Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Vegyes érzelmekkel viseltetek győztes meccs után, mert egyrészt ugye 3-0, azaz csampionsíp, meg Cardiac Kids meg stb. Akik viszont néztük a meccseket, mi tudjuk, hogy egy endzoneban elejtett labda, egy rosszul befejezett (vagy kivédekezett?) drive és egy edzőbuktató leolvadás (meg egy jó csere) kellett a 3 W-hez.
Foglaljuk össze, mit tudunk:

Ami tetszik:
- 3 győzelem;
- 2. meccs, ahol nem adtuk fel és bár nagyon kellettek az ellenfelek balfékeskedése is, megcsináltuk;
- FOLES végre. Azért ne legyenek kétségeink, Nickot is fogjuk szidni még, de az ántré jól sikerült;
- A DL többször komoly nyomást tudott helyezni Ryan-re
- Graham játékát egyelőre pozitívan ítélem meg, RZ célpontnak jó lesz.
- időnként pofás futójáték

Ami nem tetszik:

- Trubisky 2 és fél meccset kezdett;
- a védelem néha harap, máskor meg simán haladnak ellenünk;
- Cohen sérülése;
- Tüsi megelőzött, hogy leírjam, minden idők leszarabb 3-0-ás csapata vagyunk;
- bírók, az elmúlt két meccsen több véleményes zászló volt

Kíváncsi vagyok, Foles-szal mit tud majd kezdeni Nagy. A Colts jön szembe, Rivers úgy tűnik megzavarható, nem tudom mit várjak.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ma duplán nyertünk. Egyrészt nem kell ezt a suta barmot néznünk többé, másrészt ismét egy hatalmas fordítás. Most lehet itt mondani hogy szerencse, meg tartalékos csapat ellen stb... de az a csapat aki 2x ilyen hátrányból visszajön a 4. negyedben az megérdemli hogy nyerjen. Az biztos hogy ha szarok is vagyunk tartás az van a csapatban. Ahogy Tüsi is írta Trubisky kezdetése Pace nyomására történt. Tisztán látszik hogy Nagy töke tele van vele és szabadulna tőle már azóta az ominózus Rams meccs óta amikor leültette a padra...Kiváncsi vagyok Folessal hogy fog kinézni ez a dolog. Pace is beláthatná végre hogy ha 1/2 ha nem írd le a vesztességeket és engedd el ezt a dolgot...Cohen ACL nem fasza. Egy értékes fegyvert vesztettünk. Szerencsés hogy most írt alá...

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Bocsi srácok nem sértésből, de az hogy lehet, hogy ti 3-0 al álltok? 😀
kapitnono
Üssétek meg a pacskereket utána elmondom 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Bocsi srácok nem sértésből, de az hogy lehet, hogy ti 3-0 al álltok? 😀


több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nekem senki ne mondja ezek után, hogy Trubiskyt Nagy nevezte ki kezdőnek szezon előtt. Az első adandó alkalommal lecserélte. Az első adandó alkalommal. Ez nem edzői döntés volt, hanem felső vezetési. S ez a lehető legszánalmasabb. Pacenek mennie kell, felőlem mehet az edzői stáb is Naggyal, Paganoval mindenkivel.

Ami Nick Folest illeti. Az edző benne bízik, nem Trubiskyben. Foles tudja futtatni azt a rendszert, amit az edző szeretne és amit Trubisky nem tudott. Foles érti az offenset, amit Trubisky nem. Foles érti a védelmet, Trubisky nem. Foles korlátolt, Trubisky korlátolt.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Ez így uncsi volt, vmi sokkal extrémebb kegyelemdöfésre számítottam. Gratula 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
medvebro Chicago Bears 153
Én azt láttam ebben a végig futott kicsit több mint 1 negyedben, hogy ahogyan az Offense,úgy a Dedense játékosok is felszabadultak egy nagy teher alól (igen az 1/2) és én ennek a tehernek is tudnám be a tavaly óta elkezdődött balfaszkodást és részben a limitált playbookot/játékhívást is. (2018-at meg vegyük ki, a liga első defense és a szerencse éve volt)
Öröm volt nézni hogy Foles végigment a kispadon és kiosztotta mindenkinek a dolgát és látni, hogy itták a szavait, és ha jól láttam még Nagy egy két hívását is negálta és másikat kért.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Big Dick is back!
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Dögölj meg Pace. Ez van, amikor végre van egy átlagos irányítód. Jó volt látni a támadók arcán, hogy végre megszabadultak a kolonctól. Már csak egy rúgó kellene és irány PO.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ennél a Bearsnél rosszabb 3-0 csapat nincs. Nem volt. És nem is lesz.

Rossz a csapat, 3 még rosszabb ellen sikerült 2 alkalommal a csodával határos módon nyerni, ami csak a szükségszerű változásokat odázza el.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok AZ irányítóhoz irány a SB 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
10-26nál elindultam dolgozni. Szivesen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Remèlem ez lesz az a meccs ahol a védelem is végre összeáll. Az O meg ah eddigi fél meccseket végre kiegészíthetné a teljes mérkőzésre. Én pozitív vagyok és azt mondom nyerünk 31:21....
Tomcsik
Tudod mi a durva?
Egy olyan csapat az esélyes ellenünk, aki eddig a következő pontokat engedte: 38, 40.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Remèlem ez lesz az a meccs ahol a védelem is végre összeáll. Az O meg ah eddigi fél meccseket végre kiegészíthetné a teljes mérkőzésre. Én pozitív vagyok és azt mondom nyerünk 31:21....

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Nekem szemely szerint van egy olyan érzésem hogy meglesz nekunk a 30 pont, de az sem lesz elég. Jo ez a falcons O de a jo nyomas osszetoppantana, julio nelkul meg plane.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Modern futballban, ahol a 30+ pontos offense teljesítmény teljesen szokványos, mi még mindig megpróbálunk 16-ot kapni inkább. Amivel nincs gond, de 20 pontos offensezel nem jutsz sehova sem (már ha 20 összejön). S akkor emellé párosítasz egy ilyen kicker teljesítményt, amiben pár éve gyönyörködünk.
Julio nincs. A védelmük megtépázott, s nem arról beszélünk, hogy majd felrakunk 30+-t, hanem arról, hogy mennyit lehet max kapni, hogy nyerjünk. S ez a szám nálam 17-20. Ez a baj. S erre a két meccs alapján nem jó a védelem. Pagano legyen agresszívabb, Ryan egy zseb QB.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Nem is emlékszem olyanra, hogy egy 2-0 vs 0-2 csapat meccsénél ennyire egyértelmű esélyes a rosszabb mérleggel álló. S nálam is.
Ennek 2 fő oka van. Az egyik, hogy nem hiszek a védelembe. Mack jó, dobhatnának rá 10 holdiongot legalább, nem kap egyet sem. Pagano nem agresszív, sok soft coverage, pedig a secondary jól játszott eddig. Trevathant nem lehet felrakni a pályára lassan. Nem értem miért nem játszunk agresszívabb.
Ha van Julio ha nincs, nem látom, hogy ne kapjunk 24 pontot.
A támadósor alapja a sok futás, arra alapuló passz, a védelem meg megoldja. A védelem nem tudja, az offense meg nem tudja ezt kompenzálni. Nekem nehezemre esik Trubiskyban bízni.
tüsi91
Szivemből szóltál, esküszöm ha Fangio lenne még akkor bemondanám hogy nyerünk de engem nagyon meglepne ha a jelenlegi formájában a D meg tudná állítani a Falconst. Ha meg 28-30 pont körül kapunk az esélyünk a győzelemre félelmetesen konvergál a nullához.
Most eldől hogy Trubisky jövője mi lesz a csapatnál, ha ma gyenge teljesítményt hoz idén ne várjunk már semmit ettől a csapattól szvsz, viszont ha ma képes lenne húzni egy váratlanul jó teljesítményt akkor 3-0ról (és főleg a jó teljesítmény miatt) lehetne azon gondolkodni hogy összejön-e a PO esetleg. Ha mi valahogy nyernénk és a vikes kikap ma otthon az megnyithat nekünk egy utat a postseason felé hiszen a 3-0 vs 0-3 már komoly előny.

Egy dolog ne legyen, szoros vereség. Ebből kiindulva 30-27 lesz és rá kell mennunk a 4es3nak a vegen az 55 yardos fg helyett és úgy megy el a meccs.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem is emlékszem olyanra, hogy egy 2-0 vs 0-2 csapat meccsénél ennyire egyértelmű esélyes a rosszabb mérleggel álló. S nálam is.
Ennek 2 fő oka van. Az egyik, hogy nem hiszek a védelembe. Mack jó, dobhatnának rá 10 holdiongot legalább, nem kap egyet sem. Pagano nem agresszív, sok soft coverage, pedig a secondary jól játszott eddig. Trevathant nem lehet felrakni a pályára lassan. Nem értem miért nem játszunk agresszívabb.
Ha van Julio ha nincs, nem látom, hogy ne kapjunk 24 pontot.
A támadósor alapja a sok futás, arra alapuló passz, a védelem meg megoldja. A védelem nem tudja, az offense meg nem tudja ezt kompenzálni. Nekem nehezemre esik Trubiskyban bízni.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Gale Sayers ma 77 évesen meghalt. Emlekszem tüsi hogy te mondtad nagyon rég hogy (talán) még jobb futó is volt Paytonnál - bar nálam ez nagyon Pelé-Maradona kérdés...
davemayer
van oka annak h ilyen rövid karrierrel is villámgyorsan HOFba került. Gale Sayers szerű futót addig és azóta se látott a liga.

de Alma-Körte

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Gale Sayers ma 77 évesen meghalt. Emlekszem tüsi hogy te mondtad nagyon rég hogy (talán) még jobb futó is volt Paytonnál - bar nálam ez nagyon Pelé-Maradona kérdés...
davemayer
Nem emlékszem rá, de lehet.
Isten nyugasztalja, remélem a sisakokon egy 40-es szám rajt lesz majd. Megérdemelné.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Gale Sayers ma 77 évesen meghalt. Emlekszem tüsi hogy te mondtad nagyon rég hogy (talán) még jobb futó is volt Paytonnál - bar nálam ez nagyon Pelé-Maradona kérdés...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ifedi milyen?
undisputedly
Nem meglepő ha azt mondom, hogy ő nem tackle. Belül nem verik meg sebességből, nem is jönnek a büntetések abból, hogy az első lépése nem jó. Korrektül játszik, főleg a Lions ellen voltak jó blokkjai, tegnap jobban "szenvedett" a Giants ellen.
Szar helyen játszattátok Seattleben.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ifedi milyen?
undisputedly
Eddig szerintem kifejezetten jó. Mondjuk tegnap kapott egy chop block büntit az 15 yardba fájt, de ezen kívül eddig kellemes meglepetés.
Tomcsik
Én mondtam hogy jó lesz ő
Nálunk a rendszer nem jó
Képességek alapján ő nem egy rossz játékos