Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cutler nem az oka a bajnoki címnek, Cutler része egy győztes csapatnak. Ezt nem tudják sokan megemészteni. Ha ott vagyunk a red zone-ban, nem erőltetjük különösebben, elvesszük a három pontot, jöjjön az ST és a védelem. amikor visszakapjuk a labdát, akkor pedig lepörgetjük az órát. Nem igazán szemet gyönyörködtető. De ki nem szarja le? Mark Sanchez

Gratulálok a csoportgyőzelemhez.

De ha a Megatron TD...
Na jó csak vicceltem. 😀Bazzani
Temeg örüjjé má a győzelmi sorozatotoknak. Amúgy amilyen fújást kaptunk hétfőn is, attól elbőgted volna magad. Mondjuk a Vikingek se panaszkodhattak a túl színvonalas ítéletekre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Így van szerintem tőlünk itt ezen a fórumon sem várta senki előzetesen hogy megnyerjük a csoportot, mégsincs még annyi sem hogy legalább elismernék hogy a teljesen felforgatott és (mint ahogy anfernee is írta) totál kicserélt és LESAJNÁLT csapat eddig jól vizsgázott, mindenkit megleptek ezzel, a "szakértőket" pláne. Mi legalább akkor nem szidunk valamit ha működik, pusztán megszokásból nekik sem kéne...

4 éve nem volt PO, megbocsájtani nem kell Lovelynak de el kell ismerni a staffot legalább kiválogatta erre az idényre - neki mindig a szerződése utolsó évében kell járnia 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Engem már nem is érdekel, hogy ezek IQ fighterek, dögkeselyűk mit írnak a csapatról. Csekélyke angol tudásommal nem is azokat a cikkeket vadászom. Egyébként rájöttem nekem is ilyen pályára kellett volna állnom. Lehúzni én is letudnék bárkit bármilyen sportban.
Szerencse? Talán. Nem több, mint más csapatnak. Igazából ők saját magukat próbálják védeni ezzel, mert azért a 4-5 győzelmes csoport harmadik helyért küzdő csapat helyett divizió győztes lett. Jól mellélőttek. Peppers nem teszi oda magát már 100%osan. Hát ez sem jött be. Ahogy haladtunk a szezonban egyre kevesebb embert tudnak megtalálni a csapatból. De amikor majd kiesünk a POból (mert nincs kétségem, hogy nem nyerünk SBt 😊 ) eljön az ő idejük, hogy a POban márnem a szerencse dönt blablabla. Nyílván a Seattle vagy a Rams (nem megbántva őket) jobban megérdemli. Sőt még a Panthers is csak nekik nem volt szerencséjük. Szánalmas, ami megy a médiában. Ha csak egy faszkalapnak lenne annyi bátorsága, hogy elismeri, hogy mellélőttek a csapattal kapcsolatban... Mert van ilyen. Mondom én is 6-10et vártam.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Gratula nektek, most néztem meg csak a meccsetek, remélem playoffban összefutunk! Plusz ugye az utolsó héten tali :cool:gamerkr
a többiek nevében is megköszönöm az elismerést, egy GB fantól ez pláne jól esik, igen, reméljük mi is, hogy nagy zúzás lesz a következő közös play.
Amit viszont nem értek, hogy miért szaroznak bennünket mások egyfolytában, de komolyan,a szezon eleje óta mennek a beszólogatások. még a kommentálásban is mikor mi állunk nyerésre csak fanyalgás van. Ez a mostani játékunk például hibátlan volt, csúcsdöntés, olyan TD elkapás, amilyet Favre a legszebb éveiben vágott ki, mégsem hallok mást, hogy na jó, szerencsések vagyunk. Nem kétlem, hogy van alapja is az elmondottaknak, és lehet magyarázni a dolgokat, de legalább mikor szépen játszunk akkor esne jól egy néma főhajlítás, hogy igen, ez most tényleg összejött. 40:14, az idény elején, mikor a Saint ellen mentek ki a pályára ki merte volna elmondani, hogy Favre úgy pattan majd le rólunk, mint egy teniszlabda? Nem, ez a Bears nem ugyanaz, aki az elején volt és ezt tessék most már megjegyezni mindenkinek. Velünk innentől kezdve számolni kell!Gabez
Itt az a baj h mi csak korházcsapatokat tudunk megverni...meg amúgyis jól jött ki a schedule,a bírok is minket támogatnak etc etc.
Az nem baj h év elején max a csoport 3. helyére vártak minket,hogy Cutler és az offense első éve ez egy új rendszerben,új offensive line coach-al,új def és off coordinatorral,Omiyale-el a LT pozicióban,Fortéval mögötte aki persze csak 1 year wonder volt,Cutler meg csak pickeket tud dobálni 1ső számú elkapó nélkül és még sorolhatnám😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
Gratula nektek, most néztem meg csak a meccsetek, remélem playoffban összefutunk! Plusz ugye az utolsó héten tali :cool:gamerkr
a többiek nevében is megköszönöm az elismerést, egy GB fantól ez pláne jól esik, igen, reméljük mi is, hogy nagy zúzás lesz a következő közös play.
Amit viszont nem értek, hogy miért szaroznak bennünket mások egyfolytában, de komolyan,a szezon eleje óta mennek a beszólogatások. még a kommentálásban is mikor mi állunk nyerésre csak fanyalgás van. Ez a mostani játékunk például hibátlan volt, csúcsdöntés, olyan TD elkapás, amilyet Favre a legszebb éveiben vágott ki, mégsem hallok mást, hogy na jó, szerencsések vagyunk. Nem kétlem, hogy van alapja is az elmondottaknak, és lehet magyarázni a dolgokat, de legalább mikor szépen játszunk akkor esne jól egy néma főhajlítás, hogy igen, ez most tényleg összejött. 40:14, az idény elején, mikor a Saint ellen mentek ki a pályára ki merte volna elmondani, hogy Favre úgy pattan majd le rólunk, mint egy teniszlabda? Nem, ez a Bears nem ugyanaz, aki az elején volt és ezt tessék most már megjegyezni mindenkinek. Velünk innentől kezdve számolni kell!
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gratula nektek, most néztem meg csak a meccsetek, remélem playoffban összefutunk! Plusz ugye az utolsó héten tali :cool:

több mint 13 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és csoport elsőséghez! lényeg, hogy idén meg van a playoff, és én meglepetést is érzek még a mackóinkban! 😊
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Aki eleve gyenge csapatot lát bennünk az azért lehet amiért tegnap Ricsi is "szidta" Cutlert: nem elég egyenletes a teljesítménye. Néha a csapat is gyenge napot foghat ki (szinte bármelyik) de aki tavaly is követte a csoportot annak szembetűnő a változás, és nemcsak az eredményekben.

Szerintem tavalyhoz képest Cutler idén igazi vezére az O-nek, idén is dobál pickeket(nem annyit és főleg nem olyan kilátástalanul) de amikor kell lehet rajta érezni hogy mentálisan rendben van, a tehetségét meg eddig sem lehetett megkérdőjelezni. Ezt teszi a nyugodt háttér és ha nem azt mondják playhívásnál a fülére hogy oldd meg barátom... 😉

Azt hiszem hogy bárki ellen is játszunk senki nem mehet ellenünk biztosra az NFC-ből úgyhogy ha ki is esünk majd az elején én szoros meccset várok, főleg hogy szinte biztos hogy otthon fogadjuk az egyik WC-ost. Remélem amúgy hogy a Giantset, nem azért mert nem bírom a GB-t(... 😀 ) hanem mert jobb lenne ha visszavághatnánk nekik azért a vereségért + Eli-t tényleg utálom 😛 😂

Nem baj ha lebecsülnek minket, mi sem gondoltuk hogy idén lehet PO, de aki nézte a meccseinket tudja hogy ezt a szezont nem a legyek hordták össze, a 10 győzelemből 3 kivételével (Lions oda-vissza + GB ellen itthon) igazán jó teljesítményt és (főleg tavalyhoz képest!) folyamatos fejlődést tapasztalhattunk.
Nekünk ez már óriási előrelépés, más meg azt gondol a csapatról amit akar amíg megadják a pályán a választ :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ezt csak nektek 😀
tenorx


több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
NFC North Champions.anfernee
Ez a PO-ban pld nem sokat fog érni, de mindegy ez az én magánvéleményem. Inkább mennék bárki helyében a Bearshez idegenbe mint Atlantába.Blevi
Igen persze ez így van,csak pont az ilyen perfekt csapatok szoktak kipukkadni a végén,mint a pats a perfekt szezonban...ha ottvagy a playoffban bármi lehetséges,és hidd el sokan nem szeretnének a Bears-el játszani,kérdezd a philly fanokat...ott volt odabaszás.anfernee
Erre próbáltam célozni, nagy teljesítmény és elismerésre méltó, nincs bajom a Bears-el, csak én személy szerint nem látom az erőt, de mondom még egyszer magánvélemény.
Ja és grat a csoportgyőzelemhez, 😊
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Gratulálok a csoportgyőzelemhez.

