Megatron TD...
Na jó csak vicceltem. 😀Bazzani
De ha a a Megatron TD, akkor nem lennétek szimpatikus csapat..... 😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az én véleményem az, hogy ti vagytok az a csapat, akik a PO-ban bárkit jól elverhetnek, ha jó napot fogtok ki, de ennek az ellenkezője is igaz.

Van potenciál ebben a csapatban, és úgy érzem, hogy még ennél is többre lehet képes a Bears. Erre remek alkalom lesz a PO, hogy nagy téttel bíró meccsen mivel tudtok majd előrukkolni. 😊


Azzal meg ne foglalkozzatok, hogy nem tartanak titeket esélyesnek, stb.
Úgyse Patriots-Falcons SB lesz, ezt lemerném fogadni.
Jobb is úgy készülni, hogy nincs rajtad olyan jellegű nyomás, hogy mosta aztán mindenki titeket tart abszolút esélyesnek, és orrba-szájba ti szerepeltek a médiában, mint potenciális SB nyerő csapat.

Már csak a kemény védelem miatt is szimpatikusak vagytok, igen jó lenne egy Ravens-Bears SB. 😛

Grat a csoportgyőzelemhez! 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cutler nem az oka a bajnoki címnek, Cutler része egy győztes csapatnak. Ezt nem tudják sokan megemészteni. Ha ott vagyunk a red zone-ban, nem erőltetjük különösebben, elvesszük a három pontot, jöjjön az ST és a védelem. amikor visszakapjuk a labdát, akkor pedig lepörgetjük az órát. Nem igazán szemet gyönyörködtető. De ki nem szarja le? Mark Sanchez

Gratulálok a csoportgyőzelemhez.

De ha a Megatron TD...
Na jó csak vicceltem. 😀Bazzani
Temeg örüjjé má a győzelmi sorozatotoknak. Amúgy amilyen fújást kaptunk hétfőn is, attól elbőgted volna magad. Mondjuk a Vikingek se panaszkodhattak a túl színvonalas ítéletekre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Így van szerintem tőlünk itt ezen a fórumon sem várta senki előzetesen hogy megnyerjük a csoportot, mégsincs még annyi sem hogy legalább elismernék hogy a teljesen felforgatott és (mint ahogy anfernee is írta) totál kicserélt és LESAJNÁLT csapat eddig jól vizsgázott, mindenkit megleptek ezzel, a "szakértőket" pláne. Mi legalább akkor nem szidunk valamit ha működik, pusztán megszokásból nekik sem kéne...

4 éve nem volt PO, megbocsájtani nem kell Lovelynak de el kell ismerni a staffot legalább kiválogatta erre az idényre - neki mindig a szerződése utolsó évében kell járnia 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Engem már nem is érdekel, hogy ezek IQ fighterek, dögkeselyűk mit írnak a csapatról. Csekélyke angol tudásommal nem is azokat a cikkeket vadászom. Egyébként rájöttem nekem is ilyen pályára kellett volna állnom. Lehúzni én is letudnék bárkit bármilyen sportban.
Szerencse? Talán. Nem több, mint más csapatnak. Igazából ők saját magukat próbálják védeni ezzel, mert azért a 4-5 győzelmes csoport harmadik helyért küzdő csapat helyett divizió győztes lett. Jól mellélőttek. Peppers nem teszi oda magát már 100%osan. Hát ez sem jött be. Ahogy haladtunk a szezonban egyre kevesebb embert tudnak megtalálni a csapatból. De amikor majd kiesünk a POból (mert nincs kétségem, hogy nem nyerünk SBt 😊 ) eljön az ő idejük, hogy a POban márnem a szerencse dönt blablabla. Nyílván a Seattle vagy a Rams (nem megbántva őket) jobban megérdemli. Sőt még a Panthers is csak nekik nem volt szerencséjük. Szánalmas, ami megy a médiában. Ha csak egy faszkalapnak lenne annyi bátorsága, hogy elismeri, hogy mellélőttek a csapattal kapcsolatban... Mert van ilyen. Mondom én is 6-10et vártam.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Gratula nektek, most néztem meg csak a meccsetek, remélem playoffban összefutunk! Plusz ugye az utolsó héten tali :cool:gamerkr
a többiek nevében is megköszönöm az elismerést, egy GB fantól ez pláne jól esik, igen, reméljük mi is, hogy nagy zúzás lesz a következő közös play.
Amit viszont nem értek, hogy miért szaroznak bennünket mások egyfolytában, de komolyan,a szezon eleje óta mennek a beszólogatások. még a kommentálásban is mikor mi állunk nyerésre csak fanyalgás van. Ez a mostani játékunk például hibátlan volt, csúcsdöntés, olyan TD elkapás, amilyet Favre a legszebb éveiben vágott ki, mégsem hallok mást, hogy na jó, szerencsések vagyunk. Nem kétlem, hogy van alapja is az elmondottaknak, és lehet magyarázni a dolgokat, de legalább mikor szépen játszunk akkor esne jól egy néma főhajlítás, hogy igen, ez most tényleg összejött. 40:14, az idény elején, mikor a Saint ellen mentek ki a pályára ki merte volna elmondani, hogy Favre úgy pattan majd le rólunk, mint egy teniszlabda? Nem, ez a Bears nem ugyanaz, aki az elején volt és ezt tessék most már megjegyezni mindenkinek. Velünk innentől kezdve számolni kell!Gabez
Itt az a baj h mi csak korházcsapatokat tudunk megverni...meg amúgyis jól jött ki a schedule,a bírok is minket támogatnak etc etc.
Az nem baj h év elején max a csoport 3. helyére vártak minket,hogy Cutler és az offense első éve ez egy új rendszerben,új offensive line coach-al,új def és off coordinatorral,Omiyale-el a LT pozicióban,Fortéval mögötte aki persze csak 1 year wonder volt,Cutler meg csak pickeket tud dobálni 1ső számú elkapó nélkül és még sorolhatnám😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
Gratula nektek, most néztem meg csak a meccsetek, remélem playoffban összefutunk! Plusz ugye az utolsó héten tali :cool:gamerkr
a többiek nevében is megköszönöm az elismerést, egy GB fantól ez pláne jól esik, igen, reméljük mi is, hogy nagy zúzás lesz a következő közös play.
Amit viszont nem értek, hogy miért szaroznak bennünket mások egyfolytában, de komolyan,a szezon eleje óta mennek a beszólogatások. még a kommentálásban is mikor mi állunk nyerésre csak fanyalgás van. Ez a mostani játékunk például hibátlan volt, csúcsdöntés, olyan TD elkapás, amilyet Favre a legszebb éveiben vágott ki, mégsem hallok mást, hogy na jó, szerencsések vagyunk. Nem kétlem, hogy van alapja is az elmondottaknak, és lehet magyarázni a dolgokat, de legalább mikor szépen játszunk akkor esne jól egy néma főhajlítás, hogy igen, ez most tényleg összejött. 40:14, az idény elején, mikor a Saint ellen mentek ki a pályára ki merte volna elmondani, hogy Favre úgy pattan majd le rólunk, mint egy teniszlabda? Nem, ez a Bears nem ugyanaz, aki az elején volt és ezt tessék most már megjegyezni mindenkinek. Velünk innentől kezdve számolni kell!
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gratula nektek, most néztem meg csak a meccsetek, remélem playoffban összefutunk! Plusz ugye az utolsó héten tali :cool:

több mint 13 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és csoport elsőséghez! lényeg, hogy idén meg van a playoff, és én meglepetést is érzek még a mackóinkban! 😊
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Aki eleve gyenge csapatot lát bennünk az azért lehet amiért tegnap Ricsi is "szidta" Cutlert: nem elég egyenletes a teljesítménye. Néha a csapat is gyenge napot foghat ki (szinte bármelyik) de aki tavaly is követte a csoportot annak szembetűnő a változás, és nemcsak az eredményekben.

Szerintem tavalyhoz képest Cutler idén igazi vezére az O-nek, idén is dobál pickeket(nem annyit és főleg nem olyan kilátástalanul) de amikor kell lehet rajta érezni hogy mentálisan rendben van, a tehetségét meg eddig sem lehetett megkérdőjelezni. Ezt teszi a nyugodt háttér és ha nem azt mondják playhívásnál a fülére hogy oldd meg barátom... 😉

Azt hiszem hogy bárki ellen is játszunk senki nem mehet ellenünk biztosra az NFC-ből úgyhogy ha ki is esünk majd az elején én szoros meccset várok, főleg hogy szinte biztos hogy otthon fogadjuk az egyik WC-ost. Remélem amúgy hogy a Giantset, nem azért mert nem bírom a GB-t(... 😀 ) hanem mert jobb lenne ha visszavághatnánk nekik azért a vereségért + Eli-t tényleg utálom 😛 😂

Nem baj ha lebecsülnek minket, mi sem gondoltuk hogy idén lehet PO, de aki nézte a meccseinket tudja hogy ezt a szezont nem a legyek hordták össze, a 10 győzelemből 3 kivételével (Lions oda-vissza + GB ellen itthon) igazán jó teljesítményt és (főleg tavalyhoz képest!) folyamatos fejlődést tapasztalhattunk.
Nekünk ez már óriási előrelépés, más meg azt gondol a csapatról amit akar amíg megadják a pályán a választ :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ezt csak nektek 😀
tenorx


több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
NFC North Champions.anfernee
Ez a PO-ban pld nem sokat fog érni, de mindegy ez az én magánvéleményem. Inkább mennék bárki helyében a Bearshez idegenbe mint Atlantába.Blevi
Igen persze ez így van,csak pont az ilyen perfekt csapatok szoktak kipukkadni a végén,mint a pats a perfekt szezonban...ha ottvagy a playoffban bármi lehetséges,és hidd el sokan nem szeretnének a Bears-el játszani,kérdezd a philly fanokat...ott volt odabaszás.anfernee
Erre próbáltam célozni, nagy teljesítmény és elismerésre méltó, nincs bajom a Bears-el, csak én személy szerint nem látom az erőt, de mondom még egyszer magánvélemény.
Ja és grat a csoportgyőzelemhez, 😊