Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Az Espn múltkor lehozta, hogy Pace és Nagy is biztonságban.
A kérdés az, hogy egy GM, aki 6. szezonját tölti, és a támadósor a liga legrosszabja közt van gyakorlatilag mindig miért van biztonságban?
A HC, aki offense guru miért van biztonságban, ha a támadósora az egyik legrosszabb a ligában. 3 éve.
Miért?

0 teljesítmény, 0 coaching. Amihez a védelem is jó párszor csatlakozik.
tüsi91
Maximálisan egyetértek, mindkét fél hibás a kialakult szituációért.
És hallassz bármit hogy kspálóznának vki normális OL játékosért? Á, minek az, csak a teljes csapat teljesítményét rontja le. Vicc ez az egész, pedig esküszöm Foles talán mintha összeszedettebb lenne sokkal mint volt Jax-ben, ha normális OL lenne simán jobb lenne ő is, mint minden. Megint vegig hallgathatunk majd mindent, es lehet h meg igy is verjuk a saintset de így kb teljesen felesleges az egész.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Megérte a Floyd- Quinn csere ?
Tomcsik
sose lesz ez a védelem olyan agresszív mint Fangioval. igy oly mind1 ki van Mack oldalán

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Megérte a Floyd- Quinn csere ?
Tomcsik
Nem számít igazán és Paganoval nem is fog látszani soha

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Megérte a Floyd- Quinn csere ?

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az Espn múltkor lehozta, hogy Pace és Nagy is biztonságban.
A kérdés az, hogy egy GM, aki 6. szezonját tölti, és a támadósor a liga legrosszabja közt van gyakorlatilag mindig miért van biztonságban?
A HC, aki offense guru miért van biztonságban, ha a támadósora az egyik legrosszabb a ligában. 3 éve.
Miért?

0 teljesítmény, 0 coaching. Amihez a védelem is jó párszor csatlakozik.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az NFC Eastet leszámítva elég kemény az NFC. S hiába az 5-1, a playoff messze van nagyon még. Főleg ha ma jön a papírforma, ami lássuk be a Rams győzelme.

Tavaly Robinsont 20 yard alatt tartották, valószínűleg Ramsey ma is limitálja.
Donald vs Coward...
Donald vs Bears OL
Donald vs Foles mobilisság.
Floyd karrier meccs.

A támadósortól olyan 13-16 pontot várok önerőből. Kérdés, hogy a védelem tud-e ennél kevesebbet engedni és hozzátenni. Skrine ha nincs, akkor érdekes lesz, mert McManis sincs. Szóval Shelley vagy Vildor akkor.
S McManis hiánya az ST-t mindig tropára vágja.

Nagyon nehéz belelátni ebbe a meccsbe a győzelmet ezzel a támadósorral. Folesnak kemény estéje lesz.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Első 6 meccs 5-1. Oké, nem ezt vártuk, de meg lehet szokni..😊
Következő hat meccs bitang kemény lesz, ahol az 50 % eredményhez is bravúr kell.
Rams idegenben, NO otthon, Titans idegenben, majd 3 csoportmeccs (2 otthon). ha ezeket 3-3 mal abszolválnánk, az óriási lenne, igen nagy eséllyel lenne meg a PO. De ehhez bravúr kell.

Maradjunk mindig a következőnél. A Rams jobb csapat, ahol Goff a szűk keresztmetszet. Nem olyan sokat gyengült ez a csapat a SB óta, bárkire veszélyesek lehetnek, nem várok sokat, talán a védelmünk megment egy nagy veréstől.
csi77
Ha a védelmünk legalább jó lesz mint volt a panthers ellen és hoznak turnovert is (Goffnak 2 meccsen 0td/5int es 44es passer ratingje van ellenünk) akkor ez elég lehetne hogy meccsben legyünk, a gond az hogy Donaldék szét fogják kapni ezt az OLt mint talán eddig soha senki, én komolyan félek hogy itt fog Foles lesérülni...
Szégyen nem szégyen abban a pillanatban levenném a pályáról ha azt látom hogy baja eshet később. Meg is lehetne indokolni azt is amúgy hogy eleve Trubi kezdjen - lehetne több zsebből kimozgást hívni (meg őt üthetik 😁 ).

Viszont ha valahogy lenne 20 pontunk ezt is hozhatnánk, sok veszteni való nincs ezen a meccsen, én a saints hazaira koncentrálnék és a kövi 2 idegenbelit elengedném a félidőtől ha látszik hogy annyi volt. Ha a saints meccset hoznánk és 6-3mal fogadnánk a vikest, majd 7-3mal mehetnénk bye weekre akkor sztem 99% hogy meglenne a PO.
davemayer
Egyetértek, ezért írtam, hogy nem várok semmit, a sérülést viszont jó lenne elkerülni tényleg.
Azért azt ne felejtsük el, hogy a Saints is jobb csapat, de őket talán egy szeles, esős vagy hideg délutánon/estén el lehete esetleg kapni. Brees kint szabad levegőn megzavarható, hiába, már 41 éves.
Az megvan egyébként, hogy a liga három irányító doyenjével találkoztunk már vagy fogunk (Brady, Rivers, illetve Brees)?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Első 6 meccs 5-1. Oké, nem ezt vártuk, de meg lehet szokni..😊
Következő hat meccs bitang kemény lesz, ahol az 50 % eredményhez is bravúr kell.
Rams idegenben, NO otthon, Titans idegenben, majd 3 csoportmeccs (2 otthon). ha ezeket 3-3 mal abszolválnánk, az óriási lenne, igen nagy eséllyel lenne meg a PO. De ehhez bravúr kell.

Maradjunk mindig a következőnél. A Rams jobb csapat, ahol Goff a szűk keresztmetszet. Nem olyan sokat gyengült ez a csapat a SB óta, bárkire veszélyesek lehetnek, nem várok sokat, talán a védelmünk megment egy nagy veréstől.
csi77
Ha a védelmünk legalább jó lesz mint volt a panthers ellen és hoznak turnovert is (Goffnak 2 meccsen 0td/5int es 44es passer ratingje van ellenünk) akkor ez elég lehetne hogy meccsben legyünk, a gond az hogy Donaldék szét fogják kapni ezt az OLt mint talán eddig soha senki, én komolyan félek hogy itt fog Foles lesérülni...
Szégyen nem szégyen abban a pillanatban levenném a pályáról ha azt látom hogy baja eshet később. Meg is lehetne indokolni azt is amúgy hogy eleve Trubi kezdjen - lehetne több zsebből kimozgást hívni (meg őt üthetik 😁 ).

Viszont ha valahogy lenne 20 pontunk ezt is hozhatnánk, sok veszteni való nincs ezen a meccsen, én a saints hazaira koncentrálnék és a kövi 2 idegenbelit elengedném a félidőtől ha látszik hogy annyi volt. Ha a saints meccset hoznánk és 6-3mal fogadnánk a vikest, majd 7-3mal mehetnénk bye weekre akkor sztem 99% hogy meglenne a PO.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Első 6 meccs 5-1. Oké, nem ezt vártuk, de meg lehet szokni..😊
Következő hat meccs bitang kemény lesz, ahol az 50 % eredményhez is bravúr kell.
Rams idegenben, NO otthon, Titans idegenben, majd 3 csoportmeccs (2 otthon). ha ezeket 3-3 mal abszolválnánk, az óriási lenne, igen nagy eséllyel lenne meg a PO. De ehhez bravúr kell.

Maradjunk mindig a következőnél. A Rams jobb csapat, ahol Goff a szűk keresztmetszet. Nem olyan sokat gyengült ez a csapat a SB óta, bárkire veszélyesek lehetnek, nem várok sokat, talán a védelmünk megment egy nagy veréstől.
csi77
Ameddig az offense csak ennyit tud, addig nincs meccs, ahol esélyes vagy. S az offense jó közelítéssel 3 éve ennyit tud.
A mai ligában, ahol a védők keze ennyire meg van kötve, mert minden kis apróságra zászlóznak nagyon nehéz folyamatosan meccset nyerni csak védelemmel. A védelem mindenesetre az elmúlt 2 meccsen elit szintén játszott, s sikerült nagy nehezen nyerni.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Első 6 meccs 5-1. Oké, nem ezt vártuk, de meg lehet szokni..😊
Következő hat meccs bitang kemény lesz, ahol az 50 % eredményhez is bravúr kell.
Rams idegenben, NO otthon, Titans idegenben, majd 3 csoportmeccs (2 otthon). ha ezeket 3-3 mal abszolválnánk, az óriási lenne, igen nagy eséllyel lenne meg a PO. De ehhez bravúr kell.

Maradjunk mindig a következőnél. A Rams jobb csapat, ahol Goff a szűk keresztmetszet. Nem olyan sokat gyengült ez a csapat a SB óta, bárkire veszélyesek lehetnek, nem várok sokat, talán a védelmünk megment egy nagy veréstől.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Hmmm a Bills cutolta Quinton Spaint. Emlékeim szerint ő egy elég jó G. Elvileg illene is a futó sémánkhoz ( már ha van nekünk olyan...) Jó lenne tudni mi a cut oka, mert ha nem valami botrányos ügy akkor Pace rácuppanhatna a telefonra...
Tomcsik
Amennyire kell az erősítés az sem baj ha botrányos...
Nekem egyszerűen az az érzésem hogy nem mehetünk neki így a szezon második felének, muszáj az OL-ba most embert hozni. Értem én hogy összeszokottság meg minden de annyira szarok hogy ha minőséget hozol az azonnal látszana.
Nagyon sajnálnám ha meg sem próbálnánk erősíteni látva hogy van esély bekerülni az nfc legjobb 7 csapata közé.
davemayer
Hát igen vissza néztem pár részletet. A Foles int előtt a Foleshoz 4 legközelebb lévő játékos mint Phanters mezes volt. Konkrétan mind megverte az emberét másodpercek alatt... Mondjuk Foles benyelhette volna a sacket, vagy kidobhatta volna a felső karélyba, se az O fal egy vicc volt. Futás meg siralmas hogy az ócska futás elleni védelmek is megfognak...
Tomcsik
OFF
Bocs grammar náci vagyok, nagyon bassza a szemem h mindig phanterst írsz, az panthers. A fantom a phantom, de ez nem fentörsz, de ezt neked nem kell mondanom mert ha jól emlékszem Londonban élsz. Bocs nem tudtam már magamban tartani.
ON
davemayer
Fel se tűnt, kösz az észrevételt. Remélem nincs az a betegségem hogy felcserélek bizonyos betűket 😊
Tomcsik
Smmei baj, átlilaólg ha az eslő és az uolstó bteű a hléyen van, az ayagd hlreye tzesi a tbiöbt.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagy erősítés lenne az is, ha Millert eladnánk valahova. Agybeteg, ripacs, nagypofájú, de végtelenül alulteljesítő, megbízhatatlan játékos.
Nézd meg ezt a meccset. Volt két elkapása. Az egyiknél ahelyett, hogy előrehajolt volna a first dowért inkább visszatancolt és lett belőle egy 4&2.
Másik elkapás. Wims blokkolja az emberét kifelé, befelé lehetne vágni. Jött az ILB, ha lecsapja egyből akkor van 5 yard. Nem.. Miller megy kifelé pontosan a Wims által kifogástalanul blokkolt védő kezébe. 1 yard.
Kmet elkapás. Miller egy szinttel feljebb ahelyett hogy blokkolni anyázik a vonal mellett és sétál vissza ahelyett, hogy segítene.
Tehetsége alapján nem kérdés, hogy játszania kell. De egy ilyen játékost inkább passzoljuk el. Játsszon Ridley vagy Wims, aki hajlandó megcsinálni mindent. Millerre nem lehet számítani. Lehet valahol kihoznák a maximumot belőle, de az nem itt lesz.

Másik instant előrelépés ha lecseréled Lenot. Teljesen mindegy kire.
tüsi91
Én Millert nagyon csipáztam a Memphisen. Reméltem hogy hozzánk kerül. Erősen inkonzisztens. Van hogy meccset eldöntő bravúros elkapásaI vannak és van amikor az általad is említett okosságokat csinálja. Az előző évben is a vége felett jött bele, remélem most is összeszedi magát. Mooney viszont nagyon kellemes meglepetés eddig. Leno valami kritikán aluli idén, de úgy se fogják lecserélni...
Tomcsik
Az ilyen csávókat az edzők rühellik. Joggal. Nem rookie a gyerek, harmadik éve, nem tudsz rá számítani.
Amit kiemeltem félkövérrel. Na az ilyen csávó nem 50% feletti snapszámú játékos. Nem hiába Mooney már előtte van a depth charton. Egy ilyen srácot nem raksz fel a pályára, mert néha elkapja a tökéletes labdát (lásd Falcons), néha elejti a tökéletes labdát (lásd Falcons). Több Wims, nem olyan dinamikus, de hajlandó és tud blokkolni, megbízható. Jöjjön Ridley.
Egy ilyen srácra adtál fel 2 db második kört egyébként. S a baj, hogy nem a tehetséggel van baj, hanem a mentális felkészültségével. Nem NFL kaliber fejben.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hmmm a Bills cutolta Quinton Spaint. Emlékeim szerint ő egy elég jó G. Elvileg illene is a futó sémánkhoz ( már ha van nekünk olyan...) Jó lenne tudni mi a cut oka, mert ha nem valami botrányos ügy akkor Pace rácuppanhatna a telefonra...
Tomcsik
Amennyire kell az erősítés az sem baj ha botrányos...
Nekem egyszerűen az az érzésem hogy nem mehetünk neki így a szezon második felének, muszáj az OL-ba most embert hozni. Értem én hogy összeszokottság meg minden de annyira szarok hogy ha minőséget hozol az azonnal látszana.
Nagyon sajnálnám ha meg sem próbálnánk erősíteni látva hogy van esély bekerülni az nfc legjobb 7 csapata közé.
davemayer
Hát igen vissza néztem pár részletet. A Foles int előtt a Foleshoz 4 legközelebb lévő játékos mint Phanters mezes volt. Konkrétan mind megverte az emberét másodpercek alatt... Mondjuk Foles benyelhette volna a sacket, vagy kidobhatta volna a felső karélyba, se az O fal egy vicc volt. Futás meg siralmas hogy az ócska futás elleni védelmek is megfognak...
Tomcsik
OFF
Bocs grammar náci vagyok, nagyon bassza a szemem h mindig phanterst írsz, az panthers. A fantom a phantom, de ez nem fentörsz, de ezt neked nem kell mondanom mert ha jól emlékszem Londonban élsz. Bocs nem tudtam már magamban tartani.
ON
davemayer
Fel se tűnt, kösz az észrevételt. Remélem nincs az a betegségem hogy felcserélek bizonyos betűket 😊

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Hmmm a Bills cutolta Quinton Spaint. Emlékeim szerint ő egy elég jó G. Elvileg illene is a futó sémánkhoz ( már ha van nekünk olyan...) Jó lenne tudni mi a cut oka, mert ha nem valami botrányos ügy akkor Pace rácuppanhatna a telefonra...
Tomcsik
Amennyire kell az erősítés az sem baj ha botrányos...
Nekem egyszerűen az az érzésem hogy nem mehetünk neki így a szezon második felének, muszáj az OL-ba most embert hozni. Értem én hogy összeszokottság meg minden de annyira szarok hogy ha minőséget hozol az azonnal látszana.
Nagyon sajnálnám ha meg sem próbálnánk erősíteni látva hogy van esély bekerülni az nfc legjobb 7 csapata közé.
davemayer
Hát igen vissza néztem pár részletet. A Foles int előtt a Foleshoz 4 legközelebb lévő játékos mint Phanters mezes volt. Konkrétan mind megverte az emberét másodpercek alatt... Mondjuk Foles benyelhette volna a sacket, vagy kidobhatta volna a felső karélyba, se az O fal egy vicc volt. Futás meg siralmas hogy az ócska futás elleni védelmek is megfognak...
Tomcsik
OFF
Bocs grammar náci vagyok, nagyon bassza a szemem h mindig phanterst írsz, az panthers. A fantom a phantom, de ez nem fentörsz, de ezt neked nem kell mondanom mert ha jól emlékszem Londonban élsz. Bocs nem tudtam már magamban tartani.
ON

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nagy erősítés lenne az is, ha Millert eladnánk valahova. Agybeteg, ripacs, nagypofájú, de végtelenül alulteljesítő, megbízhatatlan játékos.
Nézd meg ezt a meccset. Volt két elkapása. Az egyiknél ahelyett, hogy előrehajolt volna a first dowért inkább visszatancolt és lett belőle egy 4&2.
Másik elkapás. Wims blokkolja az emberét kifelé, befelé lehetne vágni. Jött az ILB, ha lecsapja egyből akkor van 5 yard. Nem.. Miller megy kifelé pontosan a Wims által kifogástalanul blokkolt védő kezébe. 1 yard.
Kmet elkapás. Miller egy szinttel feljebb ahelyett hogy blokkolni anyázik a vonal mellett és sétál vissza ahelyett, hogy segítene.
Tehetsége alapján nem kérdés, hogy játszania kell. De egy ilyen játékost inkább passzoljuk el. Játsszon Ridley vagy Wims, aki hajlandó megcsinálni mindent. Millerre nem lehet számítani. Lehet valahol kihoznák a maximumot belőle, de az nem itt lesz.

Másik instant előrelépés ha lecseréled Lenot. Teljesen mindegy kire.
tüsi91
Én Millert nagyon csipáztam a Memphisen. Reméltem hogy hozzánk kerül. Erősen inkonzisztens. Van hogy meccset eldöntő bravúros elkapásaI vannak és van amikor az általad is említett okosságokat csinálja. Az előző évben is a vége felett jött bele, remélem most is összeszedi magát. Mooney viszont nagyon kellemes meglepetés eddig. Leno valami kritikán aluli idén, de úgy se fogják lecserélni...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagy erősítés lenne az is, ha Millert eladnánk valahova. Agybeteg, ripacs, nagypofájú, de végtelenül alulteljesítő, megbízhatatlan játékos.
Nézd meg ezt a meccset. Volt két elkapása. Az egyiknél ahelyett, hogy előrehajolt volna a first dowért inkább visszatancolt és lett belőle egy 4&2.
Másik elkapás. Wims blokkolja az emberét kifelé, befelé lehetne vágni. Jött az ILB, ha lecsapja egyből akkor van 5 yard. Nem.. Miller megy kifelé pontosan a Wims által kifogástalanul blokkolt védő kezébe. 1 yard.
Kmet elkapás. Miller egy szinttel feljebb ahelyett hogy blokkolni anyázik a vonal mellett és sétál vissza ahelyett, hogy segítene.
Tehetsége alapján nem kérdés, hogy játszania kell. De egy ilyen játékost inkább passzoljuk el. Játsszon Ridley vagy Wims, aki hajlandó megcsinálni mindent. Millerre nem lehet számítani. Lehet valahol kihoznák a maximumot belőle, de az nem itt lesz.

Másik instant előrelépés ha lecseréled Lenot. Teljesen mindegy kire.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hmmm a Bills cutolta Quinton Spaint. Emlékeim szerint ő egy elég jó G. Elvileg illene is a futó sémánkhoz ( már ha van nekünk olyan...) Jó lenne tudni mi a cut oka, mert ha nem valami botrányos ügy akkor Pace rácuppanhatna a telefonra...
Tomcsik
Amennyire kell az erősítés az sem baj ha botrányos...
Nekem egyszerűen az az érzésem hogy nem mehetünk neki így a szezon második felének, muszáj az OL-ba most embert hozni. Értem én hogy összeszokottság meg minden de annyira szarok hogy ha minőséget hozol az azonnal látszana.
Nagyon sajnálnám ha meg sem próbálnánk erősíteni látva hogy van esély bekerülni az nfc legjobb 7 csapata közé.
davemayer
Hát igen vissza néztem pár részletet. A Foles int előtt a Foleshoz 4 legközelebb lévő játékos mint Panthers mezes volt. Konkrétan mind megverte az emberét másodpercek alatt... Mondjuk Foles benyelhette volna a sacket, vagy kidobhatta volna a felső karélyba, se az O fal egy vicc volt. Futás meg siralmas hogy az ócska futás elleni védelmek is megfognak...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Hmmm a Bills cutolta Quinton Spaint. Emlékeim szerint ő egy elég jó G. Elvileg illene is a futó sémánkhoz ( már ha van nekünk olyan...) Jó lenne tudni mi a cut oka, mert ha nem valami botrányos ügy akkor Pace rácuppanhatna a telefonra...
Tomcsik
Amennyire kell az erősítés az sem baj ha botrányos...
Nekem egyszerűen az az érzésem hogy nem mehetünk neki így a szezon második felének, muszáj az OL-ba most embert hozni. Értem én hogy összeszokottság meg minden de annyira szarok hogy ha minőséget hozol az azonnal látszana.
Nagyon sajnálnám ha meg sem próbálnánk erősíteni látva hogy van esély bekerülni az nfc legjobb 7 csapata közé.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hmmm a Bills cutolta Quinton Spaint. Emlékeim szerint ő egy elég jó G. Elvileg illene is a futó sémánkhoz ( már ha van nekünk olyan...) Jó lenne tudni mi a cut oka, mert ha nem valami botrányos ügy akkor Pace rácuppanhatna a telefonra...

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Te'oretikusan jó igazolás.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Micsoda (practice squad) igazolás!!!

iktriad
Megtalálta a barátnőjét, biztos Chicagoból kapott üzit tőle

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Micsoda (practice squad) igazolás!!!
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát nem tudom mit lehetne kezdeni ezzel az OL-el. Szerintem a HOX drukkerek lehidalnak ha azt látják hogy Ifedi a legjobb emberünk. Mondjuk ez sokat el is mondd az O line minőségéről. Senki ellen nem tudunk futni. Pillanatok alatt elveszítjük a LOS-t. Ilyet még nem láttam hogy az összes falember ennyiszer elveszítí a blokkját. Nem 1 vagy 2 hanem az összes vagy legalább 5/4... Nevetséges. Ok persze a Colts meg Bucks DL bika, 2 legjobb csapat futás ellen. A Panthers meg a liga hátsó felében kullog futás ellen. Kiesett Short akit egy 7. körös DT helyettesített. Eddig kb mindenki szét futotta őket mi meg jumbo csomagban 4 TE ( vagyis 3 meg Holtz mint FB) vért hugyoztunk fél yardos TD-ért. Komolyan nem értem hogy lehetünk 5-1 Persze a ronda győzelmek is jobbak mint a szép játékkal elveszített meccsek szóval ne panaszkodjunk...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Ja és a "lényeg": Santos kezd magára találni végre, 55ről azért nem tudom mikor rúgtunk jó FGt. De már a tény hogy Nagy oda meri állítani, már az bíztató. Nagyon kellett az ő teljesítménye is a Whez.
davemayer
Nade ez nem jó FG volt hanem eszméletlen. Mértani közép és mégcsak nem is az éppen hogy kategória, bement volnan60rol is
ricsiii83
 youtu.be/g2nda81wYXI
😃
Rózsa Sándor (betyár)
2 hétig csak sótömböket nyalogass 😃
ricsiii83
Adom jogos 😊
De valahogy adta magát..
Mondom el ne felejtsétek milyen is mikor rossz/akarom mondani jó rúgótok van !?(
Rózsa Sándor (betyár)
F U

Erre aztan feltétlen szükseg volt gondolom, nem ezt hallgatjuk 2 kurva éve. Lynch amúgy miert nem futott 1 yardról?! És annak aztan köze sem volt a szerencséhez.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ja és a "lényeg": Santos kezd magára találni végre, 55ről azért nem tudom mikor rúgtunk jó FGt. De már a tény hogy Nagy oda meri állítani, már az bíztató. Nagyon kellett az ő teljesítménye is a Whez.
davemayer
Nade ez nem jó FG volt hanem eszméletlen. Mértani közép és mégcsak nem is az éppen hogy kategória, bement volnan60rol is
ricsiii83
 youtu.be/g2nda81wYXI
😃
Rózsa Sándor (betyár)
2 hétig csak sótömböket nyalogass 😃
ricsiii83
Adom jogos 😊
De valahogy adta magát..
Mondom el ne felejtsétek milyen is mikor rossz/akarom mondani jó rúgótok van !?(