Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szép győzelem volt, grat.
Jó kis meccsnek ígérkezik a jövő heti, mindkét csapat egy nagyon erős meccs után jön. Ha ez nálunk nem a hullámvasutazás folytatását jelenti, akkor jó szoros, pontgazdag meccs lehet.
Az meg tökéletesen egyértelmű, hogy az NFC North a király 😀Szobi22
jövőre(...) mi lesz ebben a csoportban, kész van... Jó a Lions, gondolom a Vikes sem esik szét teljesen, Packers meg a Bears meg ha nem esik vissza igazi halálcsoport lesz :cool:davemayer
Picsát.
Végigverünk mindenkit. 😀

Amúgy meg grat Nektek,meg a Packersnek is.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szép győzelem volt, grat.
Jó kis meccsnek ígérkezik a jövő heti, mindkét csapat egy nagyon erős meccs után jön. Ha ez nálunk nem a hullámvasutazás folytatását jelenti, akkor jó szoros, pontgazdag meccs lehet.
Az meg tökéletesen egyértelmű, hogy az NFC North a király 😀Szobi22
jövőre(...) mi lesz ebben a csoportban, kész van... Jó a Lions, gondolom a Vikes sem esik szét teljesen, Packers meg a Bears meg ha nem esik vissza igazi halálcsoport lesz :cool:davemayer
NFC Best
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Szép győzelem volt, grat.
Jó kis meccsnek ígérkezik a jövő heti, mindkét csapat egy nagyon erős meccs után jön. Ha ez nálunk nem a hullámvasutazás folytatását jelenti, akkor jó szoros, pontgazdag meccs lehet.
Az meg tökéletesen egyértelmű, hogy az NFC North a király 😀Szobi22
jövőre(...) mi lesz ebben a csoportban, kész van... Jó a Lions, gondolom a Vikes sem esik szét teljesen, Packers meg a Bears meg ha nem esik vissza igazi halálcsoport lesz :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szép győzelem volt, grat.
Jó kis meccsnek ígérkezik a jövő heti, mindkét csapat egy nagyon erős meccs után jön. Ha ez nálunk nem a hullámvasutazás folytatását jelenti, akkor jó szoros, pontgazdag meccs lehet.
Az meg tökéletesen egyértelmű, hogy az NFC North a király 😀

több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Néhány gondolat a meccshez....
közvetítéssel kapcsolatban: angolul néztem, szerintem ez mindent elmond, amit érzékeltetni szeretnék vele...
Tommie újra régi fényében tündökölt...passrush sajna nem volt az igazi, de ezt vártuk is....
Futás ellen őrült dominancia, jövő héten mondjuk nem ezzel lesz a legnagyobb gondunk...
Cutler néha valóban lötyögött, unatkozott, volt is egy-két fostos megoldása, de összességében nagyon szép teljesítményt láthattunk tőle....
O-line futásnál megint a helyén volt, és néhány alkalom kivételével Cutlert is kitűnően védték...
Véleményem szerint a Cb-k előtt le a kalappal, egyik legjobb meccse volt a Tillman-Jennings kettősnek...halkan jegyzem meg, ehhez a Hawks elkapói is segítettek kicsit...no meg az időjárás.....de hagy örüljünk...
RB, TE, WR: semmi óriási extra (tán Olsen kivételével), nagyjából megbízható teljesítmény....
Martz, Marinéni oké....de ahogy Jimmy is említette az eredménykövetőben, Martz-tól én is várok valami huncutságot a Packs def. ellen....így legyen...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Hali! Grat a győzelemhez!

Egy dologtól félek, mint kívülálló. Van még/lehet még 2 meccsetek. Mindannyian tudjuk, hogy Cutlerben benne van a (nagyon) rossz meccs. Ha be is juttok a Super Bowl-ba, félek, hogy pont akkor nem megy majd neki... Tudom nem kellenek a negatív hullámok, csak a realitás megvan benne. Márpedig én mindenképpen az NFC-s résztvevőnek szurkolok majd az SB-n. Úgyhogy remélem, ha ti juttok be, Cutler élete formájában fog majd játszani. 😀 😊Vrijbloed
bennem is van ezzel kapcsolatban félelem de majd meglátjuk hogy mi sül ki ebből, féltem a tegnapi teljesítményétől is aztán az egyik legjobb meccse lett medveként + Martznál egyre kevesebbszer fordul elő a bizonytalanság a játékában, még mindig benne van persze de már egyre kevésbé jellemző rá szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Helmut tényleg azt akarod mondani hogy 28-0nál illetve 35-10nél úgy hogy talán életed meccse jön tedd ugyanúgy oda magad és kockáztass azért hogy ne szerezzen pontot az ellenfél(ami nem mindig rajtad múlik alapból sem)?
Ez a mondatod a garbage timeról lehet hogy visszafelé sült el 😛 😉

Számomra teljesen logikus és megbocsájtható hogy kiengedtek amikor már józan ésszel nem maradt idő a fordításra de lehet csak azért érthető a számomra mert még mindig soccer-aggyal gondolkozok 😀davemayer
Szerintem Tüsi érti, Te ezek szerint nem. 😛 😂
szerk. amúgy meg no off, még egyszer , én sosem mondtam, hogy nem érdemlitek meg az hogy itt vagytok. Sokkal dühösebb vagyok a két balfasz koordinátorunkra!Helmut Zimmer
Szerintem ez nem sztájl kérdése elsődlegesen....
Egy west-coast is halál, ha jól játszák...
Ha a D-line megfelelően dominál a los-on, akármit játszhat az O., nem megy majd vele semmire...
Garbage time-mal kapcsolatban egyetértek Dave-vel...ha van még hátra 3 perc és 25 ponttal vezetek, akkor odaállok, megcsinálom a Tackle-t, de ennyi...nagyjából ez is történt szerintem, azért emberekkel állunk szemben, nem gépekkel....ha már tudod, hogy győztél, fejben már nem ott jársz, akármennyire is profi vagy...nem koncentrálsz, nem vagy kiélezve...ünneplés, div. rival jövő héten, stb. jár már a fejekben...
Tegyük hozzá, ha nincs garbage time, akkor vajon mi az oka annak, hogy pont akkor kezdett minden klappolni, amikor már tök mindegy volt....szerintem ez egy kicsit gyanúsan véletlen egybeesés...és ezzel nem a Hawks-t akarom cikizni....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hali! Grat a győzelemhez!

Egy dologtól félek, mint kívülálló. Van még/lehet még 2 meccsetek. Mindannyian tudjuk, hogy Cutlerben benne van a (nagyon) rossz meccs. Ha be is juttok a Super Bowl-ba, félek, hogy pont akkor nem megy majd neki... Tudom nem kellenek a negatív hullámok, csak a realitás megvan benne. Márpedig én mindenképpen az NFC-s résztvevőnek szurkolok majd az SB-n. Úgyhogy remélem, ha ti juttok be, Cutler élete formájában fog majd játszani. 😀 😊
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Gratulálok a csapatnak, jobbak voltatok! De!!! Ne ebből a meccsből induljatok ki! Tényleg sokat kapott Ricsiéktől Cutler a meccs alatt, nem is mondom, hogy igazuk volt, de nekem az a véleményem, hogy a Bears gyenge pontja éppen ő. Ez a csapat komolyabb irányítóval megállíthatatlan lenne. Na Rodgersék ellen majd sok minden kiderül!garrett27
Ne haragudj de ez sztem igy hülyeség ahogy van.Pont azért mert nem egy meccsből hanem 3 évből indulok ki Cutlerrel kapcsolatban.Nemtudom te hányszor láttad.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Helmut tényleg azt akarod mondani hogy 28-0nál illetve 35-10nél úgy hogy talán életed meccse jön tedd ugyanúgy oda magad és kockáztass azért hogy ne szerezzen pontot az ellenfél(ami nem mindig rajtad múlik alapból sem)?
Ez a mondatod a garbage timeról lehet hogy visszafelé sült el 😛 😉

Számomra teljesen logikus és megbocsájtható hogy kiengedtek amikor már józan ésszel nem maradt idő a fordításra de lehet csak azért érthető a számomra mert még mindig soccer-aggyal gondolkozok 😀davemayer
Szerintem Tüsi érti, Te ezek szerint nem. 😛 😂
szerk. amúgy meg no off, még egyszer , én sosem mondtam, hogy nem érdemlitek meg az hogy itt vagytok. Sokkal dühösebb vagyok a két balfasz koordinátorunkra!
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
sztem nem is baj azért h nem hiszik magukról msot h tökéletesek verhetetlenek stb,kis figyelmeztetés sosem árt...főleg így h tétje már nem igazán volt...sztem van garbage time playoffban is.Remélem D hozza majd azt a formát amit Lambeau-n...Cutleréknek meg biztos bassza a csőröket az a meccs

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem fejben kicsit leengedtek, de ettől függetlenül mindenképp igazat kell adni Helmutnak abban, hogy egy spread szerű offense-el szemben nagyon komoly problémáink vannak. Láttuk tegnap a meccs végén, láttuk a Bills ellen. Érdekes lesz úgy játszani Rodgers ellen, hogy a talaj nem igazán kedvez a védelmünknek. Igaz így a mi OL*ünk gyengeségei sem jönnek ki annyira.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Helmut tényleg azt akarod mondani hogy 28-0nál illetve 35-10nél úgy hogy talán életed meccse jön tedd ugyanúgy oda magad és kockáztass azért hogy ne szerezzen pontot az ellenfél(ami nem mindig rajtad múlik alapból sem)?
Ez a mondatod a garbage timeról lehet hogy visszafelé sült el 😛 😉

Számomra teljesen logikus és megbocsájtható hogy kiengedtek amikor már józan ésszel nem maradt idő a fordításra de lehet csak azért érthető a számomra mert még mindig soccer-aggyal gondolkozok 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Megint esélytelenek vagyunk gyakorlatilag, mert csak kihozzák a következtetést, hogy ezen a meccsen is Hasselbeck volt a jobb irányító, mert passzolt 300 yardot, meg 3 TD-t mellé, pedig milyen sokat droppoltak. Cutler meg majdnem dobott egy intet. Namost, ha egy meccs másfél negyede gyakolratilag garbage time, akkor összejöhetnek a szép számok. Tillman két intet hajított el (egyet Mike Williams kezébe, az mekkora volt már 😀 😀 Azon akkor is röhögnék, ha meccset buktunk volna miatta). Jenningstől meg konkrétan a bírók elvettek egy intet, de egye fene. És nálunk csak öt labdát ejtettek el, abból csak kettőt harmadik kísérletnél, szóval itt minden tökéletes volt. 😀 Bár akinek van egy csepp esze, és nem azt fújta végig egész szezonban, hogy a BEars milyen szar, és már kezd kurvára ciki lenni az egész, az elismeri, hogy patentek voltunk. 28-0, azt nem a legyek hordták össze, aztán TD-re TD-vel válaszoltunk. C. Harris megütötte a derekát, vissza se ment, remélem semmi komoly, amúgy megint különösebb sérülések nélkül megúszta a csapat a meccset. A védelemnek nem is kellett összetörnie magát, pályán se voltak. A 4. negyedig valami botrányosan sokat volt nálunk a labda. Nagyon jók voltunk.füligjimmy
Jimmy!

És azt elfelejtetted említeni, hogy a Föld is keringett éppen a Nap körül..
Ez a folyamatos lobotom hiszti meg a legszánalmasabb LOL

A Hox olyan rossz volt tegnap, ...mint minden második mérkőzésén 😀
Persze, hogy Ti nagyon jók voltatok. Szerintem nagyon jól volt felépítve a meccs , mind o ,mind d oldalról.
Senki nem vitatta el, hogy jó volt a Gameplan, fejben ott voltak a játékosok, fel voltak készítve.Szerintem, azok, akik értik is a játékot nem mondtak mást. Aki mást mond az kb. önmagát jellemzi, mint ahogy az is, aki elhiszi, hogy rájátszás meccsen van garbage time. Mondhatsz akármit, lehet, hogy leeresztettetek, de az utsó negyedben megint láttuk, hogy mi az amit nem tud a Bears D.
Nyilván érdemesebb inkább a tanulság részét nézni, mint az ekézésre koncentrálni.

Baráti üdv
H
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Gratulálok a csapatnak, jobbak voltatok! De!!! Ne ebből a meccsből induljatok ki! Tényleg sokat kapott Ricsiéktől Cutler a meccs alatt, nem is mondom, hogy igazuk volt, de nekem az a véleményem, hogy a Bears gyenge pontja éppen ő. Ez a csapat komolyabb irányítóval megállíthatatlan lenne. Na Rodgersék ellen majd sok minden kiderül!garrett27
Nézd senki sem mondja hogy Cutler elit QB, még nincs azon a szinten, többet hibázik az előtte rangsoroltaknál (pl Rodgersnél is) de ha valaki követte az elmúlt 5 évét a Bearsnek az szvsz láthatja hogy az előzőekhez képest ő komoly előrelépés. Egyik előző irányítóval sem állnánk most így. A 2006-os Bearsben sokminden klappolt, gyakorlatilag volt olyan meccs amin a D és a ST fordította meg a meccset pontokban is nem csak field poziciókkal (Cards elleni pl)! Ha akkor lett volna minimum egy közepes irányítónk (Cutler minimum az) akkor a SB-ban a Coltsot is nagyobb küzdelemre késztethettük volna.

Ez a meccs olyan volt megítélésben mint az egész eddigi szezonunk: amikor jók vagyunk akkor csönd vagy sóhajtozás (kb mind a 11 győzelmünk) amikor meg már mindegy és leadjuk az előnyt akkor meg hangos tetszés nyílvánítás (Packers ellen a Lembou-n),
és természetesen így ki kell hozni hogy mekkora mákja is volt tulajdonképpen a győztesnek.
Annak a győztesnek aki az első drivejából 1st down nélkül TD-t csinál és végig maximálisan kontroll alatt tartja a meccset a meccs 4/5-ét annak tutira mákja volt. Ugyan kérem...

Cutlerre visszatérve itt a Bears-táborban az hiszem sokunk véleménye megegyezik abban hogy Cutler ugyan nincs benne a szűkebb elitben az irányítók között (főleg megítélésben és főleg a tavalyi szezon miatt...) de benne van az a potenciál hogy el tud dönteni egy meccset a javunkra és VÉGRE nemcsak a D-en van állandóan a nyomás - ezt a képességét ha tavaly nem is ebben a szezonban szvsz bebizonyította.

Ja és köszönjük a gratuációkat a csapat nevében, sportszerűek voltatok, csak így tovább. A Saints elleni W meg az egyik legnagyobb elménye ennek a szezonnak érzésem szerint, ott mindenki elégedetten állhatott fel a székéből a NO fanoktól eltekintve.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Én is gratulálok a győzelemhez!

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Gratulálok a csapatnak, jobbak voltatok! De!!! Ne ebből a meccsből induljatok ki! Tényleg sokat kapott Ricsiéktől Cutler a meccs alatt, nem is mondom, hogy igazuk volt, de nekem az a véleményem, hogy a Bears gyenge pontja éppen ő. Ez a csapat komolyabb irányítóval megállíthatatlan lenne. Na Rodgersék ellen majd sok minden kiderül!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megint esélytelenek vagyunk gyakorlatilag, mert csak kihozzák a következtetést, hogy ezen a meccsen is Hasselbeck volt a jobb irányító, mert passzolt 300 yardot, meg 3 TD-t mellé, pedig milyen sokat droppoltak. Cutler meg majdnem dobott egy intet. Namost, ha egy meccs másfél negyede gyakolratilag garbage time, akkor összejöhetnek a szép számok. Tillman két intet hajított el (egyet Mike Williams kezébe, az mekkora volt már 😀 😀 Azon akkor is röhögnék, ha meccset buktunk volna miatta). Jenningstől meg konkrétan a bírók elvettek egy intet, de egye fene. És nálunk csak öt labdát ejtettek el, abból csak kettőt harmadik kísérletnél, szóval itt minden tökéletes volt. 😀 Bár akinek van egy csepp esze, és nem azt fújta végig egész szezonban, hogy a BEars milyen szar, és már kezd kurvára ciki lenni az egész, az elismeri, hogy patentek voltunk. 28-0, azt nem a legyek hordták össze, aztán TD-re TD-vel válaszoltunk. C. Harris megütötte a derekát, vissza se ment, remélem semmi komoly, amúgy megint különösebb sérülések nélkül megúszta a csapat a meccset. A védelemnek nem is kellett összetörnie magát, pályán se voltak. A 4. negyedig valami botrányosan sokat volt nálunk a labda. Nagyon jók voltunk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Nagyon gyönyörű meccs volt, így kell hazai pályán játszani egy PO-meccset.

Le a kalappal Cutler előtt, 2 TD+ 2 futott TD+ 0 INT - ha Vick csinálja ORDÍTÁS ha Cutler akkor sajnálkozás...hát b+... :o
Nem a kommentátoroknak kell bizonyítani hanem hozni a meccseket, de amit Olivér levágott ezen a meccsen az szánalmas volt, nem is emlékszem hasonlóan kirívó lehúzásra. Nem kell hogy szeressen egy csapatot, de mivel szakkommentátor az a MINIMUM hogy a mondanivalóját pártatlanul adja elő. Ja és nem a Béérsz nyert, nem is a Biirsz hanem a Bersz ( aki ezt csinálja állandóan - más csapat nevével is- az egy idő után rombolja a közvetítés színvonalát akármennyire is megbocsájtható hiba is).

Amíg kellett mindenki oda tette magát és ami nekem a legszembetűnőbb volt hogy játszva nyertük meg a meccset és nem vért izzadva :cool:

Derbi következik, nyerjen a jobb de ne a G(reen Bay)ators 😛 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Frozee: ne legyen igazad, ez a Bears szerintem rendkívül összeszedett volt, gyakorlatilag végig mi határoztuk meg, hogy mi történik a pályán. Én már csak akkor fogok magam alá vizelni, ha túljutunk a sajtokon és utána pedig nyerjük 85 után végre a SB-t is. Kíváncsi vagyok akkor mit mondanak majd a kommentátorok: Komolyan mondom, ha ezt megcsináljuk és megy a fika továbbra is, akkor megérdemlik, hogy belenyomjuk a fejüket a gyepszőnyegbe.Gabez
Hidd el, azt kívánom neked legyen igazad!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amúgy kövezzetek meg, de a jővő heti meccsel kapcsolatban sajnos az egész éves gondolatom van. Lehet müködik a védelem, de Cutler 50 % os, minden 2. meccsen játszik jól.
Tudom a mai győzelem kellett ahhoz hogy jővő héten lefagyjon, megcserélni nem lehetett😊))

Igyekszem örülni annak hogy eddig jutottunk, ősszel nem gondoltam volna.frozee
Az alapszakaszban 11 győzelem: 22 TD/7 INTs, passer rating 105.1.
5 vereség: 1 TD/9 INTs, passer rating 48.2.

És a támadófal nem állt össze, csak a by week után. A Redskins elleni meccs kivételével ő megnyeri nekünk a meccseket, és nem elveszíti.

A közvetítéssel meg ne foglalkozzunk, ahol egy Mészöly Kálmán, aki saját bevallása szerint csak háromszor bundázott dolgozhat, azzal a csatornával nem kell különösebben foglalkozni. Legalább nem kellett streamelni.füligjimmy
Na ezt beakartam írni még meccs előtt, hogy idén csak az az egy meccs ment el rajta. Bár ott Lovie és Martz is saras volt.
Egyébként amikor az offense line önmagukhoz képest jól játszik Cutlernak még rossz meccse nem volt (talán csak a Skins meccs vmennyire). Számomra itt van a kulcs.
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Frozee: ne legyen igazad, ez a Bears szerintem rendkívül összeszedett volt, gyakorlatilag végig mi határoztuk meg, hogy mi történik a pályán. Én már csak akkor fogok magam alá vizelni, ha túljutunk a sajtokon és utána pedig nyerjük 85 után végre a SB-t is. Kíváncsi vagyok akkor mit mondanak majd a kommentátorok: Komolyan mondom, ha ezt megcsináljuk és megy a fika továbbra is, akkor megérdemlik, hogy belenyomjuk a fejüket a gyepszőnyegbe.Gabez
Ti lesztek az NFL történetének lexarabb bajnoka! 😛
Főleg, ha Olivér megy Dallasba! 😊
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
Frozee: ne legyen igazad, ez a Bears szerintem rendkívül összeszedett volt, gyakorlatilag végig mi határoztuk meg, hogy mi történik a pályán. Én már csak akkor fogok magam alá vizelni, ha túljutunk a sajtokon és utána pedig nyerjük 85' után végre a SB-t is. Kíváncsi vagyok akkor mit mondanak majd a kommentátorok: Komolyan mondom, ha ezt megcsináljuk és megy a fika továbbra is, akkor megérdemlik, hogy belenyomjuk a fejüket a gyepszőnyegbe.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szép volt medvék. Jövőhét azért kemény lesz 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látszik, hogy Ricsiék nemcsak a sasokat "kedvelik" 😊 Amúgy semmi különös nem történt nálatok tavalyhoz képest csak egy MM és egy RM a különbésg (na jó meg egy Peppers) de ennyi úgy tűnik elég gratula, élvezzétek míg lehet mert jövőre most már valóban mi jövünk (legalábbis remélem ha találunk egy épkézláb DC-t) 😛