Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Néztem a meccset, érdekelt mit csinál Foles a múlt hét után, és milyen is ez a Bucs. Sokkal nem lettem okosabb, de a meccs legalább érdekes, izgalmas volt az átlag csütörtökiekhez képest.

Én úgy láttam, hogy a játékban különösebben nagy különbség nem volt. Nagyjából mindkét csapat hasonlót nyújtott, voltak periódusok amikor tudtak haladni az offense-ek, máskor nem, de kb. hasonló arányban. Amikor nem, akkor hol INT/fumble volt az ok, hol sárgákkal lökték magukat hátra, ebből is volt mindkét oldalon. Foles nem volt rossz szerintem. Nem volt összességében rosszabb Bradynél, ami már egy szintet jelent. Brady az első bő negyedben volt jó, aztán visszább esett, Foles meg az első bő másfél negyedben volt gyenge, aztán feljavult.

Az mondjuk baj, hogy a futás megint ennyire nem ment. Foles dolga is sokkal nehezebb így, mintha lenne egy olyan futás mint a másik oldalon volt Jones-al. De az is igaz, hogy a Bucs run def nagyon jó, talán a legjobb a ligában a Steelersé mellett. Robinson nagyon tetszik, a peches INT-ek ellenére is. Nehéz feladatokat kap, harcolnia kell minden elkapásért, és általában megoldja. A legvégén is (annál az érthetetlen passz hívásnál) majdnem meglett a labda, de a Bucs védő hatalmasat védekezett.

Nagy playhívásait időnként nem értem. Igaz, tegnap Arians is vagabond volt párszor. Nehéz ésszerű magyarázatot találni arra, hogy saját 30-ason belül miért megy neki 4-re, aztán ugyanabban a drive-ban az ellenfél RZ környékén miért nem. De Nagyra visszatérve, azt a passz hívást a végén nem tudom milyen analitika vagy meggondolás indokolta. A futás hívásokat pedig időnként nem is értettem. Már magát a play designt sem, hogy mi is lett volna a terv, mert időnként úgy tűnt, mintha a fal passz ellen blokkolna play action futásnál, máskor meg zóna blokkolásra késleltetett handoff a "rossz oldalra". Mintha a QB+RB mást playt játszana, mint a fal. Lehet, hogy csak annyira elnyomták az egész brigádot, hogy a játékot se lehetett felismerni, nem tudom, mindenesetre nem nézett ki jól.

De ezzel együtt is, egy összeszedett, playoff kaliber, kerek csapat ez a Bears. Nincs ott a komoly contenderek szintjén, de a temetői hangulat sem indokolt. Foles fog hozni még pár nehéz meccset, de pár olyant is, hogy szinte elitnek néz ki az offense, a védelem pedig legit. Meg kéne tanulni futni, és akkor még a playoffra is lehetne ebből némi töltény.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ezt a meccset a bírók nélkül nem igen nyerjük meg, volt egy-két jó ütemben érkező zászló is.

A csapat továbbra sem tud kiegyensúlyozottan teljesíteni, se támadásban, se védekezésben.
Folesban minden megvolt ma, ami Nick Folest jellemzi. Jó pre-snap olvasások, jól helyezett és pocsékul helyezett labdák, extra és borzalmas passzok, de legalább többnyire jó döntéshozatal. Többet nyerünk azzal, hogy érti mi zajlódik körülötte, minthogy tulajdonképpen álló célpontot nyújt a zsebben. Karja azért ma is láttuk, hogy nincs meg neki, s nem a labdák hosszára értem ezt, hanem a labdák sebességére.

A támadófal semmit nem tud, most hogy két komolyabb egység is szembe jött ez elég egyértelmű. Még innen úgy néz ki Daniels kiesik, hátösszeall a valaki-Leno balszárny, sok sikert.
Nagy jó meccset hívott, az más kérdés, hogy a megvalósításba rengeteg hiba csúszik. Ha éppen nem a támadófal bassza el a játékot, akkor jön Foles, vagy valaki, de menetrendszerűen legalább 1 ember nem végzi el a feladatát. Feladtuk a futást második félidőben ezekre a rövid 3 lépéses passzokra, ugrottak is rá a Bucs védői a vége felé, jött is a pump fake, csak mire lett volna játék Folest már lecsaptak. Biztos meglehetne jobban keverni a futást, több outside zone vagy strech playek stb, de ez a támadófal úgy reménytelen ahogy van. Most ha Massiet és Lenot kirakod, egyrészt jogosan teszed, másrészt az ég világon senki mögöttük, de őket tényleg nincs értelme erőltetni. Jövőre itt lesz Whitehair és Daniels belül, kell egy jobb guard, mert Ifedi valaki megfizeti, de pont az ilyen középszar csávókat kell elengedni.
Szóval az offense legjobb napjain is sokat hibázik. Persze lehet hinni abban, hogy összeállnak majd, de több mint 2 szezon óta erre várunk türelmesen. Nem kell. Ez ilyen lesz. Ez herélte ki a csapatot 20xx és egy tetszőleges számot be lehet tenni tulajdonképpen az x-ek helyére, de 18-ban és 19-ben biztosan. 20 pontnak tapsolni kell, amiből a védelem egyszer letette a labdát a redzone közelében.

A védelem akárcsak az offense kiegyensúlyozottan nem tud teljesíteni, de ők legalább magasabb nívón hullámzóak. Biztos vagyok benne, hogy sokkal több van ebben az egységben, bár a Colts elleni és a mai 19 pont bőven megfelelő. Ami baj a passz ellen a passrush teljesen ingadozó jelenléte. A második félidő ma jó volt, de ma az edgeről jött a nyomás, Mack és Róbert majdnem odaértem Quinn is jól játszott, de belülről kevés nyomás jött. Ami passz ellen a fő gond az a soft zóna, amit játszunk és a pálya közepe tárva nyitva. S akkor át is kanyarok arra, hogy a védelem sarokpontja a két ILB, akik egészen szarul játszanak. Roquannak még vannak fel-fel villanásai, de mind passz, de főleg futás ellen Trevathannel duettban kiherélik a csapatot. Roquan is tökéletesen beleillik ebbe az Anthony Miller féle kiegyensúlyozotlan, bravúrokra képes, de megbízhatatlan játékosok közé, ami 1/8-as pickre tolerálhatatlan. Ryan Pace 4 top 10-es pickből egy elit játékost nem tud felmutatni, már csak ezért is kikellene rúgni. Nyilván lehetne jobb a védőfal belseje, biztos hiányzik Goldman, de futás ellen a fő gond a linebacker játék is. Ami a secondaryt illeti ott legalább kimagasló a játék. Gipson sok vizet nem zavar, őt kell jövőre pótolni. Fuller all-pro szintén játszik, kimagasló. Johnson, Jackson és Skrine pedig bőven átlag felett teljesítenek. Skrinenak is kifelé áll a rudja jövőre, de a teljesítménye ott van.

A legnagyobb meglepetés ma a győzelem mellett, a speciális egység volt, azzal hogy Santos 40 fölött is betalált, utána pedig 38-ról is berúgta. Amúgy Tabor alatt ritka fegyelmezetlen a bagázs, elképesztő sok büntetés jön returnöknél, ami egy ilyen offense (és defense) mellett nagyon súlyos deficit.

Összességében a mai meccsen a győzelem ellenére csak felerősödtek a kérdések, amelyekre így vagy úgy választ kellene találni.
tüsi91
Fura, hogy ezt írod, mert az előző èvekkel ellentétben pont most lesz esélyetek nyerni. Végig mondtam - baszogattatok is érte -, hogy csak egy csapategység erősítésével nem lehet nyerni. Most, hogy Foles érkezett, és tud nyerni csapat, nyílt meg igazán a lehetőség arra, hogy pluszosan gyertek az elmúlt évekből, btw a Mack - tradenek is ez fog értelmet adni.

Végre van értelme hinni a Bears projectben. Ne most kezdjetek rosszmájúskodni.
Amadeus
A Mack tradenek mindenkepp volt ertelme. Ha Fangio maradt volna nagyon komoly lenne most is a D, igy ki van herélve, de ez nem Mack-en múlik.

Ugrándozhatnánk örömünkben itt hogy 4-1 meg minden, de ha tavaly kiröhögtük a nem normális pacsker szurkolókat mert nem látták a mögöttes tartalmat a 13-3 mögött mi is ebbe a hibába esnénk ha nem látnánk hogy a 4-1 ellenére a játék a 2 nagy fordításkor levő heromode-ot leszámitva siralmas vergődés. Remélem megtalálják a módot a gyors javulásra mert ez az év úgy néz ki WC esélyessé is tehetne bennünket, nem tudom mikor lesz ilyen újra... bár ugye minek a PO ha egyből kizúgsz, de legalább PO mégis.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 967
Amikor 2 és 27-nél Nagy futást hívott, akkor azt hittem, hogy vége. Amikor lepörgetés helyett dobatott, akkor meg pláne. Aztán kiderült, hogy az öreg 12-es nem tud 4-ig elszámolni és nyertünk. 😊 Kellene valamit kezdeni a futás elleni védekezéssel. Remélem a következő meccset azért hozza Brady, ha már ezt nem sikerült. 😊
mortirolo
2es27nel azert hivott futast hogy kozelebb ferkozzunk a fg-ra, ott mar nem a first down volt a cél.

Nagyon jol jön nekünk hogy a kövi a GB, 2x egymás után biztos hogy nem akarnak kikapni és talán a sérültek is jobb állapotban lesznek már.
davemayer
Mivel futni továbbra sem tudunk (2 yard volt a várható hozadék) és messziről rúgni sem (olyat, ami bemegy), így egy rövid passz számomra megnyugtatóbb lett volna. Hajrá Brady!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Ezt a meccset a bírók nélkül nem igen nyerjük meg, volt egy-két jó ütemben érkező zászló is.

A csapat továbbra sem tud kiegyensúlyozottan teljesíteni, se támadásban, se védekezésben.
Folesban minden megvolt ma, ami Nick Folest jellemzi. Jó pre-snap olvasások, jól helyezett és pocsékul helyezett labdák, extra és borzalmas passzok, de legalább többnyire jó döntéshozatal. Többet nyerünk azzal, hogy érti mi zajlódik körülötte, minthogy tulajdonképpen álló célpontot nyújt a zsebben. Karja azért ma is láttuk, hogy nincs meg neki, s nem a labdák hosszára értem ezt, hanem a labdák sebességére.

A támadófal semmit nem tud, most hogy két komolyabb egység is szembe jött ez elég egyértelmű. Még innen úgy néz ki Daniels kiesik, hátösszeall a valaki-Leno balszárny, sok sikert.
Nagy jó meccset hívott, az más kérdés, hogy a megvalósításba rengeteg hiba csúszik. Ha éppen nem a támadófal bassza el a játékot, akkor jön Foles, vagy valaki, de menetrendszerűen legalább 1 ember nem végzi el a feladatát. Feladtuk a futást második félidőben ezekre a rövid 3 lépéses passzokra, ugrottak is rá a Bucs védői a vége felé, jött is a pump fake, csak mire lett volna játék Folest már lecsaptak. Biztos meglehetne jobban keverni a futást, több outside zone vagy strech playek stb, de ez a támadófal úgy reménytelen ahogy van. Most ha Massiet és Lenot kirakod, egyrészt jogosan teszed, másrészt az ég világon senki mögöttük, de őket tényleg nincs értelme erőltetni. Jövőre itt lesz Whitehair és Daniels belül, kell egy jobb guard, mert Ifedi valaki megfizeti, de pont az ilyen középszar csávókat kell elengedni.
Szóval az offense legjobb napjain is sokat hibázik. Persze lehet hinni abban, hogy összeállnak majd, de több mint 2 szezon óta erre várunk türelmesen. Nem kell. Ez ilyen lesz. Ez herélte ki a csapatot 20xx és egy tetszőleges számot be lehet tenni tulajdonképpen az x-ek helyére, de 18-ban és 19-ben biztosan. 20 pontnak tapsolni kell, amiből a védelem egyszer letette a labdát a redzone közelében.

A védelem akárcsak az offense kiegyensúlyozottan nem tud teljesíteni, de ők legalább magasabb nívón hullámzóak. Biztos vagyok benne, hogy sokkal több van ebben az egységben, bár a Colts elleni és a mai 19 pont bőven megfelelő. Ami baj a passz ellen a passrush teljesen ingadozó jelenléte. A második félidő ma jó volt, de ma az edgeről jött a nyomás, Mack és Róbert majdnem odaértem Quinn is jól játszott, de belülről kevés nyomás jött. Ami passz ellen a fő gond az a soft zóna, amit játszunk és a pálya közepe tárva nyitva. S akkor át is kanyarok arra, hogy a védelem sarokpontja a két ILB, akik egészen szarul játszanak. Roquannak még vannak fel-fel villanásai, de mind passz, de főleg futás ellen Trevathannel duettban kiherélik a csapatot. Roquan is tökéletesen beleillik ebbe az Anthony Miller féle kiegyensúlyozotlan, bravúrokra képes, de megbízhatatlan játékosok közé, ami 1/8-as pickre tolerálhatatlan. Ryan Pace 4 top 10-es pickből egy elit játékost nem tud felmutatni, már csak ezért is kikellene rúgni. Nyilván lehetne jobb a védőfal belseje, biztos hiányzik Goldman, de futás ellen a fő gond a linebacker játék is. Ami a secondaryt illeti ott legalább kimagasló a játék. Gipson sok vizet nem zavar, őt kell jövőre pótolni. Fuller all-pro szintén játszik, kimagasló. Johnson, Jackson és Skrine pedig bőven átlag felett teljesítenek. Skrinenak is kifelé áll a rudja jövőre, de a teljesítménye ott van.

A legnagyobb meglepetés ma a győzelem mellett, a speciális egység volt, azzal hogy Santos 40 fölött is betalált, utána pedig 38-ról is berúgta. Amúgy Tabor alatt ritka fegyelmezetlen a bagázs, elképesztő sok büntetés jön returnöknél, ami egy ilyen offense (és defense) mellett nagyon súlyos deficit.

Összességében a mai meccsen a győzelem ellenére csak felerősödtek a kérdések, amelyekre így vagy úgy választ kellene találni.
tüsi91
Fura, hogy ezt írod, mert az előző èvekkel ellentétben pont most lesz esélyetek nyerni. Végig mondtam - baszogattatok is érte -, hogy csak egy csapategység erősítésével nem lehet nyerni. Most, hogy Foles érkezett, és tud nyerni csapat, nyílt meg igazán a lehetőség arra, hogy pluszosan gyertek az elmúlt évekből, btw a Mack - tradenek is ez fog értelmet adni.

Végre van értelme hinni a Bears projectben. Ne most kezdjetek rosszmájúskodni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ezt a meccset a bírók nélkül nem igen nyerjük meg, volt egy-két jó ütemben érkező zászló is.

A csapat továbbra sem tud kiegyensúlyozottan teljesíteni, se támadásban, se védekezésben.
Folesban minden megvolt ma, ami Nick Folest jellemzi. Jó pre-snap olvasások, jól helyezett és pocsékul helyezett labdák, extra és borzalmas passzok, de legalább többnyire jó döntéshozatal. Többet nyerünk azzal, hogy érti mi zajlódik körülötte, minthogy tulajdonképpen álló célpontot nyújt a zsebben. Karja azért ma is láttuk, hogy nincs meg neki, s nem a labdák hosszára értem ezt, hanem a labdák sebességére.

A támadófal semmit nem tud, most hogy két komolyabb egység is szembe jött ez elég egyértelmű. Még innen úgy néz ki Daniels kiesik, hátösszeall a valaki-Leno balszárny, sok sikert.
Nagy jó meccset hívott, az más kérdés, hogy a megvalósításba rengeteg hiba csúszik. Ha éppen nem a támadófal bassza el a játékot, akkor jön Foles, vagy valaki, de menetrendszerűen legalább 1 ember nem végzi el a feladatát. Feladtuk a futást második félidőben ezekre a rövid 3 lépéses passzokra, ugrottak is rá a Bucs védői a vége felé, jött is a pump fake, csak mire lett volna játék Folest már lecsaptak. Biztos meglehetne jobban keverni a futást, több outside zone vagy strech playek stb, de ez a támadófal úgy reménytelen ahogy van. Most ha Massiet és Lenot kirakod, egyrészt jogosan teszed, másrészt az ég világon senki mögöttük, de őket tényleg nincs értelme erőltetni. Jövőre itt lesz Whitehair és Daniels belül, kell egy jobb guard, mert Ifedi valaki megfizeti, de pont az ilyen középszar csávókat kell elengedni.
Szóval az offense legjobb napjain is sokat hibázik. Persze lehet hinni abban, hogy összeállnak majd, de több mint 2 szezon óta erre várunk türelmesen. Nem kell. Ez ilyen lesz. Ez herélte ki a csapatot 20xx és egy tetszőleges számot be lehet tenni tulajdonképpen az x-ek helyére, de 18-ban és 19-ben biztosan. 20 pontnak tapsolni kell, amiből a védelem egyszer letette a labdát a redzone közelében.

A védelem akárcsak az offense kiegyensúlyozottan nem tud teljesíteni, de ők legalább magasabb nívón hullámzóak. Biztos vagyok benne, hogy sokkal több van ebben az egységben, bár a Colts elleni és a mai 19 pont bőven megfelelő. Ami baj a passz ellen a passrush teljesen ingadozó jelenléte. A második félidő ma jó volt, de ma az edgeről jött a nyomás, Mack és Róbert majdnem odaértem Quinn is jól játszott, de belülről kevés nyomás jött. Ami passz ellen a fő gond az a soft zóna, amit játszunk és a pálya közepe tárva nyitva. S akkor át is kanyarok arra, hogy a védelem sarokpontja a két ILB, akik egészen szarul játszanak. Roquannak még vannak fel-fel villanásai, de mind passz, de főleg futás ellen Trevathannel duettban kiherélik a csapatot. Roquan is tökéletesen beleillik ebbe az Anthony Miller féle kiegyensúlyozotlan, bravúrokra képes, de megbízhatatlan játékosok közé, ami 1/8-as pickre tolerálhatatlan. Ryan Pace 4 top 10-es pickből egy elit játékost nem tud felmutatni, már csak ezért is kikellene rúgni. Nyilván lehetne jobb a védőfal belseje, biztos hiányzik Goldman, de futás ellen a fő gond a linebacker játék is. Ami a secondaryt illeti ott legalább kimagasló a játék. Gipson sok vizet nem zavar, őt kell jövőre pótolni. Fuller all-pro szintén játszik, kimagasló. Johnson, Jackson és Skrine pedig bőven átlag felett teljesítenek. Skrinenak is kifelé áll a rudja jövőre, de a teljesítménye ott van.

A legnagyobb meglepetés ma a győzelem mellett, a speciális egység volt, azzal hogy Santos 40 fölött is betalált, utána pedig 38-ról is berúgta. Amúgy Tabor alatt ritka fegyelmezetlen a bagázs, elképesztő sok büntetés jön returnöknél, ami egy ilyen offense (és defense) mellett nagyon súlyos deficit.

Összességében a mai meccsen a győzelem ellenére csak felerősödtek a kérdések, amelyekre így vagy úgy választ kellene találni.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Mindezek ellenére a csapat megtanult (?) nyerni, de csak akkor van értelme ennek a győzelemnek, ha jövő héten a Carolinat is sikerül két vállra fektetni, mert után a Rams és a Saints jön.....
csi77
Jelenlegi állapotunkban ez 3 sima vereség, lássuk be. Nagyot kellene fejlődnie az OL-nak (és ezzel az egész O-nak).
davemayer
Azért a CAR ellen, akik ugyan messze nem olyan gyenge csapat, mint előrejelezték, csak nem kéne feltett kézzel kimennünk a pályára. A másik kettőt adom, bár Brees idén nem szárnyal és talán addigra hideg is lesz, viszont Thomas addigra visszatér. Meglátjuk....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Mindezek ellenére a csapat megtanult (?) nyerni, de csak akkor van értelme ennek a győzelemnek, ha jövő héten a Carolinat is sikerül két vállra fektetni, mert után a Rams és a Saints jön.....
csi77
Jelenlegi állapotunkban ez 3 sima vereség, lássuk be. Nagyot kellene fejlődnie az OL-nak (és ezzel az egész O-nak).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Pár szóval a hajnali meccsről. 13-0-ig valljuk be egy ordas nagy zakónak nézett ki a dolog, nem működött szinte semmi. Támadójátékunk nem nagyon volt, a 3. és 2-re két méterrel fölé dobott passznál meg kellett néznem, milyen szám van az irányító mezén, mert ismerős volt a mozdulat.....Az INT egy szerencsétlen mozdulat végén lett, igaz aluldobott laszti volt.
Jones a túloldalon fickándozhatott és amikor rendre lecsúsztak a szerelések és negatív játék helyett 5 yardos átlaggal futott, kissé elszomorodtam.
Aztán jött a "csodadrive", azaz, amit annak nevezek mostanában minden meccsen- ha valahogy TD-t csinálunk, illetve Fuller teljesen szabályos szerelése, amit kissé kérdéses elkapás előzött meg és azt mondtam, valami lehet.
A második félidőben annyi változott, hogy ők sem tudtak haladni (néha önerőből, néha miattunk, néha a zebrák miatt). Ja,most berúgtuk, amit be kell.

Összefoglalva, az O egy TD drive-ot tudott vezetni (a labdaszerzés után csak huszonpár yardot kellett haladni, az nem nagy truváj), Foles sokszor tűnt elveszettnek, egy hátralépés után. beleállás nélkül hajigálta szűk sávba a labdákat, ezt szerencsére nem nagyon tudták megbüntetni. Graham továbbra is nagy segítség a RZ-ban Folesnak.
A CB párosunk tetszett, viszont a Miss Ed Tackle szépségverseny győztese Trevathen. Nyomást azért tudtunk kifejteni Bradyre, de inkább csak a második félidőben.

Mindezek ellenére a csapat megtanult (?) nyerni, de csak akkor van értelme ennek a győzelemnek, ha jövő héten a Carolinat is sikerül két vállra fektetni, mert után a Rams és a Saints jön.....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jól láttam, h nem láttam h Tom elismeri Big Dick Nick megint legyőzte?
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Sima győzelem, talán az első Tom ellen.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Lehet szidni Folest gyakran okkal, de amikor kellett úgy és oda dobta, ahogy illik. Trubival még ennyi segítséggel sincs meg ez a meccs.

Még 3-4 hasonló győzelem, aztán belemelegszik teljesen és nincs megâllás 😀

Ik pedig mondhatsz, gondolhatsz bármit de Jax stáb és játékosok soha nem tudtak, akartak Foles mellé odaállni akár mit csinálhatott volna s ezt ő is érezte egy idő után. Pont azért mert TC vitte oda. Szerencsétlen szitu volt. De majd most csodabajusz. Hajrá 😊
dande
Montgomerynek a végén a löbbölése (meg Robinson "blokkja") gyönyörű volt, néha azért latszik hogy tud ő jól játszani. Ha jó lenne pass protban az OL sokkal jobb lenne az ő játéka is, amint sikerül az ő mozgásához igazítani a játékukat (ha sikerül) nem lesz ez olyan rossz. Addig meg jöjjön még pár ilyen ugly win.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Amikor 2 és 27-nél Nagy futást hívott, akkor azt hittem, hogy vége. Amikor lepörgetés helyett dobatott, akkor meg pláne. Aztán kiderült, hogy az öreg 12-es nem tud 4-ig elszámolni és nyertünk. 😊 Kellene valamit kezdeni a futás elleni védekezéssel. Remélem a következő meccset azért hozza Brady, ha már ezt nem sikerült. 😊
mortirolo
2es27nel azert hivott futast hogy kozelebb ferkozzunk a fg-ra, ott mar nem a first down volt a cél.

Nagyon jol jön nekünk hogy a kövi a GB, 2x egymás után biztos hogy nem akarnak kikapni és talán a sérültek is jobb állapotban lesznek már.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet szidni Folest gyakran okkal, de amikor kellett úgy és oda dobta, ahogy illik. Trubival még ennyi segítséggel sincs meg ez a meccs.

Még 3-4 hasonló győzelem, aztán belemelegszik teljesen és nincs megâllás 😀

Ik pedig mondhatsz, gondolhatsz bármit de Jax stáb és játékosok soha nem tudtak, akartak Foles mellé odaállni akár mit csinálhatott volna s ezt ő is érezte egy idő után. Pont azért mert TC vitte oda. Szerencsétlen szitu volt. De majd most csodabajusz. Hajrá 😊
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 967
Amikor 2 és 27-nél Nagy futást hívott, akkor azt hittem, hogy vége. Amikor lepörgetés helyett dobatott, akkor meg pláne. Aztán kiderült, hogy az öreg 12-es nem tud 4-ig elszámolni és nyertünk. 😊 Kellene valamit kezdeni a futás elleni védekezéssel. Remélem a következő meccset azért hozza Brady, ha már ezt nem sikerült. 😊
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 820 — Keep pounding
Nagy művészet ekkora fos játékkal meccset nyerni, de a győzelmet nem kell megmagyarázni, 4-1 az 4-1

Foles passzainál az az erzése az embernek, hogy vánszorog a labda a levegőben, nem akar odaérni az elkapóhoz. Momdjuk még így is ég és föld turbómenhez képest.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Nem kevés bírói segítséggel lett ez meg.
A győzelem ellenére az eddig fentálló kérdések továbbra is hangsúlyosan.

Legalább 19 engedett pont most elég lett.
tüsi91
Az látszik hogy az OL nem alkalmas a Foles-féle játékhoz,ha nem fejlődnek nem sok sikerélmény lesz még.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Semmi elvárásom nincs, nem is nézem élőben max a legvégét, ilyenkor szoktunk nyerni.
davemayer
Mindig bejön 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem kevés bírói segítséggel lett ez meg.
A győzelem ellenére az eddig fentálló kérdések továbbra is hangsúlyosan.

Legalább 19 engedett pont most elég lett.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hajnalban én sem várok semmit, Tom ellen amúgy sem szoktunk nyerni, de hátha.
csi77
1. Jobbak a védelembe.
2. Jobb a speciális egység.
3. Jobbak a támadóknál, de úgy nem kevéssel.

Kapunk 30 pluszt, szerzünk olyan 10-et.

Tök sima 30-13 környéke.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
12 év alatt, mióta követem a csapatot talán 12-13 körül volt értelmezhető támadójátékunk, már passzra gondolok, nyilván futni azért többször tudtunk, de pontgazdagok tán sose voltunk.......

Hajnalban én sem várok semmit, Tom ellen amúgy sem szoktunk nyerni, de hátha.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mutasd meg Nick kinek van nagyobb dick 😛 😉
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Sohasem gondoltam volna, hogy valaki hosszútávon képes lesz Jamarcus Webb legrosszabb meccseit produkálni, de Leno ezen is túl tesz. Amit pass protban csinált a Colts ellen (de úgy zusammen tavaly óta) az kritikán aluli, de Webb legalább futásnál takarított. Leno szinte minden playnál verve, a földön, egészen botrányos. Katasztrófa. PErsze egy TE-t nem rakunk oda neki, de ez nem NFL színvonal. Nem tudom mi tartja a kedzőben. Tegyük be Spriggst, vagy Bars, vagy Hambrightot vagy valakit az utcáról, de ez egyszerűen tolerálhatatlan, amit Leno tesz. A többiek is szarul festettek mellette a falban a Colts ellen, különösen Whitehairnek volt szégyenteljes a produkciója, de Leno elképesztően rossz. Mindezt 10 millióért.
tüsi91
Nem tudom mi történt Lenoval, sosem volt elit, de tavalyig hozott egy jó átlagos szintet. Ár-érték arányban megfelelő volt. Aztán tavaly elindult a lejtőn. Amúgy a TV kommentártól kezdve a tweeteken át az eredménykövetőkig mindenki látta hogy y Houston rommá alázza. Egyedül Nagy nem látta hogy segíteni kéne neki. Gyanítom ma hajnalban is szenvedni fogunk. A Bucks O és D is top 10 szerzett illetve kapott pontokban. A Bucks is elit eddig futás ellen akárcsak a Colts... Valami hasonló eredményt várok mint Vasárnap. Nem sok jót remélek...

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Semmi elvárásom nincs, nem is nézem élőben max a legvégét, ilyenkor szoktunk nyerni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Sohasem gondoltam volna, hogy valaki hosszútávon képes lesz Jamarcus Webb legrosszabb meccseit produkálni, de Leno ezen is túl tesz. Amit pass protban csinált a Colts ellen (de úgy zusammen tavaly óta) az kritikán aluli, de Webb legalább futásnál takarított. Leno szinte minden playnál verve, a földön, egészen botrányos. Katasztrófa. PErsze egy TE-t nem rakunk oda neki, de ez nem NFL színvonal. Nem tudom mi tartja a kedzőben. Tegyük be Spriggst, vagy Bars, vagy Hambrightot vagy valakit az utcáról, de ez egyszerűen tolerálhatatlan, amit Leno tesz. A többiek is szarul festettek mellette a falban a Colts ellen, különösen Whitehairnek volt szégyenteljes a produkciója, de Leno elképesztően rossz. Mindezt 10 millióért.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
6. éve és nem sikerült összehozni egy liga első felébe tartozó offenset. Nem top 5-be, top 10-be, hanem top 16-ba. Egyetlen egy évbe sem. Matt Nagy óta annyi változott, hogy futni sem tudunk. Nem tudsz mondani egy olyan picket, akire azt mondod, hogy ő aztán bevált az offensebe és húzza a csapatot. Egyet sem.
Teljesen mindegy miről beszélünk itt. A kérdés, hogy bemálunk e annyi meccset, hogy a 7. legjobb NFC csapatba beférjünk. Tegnap játszottunk egy komolyabb csapattal és gyakorlatilag úgy nem volt esély, hogy Rivers vakon volt. Nem látom, hogy benne lenne egy totális fordulat ebben a csapatban.

Matt Nagy érában 36 meccsen 20-szor (+playoff meccs) az offense önerőből nem ért el 20 pontot. John Fox 3 évét meg se merem nézni.
tüsi91
Igen sajnos látszik hogy rendszerszintű a probléma, nem az volt hogy a mi gameplanünk nem ült éppen a meccsre vagy nem volt szerencsénk, a mi játékunkat nem az ellenfél rontotta el hanem alapból halott lenne kb a csapatok 80%-a ellen. És ez nem javul meg 2 perc alatt,itt alapvető problémák vannak sajnos. NFC 7.hely? Nekem innentől ilyen játékkal nem kellene, de jó eséllyel nem is lesz meg. Most 3-1, nagyon gyorsan 5-5 lesz vagy 4-6, kb ott fog negativba fordulna ha így játszunk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal