Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 967
Hosszú évek után ez volt az a meccs, amikor bedobtam a törölközőt és az egészségem megőrzése érdekében "elsétáltam". Amikor megcsináltuk a dupla false startot, az egy élet kioltására is alkalmas jelenet volt. Egyébként idén a Bears a legtöbbször büntetett csapat. Edző Úr? Már olyanokon gondolkoztam, hogy nevezzük ki Pagano-t főedzőnek és támadásban is maradjon fent a védelem, mert egyébként is mire leérnek már jöhetnek is vissza.
mortirolo
Pagano ugyanolyan szar, csak sokkal jobb kvalitású játékosai vannak.
davemayer
Ne mond már, hogy nem néznéd meg a Mack-Hicks párost támadásban? 😊

Ironizálni próbáltam, de ha komolyan megvizsgáljuk a dolgot, akkor az biztos, hogy Fangio jobb D coach. Arról viszont nem vagyok meggyőződve, hogy Nagy bármilyen footballal kapcsolatos dologban jobb, mint Pagano. Amikor hátrányban, harmadik és k.sokra futást hív úgy, hogy addig kis túlzással átlagban -1 yardot sikerült összehozni...
több mint 3 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 615 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Van 3 pozíció, amely meghatároz egy NFL franchiset.
GM
HC
QB

Pace rossz GM.
Nagy jó HC, de botrányos egoval bír, nem jó OC és siralmas playcaller.
Nos az irányító. Hát az is nagyon kellene.
tüsi91
*4
Azért a tulaj személye is sokat nyom a latba. Én kedvelem alapvetően a Halas-McCaskey családot, de sikerek túlnyomó többsége Papa Bearhez köthető... Óceánon túl is időnként előjön a téma, hogy jót tenne a franchisenak egy vérfrissítés itt is. Én is egyre inkább erre hajlok. Persze csak egy hiú ábránd.

Szerkesztette: Tito05
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Van 3 pozíció, amely meghatároz egy NFL franchiset.
GM
HC
QB

Pace rossz GM.
Nagy jó HC, de botrányos egoval bír, nem jó OC és siralmas playcaller.
Nos az irányító. Hát az is nagyon kellene.
tüsi91
Ha jó HC lenne látná a saját limitáltságát, belenyúlna a csapat játékába még időben és nem akkor mutatná meg hogy "amúgy én tudnám hogy mit kellene hívni ám" amikor már minden mindegy. Az elmúlt 2 meccset normális O playcallal megnyered, a Saints ellenit 100%, látva milyen volt a D ma ezt a mait 80%. Na ebből csinált 3 vereséget, és még ki tudja mennyit fog mert ami most belőlünk hiányzik az nem pótolható rövid időn belül sajnos.

Tippem a szezonra 5-1ről 7-9 és marad mindenki. Viszont ha marad mindenki akkor a kövi 3-4 évben nem lesz PO.
davemayer
Igazat adok ebben is, de ő nem HCként bukik, hanem offense coordinátorként és playcallerként.

Ebben a 3 legdontosabb pozícióban 2021-ben nem lehet ott a jelenlévők egyike sem.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Hosszú évek után ez volt az a meccs, amikor bedobtam a törölközőt és az egészségem megőrzése érdekében "elsétáltam". Amikor megcsináltuk a dupla false startot, az egy élet kioltására is alkalmas jelenet volt. Egyébként idén a Bears a legtöbbször büntetett csapat. Edző Úr? Már olyanokon gondolkoztam, hogy nevezzük ki Pagano-t főedzőnek és támadásban is maradjon fent a védelem, mert egyébként is mire leérnek már jöhetnek is vissza.
mortirolo
Pagano ugyanolyan szar, csak sokkal jobb kvalitású játékosai vannak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Van 3 pozíció, amely meghatároz egy NFL franchiset.
GM
HC
QB

Pace rossz GM.
Nagy jó HC, de botrányos egoval bír, nem jó OC és siralmas playcaller.
Nos az irányító. Hát az is nagyon kellene.
tüsi91
Ha jó HC lenne látná a saját limitáltságát, belenyúlna a csapat játékába még időben és nem akkor mutatná meg hogy "amúgy én tudnám hogy mit kellene hívni ám" amikor már minden mindegy. Az elmúlt 2 meccset normális O playcallal megnyered, a Saints ellenit 100%, látva milyen volt a D ma ezt a mait 80%. Na ebből csinált 3 vereséget, és még ki tudja mennyit fog mert ami most belőlünk hiányzik az nem pótolható rövid időn belül sajnos.

Tippem a szezonra 5-1ről 7-9 és marad mindenki. Viszont ha marad mindenki akkor a kövi 3-4 évben nem lesz PO.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 967
Hosszú évek után ez volt az a meccs, amikor bedobtam a törölközőt és az egészségem megőrzése érdekében "elsétáltam". Amikor megcsináltuk a dupla false startot, az egy élet kioltására is alkalmas jelenet volt. Egyébként idén a Bears a legtöbbször büntetett csapat. Edző Úr? Már olyanokon gondolkoztam, hogy nevezzük ki Pagano-t főedzőnek és támadásban is maradjon fent a védelem, mert egyébként is mire leérnek már jöhetnek is vissza.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Van 3 pozíció, amely meghatároz egy NFL franchiset.
GM
HC
QB

Pace rossz GM.
Nagy jó HC, de botrányos egoval bír, nem jó OC és siralmas playcaller.
Nos az irányító. Hát az is nagyon kellene.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
5-4es csapatnál volt már edzőváltás? Kellene.
davemayer
kellene, nagyon,csak ne egy o guru legyen. Olyan már volt
csi77
Lehet O guru, csak legyen normalis. Az NFL-ben jelenleg a nyerő formula sztem az O-beállítottságú HC egy jó DC-vel. Ezért is lehetett volna hosszútávon jó Fangioval Nagy, legalábbis elmaszkírozta volna az ő hiányosságait. Így hogy neki is hozzá kellene tenni a saját részét látszik hogy nem megy.
Lehet akármennyi a mérleg, aki nem látja hogy ez a csapat félre van managelve az egy idióta. Ha most kirúgnák még ezt a szezont meg lehetne menteni, 5-4ből sikerülhetne a 9-7 v 10-6, ilyen játékkal jelenleg teljesen elhiszem hogy nem lesz több győzelmünk idén. Ha 5-1ről 5-11 lenne akkor kirúgnák? Van bármi ami megmentené Nagy és a FO állását? Van épeszű ember aki elhiszi hogy vele lesz fordulat?

Ha felelős vezetők hajlandóak feltenni maguknak ezeket a kérdéseket és komolyan elgondolkodnak a kapott válaszokon akkor kirúgnak mindenkit, akár most is.
Én legalábbis kirúgnám őket, és nem a 3 vereség miatt hanem a mutatott játék miatt, nincs ami miatt érdemes lenne megtartani őket egyszerűen.

Ez a csapat játékoskeret alapján sokkal jobb játékra lenne képes, még ilyen fos OL-nal is.

Még egy kérdés: hogy lehet olyan playeket hívni az ellenfel 30asán ahogy mi hivtunk 4szer?! Értelmes ember olyat nem csinál, szart sem ért ez a fasz négi az Ohez, ki kell jelenteni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
5-4es csapatnál volt már edzőváltás? Kellene.
davemayer
kellene, nagyon,csak ne egy o guru legyen. Olyan már volt

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az offense megérdemelte volna a 0 pontot. Garbage time.

A védelem ha nem játszik elit szintén, akkor nincs esély. Ez annyit jelent, hogy ha engednek 17 pontot kell legalább 3 labdaszerzés.

Szégyen.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
5-4es csapatnál volt már edzőváltás? Kellene.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Simmons is COVID listára lett téve, ezért a héten a PS-be igazolt Aaron Neary került rosterra. Ő rutinos játékos, már van nem kevesebb, mint 1 kezdő NFL meccse, még a Ramsben. Posztját tekintve center.

Trevis Gipson ismét inaktív. Az egyértelmű volt, hogy neki hosszú út lesz ez, új posztot tanulni, de azért nem túl reményteli, hogy egy ilyen viharvert időszakban sem jelölik az aktív keretbe.
tüsi91
Minden előjel arra mutat, hogy nyerünk......😀

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Simmons is COVID listára lett téve, ezért a héten a PS-be igazolt Aaron Neary került rosterra. Ő rutinos játékos, már van nem kevesebb, mint 1 kezdő NFL meccse, még a Ramsben. Posztját tekintve center.

Trevis Gipson ismét inaktív. Az egyértelmű volt, hogy neki hosszú út lesz ez, új posztot tanulni, de azért nem túl reményteli, hogy egy ilyen viharvert időszakban sem jelölik az aktív keretbe.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Coward mint RT.
Amikor ugye jött a nagy gondolat a 2018 tavaszán, hogy a srácot DL-ből átképezik a támadófalba, akkor ugye elsőlegesen, mint OT, ott is elsősorban a jobb oldalon képzelték. A preseasonben olyan jól játszott még némelyik meccsen az ellenfél alap kezdői ellen is, hogy muszáj volt rosterra tenni, mert PS-ből elvitték volna valószínűleg. Tavaly Long sérülése után, mint RG állt be, idén mint LG.
Na most Kreutz (volt Bears center) vagy Big Cat Williams (volt Bears UDFA RT) mondott olyat, hogy rosszabbat nem is tehetnének egy ilyen sráccal, aki a védőfalból lett átképezve, minthogy ide-oda dobálják.

Ettől függetlenül valószínűleg rossz lesz, de most mondjuk úgy az eredeti posztján nézhetjük meg.

Bars legutóbb még collegeban valamikor nagyon régen játszott centert. Hambright collegban LT volt, abból is inkább a mobilis LT, nem pedig a mauler. Meglátjuk.
Én annyira nem félek, eddig se tudtunk semmit, legrosszabb esetben ma sem tudunk. Ahogy mondtátok veszteni való nincs.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Akkor a mai elé.

Massie (RT) - IR
Spriggs (backup RT) - Covid IR
Whitehair (C) - out
Mustipher (backup C) - out
(Daniels (LG) - IR már korábban)
Robertson-Harris (DL) - out
Jenkins (DL) - out
Trubisky (QB) - out
Bush (S) - Covid IR
Wims (WR) - eltiltott

Aktiválva PS-ből:
Dwayne Harris (WR/PR)
Badara Traoré (OT)
Dieter Eiselen (C)
Daniel McCullers (DL)
Tyler Bray (QB)

Kezdő OL:
Leno-Hambright-Bars-Ifedi-Coward
Avagy
7.körös sok éve kezdő rossz LT- 7.körös rookie 0 snap eddig - tavalyi UDFA guard, 2016ban játszott utoljára centert, első kezdő meccs-starting RG - első karrier RT kezdő meccs

A cserék 0 NFL snap. Biztos hogy most fog történni még valami. 😁
tüsi91
Akkor a mai elé.

Massie (RT) - IR
Spriggs (backup RT) - Covid IR
Whitehair (C) - out
Mustipher (backup C) - out
(Daniels (LG) - IR már korábban)
Robertson-Harris (DL) - out
Jenkins (DL) - out
Trubisky (QB) - out
Bush (S) - Covid IR
Wims (WR) - eltiltott

Aktiválva PS-ből:
Dwayne Harris (WR/PR)
Badara Traoré (OT)
Dieter Eiselen (C)
Daniel McCullers (DL)
Tyler Bray (QB)

Kezdő OL:
Leno-Hambright-Bars-Ifedi-Coward
Avagy
7.körös sok éve kezdő rossz LT- 7.körös rookie 0 snap eddig - tavalyi UDFA guard, 2016ban játszott utoljára centert, első kezdő meccs-starting RG - első karrier RT kezdő meccs

A cserék 0 NFL snap. Biztos hogy most fog történni még valami. 😁
tüsi91
Coward mint RT alig várom...Az kész vicc ha ez az O fal jobb lesz mint a kezdők 😊 Nincs magasan a léc ...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Akkor a mai elé.

Massie (RT) - IR
Spriggs (backup RT) - Covid IR
Whitehair (C) - out
Mustipher (backup C) - out
(Daniels (LG) - IR már korábban)
Robertson-Harris (DL) - out
Jenkins (DL) - out
Trubisky (QB) - out
Bush (S) - Covid IR
Wims (WR) - eltiltott

Aktiválva PS-ből:
Dwayne Harris (WR/PR)
Badara Traoré (OT)
Dieter Eiselen (C)
Daniel McCullers (DL)
Tyler Bray (QB)

Kezdő OL:
Leno-Hambright-Bars-Ifedi-Coward
Avagy
7.körös sok éve kezdő rossz LT- 7.körös rookie 0 snap eddig - tavalyi UDFA guard, 2016ban játszott utoljára centert, első kezdő meccs-starting RG - első karrier RT kezdő meccs

A cserék 0 NFL snap. Biztos hogy most fog történni még valami. 😁
tüsi91
vagy kiderül, hogy mind elit csak az edzok nem ismertek fel a nyers tehetseget x'd ahogy anno asszem Howard sem jatszott amig serules miatt benem kerult nem?
es meg most sem jott senki az FA piacrol, szep FO teljesitmeny

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Akkor a mai elé.

Massie (RT) - IR
Spriggs (backup RT) - Covid IR
Whitehair (C) - out
Mustipher (backup C) - out
(Daniels (LG) - IR már korábban)
Robertson-Harris (DL) - out
Jenkins (DL) - out
Trubisky (QB) - out
Bush (S) - Covid IR
Wims (WR) - eltiltott

Aktiválva PS-ből:
Dwayne Harris (WR/PR)
Badara Traoré (OT)
Dieter Eiselen (C)
Daniel McCullers (DL)
Tyler Bray (QB)

Kezdő OL:
Leno-Hambright-Bars-Ifedi-Coward
Avagy
7.körös sok éve kezdő rossz LT- 7.körös rookie 0 snap eddig - tavalyi UDFA guard, 2016ban játszott utoljára centert, első kezdő meccs-starting RG - első karrier RT kezdő meccs

A cserék 0 NFL snap. Biztos hogy most fog történni még valami. 😁
tüsi91
Biztos, hogy nem az hogy nyerünk... 😀

Jó szurkolást!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Akkor a mai elé.

Massie (RT) - IR
Spriggs (backup RT) - Covid IR
Whitehair (C) - out
Mustipher (backup C) - out
(Daniels (LG) - IR már korábban)
Robertson-Harris (DL) - out
Jenkins (DL) - out
Trubisky (QB) - out
Bush (S) - Covid IR
Wims (WR) - eltiltott

Aktiválva PS-ből:
Dwayne Harris (WR/PR)
Badara Traoré (OT)
Dieter Eiselen (C)
Daniel McCullers (DL)
Tyler Bray (QB)

Kezdő OL:
Leno-Hambright-Bars-Ifedi-Coward
Avagy
7.körös sok éve kezdő rossz LT- 7.körös rookie 0 snap eddig - tavalyi UDFA guard, 2016ban játszott utoljára centert, első kezdő meccs-starting RG - első karrier RT kezdő meccs

A cserék 0 NFL snap. Biztos hogy most fog történni még valami. 😁
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 967
Az utóbbi évek legjobb Bears irányítója, Josh McCown aláírt a Houston Texans-hoz.
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 967
Ha egy olyan szintű védelemmel, mint Fangio-é volt, nem nyertünk semmit, akkor már Mr. Pace főnökeinek is tudnia kellene, hogy pontok nélkül idén sem fogunk. Vagy építünk falat és akkor Foles is jó, vagy szerzünk egy Wilson-t irányítónak. Az előbbi könnyebb.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
2018-ban Sitton már nagyon messze járt.
Kush kezdett LGben, aztán váltotta Daniels. Long volt a jobb guard már amikor nem hagyott ki 8 meccset, amikor Witzmann volt az RG.
A védelem olyan szinten játszott, hogy az offensenek legtöbb meccsen a minimális is elég volt.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Őszintén. Kell 2 tackle és legalább egy guard. Mert Ifedi azért távol van a jótól. Angol nyelven úgy mondják serviceable. Na ha a 4-5. legjobb támadófalembered ilyen az oké, ha a legjobb kezdőd legjobb embere az baj.

Vasárnap lesz Ifedi, én jobban örültem volna ha nincs, mert olyan sokat nem hoz, de legalább láthattuk volna a Simmons/Hambright duóból mindkettőt, így csak az egyiket.

Nincs Jenkins és Robertson-Harris, DL rotáció is szűkebb.

Ismét egy elég reménytelen meccsnek tűnik. Ez a 3 meccs azért helyre is teszi a csapatot.
tüsi91
Megnéztem volna ezt a 3 meccset egy közepesen szar OL-nal és jó playcallal. Vasárnap szopás lesz ha az OL-n múlik az bztos.
davemayer
Megnéztem volna én az elmúlt 2 szezont is egy jó playcallal, egy közepes offense linenal meg egy jó irányítóval. Meg az ideit is nézném szívesen így. De legalább az egyiket.
tüsi91
Meggyozodesem h 2018ban mi jutunk be a sb-ba a rams helyett. Lefogtuk oket teljesen az alapszakaszban, Fangio Djével semmit sem tudott kezdeni McVay. Nehezebb lett volna ezt idegenben megismételni de nem lett volna lehetetlen feladat. De mind1 ezt már sosem tudjuk meg es sajnos az élet bebizonyította h Fangio fontosabb volt mint varhato, amit ő felépített az nélküle nem úgy megy.

Az OLt akkor Long és Sitton korrektebben megoldották sokkal, kiváncsi lennék ha abba a csapatba beraktuk volna Folest hogy játszana. Még Trubi is MVP esélyesnek gondoltak azutan nyáron, nem én vagy vki más idióta, Vegas is... ezt míg élek nem felejtem el.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Őszintén. Kell 2 tackle és legalább egy guard. Mert Ifedi azért távol van a jótól. Angol nyelven úgy mondják serviceable. Na ha a 4-5. legjobb támadófalembered ilyen az oké, ha a legjobb kezdőd legjobb embere az baj.

Vasárnap lesz Ifedi, én jobban örültem volna ha nincs, mert olyan sokat nem hoz, de legalább láthattuk volna a Simmons/Hambright duóból mindkettőt, így csak az egyiket.

Nincs Jenkins és Robertson-Harris, DL rotáció is szűkebb.

Ismét egy elég reménytelen meccsnek tűnik. Ez a 3 meccs azért helyre is teszi a csapatot.
tüsi91
Megnéztem volna ezt a 3 meccset egy közepesen szar OL-nal és jó playcallal. Vasárnap szopás lesz ha az OL-n múlik az bztos.
davemayer
Megnéztem volna én az elmúlt 2 szezont is egy jó playcallal, egy közepes offense linenal meg egy jó irányítóval. Meg az ideit is nézném szívesen így. De legalább az egyiket.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Őszintén. Kell 2 tackle és legalább egy guard. Mert Ifedi azért távol van a jótól. Angol nyelven úgy mondják serviceable. Na ha a 4-5. legjobb támadófalembered ilyen az oké, ha a legjobb kezdőd legjobb embere az baj.

Vasárnap lesz Ifedi, én jobban örültem volna ha nincs, mert olyan sokat nem hoz, de legalább láthattuk volna a Simmons/Hambright duóból mindkettőt, így csak az egyiket.

Nincs Jenkins és Robertson-Harris, DL rotáció is szűkebb.

Ismét egy elég reménytelen meccsnek tűnik. Ez a 3 meccs azért helyre is teszi a csapatot.
tüsi91
Megnéztem volna ezt a 3 meccset egy közepesen szar OL-nal és jó playcallal. Vasárnap szopás lesz ha az OL-n múlik az bztos.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Őszintén. Kell 2 tackle és legalább egy guard. Mert Ifedi azért távol van a jótól. Angol nyelven úgy mondják serviceable. Na ha a 4-5. legjobb támadófalembered ilyen az oké, ha a legjobb kezdőd legjobb embere az baj.

Vasárnap lesz Ifedi, én jobban örültem volna ha nincs, mert olyan sokat nem hoz, de legalább láthattuk volna a Simmons/Hambright duóból mindkettőt, így csak az egyiket.

Nincs Jenkins és Robertson-Harris, DL rotáció is szűkebb.

Ismét egy elég reménytelen meccsnek tűnik. Ez a 3 meccs azért helyre is teszi a csapatot.