Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Carroll jelezte, hogy rúgni fog Hesternek....rúgjon csak...remélem, nem csak ködfelhő-gyártásban volt...mondjuk kvára bírom azt a fickót, kár, hogy most az ellen HC-ja...😊
Hesterhez visszatérve: szerintem kickoffnál mostmár felejtsük Manninget a rájátszásban, hagyjuk Devint érvényesülni... 😂Bear
Remélem csak hülyéskedik Pete mester! 😊

Az alapszakaszbéli meccsen odarúgtunk - ha jól emléxem egy puntot - Hesternek aztán tudjuk, hogy mi lett a vége.

Mondjuk arra is kíváncsi leszek, hogy ti adtok-e labdát Washingtonnak.Sonics
rugjuk csak, a NO nem birta kihozni a kickoffokat a 20yardosrabraxa88
Sörök ST >>> Szentek ST. Nem is tudom volt-e idén olyan kickoff returnunk, ami saját 20asunkon belül meghalt. Bárki is legyen KR (Manning vagy Hester) bízhatunk egy jó mezőnypozíció elérésében.
Legutóbb Ryan állati jól puntolt ellenünk. 4 puntja volt 10en (!) belül. Lett is belőle safety. :/ . Mondjuk a végén Hester TDjénél Bennett büntett: http://www.youtube.com/watch?v=yJa81h1cato
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Carroll jelezte, hogy rúgni fog Hesternek....rúgjon csak...remélem, nem csak ködfelhő-gyártásban volt...mondjuk kvára bírom azt a fickót, kár, hogy most az ellen HC-ja...😊
Hesterhez visszatérve: szerintem kickoffnál mostmár felejtsük Manninget a rájátszásban, hagyjuk Devint érvényesülni... 😂Bear
Remélem csak hülyéskedik Pete mester! 😊

Az alapszakaszbéli meccsen odarúgtunk - ha jól emléxem egy puntot - Hesternek aztán tudjuk, hogy mi lett a vége.

Mondjuk arra is kíváncsi leszek, hogy ti adtok-e labdát Washingtonnak.Sonics
rugjuk csak, a NO nem birta kihozni a kickoffokat a 20yardosra
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Carroll jelezte, hogy rúgni fog Hesternek....rúgjon csak...remélem, nem csak ködfelhő-gyártásban volt...mondjuk kvára bírom azt a fickót, kár, hogy most az ellen HC-ja...😊
Hesterhez visszatérve: szerintem kickoffnál mostmár felejtsük Manninget a rájátszásban, hagyjuk Devint érvényesülni... 😂Bear
Remélem csak hülyéskedik Pete mester! 😊

Az alapszakaszbéli meccsen odarúgtunk - ha jól emléxem egy puntot - Hesternek aztán tudjuk, hogy mi lett a vége.

Mondjuk arra is kíváncsi leszek, hogy ti adtok-e labdát Washingtonnak.Sonics
Szinte tuti, hogy igen...nálunk alapfilozófia, h a spec. team nem fél, mindenkinek odarúgja....még akkor is ezt csinálnánk szerintem, ha Hester a másik oldalon lenne....mondjuk ha valaki, akkor Washington hajaz a 2. returner címre....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Carroll jelezte, hogy rúgni fog Hesternek....rúgjon csak...remélem, nem csak ködfelhő-gyártásban volt...mondjuk kvára bírom azt a fickót, kár, hogy most az ellen HC-ja...😊
Hesterhez visszatérve: szerintem kickoffnál mostmár felejtsük Manninget a rájátszásban, hagyjuk Devint érvényesülni... 😂Bear
Remélem csak hülyéskedik Pete mester! 😊

Az alapszakaszbéli meccsen odarúgtunk - ha jól emléxem egy puntot - Hesternek aztán tudjuk, hogy mi lett a vége.

Mondjuk arra is kíváncsi leszek, hogy ti adtok-e labdát Washingtonnak.

több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Carroll jelezte, hogy rúgni fog Hesternek....rúgjon csak...remélem, nem csak ködfelhő-gyártásban volt...mondjuk kvára bírom azt a fickót, kár, hogy most az ellen HC-ja...😊
Hesterhez visszatérve: szerintem kickoffnál mostmár felejtsük Manninget a rájátszásban, hagyjuk Devint érvényesülni... 😂


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát ez a Beers megalol 😂

más: Starksot még fel is hívta a Bears FO a Draft 6. körében, hogy behúzzátok. Aztán ugye LeFevour ment 😛

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5044/keso_banatSzobi22
annyira nem bánat,Taylor mögött nem nagyon lenne hely,Khalil pályára sem lép mögötte,Wolfe ST...mondjuk Lefevour kurvára felesleges volt az igaz...anfernee
persze, nem is azért írtam, el vagytok látva backekkel (bár Taylor ugye már 31). Inkább érdekességként írtam ide 😊Szobi22
Csak ugye Taylor azért is lett hozva, mert tele van a csapat kölykökkel. Hiába no, draftolni tudni kell, de szerencse is kell az élethez.

Na, hetvennegyedszerre sikerült beilleszteni. Ez a kép azért vicces, mert igaz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Hát ez a Beers megalol 😂

más: Starksot még fel is hívta a Bears FO a Draft 6. körében, hogy behúzzátok. Aztán ugye LeFevour ment 😛

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5044/keso_banatSzobi22
annyira nem bánat,Taylor mögött nem nagyon lenne hely,Khalil pályára sem lép mögötte,Wolfe ST...mondjuk Lefevour kurvára felesleges volt az igaz...anfernee
persze, nem is azért írtam, el vagytok látva backekkel (bár Taylor ugye már 31). Inkább érdekességként írtam ide 😊Szobi22
Jaja, Hestert igy vitte majdnem a Titans,aztán White-ot vitték mégis,ott mázlink volt😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hát ez a Beers megalol 😂

más: Starksot még fel is hívta a Bears FO a Draft 6. körében, hogy behúzzátok. Aztán ugye LeFevour ment 😛

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5044/keso_banatSzobi22
annyira nem bánat,Taylor mögött nem nagyon lenne hely,Khalil pályára sem lép mögötte,Wolfe ST...mondjuk Lefevour kurvára felesleges volt az igaz...anfernee
persze, nem is azért írtam, el vagytok látva backekkel (bár Taylor ugye már 31). Inkább érdekességként írtam ide 😊

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Hát ez a Beers megalol 😂

más: Starksot még fel is hívta a Bears FO a Draft 6. körében, hogy behúzzátok. Aztán ugye LeFevour ment 😛

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5044/keso_banatSzobi22
annyira nem bánat,Taylor mögött nem nagyon lenne hely,Khalil pályára sem lép mögötte,Wolfe ST...mondjuk Lefevour kurvára felesleges volt az igaz...

OFF van egy Petyával kínából rendelt kék varrott Cutler mezem 48 as(M) méretben a rendelési 8000 ft-os árért,ha valakit érdekel pm...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hát ez a Beers megalol 😂

más: Starksot még fel is hívta a Bears FO a Draft 6. körében, hogy behúzzátok. Aztán ugye LeFevour ment 😛

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5044/keso_banat

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ma reggeli szösszenet egy kereskedelmi rádió hölgy bemondójától:

"... bejutott a rájátszás következő körébe, ahol már ott vannak a csikágói sörök..."

😀Witchdoctor
hát ez van, ha a kommentátor bírsz-nek ejti.. 😀😀
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
legyen már vasárnap,Chicago meg sör

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Ez szinte üti a Bajnokok Libáját (még mindig szakadok pedig dolgozni kéne...) 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szép sétálóidőnk lehet a meccsen:

korai előrejelzés
-5/-11, lehet havazás is....

http://www.weather.com/outlook/events/nfl/gameforecast/60605?eventid=364993

Csikágó Sör futball...😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ma reggeli szösszenet egy kereskedelmi rádió hölgy bemondójától:

"... bejutott a rájátszás következő körébe, ahol már ott vannak a csikágói sörök..."

😀Witchdoctor
áááá neee, ez mekkora beteg áááá 😂 😂 😂davemayer
Chicago Bííííírsz
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Ma reggeli szösszenet egy kereskedelmi rádió hölgy bemondójától:

"... bejutott a rájátszás következő körébe, ahol már ott vannak a csikágói sörök..."

😀Witchdoctor
áááá neee, ez mekkora beteg áááá 😂 😂 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Ma reggeli szösszenet egy kereskedelmi rádió hölgy bemondójától:

"... bejutott a rájátszás következő körébe, ahol már ott vannak a csikágói sörök..."

😀

több mint 13 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
.füligjimmy
.tüsi91
Így van, egyetértek én is!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Ez max annyiban igaz h mind2 ki tud esni tartósan a ritmusból, de játékstílusra ég és föld. Cutler tipik gunslinger, míg Cassell tipik West Coast QB.empty taxi
Igen, nem is játékstílusra gondoltam itt, hanem pl. erre, hogy mindkettő elég kétarcú: az alapszakaszban összességében most jól teljesítettek, bevezették a csapataikat a PO-ba, de láthattuk tegnap, hogy Cassell ezen a meccsen éppen a negatív oldalát mutatta, és máris búcsúzhattak a rájátszástól. Ezért van bennem ez a dilemma (meg gondolom még sokakban), hogy Cutler vajon a jobbik arcát mutatja majd, vagy a "Cutleres hülyeségeket" hozza, és úgy jár, mint Cassell...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Amúgy szerintem össze fog jönni a Bears-Packers NFC-döntő, bár azt azért megjegyezném, hogy Cutler az én szememben egy Cassel-klónvassadi27
Ez max annyiban igaz h mind2 ki tud esni tartósan a ritmusból, de játékstílusra ég és föld. Cutler tipik gunslinger, míg Cassell tipik West Coast QB.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
A Seahawks (avagy a tengeri héják) ellen is annyit játszunk, hogy kezdek belebetegedni. És én nem emlékszek egy olyan meccsre se ellenük, amikor ne vérpisálás lett volna.

Matt Hasselbeckfüligjimmy
Az érzés kölcsönös. 😊

És bár volt egy csúnya Seahawks zakó a Soldier Fielden, de többnyire azt hiszem 3 pont volt a különbség a végeredményben. Most is ennyit várok.
Szerintem utolsó pillanatos FG, vagy a hosszabítás 2. drive-ját zárja le FG.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Közben Aso FA lett. Lehet, hogy ki kellene nyitni ismét a pénztárcát. Semmi bajom Jenningsel, sőt még azt mondom úgy ahogy jó is, de Ason pár évre megoldhatná az SB kérdést.tüsi91
Stip-stop, lefoglalva... 😊

Amúgy szerintem össze fog jönni a Bears-Packers NFC-döntő, bár azt azért megjegyezném, hogy Cutler az én szememben egy Cassel-klón, és ha ő is olyan napot fog ki, mint a kolléga tegnap, akkor lehet, hogy pihenőhét, elit D, stb. ide vagy oda, a Sehawks újabb csodát tesz. De ez csak egy halk, erősen zárójeles megjegyzés volt.
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Csatlakozom Tüsihez....szerintem is akkor tennénk fel a koronát a szezonra, ha bejutnánk a Conf. döntőbe...mondjuk akkor sem zuhannék meg, ha most búcsúzunk, mert idén reálisan nagyjából elértük a határainkat....persze ezt szigorúan a szezon előtti elvárásaimhoz képest mondom....PO-ban már bármi....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem győzelem esetén se essünk a szimultán autofelláció hibájába, hagyjuk ezt meg másoknak, vereség esetén se menjünk a Dunának (vagy bármely más közelünkben lévő természetes vízfolyásnak). Van olyan vereség, amiből hosszútávon lehet profitálni (főleg, ha balfasz a management).füligjimmy
Bár nem erre írtad, de más szemszögből idén is volt olyan vereség, amelyből profitáltunk. Éppen a hétvégi ellenfél és a Skins elleni volt az. Én szerintem a csapat képes arra, hogy túl lépje ezt az akadályt, bármennyire is megnövekedtek az elvárások. Vannak nálunk olyan emberkék, főleg a defense oldalán, akik megértek playoff meccset és remélem hogy a fiatal Offense is feltud nőni a feladathoz. Ettől függetlenül nekem a legnagyobb bizodalmam Martzban és Marinelliben van. Most volt 2 hetük felkészülni, látták az aktuális ellenfelet. Bármennyire is többet kaptunk ettől a szezontól, mint azt vártuk előzetesen, de csalódott lennék egy darabig, ha még legalább 1 meccset nem játszanánk ezen kívül ebben a POban.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Közben Aso FA lett. Lehet, hogy ki kellene nyitni ismét a pénztárcát. Semmi bajom Jenningsel, sőt még azt mondom úgy ahogy jó is, de Ason pár évre megoldhatná az SB kérdést.

Ami a Seahawksot illeti. Bye előtt volt az a meccs, nálunk azóta változtak a dolgok. Nincs olyan csapat, akit le lehet becsülni (főleg nekünk, aka Lions), a Saints megszívta.

Mindenidők 2 legrosszabb PO csapata. 😂 😂 😂 Köcsög újságírók.tüsi91
Először legyen kollektív szerződés. Aztán jöhet egészen nyugodtan, mert én fél oldalon keresztül tudnám sorolni a Jenningsel kapcsolatos problémáimat.

Nekem teljesen lelohadt a lelkesedésem mára, tegnap még így tomboltam
http://www.youtube.com/watch?v=ekSajlXtv2A
Szerintem győzelem esetén se essünk a szimultán autofelláció hibájába, hagyjuk ezt meg másoknak, vereség esetén se menjünk a Dunának (vagy bármely más közelünkben lévő természetes vízfolyásnak). Van olyan vereség, amiből hosszútávon lehet profitálni (főleg, ha balfasz a management).

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson