Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sziasztok! Azzal, hogy Foles lesz a kezdő, engem megnyertetek. Szívből kívánom, hogy beváljon és sok örömet szerezzen nektek. Egy igazi kőkemény csávó, akinek a szíve is abszolút a helyén van. Ha az edzőktől megkapja a megfelelő támogatást, tud elit szinten játszani ellenben ha elhanyagolják és ilyen Jeff Fisherek kezébe kerül, akkor lehet nagyon gyenge, de akkor is mindig kőkeményen oda teszi magát.
Tudjátok, hogy...
...ki valójában a jó öreg Napoleon Dynamite?

...ugyanabba a középsuliba járt, mint Drew Brees és megdöntötte számos rekordját?

...holtversenyben tartja az egy meccsen dobott TD passzok rekordját? (7) (bár a nyakába ott "lohol" Trubisky másodikként.) Abban az évben 27TD/2INT mutatóval zárta az alapszakaszt.

...visszavonulása után lelkész szeretne lenni?

...az LII Super Bowlban a 3TD passz mellett volt egy elkapott TD-je is, minden idők egyik legnagyobb trükkös játéka során (Philly Special), aminek a behívását ő maga kezdeményezte Doug Pedersonnál. Ezt a jelenetet már szobor is megörökít Philadelphiában.


Ezek után ne csodálkozzon senki, hogy egyik beceneve Big Dick Nick


Egy igazi Eagles legenda, akinek a nevét az Eagles szurkolók imáikba foglalják. Ahol ő a pályán van, annak a csapatnak én csupaszív szurkolója vagyok (kivéve DAL, WAS, NYG). Az ő története egy igazi tündérmese, mekkora lenne, ha csereirányítóként 2 csapattal is tudna Super Bowlt nyerni? Fogadom, ha megtörténik a sasos Foles mezem mellé beszerzek egy macisat is. HAJRÁ!

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
hálisten ez volt Trubisky utolsó meccse az NFL-BEN
aranytöküJimmy
Biztos hogy nem. Lesz egy Chase Daniel szerű back up QB pályafutása. Több pénze lesz még mindig mint nekünk valaha 😊
Tomcsik
Sajnos ez benne van. Jetsnél dolgozó idióták majd bepróbálkoznak vele, vagy megsérül ismét Foles.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
hálisten ez volt Trubisky utolsó meccse az NFL-BEN
aranytöküJimmy
Biztos hogy nem. Lesz egy Chase Daniel szerű back up QB pályafutása. Több pénze lesz még mindig mint nekünk valaha 😊
Tomcsik
Backup QB-nak jobban szeretik azokat, akik fejben NFL-szintek, fizikailag nem. Szal nem vagyok benne biztos h van Mitch-nek 10+ éve a ligában mint backup QB.
empty taxi
Én azt mondom hogy 2 variáció lehetséges: vagy aláír ide backup qb-nak kevés pénzért vagy mint Tebow elmegy még 1-2 csapathoz próbálkozni (BB 100% hogy rápróbálna szvsz) de rövid úton ki fog kopni a ligából pont amiatt amit te is írtál.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
hálisten ez volt Trubisky utolsó meccse az NFL-BEN
aranytöküJimmy
Biztos hogy nem. Lesz egy Chase Daniel szerű back up QB pályafutása. Több pénze lesz még mindig mint nekünk valaha 😊
Tomcsik
Backup QB-nak jobban szeretik azokat, akik fejben NFL-szintek, fizikailag nem. Szal nem vagyok benne biztos h van Mitch-nek 10+ éve a ligában mint backup QB.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
hálisten ez volt Trubisky utolsó meccse az NFL-BEN
aranytöküJimmy
Biztos hogy nem. Lesz egy Chase Daniel szerű back up QB pályafutása. Több pénze lesz még mindig mint nekünk valaha 😊

több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
hálisten ez volt Trubisky utolsó meccse az NFL-BEN
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/dabearsblog/status/1310908031471935493

Látjátok ez az igazán nagy (höhö Nagy 😛) művészet. Most vagy nagyon tud valamit vagy piszok mázlista (az a bizonyost nem számolva 😉)

Innentől, ha Foles beválik akkor valóban sokra juthattok.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A bejegyzés megtekintése az Instagramon

#ThankYouMitch #🐻⬇️ - via @nflmemes_ig

Chicago Bears (@thebeardown) által megosztott bejegyzés,

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
 twitter.com/BRobNFL/status/1310972095342546944?s=19

Tök jó statisztika.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na ez a különbség Foles és Trubisky közt. Az utolsó Miller TD előtt Foles bemondta hogy all out blitz lesz és azt mondta Millernek hogy fusson az L hez az end zoneban. Miller kérdezte hogy mi van? Mondom all out blitz lesz ne törődj semmivel csak fuss az Atlanta L betűhöz az end zoneba és megtalállak...Foles olvasta mi lesz. Nem pánikolt, tudta hogy megütik de benne maradt a zsebben és tökéletes labdát adott Millernek. Foles nem egy elit QB, de amit a D ad neki azt elveszi. Tud védelmet olvasni amit Trubisky sosem tanult meg. Gondolom nem is lesz olyan robot mint Mitch és nagyobb szabadsága lesz áthívni játékokat.

 twitter.com/maxmarkhamnfl/status/1310800965121966080?s=21

több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Szerintem meg a 18-20. pick után elfogytak az első kört érő játékosok, oszt utána volt pár érdekes pick. Nálam ez a draft class nem egy nagy durrantás. Van pár poszt, ami erős, de úgy általánosságban tök átlagos draft class.

Valóban sokféleképpen el lehet indulni. Én a mockomban TJ Clemmingset írtam, szerintem simán jó lehet IRL is. Vagy várakozzunk arra, hogy Mills nem lesz mégegyszer olyan tré? Mondjuk Bushrod is egy kalap szar volt, ráadásul nincs ok bizakodni abban, hogy egy új sémában jobb lesz. Igaz Clemmings csak RT anyag, de annak bőven jó.

Ott van Landon Collins. Aki egy kiváló box safety, de egy olyan csoportban, ahol Rodgers, Stafford dobál (meg úgy néz ki Bridgewater is beválik, bár én annyira nem élveztem el a rookie szezonjától) Collins passz elleni képességeit valahogy kevesellem. Nem véletlen nem lett még első kör sem egy TOP 10-be kiabált játékosból. Aztán elkezdték nézni a videóit. Ha Mundy formába lendül azt a szintet fogja hozni..., bár Fangionál ki tudja. Mindenesetre annyira nem szeretném Collinst

Cornerre nem mondom, hogy nem need, de lehet nem a 2. kört lőném el rá, de igazából nincs ellene különösebb kifogásom. Aztán, hogy kit hoznának az egy másik dolog, van még benn 3-4 egyformán jó képességű srác, akikből aztán lehet semmi sem lesz. Az én nagy kedvencem PJ Williams úgy a 2-3. kör határa, talán a hülyeségei ledobják 3/7-re.

Benardrick McKinney. Ezt azért emészgetnem kellene #39 pickre, de eléggé körbeudvaroltuk. S jelen állás szerint Bostic még kezdő, s az elmúlt szezonban elég rossz Mason Foster helye megkérdőjelezhetetlen. (Én személy szerint Jonestól sokat várok majd). Hopp és Eric Kendricks? Nyilván nem egy Patrick Willis a csávó, de hosszú évekig stabilan kipipálnánk vele a védelem közepét, és elég valószínű, hogy bent lesz.

DL. A DL class valóban jó, mert rohadt sok értékes 2-3. körös prospect van. Én Preston Smitht nagyon komálom, egy kis izom kell rá, aztán truváj lesz, vagy Grady Jarrett, de pl Mario Edwards nem tetszik, nem dinamikus szvsz.

OLB. Gregory-Harold-(Orchard, de ő inkább ne) egyaránt jó pick lenne, és value pick is itt már. Felhalmoztuk az OLB-ket, de ezen a Houston dolgon csak röhögni tudok, Allen 33+ éves, s nem tudjuk milyen lesz OLB-nak, McPhee mindenes, Youngban sem látom az OLB-t ráadásul achilles szakadás azért egy komoly sérülés. Maradt Elek... Bass, aki egy aranyos gyerek, de nem ez a szint, Acho egy flott kiegészítő játékos. Gregory még nem fulltime játékos, de szituációs rushernek bőven megtenné.

Egy szó, mint száz: Phil Emery olyan bámulatosan dolgozott, hogy roppant nehéz olyan posztra húzni, hogy mellé lőjjél.
tüsi91
Ahogy látom tüsi is jobb GM lett volna anno. Jobb embereket hozott volna a csapatba...
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
En nem orulok White pick-nek tobb okbol se:

1. Mely a WR class es masodik korben is lett volna segitseg.
2. Meg mindig nincs Pass rush es Beasley elerheto volt
3. Jovore allitolag rosszabb a felhozatal OLB-k teren, tehat ott se lesz egyszeru orvosolni
4. Cooper-t jobbra tartom mint White-ot es nala nem zavart volna , ha behuzzuk (de sajnos ot vitte a Raiders)

Most azt hiszem megyek par videot nezek White-rol hatha megtetszik. Szeptemberben pedig remelem ram cafol rendesen , hogy o a mi emberunk. Ma hajnalban remelem elkezdunk a D-vel is valamit csinalni. Ha mar benn van Landon Collins , Kendricks es Edwards Jr PJ Williams-et pedig 3. korig lecsuszhatna hozzank.
Toto21
Na megtaláltam anno, mi volt első gondolat White-ról. Még most is úgy vagyok vele bárcsak Cooper jött volna.

Edwards Jr el is jött hozzánk pár évvel később. Kendricks, Collins pedig nagyon jó játékosok lettek. 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Bence94

Matthew99
A Coltsnál úgyse ismeri a vezetőedző(Reich BDN OC-je volt az SB run alatt). Ja nem ide.

Tavaly Foles játszott a Colts ellen a Jags QB-jaként, sok köszönet nem volt benne a részünkről. De a sajtótájékoztatók kb ilyen reakciókat fognak generálni Reich és Foles között. A 2 pasas imádja egymást.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Goldman 45 százalékos snap számú játékos volt 2019-ben is. Ez egy 4-2-5 védelem. Roquanról collegeban is volt anyag, hogy futás ellen lesznek gondjai. Rossz az ILB páros futás ellen, nálam még mindig ez a fő gond.

Ryan Pace karrierjét össze lehet kötni Trubiskyvel, de ha mellé tesszük Kevin Whitet. S Floyd, meg Roquan sem tartozik a posztja legjobbjai közé. Top 10 draft pickek. Brutális, egészen brutális.
tüsi91
Ok azért White-ért egy az egyben Pacet tenni felelőssé igencaak megmosolyogtató, anno minden szakértő és mi is elégedettek voltunk azzal a pickkel, tipikus utólagos okosság ez tüsi. Van egy csomó minden amiért lehet ekézni Pacet, ne keverj bele olyat is amiért egyértelműen nem. Nem egy olyan balszerencsés pick volt az NFL történetében mint White.

Önmagában azzal viszont egyetértek hogy azzal hogy ilyen gyorsan leváltotta Nagy Trubit beigazolódni látszik az hogy a szezon előtt Pace nyomására tette csak be. Fenntartom azt amit akkor is írtam: az nem igazi edző aki enged egy ilyen nyomásnak, mégha felülről is jön.
Nagyon kiváncsi leszek a játék képére a colts ellen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Goldman 45 százalékos snap számú játékos volt 2019-ben is. Ez egy 4-2-5 védelem. Roquanról collegeban is volt anyag, hogy futás ellen lesznek gondjai. Rossz az ILB páros futás ellen, nálam még mindig ez a fő gond.

Ryan Pace karrierjét össze lehet kötni Trubiskyvel, de ha mellé tesszük Kevin Whitet. S Floyd, meg Roquan sem tartozik a posztja legjobbjai közé. Top 10 draft pickek. Brutális, egészen brutális.
tüsi91
Nekem Roquannal annyira nincs bajom. Trevathan a para mivel nem tudsz szabadulni a szerződésétől...Lehet hogy Goldman csak 45% snap számú playa, de akkor is a futás elleni védelem egyik alap pillére. Ahogy írtad is az LB-k gyakran be ragadnak a blokkba, na igen ha Goldman játszik akkor szabadon mehetnek mert tisztán tartja őket. Amikor Goldman nincs fenn annyit azok az egyértelmű passz szituációk amikor dime package van fennt. És hát igen a legtöbb csapat kb 40%- ot van fennt a basic D-ben. Én hoznám Snacket és biztos vagyok benne hogy mindkét ILB jobban nézne ki futás ellen...

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man

Bence94


Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Goldman 45 százalékos snap számú játékos volt 2019-ben is. Ez egy 4-2-5 védelem. Roquanról collegeban is volt anyag, hogy futás ellen lesznek gondjai. Rossz az ILB páros futás ellen, nálam még mindig ez a fő gond.

Ryan Pace karrierjét össze lehet kötni Trubiskyvel, de ha mellé tesszük Kevin Whitet. S Floyd, meg Roquan sem tartozik a posztja legjobbjai közé. Top 10 draft pickek. Brutális, egészen brutális.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982

Bence94
Meglepődtem 😊

több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Se Nichols, se Robertson-Harris nem játszik jól. Hicks igen. Mack tegnap egészen parádésan.
Roquan és Trevathan olyan gyönyörűen beragad blokkokban, hogy élmény nézni. Összetett a futás elleni védekezés problémája, de Goldman egy része ennek. Trevathan a játék minden elemében szar, Roquan még coverban mindenkivel szépen elfut, de 1/8-ra ennél többet várnank. Jackson ritka rossz meccset tolt, rossz szögekből érkezett egyszóval szar volt. A lényeg, hogy a back seven közepéből 3-an rosszak voltak futás ellen.
tüsi91
Persze nem azt mondom hogy ez csak Nichols, de egy normális space eater NT aki folyamatosan leköti a double teameket és tud 2 gapet játszani az nagy része ennek. Nichols fizikálisan alkalmatlan arra hogy egész meccsen double teammekkel harcoljon. Pagano ezért idén sokkal több one gap sémát tol ahol sokkal nagyobb az LB-k felelőssége és ezért domborodik ki idén hogy Trevathan vesztett egy ütemet...Ha lenne Goldman vagy legalább egy átlagos igazi NT akkor ez a run D másképp nézne ki. Snack már nem az aki volt, de így is minőségi javulást hozna és az LB-k is másképp néznének ki...

több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ezt a minden idők leggyengébb 3-0ás csapata dolgot nem nagyon értem amúgy, nem voltunk jók igazán egyik meccsen sem de ha ennyire kutyaütők lennénk akkor egyiken sem támadtunk volna fel. Szerencse is kell ehhez a játékhoz, és jelenleg ott tartunk hogy 3-0 és jöhet Foles.
Az biztos hogy ehhez a tegnapi comebackhez kellett a falcons, nagyon nagy misstackle-k voltak + Oben a playcallingjuk valami borzasztóvá vált, 4:15nél 3 incomplete és 4 percnél már át is adták a labdát, brutális nagy hiba.

Nem láttam még a tegnapi colts meccset, de amit az első 2 forduló alapján csináltak nem verhetetlenek, fogni kell a futást mindenáron és akkor turnoverekre is van esély.
Ha 4-0nál fogadnánk Bradyéket kinéz egy pozitív szezon is, és igy hogy egyel több csapat jut POba még lehet hogy az is lesz. Engem még mindig ez izgat kevésbé amúgy, csak látszódjon már hogy ha Folesra van építve a gameplan akkor milyenek leszünk.
Ja és kellett hozzá a Falcons O is de abban a pillanatban hogy tudott pihenni a D, 0 kapott pont ami azért megsüvegelendő.
davemayer
Nyilván ez is egy barokkos túlzás, mint amilyen a mérlegünk. Azt kell megverni, aki szembejön és a W számít, tudjuk, de egy picit elégedetlenek voltunk. Most, hogy Mitch remélhetőleg "megkapta a selyemzsinórt", kissé a hangulat is jobb.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Se Nichols, se Robertson-Harris nem játszik jól. Hicks igen. Mack tegnap egészen parádésan.
Roquan és Trevathan olyan gyönyörűen beragad blokkokban, hogy élmény nézni. Összetett a futás elleni védekezés problémája, de Goldman egy része ennek. Trevathan a játék minden elemében szar, Roquan még coverban mindenkivel szépen elfut, de 1/8-ra ennél többet várnank. Jackson ritka rossz meccset tolt, rossz szögekből érkezett egyszóval szar volt. A lényeg, hogy a back seven közepéből 3-an rosszak voltak futás ellen.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ja amúgy a futás elleni védelem Goldman hiányában kriminális. Trubisky nem kap nagy lóvét jövőre szóval adjuk meg amit kér Robinson és toljunk oda egy kis talicska lóvét Snacknek. Tegyenek bele egy pár Pringlest is bánom is én. Nichols egy jobb rotációs DE 3-4-ben nem pedig full time NT.

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Ezt a minden idők leggyengébb 3-0ás csapata dolgot nem nagyon értem amúgy, nem voltunk jók igazán egyik meccsen sem de ha ennyire kutyaütők lennénk akkor egyiken sem támadtunk volna fel. Szerencse is kell ehhez a játékhoz, és jelenleg ott tartunk hogy 3-0 és jöhet Foles.
Az biztos hogy ehhez a tegnapi comebackhez kellett a falcons, nagyon nagy misstackle-k voltak + Oben a playcallingjuk valami borzasztóvá vált, 4:15nél 3 incomplete és 4 percnél már át is adták a labdát, brutális nagy hiba.

Nem láttam még a tegnapi colts meccset, de amit az első 2 forduló alapján csináltak nem verhetetlenek, fogni kell a futást mindenáron és akkor turnoverekre is van esély.
Ha 4-0nál fogadnánk Bradyéket kinéz egy pozitív szezon is, és igy hogy egyel több csapat jut POba még lehet hogy az is lesz. Engem még mindig ez izgat kevésbé amúgy, csak látszódjon már hogy ha Folesra van építve a gameplan akkor milyenek leszünk.
Ja és kellett hozzá a Falcons O is de abban a pillanatban hogy tudott pihenni a D, 0 kapott pont ami azért megsüvegelendő.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy azt azért megjegyezném hogy amit Mackkel művelnek a bírók az egy vicc. Az egy dolog hogy nem dobják be a folyamatos holdingokat. De hogy elveszik még a strip sackjét is ilyen nevetséges roughing the passer büntikkel az egy vicc. Ok valami csoda folytán nyertünk, de 2 meccset befolyásoló bullshit ítélet volt a D ellen megint. Múlt héten ugye egy pick6-et vettek el. Most egy strip sack fumble az Atlanta térfelén helyett 15 yard bünti. Aztán amit Hicksre dobtak az meg aztán tényleg nevetséges, mégis mit kellett volna csinálnia? Ott meg ahelyett hogy puntolnia kellett volna a Falconsnak csináltak egy TD-t. Azt már nem is említve hogy Robinson visszafújt TD-e ami végül int lett akkora DPI volt mint a ház, csak úgy mint a múlt heti INT amit ugyancsak Robinson esetében nem fújtak be. A DB nem a labda fele néz, tisztán akadályozza az elkapót aztán befújják intnek... Na de ne panaszkodjunk mert a szerencsével nem állunk hadi lábon eddig...

Szerkesztette: Tomcsik