Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Ja és a "lényeg": Santos kezd magára találni végre, 55ről azért nem tudom mikor rúgtunk jó FGt. De már a tény hogy Nagy oda meri állítani, már az bíztató. Nagyon kellett az ő teljesítménye is a Whez.
davemayer
Nade ez nem jó FG volt hanem eszméletlen. Mértani közép és mégcsak nem is az éppen hogy kategória, bement volnan60rol is
ricsiii83
 youtu.be/g2nda81wYXI
😃
Rózsa Sándor (betyár)
2 hétig csak sótömböket nyalogass 😃

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ja és a "lényeg": Santos kezd magára találni végre, 55ről azért nem tudom mikor rúgtunk jó FGt. De már a tény hogy Nagy oda meri állítani, már az bíztató. Nagyon kellett az ő teljesítménye is a Whez.
davemayer
Nade ez nem jó FG volt hanem eszméletlen. Mértani közép és mégcsak nem is az éppen hogy kategória, bement volnan60rol is
ricsiii83
 youtu.be/g2nda81wYXI
😃
több mint 3 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Ja és a "lényeg": Santos kezd magára találni végre, 55ről azért nem tudom mikor rúgtunk jó FGt. De már a tény hogy Nagy oda meri állítani, már az bíztató. Nagyon kellett az ő teljesítménye is a Whez.
davemayer
Nade ez nem jó FG volt hanem eszméletlen. Mértani közép és mégcsak nem is az éppen hogy kategória, bement volnan60rol is

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Ja és a "lényeg": Santos kezd magára találni végre, 55ről azért nem tudom mikor rúgtunk jó FGt. De már a tény hogy Nagy oda meri állítani, már az bíztató. Nagyon kellett az ő teljesítménye is a Whez.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Foles 11/12-vel kezdett.
Azután 12/26.
Második félidő: 9/19 84 yard, 1 Int. Hát ő sem játszott jól, de úgy alapban szokás szerint semmi nem működött. Ezekkel a rövid, 3 lépéses passzokkal is begyűjtött 9 QB hitet Foles. Valahol értem, hogy az ő mobilitásával a hosszabb lefolyású játékokban kivégeznék. 10 napot készültek erre a meccsre.
tüsi91
Nem értem miért nem próbalnak hozni vkit az OLine-ba, kurva sokat számítana. Most bánhatjuk igazan hogy nincs már Sitton meg Long, velük azért Foles is jobb lenne valoszinuleg. Kellene vmi trade v FA igazolás mert az OL miatt elúszhat a PO, pedig egyre inkább kezdene körvonalazódni. Ez tűrhetetlen hogy sem passzhoz sem futáshoz képtelenek blokkolni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Ilyen védelem mellett, legalább 40 pontot kellett volna hozni.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Foles 11/12-vel kezdett.
Azután 12/26.
Második félidő: 9/19 84 yard, 1 Int. Hát ő sem játszott jól, de úgy alapban szokás szerint semmi nem működött. Ezekkel a rövid, 3 lépéses passzokkal is begyűjtött 9 QB hitet Foles. Valahol értem, hogy az ő mobilitásával a hosszabb lefolyású játékokban kivégeznék. 10 napot készültek erre a meccsre.
tüsi91
Nézd a jó oldalát. Először szereztünk a harmadik negyedben TD-t. Legyőztünk egy kellemetlen ellenfelet. Két kőkemény meccs vár ránk, ahol nem mi leszünk az esélyesek.

A támadók most éltak a védelem teremtette lehetőséggel. Elismerem, hogy ez kevés, de Foles is rozsdáa, belejön. Néha futni is tudunk majd.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Foles 11/12-vel kezdett.
Azután 12/26.
Második félidő: 9/19 84 yard, 1 Int. Hát ő sem játszott jól, de úgy alapban szokás szerint semmi nem működött. Ezekkel a rövid, 3 lépéses passzokkal is begyűjtött 9 QB hitet Foles. Valahol értem, hogy az ő mobilitásával a hosszabb lefolyású játékokban kivégeznék. 10 napot készültek erre a meccsre.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A eddig legyőzött csapatok a közül, a mérlegük alapján a Tampa a legkomolyabb. Most lehet nekik drukkolni, hogy kapják el a GB-t,-
A meccsről: Jobb csapat ez a CAR mint amit jósoltak nekik, de mint sejtettük, a védelmünk meg tudja zavarni Teddyt....

Minden idők legszarabb 5-1-es csapata vagyunk, de a védelmünk megy az agyonszopkodtt PITT védelem után------
csi77
A Pittsburgh D is jó. Joggal kapnak komoly média hypet. A mienknek vannak gondjai, de a mai volt eddig a legjobb meccs. Nem futottak keresztül rajtunk, ez a legnagyobb pozitívum. Pár sackből Teddy kilépett és tett hozzá yardokat..ez volt talán a legnagyobb hiba a mai nap. Johnsonnak is meg volt az első rossz meccse. Belefért. Jól játszott a védelem. Megnyerték a meccset.
De az offense... Borzalom. Ezért nem jutunk sehova sem.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mint mondtam ez a támadófal semmit nem tud. Miattuk kell belemenni ebbe a rövid gyors passzos játékba. De persze alapban is szar az egész offense coachingtól mindenestől.
Ezt is a védelem nyerte meg.
tüsi91
Ennyire szerintem nem tragikus a helyzet, Foles legalább egy polccal turbómen fölött van, ha nem kettővel. Amikor odakerültök az endzone közelébe beviszitek, ez fontos erény. Nyilván fogtok nálunk erősebb csapatokkal is játszani, de amíg a védelem így szerzi a labdákat és ezekből tudtok is büntetni mint ma, akkor azért a PO jó eséllyel meg van, ott meg már ki tudja mi történik, meccsről meccsre kell haladni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
A eddig legyőzött csapatok a közül, a mérlegük alapján a Tampa a legkomolyabb. Most lehet nekik drukkolni, hogy kapják el a GB-t,-
A meccsről: Jobb csapat ez a CAR mint amit jósoltak nekik, de mint sejtettük, a védelmünk meg tudja zavarni Teddyt....

Minden idők legszarabb 5-1-es csapata vagyunk, de a védelmünk megy az agyonszopkodott PITT védelem után------

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mint mondtam ez a támadófal semmit nem tud. Miattuk kell belemenni ebbe a rövid gyors passzos játékba. De persze alapban is szar az egész offense coachingtól mindenestől.
Ezt is a védelem nyerte meg.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Szerintem az OL szarra sem jó, és ezt a mai napon meg is látjuk majd. Burns + Derrick Brown összesen 3 sack. Ezt saccolom.
Én nagyon fázok ettől a meccstől, mert a Panthers offense abban jó, ami ellen a védelem a pálya közepén sebezhető.
tüsi91
Ahhoz, hogy higyjünk ebben a csapatban, Nagyban, pont az ilyen meccsek megnyerése kellene......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
 twitter.com/AaronLemingNFL/status/1317856464355102721?s=19

Lehet benne igazság.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem az OL szarra sem jó, és ezt a mai napon meg is látjuk majd. Burns + Derrick Brown összesen 3 sack. Ezt saccolom.
Én nagyon fázok ettől a meccstől, mert a Panthers offense abban jó, ami ellen a védelem a pálya közepén sebezhető.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ami szerintem dönthet ma az red zoneban mutatott teljesítmény. Lehet hogy szemre rossz az idei D azonban NO1 red zoneban. A Phanters bár yardokban 9. red zoneban csak 24.-ek( ha jól olvastam) A D line Short kiesésével nem túl durva azért szóval illene uralni a LOS-t. Ha ma sem tudunk futni az komoly gond. Bár eddig meglepően jó a Phanters az előzetesen vártakhoz képest azért ezt hozni kéne ha akarunk valamit. Nem akarok nagyképű lenni de én egy simább végre nem szívinfarktus közeli végjátékkal járó győzelmet várok. 31: 20 ide...

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Egy hangyányit bizakodóbb vagyok, ugyanis ha ez ellen a védelem ellen sem tudunk minimum 21-24 pontot szerezni akkor tényleg ássa el magát mindenki komolyan. Igenis találja meg Nagy az utat a győzelemhez, csak a védelmünk keményedjen fel annyira amennyire kell (vagy jöjjenek a turnoverek).

Az a baj hogy a lehetséges játékmenet alapján benne van hogy simán nyerünk de az is hogy simán kikapunk, ez a meccs előzetesen megtippelhetetlen, mint ahogy az egyenlő oddsokon is látszik.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
A védelemünk néha tényleg hajmeresztő dolgokra képes, de azért a RZ-ban (szemre) már jónak tűnik. Nem egy stop D-nk van, ezt labdaszerzésekkel pótolják.

Ebben bízom, hogy Bridgewater azért megzavarható és ebből egy-egy INT leeshet. Az, hogy mi fogunke tudni futni, az jó kérdés. Mint, ahogy az is, ha nem, Foles melyik arcát mutatja....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem tudom valaki nézte-e újra a legutóbbi két meccset, vagy legalábbis valami vágott verziót, elemzéseket stb. Azt mindenki kihangsúlyozza, hogy két jó front ellen játszottunk, de akkor azt nem kellene, hogy ezt a támadófalat hagyni kellene a picsába?
Biztos van legalább 1 ember, néha többen is, aki képtelen végrehajtani a feladatát.
Lenot azonnal le kellene cserélni. Nincs kire persze, ennek az okait lehetne boncolgatni, de hát tackle utánpótlás sem jött az elmúlt 6 évben. De teljesen mindegy. Játsszon Spriggs, játsszon egy UDFA rookie vagy valaki, akit behívnak az utcáról teljesen mindegy. Leno alkalmatlan, futni balra nem tudunk, pass prot Te jó Isten az Jamarcus Webb színvonal.
Belülről jön annyi pressure, ami egy Nick Foles mobilisságú irányítóval halál. Ebbe Daniels is kiválóan kivette a részét, szerintem feledjük el azt a gondolatot, hogy Whitehair jó center. Mikor Sitton és Long még formában volt, akkor jól nézett ki, nélkülük... Ifedi a legjobb ember, de csak azért, mert a többiek szarok. Massievel még együtt tudnék élni. Úgy kompletten úgy szar ez a támadófal, ahogy van.

A Panthers eddig 5 sacknél jár, ha netán futni kell az eredmény után betippelek egy olyat, hogy közelebb lesznek a 10-hez, mint az 5-höz. Nincs náluk Short és az újonc Gross-Matos. Utóbbi jó kis edge rusher lesz. Falcons, Chargers tudott ellenük futni, Arizonában Kyler Murrayt ha leveszed átlagoltak 3 yardot sem. Foles nem Murray. Bucs ellen Fournette egyszer elszabadult, azon kívül gondjuk nem volt. Én nagyon meglepődnék, ha a támadófal dominálna.

A frontnak azért lesz nehéz, mert Bridgewater gyorsan szabadul a labdától.

Rossz matchup nekünk ez a Panthers.

Egyébként a védelem bár nekem szemre nem tűnik jónak, számok alapján viszont az.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nem tudom valaki nézte-e a Carolina hétvégi meccsét?
Most vonatkoztassunk el a Falconstól, de a Panthers egy nagyon veszélyes csapat. (Nem hiába verték a Chargerst és szinte lenullázták Kyler Murrayt és a Cardinalst.)

McCaffrey nincs, de van 3 olyan elkapójuk, akik dinamikusak, elkapás után baromi sok yardot hozzátesznek. Samuel, DJ Moore és Robby Anderson. Mondom azt is, hogy nagyon veszélyes mélységi célpontok, de itt jön a de. Bridgewatert ismerjük, 10 yardon belül nagyon pontos, de távolra nem igen néz, cserébe nagyon gyorsan szabadul a labdától.
Én eléggé félek megmondom őszintén, mert Pagano meg pont ezeket engedi a sok zónával. Pálya közepén amúgy is felzabálnak minket és ezt Bridgewater is meg fogja tenni. Nem tartom a védelemnek jó matchupnak a Pantherst.

A védelmük futás ellen rossz. Azt hagyjuk, hogy a mi offensünk tud futni, szerintem a Lions és a Falcons ellen tudott, a Giants már az első 3 negyedben lelőtt minket. Passz ellen elég agresszívak, összességében egy nagyon energikus társaság. Ami nem utolsó szempont, hogy egészen kiváló coaching van náluk.

Összességében én egy 50-50 meccsnek látom ezt, ami egyrészt dicséri őket, másrészt azért a mi játékunkról is elmondja, hogy a meggyőzőtől még messze van.
tüsi91
Ez nagyon nem 50-50 tüsi, ahogy ők fejlődtek idén meccsről meccsre, ez simán 70-30 nekik jelenleg. Nagyon jó napot kellene kifognia Paganonak és Nagynak is hogy ez 50-50 legyen. Jól le is írtad miért, szét fogják fárasztani a védelmünket a sokplayes drive-jaikkal, mi meg (pláne ha hátrányban leszünk) erőltetni fogjuk a passzt.

Engem őszintén meglepne ha ezt is behúznánk, ezt a meccset ugyanis szar játékkal már nem lehet megnyerni.
davemayer
Meglátjuk, azért bőven van olyan szcenárió, hogy mi szarul kezdünk, a pass rushotok szétszedi a falunkat, összeraktok egy normális blokkolási sémát a sebezhető front7 ellen, és sokat lesz nálatok a labda.
Jakehomer
Tetszik, megegyeztünk 😊
Én is ezt gondolom kb. egyetlen esélynek. Persze egyéni hibák is dönthetnek.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem tudom valaki nézte-e a Carolina hétvégi meccsét?
Most vonatkoztassunk el a Falconstól, de a Panthers egy nagyon veszélyes csapat. (Nem hiába verték a Chargerst és szinte lenullázták Kyler Murrayt és a Cardinalst.)

McCaffrey nincs, de van 3 olyan elkapójuk, akik dinamikusak, elkapás után baromi sok yardot hozzátesznek. Samuel, DJ Moore és Robby Anderson. Mondom azt is, hogy nagyon veszélyes mélységi célpontok, de itt jön a de. Bridgewatert ismerjük, 10 yardon belül nagyon pontos, de távolra nem igen néz, cserébe nagyon gyorsan szabadul a labdától.
Én eléggé félek megmondom őszintén, mert Pagano meg pont ezeket engedi a sok zónával. Pálya közepén amúgy is felzabálnak minket és ezt Bridgewater is meg fogja tenni. Nem tartom a védelemnek jó matchupnak a Pantherst.

A védelmük futás ellen rossz. Azt hagyjuk, hogy a mi offensünk tud futni, szerintem a Lions és a Falcons ellen tudott, a Giants már az első 3 negyedben lelőtt minket. Passz ellen elég agresszívak, összességében egy nagyon energikus társaság. Ami nem utolsó szempont, hogy egészen kiváló coaching van náluk.

Összességében én egy 50-50 meccsnek látom ezt, ami egyrészt dicséri őket, másrészt azért a mi játékunkról is elmondja, hogy a meggyőzőtől még messze van.
tüsi91
Ez nagyon nem 50-50 tüsi, ahogy ők fejlődtek idén meccsről meccsre, ez simán 70-30 nekik jelenleg. Nagyon jó napot kellene kifognia Paganonak és Nagynak is hogy ez 50-50 legyen. Jól le is írtad miért, szét fogják fárasztani a védelmünket a sokplayes drive-jaikkal, mi meg (pláne ha hátrányban leszünk) erőltetni fogjuk a passzt.

Engem őszintén meglepne ha ezt is behúznánk, ezt a meccset ugyanis szar játékkal már nem lehet megnyerni.
davemayer
Meglátjuk, azért bőven van olyan szcenárió, hogy mi szarul kezdünk, a pass rushotok szétszedi a falunkat, összeraktok egy normális blokkolási sémát a sebezhető front7 ellen, és sokat lesz nálatok a labda.

Perception is reality.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Nem tudom valaki nézte-e a Carolina hétvégi meccsét?
Most vonatkoztassunk el a Falconstól, de a Panthers egy nagyon veszélyes csapat. (Nem hiába verték a Chargerst és szinte lenullázták Kyler Murrayt és a Cardinalst.)

McCaffrey nincs, de van 3 olyan elkapójuk, akik dinamikusak, elkapás után baromi sok yardot hozzátesznek. Samuel, DJ Moore és Robby Anderson. Mondom azt is, hogy nagyon veszélyes mélységi célpontok, de itt jön a de. Bridgewatert ismerjük, 10 yardon belül nagyon pontos, de távolra nem igen néz, cserébe nagyon gyorsan szabadul a labdától.
Én eléggé félek megmondom őszintén, mert Pagano meg pont ezeket engedi a sok zónával. Pálya közepén amúgy is felzabálnak minket és ezt Bridgewater is meg fogja tenni. Nem tartom a védelemnek jó matchupnak a Pantherst.

A védelmük futás ellen rossz. Azt hagyjuk, hogy a mi offensünk tud futni, szerintem a Lions és a Falcons ellen tudott, a Giants már az első 3 negyedben lelőtt minket. Passz ellen elég agresszívak, összességében egy nagyon energikus társaság. Ami nem utolsó szempont, hogy egészen kiváló coaching van náluk.

Összességében én egy 50-50 meccsnek látom ezt, ami egyrészt dicséri őket, másrészt azért a mi játékunkról is elmondja, hogy a meggyőzőtől még messze van.
tüsi91
Ez nagyon nem 50-50 tüsi, ahogy ők fejlődtek idén meccsről meccsre, ez simán 70-30 nekik jelenleg. Nagyon jó napot kellene kifognia Paganonak és Nagynak is hogy ez 50-50 legyen. Jól le is írtad miért, szét fogják fárasztani a védelmünket a sokplayes drive-jaikkal, mi meg (pláne ha hátrányban leszünk) erőltetni fogjuk a passzt.

Engem őszintén meglepne ha ezt is behúznánk, ezt a meccset ugyanis szar játékkal már nem lehet megnyerni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bell szabad, így Cohen nélkül pláne lenne értelme bár nem tudkm milyen igényei lehetnek. Viszont én tuti leigazolnám mert kellene nagyon az erősítés és a 4-1 jó kiinduló arra nézve hogy később elérhetővé válhasson a PO.
Ha ilyen marad a játékunk szinte mindegy is mi az eredmény, mindenki tudja hogy kártyavár ez csak.
davemayer
Teljesen felesleges.
Montgomery all-down back, az máskérdés, hogy a támadófaltól semmilyen segítséget nem kap. Bellnek jobb keze van, de jelenleg nem látom, hogy ő miért emelné magasabbra a támadósort. Nem futóra kell költeni a pénzt.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem tudom valaki nézte-e a Carolina hétvégi meccsét?
Most vonatkoztassunk el a Falconstól, de a Panthers egy nagyon veszélyes csapat. (Nem hiába verték a Chargerst és szinte lenullázták Kyler Murrayt és a Cardinalst.)

McCaffrey nincs, de van 3 olyan elkapójuk, akik dinamikusak, elkapás után baromi sok yardot hozzátesznek. Samuel, DJ Moore és Robby Anderson. Mondom azt is, hogy nagyon veszélyes mélységi célpontok, de itt jön a de. Bridgewatert ismerjük, 10 yardon belül nagyon pontos, de távolra nem igen néz, cserébe nagyon gyorsan szabadul a labdától.
Én eléggé félek megmondom őszintén, mert Pagano meg pont ezeket engedi a sok zónával. Pálya közepén amúgy is felzabálnak minket és ezt Bridgewater is meg fogja tenni. Nem tartom a védelemnek jó matchupnak a Pantherst.

A védelmük futás ellen rossz. Azt hagyjuk, hogy a mi offensünk tud futni, szerintem a Lions és a Falcons ellen tudott, a Giants már az első 3 negyedben lelőtt minket. Passz ellen elég agresszívak, összességében egy nagyon energikus társaság. Ami nem utolsó szempont, hogy egészen kiváló coaching van náluk.

Összességében én egy 50-50 meccsnek látom ezt, ami egyrészt dicséri őket, másrészt azért a mi játékunkról is elmondja, hogy a meggyőzőtől még messze van.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Bell szabad, így Cohen nélkül pláne lenne értelme bár nem tudkm milyen igényei lehetnek. Viszont én tuti leigazolnám mert kellene nagyon az erősítés és a 4-1 jó kiinduló arra nézve hogy később elérhetővé válhasson a PO.
Ha ilyen marad a játékunk szinte mindegy is mi az eredmény, mindenki tudja hogy kártyavár ez csak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal