Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem a védelemmel van a baj. Tavaly is lehetett volna velük nyerni. Nem voltak elit, mint 2018-ban, de top 10 igen, pontot sokat nem engedtünk. Labdaszerzések nem jöttek.

Az offense 😂😂😂 bazz ezt a 16 meccsből 5, ahol TD-t szerzett az offense az első félidőben. Nem tudom van e ilyen mesterségesen matematikai formulákkal számolt statisztika, hogy az offense függvényében értékelje a védelmet, de abban biztos elől voltunk.
Egyébként átlag 7,3 pont az első félidőben az offensetől liga 32. volt. Első negyed liga 32. Második negyed liga 29.
Harmadik negyed liga 4. (half time adjusment vagy altatás vagy szerencse?), negyedik negyed liga 32.
Innen kellene előrelépni.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Túloldalon meg Golladay doubtful. Nem hátrány.
Vaitai meg out.

Őszinte leszek azzal ha azt mondom, hogy Quinntől nem meglepő a sérült státusz, de Hicks visszatér és ezzel messze fontosabb.

Fun fact. Tavaly 5 alkalommal szerzett az első félidőben TD-t az offense. 16-ból 5-ször. 30 perc alatt. A Bears mérlege ezen 5 meccsen : 5-0.
S lett 8-8 a mérleg. Egy ilyen támadósorral. Őszintén nem tartom ezt a Bearst top 10nek, se mondjuk top 14-nek, dehogy bottom 8 lennénk azt se hinném. A támadósor rosszabb nem lesz.

tüsi91
Ez az ami engem is zavar kicsit hogy kb mindenki legyintett egy nagyot erre a mostani bearsre és ennyivel el van intézve holott ez a csoport most kb a legnyitottabb (mindent elmond róla hogy van aki betippelte a Lionst csoportgyőztesnek), ha a védelmünk hozza magát bárki ellen lehet esélyünk. Emellett ha a secondaryre nézek azért nem leszek nyugodtabb...

Ahogy írtad, az Onek kb csak felfelé vezet az út, lehet Trubiban is felszabadít majd valamit az hogy már tényleg a kutya sem vár tőle semmit, ki tudja lehet nyom egy dibuszingot 😊

Szóval azt érteném ha a kételyekkel együtt de a helyünkön kezelnének minket, de ez a masszív lenézés minimum érdekes, aztán persze az is lehet hogy rászolgalunk de az előzetes kép azért nem ez szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Túloldalon meg Golladay doubtful. Nem hátrány.
Vaitai meg out.

Őszinte leszek azzal ha azt mondom, hogy Quinntől nem meglepő a sérült státusz, de Hicks visszatér és ezzel messze fontosabb.

Fun fact. Tavaly 5 alkalommal szerzett az első félidőben TD-t az offense. 16-ból 5-ször. 30 perc alatt. A Bears mérlege ezen 5 meccsen : 5-0.
S lett 8-8 a mérleg. Egy ilyen támadósorral. Őszintén nem tartom ezt a Bearst top 10nek, se mondjuk top 14-nek, dehogy bottom 8 lennénk azt se hinném. A támadósor rosszabb nem lesz.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Fasza úgy látszik Quinn nem játszik vasárnap. Mack se teljesen épp, de ő tuti játszani fog. Szóval Mack túl oldalán Mongo kezd valószínűleg és lehet látunk valamit Gipsonból is...

 twitter.com/aaronlemingnfl/status/1304491818332180480?s=21

több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem tetszik nagyon hogy Quinn alig edzett a campben. Tegnap se edzett és boka sérüléssel rajta volt a sérült listán. Na de ha Nagy azt mondja hogy minden fasza én elhiszem neki...

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Pineiro IR, valószínűleg Santos rúg majd.

Milyen kiváló GM munka, hogy egy ilyen offensehez évek óta nincs rúgó.
tüsi91
Szvsz egyébként hatalmas hiány van most a ligában rúgóból. Nem hiába óriási a variálás más csapatoknál is. Gouldot kellett volna megtartani elsődlegesen, azt nem tudja megmagyarázni Pace hogy őt miért nem fizette ki.
davemayer
Persze lehetnék megértő, de nem leszek.
Abba az egyszerű dologba gondoljatok bele, hogy azon csapatok, ahol jó rúgók vannak mondjuk azt mondhatják, hogy elég elmenni a 30-as vonalig és egy 47-48 FG-t a rúgónk bárhol bármikor elég jó százalékkal berúg. Nálunk honnan magabiztosak a rúgók? 40 alatt? Azaz nekünk mondjuk 23 yardos vonalig legalább el kell menni, hogy 3 pontot nagy eséllyel fel tegyél. S ez még a kisebbik gond lenne, ha jó lenne a támadósor. De nem az, nagyon nem. SZóval nem mindegy, hogy egy hulladék offensenek mint amilyen a mienk is volt, pl egy touchback után 45 yardot kell előremenni, vagy mondjuk 52-t 3 pontért. Apró dolgok ezek, de ez a 7 yard mondjuk egy plusz first down.
tüsi91
Én nem azt mondtam hogy nem fontos a rugó poszt, nagyon is az. Ezt vették észre a GMek és kezdtek egyre több pénzt adni a rugóknak, majd amikor látták hogy a 32 csapatra van kb 20-25 nfl-kèpes és abból kb 10 jó akkor még többet.
Jelenleg most ott tart a liga hogy ha akarnál se találnál jó rugót, nem értem miért. Nem tudok mondani az utóbbi évekből egy embert sem aki "berobbant" volna a ligába, vagy legalább jobb lenne. Nem véletlen hogy keringő szerűen elkezdtek vándorolni a játékosok, nincs a friss hús akire le lehetne cserélni őket.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Pineiro IR, valószínűleg Santos rúg majd.

Milyen kiváló GM munka, hogy egy ilyen offensehez évek óta nincs rúgó.
tüsi91
Szvsz egyébként hatalmas hiány van most a ligában rúgóból. Nem hiába óriási a variálás más csapatoknál is. Gouldot kellett volna megtartani elsődlegesen, azt nem tudja megmagyarázni Pace hogy őt miért nem fizette ki.
davemayer
Persze lehetnék megértő, de nem leszek.
Abba az egyszerű dologba gondoljatok bele, hogy azon csapatok, ahol jó rúgók vannak mondjuk azt mondhatják, hogy elég elmenni a 30-as vonalig és egy 47-48 FG-t a rúgónk bárhol bármikor elég jó százalékkal berúg. Nálunk honnan magabiztosak a rúgók? 40 alatt? Azaz nekünk mondjuk 23 yardos vonalig legalább el kell menni, hogy 3 pontot nagy eséllyel fel tegyél. S ez még a kisebbik gond lenne, ha jó lenne a támadósor. De nem az, nagyon nem. SZóval nem mindegy, hogy egy hulladék offensenek mint amilyen a mienk is volt, pl egy touchback után 45 yardot kell előremenni, vagy mondjuk 52-t 3 pontért. Apró dolgok ezek, de ez a 7 yard mondjuk egy plusz first down.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Pineiro IR, valószínűleg Santos rúg majd.

Milyen kiváló GM munka, hogy egy ilyen offensehez évek óta nincs rúgó.
tüsi91
Majd nekimegyünk negyediknek, az XP csak megy. Onside se lesz, a kickoffokhoz meg mindegy ki áll oda

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Pineiro IR, valószínűleg Santos rúg majd.

Milyen kiváló GM munka, hogy egy ilyen offensehez évek óta nincs rúgó.
tüsi91
Szvsz egyébként hatalmas hiány van most a ligában rúgóból. Nem hiába óriási a variálás más csapatoknál is. Gouldot kellett volna megtartani elsődlegesen, azt nem tudja megmagyarázni Pace hogy őt miért nem fizette ki.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Pineiro IR, valószínűleg Santos rúg majd.

