Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem akarom bennetek forgatni a kést, de... ez gáz.
 twitter.com/spotrac/status/1255868079369789440
iktriad
Támaszd alá melyikük lett volna jobb választás, amitől ez egyértelműen gáz. Newtonnak esélye sincs már a ligában, Dalton meg eleve nem csinalt semmi olyat amitől egyértelműen azt lehetne mondani hogy jobb mint Foles, nem is beszélve arról hogy Folest ismeri a FO.
davemayer
A 4. kör
TSzabi
Ha mázlid van húzol rajta egy rotációs játékost...húú mekkora ár, eldobták a frencsájz jövőjét , botrány...

Szerkesztette: gordon
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem akarom bennetek forgatni a kést, de... ez gáz.
 twitter.com/spotrac/status/1255868079369789440
iktriad
Támaszd alá melyikük lett volna jobb választás, amitől ez egyértelműen gáz. Newtonnak esélye sincs már a ligában, Dalton meg eleve nem csinalt semmi olyat amitől egyértelműen azt lehetne mondani hogy jobb mint Foles, nem is beszélve arról hogy Folest ismeri a FO.
davemayer
A 4. kör
TSzabi
Ha valaki olvas engem az tudja, hogy a véleményem Folesról nem túl emelkedett. S itt jön a de. Ha tradelsz Daltonért vagy Newtonért az ugyanúgy draftjog, ugyanúgy szerződés módosítás stb. Newton amúgy egészségügyileg hogy van? A másik: megvárod míg mindkettőt kirúgják, aztán ha valaki jobbat ad nekik piacon? Adjunk Daltonnak 15 milliót, hogy valakit fölélőjünk? S ha azt mondja inkább elmegy a Jagshez, mert Gruden ott van? Vagy a Patshez 2 millióval kevesebbért? Itt van Pace 6 éve, ha valaki kell neki kurvára nem sajnálja érte a draft picket, ezt sajnos tudjuk. Foles mondjuk a sajnálatos helyzetben annyival tényleg jobb, hogy a rendszer alapjaival tisztában van. Vizsgáld meg így is ezt a tradelt, beböffenteni egy nagyon szakmai 4. kört igazán értékes hozzászólás.

Ez a sok 30 körüli igazolás, Ginn, Gipson. Eléggé azt sugallja, hogy all-in módbna vagyunk. Más kérdés, hogy ez mire elég.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nem akarom bennetek forgatni a kést, de... ez gáz.
 twitter.com/spotrac/status/1255868079369789440
iktriad
Támaszd alá melyikük lett volna jobb választás, amitől ez egyértelműen gáz. Newtonnak esélye sincs már a ligában, Dalton meg eleve nem csinalt semmi olyat amitől egyértelműen azt lehetne mondani hogy jobb mint Foles, nem is beszélve arról hogy Folest ismeri a FO.
davemayer
A 4. kör
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Nem akarom bennetek forgatni a kést, de... ez gáz.
 twitter.com/spotrac/status/1255868079369789440
iktriad
Támaszd alá melyikük lett volna jobb választás, amitől ez egyértelműen gáz. Newtonnak esélye sincs már a ligában, Dalton meg eleve nem csinalt semmi olyat amitől egyértelműen azt lehetne mondani hogy jobb mint Foles, nem is beszélve arról hogy Folest ismeri a FO.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tashaun Gipson volt Cleveland, Jags, Houston safety is érkezett egy évre. Ez egy jónak tűnő igazolás.
Bár ő is inkább FS, mint olyan, aki a boxhoz közelebb játszik.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem akarom bennetek forgatni a kést, de... ez gáz.
 twitter.com/spotrac/status/1255868079369789440
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Érdekes. S ez bonyolítja a helyzetet. Ginn hiába 34, de tud futni, s lehet egy mélységi célpont.
Most egyelőre így nekem több WR van, mint amit viszünk rosterra.
Vagy Patterson lesz WR/RB akármi és viszünk két RB-t rosterra vagy valaki cut, aki Wims?
Mindenesetre érdekes.
tüsi91
Csak ezt látom énis. De a Wims cut szerintem kicsit meredek lenne
ricsiii83
Wims sokat azért nem tett hozzá. 18 elkapás majd 500 snap alatt nem sok, megha olyan is a QB helyzet amilyen. Ridleyben többet látunk, már csak azért is mert 2019/4. körös draft. S Robinson és melléje nincs feltétlenül Wimsre szükség. Ettől független nem cutolnám, márpedig Ginn tippre ha nem is kap sokat, de azt garantáltba, szóval 7 WR az sok.
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Érdekes. S ez bonyolítja a helyzetet. Ginn hiába 34, de tud futni, s lehet egy mélységi célpont.
Most egyelőre így nekem több WR van, mint amit viszünk rosterra.
Vagy Patterson lesz WR/RB akármi és viszünk két RB-t rosterra vagy valaki cut, aki Wims?
Mindenesetre érdekes.
tüsi91
Csak ezt látom énis. De a Wims cut szerintem kicsit meredek lenne

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Érdekes. S ez bonyolítja a helyzetet. Ginn hiába 34, de tud futni, s lehet egy mélységi célpont.
Most egyelőre így nekem több WR van, mint amit viszünk rosterra.
Vagy Patterson lesz WR/RB akármi és viszünk két RB-t rosterra vagy valaki cut, aki Wims?
Mindenesetre érdekes.
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Jött Ted Ginn JR wr

több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Túlvagyunk a drafton, nézzünk egy rövid elemzést hogyan is állunk és milyen lehetőségek vannak még előttünk.

QB: Foles, Trubisky, Bray
Meglepő, hogy nem érkezett senki sem a posztra a drafton. Amikor Godell a Johnson picknél azt mondta, hogy „Dzséjlön” egy pillantra megállt bennem az ütő, hogy ez Hurts lesz. Nem lepődtem volna meg, ha valami projekt QB érkezik a draft végén vagy UDFA-ként, de nem jött össze. Hírek szerint akartunk – Ben DiNuccit, akit a Dallas kivitt 7. körben. Lehet majd keretszűkítések után Bray helyett jön valaki. Nate Sudfeld esetleg, Hurts miatt úgy sincs rá szükség a Phillynél. Igazából mindegy most. Foles és Trubisky lesz idén, jövőre lehet akár első körös QB ismét.

RB: Montgomery, Cohen, Nall, Pierce (UDFA), Maxwell (UDFA)
Legnagyobb meglepetés, hogy az RB fétissel rendelkező Pace nem vitt ki senkit. Pierce ugyanúgy az Oregon Statere járt, mint Nall, voltak jó momentumai (pl. Ohio State ellen). Volt, aki 5. körös gradet adott neki, de jobbára UDFA-nak tekintették. Maxwell Florida International egyetemre járt, viszonylag masszívabb futó. Ez az egyik olyan poszt ahova várok igazolást piacról, persze valaki igazán meglephetne minket azzal, hogy az ismeretlenségből hasznos lesz arra a pár snapre, amit kap. Futóknál azért láttunk szép példát erre.

WR: Robinson, Ridley, Miller, Wims, Patterson, Mooney (5. kör), T. Davis, R. Davis, Ives, Wesley, Wagner (UDFA)
Az általam várt speedy WR megjött 5. körben. Meglátjuk Mooney ilyen vékony dongájú testalkattal mennyire tud szituációnként hozzátenni. Itt az ideje, hogy idén Ridley előtörjön a félhomályból. Tavaly gyakorlatilag kapott egy redshirt évet, most mint 3. WR kellene a szélen bizonyítania. Pattersont remélem jobban bevonjuk a játékba idén, akár a backfieldről is. Szerintem itt le van játszva az a 6-os, aki rostert fog.

TE: Graham, Kmet (2.kör), Harris, Holtz, Horsted, Braunecker, Shaheen, Saubert, Clark
Lehet eddig is nagyon sok két tight endes játékot akartunk játszani, csak nem volt hozzá két tight end. Ez lett volna a Burtheen nevű titkos terv, csak sem Burton nem játszott, sem Shaheen, utóbbi meg szar is volt. Kmettől kb egy 40% körüli snaparányt, 25-30 elkapást, 250-300 yardot várok rookieként, ez egy átlagosabb rookie teljesítmény a ligában. Graham – Horsted U TE, Harris – Kmet Y TE, Holtz FB. Ez az ötös tűnik nekem a rosternak. Többiek cut vagy PS.
OL:
Leno, Daniels, Whitehair, Ifedi, Massie
Spriggs, Coward, Bars, Levin, Boyd, Mustipher, Hambright (7. kör), Simmons (7.kör), Eiselen (UDFA), Traore (UDFA)
Finoman szólva is kérdőjeles, hogy nem érkezett minőségi erősítés a drafton. Nagy a bizalom Castillo felé, és/vagy remélem, hogy ezt a parádé blokkolási sémát kidobjuk. Elvileg ezért jött Lazor is, hogy majd olyan futójáték összelesz rakva, hogy ihaj. Mindenesetre, ha nem ilyen puhány lesz a támadófal már előrébb leszünk, az meg szerintem edzőkérdés. Lényeg a lényeg nem lett vastagabb az OL. Spriggs lesz a 2020-as swing T, Packersben nem lett belőle semmi. A két 7. körös tippre PS vagy valami kamu IR. Bars/Ifedi/Coward a kezdő guardért. Van egy-két jó szabadügynök még piacon Person, Schofield vagy akár a most kirúgott Justin Britt. Nem tudom mennyire lenne séma fit. Lényeg a lényeg nagyon szűken vagyunk továbbra is, s a két rookieval nem kell számolni, szóval ide várok még egy valakit.

DL: Hicks, Goldman, Robertson-Harris, Nichols, Anderson, Jenkins, Urban, McSwain (UDFA), London (UDFA), Autry (UDFA)
Ahogy várható volt nem jött senki sem a draftról. Tegnap leigazoltuk John Jenkins nose tacklet, Dolphinsban sokat játszott tavaly. Nálam a kérdés, hogy Jenkins vagy Urban lesz-e a 6. a rosteren, sok kérdés amúgy itt az 53-at illetően nincs. Jövőre valaki izgalmasabb projektre már be kell fizetni, mert Hicks is contract évébe lép, Robertson-Harrist pedig UFA lesz.

OLB: Mack, Quinn, Mingo, Gipson (5. kör), Irving, Vaughters, L. Mack (UDFA)
Az első 4 az egyértelmű, s mivel szerintem 5-t viszünk a rosterra, ezért oda megy a meccs. Gipsonnak örülök, felépítve miért ne lehetne egy Judon kaliber akár a jövőben. Mack tavaly nagyon sok meccs végére egyszerűen kifulladt, az egészséges snap aránya neki és Quinnek valahol 75% környékén van, szóval Gipsonnak lesz meccsenként kezdetben 10-15 snap. Ledarius Mack egy nagyon szép történet, de 5’11 magassággal pass rushert játszani nem valószínű. Mindenesetre pár cikket le lehet hozni a testvérekkel kapcsolatban. Irving volt itt eleget, s nem csinált semmit, én őt elengedem.

ILB: Smith, Trevathan, Iyiegbuniwe, Woods, Bond, Rashad Smith (UDFA), Jones (UDFA)
Vártam valakit ide is, de csak két UDFA jött. Nem egy veretes depth, bár azt eltudom képzelni, hogy Bond nyom egy Pierre-Louist, de hogy ebből a mannschaftból ki a Kwiatkoski az egy jó kérdés. Iggy is előléphetne már, vagy legalább eldönthetnék, hogy lehet-e belőle valaki, ha nem, akkor felesleges roster helyet foglal. Lehet ide is jön valaki még.

CB: Fuller, Toliver, Johnson (2. kör), Burns, Roberson, Joseph, Crawford
NCB: Skrine, Vildor (5. kör), Shelley
A szélén az első 4 ember helyét biztosnak látom, lemeccselik 3-an ki kezd Fuller túlsó felén. A kanadai CFL sztárnak már inog a léc, mert Skrine és Vildor is roster, s az már 6 ember, s akkor ott van még Shelley is. Johnson hosszú távon lehet kezdő, Toliver még itt van 2 évig és használható, Vildor pedig Skrine utódja lehet, vagy idén, de legkésőbb jövőre. Itt szerintem megvagyunk.

S: Jackson, Bush, Lucas, McManis, Houston-Carson, Brice, Denmark
Ide sem jött senki. Jackson és Bush fix. McManis/Lucas/Houston-Carson/Denmark négyes mindegyik ST, de mindegyiknek nem lesz roster hely. Denmark redshirt év után megnézzük talán SS-ben mit tudhat. Sebessége, mérete ideális gunnernak tenné. Itt lehetne valaki jobbat megkínálni egy 1 éves szerződéssel.

ST: Pineiro (PK), Ahmed (PK), O’Donnell (P), Scales (LS)

Lényeg a lényeg, hogy azért van hova kukázni. Egy futó, támadófal, linebacker, safety elférhet még olcsón. Pénz van 11 millió környéke a Burton post June 1 cuttal, amihez még hozzájöhet a Shaheen és Braunecker szerintem fix cutja, amivel kb 1,4 millió szabadulhat fel pluszba. S akkor talán még egy Allen Robinson hosszabbítás.
tüsi91
SSbe eléggé mély még a piac.
Jefferson, Jones, Reid, Burnett v Wilson valamelyiket adnám, de Denmark mint SS lenne a legjobb forgatókönyv.

