Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Burns megsérült ma, bal térd, egyelőre határozott nem tudják a helyzet.
Természetesen mindenki és minden nagyon fasza, aki / ami nem az még a szezonra lesz az.
tüsi91
Elvileg Acl szakadás.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Burns megsérült ma, bal térd, egyelőre határozott nem tudják a helyzet.
Természetesen mindenki és minden nagyon fasza, aki / ami nem az még a szezonra lesz az.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt pár ember itt workouton, köztük a most itt nem túl népszerű Höri nagy kedvence a tavalyi előszezonból, Kyle Sloter és az egykori 3. körös Seahawks RB, CJ Prosise

iktriad
Ne mondj ilyet hogy itt modt nem túl népszerű, nekem nem változott a véleményem vele kapcsolatban csak amit a csapatról mondott az nem egészen úgy van szvsz.
davemayer
Ok, az a rész kihúzva.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Volt pár ember itt workouton, köztük a most itt nem túl népszerű Höri nagy kedvence a tavalyi előszezonból, Kyle Sloter és az egykori 3. körös Seahawks RB, CJ Prosise

iktriad
Ne mondj ilyet hogy itt modt nem túl népszerű, nekem nem változott a véleményem vele kapcsolatban csak amit a csapatról mondott az nem egészen úgy van szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt pár ember itt workouton, köztük a most itt nem túl népszerű Höri nagy kedvence a tavalyi előszezonból, Kyle Sloter és az egykori 3. körös Seahawks RB, CJ Prosise


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem azt mondtam hogy mondjon le, csak azt amit te is, hogy ez félrement. Ettől amit írtál róla még igaz, senki sem vonja kétségbe.
Amire én szerettem volna neki rávilágítani hogy úgy tette le ezt az elemzést az asztalra mintha a Nagy első évét teljesen zárójelbe tette volna.
davemayer
Csak az első év annyiban volt más, hogy a védelem elit volt. A támadók picit jobbak voltak, de hasonló kalapszar volt az egész szerintem úgy összessegeben. A védelem esett vissza de cefetül, ami annyit jelent hogy nem szereztek ipari mennyiségű labdát és átlagban engedték 19 pontot se.

Jön Kyle Sloter workoutra. Minden idők legjobb preseason QB-ja. Több jó meccse volt, mint Trubiskynek.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Nem azt mondtam hogy mondjon le, csak azt amit te is, hogy ez félrement. Ettől amit írtál róla még igaz, senki sem vonja kétségbe.
Amire én szerettem volna neki rávilágítani hogy úgy tette le ezt az elemzést az asztalra mintha a Nagy első évét teljesen zárójelbe tette volna.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nincs gond ezzel, mert mindenki máshogy látja. Dave azt pl tudjuk, hogy Te nem annyira ekézed Pacet, én legszívesebben már rég kirúgtam volna.
Csak voltak ebben olyan dolgok, amik egyszerűen nem igazak. Lásd Virginia.
Az hogy pl. Höri nem tette volna ki Amukamarat, az egy vélemény, lehet vele vitatkozni. Tavaly szar volt az biztos és nem adtak neki 9 milliót. A 2019-es Amukamarát nem fogjuk visszasírni. A 2018-as Amukamarat nem lett volna kérdés, hogy marad.
A legnagyobb tisztelettel. Sajnos nem lehet mind a 32 csapattal tisztában lenni. S picit Hörin is ezt érzem, hogy felkészült, tud rengeteget, de azért akik egy-egy csapattal nagyon képben vannak azok vonhatják a szemöldököt. Egyszerűen annyi a történés hogy 32 csapattal nem tudsz lépést tartani. Lásd Artie Burns, aki lehet hogy a rotációba jött, de akkor megemlítettem volna Tolivert is, aki amikor beszállt nem volt vállalhatatlan. S az ilyen perememberekkel kezdők mögötti emberekkel szinte lehetetlen minden csapatnál tisztában lenni. Viszont így néhány esetben kialakulhat egy nem teljesen valós kép. Szóval Höri munkája előtt maximálisan le a kalappal, mert én tuti nem csinálnám, már csak azért sem, mert ebben elképesztő munka kell. S az amerikai kommentátorok sem olyan felkészültek, mint Höri. S sajnos kritizálni könnyebb, mint cselekedni.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
5 perc után írom ezt. Majd tovább nézem.
Sugárzik a Bears iránt a gyűlölet, amivel gond nincs egyébként, az öreglány bekavarasa nettó nevetség.
Egy dolgot szögezzünk le. Aki Trubisky seggét védi, az Pace. Mert ő védi magát. Nagynak a fasza kívan Trubiskyvel, s szerintem tavalyi meccseken ez jól kivehető volt. Azt persze nem mondatja ki Nagy, hogy legszívesebben kibaszná a kezdőből.
tüsi91
Normalis hangon de kommentbe én be is irtam neki. Nézd vegig amúgy, érdekes hogy szidja Pacet mint az állat msjd a végén benyögi hogy amúgy a draft igen jó lett. Meg hogy lehet jó is ez a roster. Meg Foles is lehet jó.
Szóval kicsit nekem az volt az erzésem hogy lövése nem volt mire húzza fel a történetet aztán kitalálta ezt az egészet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
5 perc után írom ezt. Majd tovább nézem.
Sugárzik a Bears iránt a gyűlölet, amivel gond nincs egyébként, az öreglány bekavarasa nettó nevetség.
Egy dolgot szögezzünk le. Aki Trubisky seggét védi, az Pace. Mert ő védi magát. Nagynak a fasza kívan Trubiskyvel, s szerintem tavalyi meccseken ez jól kivehető volt. Azt persze nem mondatja ki Nagy, hogy legszívesebben kibaszná a kezdőből.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bears offseason elemző Höritől.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 twitter.com/jacobinfante24/status/1293262637183242243?s=21

Leigazoltuk Marqui Christiant. Spec team playa lesz kb. Jordan Lucas pótlása...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valahol láttam már ezt a karaktert.


Á. megvan, hol. 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
John Jenkins és Eric Saubert visszajött a COVID listáról az aktív keretbe. Cserébe a S Jordan Lucas Eddie Goldmanhez csatlakozva kiüli a szezont.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Goldman kiüli a szezont...
tüsi91
Állítólag van valami baja ami miatt a veszélyeztetett kategóriába tartozik.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Foles ma ott lesz az edzésen, szóval ő játszani akar idén.
 twitter.com/JClarkNBCS/status/1288232721790230528
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Goldman kiüli a szezont...
tüsi91
Foles is
Borbinho
Még csak fontolgatja. A felesége meg a most született gyerek miatt megérteném.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Goldman kiüli a szezont...
tüsi91
Foles is

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Goldman kiüli a szezont...
tüsi91
Ennek a szezonnak így semmi értelme nem lesz hogy a "szokásos" sérüléseken túl a fél csapat otthonról nézi majd a meccseket mert covidos.
davemayer
Elnézve a névsort kik ülnék ki a szezont lehet az lenne a legjobb ha nem lenne idény

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Goldman kiüli a szezont...
tüsi91
Ennek a szezonnak így semmi értelme nem lesz hogy a "szokásos" sérüléseken túl a fél csapat otthonról nézi majd a meccseket mert covidos.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Goldman kiüli a szezont...
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát mindenkibe bele lehet és bele is magyarázzuk miért lehet jó, aztán valaki az lesz, valaki nem.

Nem Pace az egyetlen, aki rossz döntéseket hoz, nem sikerül a franchiset sikeres pályára állítania. Rengetegen vannak ilyenek. Tudod mi a közös bennük? Kirúgják őket.
tüsi91
Ez még vele is könnyen megtörténhet.
Amúgy a vírus miatt megint nem lesz meg az a próba amit még az előző szezon után vártam, megint lehet majd mire fogni ha sikertelen lesz ez az év.

Ti akartok nézők nélküli szezont? Nekem valahogy az nem okozna örömet, nem biztos hogy ugyanúgy tudnék lelkesedni.
davemayer
Mindenkinek egyenlőek a feltételek, szóval nincs mire fogni. Ha lesz PO nem fogják kirúgni, de ha nem akkor teljesen mindegy miért nem. Én most kirúgtam volna egyébként már.
A vírus arra volt extra, amit én többször hangoztattam, hogy ez a csapat max, nagyon max 2 évig van együtt. Na ha bejön a 175 milliós cap akkor ennyi sem.
Jerry Angelo eredményeket tekintve többet tudott felmutatni.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én igen. Nekem ezek a most futó meccsek is nagy felüdülést jelentenek, és őszintén szólva szükségem is van most ezekre, de ez más kérdés. Nekem egy nézők nélküli idény is jobb, mint egy elmaradó, mert láthatom a kedvenc ligámat, remélhetőleg jó meccseket, emlékezetes megoldásokat. Nekem nagyobb lenne a játék hiánya, mint a nézőké. Persze, jobb lett volna, ha tudunk menni a tervezett túránkra, de ez nyilvánvalóan idén máshogy alakult. Ettől még nekem az a véleményem, hogy legyen meccs, nézzük akkor itthonról, szurkoljunk itthonról, de ne kelljen még egy évet várni. Persze, ez csak akkor, ha biztonságosan megoldható, de itt az alapfelvetés a nézők nélküliség volt

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Hát mindenkibe bele lehet és bele is magyarázzuk miért lehet jó, aztán valaki az lesz, valaki nem.

Nem Pace az egyetlen, aki rossz döntéseket hoz, nem sikerül a franchiset sikeres pályára állítania. Rengetegen vannak ilyenek. Tudod mi a közös bennük? Kirúgják őket.
tüsi91
Ez még vele is könnyen megtörténhet.
Amúgy a vírus miatt megint nem lesz meg az a próba amit még az előző szezon után vártam, megint lehet majd mire fogni ha sikertelen lesz ez az év.

Ti akartok nézők nélküli szezont? Nekem valahogy az nem okozna örömet, nem biztos hogy ugyanúgy tudnék lelkesedni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát mindenkibe bele lehet és bele is magyarázzuk miért lehet jó, aztán valaki az lesz, valaki nem.

Nem Pace az egyetlen, aki rossz döntéseket hoz, nem sikerül a franchiset sikeres pályára állítania. Rengetegen vannak ilyenek. Tudod mi a közös bennük? Kirúgják őket.