Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Gyerekek, ti miről beszéltek? Dak? Erre egy válasz van: NINCS PÉNZ! Olyan szar helyzetben vagyunk, hogy jövőre hiába vágunk ki mindenkit aki nem jó ( Massie, Trevathan,Quinn), akkor sincs. El kell fogadni. Jövőre nem lesz nagy változás.

A jövő évet a következőre kell felhasználni: Megteremteni az új FO. Majd be kell nyelni egy valag halott pénzt, hogy majd utána az új GM tudjon valamit kezdeni.

Minden másról felesleges beszélni. Ezt az évet ki kell élvezni, mert jövőre ez csak rosszabb lesz. Majd 2 év múlva gondolkozhatunk azon, hogy akkor most merre is menjen ez a franchise.
Toto21
Felmerült bennem, hogy egy jó QB-re talán ráhajt majd a franchise. Nincs sok realitása, de ha kijön piacra miért ne. Nyilván járna vezéráldozatokkal. Robinson, Hicks mondjuk. De elég régóta nézzük szerintem, hogy tudjuk QB nélkül soha sehova nem fogunk eljutni, max az ilyen playoff közeli állapotig. Biztos engem vakított el a Superbowl óta megjárt 2 playoff alkalom.
Amúgy egyetértek és elég régóta hangsúlyozom, hogy ennek a keretnek 2 éve van együtt. Mármint ez meg tán a jövő évi. Ezen egy QB tudna lendíteni sokat. Na most ezt vagy megtalálod a drafton vagy megfizeted, ha néha van rá lehetőséged.
De azt mind tudjuk, hogy a helyzet szar és a rosteren 1 éven belül több lyuk lesz, mint egy átlag magyar alsóbb rangú úton.
Good job Mr. Pace.
tüsi91
Kezdve ott, hogy ki fogja megvédeni az új QB-t? Vagy a teljes draft pick arzenált erre költjük? N

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Gyerekek, ti miről beszéltek? Dak? Erre egy válasz van: NINCS PÉNZ! Olyan szar helyzetben vagyunk, hogy jövőre hiába vágunk ki mindenkit aki nem jó ( Massie, Trevathan,Quinn), akkor sincs. El kell fogadni. Jövőre nem lesz nagy változás.

A jövő évet a következőre kell felhasználni: Megteremteni az új FO. Majd be kell nyelni egy valag halott pénzt, hogy majd utána az új GM tudjon valamit kezdeni.

Minden másról felesleges beszélni. Ezt az évet ki kell élvezni, mert jövőre ez csak rosszabb lesz. Majd 2 év múlva gondolkozhatunk azon, hogy akkor most merre is menjen ez a franchise.
Toto21
Felmerült bennem, hogy egy jó QB-re talán ráhajt majd a franchise. Nincs sok realitása, de ha kijön piacra miért ne. Nyilván járna vezéráldozatokkal. Robinson, Hicks mondjuk. De elég régóta nézzük szerintem, hogy tudjuk QB nélkül soha sehova nem fogunk eljutni, max az ilyen playoff közeli állapotig. Biztos engem vakított el a Superbowl óta megjárt 2 playoff alkalom.
Amúgy egyetértek és elég régóta hangsúlyozom, hogy ennek a keretnek 2 éve van együtt. Mármint ez meg tán a jövő évi. Ezen egy QB tudna lendíteni sokat. Na most ezt vagy megtalálod a drafton vagy megfizeted, ha néha van rá lehetőséged.
De azt mind tudjuk, hogy a helyzet szar és a rosteren 1 éven belül több lyuk lesz, mint egy átlag magyar alsóbb rangú úton.
Good job Mr. Pace.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Massie térd sérülés. Kb egy hónapot kell kihagynia. Mondjuk olyan fos az O line hogy olyan nagy különbség nincs a backupokkal se 😊 Spriggs se volt rosszabb Massienal
Tomcsik
Ez az előnye ha szar a támadófalad.
De azért az osszeszokottság sosem árt.
Tavasszal nem kevés municiót kell belerakni a falba. Két OT, egy guard, akik mondjuk kezdhetnek is azonnal. QB.
Good job Mr. Pace.
tüsi91
Szerinted mi lehet egy számotokra ideális forgatókönyv QB ügyben? Mert 8-8al nem fogsz olyan helyen draftolni ahol franchise QB terem.
Hülye ötlet lenne mondjuk Minshew-ért bekopogni? Szerintem jobb mint a két mostani láma és olyan irgalmatlan ára sem lehet majd.
Bazzani
Felesleges szerintem. Idén látszik hogy Minshew sem franchise QB. Jó persze a talent level nem túl magas körülötte. Előbb-utóbb draftról kéne megoldani. Vagy ha a Dallas hülye és nem marasztalja Dak-ot akkor őt el tudnám viselni 😊 Amúgy Zach Wilson talán ott lehet ahol mi húzunk. Nekem tetszik a játéka, szerintem jobb lesz mint Lance és Fields. Akire még kíváncsi vagyok az Kyle Trask ő olyan első kör vége 2. kör, valszeg bent lenne mikor húzunk és ő rengeteget fejlődött tavaly óta...
Tomcsik
Gyerekek, ti miről beszéltek? Dak? Erre egy válasz van: NINCS PÉNZ! Olyan szar helyzetben vagyunk, hogy jövőre hiába vágunk ki mindenkit aki nem jó ( Massie, Trevathan,Quinn), akkor sincs. El kell fogadni. Jövőre nem lesz nagy változás.

A jövő évet a következőre kell felhasználni: Megteremteni az új FO. Majd be kell nyelni egy valag halott pénzt, hogy majd utána az új GM tudjon valamit kezdeni.

Minden másról felesleges beszélni. Ezt az évet ki kell élvezni, mert jövőre ez csak rosszabb lesz. Majd 2 év múlva gondolkozhatunk azon, hogy akkor most merre is menjen ez a franchise.
Toto21
A cappel mindig lehet ügyeskedni. Cutok, re structure stb. Ha nagyon akarják meg tudják oldani. Nézd meg a Ramst egy fillérjük nem volt a cap alatt aztán mindenkivel hosszabbítottak...Mindent ki lehet okoskodni...Ettől függetlenül nyílván draft lenne a legjobb megoldás, semmi sem jobb mint egy jó fiatal QB rookie dealen, csak olyat mi ritkán látunk Chicagóba ...

több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
Massie térd sérülés. Kb egy hónapot kell kihagynia. Mondjuk olyan fos az O line hogy olyan nagy különbség nincs a backupokkal se 😊 Spriggs se volt rosszabb Massienal
Tomcsik
Ez az előnye ha szar a támadófalad.
De azért az osszeszokottság sosem árt.
Tavasszal nem kevés municiót kell belerakni a falba. Két OT, egy guard, akik mondjuk kezdhetnek is azonnal. QB.
Good job Mr. Pace.
tüsi91
Szerinted mi lehet egy számotokra ideális forgatókönyv QB ügyben? Mert 8-8al nem fogsz olyan helyen draftolni ahol franchise QB terem.
Hülye ötlet lenne mondjuk Minshew-ért bekopogni? Szerintem jobb mint a két mostani láma és olyan irgalmatlan ára sem lehet majd.
Bazzani
Felesleges szerintem. Idén látszik hogy Minshew sem franchise QB. Jó persze a talent level nem túl magas körülötte. Előbb-utóbb draftról kéne megoldani. Vagy ha a Dallas hülye és nem marasztalja Dak-ot akkor őt el tudnám viselni 😊 Amúgy Zach Wilson talán ott lehet ahol mi húzunk. Nekem tetszik a játéka, szerintem jobb lesz mint Lance és Fields. Akire még kíváncsi vagyok az Kyle Trask ő olyan első kör vége 2. kör, valszeg bent lenne mikor húzunk és ő rengeteget fejlődött tavaly óta...
Tomcsik
Gyerekek, ti miről beszéltek? Dak? Erre egy válasz van: NINCS PÉNZ! Olyan szar helyzetben vagyunk, hogy jövőre hiába vágunk ki mindenkit aki nem jó ( Massie, Trevathan,Quinn), akkor sincs. El kell fogadni. Jövőre nem lesz nagy változás.

A jövő évet a következőre kell felhasználni: Megteremteni az új FO. Majd be kell nyelni egy valag halott pénzt, hogy majd utána az új GM tudjon valamit kezdeni.

Minden másról felesleges beszélni. Ezt az évet ki kell élvezni, mert jövőre ez csak rosszabb lesz. Majd 2 év múlva gondolkozhatunk azon, hogy akkor most merre is menjen ez a franchise.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Massie térd sérülés. Kb egy hónapot kell kihagynia. Mondjuk olyan fos az O line hogy olyan nagy különbség nincs a backupokkal se 😊 Spriggs se volt rosszabb Massienal
Tomcsik
Ez az előnye ha szar a támadófalad.
De azért az osszeszokottság sosem árt.
Tavasszal nem kevés municiót kell belerakni a falba. Két OT, egy guard, akik mondjuk kezdhetnek is azonnal. QB.
Good job Mr. Pace.
tüsi91
Szerinted mi lehet egy számotokra ideális forgatókönyv QB ügyben? Mert 8-8al nem fogsz olyan helyen draftolni ahol franchise QB terem.
Hülye ötlet lenne mondjuk Minshew-ért bekopogni? Szerintem jobb mint a két mostani láma és olyan irgalmatlan ára sem lehet majd.
Bazzani
66,67 százalék esély volt egy franchise QB-ra... Onnantól, hogy a maradék 33.34 százalékot sikerült megszerezni évekre vissza lett vetve ez a franchise. Főleg hogy annak reményében, hogy Trubisky jó lesz, jött Mack. Mack jó. De nem QB, s nincs akkora hatása. Cserébe elment 2 első kör, meg még a kiváló GM cseréi miatt jó pár középső körös.
Szóval az ideális forgatókönyv úgy kezdődik, hogy Pace távozik. Megérdemli. Mindenidők egyik legnagyobb fatális mellélövése az övé, megfűszerezve még több rossz első körrel, rossz döntésekkel, dollár 10 milliók elköltésével olyanokra, akik nem az hogy nem váltak be, hanem jószerivel pályára sem léptek. De ezt is leirtam sokszor.

Nálam Wilson a QB3, Lance a QB4 a drafton jelenleg. Mindketten tippre top20-ban lesznek. Előbbibe nagyon "belezúgtam", de sok a QB needes csapat. S ha 8-8 lesz (Szerintem annyi, vagy 9-7), akkor 2021-ben marad Foles. Én szeretném ha a csapat QB-t húzna, de azt is látni kell, hogy ehhez megint pickeket kell bealdozni, s az utóbbi időben amúgy is nagyon kevés fiatal érkezett. De ha valakiben látják azt, hogy ő az a QB, akkor menni kell. Kerül amibe kerül. De azért rossz ez a rezsim, mert a hibákat vagy nem akarják beismerni, vagy lassan. Ha jön QB, akkor hamar dönteni kell, hogy használható vagy nem. De most is láttuk, hogy a védelem legjobb évei mentek/mennek a levesbe.

A helyzet annyiban jobb, hogy van Foles. Nem lép ki a szerződéséből szezon után, mert sehol nem kapna többet. Foles olyan amilyen ez egy másik kérdés.

Minshewt nem hozzák ide Folesra ez biztos. De valaki kell fiatal. Nem mehet úgy neki a franchise 2021-nek, hogy Nick Foles és mondjuk egy Chase Dániel kaliberű csere. Ez nem történhet meg. Tippre egyébként Prescottra, ha a Dallas nem hosszabbít vele, ráfogunk menni. De igen azt hiszem gabokocka mondta azt, s teljesen igaza van, hogy rossz helyzetben van a franchise, mert tankolni sem tud, de QB nagyon kellene.
tüsi91
Lol nagyon egyformán látjuk a helyzetet, nagyjából egyszerre lett kész a hozzászólásunk. Én Wilsont nagyon adnám amúgy,

több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Massie térd sérülés. Kb egy hónapot kell kihagynia. Mondjuk olyan fos az O line hogy olyan nagy különbség nincs a backupokkal se 😊 Spriggs se volt rosszabb Massienal
Tomcsik
Ez az előnye ha szar a támadófalad.
De azért az osszeszokottság sosem árt.
Tavasszal nem kevés municiót kell belerakni a falba. Két OT, egy guard, akik mondjuk kezdhetnek is azonnal. QB.
Good job Mr. Pace.
tüsi91
Szerinted mi lehet egy számotokra ideális forgatókönyv QB ügyben? Mert 8-8al nem fogsz olyan helyen draftolni ahol franchise QB terem.
Hülye ötlet lenne mondjuk Minshew-ért bekopogni? Szerintem jobb mint a két mostani láma és olyan irgalmatlan ára sem lehet majd.
Bazzani
Felesleges szerintem. Idén látszik hogy Minshew sem franchise QB. Jó persze a talent level nem túl magas körülötte. Előbb-utóbb draftról kéne megoldani. Vagy ha a Dallas hülye és nem marasztalja Dak-ot akkor őt el tudnám viselni 😊 Amúgy Zach Wilson talán ott lehet ahol mi húzunk. Nekem tetszik a játéka, szerintem jobb lesz mint Lance és Fields. Akire még kíváncsi vagyok az Kyle Trask ő olyan első kör vége 2. kör, valszeg bent lenne mikor húzunk és ő rengeteget fejlődött tavaly óta...

több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Massie térd sérülés. Kb egy hónapot kell kihagynia. Mondjuk olyan fos az O line hogy olyan nagy különbség nincs a backupokkal se 😊 Spriggs se volt rosszabb Massienal
Tomcsik
Ez az előnye ha szar a támadófalad.
De azért az osszeszokottság sosem árt.
Tavasszal nem kevés municiót kell belerakni a falba. Két OT, egy guard, akik mondjuk kezdhetnek is azonnal. QB.
Good job Mr. Pace.
tüsi91
Szerinted mi lehet egy számotokra ideális forgatókönyv QB ügyben? Mert 8-8al nem fogsz olyan helyen draftolni ahol franchise QB terem.
Hülye ötlet lenne mondjuk Minshew-ért bekopogni? Szerintem jobb mint a két mostani láma és olyan irgalmatlan ára sem lehet majd.
Bazzani
Megvárjuk míg Áron végképp összeveszik a vezetőséggel, aztán bosszúból idejön....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Massie térd sérülés. Kb egy hónapot kell kihagynia. Mondjuk olyan fos az O line hogy olyan nagy különbség nincs a backupokkal se 😊 Spriggs se volt rosszabb Massienal
Tomcsik
Ez az előnye ha szar a támadófalad.
De azért az osszeszokottság sosem árt.
Tavasszal nem kevés municiót kell belerakni a falba. Két OT, egy guard, akik mondjuk kezdhetnek is azonnal. QB.
Good job Mr. Pace.
tüsi91
Szerinted mi lehet egy számotokra ideális forgatókönyv QB ügyben? Mert 8-8al nem fogsz olyan helyen draftolni ahol franchise QB terem.
Hülye ötlet lenne mondjuk Minshew-ért bekopogni? Szerintem jobb mint a két mostani láma és olyan irgalmatlan ára sem lehet majd.
Bazzani
66,67 százalék esély volt egy franchise QB-ra... Onnantól, hogy a maradék 33.34 százalékot sikerült megszerezni évekre vissza lett vetve ez a franchise. Főleg hogy annak reményében, hogy Trubisky jó lesz, jött Mack. Mack jó. De nem QB, s nincs akkora hatása. Cserébe elment 2 első kör, meg még a kiváló GM cseréi miatt jó pár középső körös.
Szóval az ideális forgatókönyv úgy kezdődik, hogy Pace távozik. Megérdemli. Mindenidők egyik legnagyobb fatális mellélövése az övé, megfűszerezve még több rossz első körrel, rossz döntésekkel, dollár 10 milliók elköltésével olyanokra, akik nem az hogy nem váltak be, hanem jószerivel pályára sem léptek. De ezt is leirtam sokszor.

Nálam Wilson a QB3, Lance a QB4 a drafton jelenleg. Mindketten tippre top20-ban lesznek. Előbbibe nagyon "belezúgtam", de sok a QB needes csapat. S ha 8-8 lesz (Szerintem annyi, vagy 9-7), akkor 2021-ben marad Foles. Én szeretném ha a csapat QB-t húzna, de azt is látni kell, hogy ehhez megint pickeket kell bealdozni, s az utóbbi időben amúgy is nagyon kevés fiatal érkezett. De ha valakiben látják azt, hogy ő az a QB, akkor menni kell. Kerül amibe kerül. De azért rossz ez a rezsim, mert a hibákat vagy nem akarják beismerni, vagy lassan. Ha jön QB, akkor hamar dönteni kell, hogy használható vagy nem. De most is láttuk, hogy a védelem legjobb évei mentek/mennek a levesbe.

A helyzet annyiban jobb, hogy van Foles. Nem lép ki a szerződéséből szezon után, mert sehol nem kapna többet. Foles olyan amilyen ez egy másik kérdés.

Minshewt nem hozzák ide Folesra ez biztos. De valaki kell fiatal. Nem mehet úgy neki a franchise 2021-nek, hogy Nick Foles és mondjuk egy Chase Dániel kaliberű csere. Ez nem történhet meg. Tippre egyébként Prescottra, ha a Dallas nem hosszabbít vele, ráfogunk menni. De igen azt hiszem gabokocka mondta azt, s teljesen igaza van, hogy rossz helyzetben van a franchise, mert tankolni sem tud, de QB nagyon kellene.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Massie térd sérülés. Kb egy hónapot kell kihagynia. Mondjuk olyan fos az O line hogy olyan nagy különbség nincs a backupokkal se 😊 Spriggs se volt rosszabb Massienal
Tomcsik
Ez az előnye ha szar a támadófalad.
De azért az osszeszokottság sosem árt.
Tavasszal nem kevés municiót kell belerakni a falba. Két OT, egy guard, akik mondjuk kezdhetnek is azonnal. QB.
Good job Mr. Pace.
tüsi91
Szerinted mi lehet egy számotokra ideális forgatókönyv QB ügyben? Mert 8-8al nem fogsz olyan helyen draftolni ahol franchise QB terem.
Hülye ötlet lenne mondjuk Minshew-ért bekopogni? Szerintem jobb mint a két mostani láma és olyan irgalmatlan ára sem lehet majd.

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tegnap nem edzett a vádlisérülése miatt, s a hétvégén sem játszott volna.

Érdekes lesz ha lesz még kontakt. Ha csak Spriggs és Whitehair pozitív akkor lesz meccs.

Nagyon remélem, hogy ha nem lesz meg a főcsoport első 7 hely, akkor a Covidra hivatkozva nem mentik meg Pace munkáját. Covidtól függetlenül mennie kell.
Nagy felőlem maradhat, ha HC lenne, nem pedig támadókoordinator és playcaller. OC-ként elbukik, elbukott. S a védelem is masszív coaching problémákkal küzd. Pagano túlságosan szabad kezet kapott.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Wims eltiltva 2 meccs.
Ted Ginn kirúgva. Nagyon sikeres igazolás volt, megérte ő is a pénzt.
Spriggs COVID IR.
Massie normál IR.

Simmons (7. körös rookie OL) aktiválva a rosterra.
Azaz 3 hely fel is szabadult az 53-ból.

Turbó vállsérülés 😊. Gondolom Foles most fog lesérülni, hogy lássuk az isteni Tyler Brayt élőben.
tüsi91
Na sebaj legalább kiderül hogy Simmons Pace egyik hátsó körös gyémántja és kiderül hogy van egy all pro OL 😀

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Wims eltiltva 2 meccs.
Ted Ginn kirúgva. Nagyon sikeres igazolás volt, megérte ő is a pénzt.
Spriggs COVID IR.
Massie normál IR.

Simmons (7. körös rookie OL) aktiválva a rosterra.
Azaz 3 hely fel is szabadult az 53-ból.

Turbó vállsérülés 😊. Gondolom Foles most fog lesérülni, hogy lássuk az isteni Tyler Brayt élőben.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Na egyre jobb Spriggs COVIDos , Ifedi close contact volt így lehet nem játszhat és Mustipher lesérült az OT-ban... Leno van a kezdő OL-ből. Hogy fogunk kiküldeni egyáltalán 5 O fal embert? Leno, Bars, Coward és ???
Tomcsik
Hogy őszintén? Az összeszokottság hiánya miatt lehet rosszabb lesz a fal, de olyan hihetetlen visszaesés nem lehet.

Leno - Hambright - Bars - Simmons - Coward egyelőre a befutó 5-ös, ha nem történik változás és nem játszhat a Whitehair, Ifedi duóból senki.
tüsi91
És újra a boldog 2010-es évek elején érezhetjük magunkat. Emlékszem olyan meccsekre, ahol Cutler megkapta a snapet és már a nyakába lehelt a védő. Milyen szép is volt..........😊

Foles meddig bírja majd ezt?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na egyre jobb Spriggs COVIDos , Ifedi close contact volt így lehet nem játszhat és Mustipher lesérült az OT-ban... Leno van a kezdő OL-ből. Hogy fogunk kiküldeni egyáltalán 5 O fal embert? Leno, Bars, Coward és ???
Tomcsik
Hogy őszintén? Az összeszokottság hiánya miatt lehet rosszabb lesz a fal, de olyan hihetetlen visszaesés nem lehet.

Leno - Hambright - Bars - Simmons - Coward egyelőre a befutó 5-ös, ha nem történik változás és nem játszhat a Whitehair, Ifedi duóból senki.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na egyre jobb Spriggs COVIDos , Ifedi close contact volt így lehet nem játszhat és Mustipher lesérült az OT-ban... Leno van a kezdő OL-ből. Hogy fogunk kiküldeni egyáltalán 5 O fal embert? Leno, Bars, Coward és ???

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Massie térd sérülés. Kb egy hónapot kell kihagynia. Mondjuk olyan fos az O line hogy olyan nagy különbség nincs a backupokkal se 😊 Spriggs se volt rosszabb Massienal
Tomcsik
Ez az előnye ha szar a támadófalad.
De azért az osszeszokottság sosem árt.
Tavasszal nem kevés municiót kell belerakni a falba. Két OT, egy guard, akik mondjuk kezdhetnek is azonnal. QB.
Good job Mr. Pace.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Massie térd sérülés. Kb egy hónapot kell kihagynia. Mondjuk olyan fos az O line hogy olyan nagy különbség nincs a backupokkal se 😊 Spriggs se volt rosszabb Massienal

több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ezt a meccset simán nyerni kellett volna. Az első félidő végéig uraltuk a játékot. Aztán jött Nagy a nagyon okos időkérésével... Vezetsz 10 ponttal félidő előtt, te kezded a második félidőt, akkor miért kockáztatod meg hogy adsz Breesnek elég időt hogy csináljon egy TD-t? Hogy adj 38 mp-t ennek a támadósornak hogy esetleg elérnek egy FG-t? Remek húzás volt. Pagano is okosan beállt a prevent D-re soft coverrrel. Pagano egész meccsen a Saints malmára hajtotta a vizet, pont azt hagyta nekik amit a Saints amúgy is akart. Brees karereje már nincs ott, nincs a 3 top célpontja. Gyors rövid passzos játékot akartak, Pagano pedig a passzivitásával pont ezt adta oda nekik. A D-t ennek ellenére nem okolnám. Olyan nyomás alatt vannak meccsről- meccsre ami alatt sok egység megroppanna. A 3. negyed önpusztító játéka alatt ők tartottak minket meccsben ismét. Az is valahol érthető hogy egy ilyen lószarra se jó O miatt Pagano keze meg van kötve. Ha túl agresszív akkor benne van hogy be kapjuk a nagy játékokat amit ezzel az O- val nem előnyös, így viszont kevesebb az impact játék. Tegnap ez ellen a Saints ellen sokkal agresszívabban kellett volna játszani. Arra amit a félidő végén és a 3. negyedben műveltünk nincsenek szavak. Egy ilyen trehány, fegyelmezetlen csapatot ritkán lát az ember. És ez Nagy sara is. Hogy lehet egész évben így kijönni a szünetről? Megnézném hogy zajlik a nagy szünet nálunk...Első drive, bünti, sack... ST enged egy mag visszahordást... AZ OL olyan fos hogy fel se tűnt hogy mennyi csere játszik. Coward nem értem hogy lehet roosteren? Pace teljesen nyugodt volt ezzel az OL-el? Láttuk már tavaly is hogy ez nagy probléma. Ő úgy gondolta hogy leigazoljuk Ifedit és minden ok? Ja mert az edző volt a baj Castilloval majd jobb lesz. Lett volna esély még év közben is hozni némi erősítést, de ő úgy látta jól van ez így...

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem tudom miért kell egyből támadásnak felfogni.
Nem tudom tegnap mennyi QB nyert volna, lehet csak 3, lehet másik 18 fene tudja. Dehogy ki nyújtana jobb teljesítményt? Szerintem sokan, márcsak szimplán azért mert jobb képességű irányítók. Foles nem játszik jól, abban azért remélem megegyezhetünk.

Lehet védeni Folest, mindenki látja, hogy mi van körülötte. De ugyanez volt Trubiskyvel is. S őt sem védte senki. Jogosan. De azt látom, hogy Foles megítélésénél valahogy jobban számítanak a külső tényezők. Lehet csűrni csavarni, de Foles tényleg jobb? Nem tudom, picivel, talán, de egyertelműen kijelenteni nem lehet.

2021-ben itt lesz Foles bridge QB-nak, ha esetleg nem jön össze a QB idén.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Dave én továbbra is az a véleményen vagyok, hogy túl sokat látsz bele Folesba. Amivel nincs baj persze, lehet hogy én tévedek. Tökéletes körülmények közt képes remek játékra, de ha nem klappolnak a dolgok akkor Nick Foles az a QB, akit láttunk anno St. Louisban vagy éppen Jacksonvilleban. Nyilván itt semmi nem működik, de Foles tökéletesen kiveszi a részét ebből. Rettenetes pickeket szór minden meccsen, gyakorlatilag álló célpontot jelent az amúgy is rossz fal mögött. Okosabb játékos, mint Trubisky, de a fizikai limitáltsága legalább annyira sérti ezt a támadósort, mint Trubisky mentális képességei.
tüsi91
Ok tüsi, fordítsuk meg: sorold fel azon ma is játszó nfl irányitókat akik nálunk így ezekkel a paraméterekkel garantáltan jobb teljesítményt nyújtanának. Tehát nem arra vagyok alapvetően kiváncsi hogy ki a jobb qb hanem hogy tegnap hany mai nfl irányitó nyert volna az, OL, Nagy és a playcall dacára.

Nálam ez 3 játékos: Wilson (mobilitással megoldja), Rodgers (leszarja és áthivja) és Mahomes (megoldja bármi van). Bocs ha kihagytam vkit, most így kb ennyi jutott eszembe. A maradék mind ugyanígy áldozatául esett volna ezeknek, így pedig számomra a Foles kritika nem ül.
Bárcsak, tényleg bárcsak annyi lenne a baj hogy Foles elbassza...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Dave én továbbra is az a véleményen vagyok, hogy túl sokat látsz bele Folesba. Amivel nincs baj persze, lehet hogy én tévedek. Tökéletes körülmények közt képes remek játékra, de ha nem klappolnak a dolgok akkor Nick Foles az a QB, akit láttunk anno St. Louisban vagy éppen Jacksonvilleban. Nyilván itt semmi nem működik, de Foles tökéletesen kiveszi a részét ebből. Rettenetes pickeket szór minden meccsen, gyakorlatilag álló célpontot jelent az amúgy is rossz fal mögött. Okosabb játékos, mint Trubisky, de a fizikai limitáltsága legalább annyira sérti ezt a támadósort, mint Trubisky mentális képességei.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 967
Nekem kezdetben szimpatikus volt Nagy, már csak a neve miatt is, de a time management-je nálam mindig kiveri a biztosítékot. Az is idegesít, hogy nem képes felmérni a saját csapata képességeit, így igaz nagyon tökösen, de tátott szájjal zavarja bele őket a fasz erdőbe. Ha Pace értelmesebb döntéseket hozna, akkor az elfedhetné ezeket a hiányosságokat, de így látszik, hogy az edző is gyenge. Pagano nem Fangio, de ez legyen a legnagyobb problémánk. Sok SB esélyes csapat kiegyezne egy ilyen védelemmel. Hogy ne csak a negatívumokat említsem, a rúgónk gouldi magasságokban teljesít.

Szerkesztette: mortirolo
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Veszélyes helyzetben van amúgy a Bears. Mert 4 nap alatt esetlegesen két rossz eredménnyel - s legyünk őszinték simán lehet -, netán ha Foles sem játszik majd jól, azért gyorsan kapnánk egy gyomrost. S itt Trubiskynek nincs már visszaút.
tüsi91
Ezt még a Colts meccs előtt írtam. Azóta túlvagyunk 5 mérkőzésen, 4 pozitív mérlegű csapat ellen, a mérleg 2-3. De ami a legfontosabb, hogy Nick Foles nem jó, s az offense pont olyan rossz, ha nem rosszabb. Van gyengébb láncszem itt a QB játéknál.
tüsi91
Az a baj a qb játék masszívan összefügg a 2 igazi problémánkkal, az OL-nal meg a coachinggal. Ha tegnap csak annyit mond neki hogy "Nick, olvasd le és passzold szét őket", sztem nyerünk.
Robinson mennyit volt használva? Mooney mennyit volt használva? Hányat dobott 10+ yardért és az milyen hatékonysággal sikerült? Na ez az utolsó biztos hogy kiugróan magas az eddigi meccsekhez képest, de ne, mi dobáltassunk vele buzi screent (mennek blokkolni a pufik hozzá, jók benne...), meg fussunk erős oldalra t-formációból(itt is "jól" blokkolnak egész évben).

Belichick többek között ebben rohadt jó, őt kurvára nem zavarja hogy ha csak 1 fegyvere van ellened, nem próbálgat mást hanem akkor azt használja ellened és kész. Tegnap ezt a Saintset úgy szét kellett volna passzolni ahogy illik, lett volna benne int is, meg 4-5 td és a végére full sima meccs.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Veszélyes helyzetben van amúgy a Bears. Mert 4 nap alatt esetlegesen két rossz eredménnyel - s legyünk őszinték simán lehet -, netán ha Foles sem játszik majd jól, azért gyorsan kapnánk egy gyomrost. S itt Trubiskynek nincs már visszaút.
tüsi91
Ezt még a Colts meccs előtt írtam. Azóta túlvagyunk 5 mérkőzésen, 4 pozitív mérlegű csapat ellen, a mérleg 2-3. De ami a legfontosabb, hogy Nick Foles nem jó, s az offense pont olyan rossz, ha nem rosszabb. Van gyengébb láncszem itt a QB játéknál.

Szerkesztette: tüsi91