Milyen kiváló GM munka, hogy egy ilyen offensehez évek óta nincs rúgó.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Édes problémák, ha aközött kell választani, hogy Mahomes vagy Wilson és nem Trubisky 😊

több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Basszus emberek hát most jöttem rá hogy Nagy mekkora zseni valójában, hiszen Foles akkor nyert SBt amikor szezon közben sérülés miatt váltotta a korábbi elsőkörös QBt 😁
Már csak azt kell megnézni meddig húzta abban az évben Wentz, szegény Trubi... 🤣🤣🤣
davemayer
Most nem értem mi a baj. Trubisky a nyáron olyan pontos lett hogy az csak na. Valami QB guruval edzett. Kikupálták a mechanikáját, pocket presence olyan jó hogy zsebben alszik és ott is kel fel 😊 3 évig vissza fejlődött, de most a csonka off seasonban nagyon odatette magát. Beleültették Manning agyát, Lamar Jackson lábmunkáját és a Wilson karerejét 😊 Minden rendben lesz....Ha mégse akkor Foles padról beszállva megnyeri a SB-t. Nincs itt semmi látnivaló 😀
Tomcsik
Én inkább Mahomes karerejét kérném, ha már lehet álmodozni.
Toto21
Nana a legtöbb pontos hosszú labdát még mindig Wilson adja a ligában 😊

több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Basszus emberek hát most jöttem rá hogy Nagy mekkora zseni valójában, hiszen Foles akkor nyert SBt amikor szezon közben sérülés miatt váltotta a korábbi elsőkörös QBt 😁
Már csak azt kell megnézni meddig húzta abban az évben Wentz, szegény Trubi... 🤣🤣🤣
davemayer
Most nem értem mi a baj. Trubisky a nyáron olyan pontos lett hogy az csak na. Valami QB guruval edzett. Kikupálták a mechanikáját, pocket presence olyan jó hogy zsebben alszik és ott is kel fel 😊 3 évig vissza fejlődött, de most a csonka off seasonban nagyon odatette magát. Beleültették Manning agyát, Lamar Jackson lábmunkáját és a Wilson karerejét 😊 Minden rendben lesz....Ha mégse akkor Foles padról beszállva megnyeri a SB-t. Nincs itt semmi látnivaló 😀
Tomcsik
Én inkább Mahomes karerejét kérném, ha már lehet álmodozni.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Basszus emberek hát most jöttem rá hogy Nagy mekkora zseni valójában, hiszen Foles akkor nyert SBt amikor szezon közben sérülés miatt váltotta a korábbi elsőkörös QBt 😁
Már csak azt kell megnézni meddig húzta abban az évben Wentz, szegény Trubi... 🤣🤣🤣
davemayer
Most nem értem mi a baj. Trubisky a nyáron olyan pontos lett hogy az csak na. Valami QB guruval edzett. Kikupálták a mechanikáját, pocket presence olyan jó hogy zsebben alszik és ott is kel fel 😊 3 évig vissza fejlődött, de most a csonka off seasonban nagyon odatette magát. Beleültették Manning agyát, Lamar Jackson lábmunkáját és a Wilson karerejét 😊 Minden rendben lesz....Ha mégse akkor Foles padról beszállva megnyeri a SB-t. Nincs itt semmi látnivaló 😀

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Basszus emberek hát most jöttem rá hogy Nagy mekkora zseni valójában, hiszen Foles akkor nyert SBt amikor szezon közben sérülés miatt váltotta a korábbi elsőkörös QBt 😁
Már csak azt kell megnézni meddig húzta abban az évben Wentz, szegény Trubi... 🤣🤣🤣
davemayer
A 13. forduló közepéig 😛
dande
Hűha, nagy bűvészet lenne ebben a csoportban addig Trubival versenyben maradni, ez nem az NFC Least 😛
davemayer
ha a Parkey kapufát
dande
Soha.Többet.Ne.Írd.Le köszi 😁

Egyébként én is nagyjából úgy gondolom mint ahogy leírtad, azzal a plusszal hogy Foles egyetlen egy dologra alkalmatlan hogy valaki csak úgy küldje fel hogy "nyerd meg". Neki kell az hogy illeszkedjen az adott szisztémába és akkor hozzá tudja tenni azt a pluszt hogy nem cseszi el amivel nyerni lehet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Basszus emberek hát most jöttem rá hogy Nagy mekkora zseni valójában, hiszen Foles akkor nyert SBt amikor szezon közben sérülés miatt váltotta a korábbi elsőkörös QBt 😁
Már csak azt kell megnézni meddig húzta abban az évben Wentz, szegény Trubi... 🤣🤣🤣
davemayer
A 13. forduló közepéig 😛
dande
Hűha, nagy bűvészet lenne ebben a csoportban addig Trubival versenyben maradni, ez nem az NFC Least 😛
davemayer
Pláne, hogy mi akkor kb 10-2 vel álltunk 😀

Egyébként tartom, hogy Foles messze nem olyan rossz, mint ahogy beállítják. Azért nem véletlenül volt a 27-2 s szezonja nem véletlen lett SB MVP mellesleg ha a Parkey kapufát nem nézzük, egy Jeffrey lukaskézre voltunk az újabb NFC döntőtől a címvédő évben.

Ő tipikusan az a játékos akinek olyan környezetre van szüksége amelyik megbízik benne rá épít s ezt érezteti is vele.

A Jagsnél is az volt a baj, hogy a sérülés után a csapat Minshaw csapata lett, Marrone szíve is inkább odahúzott, és abban a környezetben nem volt esélye jól játszani. Enniyre azért nem profi s tehetséges.

Ha itt fele annnyi bizalmat s türelmet megkap és érez mint Traubiszóda, akkor újra megmutatja, ki a bigdick Nick 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Basszus emberek hát most jöttem rá hogy Nagy mekkora zseni valójában, hiszen Foles akkor nyert SBt amikor szezon közben sérülés miatt váltotta a korábbi elsőkörös QBt 😁
Már csak azt kell megnézni meddig húzta abban az évben Wentz, szegény Trubi... 🤣🤣🤣
davemayer
A 13. forduló közepéig 😛
dande
Hűha, nagy bűvészet lenne ebben a csoportban addig Trubival versenyben maradni, ez nem az NFC Least 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Basszus emberek hát most jöttem rá hogy Nagy mekkora zseni valójában, hiszen Foles akkor nyert SBt amikor szezon közben sérülés miatt váltotta a korábbi elsőkörös QBt 😁
Már csak azt kell megnézni meddig húzta abban az évben Wentz, szegény Trubi... 🤣🤣🤣
davemayer
A 13. forduló közepéig 😛
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Basszus emberek hát most jöttem rá hogy Nagy mekkora zseni valójában, hiszen Foles akkor nyert SBt amikor szezon közben sérülés miatt váltotta a korábbi elsőkörös QBt 😁
Már csak azt kell megnézni meddig húzta abban az évben Wentz, szegény Trubi... 🤣🤣🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Annyiban nem hülyeség, hogy rush DE-nek elférhet. Jenkins, Nichols és Urban sem az.
tüsi91
Szerintem ő remek lesz itt rotációban. 6 éve van a ligában és még mindig csak 26 éves. Szerintem ezt a Saints elkurta. Valszeg azért tették ki mert nagyon nyomultak Clowneyre és kellett a lóvé mivel ők mindig a sapi tetején vannak... Aztán a bohóc az utolsó pillanatban a Titans választotta. Amúgy valaki érti ezt a nagy Clowney hypeot? Egy jó playa, de nem kiemelkedő klasszis...

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 www.cbssports.com/nfl/news/bears-matt-nagy-explains-why-he-named-mitchell-trubisky-starting-quarterback-over-nick-foles/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Annyiban nem hülyeség, hogy rush DE-nek elférhet. Jenkins, Nichols és Urban sem az.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Toliver csak olyan szempontból furcsa, hogy a szélére nem maradt ember jelenleg, max Skrine.
Toliver helyett Shelley, kb ennyi a váratlan. De ha jön valaki szabadügynök lesz kit kivagni. Hogy Toliver túl éli-e a waivert az jó kérdés.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ami még meglepő hogy Tolivert se marasztalták...Pedig nem volt olyan tré mikor pályára került. A kezdő ok, de a mélység annyira nem. Nem lepődnék meg ha pl Amukamara vissza jönne occsoért miután a Raiders kivágta.