Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
2-4 hétről írnak, bár tippre az ágyék több lesz.

Mai edzést a játékosok bojkottálják.
Minden politikai állásfoglalás mellőzését kérem. Nekem is megvan a véleményem az egészről.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fasza. Montgomery lesérült. Ágyék sérülés. Várhatóan 4-8 hét kihagyás...
Tomcsik
Itt a videó az esetről.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Fasza. Montgomery lesérült. Ágyék sérülés. Várhatóan 4-8 hét kihagyás...

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cairo Santos a fedélzeten.

iktriad
A siker kulcsa: Minél több ex jax játékost a fedélzetre!
hpeter93
Cairo Santos sose volt a jagsnél. 😉
iktriad
Dehogynem, a Titans színeiben 2019.09.19-én egy 20-7-es vereséggel távozott is az Everbank Fieldről. 😊
empty taxi
Milyen feledékeny vagyok. 😊 Ez esetben remélem hasonló emlékei lesznek az ősszel is, ha itt ő lesz a kicker. 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Cairo Santos a fedélzeten.

iktriad
A siker kulcsa: Minél több ex jax játékost a fedélzetre!
hpeter93
Cairo Santos sose volt a jagsnél. 😉
iktriad
Dehogynem, a Titans színeiben 2019.09.19-én egy 20-7-es vereséggel távozott is az Everbank Fieldről. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cairo Santos a fedélzeten.

iktriad
A siker kulcsa: Minél több ex jax játékost a fedélzetre!
hpeter93
Cairo Santos sose volt a jagsnél. 😉
több mint 3 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Cairo Santos a fedélzeten.

iktriad
A siker kulcsa: Minél több ex jax játékost a fedélzetre!

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cairo Santos a fedélzeten.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
YIKES
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Rodney Adams WR a mi kedvünkért visszatért a visszavonulásból. Hát nem egy Gronk a csávó. Pályára nem lépett még a ligában, posztját tekintve elkapó. Nem igazán látom, hogy hol lenne helye egyébként, mindegy.

Azt mondta a DB edző, hogy Skrine a szélén is bevethető a pályának, ha a szükség úgy hozza. Vagy előre tolt ékként is.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Szerintem, ha Foles beválik (értsd nem sérül le hamar, illetve Trubisky nem tudja leváltani), akkor lesz szezon, ha nem akkor tök mindegy és a vezetőség megy a kukába. Az előbbi esetben sem biztos a PO. Nagy utolsó (előtti?) esélye is, én remélem megragadja. Baszki ez az ember támadógurunak volt/van elkönyvelve, talán a szöszivel kapott egy olyan irányítót, akivel valamit meg tud mutatni ebből.
Ha Trubisky pályára kerül kezdőként, akkor futunk őrült módon, gondolom abban már senki sem bízik, hogy eltalál egy tőle 5 yardra lévő embert, aki ugyanolyan színű mezben van.....

A csoport is érdekes. Sajtéknál nem túl jó most a hangulat, de Rodgers-szel én nem írnám le őket így sem, Detroitban is hinta van az edző segge alatt, a Vikings szerintem a legerősebb, de ők is inkonzisztensek.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Nálam Foles kezdene, nem camp bodynak hozták és nem is szimpla cserének. Azért hozták hogy változtasson a QB játékunkon, ennek megfelelően én őt kezdetném. Nincs értelme Trubit kezdetni mert ha ő kezd és jó (...) akkor felmerül a kérdés miért hoztad Folest = hülye vagy , ha meg szar akkor meg felmerül a másik kérdés hogy miért nem eleve Foles kezdett = hülye vagy.
Ergo ha Nagy Trubit kezdeti nem jöhet ki jól a szituációból, míg ha Folest akkor legalább arra megadja az esélyt hogy valami változás legyen az O játékában.

De sajnos ez az egész találgatás meg magyarázás felesleges mert ebből a szezonból ha lesz akkor sem lehet majd túl sokat levonni. Legalábbis nekem nézők nélkül nem adja be az élményt + mindenki elfelejti hogy azért ebben a játékban komoly hatása is lehet a játékra a nézőknek, pl a vendég csapat kommunikációjára a pályán.

Idén azért ha reáliaan végig nézünk a schedule-n a 8-8 is kemény meló lesz, brutális.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Ti is izgultok a QB verseny miatt?
Állítólag Trubisky teljesen új játékosként tért vissza Patterson szerint. Amikor ilyeneket nyilatkoznak, akkor az általában biztos jele annak, hogy pont olyan szar, mint eddig. De vajon tényleg így van? Mennyivel kell megverni Trubiskyt, hogy Foles kezdjen? Trubisky vagy Foles? Foles vagy Trubisky? Mint valami rossz valóság show.

Patterson RB lesz. Ééés állítólag sokkal több outside zone lesz, mert az jobban fekszik a falnak, meg Pattersonnak is jobban fekszik (mondjuk mint KR ebben lehet valami) mint az inside zone. Igen? Akkor Howardot nagyon megérte elküldeni. Olyan atletikus a fal, hogy helyből megnyernek egy 500 vegyes váltót, de talán tényleg ez jobban feküdhet.

Mindenesetre cél a bajnoki cím, de az első 14-gyel is megelégszünk.
tüsi91
Igazából teljesen hidegen hagy, hogy melyik két balkkezű kezd majd. Engem ebben az évben inkább az érdekel, hogy kik lesznek azok a játékosok, akikre érdemes lesz építeni jövőre, mikoris leváltják majd a GM-et. Szerintem nincs rendes RB sem a csapatban. Az egyedüli csapatrész amire azt mondom, hogy nem kapok agyfaszt, ha ránézek az a DL.

Egyszerűen hiányzik a mélység mindenhol és sajnos a minőség is. Ez ugye abból adódik, amit te is sokszor ecseteltél már, egyszerűen nincs elég választási jogunk a draftokon, mert mindent elherdált a vezetőség.

Kicsit úgy érzem a csapatot, mint amikor próbálnak életet lehelni egy olyasvalamibe, amit már rég el kellett volna engedni. Ismerjék be, hogy nem jött össze a dolog és kell egy új koncepció ( aka egy új QB,GM és szerintem edző is). Nem nagyon fejlődtek semmit a játékosok Nagy ténykedése alatt.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ti is izgultok a QB verseny miatt?
Állítólag Trubisky teljesen új játékosként tért vissza Patterson szerint. Amikor ilyeneket nyilatkoznak, akkor az általában biztos jele annak, hogy pont olyan szar, mint eddig. De vajon tényleg így van? Mennyivel kell megverni Trubiskyt, hogy Foles kezdjen? Trubisky vagy Foles? Foles vagy Trubisky? Mint valami rossz valóság show.

Patterson RB lesz. Ééés állítólag sokkal több outside zone lesz, mert az jobban fekszik a falnak, meg Pattersonnak is jobban fekszik (mondjuk mint KR ebben lehet valami) mint az inside zone. Igen? Akkor Howardot nagyon megérte elküldeni. Olyan atletikus a fal, hogy helyből megnyernek egy 500 vegyes váltót, de talán tényleg ez jobban feküdhet.

Mindenesetre cél a bajnoki cím, de az első 14-gyel is megelégszünk.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Sajnálom Burnst.
Viszont így Johnson közelebb lépett a kezdőhöz. Marad a szélére Toliver és Jaylon. Feltéve ha Vildort belülre szánjuk. Jöhet ide depth igazolás.
tüsi91
Te láttál benne valamit? Hogy a valamikori elsőkörös nálunk végre mutat valamit?
csi77
Volt jó (jobb) éve. Amióta Tim Jennings karrierje puskacsőből lőtt ki nálunk azóta minden ilyen cornerba bele lehet látni ezt. Csak úgy mint a 6. körös QB-k esetén.
A lényeg, hogy eddig azt mondtad, hogy a szélén van Fuller, Johnson, Toliver, Burns. Slotba Skrine, Vildor. Most Shelley esélyei ezzel jöttek, de ő is akkora mint a kutya ülve. Lehet körbenéznek a piacon valami veteránért. Depth nem árt.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Sajnálom Burnst.
Viszont így Johnson közelebb lépett a kezdőhöz. Marad a szélére Toliver és Jaylon. Feltéve ha Vildort belülre szánjuk. Jöhet ide depth igazolás.
tüsi91
Te láttál benne valamit? Hogy a valamikori elsőkörös nálunk végre mutat valamit?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Sajnálom Burnst.
Viszont így Johnson közelebb lépett a kezdőhöz. Marad a szélére Toliver és Jaylon. Feltéve ha Vildort belülre szánjuk. Jöhet ide depth igazolás.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Burns megsérült ma, bal térd, egyelőre határozott nem tudják a helyzet.
Természetesen mindenki és minden nagyon fasza, aki / ami nem az még a szezonra lesz az.
tüsi91
Elvileg Acl szakadás.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Burns megsérült ma, bal térd, egyelőre határozott nem tudják a helyzet.
Természetesen mindenki és minden nagyon fasza, aki / ami nem az még a szezonra lesz az.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt pár ember itt workouton, köztük a most itt nem túl népszerű Höri nagy kedvence a tavalyi előszezonból, Kyle Sloter és az egykori 3. körös Seahawks RB, CJ Prosise

iktriad
Ne mondj ilyet hogy itt modt nem túl népszerű, nekem nem változott a véleményem vele kapcsolatban csak amit a csapatról mondott az nem egészen úgy van szvsz.
davemayer
Ok, az a rész kihúzva.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Volt pár ember itt workouton, köztük a most itt nem túl népszerű Höri nagy kedvence a tavalyi előszezonból, Kyle Sloter és az egykori 3. körös Seahawks RB, CJ Prosise

iktriad
Ne mondj ilyet hogy itt modt nem túl népszerű, nekem nem változott a véleményem vele kapcsolatban csak amit a csapatról mondott az nem egészen úgy van szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt pár ember itt workouton, köztük a most itt nem túl népszerű Höri nagy kedvence a tavalyi előszezonból, Kyle Sloter és az egykori 3. körös Seahawks RB, CJ Prosise


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem azt mondtam hogy mondjon le, csak azt amit te is, hogy ez félrement. Ettől amit írtál róla még igaz, senki sem vonja kétségbe.
Amire én szerettem volna neki rávilágítani hogy úgy tette le ezt az elemzést az asztalra mintha a Nagy első évét teljesen zárójelbe tette volna.
davemayer
Csak az első év annyiban volt más, hogy a védelem elit volt. A támadók picit jobbak voltak, de hasonló kalapszar volt az egész szerintem úgy összessegeben. A védelem esett vissza de cefetül, ami annyit jelent hogy nem szereztek ipari mennyiségű labdát és átlagban engedték 19 pontot se.

Jön Kyle Sloter workoutra. Minden idők legjobb preseason QB-ja. Több jó meccse volt, mint Trubiskynek.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Nem azt mondtam hogy mondjon le, csak azt amit te is, hogy ez félrement. Ettől amit írtál róla még igaz, senki sem vonja kétségbe.
Amire én szerettem volna neki rávilágítani hogy úgy tette le ezt az elemzést az asztalra mintha a Nagy első évét teljesen zárójelbe tette volna.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nincs gond ezzel, mert mindenki máshogy látja. Dave azt pl tudjuk, hogy Te nem annyira ekézed Pacet, én legszívesebben már rég kirúgtam volna.
Csak voltak ebben olyan dolgok, amik egyszerűen nem igazak. Lásd Virginia.
Az hogy pl. Höri nem tette volna ki Amukamarat, az egy vélemény, lehet vele vitatkozni. Tavaly szar volt az biztos és nem adtak neki 9 milliót. A 2019-es Amukamarát nem fogjuk visszasírni. A 2018-as Amukamarat nem lett volna kérdés, hogy marad.
A legnagyobb tisztelettel. Sajnos nem lehet mind a 32 csapattal tisztában lenni. S picit Hörin is ezt érzem, hogy felkészült, tud rengeteget, de azért akik egy-egy csapattal nagyon képben vannak azok vonhatják a szemöldököt. Egyszerűen annyi a történés hogy 32 csapattal nem tudsz lépést tartani. Lásd Artie Burns, aki lehet hogy a rotációba jött, de akkor megemlítettem volna Tolivert is, aki amikor beszállt nem volt vállalhatatlan. S az ilyen perememberekkel kezdők mögötti emberekkel szinte lehetetlen minden csapatnál tisztában lenni. Viszont így néhány esetben kialakulhat egy nem teljesen valós kép. Szóval Höri munkája előtt maximálisan le a kalappal, mert én tuti nem csinálnám, már csak azért sem, mert ebben elképesztő munka kell. S az amerikai kommentátorok sem olyan felkészültek, mint Höri. S sajnos kritizálni könnyebb, mint cselekedni.