Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Közben Aso FA lett. Lehet, hogy ki kellene nyitni ismét a pénztárcát. Semmi bajom Jenningsel, sőt még azt mondom úgy ahogy jó is, de Ason pár évre megoldhatná az SB kérdést.

Ami a Seahawksot illeti. Bye előtt volt az a meccs, nálunk azóta változtak a dolgok. Nincs olyan csapat, akit le lehet becsülni (főleg nekünk, aka Lions), a Saints megszívta.

Mindenidők 2 legrosszabb PO csapata. 😂 😂 😂 Köcsög újságírók.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Emlékszem olyan szezonra, amikor a Seahawks szintén kétszer látogatott a Soldier Fieldre. Először csúnya zakó lett a vendégszereplés eredménye (36-7 vagy 37-6). A Div Playoffban pedig a Seahawks nagyon meglepte a macikat és egy szoros meccs lett. A Macik nyertek hosszabbításban egy mezőnygóllal. Mindkét csapatra nagyon büszke voltam, jók voltak a Macik, tetszett a játékuk és nagyon drukkoltam Nekik a továbbiakban. De a Seahawks fergetegesen jó volt, a szezon legjobb játékát mutatta.

Most pedig felejtsük el mi volt az alapszakaszban, hogy egyszer nyert a Seahawks a Soldier Fielden, de aztán "csak" 7-9 lett. Közhely: új szezon kezdődött a rájátszásban és ezt már megmutatták a fiúk a Qwesten.
Akármi is lesz a Macik elleni meccs vége, a Seahawksnak már nincs oka a szégyenkezésre, és a Seahawks tűnik kevésbé esélyesnek, de ezért ismét neki van a kevesebb veszteni valója.
Remélem jó meccs lesz!

Nagyon drukkolok a Seahawks-on kívül még a sajtfejűeknek, mert gyönyörű dolog lenne egy NFC döntő a Qwesten! 😊 Igaz ez még csak álom kategória.

De egyet ígérhetek: ha a Mackók kiverik a Seahawks-ot nagyon fogok nekik drukkolni az NFC döntőn és a Superbowl-on!Attilahawks
Ez kölcsönös,ha tovább mennétek én is nektek szurkolnék az biztos...le a kalappal,tlg nagy győzelem volt de én pont abban bízom h kétszer nem tudtok ilyen formát hozni egymás után...no meg Qwest tlg durva hely,Soldier Field más tészta...50-50...legyen már gameday basszus

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Emlékszem olyan szezonra, amikor a Seahawks szintén kétszer látogatott a Soldier Fieldre. Először csúnya zakó lett a vendégszereplés eredménye (36-7 vagy 37-6). A Div Playoffban pedig a Seahawks nagyon meglepte a macikat és egy szoros meccs lett. A Macik nyertek hosszabbításban egy mezőnygóllal. Mindkét csapatra nagyon büszke voltam, jók voltak a Macik, tetszett a játékuk és nagyon drukkoltam Nekik a továbbiakban. De a Seahawks fergetegesen jó volt, a szezon legjobb játékát mutatta.

Most pedig felejtsük el mi volt az alapszakaszban, hogy egyszer nyert a Seahawks a Soldier Fielden, de aztán "csak" 7-9 lett. Közhely: új szezon kezdődött a rájátszásban és ezt már megmutatták a fiúk a Qwesten.
Akármi is lesz a Macik elleni meccs vége, a Seahawksnak már nincs oka a szégyenkezésre, és a Seahawks tűnik kevésbé esélyesnek, de ezért ismét neki van a kevesebb veszteni valója.
Remélem jó meccs lesz!

Nagyon drukkolok a Seahawks-on kívül még a sajtfejűeknek, mert gyönyörű dolog lenne egy NFC döntő a Qwesten! 😊 Igaz ez még csak álom kategória.

De egyet ígérhetek: ha a Mackók kiverik a Seahawks-ot nagyon fogok nekik drukkolni az NFC döntőn és a Superbowl-on!
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Csatlakozom Jimmyhez....jó lesz nekünk az is, ha 1-3 ponttal hozzuk a meccset...😊
Kéne még egy normálisabb pázsit is....tessék invesztálni...
...mondjuk a NO D-line erősen harmatos volt, a sec-jükről nem is beszélve...bár mint tudjuk, ha az előbbi működik, működik a sec. is....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Seahawks (avagy a tengeri héják) ellen is annyit játszunk, hogy kezdek belebetegedni. És én nem emlékszek egy olyan meccsre se ellenük, amikor ne vérpisálás lett volna.

Matt Hasselbeck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Nem tudom ki hogy van vele de én személy szerint egy percig sem bánom hogy nem kell a V-faktor ellen játszani 😛

Nem is igazán tudom miért (ugyebár a Philly-t vertük a SEA meg kikaptunk) de sokkal jobban örülök most a Seahawks-nak, Saints-win ide vagy oda.
Ellenük simább lehet a meccs, Hassie szombaton 3 hosszú passzt engedett el, mindhárom TD lett.
Sokkal inkább az alapszakaszbeli mutatójában bízok: nem dobott 2 TD-t egyik meccsen sem...

Érdekes hogy milyen jól alakul a Bears számára beosztás, gyakorlatilag a SEA és a GB takarít előttünk, én legalábbis így fogom fel. Megérte "behozni" a GB a PO-ba, remélem kiütik az Atlantát is előlünk aztán otthon megszerezzük az NFC-t, és jöhet a Pats elleni SB.
Tegyük fel hogy a Giants jut be, most készülhetnénk az Eagles(verik a NY-ot) ellen, ha rajtuk túl is verekedtük volna magunkat a maximálisan kipihent (nem hiszem hogy a SEA ellen szenvednének otthon...) Atlanta ellen idegenben háááát...Ez így SOKKAL jobb... 😀

Remélem tanultunk az idei SEA-meccs hibáiból (Lynch) és sima W vár ránk. EZT MOST ÍGY MEG KELL NYERNI

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
szerintem pedig direkt kegyes a sors, hogy visszaadta nekünk a Seahawks-ot, az idény egyik legnagyobb pofonját kaptuk tőlük és most hazai pályán állhatunk fel velük szemben egy elszámoltatásra. Már csak a hazai nézőközönség miatt sem okozhatunk csalódást, kegyetlen dolog lesz, de a macik most kitépkedik a szárnytollait a múltkoriért.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Idén ne igyak sört, ha nem igaz, de este be akartam írni, hogy a Sehawks lesz az ellenfelünk, mert ennek van a legkisebb esélye, szóval ez fog történni. de aztán mondom magamnak, az eszemre hallgassak agyilag, Saints győzelmet betippeltem. Azért a melómat nem hagyom ott, hogy szerencsejátékos legyek.füligjimmy
Bármennyire is jó volt tegnap a Seahawks, de nagyon drukkolok annak, hogy a Packers megcsapja az Eaglest és a Seattle jöjjön a Soldierre. A képlet nagyon egyszerű: nem tudom elképzelni, hogy 2x kikapjunk tőlük otthon egy szezonban.tüsi91
Én el tudom képzelni. És jó elképzelés 😀

Jó meccsre számítok amugy 😉Duff
Meccs biztos jó lesz,de sztem ha még soldieren minket is elkapnátok az már kicsit sok lenne a jóbol mind Hassienek mind Carrollnak...de meglátjuk😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Idén ne igyak sört, ha nem igaz, de este be akartam írni, hogy a Sehawks lesz az ellenfelünk, mert ennek van a legkisebb esélye, szóval ez fog történni. de aztán mondom magamnak, az eszemre hallgassak agyilag, Saints győzelmet betippeltem. Azért a melómat nem hagyom ott, hogy szerencsejátékos legyek.füligjimmy
Bármennyire is jó volt tegnap a Seahawks, de nagyon drukkolok annak, hogy a Packers megcsapja az Eaglest és a Seattle jöjjön a Soldierre. A képlet nagyon egyszerű: nem tudom elképzelni, hogy 2x kikapjunk tőlük otthon egy szezonban.tüsi91
Én el tudom képzelni. És jó elképzelés 😀

Jó meccsre számítok amugy 😉 Érdekesek lesznek a visszahordások, a 2 legjobb returner fog szerepelni 😊 Egy ret td biztos lesz szerintem 😛
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ki mit gondold Dentnek összejön végre idén a Hall of Fame? Nekem valahogy az az érésem hogy most végre beválasztják.


több mint 13 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Véletlenül se mondjál ilyet. Így is túl magas a draftpozíciónk, ha bejutnánk a legjobb négybe, akkor még szabadügynökök se jöhetnének. Mankins, Kalil, vagy Yanda el van felejtve (ha egyáltalán elengedik őket). Már így is korlátoz minket a Top8 szabály. A legjobb az lett volna, ha bevánszorgunk 10 győzelemmel, aztán egyből kizúgunk. Így meg imádkozhatunk a drafton.füligjimmy
Simán igazad lehet, hosszútávon jobb lett volna csapatépítésügyileg. Ennek ellenére én azért magunknak fogok majd szurkolni a jövő 7en. 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Más: igencsak drukkolok a HC nélküli teameknek, hogy mielőbb jussanak vezetőedzőhöz....attól nem félek, hogy Marinénit bárki újra bevállalja most, de Martz még felmerülhet....ami még nagyobb gond, hogy Tice-t is megkínálhatják egy HC/OC állással, ami semmiképp sem jönne jól...Bear
Eddig sehol nem merült fel a neve, akkor már ezután se fog. Statisztikailag tavaly Ron Turner keze alatt amúgy jobban , vagy nagyjából ugyanúgy teljesített az offense, ami mondjuk meglepő. Másrészt az öreg jónéhány hidat felégetett a háta mögött.
Szidjuk itt Angelot, de azért nem mehetünk el szó nélkül amellett, hogy STbe azért tudott draftolni. Most az, hogy a kevésbé fontos posztokon, mint pl OL, RB, DL volt néhány rossz húzása a drafton az egy dolog, de nem hinném, hogy emiatt ennyire negatív elbírálásba kellene kerülnie. 😊tüsi91
Hehe, végülis a special team a foci alapköve 😊

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szidjuk itt Angelot, de azért nem mehetünk el szó nélkül amellett, hogy STbe azért tudott draftolni. Most az, hogy a kevésbé fontos posztokon, mint pl OL, RB, DL volt néhány rossz húzása a drafton az egy dolog, de nem hinném, hogy emiatt ennyire negatív elbírálásba kellene kerülnie. 😊
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Különösen jól szoktunk draftolni, ez tökéletesen igaz....tegyük hozzá, most azért abban a kalapban is változott a személyi anyag....no és vmit láthattunk Angelo-ból a tavalyi FA-ban, amit addig nem....most a draftnál várom uezt....lássunk vmi olyat, amit eddig nem: kifejezetten jól draftolunk...
Mellesleg akkorát nem tud hibázni, hiányposztjainkon tényleg díp a klassz....😀 Bár tegyük hozzá, hogy gondosan kikerülheti a hiányra draftolást, és húz egy QBt, RB-t, és ehhez 4 D-linement....😀
Sajnos valahol kettő közé tudom belőni a dolgot reálisan...

Más: igencsak drukkolok a HC nélküli teameknek, hogy mielőbb jussanak vezetőedzőhöz....attól nem félek, hogy Marinénit bárki újra bevállalja most, de Martz még felmerülhet....ami még nagyobb gond, hogy Tice-t is megkínálhatják egy HC/OC állással, ami semmiképp sem jönne jól...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Dan LeFevour FTW


több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A drafttal kapcsolatban pedig viszonylag szerencsések vagyunk...ugyan elég vékony a T-class, de a WR és CB kifejezetten deep, szal 2-3. körben is rátalálhatunk igazán fényes gyöngyszemekre....de mint tudjuk Angelo a 4-5. körben erős...😊
Én modjuk az S-picken is elgondolkodnék (a weak class ellenére), eddig Wright kissé papírból van, és ha Manning megy, könnyen lehet Bullocks....ezt inkább ne erőltessük...Bear
Látom a vigyori pontosvesszőt, de én újra átfutnám a draftokat, csak mióta Big Love megérkezett a Szeles Városba. Ha valaki eltérő véleményen van, nyugodtan javítson ki. Középszerűség története, avagy a Jerry Angelo sztori.
2005
Mondjuk ez a class egészen botrányos volt, bust bust hátán, össze kellene számolni, hány edző és GM állásába kerültek ezek a játékosok
1 4 Cedric Benson RB három év alatt volt 5 jó meccse, tavaly már volt egy jó éve, csak a Bengalsnál. Kirúgva
2 39 Mark Bradley WR csak elkapni nem tudott, meg egészséges maradni. Kirúgva
4 106 Kyle Orton QB Nagyon súlyos ronturnert diagnosztizáltak nála. Trade
5 140 Airese Currie WR Meh
6 181 Chris Harris FS Jó volt elengedni (viccen kívűl), megnősült, nem kurvázik meg bulizik állandóan.

2006
Na, ez az igazán nagy baj ezzel az emberrel, semmi jövőképe nincs. Még egy két éves terve se. Ami nem hiányposzt, az nem létezik. Se Kiwanuka, se Mangold nem jött, pedig Kreutz, és Ogun is harminc évesek voltak.
2 42 Danieal Manning FS most van egy tűrhető éve, amúgy jó returner. Megérte letradelni
2 57 Devin Hester DB Nem rossz, egyáltalán nem rossz
3 73 Dusty Dvoracek DT ő se tudott se egészséges, se józan maradni. Kirúgva
4 120 Jamar Williams LB ST játékos. Trade
5 159 Mark Anderson DE Egy jó éve volt. Kirúgva
2007
1 31 Greg Olsen TE Kellett neki négy év, mire leszálltak a heréi. Ilyen játékost 4 körben simán el tud hozni akárki. Nekem már akkor se tetszett, de akkor még nem tudtam, hogy békaemberekkel fogok találkozni
2 62 Dan Bazuin DE Anyáddal
3 93 Garrett Wolfe RB Semmi lehetőséget nem kap, ST
3 94 Michael Okwo LB Egy alulméretezett LB, nagyon kellett, Kirúgva
4 130 Josh Beekman G Egy tűrhető éve volt, most állástalan. Kirúgva
5 167 Kevin Payne SAF Amikor Payne volt a kezdő, elértük a mélypontot. A Rams adott érte valamit
5 168 Corey Graham CB ST, kezdett, de szánalmas volt.
7 221 Trumaine McBride CB, kirúgva

2008
1 14 Chris Williams OT Nem úgy sült el, ahogy vártuk. Talán LG poszton tud jót alakítani
2 44 Matt Forte RB Remek. De ha Benson bevált volna, ugye....
3 70 Earl Bennett WR Jó. Cutler miatt azért ő is jobban néz ki
3 90 Marcus Harrison DT Hol túl kövér, hol beteg, gondolom mikor milyen elvonási fázisban van. Kétszer kezdett, szánalmas volt, azóta gyepet alig lát.
4 120 Craig Steltz DB Meh
5 142 Zack Bowman CB kedvencem
5 158 Kellen Davis TE Kib****ul kellett egy TE

2009

3 68 Jarron Gilbert DT Edzeni nem szeretett, de ki tudott ugrani a medencéből
3 99 Juaquin Iglesias WR Kirúgva
4 105 Henry Melton DE Na, egyszer a kapanyél is elsül. jó pass rusher, megbízható kezdő sose lesz
4 119 D.J. Moore DB Jó nickel, amúgy kezdő sose lesz
5 140 Johnny Knox WR Steal.
5 154 Marcus Freeman OLB Egy alulméretezett LB. Kirúgva
6 190 Al Afalava DB Rosszabb volt, mint Payne. Kirúgva
7 246 Lance Louis G Rosszabb, mint metcalf.

Idén jött Wright, aki sokat sérült és sokat hibázik, Wotton, akiből még lehet valaki, Moore (CB), aki pályára nem lépett, és J'Marcus "Big Sexy"Webb, akinek ötvennyolcas lába van. Ezek a srácok nemigazán sztárjátékosok. A potenciál se nagyon van meg bennük, hogy azok legyenek. Azokat a sztárokat most ne is soroljuk fel, akikről lemaradtunk a hátsó körökben. Jönnek jó szabadügynökök, a Cutler-trade megmentette az állását. De draftolni, és csapatot építeni nem tud.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Bármennyire is jó volt tegnap a Seahawks, de nagyon drukkolok annak, hogy a Packers megcsapja az Eaglest és a Seattle jöjjön a Soldierre. A képlet nagyon egyszerű: nem tudom elképzelni, hogy 2x kikapjunk tőlük otthon egy szezonban.tüsi91
Én úgy fogom nézni a ma esti Packers-Phillyt, hogy tök mindegy ki nyer. Ha a Philly, akkor őket kell újra megverni, ha viszont a Packers nyer, akkor jöjjön a Seahawks, és vágjunk vissza nekik! Mindkettő ellen látok esélyt, és most már mindkettő ellen úgy vélem, hogy mi lennénk az a csapat, amelyikkel kevesebbet foglalkozna a média. Előzetesen. 😊norris21
Mondjuk alapban egy olyan szar csapattal, mint amilyen Bears nyílván kevesebbet foglalkoznak, de ez nem is baj.tüsi91
Persze, hogy nem. Sőt, jobb is ez így.
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Idén ne igyak sört, ha nem igaz, de este be akartam írni, hogy a Sehawks lesz az ellenfelünk, mert ennek van a legkisebb esélye, szóval ez fog történni. de aztán mondom magamnak, az eszemre hallgassak agyilag, Saints győzelmet betippeltem. Azért a melómat nem hagyom ott, hogy szerencsejátékos legyek.füligjimmy
Bármennyire is jó volt tegnap a Seahawks, de nagyon drukkolok annak, hogy a Packers megcsapja az Eaglest és a Seattle jöjjön a Soldierre. A képlet nagyon egyszerű: nem tudom elképzelni, hogy 2x kikapjunk tőlük otthon egy szezonban.tüsi91
Véletlenül se mondjál ilyet. Így is túl magas a draftpozíciónk, ha bejutnánk a legjobb négybe, akkor még szabadügynökök se jöhetnének. Mankins, Kalil, vagy Yanda el van felejtve (ha egyáltalán elengedik őket). Már így is korlátoz minket a Top8 szabály. A legjobb az lett volna, ha bevánszorgunk 10 győzelemmel, aztán egyből kizúgunk. Így meg imádkozhatunk a drafton.füligjimmy
Nincs ok az aggodalomra, Jimmy! Webbért majd kapunk két első kört, és minden rendben lesz...😊

T. Harris-re visszatérve, én nem vagyok olyan biztos benne, hogy kivágjuk....főleg akkor nem, ha úgy alakul, hogy nem húzunk majd D-line-ba...bár mint tudjuk ez nálunk már hobbi....😀

Angelo-ra offseasonkodására pedig most tényleg kíváncsi vagyok....tavaly itteni regnálása legjobbját fakította szerintem, szal reménykedem....jelezném, hogy egyáltalán nem állunk elöl a fizetésekkel....ha jól emlékszem, akkor valahol a mezőny második felének elején vagyunk...

A drafttal kapcsolatban pedig viszonylag szerencsések vagyunk...ugyan elég vékony a T-class, de a WR és CB kifejezetten deep, szal 2-3. körben is rátalálhatunk igazán fényes gyöngyszemekre....de mint tudjuk Angelo a 4-5. körben erős...😊
Én modjuk az S-picken is elgondolkodnék (a weak class ellenére), eddig Wright kissé papírból van, és ha Manning megy, könnyen lehet Bullocks....ezt inkább ne erőltessük...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Idén ne igyak sört, ha nem igaz, de este be akartam írni, hogy a Sehawks lesz az ellenfelünk, mert ennek van a legkisebb esélye, szóval ez fog történni. de aztán mondom magamnak, az eszemre hallgassak agyilag, Saints győzelmet betippeltem. Azért a melómat nem hagyom ott, hogy szerencsejátékos legyek.füligjimmy
Bármennyire is jó volt tegnap a Seahawks, de nagyon drukkolok annak, hogy a Packers megcsapja az Eaglest és a Seattle jöjjön a Soldierre. A képlet nagyon egyszerű: nem tudom elképzelni, hogy 2x kikapjunk tőlük otthon egy szezonban.tüsi91
Véletlenül se mondjál ilyet. Így is túl magas a draftpozíciónk, ha bejutnánk a legjobb négybe, akkor még szabadügynökök se jöhetnének. Mankins, Kalil, vagy Yanda el van felejtve (ha egyáltalán elengedik őket). Már így is korlátoz minket a Top8 szabály. A legjobb az lett volna, ha bevánszorgunk 10 győzelemmel, aztán egyből kizúgunk. Így meg imádkozhatunk a drafton.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Idén ne igyak sört, ha nem igaz, de este be akartam írni, hogy a Sehawks lesz az ellenfelünk, mert ennek van a legkisebb esélye, szóval ez fog történni. de aztán mondom magamnak, az eszemre hallgassak agyilag, Saints győzelmet betippeltem. Azért a melómat nem hagyom ott, hogy szerencsejátékos legyek.füligjimmy
Bármennyire is jó volt tegnap a Seahawks, de nagyon drukkolok annak, hogy a Packers megcsapja az Eaglest és a Seattle jöjjön a Soldierre. A képlet nagyon egyszerű: nem tudom elképzelni, hogy 2x kikapjunk tőlük otthon egy szezonban.tüsi91
Én úgy fogom nézni a ma esti Packers-Phillyt, hogy tök mindegy ki nyer. Ha a Philly, akkor őket kell újra megverni, ha viszont a Packers nyer, akkor jöjjön a Seahawks, és vágjunk vissza nekik! Mindkettő ellen látok esélyt, és most már mindkettő ellen úgy vélem, hogy mi lennénk az a csapat, amelyikkel kevesebbet foglalkozna a média. Előzetesen. 😊norris21
Mondjuk alapban egy olyan szar csapattal, mint amilyen Bears nyílván kevesebbet foglalkoznak, de ez nem is baj.
több mint 13 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Idén ne igyak sört, ha nem igaz, de este be akartam írni, hogy a Sehawks lesz az ellenfelünk, mert ennek van a legkisebb esélye, szóval ez fog történni. de aztán mondom magamnak, az eszemre hallgassak agyilag, Saints győzelmet betippeltem. Azért a melómat nem hagyom ott, hogy szerencsejátékos legyek.füligjimmy
Bármennyire is jó volt tegnap a Seahawks, de nagyon drukkolok annak, hogy a Packers megcsapja az Eaglest és a Seattle jöjjön a Soldierre. A képlet nagyon egyszerű: nem tudom elképzelni, hogy 2x kikapjunk tőlük otthon egy szezonban.tüsi91
Én úgy fogom nézni a ma esti Packers-Phillyt, hogy tök mindegy ki nyer. Ha a Philly, akkor őket kell újra megverni, ha viszont a Packers nyer, akkor jöjjön a Seahawks, és vágjunk vissza nekik! Mindkettő ellen látok esélyt, és most már mindkettő ellen úgy vélem, hogy mi lennénk az a csapat, amelyikkel kevesebbet foglalkozna a média. Előzetesen. 😊
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Idén ne igyak sört, ha nem igaz, de este be akartam írni, hogy a Sehawks lesz az ellenfelünk, mert ennek van a legkisebb esélye, szóval ez fog történni. de aztán mondom magamnak, az eszemre hallgassak agyilag, Saints győzelmet betippeltem. Azért a melómat nem hagyom ott, hogy szerencsejátékos legyek.füligjimmy
Bármennyire is jó volt tegnap a Seahawks, de nagyon drukkolok annak, hogy a Packers megcsapja az Eaglest és a Seattle jöjjön a Soldierre. A képlet nagyon egyszerű: nem tudom elképzelni, hogy 2x kikapjunk tőlük otthon egy szezonban.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Idén ne igyak sört, ha nem igaz, de este be akartam írni, hogy a Sehawks lesz az ellenfelünk, mert ennek van a legkisebb esélye, szóval ez fog történni. de aztán mondom magamnak, az eszemre hallgassak agyilag, Saints győzelmet betippeltem. Azért a melómat nem hagyom ott, hogy szerencsejátékos legyek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
Hinnye. További sok sikert kívánok e párhuzam atyjának.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem hosszabbítanak vele, és akkor olyan lesz, mint Marvin Lewis?füligjimmy
Hogy szerződése lejárta után 2 nappal újra aláír?Mikey
Vontak egy párhuzamot (mindig és mindenkivel), hogy mivel Lewis utolsó évében volt, ezért elvesztette az öltözőt, ezért szar a Bengals = ha nem hosszabbítanak vele, a Bears is szar lesz. Na, erre varrjál gombot

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson