Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Átrakták a meccset itteni idő szerint 22:15-re.


több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
NA és akkor pár véleményt váró kérdésem:
Jimmy írta meccs közben, hogy a talaj nem kedvez a Dnek. Ez miben nyílvánul meg? Nehezebb lekövetni az elkapók mozgását az oké, ezenkívül?
A másik pedig én nem vagyok biztos benne, hogy jót tenne az, hogyha pihennénk egy hetet. Viszont, ha 3. helyen végzünk akkor a Packersel zsinórban 2x játszunk. Vélemények?

Amúgy kíváncsi vagyok mikor találják meg a firkászok, hogy csak azért lettünk POban, mert a 16 meccsből csak 6ot játszottunk olyan ellen, akinek pozitív a mérlege.tüsi91
Még a secondary rendben is lenne (csak mikor nincs nyomás, akkor látsszik, hogy szarok). Egyszerűen a front seven nem tudja rendesen megvetni a lábát. Egy olyan védelemnél, ami a sebessége épít, ez sokszor végzetes. Egy irányváltásnál már lassabbak, a védőfal nem tud olyan lendülettel kilőni. Az LB sor ezért is nézett ki még a két héttel ezelőttinél is szarabbul, és nem láttam, hogy Sanchez egyszer is földrekerült volna. Ha a lembón jobb lesz a front seven (gyorsabb), akkor igazam van. Ha em, akkor simán formahanyatlás. Tegyük hozzá, ez a Jets O mintha direkt a Bears D ellen lenne kitalálva. Ehhez képest a 3. negyed közepétől már nem volt gond. Én a játékhívásokat is hibáztatom, teljesen felesleges 2 deep safety, úgy néz ki mégis minden meccsen szopunk miattuk egy TD-t, lehetne sokkal agresszívebben játszani.

A firkászokkal meg nem kell törődni. Idén a Packers sok meccset veszít el szorosan. Az ugye pech. Aha. Ha tavaly mi megnyerjük az összes olyan meccsünket, ami 7 ponton, vagy azon belül dőlt el, akkor a mérlegünk lett volna 12-4. Akkor mit mondjunk, a tavalyi teljesítmény szar volt, vagy csak pechesek voltunk? Szerintem szar teljesítmény volt. Tetszettek volna forradalmat, akarom mondani game winning drive-ot vezetni. Most idén a Packers peches, mert sok szoros meccset buknak. Mi meg mázlisták vagyunk. mindegy. Én szívem szerint nem játszanék velük kétszer egymás után. Vagy akkor inkább adjuk le a meccset, aztán lepjük meg őket valamivel. A by week jól jön, most végre van egy olyan edzői stáb, aki ki tudja használni az időt.

a tegnapi meccsel kapcsolatban kiemelném Manumaleumát, eszméletlen nagyokat blokkolt. Webb senkivel nem maradt ott 1 az 1ben, általában besegített Garzának, Manu meg egyedül levette a pályáról az OLB-t, nem ette meg a stuntokat, jól vette fel a blitzeket. Omi ott maradt 1 az 1ben, gyönyörűen dózerolt. CW az elmúlt mecceken úgy húz, mintha Ruben Brown tért volna vissza. Még a végén nem lesz falember draft :o

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
ha ma nyer a Packers, tudtommal már rájátszásban vannak. Ez engem nem zavar, sőt, jöjjön csak északról a szabadkártyás. A Lions is addig volt mindenkinek szimpatikus, míg el nem kezdtek nyerni. Ahogy ment a fika, hogy alig bírtuk őket megverni, egy ilyan sza... szimpatikus csapatot. Hoppá. Az NFC North nem a köcsögök játszótere :cool:
füligjimmy
nyertünk, sajnos még nem vagyunk bent, ahhoz le kell győznünk benneteket, vagy kurva nagy szükség lesz Rexy és a Saints szolgálatára...
a vastaggak szedettel teljes mértékben egyetértek, szívemből szóltál és köszönet a jókívánságokért!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Jó elemzés Tüsi, az elemzők meg bekaphatják, meg mindenki aki azt hiszi hogy ez nem eredmény. Eleve hányan gondolták szezon előtt hogy egyáltalán esélyünk lesz a POra a bazierős GB és az ugyancsak biztos SB-résztvevőnek kikiáltott Vikes mellett?

Lehet beszélni a sérülésekről, ez maximum a GBnek lehet kifogás (jogos), de ez ebben a játékban benne van( pl tavaly nálunk Urlacher...) az hogy a csapatuk jó még nem jelenti a SB-t alapból.
Megmondom őszintén ha én lennék a stratéga nem adnám fel ezt a meccset, már csak a rivalizálás miatt sem, bár lehet hogy a mi esetleges bravúrgyőzelmünk(az lenne a Lambeau-n) sem hoz semmi változást amilyen gyenge ez a Giants...
Nem örülnék egy GB meccsnek a Wild Cardon, Po-hangulat biztos meglenne de 1. ők verhetnek minket inkább 2. vissza kéne vágni a Giantsnek azért az alapszakasz meccsért +1. nem komázom Eli-t, ütni kéne az Óriásokat 😊

Kijött a lépés idén a Bearsnek (ez is kell ebben a sportban) de lesajnálni azért csak nem kéne...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
A másik pedig én nem vagyok biztos benne, hogy jót tenne az, hogyha pihennénk egy hetet. Viszont, ha 3. helyen végzünk akkor a Packersel zsinórban 2x játszunk. Vélemények?tüsi91
még egyáltalán nem biztos, hogy mi leszünk a 6-ok 😛Hurka
na basszus azt hittem 1 meccses fórba vagytok a Giantsel és a Bucssal szembentüsi91
én arra gondoltam, hogy akár még 5-ek is lehetünk, de ebből a szempontból is igaz sajnos 😊
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A másik pedig én nem vagyok biztos benne, hogy jót tenne az, hogyha pihennénk egy hetet. Viszont, ha 3. helyen végzünk akkor a Packersel zsinórban 2x játszunk. Vélemények?tüsi91
még egyáltalán nem biztos, hogy mi leszünk a 6-ok 😛Hurka
na basszus azt hittem 1 meccses fórba vagytok a Giantsel és a Bucssal szemben
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
A másik pedig én nem vagyok biztos benne, hogy jót tenne az, hogyha pihennénk egy hetet. Viszont, ha 3. helyen végzünk akkor a Packersel zsinórban 2x játszunk. Vélemények?tüsi91
még egyáltalán nem biztos, hogy mi leszünk a 6-ok 😛
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Vegyes érzelmek keringenek bennem a mérkőzést illetően. Egyrészt örülök természetesen a győzelemnek, annak, hogy a csapatnak van tartása, a kulcs playeket rendszerint megcsinálják, másrészt a defense utóbbi időkben nyújtott teljesítménye csalódás és aggodalom keltő.
Offense: A fal a legkellemesebb csalódás volt tegnap. Nyílván most lehet azzal jönni, hogy az idei Jets passrush mérsékelt, de ellenünk még a nuku rushal rendelkező csapatok is villogtak. 4. negyedben tettek ki egy statot, hogy a 3. negyedben, 0 hurry, 0 knockdown, 0 sack Jayen. Ilyen negyed tuti nem volt még idén. Szóval le a kalappal a tegnapiért. Talán az első NFL szintű teljesítmény volt a szezonban pass protection terén. A futójáték már a bye óta viszonylag jól megy. Legalábbis szélre. Forte rookie évében volt ilyen jó, mint mostanság. Gondolom Tice foglalkozott Olsennal is, mert szemmel látható a fejlődése a blokkok terén. Forte 22 yardos TDjénél is likvidálta a védőt. Cutler érdekes egy játékos. Tegnap is csinált olyan amatőr hibát, hogy égnek állt a hajkoronám. Nevezetesen az egyetlen sacknél, már réges rég kinn volt a zsebből, de ha nincs elkapód kedves Jay, hajítsd ki a pályáról és ne várd meg a sacket légyszi. Az csak mellékes, hogy majdnem safety lett. Mondjuk amilyen rakétákat odatolt...
Tegnap az első félidőben látszott, hogy nincs egy kimondott klasszis No.1. WR. Jay dobott 3-4 olyat, hogy a WRünk kezébe ment és igaz, hogy böszme jó volt a coverage, de ezt elkellene kapni és nem droppolni. Tegnap is kristálytisztán látszott, ha megy a futás, akkor a passzjátékunk is életveszély.

Na a csalódás:
A bye óta:
Bills a spreaddel megfirkált minket
Vikings: BRETT FAVRE már nem jelentett nagy akadályt és a rookie Webb se
Miami: itt jól játszottunk
Philly: még azt mondom, hogy itt is
Lions: komoly égés az első fi.ben
Pats: totális megsemmisülés (de erre azt mondom ellenük OK)
Jets: lásd Pats, de ez....

A Jets offense komoly gödörben volt, ehhez képest erősen szétszedtek minket. DL legszarabb meccse volt, Briggs totál formán kívül, amit Brian már nem bír el. Jenningsre dobálni passrush hiányában jó opció. Talán egyedül a safetyk teljesítményét lehet dicsérni. Tegnap a Cover 2 minden szarságát kihasználta a Jets, nem is értettem ebbe Marinellit. Talán lehetett volna agresszívebben védekezni.
Ezer szerencse, hogy az offense most jó passzban van és képes jelentős mennyiségű pontot felrakni a táblára.

ST: Gould tudtuk, hogy előbb utóbb hibázik majd. Belefért. Azért hálát adhatunk, hogy ilyen kickerünk van, nem úgy, mint pl. Dallasnak. Bár ebben a szezonban jóval több bizonytalansága van, mint eddig. Hester+(Manning) és a coverage team meg elképesztő. Nem tudom Graham FA lesz?
Itt jegyezném meg, hogy méltatlanul kevés szó esik arról az Úriemberről, aki 6 éve liga elit STt rak össze. Dave Toub for president.

NA és akkor pár véleményt váró kérdésem:
Jimmy írta meccs közben, hogy a talaj nem kedvez a Dnek. Ez miben nyílvánul meg? Nehezebb lekövetni az elkapók mozgását az oké, ezenkívül?
A másik pedig én nem vagyok biztos benne, hogy jót tenne az, hogyha pihennénk egy hetet. Viszont, ha 3. helyen végzünk akkor a Packersel zsinórban 2x játszunk. Vélemények?

Amúgy kíváncsi vagyok mikor találják meg a firkászok, hogy csak azért lettünk POban, mert a 16 meccsből csak 6ot játszottunk olyan ellen, akinek pozitív a mérlege.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
sztem Sport Tv lesz ebből, konq készülődhetsz 😛
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
jó kis meccset fogunk tolni jövő héten 😊
meg azután is 😀
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
Jets meccs is letudva, jöhetnek a sajtfejűek! Szabit veszek ki és bezárkózok egy láda sörrel a szobámba 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kicsit azért elemezzük ki ezt a győzelmet.

Az offense 9/10 pont. Cutler pick-six, de a 3. negyedben megvillantotta, mire lenne képes egy igazi támadófallal, pláne, ha még egy évet eltöltenek ebben a rendszerben. Statisztikailag nem olyan jó a szezon, mint tavaly - nem vicc - de egyszerűen mindenki jobban néz ki. Forte kevesebb cipelés, jobb teljesítmény, Cutler kevesebb passz, jobb teljesítmény. Olsen hatalmasat fejlődött blokkolásban. Az elkapók teljesítményével nem vagyok teljesen elégedett, egyszerűen alig bírnak elszakadni, és Hester inkább 3. számú WR, nem lesz finomabb a keze.

ST. a visszahordott TD egy blokkon múlott, Gould ziccert hibázott, Graham Pro Bowl gunner. Hesternek már minden visszahordás örömjáték.

Védelem - köp - az utolsó negyed igen, ahogy néztem, még az első negyed is. Ami közte volt.....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Na srácok ez mán igen 😀 grat
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ha jól számolok, akkor Cutler az elmúlt két meccsen 49 passzkísérletből dobott 6 darab TD-t. Látok némi összefüggést az eredményei, és a pass protection javulása között.

ha ma nyer a Packers, tudtommal már rájátszásban vannak. Ez engem nem zavar, sőt, jöjjön csak északról a szabadkártyás. A Lions is addig volt mindenkinek szimpatikus, míg el nem kezdtek nyerni. Ahogy ment a fika, hogy alig bírtuk őket megverni, egy ilyan sza... szimpatikus csapatot. Hoppá. Az NFC North nem a köcsögök játszótere :cool:

végülis nem tudtuk lepörgetni az órát, szóval mondhatni, hogy vajúdtunk a védelmük ellen. NFL.com szakértői... kár, hogy cask most tudtam megnézni.
http://www.nfl.com/gamecenter/2010122600/2010/REG16/jets@bears#tab:watch

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Jövő hétre kell egy intenzív éronrádzsörszözés. Nehogy mán a packers is bejusson a playoffba. Nem szeretném ha összefutnánk, ellenük sose lehet tudni.


több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Kicsit megkésve. Jó, hogy playoffban vagytok. 😊
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Major Wright kapott egy $10,000-os büntetést.Delete
vicc ez a liga komolyan:
Briannak is egy $10000es, Kevin Williams meg Winfield $7500 büntetés. Már lassan tényleg flag foci lesz.
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Boldog Karácsony kívánok a helyi Mackócsaládnak!
Tice munkáját én is jónak tartom, szerintem sem lehet sz*rból várat építeni....akkor lenne igazán fogalmunk a dologról, ha nem csupa backup-pal kéne megoldania a dolgot...őt ismerve egyébként, esélyes h Carimit húzzuk...imádja ezeket a Maus tank-szerű élőlényeket...
Jimmy! Ha kell valami az oltárhoz, szólj nyugodtan...szerintem egy láda sörrel tevékenyen hozzá tudnék járulni... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Boldog karácsonyt Bears fanok!


több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Major Wright kapott egy $10,000-os büntetést.Delete
Berakhatja a fa alá...anyway boldog karácsonyt medvefanok!

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Major Wright kapott egy $10,000-os büntetést.


több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nem tudom Tice mit tehetne többet,persze Webb iszonyat,csak a mérete a mázlija...de ebből az anyagból kiváncsi lennék ki hozna ki sokkal többet.Bye week alatt Tice volt aki leült Martzel és közölte vele h ébrerdjen fel,itt nem lesz semmilyen show amig ilyen fal van,és mit várjon tőlük.Azt azóta hozzák is.St Clair még Browns?😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nyílván Tice is jobb melót végezne, ha lenne miből válogatni. De míg az 5 tagú fal x számú játékosa (x=>4) szar, addig én nem várok semmi extrát. Mondjuk arra kíváncsi lennék Dzsámárkuszt ugyan ki tartja kezdőben. Nem vagyok egy Shaffer fan, de annyiszor elmondtam, hogy őt egy meccs miatt kivették, holott előtte CMIII-t is tűrhetően megfogta. A Giants elleni dologban meg úgy kompletten mindenki benne volt. Nekem már az bőven elég, hogy látom, hogy a futójátékba leheltek egy kis életet Martzal karöltve és mostanában Jayt is csak feleannyiszor verik földhöz, mint a szezon elején.
Jajjj St. Clair milyen klassz játékos volt még. 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mark Sanchez válla rosszabb, mint gondolták, így game time decision a stásusza. Namost, én megyek, veszek néhány élő csirkét, felállítok a szoba sarkában egy oltárt, és emelem ezt a vudu dolgot a következő szintre.

Dörmi, ezt a cserét olyanok dobták be a köztudatba, akik szerint Harris jó 3-4 DE lenne. Ha a támadófalból Webbet lecseréljük, már sokkal jobban fog kinézni. Amúgy én lényegesen többet vártam Tice munkájától. Tetszik, hogy hozott néhány zb elemet, és elkezdtük mozgatni a zsebet, de még tavaly is jobb teljesítményt nyújtott a fal, mint idén. A Vikingek ellen megnyertük a csoportot, de minden szakértő, meg elemző azzal volt elfoglalva, hogy cutler mechanikája milyen rossz. Mivel állandóan szteppelnie kell, hogy elkerülje a pofont, kicsit érthető. Ez az egyik. A másik, hogy fel tudnék sorolni most néhány olyan irányítót, akiknek olyan gyönyörű a lábmunkája, hogy Steve Young is magához nyúl, Trent Dilfer (aki irányítókat kritizál, baszod, honnan van bőr a képén?) már meg is fojtotta volna magát a nyakkendőjével, mint David Carradine. Csak a gyönyörű, kecses lábmunkájuk ellenére mégis több eladott labdájuk van, mint Cutlernek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Dörmi 8
Ha a hátralévő meccsek közül nyernek az Eagles, a Lions és a Vikings ellen, akkor lesz/lehet még tétje az utsó héten a sajtkukacok elleni meccsnek...(2010-11-19 19:25:29)Dörmi
Ki gondolta volna h azzal a 3 meccsel nemcsak a PO, de ráadásul a csoportelsőség is összejöhet/összejön?? 😛

Érthető h sokaknak ba***a a csőrét h ez sikerült a Bearsnek; de mindezt a QB protban simán ligautolsó (és futásnál is általában **ar), "Pro Bowler - All Pro - HoF várományos - elit" támadófal emberekből összemixelt (és jó pár hétig mindig újramixelt) OL-nal érte el, és ez az ellenfelek kritikája... 😂


Mankins nevét már a trade deadline (ha jól tévedek így hívják) közeledtével is csiripelték; Harris is része lett volna a dolognak...


Nálam is van egy pár db tű:
Mark Sanchez Mark Sanchez Mark Sanchez Mark Sanchez Mark Sanchez Mark Sanchez Mark Sanchez
Abból a voodoo babából lassan tűpárna lesz... 😀 😀

TYT CHI

Run, Jay! Run!