Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Maga a gameplan jól ment. Futás működött, az ellenfél térfelén a redzoneban megállt a tudomány. Oda már kellene irányító.
A félidő vége. Lehet hibázott Nagy, de az hogy akart pontot szerezni az rendben van.. Szar a QB. Ez van.


Szépen alakul a Robinson sztori. A legjobb támadónk, minek vele hosszabbítani.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Teljesen jó plan volt. A futás működött, Trubisky szokás szerint sehol nem volt. A félidő vége. Való igaz. Futtassuk 3-szor a labdát, úgy hogy 80 másodperc sincs az órán? 50 percig Trubisky pont olyan rossz volt, mint úgy általában szokott lenni.
Irányító nélkül nem lehet ezt a játékot játszani.
tüsi91
Lehet, hogy nem jól értem. Tehát azt mondod, hogy Nagy nem hibázott a félidő végén? Van egy Trubisky-d és ahelyett hogy lepörgetnéd az órát, bízol benne, hogy harmadikra majd megoldja? Csodálkozom, hogy negyedikre nem mentek neki. Egy I/2 4x egymás után már nem hibázhat... Az I/7-es Kevin White kellene még ide.
mortirolo
Tüsinek is igaza van abban hogy nem szabad csak úgy "eldobni" egy drive lehetőségét a félidő végén ha az ellenfél kezdi a másodikat, DE
1. Trubi addig már bizonyította hogy szar napja van
2. lehet próbálkozni egy screennel vagy sima rövid passzal aminél tudom hogy garantaltan elindul az óra, és ha sikeres talán a drive is aminél még nekem is van időkérésem.
3. Ha az rlső játék besül és a saját 20asom körül vagyok álló óránál felállok shotgunba mintha pánikolnék és futok akár option játékkal is ha Trubi úgy látja tartsa meg, de mindenkepp induljon el az óra. És ha időt kérnek a 3.downnál is elindítom hogy kikérje az idejét és akkor punt után ott van a sajat 20-30án időkérés nélkül - garantálom hogy nem lettek volna olyan bátrak ők sem.

Meggyőződésem hogy ez olyan hiba volt ami később a második felidei elso driveos tdjuket is okozta, fogalmazhatok úgy is hogy Nagy mentálisan szépen felhozta a Lionst. Nagyon amatőr dolog volt és igen, ilyen kis szar döntéseken múlik egy ilyen meccs.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 967
Teljesen jó plan volt. A futás működött, Trubisky szokás szerint sehol nem volt. A félidő vége. Való igaz. Futtassuk 3-szor a labdát, úgy hogy 80 másodperc sincs az órán? 50 percig Trubisky pont olyan rossz volt, mint úgy általában szokott lenni.
Irányító nélkül nem lehet ezt a játékot játszani.
tüsi91
Lehet, hogy nem jól értem. Tehát azt mondod, hogy Nagy nem hibázott a félidő végén? Van egy Trubisky-d és ahelyett hogy lepörgetnéd az órát, bízol benne, hogy harmadikra majd megoldja? Csodálkozom, hogy negyedikre nem mentek neki. Egy I/2 4x egymás után már nem hibázhat... Az I/7-es Kevin White kellene még ide.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Teljesen jó plan volt. A futás működött, Trubisky szokás szerint sehol nem volt. A félidő vége. Való igaz. Futtassuk 3-szor a labdát, úgy hogy 80 másodperc sincs az órán? 50 percig Trubisky pont olyan rossz volt, mint úgy általában szokott lenni.
Irányító nélkül nem lehet ezt a játékot játszani.
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 967
Nick Foles, Ön az utolsó reményünk!
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 967
A győzelem ellenére szétvet az ideg. Trubisky továbbra is Trubisky és az is marad. Pace-nek mennie kell. Az első félidő végi mutatvány alapján, most már Nagy alkalmassága is megkérdőjeleződött. Mindezekhez most még hozzájött, amit eddig csak sejtettünk, hogy Pagano nem Fangio. Nem látszik más megoldás csak a Reboot. A tavaly előtti a mi évünk lehetett volna Mahomes-szal és Fangio-val, de egyik sincs itt... Fel kellene ébredni.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Én mondjuk nem láttam a meccset, azt viszont látom, hogy a Colts és az Eagles is kikapott egy előre agyonnyert meccsen, szóval én megbecsülöm és értékelem ezt a győzelmet.
proki79
Becsülünk mi is minden győzelmet, a bajom, bajunk az, hogy most ennek a majompalántának kell lennie a kezdőnek, mert hát 3 TD, meg GW fordítás stb, de akik láttuk, tudjuk, hogy legalább 3 TD-t elhajított bitangba.
A Stafford INT hozott vissza minket a meccsbe, előtte Peterson kb 8 yardos átlaggal futott 4-5 ször, erre passzolnak. Valahol megértem Bazzat, amikor elege van a rakétásból, mert ezt hozniuk kellett volna. Mondjuk a mi time managementünk is a béka valaga alatt van, félidőben is visszaadtuk a labdát, a végén is rengeteg időt hagytunk nekik és meg is csinálták, de az újonc gyerek elejtette.

Morálisan, csapatszinten az ilyen mákos, küzdős győzelmek amúgy jól jöhetnének, de csak azt az embert erősítik meg legjobban, akinek a kispadon sem nagyon volna már helye.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát nem tettem volna rá egy fillért sem hogy innen visszajövünk...Minden szar volt mégis egy rohadt nagy fordítással nyertünk idegenben. Kellett hozzá a Lions balfaszkodása? Persze, de a W az W. Persze az sem ártott hogy a Lionsban már a vizes fiú melegített hogy beálljon CB-e. Collins is nagyon észlény volt, na de ez legyen az ő bajuk. Az első félidőt nem tenném egy az egyben Trubiskyre. Nem volt olyan jó, de a WR-ek sem voltak a helyzet magaslatán. Volt vagy 4 drop ami mind a legrosszabbkor jött. Dave már említette a time managmentet az első félidő végén... Az majdnem a meccsbe került. Ráadásul a Lions kezdte a második félidőt. A futójáték nem volt rossz és az O fal is jó volt. Ezekre lehet építeni. Miller játéka egy droptól eltekintve fantasztikus volt. Az az egy kezes nagyon ott volt. Trubisky szar volt de a 4. negyedben adott 3 olyan TD passzt amit bármelyik top QB megirigyelhet és vastagon benne volt a fordításban. Ha ez nem ad neki önbizalmat akkor semmi. A D viszont iszonyat szar volt. Nem gondoltam volna hogy miattuk kell aggódni majd, de ez az elmúlt 3 év leggyengébb produkciója volt tőlük és csak a rookie Swiften múlt hogy eldobta a TD-t a végén. Gondoltam hogy Goldman hiánya látszani fog a futás elleni védelmen, de azért nem gondoltam hogy ennyire. Pace helyében nagyon keresném Snack ügynökének a számát. Nichols nem rossz, de nem full time NT. Jenkins egy jó csere, de nem kezdő kaliber. A futást nem tudtuk fogni ès abból kaptuk a play action passzokat és Stafford kiherélt minket. Pass rush sehol nem volt, pedig a Lions O fal jobb oldalán egy rookie meg egy csere játszott...Nem tudom Mack rajta volt a sérült listán, lehet valami komolyabb baja van mert a nevét nem lehetett hallani a meccsen. Ha megérdemeltük ha nem én akkor is örülök ennek a W-nek. Ez az NFL itt minden győzelmet meg kell becsülni.

több mint 3 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 96
Én mondjuk nem láttam a meccset, azt viszont látom, hogy a Colts és az Eagles is kikapott egy előre agyonnyert meccsen, szóval én megbecsülöm és értékelem ezt a győzelmet.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Érthető okokból nem tudtam nézni a Lions elleni meccset. Graham hogyan muzsikált? (Utólag annyit láttam, hogy volt TD-je.)
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Offense edzői oldalról nem volt rossz meccs.
tüsi91
Nem hittem hogy ezt látni fogom leírva ezután a meccs után. Értékeld például azt hogy a 2. negyed végén 6:6nál és 1:05nél kaptuk meg a labdát majd a saját 20asunk körül passzoltunk 3at és 0:51nél átadtuk a labdát úgy hogy 3 időkérésük volt. Ilyet én csináltam még anno a Madden 06tal de csak azért mert akkor játszottam először... (még PC-n, omg)
Lehet hogy a 4. negyedes feltámadáskor jó volt a playcall de a meccs gameplanje kuka volt már akkor amikor megálmodták. A futásra alapozott passzjáték jó ötlet volt de pontokban siralmas hatékonysággal bírt. Ezért is kellene már látni hogy ez Foles-szal hogy néz ki mert Trubinak tényleg eszméletlen szar passzai voltak, látszik hogy egy centivel nem lett jobb sajnos.

Az a baj hogy ha a végén nem droppolja el a droppolhatatlant a lionsos srác most arról kellene beszélnünk hogy mi a teljes meccs alapján nem érdemeltünk győzelmet, így jogos a vereség.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cseles a Lions, nem engedi, hogy megszabaduljatok Turbó mestertől 😛 😀
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Offense edzői oldalról nem volt rossz meccs. A Lions front nem erős, meg a végére a cornerek is elhullottak, de a támadófal jól nézett ki, nagyon sok játékot rontott el az ikonikus 10-es 50 percig. Nekem ez a meccs is elég volt arra, hogy Trubiskytől semmit ne várjunk.

A védelem a nagyobb baj, ha lehet ilyet mondani. A front7 rémgyenge volt. Jaylon Johnson viszont erősen nyitott, ez nagy pozitívum.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
A liga 30 másik csapata ellen ez a Bears simán kikap. A Lions az Lions.

Örüljünk, de a védelem is rossz volt egy kiváló QB ellen, a Lions védelemből sokan kiestek a végére, s Trubisky is elkapta a fonalat. Mindenesetre az első 3,5 negyedben pont az a szar QB volt, aki tavaly, meg azelőtt.

Hihetetlen ez a győzelem.
tüsi91
Köszönjük meg ezt a győzelmet, nem sok lesz idén ha így játszunk. Ahogy irtad, kb minden másik csapat vert volna minket.
Mindenesetre az biztos hogy innen nem fogja ez a coaching staff felhúzni már őket annyira hogy legyen esély bármire. Nyertünk, de kb olyan mintha kikaptunk volna mert ha létezik előremutató vereség akkor ez egy visszamutató győzelem volt (Zomboriba oltott Várhidi vagyok, igen).

Most azt mondom elég esélyt kaptak, ezután az év után le kell kukázni mindenkit, edzőt és igazatok volt, GMet is. Kell valaki aki hozzá tudja tenni azt a pluszt amivel egy jó garnitúra kiválóvá válhat. Ez meglehetett volna talán ha Fangio marad anno, de ezt már sosem tudjuk meg.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
A lábon övés csapata ellen játszottunk. Nem örülök, de a győzelmet állítólag nem kell magyarázni.... 😮

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A liga 30 másik csapata ellen ez a Bears simán kikap. A Lions az Lions.

Örüljünk, de a védelem is rossz volt egy kiváló QB ellen, a Lions védelemből sokan kiestek a végére, s Trubisky is elkapta a fonalat. Mindenesetre az első 3,5 negyedben pont az a szar QB volt, aki tavaly, meg azelőtt.

Hihetetlen ez a győzelem.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A legnagyobb baj, hogy a védelem - akárcsak tavaly néhány meccsen - tűz nélkül, tanácstalanul ténfereg a pályán. Pagano nagy visszaesés. Pass rush nincs, s egyre öregebbek a játékosok.
Az offensetől a földön jó dolgok vannak. A többi olyan szar, ahogy az várható volt.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nyilván reménykedik az ember.
Abban, hogy ha jobb lesz a futójáték, ha most lesz két TE, ha a támadófal jobb lesz, ha most Trubisky jobb lesz. Semmit nem tudunk. Tényleg semmit.
Amiből ki tudsz indulni az a tavalyi szezon.
A védelmünk jobb, az Lions támadósora jobb. A Lions irányítója top 5 szinten játszott tavaly. A mienk bottom 5. Ha ez a nagy különsbég nem tűnik el ma, akkor nem nyerünk. Ha közel egy szinten játszanak, akkor igen.
tüsi91
Szerintem az túlzás hogy a Lions támadósora jobb én azt mondanám hogy a QB jobb ott méghozzá fényévekkel... A skill posztokat nézve kb. egyformának mondanám. A mi védelmünk viszont top 5 a Lionsé meg a liga alsó felében van. Ha Trubisky közepes szinten játszik akkor hoznunk kéne ezt a meccset. Szerintem fogjuk is. Aztán persze majd kiderül. Tényleg kb semmit nem tudunk...

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha a két irányítót megcseréled, akkor a Bears SB contender , a Lions 1/1 várományos. Na ez a legnagyobb különbség a két csapat közt. Én nem hiszek abban, hogy Turbó nagyot lép előre, maximum nem 12 meccsen lesz kilátástalan, hanem csak 10-en. Nem egy olyan gyerekről van szó, aki link és elpazarolja a tehetségét, hanem egy megszállottról, csak hát ennyit tud. Ez nem az ő hibája, hanem azé, aki kiválasztotta.
tüsi91
Ehhhhh.
Akartam először vitázni a dologgal, de van benne igazság.
Mondjuk azért ezt a Lions rostert én nem tartom bottom5nek sem.
Egy közepes irányítóval is lehetne jobbacska mérleg egy normális edzői stábbal.
Így meg leszünk 6-10.

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nyilván reménykedik az ember.
Abban, hogy ha jobb lesz a futójáték, ha most lesz két TE, ha a támadófal jobb lesz, ha most Trubisky jobb lesz. Semmit nem tudunk. Tényleg semmit.
Amiből ki tudsz indulni az a tavalyi szezon.
A védelmünk jobb, az Lions támadósora jobb. A Lions irányítója top 5 szinten játszott tavaly. A mienk bottom 5. Ha ez a nagy különsbég nem tűnik el ma, akkor nem nyerünk. Ha közel egy szinten játszanak, akkor igen.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Tipp: 16-21 ide.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Ha a két irányítót megcseréled, akkor a Bears SB contender , a Lions 1/1 várományos. Na ez a legnagyobb különbség a két csapat közt. Én nem hiszek abban, hogy Turbó nagyot lép előre, maximum nem 12 meccsen lesz kilátástalan, hanem csak 10-en. Nem egy olyan gyerekről van szó, aki link és elpazarolja a tehetségét, hanem egy megszállottról, csak hát ennyit tud. Ez nem az ő hibája, hanem azé, aki kiválasztotta.
tüsi91
Igazad van tüsi, de valamiért pont a lions ellen még nem volt szar, reméljük nem most kezdi el.
Ha ma kikapunk lehet jobb lenne egy 4-12 vagy 3-13mal beleállítani a földbe ezt a szezont, drsftolni egy új QBt aki mögött Foles támogat. Ha megint 8-8 lesz kitépem a maradék hajamat is.

Tippelek egyet, 17-23ra nyerünk a végén egy vitatható bírói döntéssel, és mindenki úgy áll majd fel a karosszékből hogy ugyan W de ez gáz volt helyenként.
davemayer
Szerintem 9-10 győzelem alatt GM csere lesz, aztán vagy rántja magával Nagy-t vagy nem.

A röhej, hogy talent szempontjából minimum középmezőnyben lehetnénk, amit egy KÖZEPES irányítóval tényleg simán be lehetne évekig kormányozni a Po mezőnybe, erre egy ilyen kandeláberdobáló ember jött, a cseréje jobb lehetne, de ropi.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha a két irányítót megcseréled, akkor a Bears SB contender , a Lions 1/1 várományos. Na ez a legnagyobb különbség a két csapat közt. Én nem hiszek abban, hogy Turbó nagyot lép előre, maximum nem 12 meccsen lesz kilátástalan, hanem csak 10-en. Nem egy olyan gyerekről van szó, aki link és elpazarolja a tehetségét, hanem egy megszállottról, csak hát ennyit tud. Ez nem az ő hibája, hanem azé, aki kiválasztotta.
tüsi91
Igazad van tüsi, de valamiért pont a lions ellen még nem volt szar, reméljük nem most kezdi el.
Ha ma kikapunk lehet jobb lenne egy 4-12 vagy 3-13mal beleállítani a földbe ezt a szezont, drsftolni egy új QBt aki mögött Foles támogat. Ha megint 8-8 lesz kitépem a maradék hajamat is.

Tippelek egyet, 17-23ra nyerünk a végén egy vitatható bírói döntéssel, és mindenki úgy áll majd fel a karosszékből hogy ugyan W de ez gáz volt helyenként.
davemayer
Tényleg hihetetlen, hogy ott voltunk 1/3-on és sikerült őt kiválasztani Mahomes és Watson helyett, még akkor is ha nálunk vélhetően nem néznének ki így.
tüsi91
Ez meg leirva is brutalis amugy. Trubisky Reiddel sem lenne sehol, Mahomes szinte biztosan Top5 lenne itt is, mig Watson is jo esellyel Top10.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha a két irányítót megcseréled, akkor a Bears SB contender , a Lions 1/1 várományos. Na ez a legnagyobb különbség a két csapat közt. Én nem hiszek abban, hogy Turbó nagyot lép előre, maximum nem 12 meccsen lesz kilátástalan, hanem csak 10-en. Nem egy olyan gyerekről van szó, aki link és elpazarolja a tehetségét, hanem egy megszállottról, csak hát ennyit tud. Ez nem az ő hibája, hanem azé, aki kiválasztotta.
tüsi91
Igazad van tüsi, de valamiért pont a lions ellen még nem volt szar, reméljük nem most kezdi el.
Ha ma kikapunk lehet jobb lenne egy 4-12 vagy 3-13mal beleállítani a földbe ezt a szezont, drsftolni egy új QBt aki mögött Foles támogat. Ha megint 8-8 lesz kitépem a maradék hajamat is.

Tippelek egyet, 17-23ra nyerünk a végén egy vitatható bírói döntéssel, és mindenki úgy áll majd fel a karosszékből hogy ugyan W de ez gáz volt helyenként.
davemayer
Egyértelműen a legrosszabb dolog, ami történhet velünk az az, hogy Trubisky hoz egy jobb szezont, nem érünk oda sehova sem és akkor ott a dilemma, hogy mi legyen vele. Mert mondjuk 12-14. draft pozícióból nem fogsz tudni irányítót draftolni. Bele sem merek abba gondolni, hogy Trubiskyt megfizessük. Tényleg hihetetlen, hogy ott voltunk 1/3-on és sikerült őt kiválasztani Mahomes és Watson helyett, még akkor is ha nálunk vélhetően nem néznének ki így.

Tramon Williams szavai talán nem kaptak kellő publicitást, de amikor egy csoportrivális cornerje ezt mondja:
"We wanted to make Mitch play quarterback. We knew they had a lot of weapons, we knew they were dangerous, we knew all of those things. But we knew if we could make Mitch play quarterback, that we’d have a chance."

Nem tudom, hogy mi kell ennél több.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
A-Rob örül(hetne, ha nem Mitsubishi lenne a QB-ja)...


Montgomery ezzel szemben pályára fog tudni lépni.

iktriad
Igen ezt már Höri is említette hogy ő valószínűleg nem fog játszani,vagy nem sokat.
Montgomerynek örülök, reméljük nem sérül rá.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal