Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Először úgy álltam a meccshez hogy ez egy nesérüljönmegsenkimertszétverekvalamit, aztán amikor láttam mire megy a GB elkezdtem drukkolni hogy üssük ki őket, mert ha az egész szezon alapján igen, ez alapján a meccs alapján egyáltalán nem érdemelték meg a PO-ot.

Most kis pihenő aztán jön a finálé...davemayer
Hja, nem biztos, hogy minden divíziógyőztes ellen megengedik az ilyen alattomos játékot, de nagyjából ezt vártam. Mert a kisebb-nagyobb holdingokat nem fújják le, az egy dolog, de ennyi illegális kézhasználat (Clifton Peppers ellen, az nagyon, fogalmazzunk úgy, veterán megmozdulások voltak), meg pass interference....... De engem nem is ez zavar a legjobban, ott a helyszínen kicsit nehezebben emésztettem, ők is bejutottak, a szakértők szerint megtiszteltetés volt, hogy egy ilyen szar csapat, mint a Bears egyáltalán pályára léphetett egy ilyen minden tekintetben kitűnő csapat ellen. Viszont írtam múlt héten, ha a Lembón jó lesz a védelem, akkor biza a Soldzsör talaja a ludas a hazai pályás vajúdásban. Ez viszont gáz. Én mondjuk tényleg nem hittem, hogy odateszik magukat, a sajtótájékoztatókon csak vállvonogatások voltak, meg magyarázkodás (ha kikapunk, akkor sincs semmi, meg van egy extra hetünk blablabla). Én meg várom a draftot.

Várható ellenfelek (tudtommal, nem vagyok teljesen biztos): ha nyer az Eagles, akkor ők, egybként a Saints-Seahawks nyertese. Én személy szerint úgy unom az Eaglest, hogy az valami hihetetlen. Jövőre is megyünk hozzájuk. Komolyan mondom, ők a negyedik csoportellenfelek. Ráadásul megvertük őket az alapszakaszban, az sose jó jel. Sean Payton ellen Big Love még nem veszített meccset, valami 4-0 (lehet, hogy csak 3-0) a mérlege. A Seahawksnak jó lenne visszavágni, de nem minden papsajt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
Jóvan, megúsztuk sérülés nélkül, a védelem nagyon fasza volt (cover 2, cover3, A-gap blitz, semmit nem tudtak vele kezdeni), a támadók a playbook első három oldalát lapozgatták, nem is nagyon jött össze. Ehhez képest alig bírtak minket megverni egy olyan meccsen, ahol mi csak a söprésért játszottunk. Pedig ők ugye tele vannak tökig tehetséggel. 😂 Cutlert lehoztam volna, blitzek ellen otthagytuk manut, aztán ennyi, nem mozgattuk a zsebet, ott volt a hot receiver, nem lett megtalálva, counter blitz játékot hívtunk kettőt. Akkor mi a picsának? Szerencsére a támadófal nagyon szar volt, megijedtem, ha az utolsó néhány meccsen jók lesznek, megint el lesz hanyagolvafüligjimmy
és te írogatsz be a Packers-topikba, ilyen hsz után(előtt)? gratulálok, szép volt 😉
A csapat teljesítményéhez (még inkább hozzáállásához) viszont minden irónia nélkül is csak gratulálni tudok, tényleg le a kalappal! És ha jimmy megbocsátja tőlem: találkozzunk az NFC-döntőben 😉Szobi22
ilyen teljesítménnyel ti nem lesztek NFC döntőben, bár gondolom könnyebb meccsre számítottatok 😉

Először úgy álltam a meccshez hogy ez egy nesérüljönmegsenkimertszétverekvalamit, aztán amikor láttam mire megy a GB elkezdtem drukkolni hogy üssük ki őket, mert ha az egész szezon alapján igen, ez alapján a meccs alapján egyáltalán nem érdemelték meg a PO-ot.

Most kis pihenő aztán jön a finálé...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Jóvan, megúsztuk sérülés nélkül, a védelem nagyon fasza volt (cover 2, cover3, A-gap blitz, semmit nem tudtak vele kezdeni), a támadók a playbook első három oldalát lapozgatták, nem is nagyon jött össze. Ehhez képest alig bírtak minket megverni egy olyan meccsen, ahol mi csak a söprésért játszottunk. Pedig ők ugye tele vannak tökig tehetséggel. 😂 Cutlert lehoztam volna, blitzek ellen otthagytuk manut, aztán ennyi, nem mozgattuk a zsebet, ott volt a hot receiver, nem lett megtalálva, counter blitz játékot hívtunk kettőt. Akkor mi a picsának? Szerencsére a támadófal nagyon szar volt, megijedtem, ha az utolsó néhány meccsen jók lesznek, megint el lesz hanyagolvafüligjimmy
és te írogatsz be a Packers-topikba, ilyen hsz után(előtt)? gratulálok, szép volt 😉
A csapat teljesítményéhez (még inkább hozzáállásához) viszont minden irónia nélkül is csak gratulálni tudok, tényleg le a kalappal! És ha jimmy megbocsátja tőlem: találkozzunk az NFC-döntőben 😉

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Köszönöm a Maci védelemnek, hogy megpróbálta! Minden elismerésem... Bár néha olyan érzésem volt, hogy jobban jártunk volna ha ma nem Cutler játszik. További sok sikert.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jóvan, megúsztuk sérülés nélkül, a védelem nagyon fasza volt (cover 2, cover3, A-gap blitz, semmit nem tudtak vele kezdeni), a támadók a playbook első három oldalát lapozgatták, nem is nagyon jött össze. Ehhez képest alig bírtak minket megverni egy olyan meccsen, ahol mi csak a söprésért játszottunk. Pedig ők ugye tele vannak tökig tehetséggel. 😂 Cutlert lehoztam volna, blitzek ellen otthagytuk manut, aztán ennyi, nem mozgattuk a zsebet, ott volt a hot receiver, nem lett megtalálva, counter blitz játékot hívtunk kettőt. Akkor mi a picsának? Szerencsére a támadófal nagyon szar volt, megijedtem, ha az utolsó néhány meccsen jók lesznek, megint el lesz hanyagolva

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Minden elismerésem nektek Giants szurkolóként. Remélem sikeresek lesztek a playoffban.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
According to an NFL source, the NFC North rivals have signed wide receiver Juaquin Iglesias off of the Bears' practice squad and to their 53-man roster today, the final day for teams to make such a move. Iglesias will be on the Vikings' roster for Sunday's season finale at Detroit.

Pedig szerintem volt fantázia a srácban, mondjuk csodálkozom, h eddig nem csapott le rá egy másik csapat...soma80
Fantázia volt benne, csak helye nem volt. Knox egyértelműen jobb, Hester minenképp játszik (ha rossz formában lenne, akkor is), Bennett tapasztaltabb, és megbízható, Aroma... hát őt nem tudom, de ez az edzői stáb úgy tűnik, nem pofára osztogatja a rosterhelyet. Én is örültem, amikor behúztuk, de ez a draft (is) hivatalosan bekerült a botrányos kategóriába.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
According to an NFL source, the NFC North rivals have signed wide receiver Juaquin Iglesias off of the Bears' practice squad and to their 53-man roster today, the final day for teams to make such a move. Iglesias will be on the Vikings' roster for Sunday's season finale at Detroit.

Pedig szerintem volt fantázia a srácban, mondjuk csodálkozom, h eddig nem csapott le rá egy másik csapat...
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Boldog Új Évet kívánok, Kedves Medvetársaim!


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
Én is remélem hogy nem eleve feltett kézzel mennek ki a pályára, már a saját önbecsülésük miatt is oda kell tenni magát mindenkinek.
Viszont ha ezen a meccsen megsérül egy key playa szétverem a lakást az tuti, úgyhogy ha választani kell inkább kapjanak ki emelt fővel(- 14 pont max) és sérülés nélkül aztán készüljünk a PO-ra...EMBEREK ITT PO LESZ HAMAROSAN! :cool: 😂

Boldog új esztendőt kívánok mindenkinek és a mackónépnek azt hogy ezt egy jó PO alapozza meg! 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagyon nem tetszett nekem Urlacher sajtótájékoztatója. Ismétlem, engem nem zavar, ha a Packers bejut a rájátszásba (azt hittem, a Giants ellen bejutották, elkeserítő, de én is tévedhetek), de ha van esély kisöpörni a csoportot, akkor ki kell söpörni. Játszanak a kezdők, ősi rivalizálás, mindenki odateszi magát, és száztíz százalékot ad, blablabla. Ha ez csak duma, morcos leszek. Nem zavar, ha kikapnak, de azért nem kellene leadni a meccset, mint egy magyar bajnokit.

Amúgy nekem most esik le, hogy milyen szar draftpozícióból választunk, plána ha bejutunk a konferenciadöntőbe. Angelo még Top10-ben se tud draftolni. Bár néhány arc érdemei elismerése mellett ki lett rúgva a picsába (DePaul, Gabriel), és jött Tim Ruskell, hátha ez lesz egy kis segítség. Ja, majd elfelejtettem: Aaron Rodgers!

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Érdekesség Hesterrel kapcsolatban
If Devin Hester's 17.1 punt return average holds, he will register highest punt return avg in a season in NFL history (minimum 30 returns).

Forrás: http://twitter.com/AdamSchefter
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Nem fogjuk pihentetni a kezdőket, teljes erőbedobással megyünk a meccsbe. Az azért elég nagy bravúr lenne ha le tudnánk győzni őket idegenben, főleg hogy egy karnyújtásnyira van csak előttük a PO. Meglássuk.

"Nem ígérhetek mást, csak vért, erőfeszítést, verítéket és könnyeket."


több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
áááééé,áááééé 😀

Kikaparta nekünk a gesztenyét a Vikes, nagyon jó volt végigolvasni az eredménykövető topicot 😛

ezért az eredményért imádkoztam, mostmár azt mondom adjuk is le a pontot (mármint nem baj ha kikapunk)
nem kell lesérülni és kijelenthető hogy a SEA és a WAS elleni meccsek kivételével ÁLOM alapszakasz volt ez kérem :cool:davemayer
nekem annyira nem tetszett élőben eredménykövető,kb csak eagles fan volt,ment a faragóricsizés😊 De a meccs nagyon...anfernee
Bocs, de én az elején ott voltam.... 😊csi77
Okay tisztelet a kivételnek...még egy Panthers srác volt pluszban...this is sparta

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
áááééé,áááééé 😀

Kikaparta nekünk a gesztenyét a Vikes, nagyon jó volt végigolvasni az eredménykövető topicot 😛

ezért az eredményért imádkoztam, mostmár azt mondom adjuk is le a pontot (mármint nem baj ha kikapunk)
nem kell lesérülni és kijelenthető hogy a SEA és a WAS elleni meccsek kivételével ÁLOM alapszakasz volt ez kérem :cool:davemayer
nekem annyira nem tetszett élőben eredménykövető,kb csak eagles fan volt,ment a faragóricsizés😊 De a meccs nagyon...anfernee
Bocs, de én az elején ott voltam.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1886 - NFC North körkép - 16. hétkonqueror
nájsz,köszönjük konqueror...NFC North odarakott a héten négy elég erős gyözelmet...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1886 - NFC North körkép - 16. hét
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/09000d5d81d47438/Playbook-Bears-Super-Bowl-bound?module=HP_video

No...no-no....ezt tessék átgondolni, ha kikapunk rögtön, megvan miért.... 😀Bear
Ájájájájáj :o Ne dícsérgessenek, könyörgöm!!!!! Mayock mondjuk elismeri a tévedését. Teljesen igaza van abban, hogy Cutler "csípőből" tüzel, kétlem, hogy amíg meg nem öregszik, vagy neadjisten meg nem sérül, addig finomítana a dobómozdulatán. Amúgy se lehet bemenni a videószobába, megmutatni egy 40 yardos TD után, hogy rossz volt a lábmunkga.

Véget ért az alapszakasz, lehet okoskodni, jíííííhá. Ott vagyunk a legjobb nyolc között. Totál várható volt. A by week előtti meccseket szerintem felejtsük el. Állt a csapat egy 4-3 mérleggel, de mégis új szezon kezdődött a Redskins elleni fiaskó után. Mike Martz nemes egyszerűségel fogta a playbookot, az összes elképzelését, és kidobta a kukába. Egyszerűen nem volt megfelelő a játékosállomány. Vissza a gyökerekhez, és elővette egy klasszikus Coryell playbookot. Don Coryell egyszerűen olyan sok edzőre hatással volt, hogy fel se lehet sorolni. Elkezdtük használni a futójátékot, csak mivel nincs középen dominancia, elő kellett venni néhány zone blocking elemet, 3 TE és Ace felállások maradtak tavalyról, play action passzok, skinny poszt, a wheel route, miközben maradt a rá jellemző rengeteg pre snap motion és shift, a 3 WR set, a rengeteg counter blitz játék, egyszerűen nézem a meccseket egyszer, megnézem kétszer, és nem ismerem ki magam. Nem tudom, mennyit aludt az öreg az elmúlt két hónapban, de napi 6 óránál nem lehetett több. Ami a legfőbb erény, hogy egyszerűen "zabálja" az órát. És megtanult bízni a védelemben: adjunk át rossz mezőnypozíciót, nem kell erőltetni. Idén azt hiszem 7 meccset fordítottunk meg a második félidőben, és a 4. negyedben a védelem megtartotta a néhány pontos előnyt.

Hamár védelem: míg a secondary nincs rendbetéve, addig nem lehet a liga legjobb védelméről beszélni. Monte Kiffin bizonyára nem tagadja le, hogy Smith és Marinelli a szárnyai alatt nevelkedtek (tanítványodként hagytalak el, és most én vagyok a mester, Obi Wan). De! Tele van a tököm azzal, hogy állandóan slantekkel etetnek. Értem, hogy nem akarnak agresszívabban játszani. Ha mondjuk Jennings elkezd outside technikákat használni, az elkapó egy testcsellel othagyja a pitébe, aztán Harris, Wright vagy Manning vagy be tud segíteni, vagy nem. Csak a legutóbbi meccset hoznám példának, kaptunk cover2-ből egy 50 yardos TD-t (boom, headshoot), és ha a meccs végén Harris rosszabb szöget választ (nem először), vagy jobb a dobás, az ismét TD. Kell egy olyan corner, akinek sokkal jobb a lábmunkája, gyorsabban csinálja a backpedalt, és magabiztos tackler. És akkor ez a védelem (szerintem az "öregekben" még egy év minimum van) a liga vitathatatlan legjobbja lehet. Végül, de nem utolsósorban: az ST úgy zseniális, ahogy van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/09000d5d81d47438/Playbook-Bears-Super-Bowl-bound?module=HP_video

No...no-no....ezt tessék átgondolni, ha kikapunk rögtön, megvan miért.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
áááééé,áááééé 😀

Kikaparta nekünk a gesztenyét a Vikes, nagyon jó volt végigolvasni az eredménykövető topicot 😛

ezért az eredményért imádkoztam, mostmár azt mondom adjuk is le a pontot (mármint nem baj ha kikapunk)
nem kell lesérülni és kijelenthető hogy a SEA és a WAS elleni meccsek kivételével ÁLOM alapszakasz volt ez kérem :cool:davemayer
nekem annyira nem tetszett élőben eredménykövető,kb csak eagles fan volt,ment a faragóricsizés😊 De a meccs nagyon...anfernee
nem is tudtam az eredményt, gondoltam inkább elolvasom aztán majd kiderül, poén volt 😊
Bár az tényleg érdekes volt hogy a viking drukkerek nem nagyon követték élőben, bár hozzá kell tenni ha a Bears állt volna így lehet én sem nézem meg élőben + munkanap van 😉

a faragóricsizés meg finoman szólva is érdekes, inkább hagyjuk, volt szájkarate itt bőven az ellenük aratott győzelmünk után 😂davemayer
nincs hozzáfűznivalóm,jót nem tudok írni rosszat meg nem akarok😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Briggs az utóbbi hetekben nyújtott teljesítménye alapján seggbe rúgást érdemel, nem ProBowlt. Konkrétan a sérülése óta nincs formában szvsz.tüsi91
Örülök, hogy ezt nem én mondtam ki elsőnek. Megnézi az ember a lőlapját, szinte minden évben ugyanolyan, ami jó dolog. Csak épp két éve (tavaly se érdemelte meg) hiányoznak a nagy játékok. Ugye, hiányzott két meccset, ki is kaptunk, ezzel szokták alátámasztani, hogy ő melyen fontos játékos. De azóta nem is miatta nyertünk, és ha Iwuh játszana a helyén, szerintem észre se vennénk. :/ Ez legyen persze a legnagyobb problémánk, de én a Pro Bowl szereplést nem tartom szinte semmire.füligjimmy
Pont ez az. Ráadásul Iwuh mindkét meccsen faszásul tolta. Volt FF és sack is. Jó kis játékos, STben is jó player.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Briggs az utóbbi hetekben nyújtott teljesítménye alapján seggbe rúgást érdemel, nem ProBowlt. Konkrétan a sérülése óta nincs formában szvsz.tüsi91
Örülök, hogy ezt nem én mondtam ki elsőnek. Megnézi az ember a lőlapját, szinte minden évben ugyanolyan, ami jó dolog. Csak épp két éve (tavaly se érdemelte meg) hiányoznak a nagy játékok. Ugye, hiányzott két meccset, ki is kaptunk, ezzel szokták alátámasztani, hogy ő melyen fontos játékos. De azóta nem is miatta nyertünk, és ha Iwuh játszana a helyén, szerintem észre se vennénk. :/ Ez legyen persze a legnagyobb problémánk, de én a Pro Bowl szereplést nem tartom szinte semmire.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Briggs az utóbbi hetekben nyújtott teljesítménye alapján seggbe rúgást érdemel, nem ProBowlt. Konkrétan a sérülése óta nincs formában szvsz.
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Pro Bowlerek: Peppers, Urlacher, Briggs, Hester.
Briggsnek nagyon örülök, féltem hogy kimarad.


több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
áááééé,áááééé 😀

Kikaparta nekünk a gesztenyét a Vikes, nagyon jó volt végigolvasni az eredménykövető topicot 😛

ezért az eredményért imádkoztam, mostmár azt mondom adjuk is le a pontot (mármint nem baj ha kikapunk)
nem kell lesérülni és kijelenthető hogy a SEA és a WAS elleni meccsek kivételével ÁLOM alapszakasz volt ez kérem :cool:davemayer
nekem annyira nem tetszett élőben eredménykövető,kb csak eagles fan volt,ment a faragóricsizés😊 De a meccs nagyon...anfernee
nem is tudtam az eredményt, gondoltam inkább elolvasom aztán majd kiderül, poén volt 😊
Bár az tényleg érdekes volt hogy a viking drukkerek nem nagyon követték élőben, bár hozzá kell tenni ha a Bears állt volna így lehet én sem nézem meg élőben + munkanap van 😉

a faragóricsizés meg finoman szólva is érdekes, inkább hagyjuk, volt szájkarate itt bőven az ellenük aratott győzelmünk után 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal