Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Abdullah Anderson nem került be az 53-as keretbe. Goldman hiányában azt hittem simán befér. Nem volt rossz ha játszania kellett. Eddig ez az egy cut ami érdekesebb...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Na Pace csak nem hagyja az üdvöskéjét...

 twitter.com/adamschefter/status/1302026779503276032?s=21
Tomcsik

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Végül is értem már miért Ifedi volt a legnagyobb erősítés az O falba... Trubynak tök mindegy higy nyomás alatt van-e vagy tiszta zsebben 😊

 twitter.com/pff/status/1302037039500713986?s=21

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Amikor van egy GM nyomás, hogy ki legyen a kezdő, akkor felesleges bármiről beszélni. Ezért tart itt ez a franchise.

Nem vártam mást egyébként. Nincsenek tavaszi programok, preseason meccsek, van egy TC, amiről szűrődnek ki ugyan információk, hogy Foles talán picivel jobb, de amúgy sok különbség nincs. Papírforma döntés született. Ennyi esélyt ilyen szar irányító, mint Trubisky ritkán kap, de ha esetleg egy top 20 körüli teljesítményre képes lenne.

tüsi91
Ha ez igaz hogy Pace nyomására került be akkor takarodjon el mindenki télen de komolyan. Nagy meg elmehet a francba milyen edző az ilyen hogy engedi hogy beleszóljon "külsős" a munkájába. Végre hozhatott magának egy qbt erre nem kezdeti? Ki ez a f...?!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amikor van egy GM nyomás, hogy ki legyen a kezdő, akkor felesleges bármiről beszélni. Ezért tart itt ez a franchise.

Nem vártam mást egyébként. Nincsenek tavaszi programok, preseason meccsek, van egy TC, amiről szűrődnek ki ugyan információk, hogy Foles talán picivel jobb, de amúgy sok különbség nincs. Papírforma döntés született. Ennyi esélyt ilyen szar irányító, mint Trubisky ritkán kap, de ha esetleg egy top 20 körüli teljesítményre képes lenne.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Na Pace csak nem hagyja az üdvöskéjét...

 twitter.com/adamschefter/status/1302026779503276032?s=21
Tomcsik
De legalább nem kellett sokat adni Folesért és nem keres sokat. ja nem ide. Őszinte részvétem.
iktriad
Adok Trubynak 2-3 meccset, aztán úgy is jön Foles. Padról beszállva sokkal jobb 😊

 media2.giphy.com/media/ZC0ATzzJnKqn2SNDHR/giphy.gif?cid=6c09b95245u7z605vkiacfg34p0ospqz6q8fksi1oj52ttbi&rid=giphy.gif
Tomcsik
Hát szezon közepén a padról szállt be tavaly. 2 meccs után a Jags drukkerek könyörögtek neki, hogy vonuljon vissza... A következő meccsen Marrone vissza/lecserélte a félidőben Minshewra.

Avagy

iktriad
Ja majd ugyanez megtörtént visszafelé Londonban...
És Foles nem került sokba és az új szerződésével nem is keres nfl szinten sokat.
Ja és Nagy nagy balfasz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na Pace csak nem hagyja az üdvöskéjét...

 twitter.com/adamschefter/status/1302026779503276032?s=21
Tomcsik
De legalább nem kellett sokat adni Folesért és nem keres sokat. ja nem ide. Őszinte részvétem.
iktriad
Adok Trubynak 2-3 meccset, aztán úgy is jön Foles. Padról beszállva sokkal jobb 😊

 media2.giphy.com/media/ZC0ATzzJnKqn2SNDHR/giphy.gif?cid=6c09b95245u7z605vkiacfg34p0ospqz6q8fksi1oj52ttbi&rid=giphy.gif
Tomcsik
Hát szezon közepén a padról szállt be tavaly. 2 meccs után a Jags drukkerek könyörögtek neki, hogy vonuljon vissza... A következő meccsen Marrone vissza/lecserélte a félidőben Minshewra.

Avagy
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na Pace csak nem hagyja az üdvöskéjét...

 twitter.com/adamschefter/status/1302026779503276032?s=21
Tomcsik
De legalább nem kellett sokat adni Folesért és nem keres sokat. ja nem ide. Őszinte részvétem.
iktriad
Adok Trubynak 2-3 meccset, aztán úgy is jön Foles. Padról beszállva sokkal jobb 😊


több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na Pace csak nem hagyja az üdvöskéjét...

 twitter.com/adamschefter/status/1302026779503276032?s=21
Tomcsik
De legalább nem kellett sokat adni Folesért és nem keres sokat. ja nem ide. Őszinte részvétem.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na Pace csak nem hagyja az üdvöskéjét...

 twitter.com/adamschefter/status/1302026779503276032?s=21

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Ha a D jó lesz és Foles kezd nyerünk.
Ha a D jó lesz és Trubi kezd lehet hogy nyerünk.
Ha a D szar lesz mindegy ki kezd kikapunk.
Ha a D jó lesz és tüsi kezd 100% hogy nyerünk 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Tipp az évadnyitó meccsünkre?
csi77
Nem tudunk semmit magunkról. Annyi bizonyos, hogy azon az 5 meccsen, amikor tavaly Stafford játszott a Lions jó volt. Nálunk Trubisky a QB. Továbbra is erős a hendikepp, s tényleg lövésünk sincs mit tudunk. Szóval én azt mondom, hogy L-nek veszem a vasárnapit.
tüsi91
sajnos én is így érzem. Egyedül a Lions legendás "lábon lövöm magam" attitűdjében bízom valamennyire...😊
Egyébiránt, ha Trubisky megelőzte Folest, meg is érdemeljük.
csi77
Kevés pontot várok a meccstől, mivel nálunk szar az offense, cserébe a D képes lesz megállítani Stafford-ot párszor. Szerintem egy 10-17-es vereség néz ki. Bár nem tudom, hogyan fogunk 10 pontot szerezni Trubisky-vel.
Toto21
Én mint örök optimista azt mondom nyerünk. A Lions D nem túl jó és nem nagyon erősödtek. Lehet hogy Stafforddal jók voltak, de vele se nyernek sokat. A D nállunk szerintem rendben lesz. Kérdés Goldman hiányát mennyire érezzük majd. Amiben én a legjobban bízok az Patricia aki szerintem teljesen alkalmatlan vezető edzőnek. Ha akarunk valamit ebben az évben akkor a Lionst verni kell. Szerintem Foles lesz a kezdő amúgy...

több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Tipp az évadnyitó meccsünkre?
csi77
Nem tudunk semmit magunkról. Annyi bizonyos, hogy azon az 5 meccsen, amikor tavaly Stafford játszott a Lions jó volt. Nálunk Trubisky a QB. Továbbra is erős a hendikepp, s tényleg lövésünk sincs mit tudunk. Szóval én azt mondom, hogy L-nek veszem a vasárnapit.
tüsi91
sajnos én is így érzem. Egyedül a Lions legendás "lábon lövöm magam" attitűdjében bízom valamennyire...😊
Egyébiránt, ha Trubisky megelőzte Folest, meg is érdemeljük.
csi77
Kevés pontot várok a meccstől, mivel nálunk szar az offense, cserébe a D képes lesz megállítani Stafford-ot párszor. Szerintem egy 10-17-es vereség néz ki. Bár nem tudom, hogyan fogunk 10 pontot szerezni Trubisky-vel.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Tipp az évadnyitó meccsünkre?
csi77
Nem tudunk semmit magunkról. Annyi bizonyos, hogy azon az 5 meccsen, amikor tavaly Stafford játszott a Lions jó volt. Nálunk Trubisky a QB. Továbbra is erős a hendikepp, s tényleg lövésünk sincs mit tudunk. Szóval én azt mondom, hogy L-nek veszem a vasárnapit.
tüsi91
sajnos én is így érzem. Egyedül a Lions legendás "lábon lövöm magam" attitűdjében bízom valamennyire...😊
Egyébiránt, ha Trubisky megelőzte Folest, meg is érdemeljük.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tipp az évadnyitó meccsünkre?
csi77
Nem tudunk semmit magunkról. Annyi bizonyos, hogy azon az 5 meccsen, amikor tavaly Stafford játszott a Lions jó volt. Nálunk Trubisky a QB. Továbbra is erős a hendikepp, s tényleg lövésünk sincs mit tudunk. Szóval én azt mondom, hogy L-nek veszem a vasárnapit.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Tipp az évadnyitó meccsünkre?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Fournette egy túlértékelt egyenes vonalú futó. Nem látom miért lett volna rá szükség.