Olineman is eléggé mély még +/- a keretszűkítés majd. Lesz itt még upgrade (már a maga minőségébe)

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Túlvagyunk a drafton, nézzünk egy rövid elemzést hogyan is állunk és milyen lehetőségek vannak még előttünk.

QB: Foles, Trubisky, Bray
Meglepő, hogy nem érkezett senki sem a posztra a drafton. Amikor Godell a Johnson picknél azt mondta, hogy „Dzséjlön” egy pillantra megállt bennem az ütő, hogy ez Hurts lesz. Nem lepődtem volna meg, ha valami projekt QB érkezik a draft végén vagy UDFA-ként, de nem jött össze. Hírek szerint akartunk – Ben DiNuccit, akit a Dallas kivitt 7. körben. Lehet majd keretszűkítések után Bray helyett jön valaki. Nate Sudfeld esetleg, Hurts miatt úgy sincs rá szükség a Phillynél. Igazából mindegy most. Foles és Trubisky lesz idén, jövőre lehet akár első körös QB ismét.

RB: Montgomery, Cohen, Nall, Pierce (UDFA), Maxwell (UDFA)
Legnagyobb meglepetés, hogy az RB fétissel rendelkező Pace nem vitt ki senkit. Pierce ugyanúgy az Oregon Statere járt, mint Nall, voltak jó momentumai (pl. Ohio State ellen). Volt, aki 5. körös gradet adott neki, de jobbára UDFA-nak tekintették. Maxwell Florida International egyetemre járt, viszonylag masszívabb futó. Ez az egyik olyan poszt ahova várok igazolást piacról, persze valaki igazán meglephetne minket azzal, hogy az ismeretlenségből hasznos lesz arra a pár snapre, amit kap. Futóknál azért láttunk szép példát erre.

WR: Robinson, Ridley, Miller, Wims, Patterson, Mooney (5. kör), T. Davis, R. Davis, Ives, Wesley, Wagner (UDFA)
Az általam várt speedy WR megjött 5. körben. Meglátjuk Mooney ilyen vékony dongájú testalkattal mennyire tud szituációnként hozzátenni. Itt az ideje, hogy idén Ridley előtörjön a félhomályból. Tavaly gyakorlatilag kapott egy redshirt évet, most mint 3. WR kellene a szélen bizonyítania. Pattersont remélem jobban bevonjuk a játékba idén, akár a backfieldről is. Szerintem itt le van játszva az a 6-os, aki rostert fog.

TE: Graham, Kmet (2.kör), Harris, Holtz, Horsted, Braunecker, Shaheen, Saubert, Clark
Lehet eddig is nagyon sok két tight endes játékot akartunk játszani, csak nem volt hozzá két tight end. Ez lett volna a Burtheen nevű titkos terv, csak sem Burton nem játszott, sem Shaheen, utóbbi meg szar is volt. Kmettől kb egy 40% körüli snaparányt, 25-30 elkapást, 250-300 yardot várok rookieként, ez egy átlagosabb rookie teljesítmény a ligában. Graham – Horsted U TE, Harris – Kmet Y TE, Holtz FB. Ez az ötös tűnik nekem a rosternak. Többiek cut vagy PS.
OL:
Leno, Daniels, Whitehair, Ifedi, Massie
Spriggs, Coward, Bars, Levin, Boyd, Mustipher, Hambright (7. kör), Simmons (7.kör), Eiselen (UDFA), Traore (UDFA)
Finoman szólva is kérdőjeles, hogy nem érkezett minőségi erősítés a drafton. Nagy a bizalom Castillo felé, és/vagy remélem, hogy ezt a parádé blokkolási sémát kidobjuk. Elvileg ezért jött Lazor is, hogy majd olyan futójáték összelesz rakva, hogy ihaj. Mindenesetre, ha nem ilyen puhány lesz a támadófal már előrébb leszünk, az meg szerintem edzőkérdés. Lényeg a lényeg nem lett vastagabb az OL. Spriggs lesz a 2020-as swing T, Packersben nem lett belőle semmi. A két 7. körös tippre PS vagy valami kamu IR. Bars/Ifedi/Coward a kezdő guardért. Van egy-két jó szabadügynök még piacon Person, Schofield vagy akár a most kirúgott Justin Britt. Nem tudom mennyire lenne séma fit. Lényeg a lényeg nagyon szűken vagyunk továbbra is, s a két rookieval nem kell számolni, szóval ide várok még egy valakit.

DL: Hicks, Goldman, Robertson-Harris, Nichols, Anderson, Jenkins, Urban, McSwain (UDFA), London (UDFA), Autry (UDFA)
Ahogy várható volt nem jött senki sem a draftról. Tegnap leigazoltuk John Jenkins nose tacklet, Dolphinsban sokat játszott tavaly. Nálam a kérdés, hogy Jenkins vagy Urban lesz-e a 6. a rosteren, sok kérdés amúgy itt az 53-at illetően nincs. Jövőre valaki izgalmasabb projektre már be kell fizetni, mert Hicks is contract évébe lép, Robertson-Harrist pedig UFA lesz.

OLB: Mack, Quinn, Mingo, Gipson (5. kör), Irving, Vaughters, L. Mack (UDFA)
Az első 4 az egyértelmű, s mivel szerintem 5-t viszünk a rosterra, ezért oda megy a meccs. Gipsonnak örülök, felépítve miért ne lehetne egy Judon kaliber akár a jövőben. Mack tavaly nagyon sok meccs végére egyszerűen kifulladt, az egészséges snap aránya neki és Quinnek valahol 75% környékén van, szóval Gipsonnak lesz meccsenként kezdetben 10-15 snap. Ledarius Mack egy nagyon szép történet, de 5’11 magassággal pass rushert játszani nem valószínű. Mindenesetre pár cikket le lehet hozni a testvérekkel kapcsolatban. Irving volt itt eleget, s nem csinált semmit, én őt elengedem.

ILB: Smith, Trevathan, Iyiegbuniwe, Woods, Bond, Rashad Smith (UDFA), Jones (UDFA)
Vártam valakit ide is, de csak két UDFA jött. Nem egy veretes depth, bár azt eltudom képzelni, hogy Bond nyom egy Pierre-Louist, de hogy ebből a mannschaftból ki a Kwiatkoski az egy jó kérdés. Iggy is előléphetne már, vagy legalább eldönthetnék, hogy lehet-e belőle valaki, ha nem, akkor felesleges roster helyet foglal. Lehet ide is jön valaki még.

CB: Fuller, Toliver, Johnson (2. kör), Burns, Roberson, Joseph, Crawford
NCB: Skrine, Vildor (5. kör), Shelley
A szélén az első 4 ember helyét biztosnak látom, lemeccselik 3-an ki kezd Fuller túlsó felén. A kanadai CFL sztárnak már inog a léc, mert Skrine és Vildor is roster, s az már 6 ember, s akkor ott van még Shelley is. Johnson hosszú távon lehet kezdő, Toliver még itt van 2 évig és használható, Vildor pedig Skrine utódja lehet, vagy idén, de legkésőbb jövőre. Itt szerintem megvagyunk.

S: Jackson, Bush, Lucas, McManis, Houston-Carson, Brice, Denmark
Ide sem jött senki. Jackson és Bush fix. McManis/Lucas/Houston-Carson/Denmark négyes mindegyik ST, de mindegyiknek nem lesz roster hely. Denmark redshirt év után megnézzük talán SS-ben mit tudhat. Sebessége, mérete ideális gunnernak tenné. Itt lehetne valaki jobbat megkínálni egy 1 éves szerződéssel.

ST: Pineiro (PK), Ahmed (PK), O’Donnell (P), Scales (LS)

Lényeg a lényeg, hogy azért van hova kukázni. Egy futó, támadófal, linebacker, safety elférhet még olcsón. Pénz van 11 millió környéke a Burton post June 1 cuttal, amihez még hozzájöhet a Shaheen és Braunecker szerintem fix cutja, amivel kb 1,4 millió szabadulhat fel pluszba. S akkor talán még egy Allen Robinson hosszabbítás.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Sírfelirat: 1/3 + 3/67 + 4/111 + 2018/3
mortirolo
2017 3/67 Alvin Kamara RB
2017 4/111 Tedric Thompson S
2018 3/70 Fred Warner LB

Én megértettem azt és most is megértem, hogy biztonságban akarták tudni az irányítót, akit a legjobbnak láttak. S abszolút nem lenne baj, ha Trubisky bevált volna. Nem hiába fogják nagyon sokáig ezt emlegetni, az elmúlt 10 év egyik, ha nem a legnagyobb draft napi buktása a Trubisky trade és a játékos. Nyilván ez most csak egy játék, de azért Alvin Kamara nálam top játékos, persze neki is sem ártott, hogy a Saintshez került. Warner egy elég korrekt ILB. Thompson mondjuk nem jó. Lényeg a lényeg, ami az én problémám, hogy ebből is látszik, hogy 3-4. körökben lehet jó játékosokat találgatni. S mi nekünk ezekben a körökben van nagyon kevés pickünk az elmúlt években, s akkor legalábbis én arról beszélek, hogy vélek felfedezni lyukakat a rosteron.
több mint 4 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Sírfelirat: 1/3 + 3/67 + 4/111 + 2018/3
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem vagyok híve Folesnak, nagyon nem.
De Trubisky rettenet megköti az edzők kezét, kivágja a playbook felét. One read QB, örök pocsék lábmunkával, átlag feletti futás képességgel, de pocket awarness az 2019-ben minősíthetetlen volt. Alapjátékokat képtelen volt végrehajtani, néhány bravúr összejött ugyan, de az összkép... Minimális tisztelet nincs feléje az ellenfelek részéről.
Szóval én bízom benne, hogy Foles az alapokat megcsinálja, a kötelezőket behúzza, s ha az első célpontja nem elérhető, akkor tovább néz a következőkre. S nem vár tőle senki csodát, játsszon stabilan, liga átlagos szinten. Ha erre nem képes, akkor jövőre jön új GM.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Masik kerdes, ha izmot pakolnak a sracra, akkor megmarad-e a sebesseg. Szerintem ezzel a drafttal nem kerultunk elorebb.

Akkor lehet esely iden, ha a defense megint sok turnovert szerez. Egyebkent top 10-es pick-et varok jovore. A csoporton belul a Lions-al fogunk verekedni a 3. helyert.

Nem latom, hogy tettunk volna valamit azert, hogy a futas legalabb javuljon. Ha pedig az nem megy akkor az RPO se fog mukodni.
Toto21
Egy dolgot nem látok, hogy a védelem gyengébb lenne. Tavaly 18 pontot kaptunk átlagban, én nem hiszem, hogy ez idén egy passrushban erősebb Quinnel Floyd helyett és egy visszatérő Hicks-szel számottevően rosszabb lenne. Távozott Nick Williams, aki szépen beépült a rotációba. Távozott Kwiatkoski, de helyette lesz Trevathan (a kérdés meddig). Távozott Amukamara, de ő már eléggé úgytűnt lefőtt 2018-hoz képest. Távozott Clinton-Dix. Most ebből utóbbi pótlása kérdéses még, de legalább Jackson újra a helyén játszhat.

Amivel jobbak lehetünk az az, hogy Nick Foles NFL szinten játszik. Ne becsüljük le annak a hatását, ha valaki képes középszarul teljesíteni a liga alja QB játékkal szemben.
tüsi91
biztos hogy képes rá?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Masik kerdes, ha izmot pakolnak a sracra, akkor megmarad-e a sebesseg. Szerintem ezzel a drafttal nem kerultunk elorebb.

Akkor lehet esely iden, ha a defense megint sok turnovert szerez. Egyebkent top 10-es pick-et varok jovore. A csoporton belul a Lions-al fogunk verekedni a 3. helyert.

Nem latom, hogy tettunk volna valamit azert, hogy a futas legalabb javuljon. Ha pedig az nem megy akkor az RPO se fog mukodni.
Toto21
Egy dolgot nem látok, hogy a védelem gyengébb lenne. Tavaly 18 pontot kaptunk átlagban, én nem hiszem, hogy ez idén egy passrushban erősebb Quinnel Floyd helyett és egy visszatérő Hicks-szel számottevően rosszabb lenne. Távozott Nick Williams, aki szépen beépült a rotációba. Távozott Kwiatkoski, de helyette lesz Trevathan (a kérdés meddig). Távozott Amukamara, de ő már eléggé úgytűnt lefőtt 2018-hoz képest. Távozott Clinton-Dix. Most ebből utóbbi pótlása kérdéses még, de legalább Jackson újra a helyén játszhat.

Amivel jobbak lehetünk az az, hogy Nick Foles NFL szinten játszik. Ne becsüljük le annak a hatását, ha valaki képes középszarul teljesíteni a liga alja QB játékkal szemben.
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Masik kerdes, ha izmot pakolnak a sracra, akkor megmarad-e a sebesseg. Szerintem ezzel a drafttal nem kerultunk elorebb.

Akkor lehet esely iden, ha a defense megint sok turnovert szerez. Egyebkent top 10-es pick-et varok jovore. A csoporton belul a Lions-al fogunk verekedni a 3. helyert.

Nem latom, hogy tettunk volna valamit azert, hogy a futas legalabb javuljon. Ha pedig az nem megy akkor az RPO se fog mukodni.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
5/155 Trevis Gipson OLB, Tulsa
Először is én személy szerint örülök neki. Elég nyers srác, remek fizikai paraméterekkel 6'3 - 260, hosszú kezekkel. Egyetemen 4-3 DE volt. Örülök, hogy úgy gondolták, hogy kell a depth Mack és Quinn mögé. Irving egyszerűen használhatatlan, Mingo inkább coverage OLB. Ami edge rushernél nálam fontos az az első lépés. Emlékezzünk két évvel ezelőttről Fittsre. Na neki lassú volt, Gipsonnak azonban gyors, s az ereje is megvan. Agresszív, benne látom a mocskos állatot. Amit kell vele tenni: meg kell tanítani focizni. Technikája nem sok van, elég volt az neki abban a kis konferenciában, amije eddig volt. Videók alapján képes tackle és guard között is képes oda érni a backfieldre, de kivülről verni a tacklet is. Az NFL.com Robertson-Harrishez hasonlítja, ami alapjaiban még ha az ember megnézi RRH college videóját és Gipsonét nem ok nélküli. Pace azt mondta Gipson OLB lesz, induljunk ki ebből. S legyen egy ZaDarius Smith/Matt Judon kaliber.

Ami nem tetszik, de nagyon nem, hogy feladott Pace egy újabb jövő évi picket. 2021/4. kör. Elképesztően gyűlölöm a draft jogok szórását és a faszi most már sportot űz ebből.

5/163 Kindle Vildor CB, Georgia Southern
Nem vagyok ennek a rajongója. Kissé alulméretezett 5'10 -190, de valami brutál hosszú karjai vannak és a tenyere is akkora, mint egy utánfutó. Nem hinném, hogy bevethető szélén az NFL-ben. Megnéztem a Clemson elleni meccsét 2018-ból, az tényleg nagyon jól nézett ki. Tételezzük fel, hogy jövőre Skrine nem lesz itt, s oda szánják hosszútávon. Játszott slotban is, de elsősorban vonal mellett. Az INT számai nyilván azt bizonyítják, hogy van labdaérzéke, agresszívan próbál is labdát szerezni, néha talán túlságosan is (lásd Minnesota ellen). Tényleg jól tapad az emberre, s nem hagy tiszta célpontot a QB-nak, szóval ezen részei a játéknak a tapek alapján rendben van. Viszont ami engem aggaszt, hogy a srácban minimális hajlandóság sincs, hogy ütközzön. Futásnál is csak úgy tessék-lássék módon odamegy, nem keresi a kontaktot. Egy ilyen srácnak az elején jobbára ST jut, de most ST-ben egy valaki, aki hiába draftolt, de baszik ütközni? Eléggé lehorgasztó nekem. Ha ezen tud változtatni, akkor maybe something, ha nem, akkor hamar leves lesz neki. Sokaknál sleeper, majd meglátjuk, egyelőre kerüljön rosterra.

vs Minnesota:  www.youtube.com/watch?v=qAxdtOlcCrE
vs Lousiana:  www.youtube.com/watch?v=qAxdtOlcCrE
vs LSU:  www.youtube.com/watch?v=E3HVfVZHcY4&t=44s
vs Clemson:

5/173 Darnell Mooney WR, Tulane
Sebességért kiáltott az offense, a srácnak az megvan. 5'11 magas, nagyon vékony 176 font, szóval lehet rá izmot pakolni. A kérdések körülötte, hogy NFL-ben is kitudja a sebességét aknázni? Sajnos tape nincs igazán róla, ezért nehéz bármit is mondani saját látottak alapján. Egy ilyen srác ST-ben nem lesz tényező, ami biztos nagy hátrány neki. Maga a húzás tetszik, kellett az offensebe egy ilyen srác, még ha limitált szerepre is. Tulane nem egy NFL prospect ontó egyetem, de azért egy Matt Fortet kitermelt.

7/226 Arlington Hambright OL, Colorado
7/227 Lachavious Simmons OL, Tennessee State
Két noname egyetemi tackle, akik lehetnek guardok. Semmit nem tudunk róluk, semmit ne is várjunk tőlük.


Nem lehetett számítani arra, hogy erről a draftról nagyon megtoljuk a keretet. A támadófal megerősítésének elmaradására nem hiszem, hogy valaki is gondolt volna. Lehet elkezdeni kukázni a piacról.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Összefoglalásképpen:
2/43 Cole Kmet TE, Notre Dame
2/50 Jaylon Johnson CB, Utah
5/155 Trevis Gipson OLB, Tulsa
5/163 Kindle Vildor CB, Georgia Southern
5/173 Darnell Mooney WR, Tulane
7/226 Arlington Hambright OL, Colorado
7/227 Lachavious Simmons OL, Tennessee State

UDFA:
Lacale London DL, Western Illinois
Dieter Eiselen OL, Yale (
Badara Traore OL, LSU
Artavis Pierce RB, Oregon State
Ledarius Mack LB, Buffalo
Ahmad Wagner WR, Kentucky
Trevon McSwain DL, Duke
Rashad Smith LB, Florida Atlantic

2021 Draft picks: 1., 2., 3., 5., 6.

Hétfőn ottani időszerint délután 4 órától a szabadügynökök leigazolása nem számít bele a kompenzációs pick formulába.
tüsi91
jelen pillanatban, Williams-Daniel-Pierre-Louis trio után jár comp?. pick? 6kör? Kwia után nyilván Quinn miatt nem
ricsiii83
Overthecap szerint - ami elég pontos szokott lenni - a következő kompenzációs választási jogok várhatóak:
6. kör - Nick Williams
6. kör - HaHa Clinton-Dix
6. kör - Chase Daniels
7. kör - Kevin Pierre-Louis

Persze ez még változhat attól függően ki fog rostert és ki nem, kit rúgnak ki idő előtt (lásd Mike Davis), kit nem.
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Összefoglalásképpen:
2/43 Cole Kmet TE, Notre Dame
2/50 Jaylon Johnson CB, Utah
5/155 Trevis Gipson OLB, Tulsa
5/163 Kindle Vildor CB, Georgia Southern
5/173 Darnell Mooney WR, Tulane
7/226 Arlington Hambright OL, Colorado
7/227 Lachavious Simmons OL, Tennessee State

UDFA:
Lacale London DL, Western Illinois
Dieter Eiselen OL, Yale (
Badara Traore OL, LSU
Artavis Pierce RB, Oregon State
Ledarius Mack LB, Buffalo
Ahmad Wagner WR, Kentucky
Trevon McSwain DL, Duke
Rashad Smith LB, Florida Atlantic

2021 Draft picks: 1., 2., 3., 5., 6.

Hétfőn ottani időszerint délután 4 órától a szabadügynökök leigazolása nem számít bele a kompenzációs pick formulába.
tüsi91
jelen pillanatban, Williams-Daniel-Pierre-Louis trio után jár comp?. pick? 6kör? Kwia után nyilván Quinn miatt nem

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Összefoglalásképpen:
2/43 Cole Kmet TE, Notre Dame
2/50 Jaylon Johnson CB, Utah
5/155 Trevis Gipson OLB, Tulsa
5/163 Kindle Vildor CB, Georgia Southern
5/173 Darnell Mooney WR, Tulane
7/226 Arlington Hambright OL, Colorado
7/227 Lachavious Simmons OL, Tennessee State

UDFA:
Lacale London DL, Western Illinois
Dieter Eiselen OL, Yale (
Badara Traore OL, LSU
Artavis Pierce RB, Oregon State
Ledarius Mack LB, Buffalo
Ahmad Wagner WR, Kentucky
Trevon McSwain DL, Duke
Rashad Smith LB, Florida Atlantic

2021 Draft picks: 1., 2., 3., 5., 6.

Hétfőn ottani időszerint délután 4 órától a szabadügynökök leigazolása nem számít bele a kompenzációs pick formulába.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Két no-name OL a végére. Jöhetnek az UDFA-k.
Van hiányérzete az embernek, de azt hiszem ez megszokott.
tüsi91
amúgy udfak, hogy jönnek?? amelyik csapat szimpatikusabb nekik? vagynitt is vam valami "sorrend"?
ricsiii83
Lóvé, melyik csapat hívja. Melyik csapatban lát nagyobb esélyt bekerulni a roster re stb.
Jobb nevek jönnek UDFA-ként, mint 7. körökben.
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Két no-name OL a végére. Jöhetnek az UDFA-k.
Van hiányérzete az embernek, de azt hiszem ez megszokott.
tüsi91
amúgy udfak, hogy jönnek?? amelyik csapat szimpatikusabb nekik? vagynitt is vam valami "sorrend"?

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Két no-name OL a végére. Jöhetnek az UDFA-k.
Van hiányérzete az embernek, de azt hiszem ez megszokott.