Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ja és jó lenne ha kezdenétek valamit a vacak pályátokkal mert Jennings szerint messze ez a legszarabb a ligában 😛JayB
Oszt mi csináljak, cseréljem ki a gyeptéglákat?

A büntetésekről annyit, talán a konferenciadöntőben megéljük, hogy egyforma megítélés alá esik végre a két csapat. Mert ha Woodson kapna olyan fújásokat, mint mondjuk Tillmann, nem év védője lenne, hanem már 4 éve visszavonult volna. Mondom ezt, miközben szerintem úgy kell védekezni, ahogy a GB csinálja. Az más tészta, hogy ők (és még néhányan) kapnak egy olyan bírói felfogást, amit más nem. Így is kapnak egy raklap büntetést, de befújhatnának kétszer annyit. Könnyű úgy fizikális secondaryt építeni, ha nem fújják be azokat, mint amit Jennings ellen hétvégén (nem számított, de akkor is). És szabad szemmel úgy néz ki, minél inkább "védik" a játékosokat, annál több a sérülés. De számítok rá, hogy a bírók belenyúlnak a meccsbe, mindössze egy jó időben befújt holding kell hozzá (vagy kettő).

Erről a megváltó kérdésról annyit, hogy tavaly nagyon belecsapott a szar a ventillátorba. Aztán, akik szerint tavaly nekünk minimum konferenciadöntőt kellett volna játszani, most túlértékeltek vagyunk. Ahogy nagyapám mondta mindig, lányom, sic transit gloria mundi, én erre jóvan papó, haggya a ruszkit.

Aaron Rodgers

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nekem elég lesz ha a GB megdönti megint a penalty rekordját 😛 😀
davemayer
Ááááááá, ez övön aluli volt! 😂 😂 Akkoriban hívtak minket GB Penaltiesnak.

Érdekes, amit mondasz, és egyet is értek vele. Az szinte biztos, hogy A-Rodnak nem lesz egyhamar még egy ilyen meccse mint a Hawks ellen - bár cáfoljon rám - , plusz idáig úgy voltak sokan vele, hogy ezzel a szezonnal ajándék a PO, nem baj, idegenben nem nyomja az esélyesség terhe. Számomra még mindig ajándék minden perc, ha ellenetek el is bukunk, iszonyat nehéz lesz megemészteni, de maximálisan büszkék lehetünk majd a csapatra.
Kíváncsi leszek, mennyire jól kezeli majd Rodgers, hogy most ilyen monster teljesítmény után szinte felszopja majd a média, ők az esélyesebbek stb.
De - mivel ez Mackóland, ne csak a Sajtfejűekről írjak - ugyanerre leszek kíváncsi Cutlernél is: lehet, hogy rosszul értelmezem, de anno mintha a megváltó jött volna el, most meg is csinálta, itt van a végső siker egyik végső kapujában. Szal érdekes lesz hogy a két fiatal irányító hogy fogja elbírni a nyomást. A D-kről nem beszélek, mindkettő szereti elvenni az ellentől a labdát, vannak igazi vezéregyéniségek mindkét oldalon. ST egyértelműen jobb nálatok. Plusz a hazai pálya, így nálam ti vagytok az esélyesebbek. Nem a jobbak, de az esélyesebbek. 😉

Kellemes hetet, sérülésekből felépülést, kőkemény küzdelmet és jó szurkolást a Bears fanoknak (is)!Gergőbácsi
Azért nálunk Cutler megváltói státusza az elődöknek is köszönhető,emelett Áron pár évvel előrréb van sztem mint Jay,tanult Favre mögött,plusz nem kapott évente új rendszert és arcokat maga mellé,előny A-Rod.
Most kicsit negatív leszek velünk szemben de sztem vagy blowout Packers w vagy mi nyerünk kevéssel.
Pályáról meg annyit h nekünk nincs bajunk vele,arra találták ki h Jennings ne szeresse😀
Nektek is a legjobbakat,kivéve vasárnapra😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Ja és jó lenne ha kezdenétek valamit a vacak pályátokkal mert Jennings szerint messze ez a legszarabb a ligában 😛
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Nekem elég lesz ha a GB megdönti megint a penalty rekordját 😛 😀
davemayer
Ááááááá, ez övön aluli volt! 😂 😂 Akkoriban hívtak minket GB Penaltiesnak.

Érdekes, amit mondasz, és egyet is értek vele. Az szinte biztos, hogy A-Rodnak nem lesz egyhamar még egy ilyen meccse mint a Hawks ellen - bár cáfoljon rám - , plusz idáig úgy voltak sokan vele, hogy ezzel a szezonnal ajándék a PO, nem baj, idegenben nem nyomja az esélyesség terhe. Számomra még mindig ajándék minden perc, ha ellenetek el is bukunk, iszonyat nehéz lesz megemészteni, de maximálisan büszkék lehetünk majd a csapatra.
Kíváncsi leszek, mennyire jól kezeli majd Rodgers, hogy most ilyen monster teljesítmény után szinte felszopja majd a média, ők az esélyesebbek stb.
De - mivel ez Mackóland, ne csak a Sajtfejűekről írjak - ugyanerre leszek kíváncsi Cutlernél is: lehet, hogy rosszul értelmezem, de anno mintha a megváltó jött volna el, most meg is csinálta, itt van a végső siker egyik végső kapujában. Szal érdekes lesz hogy a két fiatal irányító hogy fogja elbírni a nyomást. A D-kről nem beszélek, mindkettő szereti elvenni az ellentől a labdát, vannak igazi vezéregyéniségek mindkét oldalon. ST egyértelműen jobb nálatok. Plusz a hazai pálya, így nálam ti vagytok az esélyesebbek. Nem a jobbak, de az esélyesebbek. 😉

Kellemes hetet, sérülésekből felépülést, kőkemény küzdelmet és jó szurkolást a Bears fanoknak (is)!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Nekem elég lesz ha a GB megdönti megint a penalty rekordját 😛 😀

Nem tudom most valamiért nem érzem azt hogy annyival jobbak lennétek - ezt azért mondom csak mert a Rodgers féle O szárnyalt a mi meccsünk előtt és azután is a PO-ban egyedül ellenünk voltak "megfogva", ráadásul a Lambeu-n.
Nem hiszem hogy ez véletlen és nem hiszem hogy a tét nyomta rá a bélyegét akkor a játékotokra mert akkor mi volt a Giants ellen előtte? az igazi ki-ki meccs volt és Rodgers igencsak ott volt a szeren.

Ezzel, valamint a hazai pályával én azt mondom max 55-45% nektek, amiben benne van hogy simán nyertek de mivel itt van velünk Jimmy aláírása kimondhatom: nincs esélyetek..! :cool: 😂

u.i.: trash talk on :mad: 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Szerintem most kell igazán okosnak lennie, tudja, hogy a GB mindent tud rólunk és alaposan felfognak készülni mindenből, amit mi tudunk, így nem lesz elég az, ami eddig ment a pályán. Ahogy elkezdtünk futni és nem csak paaszolni, most úgy kell a véghajrában valami olyan újdonsággal előállni, amit még nem láttak tőlünk és ami ellen nics ellenszer. Ilyen lehet a speciel team, vagy egy wildcat féle rég nem használt formáció, valami amire a GB nem tud készülni. Én legalább is azt remélem, hogy valamivel előáll, amivel megszorítjuk őket, mert ha nem, ha a szoksásot dolgot hozzuk, akkor nagyon könnyen darálóba fogunk kerülni és az Cutler-t el fogja bizonytalanítani. Jó lenne, ha nem roppantanák meg már az elején, hanem ugyanolyan felszabadultan tudna játszani, mint ahogy a Sh ellen.
Gabez
Egyetértek. Ha mindkét csapat stabilan hozza a játékát akkor mi nyerünk, mindenféle tress nélkül mondom hogy egy jól működő packers jelenleg erősebb nálatok. Kell hoznotok valami plusszt amivel főlénk nőttök. A 100% szvsz most nem lesz elég feltéve ha nem fogunk ki szar napot mert az is benne van.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
A nagy tresselésben el is felejtődött, de egy éve halt meg Gaines Adams 😐
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
Tudjátok, hogy mit mondott Darth Sidious Yodának, mikor találkozott? Egy bazi nagy lyukat égetett a mellébe egy Erő-villámmal és így szólt:
- Végre, annyi sok-sok év után elérkezett ez a nap is kedves kis zöld barátom!
neki volt igaza, a negyvenes években találkoztunk utoljára a GB-el a rájátszásban és ezek a kis zöld krapekok most is megkapják a gyepát 😊

Na, de félretéve a viccet, én így látom a hétvégi meccset:
Cutler-félsz uralkodik mindenkin, hogy jaj elrontja majd, pedig én reménykedek benne, hogy végre utolérte a saját árnyékát és végre elkezdett bízni magában. Tavaly annyit mondták neki mások, hogy szarul játszik, hogy szinte már maga is elkezdte elhinni saját magáról. Aztán jött az idény és kezdte lerázni magáról ezeket a rossz emlékeket, most pedig kezd igazán forró lenni és égetni, ahogy eddig még sosem. Mondta volna valamelyikőtök a tavalyi értékeléskor, hogy idén a rájátszásban halál lazán fog két TD-t futni????? lehetetlennek tünt.
Szerintem jó irányítóvá kezdi kinőni magát, van még mit tanulnia, de a prés alatt érik mindenki férfivá, neki is kijár a tanulóidő. Én nagy lehetőséget látok benne mindenesetre.
Ami Lowie-t illeti:
Szerintem most kell igazán okosnak lennie, tudja, hogy a GB mindent tud rólunk és alaposan felfognak készülni mindenből, amit mi tudunk, így nem lesz elég az, ami eddig ment a pályán. Ahogy elkezdtünk futni és nem csak paaszolni, most úgy kell a véghajrában valami olyan újdonsággal előállni, amit még nem láttak tőlünk és ami ellen nics ellenszer. Ilyen lehet a speciel team, vagy egy wildcat féle rég nem használt formáció, valami amire a GB nem tud készülni. Én legalább is azt remélem, hogy valamivel előáll, amivel megszorítjuk őket, mert ha nem, ha a szoksásot dolgot hozzuk, akkor nagyon könnyen darálóba fogunk kerülni és az Cutler-t el fogja bizonytalanítani. Jó lenne, ha nem roppantanák meg már az elején, hanem ugyanolyan felszabadultan tudna játszani, mint ahogy a Sh ellen.
Amúgy Jets: Direkt örültem, hogy ők jutottak tovább, egyrészt mert untam már a Brady mániát, jó volt látni, hogy ő is csak egy ember, akinek vannak rossz napjai és tud ő is értetlen arcot vágni, ha nem megy jól a játék. Másrészt pedig nekünk simább ügy lenne a Jets, a Steelers-től valahogy jobban tartok. De várom a véleményeteket!
több mint 13 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Mackókáim! Ha már 4 éven belül másodszor vertetek ki minket a DivPO körben, akkor most már végre nyerjetek már SuperBowlt! Ja és az NFC döntőt és az SB-t is legalább 12 ponttal! 😊

Merítsetek erőt a SuperBowl XX felvételéből! Az kurva jó! Meg is nézem pár nap múlva.Attilahawks
Köszi, a srácok biztos rajta lesznek! 😊
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Mackókáim! Ha már 4 éven belül másodszor vertetek ki minket a DivPO körben, akkor most már végre nyerjetek már SuperBowlt! Ja és az NFC döntőt és az SB-t is legalább 12 ponttal! 😊

Merítsetek erőt a SuperBowl XX felvételéből! Az kurva jó! Meg is nézem pár nap múlva.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Papa Johns hot jalapeno pizzájáért ölni tudnék,vagy egy applebees steak...vennék egy ford f150-et,és biztositást kötnék rá a state farm-nál😀anfernee
Pedig milyen jó is az applebees!
Gondolkoztam én is az F150-en, de inkább Tundrát vettem, az kevesebb van az utcánkban 😂 😂
Geico viszont átcseszés! 😀Helmut Zimmer
Jah, hát aki Amerikaországba él.... én vettem egy Renault Cliot svájci frank alapú hitelre. Már régen kifizettem, és ez még bőven a válság előtt volt, de mai napig életem "legjobb" döntésének tartom.

Helm, mi az, amit a Bears D nem tud? Pont a Tampa 2 nem megy. Szerintem. Az utolsó negyedet végig szinte így nyomták, kaptak is 21 pontot. Innen küldök egy csokor virágot. Évek óta ugatom a secondary játékosok pocsék lábmunkáját, és taktikai hibáit. Egy pump fake elküldi őket gyufáért, lassan csinálják a backpedalt, ésatöbbi. Ami a mázli, hogy ezek a hibák/hiányosságok nem látszanak annyira a red zone-ban. A fal jobb oldalát le kell cserélni (bár Garza élete legjobb fél szezonját futja). Kell Tillmann mellé egy corner, Jennings átmeneti megoldás. Sokkal többet kaptunk tőle, mint amit vártunk, év végén valaki meg fogja fizetni, de remélem nem mi leszünk. Daniel Manning mehet, amerre lát. Folyamatosan hatalmasakat hibázik. És Bennett, bár én reménykdtem egy Muhsin Muhammad-féle karrierben, 3. számú elkapó. Nincs tökéletes csapat a ligában, itt is bőven vannak hiányosságok.füligjimmy
Köszönön Jimmy! Ennyi! 😊
:cool:
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mr. Fogyasztói Társadalom 😂davemayer
Papa Johns hot jalapeno pizzájáért ölni tudnék,vagy egy applebees steak...vennék egy ford f150-et,és biztositást kötnék rá a state farm-nál😀anfernee
Pedig milyen jó is az applebees!
Gondolkoztam én is az F150-en, de inkább Tundrát vettem, az kevesebb van az utcánkban 😂 😂
Geico viszont átcseszés! 😀Helmut Zimmer
Jah, hát aki Amerikaországba él.... én vettem egy Renault Cliot svájci frank alapú hitelre. Már régen kifizettem, és ez még bőven a válság előtt volt, de mai napig életem "legjobb" döntésének tartom.

Helm, mi az, amit a Bears D nem tud? Pont a Tampa 2 nem megy. Szerintem. Az utolsó negyedet végig szinte így nyomták, kaptak is 21 pontot. Innen küldök egy csokor virágot. Évek óta ugatom a secondary játékosok pocsék lábmunkáját, és taktikai hibáit. Egy pump fake elküldi őket gyufáért, lassan csinálják a backpedalt, ésatöbbi. Ami a mázli, hogy ezek a hibák/hiányosságok nem látszanak annyira a red zone-ban. A fal jobb oldalát le kell cserélni (bár Garza élete legjobb fél szezonját futja). Kell Tillmann mellé egy corner, Jennings átmeneti megoldás. Sokkal többet kaptunk tőle, mint amit vártunk, év végén valaki meg fogja fizetni, de remélem nem mi leszünk. Daniel Manning mehet, amerre lát. Folyamatosan hatalmasakat hibázik. És Bennett, bár én reménykdtem egy Muhsin Muhammad-féle karrierben, 3. számú elkapó. Nincs tökéletes csapat a ligában, itt is bőven vannak hiányosságok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Hát ezt is megértük, NFC döntőt játszunk! A tegnapi meccsről annyit, hogy a magyar közvetítés és Olivér eddig nem zavart, de tegnap halálra idegesítettek, mert ráültek a "húzzuklecutlertmegabearst" bandwagonra. Na mindegy, biztos mi vagyunk a történelem leggyengébb divisional győztes csapata, legyünk mi a legkutyább főcsoportgyőztes, meg bajnok!! 😊
Az NFC döntőről az a véleményem, hogy nem örülök a Packersnek, igen jó formában vannak, kicsit tartok tőlük. Mindegy, ha már engedtük, hogy a hátunkon másszanak be a PO-ba, itt az ideje a földre huppantani őket.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469



😀
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Mr. Fogyasztói Társadalom 😂davemayer
Papa Johns hot jalapeno pizzájáért ölni tudnék,vagy egy applebees steak...vennék egy ford f150-et,és biztositást kötnék rá a state farm-nál😀anfernee
Pedig milyen jó is az applebees!
Gondolkoztam én is az F150-en, de inkább Tundrát vettem, az kevesebb van az utcánkban 😂 😂
Geico viszont átcseszés! 😀Helmut Zimmer
Tundra se rossz de a tegnapi meccs meggyőzött a Nissan Frontierről...asszonynak meg egy vészfánkhordó Nissan Juke ha már turbót raktak bele😊
Geico kismalac jobbarc mint a gekko az biztos,weeeee weeeee

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Csak könyörögöm ne mi legyünk a köcsögök mert ajnároznak 😊JayB
nyugalom, a szokásosnál senki sem utál benneteket ebben a topicban 😛 :cool: 😂 😂 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
plusz az usa reklámok még jók is😊anfernee
Mr. Fogyasztói Társadalom 😂davemayer
Papa Johns hot jalapeno pizzájáért ölni tudnék,vagy egy applebees steak...vennék egy ford f150-et,és biztositást kötnék rá a state farm-nál😀anfernee
az a pizza tényleg BRUTÁLIS és csak 11 dodó asszem... ja meg 120 a házhozszállítás és utána mikrózni is kell 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Csak könyörögöm ne mi legyünk a köcsögök mert ajnároznak 😊JayB
Pedig sokak szemében az egekig magasztalt csapatok az utálatosak. Lsd. a verhetetlen New England. Jah nem.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Csak könyörögöm ne mi legyünk a köcsögök mert ajnároznak 😊
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
srácok tlg nem érdemes magyar kommentárral nézni...még hagyján hogy ekkora sportriporter/műsorvezető/senkiházi nagyságokat nem lehet mondjuk Troy Aikmenékhez sem hasonlítani de nekem megőli az egész hangulatát,plusz az usa reklámok még jók is😊anfernee
Én csak azért néztem mert 5 másodperccel hamarabb volt mint az ESPNA 😀😀 Amúgy rohadt nehezen bírtam ki...
Az meg hogy hú de ismer minket a GB, majd jól elvernek stb. fordítva is érvényes ám... A Soldieren bármi megtörténhet.
Bring Papabear home!


több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
plusz az usa reklámok még jók is😊anfernee
Mr. Fogyasztói Társadalom 😂davemayer
Papa Johns hot jalapeno pizzájáért ölni tudnék,vagy egy applebees steak...vennék egy ford f150-et,és biztositást kötnék rá a state farm-nál😀anfernee
Pedig milyen jó is az applebees!
Gondolkoztam én is az F150-en, de inkább Tundrát vettem, az kevesebb van az utcánkban 😂 😂
Geico viszont átcseszés! 😀
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
plusz az usa reklámok még jók is😊anfernee
Mr. Fogyasztói Társadalom 😂davemayer
Papa Johns hot jalapeno pizzájáért ölni tudnék,vagy egy applebees steak...vennék egy ford f150-et,és biztositást kötnék rá a state farm-nál😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
plusz az usa reklámok még jók is😊anfernee
Mr. Fogyasztói Társadalom 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
srácok tlg nem érdemes magyar kommentárral nézni...még hagyján hogy ekkora sportriporter/műsorvezető/senkiházi nagyságokat nem lehet mondjuk Troy Aikmenékhez sem hasonlítani de nekem megőli az egész hangulatát,plusz az usa reklámok még jók is😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Vazquez 1
Tegnap Woody Allen intését követtem, mert még az életben nem néztem magyar kommentárral Bears meccset. Azért választottam a Sport tv-t, mert Annie Hall faszija egyszer azt tudta mondani, hogy az életben mindent ki kell próbálni, kivéve a vérfertőzést és a népitáncot. Hát, a jövőben, a "Sport1-es Bears-meccs", a "népitánc" és a "vérfertőzés" hármasból a népitáncot választanám Vágó úr...

Ejteni angol szavat: Ha a Bears bérsz, akkor ezen a nyomvonalon haladva a Seahawks az széhóksz, ugye? Amúgy a hóksz is téves, de azt legalább nem a Sport tv terjesztette el.

28-0: Riporter iskola, 1. óra: Hogyan reagálunk, ha egy csapat egy félidő alatt lebombázza riválisát az elődöntőben? Percenként értetlenkedünk a vesztes fél Williams nevű tagjának hasztalanságán és fikázzuk a győztest.

Semleges nézők, rulez: Egyrészt kapják be a semleges nézők, másrészt miért kell bekajálnom, hogy ez a meccs csak akkor lesz jó ha a Seahawks végre feláll. Csak a szoros derbi jó, a kivégzés fikázni való piszmogás? És hol az a momentum? Tudod, Oli, mint tegnap a Steelersen, emlékszel, hú, na az kéne ide. Pedig ez a Seahawks, apám, ezek egy hete 10-0-ról álltak fel. 10-0-ról, nem érted? Most 14-0, de csak egy szerzett labda kell és minden megfordul. Cutler miket dobál már megint. 21-0? Értsék meg a kedves nézők, Cutler ezt nem engedheti meg magának. Látták?! Majdnem interceptiont dobott, gyalázatos. 28-0? Most mondd meg Oli, miért csinálja ezt a Williams?! Cutler szar? Szar hát. Majd a Green Bay, huhuhu. Ott nem lesz rohangálás, ott nem lesz passzjáték, megeszik ezeket. Higgyék el, csak a semleges nézők miatt mondjuk.

Chicago-Green Bay: Ugye a Chicago csak valami fatális tévedés, őrületes véletlen, tippmix és totógyilkos bunda folytán nyerhet? Jó, mert ha így lesz mégis belehallgatok a Sport1-be. Csakhogy tudjam miért nem lesz esélyünk a Superbowlon.