De ha a Megatron TD...
Na jó csak vicceltem. 😀Bazzani
szépmunka😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok a csoportgyőzelemhez.

De ha a Megatron TD...
Na jó csak vicceltem. 😀

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ne vegyétek támadásnak, szép ez az eredmény, de én láttam vagy 4x idén a Bearst, nem érzem hogy olyan nagyon odabaszós csapat lenne.Blevi
NFC North Champions.anfernee
Ez a PO-ban pld nem sokat fog érni, de mindegy ez az én magánvéleményem. Inkább mennék bárki helyében a Bearshez idegenbe mint Atlantába.Blevi
Igen persze ez így van,csak pont az ilyen perfekt csapatok szoktak kipukkadni a végén,mint a pats a perfekt szezonban...ha ottvagy a playoffban bármi lehetséges,és hidd el sokan nem szeretnének a Bears-el játszani,kérdezd a philly fanokat...ott volt odabaszás.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ezt úgy mondják, mintha csereirányítók nem nyertek volna hiperszuper csapatok ellen meccseket. Amiatt meg azt hiszem nem kell magyarázkodni, hogy egyes irányítók térdenrúgják a a futót a handoff közben. Martz pedig mindig ott üti a védelmet, ahol gyengék: ha hiányzik egy corner, akkor ott. Ha egy DE hiányzik, akkor ott. Mekkora mázli. Mert ez nem edzői munka, és nem a játékosok érdeme a taktika kivitelezése. Mázli. Ezúton kérem a ligát, hogy vezessen be vereség-peches vereség - döntetlen - szerencsés győzelem - győzelem kategóriákat. Amúgy a Jets se kért elnézést, hogy Polamalu nem játszott ellenük. Közben már öt hete elkezdődött a sorsolásunk igazán nehéz része, csak közben megnyertük a divíziót. Mark Sanchezfüligjimmy
Ne vegyétek támadásnak, szép ez az eredmény, de én láttam vagy 4x idén a Bearst, nem érzem hogy olyan nagyon odabaszós csapat lenne.Blevi
NFC North Champions.anfernee
Ez a PO-ban pld nem sokat fog érni, de mindegy ez az én magánvéleményem. Inkább mennék bárki helyében a Bearshez idegenbe mint Atlantába.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Gil Brandt, NFL.com
As we expected, this is basically the wildest set of playoff scenarios we've seen in recent memory. The Bears really were fortunate to close out the division title last night, because they would have been in trouble in the final two weeks.

No de komolyan....

Viccelsz, bolondozol?! :o
Vak szerencsével nyertünk 10 meccset.... 😀

Jah, Jimmynek összefoglalom a mondókámat: Mark Sanchez.... 😀Bear
Ezt úgy mondják, mintha csereirányítók nem nyertek volna hiperszuper csapatok ellen meccseket. Amiatt meg azt hiszem nem kell magyarázkodni, hogy egyes irányítók térdenrúgják a a futót a handoff közben. Martz pedig mindig ott üti a védelmet, ahol gyengék: ha hiányzik egy corner, akkor ott. Ha egy DE hiányzik, akkor ott. Mekkora mázli. Mert ez nem edzői munka, és nem a játékosok érdeme a taktika kivitelezése. Mázli. Ezúton kérem a ligát, hogy vezessen be vereség-peches vereség - döntetlen - szerencsés győzelem - győzelem kategóriákat. Amúgy a Jets se kért elnézést, hogy Polamalu nem játszott ellenük. Közben már öt hete elkezdődött a sorsolásunk igazán nehéz része, csak közben megnyertük a divíziót. Mark Sanchezfüligjimmy
Ne vegyétek támadásnak, szép ez az eredmény, de én láttam vagy 4x idén a Bearst, nem érzem hogy olyan nagyon odabaszós csapat lenne.Blevi
NFC North Champions.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Gil Brandt, NFL.com
As we expected, this is basically the wildest set of playoff scenarios we've seen in recent memory. The Bears really were fortunate to close out the division title last night, because they would have been in trouble in the final two weeks.

No de komolyan....

Viccelsz, bolondozol?! :o
Vak szerencsével nyertünk 10 meccset.... 😀

Jah, Jimmynek összefoglalom a mondókámat: Mark Sanchez.... 😀Bear
Ezt úgy mondják, mintha csereirányítók nem nyertek volna hiperszuper csapatok ellen meccseket. Amiatt meg azt hiszem nem kell magyarázkodni, hogy egyes irányítók térdenrúgják a a futót a handoff közben. Martz pedig mindig ott üti a védelmet, ahol gyengék: ha hiányzik egy corner, akkor ott. Ha egy DE hiányzik, akkor ott. Mekkora mázli. Mert ez nem edzői munka, és nem a játékosok érdeme a taktika kivitelezése. Mázli. Ezúton kérem a ligát, hogy vezessen be vereség-peches vereség - döntetlen - szerencsés győzelem - győzelem kategóriákat. Amúgy a Jets se kért elnézést, hogy Polamalu nem játszott ellenük. Közben már öt hete elkezdődött a sorsolásunk igazán nehéz része, csak közben megnyertük a divíziót. Mark Sanchezfüligjimmy
Ne vegyétek támadásnak, szép ez az eredmény, de én láttam vagy 4x idén a Bearst, nem érzem hogy olyan nagyon odabaszós csapat lenne.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezt csak nektek 😀
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Gil Brandt, NFL.com
As we expected, this is basically the wildest set of playoff scenarios we've seen in recent memory. The Bears really were fortunate to close out the division title last night, because they would have been in trouble in the final two weeks.

No de komolyan....

Viccelsz, bolondozol?! :o
Vak szerencsével nyertünk 10 meccset.... 😀

Jah, Jimmynek összefoglalom a mondókámat: Mark Sanchez.... 😀Bear
Ezt úgy mondják, mintha csereirányítók nem nyertek volna hiperszuper csapatok ellen meccseket. Amiatt meg azt hiszem nem kell magyarázkodni, hogy egyes irányítók térdenrúgják a a futót a handoff közben. Martz pedig mindig ott üti a védelmet, ahol gyengék: ha hiányzik egy corner, akkor ott. Ha egy DE hiányzik, akkor ott. Mekkora mázli. Mert ez nem edzői munka, és nem a játékosok érdeme a taktika kivitelezése. Mázli. Ezúton kérem a ligát, hogy vezessen be vereség-peches vereség - döntetlen - szerencsés győzelem - győzelem kategóriákat. Amúgy a Jets se kért elnézést, hogy Polamalu nem játszott ellenük. Közben már öt hete elkezdődött a sorsolásunk igazán nehéz része, csak közben megnyertük a divíziót. Mark Sanchez

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sziasztok Bears fanok!

Valamelyikőtök árulja már el, mi ez a Mark Sánchez-ezés? 😊 Mi köze ennek a Woodo-babákhoz? 😛

Danke! 😂Vrijbloed
Bocs, nem hagyhattam ki, látogass el a MNF eredménykövetőbe, és nézd meg Jimmy hozzászólásait...csak így érthető igazán...első és uccsó oldalt ajánlom különösen....Bear
Hmmm, fogjuk rá, hogy értem. 😊 😂
Köszi! 😂
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sziasztok Bears fanok!

Valamelyikőtök árulja már el, mi ez a Mark Sánchez-ezés? 😊 Mi köze ennek a Woodo-babákhoz? 😛

Danke! 😂Vrijbloed
Bocs, nem hagyhattam ki, látogass el a MNF eredménykövetőbe, és nézd meg Jimmy hozzászólásait...csak így érthető igazán...első és uccsó oldalt ajánlom különösen....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sziasztok Bears fanok!

Valamelyikőtök árulja már el, mi ez a Mark Sánchez-ezés? 😊 Mi köze ennek a Woodo-babákhoz? 😛

Danke! 😂Vrijbloed
Ennek egy magyarázata van: Brett Favre.... 😀 😀 😀 😀 😀Bear
Hmmm, ettől nem lettem okosabb. 😛 😂
Sérüljön le, vagy mi? 😛
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sziasztok Bears fanok!

Valamelyikőtök árulja már el, mi ez a Mark Sánchez-ezés? 😊 Mi köze ennek a Woodo-babákhoz? 😛

Danke! 😂Vrijbloed
Ennek egy magyarázata van: Brett Favre.... 😀 😀 😀 😀 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sziasztok Bears fanok!

Valamelyikőtök árulja már el, mi ez a Mark Sánchez-ezés? 😊 Mi köze ennek a Woodo-babákhoz? 😛

Danke! 😂
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
A francért néz le minket mindenki ennyire. Aztán ha mégis elpicsázzuk a Jetset Mark Sanchezzel meg a Packerst akkor az is szerencse lesz? Hülye "szakértők".


több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Gil Brandt, NFL.com
As we expected, this is basically the wildest set of playoff scenarios we've seen in recent memory. The Bears really were fortunate to close out the division title last night, because they would have been in trouble in the final two weeks.

No de komolyan....

Viccelsz, bolondozol?! :o
Vak szerencsével nyertünk 10 meccset.... 😀

Jah, Jimmynek összefoglalom a mondókámat: Mark Sanchez.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)