Hétvégén bejelentik valamikor, hogy Trubisky a kezdő QB. Nincsen nagyon kételyem, hogy nem így lesz. Nem hinném, hogy ez edzői döntés lenne, sokkal inkább egy szervezeti döntés. Eleget láttunk a srácból, hogy tudjuk, hogy alkalmatlan. Foles se jobb, de ő legalább csereként már bizonyított.
tüsi91
De most úgy fognak állni a csillagok éa a szél is úgyfog fújni, illetve a nap is teljesen máshogy fogja szórni a uv sugarakat. Ergo Trubisky idén 5000 passzolt yardot tol 41 TDt éa 1 INTt dob. MVP lesz és idén bekerülünk a superbowlba, de sajnos nem nyerünk. Ez a szezon vízválasztó lesz kap egy orrnehéz szerződést és a kövi szezon első 5 meccsén 2000 yard 23 td eladott labda nélkül összeszed a Viks ellen egy karrier ending sérülést ésnígy ér véget a Trubisky éra. Úgy fogunk emlékezni rá, hogy " Aki legyőzte a Cutlerságát" szobrot emelnek neki a Halas Hallba George bácsi mellé. Legenda lesz.!!! 4!!!44 persze egy párhuzamos univerzumba, nemitt.

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fournette egy túlértékelt egyenes vonalú futó. Nem látom miért lett volna rá szükség.

Hétvégén bejelentik valamikor, hogy Trubisky a kezdő QB. Nincsen nagyon kételyem, hogy nem így lesz. Nem hinném, hogy ez edzői döntés lenne, sokkal inkább egy szervezeti döntés. Eleget láttunk a srácból, hogy tudjuk, hogy alkalmatlan. Foles se jobb, de ő legalább csereként már bizonyított.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Bár Vegas a Bearsnek adta a legjobb oddsokat, hogy claimelitek Fournettet(végül senki se tette), Nagy azt mondta, nem akarjátok őt leigazolni. Pedig még Foles és A-Rob is ismeri.

iktriad
Jó nagy balfasz, de mind1, lehet amúgy is inkább tampába ment volna (meg is értem)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár Vegas a Bearsnek adta a legjobb oddsokat, hogy claimelitek Fournettet(végül senki se tette), Nagy azt mondta, nem akarjátok őt leigazolni. Pedig még Foles és A-Rob is ismeri.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha Trubisky jobb lett volna csak egy picivel is, már most GM nyomásra bejelentették volna, hogy ő kezd. Ez mutatja, hogy Trubisky nem jobb, mint Foles, sőt ahogy a beatwriterek is írták, inkább Foles volt jobb, ha szűken is.

Közben a Vikings megszerezte Ngakuet. Elég olcsón. Hunter túlsó felére egy legit Speed rusher. Elég vad. S Odenigbo is ott van rotációban. Szép move a Vikingstól.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nagy dilemma...

iktriad
Várható volt...

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy dilemma...
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
2-4 hétről írnak, bár tippre az ágyék több lesz.

Mai edzést a játékosok bojkottálják.
Minden politikai állásfoglalás mellőzését kérem. Nekem is megvan a véleményem az egészről.
tüsi91
Igen tegnap még 4-8 hetet írtak ma már csak 2-4. Reméljük az utóbbi valósul meg...
 twitter.com/rapsheet/status/1298998741660205056?s=21
Tomcsik
Freeman elerheto lenne meg. Talan olcson alairna. Nem bannam egy evre.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
2-4 hétről írnak, bár tippre az ágyék több lesz.

Mai edzést a játékosok bojkottálják.
Minden politikai állásfoglalás mellőzését kérem. Nekem is megvan a véleményem az egészről.
tüsi91
Igen tegnap még 4-8 hetet írtak ma már csak 2-4. Reméljük az utóbbi valósul meg...
 twitter.com/rapsheet/status/1298998741660205056?s=21