Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Most olvastam el a FK-s "szakértői" közül a renningen nevű jó képességű sorait a meccsről. Szerinte nem jó a védelmünk. Ami talán részben igaz is lehet (ne)
Kedélyesen megemlíti ugyan, hogy Giantsnak volt egy fumble és egy INt, de azt a támadók hibájaként sorolta, nyilván a védelmünknek semmi köze nem volt hozzá.

Egy meccsel előtte halálra szopkodta a Steelers védelmét, akiket majdnem meglepett a majdnem egész meccsen csereirányítóval játszó Denver.......

"Szakértő "

Nem tudom, miért húzom fel magam ilyeneken.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Mai kérdésünk: ez a 2 győzelem vajon meddig tartja Trubiskyt a kezdőben? Az én tippem december, vagy beteszik majd Folest egy bivaly csapat ellen és majd lehet mutogatni arra a meccsre.
Ha Foles-szal érjük el ilyen játékkal ezt a 2 győzelmet legalább tudnánk hogy rendszerszintű problémával állunk szemben és nem Trubi cseszi szét a meccseinket - lehet hogy Nagy rájött erre és kényelmesebb neki mutogatni majd Trubira?
Egy olyan szezonban amikor elvileg villantani kellene már (3. év) kivancsi leszek utólag mivel magyarázzák majd a vereségeket.
Mert ha tavaly mögé lehetett látni a Packers 13-3as alapszakaszának akkor ennél a 2-0nál is illik megjegyezni hogy játékban ér egy 0-2t. Megvertünk 2 bottom 5 esélyes csapatot (de Dt biztos), megyünk ahhoz a Falconshoz aki hatalmas morális válságba került valószínűleg. Jobb csapat ezt simán kihasználná...
davemayer
Egy darabig még biztos. A védelem az első félidőben 2 TO-val kellemes helyzetet teremtett nekik. A harmadik negyedben sem igazán ment a Giants O-nak. Erre nagy nulla, még el is adjuk nekik.
Futni keveset futottunk, az utolsó driveunkat kivéve.
Trubi azokat tudta megdobni, amikor 10 mp-e volt a zsebben. Eszembe jut szegény Cutler, neki ilyen fala mikor volt......

Az Atlants nagyobb feladat elé állítja a D-nket és vereségre veszem most, aztán majd meglátjuk.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Mai kérdésünk: ez a 2 győzelem vajon meddig tartja Trubiskyt a kezdőben? Az én tippem december, vagy beteszik majd Folest egy bivaly csapat ellen és majd lehet mutogatni arra a meccsre.
Ha Foles-szal érjük el ilyen játékkal ezt a 2 győzelmet legalább tudnánk hogy rendszerszintű problémával állunk szemben és nem Trubi cseszi szét a meccseinket - lehet hogy Nagy rájött erre és kényelmesebb neki mutogatni majd Trubira?
Egy olyan szezonban amikor elvileg villantani kellene már (3. év) kivancsi leszek utólag mivel magyarázzák majd a vereségeket.
Mert ha tavaly mögé lehetett látni a Packers 13-3as alapszakaszának akkor ennél a 2-0nál is illik megjegyezni hogy játékban ér egy 0-2t. Megvertünk 2 bottom 5 esélyes csapatot (de Dt biztos), megyünk ahhoz a Falconshoz aki hatalmas morális válságba került valószínűleg. Jobb csapat ezt simán kihasználná...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 967
Remélem Pace (vagy a főnöke) nézte a KCC-LAC meccset. Butker három 58 yardost rúgott be. A Chargersnél pedig Rivers után Herbert következik... Mindkét győzelmünket odaadnám egy ilyen vereségért.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem hinném, hogy 2-7 lenne ebből, de jelen állás szerint a szezon előtt besaccolt 6-9 győzelem az inkább a 6 felé húz, mint a 9 fele.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ez a meccs is megmutatta hogy mennyire gyengék vagyunk sajnos. 2-0, de ez rohadt gyorsan 2-7 lesz ha így játszanak. Mondanám hogy a D szar volt de ahányszor a masodik felidoben palyan kellett lenniuk... gálázni kellett volna ehelyett meg szinte már szurkoltam a végén hogy kikapjunk, szégyen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az első félidőben szoktunk nullázni, most a másodikban. Ez az offense talán picit jobb, de összességében semmire sem jó szokás szerint. Simán kellett volna nyerni ezt a meccset. A múlt hetivel szemben annyi a különbség, hogy a Lions nagyobb balfasz volt mint, mi.

Ilyen inkonzisztens csapat mint a mienk sehova nem jut majd. Most összejött ez a két meccs győzelemre, de épp ennyi erővel el is mehetett volna. S vélhetően a közeljövőben el is fog. Nem tudom, hogy tud-e ez a csapat kiegyensúlyozottan játszani, de kezdem azt hinni, hogy nem. Az ilyen csapatok ez a tipikus 7-8-9 győzelmesek. Biztos sokat segítene, ha a QB egy tényleg jó első félidő után nem zuhan vissza az egyébként állandó szintjére.

A védelem továbbra sem tűnik jónak. A secondary rendben van, de a front jó indulattal is közepes.

Kickerbe 40 yardon kívül itt nem lehet bízni.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 967
Kellene egy rúgó (Gould?), egy irányító és egy edző, aki nem bízza a 4 és 1-et Trubisky-ra.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Giants inactives
Here is the full list of Giants inactives:

RB Wayne Gallman
DB Adrian Colbert
LB TJ Brunson
LB Carter Coughlin
OT Jackson Barton
TE Eric Tomlinson
DL RJ McIntosh


Bears inactives
The most noteworthy name on the list below is veteran wide receiver Ted Ginn Jr.

WR Ted Ginn Jr.
CB Duke Shelley
ILB Josh Woods
LG Arlington Hambright
WR Riley Ridley
OLB Trevis Gipson



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Cohen kapott egy 3 éves hosszabbítás. Az összeg sem vészes, s ebben a 3 évben talán ő még nem lép rá a lejtőre fizikailag.
tüsi91
Ez egy abszolút jó deal. Remélem Robinsont is megoldjuk most már.
Tomcsik
Úgy hírlik, hogy sínen vannak a tárgyalások. Lesz ebből deal hamar, szvsz!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem ez egy elég szoros meccs lesz, főleg ha a védelem olyan rosszul játszik, ahogy 1 hete tette. Jones likvidálta a Giantset a Steelers ellen a Red zoneban dobott pickkel, de összességében elég imponálóan játszott nekem. Steelers védelem nagyon agresszív volt, s Fleminget Dupree rendbe verte egy az egyben.

A lényeg, hogy jó lenne ha mondjuk nem 6 szerzett ponttal mennénk szünetre...

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
a 2 évvel ezelőtti Bucs hazait idéző meccs lesz mindenki meglepetésére, csak hogy továbbra is téma maradjon Trubi helyzete. 34-20, 2 garbage time tdvel.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Cohen kapott egy 3 éves hosszabbítás. Az összeg sem vészes, s ebben a 3 évben talán ő még nem lép rá a lejtőre fizikailag.
tüsi91
Ez egy abszolút jó deal. Remélem Robinsont is megoldjuk most már.

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cohen kapott egy 3 éves hosszabbítás. Az összeg sem vészes, s ebben a 3 évben talán ő még nem lép rá a lejtőre fizikailag.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ha nem Bear lenne én nagyon adnám ha Gut bekopogtatna, hogy mennyi az annyi? Így nyilván nincs túl sok esély.
alatriste
Fel lett ez fújva. Robinson és az ügynöke is megerősítette hogy nem akarnak cserét amúgy sem. Ez csak nyomás gyakorlás volt Pacera hogy most már dobjon oda egy pár pénzes zsákot...
Tomcsik
Még annyi sem, ha így lett volna csöndben maradnak egy darabig minimum. De itt egyből cáfolták a trade-t, nyíltan le akarták hűteni a kedélyeket. Azt is lenyilatkoztak már hogy nem kell a szezon végéig tárgyalni, elég utána - ha te ki szeretnél vmit kényszeríteni, nem igy kommunikálsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha nem Bear lenne én nagyon adnám ha Gut bekopogtatna, hogy mennyi az annyi? Így nyilván nincs túl sok esély.
alatriste
Fel lett ez fújva. Robinson és az ügynöke is megerősítette hogy nem akarnak cserét amúgy sem. Ez csak nyomás gyakorlás volt Pacera hogy most már dobjon oda egy pár pénzes zsákot...

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha nem Bear lenne én nagyon adnám ha Gut bekopogtatna, hogy mennyi az annyi? Így nyilván nincs túl sok esély.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 967
Since entering the league, only 62.0% of Allen Robinson's targets have been deemed "catchable." That ranks 95th out of 100 qualifiers.

Szerencsétlen. Elhiszem, hogy ideges.
több mint 3 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Csak hogy lássuk mekkora kilengések voltak Trubiskynél. A PFF- nél neki volt a 2. Legtöbb pozitív értékelésű passza ugyanakkor a 3. legtöbb negatív is... ilyet elég nehéz összehozni 😀

 mobile.twitter.com/pff_bears/status/1306067223010779136
Tomcsik
elit

több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Csak hogy lássuk mekkora kilengések voltak Trubiskynél. A PFF- nél neki volt a 2. Legtöbb pozitív értékelésű passza ugyanakkor a 3. legtöbb negatív is... ilyet elég nehéz összehozni 😀

 mobile.twitter.com/pff_bears/status/1306067223010779136

több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azt mondta Robinson ügynöke hogy nem kértek tradet, de az ügyfele nem túl boldog hogy nem akarnak neki a WR marketnek megfelelő pénzt adni. Ahogy Tüsi is mondta Pace olyan 15-16 milla körmyékét lőtt be aztán amikor jött a Hopkins meg Allen szerződés akkor csipázott hogy most mi legyen. A Rams meg a Vikes még nállunk is rosszabb cap helyzetben meg tudta oldani kulcs játékosok hosszabbítását ... Remélem mi is megoldjuk...

 twitter.com/adamschefter/status/1305998965620518914?s=21

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem annyi van, hogy Robinson szeretné, ha megfizetnék. (idén nem sok garantáltja van). Pace meg elbaszta, addig várt, amíg a Chargers adott Keenan Allennek egy évi 20as kontraktot és most nem akarják Robinsont fölé lőni. Gondolom Pace olyan 15-16 millió körül számolt. Beszopta.

Amúgy az idei offseason koncepció meg van? Jött egy 33 éves TE, egy 30+ edge rusher rohadt drágán, és maradt egy 30+ ILB egy 26 éves ILB helyett kb ugyanannyiért. És a 26 éves is tud játszani.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Most azt mondom elég esélyt kaptak, ezután az év után le kell kukázni mindenkit, edzőt és igazatok volt, GMet is. Kell valaki aki hozzá tudja tenni azt a pluszt amivel egy jó garnitúra kiválóvá válhat. Ez meglehetett volna talán ha Fangio marad anno, de ezt már sosem tudjuk meg.
davemayer
Megkeresem majd a hsz-t mikor azt mondtam, hogy ennek az egésznek nagyon max két éve van. Utána komplett újraépítés. Lehet még annyi sem.

Robinson tradet kért. Ennyit a culture changeről.
tüsi91
Miért most? Vajon mi történt?

Nagy valahol máshol sikeres lesz majd (pl Houston), de Chicagoban egyre inkább látszik hogy nem sajnos, legalabbis van pár dolog ami ebbe az irányba mutat. Volt már olyan hogy egy csapat nagyon alul kezdte a szezont de felpörögtek a végére - na most én ilyen csapatot még nem láttam Chicagoban és valami azt súgja most sem fogok.
davemayer
Szerintem ez inkább tárgyalási stratégia. Felbaszta magát hogy szinte minden top WR-hez hozzávágták a pénzes zsákot. Eddig azt hangoztatta hogy ő Bear akar maradni... Pace a nyerj most üzemmódban van, és inoghat alatta a szék, nem engedheti meg magának hogy eltradelje Robinsont. Érdekes lesz hogy alakul ez a story... Ha valaki akkor Robinson megérdemli hogy megfizessék. El kellett viselnie Bortlest hogy aztán Trubisky lézereit kapkodhassa le 😀 Ezek után megérdemli hogy a liga legjobban fizetett WR-e legyen 😊

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Most azt mondom elég esélyt kaptak, ezután az év után le kell kukázni mindenkit, edzőt és igazatok volt, GMet is. Kell valaki aki hozzá tudja tenni azt a pluszt amivel egy jó garnitúra kiválóvá válhat. Ez meglehetett volna talán ha Fangio marad anno, de ezt már sosem tudjuk meg.
davemayer
Megkeresem majd a hsz-t mikor azt mondtam, hogy ennek az egésznek nagyon max két éve van. Utána komplett újraépítés. Lehet még annyi sem.

Robinson tradet kért. Ennyit a culture changeről.
tüsi91
Miért most? Vajon mi történt?

Nagy valahol máshol sikeres lesz majd (pl Houston), de Chicagoban egyre inkább látszik hogy nem sajnos, legalabbis van pár dolog ami ebbe az irányba mutat. Volt már olyan hogy egy csapat nagyon alul kezdte a szezont de felpörögtek a végére - na most én ilyen csapatot még nem láttam Chicagoban és valami azt súgja most sem fogok.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Most azt mondom elég esélyt kaptak, ezután az év után le kell kukázni mindenkit, edzőt és igazatok volt, GMet is. Kell valaki aki hozzá tudja tenni azt a pluszt amivel egy jó garnitúra kiválóvá válhat. Ez meglehetett volna talán ha Fangio marad anno, de ezt már sosem tudjuk meg.
davemayer
Megkeresem majd a hsz-t mikor azt mondtam, hogy ennek az egésznek nagyon max két éve van. Utána komplett újraépítés. Lehet még annyi sem.

Robinson tradet kért. Ennyit a culture changeről.