Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért ha belegondolunk 2006-ban - ha nem is ennyire - ugyanígy underdogok voltunk....néhány fecskén kívül halomra veret minket mindenki a Packs-szel, szvsz ez csak hasznos lehet, csak így tovább....kedvenc szakértőink közül sokkal több tört lándzsát a Seahawks mellett ellenünk, mint amennyien esélyt adnak nekünk a Packs ellen....nem lesznek motivációs gondjaink.... 😀

Mondjuk tényleg vicces, hogy mindig minden meccs előtt megkapjuk, hogy most aztán vége Chicagoban mindennek...és amikor tényleg vége(remélem, h nem most), akkor majd melldöngetés, hogy nem igazunk lett?! Dehogynem, csak az elmúlt 13 alkalommal lőttetek mellé...

Packers ellen nem esne jól kikapni, de még ha így is lesz, szerintem akkor is egy brutál jó szezont futott a csapat, és ha a védelem öregjei kitartanak még egy évet, akkor jövőre komolyabb álmaink is lehetnek a főcsoportdöntőnél...(no persze a megfelelő erősítésekkel)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Kérdezd meg Sobri Jóskát... 😀Gogo
Ő is kiégett?😀anfernee
Vááá....
de azért jót röhögtem rajta 😂

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Na, komolyan mondom, ha így utólag összehasonlítom ezt a Cutler gyereket Brady-vel (jó, tudom, hogy ez nem illendő), nekem egyértelműen fantáziadúsabb volt a rájátszásban Cutler, mint irányító. Brady csillaga kezd leáldozni, Cutler pedig kezd egyre jobb lenni. Vagy csak én látom így?Gabez
Kérdezd meg Sobri Jóskát... 😀Gogo
Ő is kiégett?😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na, komolyan mondom, ha így utólag összehasonlítom ezt a Cutler gyereket Brady-vel (jó, tudom, hogy ez nem illendő), nekem egyértelműen fantáziadúsabb volt a rájátszásban Cutler, mint irányító. Brady csillaga kezd leáldozni, Cutler pedig kezd egyre jobb lenni. Vagy csak én látom így?Gabez
Bradyről már ódákat zengtek, hogy kiégett. Aztán odatett most egy nem akármilyen alapszakaszt. 1 meccs alapján való összehasonlítások meg hülyeség. Pláne Jets D > Hawks D.tüsi91
Szeretnének néhányan így kiégni. Viszont az szerintem kilencven százalék, hogy a modellkedés jobban érdeklik, mint a foci. De ha így tolja rutinból is, akkor még nyernek néhány meccset. Nem feltétlenül a rájátszásban, de "alapszakaszmenőnek" lenni se éppen utolsó dolog.

Amúgy mi a fene van ezzel a himnuszénekléssel?

Videó a 41-es meccsről:
http://www.chicagobears.com/multimedia/multimediapopup.asp?mm_file_id=2280&play_clip=Y&rn=4Delete
Majd' 70 éve nyomja minden Packers drukker lelkét ennek a meccsnek az emléke. Azért az nemgyenge, hogy a Blitzkrieg idején volt itt utoljára kiemelkedő offense.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Na, komolyan mondom, ha így utólag összehasonlítom ezt a Cutler gyereket Brady-vel (jó, tudom, hogy ez nem illendő), nekem egyértelműen fantáziadúsabb volt a rájátszásban Cutler, mint irányító. Brady csillaga kezd leáldozni, Cutler pedig kezd egyre jobb lenni. Vagy csak én látom így?Gabez
Kérdezd meg Sobri Jóskát... 😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na, komolyan mondom, ha így utólag összehasonlítom ezt a Cutler gyereket Brady-vel (jó, tudom, hogy ez nem illendő), nekem egyértelműen fantáziadúsabb volt a rájátszásban Cutler, mint irányító. Brady csillaga kezd leáldozni, Cutler pedig kezd egyre jobb lenni. Vagy csak én látom így?Gabez
Bradyről már ódákat zengtek, hogy kiégett. Aztán odatett most egy nem akármilyen alapszakaszt. 1 meccs alapján való összehasonlítások meg hülyeség. Pláne Jets D > Hawks D.
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
Na, komolyan mondom, ha így utólag összehasonlítom ezt a Cutler gyereket Brady-vel (jó, tudom, hogy ez nem illendő), nekem egyértelműen fantáziadúsabb volt a rájátszásban Cutler, mint irányító. Brady csillaga kezd leáldozni, Cutler pedig kezd egyre jobb lenni. Vagy csak én látom így?
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81dc9197/Briggs-ready-for-battle?module=HP_video

Briggs mekkora arc...Im 30,not dead😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Persze, hogy kettő! Egy szezonban azért 4 csapatnak már csak nem drukkolok! 😀
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A bent maradt négyesfogatból messze ez a legszimpatikusabb csapat - még akkor is, ha nekik köszönhető a Hox távozása -, s bár nem sokat számít most 2 meccs erejéig Bears drukker leszek 😀mr nemo
2?😀 ne siessük el...anfernee
Köszönjük, legalább vnapig kövéredjünk a bandwagonon....😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
A bent maradt négyesfogatból messze ez a legszimpatikusabb csapat - még akkor is, ha nekik köszönhető a Hox távozása -, s bár nem sokat számít most 2 meccs erejéig Bears drukker leszek 😀mr nemo
2?😀 ne siessük el...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A bent maradt négyesfogatból messze ez a legszimpatikusabb csapat - még akkor is, ha nekik köszönhető a Hox távozása -, s bár nem sokat számít most 2 meccs erejéig Bears drukker leszek 😀
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Videó a 41-es meccsről:
http://www.chicagobears.com/multimedia/multimediapopup.asp?mm_file_id=2280&play_clip=Y&rn=4


több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Pályáról meg annyit h nekünk nincs bajunk veleanfernee
Azt leszámítva, hogy ezen a legelőn nem tud nyomást gyakorolni a DL az ellenfél QBjára tényleg nincs vele baj. Bár reménykedjünk benne, hogy lefagy.tüsi91
Ez igaz,de igaz az ellenfélre is,plusz az ellenfél skillpositionplayerei nincsenek hozzászokva annyira ehhez a csúszkáláshoz...anfernee
tényleg nincsenek, mert Woodson még a Lambeaun is esett kelt 😛

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Pályáról meg annyit h nekünk nincs bajunk veleanfernee
Azt leszámítva, hogy ezen a legelőn nem tud nyomást gyakorolni a DL az ellenfél QBjára tényleg nincs vele baj. Bár reménykedjünk benne, hogy lefagy.tüsi91
Ez igaz,de igaz az ellenfélre is,plusz az ellenfél skillpositionplayerei nincsenek hozzászokva annyira ehhez a csúszkáláshoz...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Egy kicsit a régi időkről:

http://www.chicagotribune.com/sports/football/bears/ct-spt-0119-haugh-george-mccaskey-bea20110118,0,1833548.column


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem Manu sem lesz keveset fenn passznál, muszáj lesz egy kicsit Webbnek segíteni, bár határozottan alakul az elmúlt hetekben a fiú....Ha pedig vkit kéne mondanom, akire játszani fogunk, akkor az Bennett....
Persze mindez csak a futójáték mellett....meglepne, ha nem a futás lenne a főnök....no nem az állandó középre brusztra gondolok... 😀Bear
Bizony, hogy sokat lesz fenn és Matthews elen kulcs párbajt fog vívni. Martzék, tuti nem hagyják egyedül Webbet. Mondjuk ebben az esetben Garza is betud segíteni, de mindehhez kell, hogy a fal baloldala oldja meg magától a dolgot és ne kelljen oda is besegíetni.
Még Rivera defense regnálásakor bíztam ennyire edzőkben, mint most Martz-ban, Marinelli-ben és Tice-ban. Mellesleg Láwi is általában ott van a szeren a Packers ellen.
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szerintem Manu sem lesz keveset fenn passznál, muszáj lesz egy kicsit Webbnek segíteni, bár határozottan alakul az elmúlt hetekben a fiú....Ha pedig vkit kéne mondanom, akire játszani fogunk, akkor az Bennett....
Persze mindez csak a futójáték mellett....meglepne, ha nem a futás lenne a főnök....no nem az állandó középre brusztra gondolok... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem arra gondolok, hogy bolondul futtatni fogjuk Cutlert, amolyan Vick-szerűen....pusztán azt tartom valószínűnek, hogy nem fogjuk majd vissza az ingerenciáját...gondolok itt arra: fuss vazzeg, ha tudsz, és nincs más...

Valóban fura, hogy egyáltalán meg merjük említeni....azért a középre 1 yard; középre 2 yard; incomplete pass után igen egzotikus a dolog... 😀

John W. Siegal az 1941-es társaságból még él....McAfee pedig nemrég, 2009. márciusában halt meg...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én egy kicsit vadabbra számítok, megmondom őszintén....ez a szaladgálás....egész szezonban nem rohant ennyit, mint a Seattle ellen....

"First, we weren't going to make the playoffs," Chicago defensive end Julius Peppers said, according to ESPN. "Then, we couldn't win the division. Now, I think I hear it already. …"Bear
Az első Cutler futás volt megtervezve, CW háta mögött szerintem, az se úgy jött össze, ahogy eltervezték (azt még el kell dönteni, hogy egy elkövetett hibára mentség e a végeredmény), a többi az esetleges volt. Én például rövidebb játékokra számítok. Bowen (aki tényleg sportújságíró) egészen remekül kielemzett két általunk használt alapfelállást, azt úgy, ahogy van viszontláttuk. Biztosan jönnek blitzek, ki lesz a hot elkapó? Taylort a kétfutós felállásoknál elkezdjük használni a passzjátékokban? Ha tippelnem kellene, ki fog nagyobb szerepet kapni, egyelőre Taylor kapná a voksomat. Teljesen új gamplant nem lehet összeállítani szerintem, és az új játékokkal meg az a hiba, hogy ami edzésen működik, az egy konferenciadöntőben nem feltétlenül.

Nagyon szokatlan, hogy támadóoldalon amolyan sakkjátszmaszerű taktikázásról beszélgetünk. Nagyon élvezem, megmondom őszintén 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én egy kicsit vadabbra számítok, megmondom őszintén....ez a szaladgálás....egész szezonban nem rohant ennyit, mint a Seattle ellen....

"First, we weren't going to make the playoffs," Chicago defensive end Julius Peppers said, according to ESPN. "Then, we couldn't win the division. Now, I think I hear it already. …"


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azon filóztam, vajon milyen szeretetcsomagot tartokat Martz a Packs-nek....el tudnék képzelni egy igazi szkremblis Cutlert...most láttunk belőle kicsit, lehet, h csak főpróba volt...régen szórikáztunk ezzel ennyit meccsen....

Jimmy! Nagyapád miért hívott stendig lányomnak....ÓvatAuchan ezzel (már az eredménykövetőben karcos volt....) :o 😛 😂Bear
Nagyapám mindenkit lányomnak szólított élete utolsó 10-12 évében. Hiába no, egyesek szerint nyolcvan az új ötven, de valójában nem.

Milyen szeretetcsomag? Szerintem néhány új route, főleg Knox és Bennett, plusz Olsen jobban lesz erőltetve. És én mondjuk olyan apróságokra gondolok, mint mondjuk adott mezőnypozíció, adott felállás, de más játékosokkal. Most is lehetett látni néhány érdekességet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Pályáról meg annyit h nekünk nincs bajunk veleanfernee
Azt leszámítva, hogy ezen a legelőn nem tud nyomást gyakorolni a DL az ellenfél QBjára tényleg nincs vele baj. Bár reménykedjünk benne, hogy lefagy.
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azon filóztam, vajon milyen szeretetcsomagot tartokat Martz a Packs-nek....el tudnék képzelni egy igazi szkremblis Cutlert...most láttunk belőle kicsit, lehet, h csak főpróba volt...régen szórikáztunk ezzel ennyit meccsen....

Jimmy! Nagyapád miért hívott stendig lányomnak....ÓvatAuchan ezzel (már az eredménykövetőben karcos volt....) :o 😛 😂


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Matthews ellen kb minden playben lehetne holdingot fújni, Woodson meg Woodson, világéletében így játszott, egymaga több zászlót szerzett mint a többi 10 együtt szal nemértek egyet azzal hogy ellenünk nem dobálnak.