Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Ja, amúgy Attilahawks: A maci repülés közben úgy meggolyózta a madaratokat, hogy egy év kell, mire újra repülni tud majd 😊
brk: remélem ez lesz az év meccse!Gabez
Hát ez van ! 😕
Azért olyan szomorú nem vagyok, majd jövőre jobban megy.
Jövő héten csomagoljátok be a sajtfejűeket!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Nyílván semmi esélyünk nem lesz egy ilyen kimondhatatlanul fantasztikus Packers ellentüsi91
ez a beszéd
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Gratulálok!

Remélem jövő héten nyertek, majd a Superbowl-on is!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Totál sikeres szezonunk van. Nyílván semmi esélyünk nem lesz egy ilyen kimondhatatlanul fantasztikus Packers ellen, de amit vártunk azt hoztuk. Elvertük a Seahawkst.
Martz egyébként kurva sablonos. De tudtam, hogy play action passz lesz Kellen Davisnek. 😀. Amúgy zseni az öreg, tuti a szerződés hosszabbítás neki. Tudtuk, láttuk, megy a futás, akkor olyan nagy baj nincs. Nem kellenek 20-25 yardos futások elég a 3-4-5, de az állandóan, üzembiztosan. Most itt a végén kapjuk a yardokat, meg a pontokat, de kit érdekel. Jólvan azért ennyire nem kelett volna leszarni a végét.

Igen rossz helyről draftolunk. 😛 😂

Ilyen minden szempontból SZAR csapat, mint a Bears.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
brk: remélem ez lesz az év meccse!Gabez
hát nektek igen, nekünk az majd Dallasban lesz 😀
najó nem kell a trash-talk, örüljetek most a győzelemnek, aztán majd jövő héten kiderül minden 😊
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
De most komolyan, miért nem a Kovács Sanyi a kommentátor? minden örömem el van rontva attól, hogy folyamatosan fikázzák a csapatot még 21:0-nál is. Cutler gyenge, ezzel máshol labdába sem rúgna, sajnálják, hogy ilyen gyenge meccset kell nézniük a nézőknek, stb, folyamatos nyünyögés, mintha én más meccset néznék, mint amit ők! na most nézem, most szerzett a meccs végén egy touchdown-t a Seahawks, mire őrjöngés megy, hogy végreeeee!!!! feltámad és megmutatja mire is képes.....menjenek a p.ba, de komolyan!

Ja, amúgy Attilahawks: A maci repülés közben úgy meggolyózta a madaratokat, hogy egy év kell, mire újra repülni tud majd 😊
brk: remélem ez lesz az év meccse!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
here we come 😊
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Félidőig nagyon sima meccs, mintha a Seahawks minden puskaporát ellőtte volna a Saints ellen. Érik az NFC North-os belharc a főcsoport-döntőben.
több mint 13 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Nézi valaki a Comedyt most? Nagyon nagy ez a Jim szerint a világ rész. Bears.Packers rivalizálás van benne 😀FViktor93
Néztem, nagyon tetszett. 😊



Már csak percek kérdése és kezdés, bárki bármit is mond, szerintem, már ott tart a csapat, hogy a mai meccset meg kell nyerni ahhoz, hogy egy csepp keserű szájíz se legyen a szezon után. Annak ellenére, - hogy bár én bíztam előre is a pozitív mutatós szezonban, mert Favre és a Vikingek összeomlását én valahogy tudtam előre -, hogy már a playoff is ajándék. De ma győzni kell!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
nyerjetek csak, legalább 1 hétig utána olthatjuk kölcsönösen egymást konqal, utána meg csak én őt 😛
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
http://www.fanfeedr.com/nfl/2011/01/16/chicago-bears-wide-receiver-rashied-davis-81-is-seen-on-the-fiel
jóóó 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
...Attilahawks

De kár hogy ki lett véve a mínusz gomb... 😛Delete
Azért a medvéid nem ilyen felemelt melső lábakkal várják majd a tengeri madárkák rohamait!
😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most kaptam a képet Seattle-ből:



Remélem így is lesz !

Azért a Macik ellen nem lesz könnyű !Attilahawks
Ha ilyet fényképeztek volna élőben...... na,attól le lennék nyűgözve. Meg egy kicsit beszarva. Mutáns sasok (tengeri héják?) támadása, főszerepben Lorenzo Lamas

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
...Attilahawks

De kár hogy ki lett véve a mínusz gomb... 😛


több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Most kaptam a képet Seattle-ből:



Remélem így is lesz !

Azért a Macik ellen nem lesz könnyű !
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nézi valaki a Comedyt most? Nagyon nagy ez a Jim szerint a világ rész. Bears.Packers rivalizálás van benne 😀
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nyílván lehetett volna jobban erőltetni a futást, de 1 yardokat futottunk, bármilyen szituációt, bármilyen helyzetet nézünk. A futójátékunk egyenlő volt gyakorlatilag egy incomplete passzal.

Lynch ha jól emlékszem 80+-os meccset csinált, pont az volt a baj hogy tudott Hassie passzolni (Williamsnek pl) mert figyelni kellett a futásra. Jól ment ott Lynch szvsz, sokszor oldottak meg vele fontos yardokat.davemayer
Ma sem fogunk mást játszani. Elsősorban megállítani a futójátékot, kikényszeríteni a 3&long szituációkat. A defense egyszerű dolgokat játszik, de azt tudja. Kérdés a már sokszor említett talaj állapota. A DL nem tudta dominálni a már említett alapszakasz meccset, ez döntött. A futójátékról: Lynch: 17/44 1 TD, Forsett 10/67 1 TD. Short szitukat oldott meg Lynch, amit ma is megfog. Forsett viszont fájó pont volt.

Amit Briggsről írtál szerintem ez nem igaz. Urlacher jelenléte tényleg fontos, Briggsé is, de közel sem annyira. Pl. tavaly, amikor sérült volt Briggs és J-Will ugrott be helyette, sokkal jobb volt, mint Briggs a szezon bármely meccsén. Igaz, ah jól emlékszem a cseppet sem rettegett Rams offense ellen volt az a meccs, de Steven Jacksont az első negyedben kb 4szer csapta le úgy a LOSnál, hogy öröm volt nézni.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
...davemayer
...tüsi91
Beszéltünk a playcallingról anno sokat, nekem meggyőződésem hogy csak és kizárólag akkor hívtak futást amikor 90%ban lehetett tudni hogy az fog következni - nézz vissza egy bye week előtti meccset, lehet tudni mi fog következni! most néztem vissza a Dallas ellenit, aminél én ugráltam örömömben és nem értettem hogy voltunk ilyen jók hogy nyertünk. Hát most visszanézve azon csodálkozom hogy egyáltalán nyertünk... Ahhoz képest pl a Jets-meccs (ahol a D szar volt...) ég és föld.
Sokat változott a dolog remélem ezt be is bizonyítják ma. A line is jobb lett de szerintem legalább annyira számít az hogy már nem csak "kamu"-futásokat hívnak ("mennyé és fuss bele a késbe")

Lynch ha jól emlékszem 80+-os meccset csinált, pont az volt a baj hogy tudott Hassie passzolni (Williamsnek pl) mert figyelni kellett a futásra. Jól ment ott Lynch szvsz, sokszor oldottak meg vele fontos yardokat.

Briggs & Urlachert (együtt is érdemes beszélni róluk) lehet fikázni de én nyugodtabb vagyok ha ők így együtt ott vannak a pályán. Iwuh tényleg jól helyettesítette de azt hiszem Briggsről is elmondatjuk azt amit Urlacherről: a puszta jelenléte sokat ér a pályán.


Nem leszek eredményt követni, megyek ismerősökhöz drukkolni, mindenkinek "eredményes" meccsnézést kívánok! 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
...davemayer
Már leírtam korábban, amikor kiderült, hogy Briggs Pro-Bowl meghívót kapott, hogy szar volt idén. Nyílván kihozták a 2 bukott hazai meccsből, hogy azért kaptunk ki mert nem játszott... Ha ő van ugyanígy kikapunk. Egyszerűen én nem értem. A bye előttig azt mondom, hogy elfogadhatóan játszott, de azóta... Iwuh remekül helyettesítette az 2 említett meccsen: 10+ tackle, sack, FF. Amit Jimmy írt még ehhez, hogy ami mindig is jellemző volt rá a nagy playek, azok nincsenek meg az elmúlt 2 szezonban. Tavaly még rálehet fogni, hogy körbe volt véve a szerencsétlenekkel, de idén.

A playcallingos dolog azért kicsit összetettebb: A bye előtt a Panthers meccset leszámítva hoztunk talán futásonként átlagban 1,5 yardot. A 3 már kirívóan sikeres kísérlet volt. Az ellenfél DLje megállította a futást, nem is kellettek az LBk. Innentől mivel ugye a 4 man rush már megoldhatatlan probléma volt sokszor a passzjáték is akadozott. Martz belátta, hogy amit elgondolt és az elején ragaszkodott hozzá, az itt halál. Abban a 2 hét szünetben szerintem az öreg nem aludt, a nap 30 órájában dolgozott, Tice-al életet leheltek a futójátékba, Williams LGbe való irányítása is pozitívan sült el a mi szintünkön. Szélre hatékonyan futunk, jól mozognak az OL emberek ilyes fajta blokkolásnál. Manumaleuna azóta játszik elfogadhatóan, Olsen is sokat fejlődött, nőttek a variációs lehetőségek, Forte is belendült. Innentől kezdve, pedig Jaynek is sokkal könnyebb + az elkapók is kezdenek ráérezni, ha szarban van az irányítód segíts neki. Nem bonyolult, de kellett hozzá 1,5 év. Illetve csak 0,5, mert Turner alatt nem csodálom, hogy nem sikerült erre a problémára megoldást találni. Le a kalappal Martz előtt azért, amit itt tett, arról meg se ő, se Tice nem tehet, hogy az OL játékosok olyanok amilyenek. Bár, hogy Webbet melyikük tartja kezdőben arra roppant kíváncsi lennék.

A Lynches dologban nincs igazad. Lynch abszolút kordában volt tartva. Nyílván volt 3-4 olyan futás ami -3 yardon meglehetett volna, ha az adott HB az nem Lynch, de ő kihozott belőle egy 0 yardos futást, de őt megállítottuk, ellentétben Forsettel. Azon a meccsen Mike Williams szétszívatta Tillmant, ma összeáll megint ez a duett. Kíváncsi leszek.

Ha az OL jól játszik tuti nyerünk, ha nem, akkor bármi lehet.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Komolyan mondom van esélyünk hazai pályán végigvinni egy PO-ot, ki gondolta volna ezt augusztusban...
Nem izgat ki mit mond erről a meccsről, tudom hogy PO meg minden de ezt a meccset hoznia kell annak aki úgy érzi hogy itt a helye.
Amit senki sem említ az az hogy az előző meccsünkön nem játszott Briggs + láttam egy statisztikát a playhívásokról:
amikor túlsúlyba került a passz 1-5 volt a győzelem/vereség , ha egyensúlyban volt a 2 akkor meg 10-0! Na csak ennyire fontos a playcalling, ami ugye nálunk a bye week óta javult fel.

+ azért félvállról vehették a hazaiak azt a 6. heti meccset, Lynch-el sem törődtek (friss igazolásként), ezt a hibát most nem hinném hogy elkövetik.
++ Hassie-nak előző meccsen volt 4 passzolt TD-je, 3 nagy playt indított mindhárom TD lett - eddig nem dobott 2 TD-t egy meccsen a szezonban, ergo nem hiszem hogy egyből meg tudná ismételni ezeket a számokat.
A futójátékot meg kell ölni és meglesz a meccs.

Ha nem is sima de egy jól managelt győzelmet várok. BEARS ALL THE WAY!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Csikágói Sörök - Tengeri Héják összecsapás lázában ég a Szeles Város. Egy jegyiroda tulajdonosa lenyilatkozta, hogy kénytelenek voltak csökkenteni a jegyárakat, mert mindenki inkáb a Bulls-Heat meccsre vett jegyet (nyertek a bikák, hehe). Teltház lesz, természetesen, de nagyjából ennyire érdekli az embereket ez a meccs. Én mondjuk az egész rájátszást eddigEngem mondjuk az egész rájátszás hidegen hagy, tegnap már tizenegykor durmoltam. Halljátok szavam, ha továbbjutunk, a konferenciadöntőben mindenki a Packerst fogja mondani a meccs esélyesények, szóval megverjük őket, aztán kikapunk a döntőben a Vasastól.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
alig várom végre én is a sörhasúakat ma este, és nagyon remélem, hogy sajtok-sörök döntő lesz, na ezt se várta volna senki az elején 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én szeretném ha ellenetek játszanánk 😊 úgyh csak okosan
több mint 13 éve
Dörmi 8
Látom már mindenki várja a ST-k összecsapását. 😊


Számok alapján (alapszakasz statok):

Tengeri "héják":
Kick returns: 24.0 yds/ret. (10. - T.) | ellenfelek: 22.0 yds/ret.
Punt returns: 11.1 yds/ret. (9.) | ellenfelek: 9.3 yds/ret.

Sörhasúak:
Kick returns: 25.4 yds/r. (2.) | ellenfelek: 23.8 yds/r.
Punt returns: 17.1 yds/r. (1.) | ellenfelek: 7.8 yds/r.

Nagyon remélem, hogy ezen a meccsen is hozzák a szokásos jó formájukat, így megkönnyítve az O/D dolgát.

(Csak az érdekesség kedvéért, NFC másik párosítása: ATL – KR 1., PR 5. - T. ill. GB – KR 26., PR 22.; már csak ezért se mind1 h ki lesz a Bears… vagyis Beers következő!!! ellenfele... :cool: 😂 )


Voodoo On!! 😊 Matt Hasselbeck!!

TYT CHI

Run, Jay! Run!
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Remélem csak hülyéskedik Pete mester! 😊

Az alapszakaszbéli meccsen odarúgtunk - ha jól emléxem egy puntot - Hesternek aztán tudjuk, hogy mi lett a vége.

Mondjuk arra is kíváncsi leszek, hogy ti adtok-e labdát Washingtonnak.Sonics
rugjuk csak, a NO nem birta kihozni a kickoffokat a 20yardosrabraxa88
Sörök ST >>> Szentek ST. Nem is tudom volt-e idén olyan kickoff returnunk, ami saját 20asunkon belül meghalt. Bárki is legyen KR (Manning vagy Hester) bízhatunk egy jó mezőnypozíció elérésében.
Legutóbb Ryan állati jól puntolt ellenünk. 4 puntja volt 10en (!) belül. Lett is belőle safety. :/ . Mondjuk a végén Hester TDjénél Bennett büntett: http://www.youtube.com/watch?v=yJa81h1catotüsi91
Bennett legnagyobb kedvencem,remélem 2hét elég volt neki h összeszedje magát,kell a Vandy connection

"Do or Do not. There is no try."