Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Foles Philadelphián kívül csak 2 helyen égett meg.
Indokolatlanul sokat keres.
S még draft cetlit is kellene adni.

Kihagytam valamit?
tüsi91
Igaz hogy máshol megégett, de Phillyben letett valamit az asztalra - biztos hogy vele van a probléma? Akár most a jagsnél is, ha megfigyeled ez az O nem volt vmi acélos Minshew-val sem, pláne amikor már volt róla elég filmanyag. Egy megfelelő O-ben nem lenne ő még olyan rossz, kérdés mennyi motivációja maradt, felpörög-e még.
Az hogy indokolatlanul sokat keres miért szempont? Ezt sosem értettem, ha 10M helyett 30-at kap akkor érteném, de a mai cap nagyságokhoz mérten mit jelent 22M? Ha 15-öt keresne az rendben lenne például? Akkor most ne szerződtessünk valakit mert 7M-val többet kellene neki adni? értem én hogy nem kevés, de a mai cap szintjé nézve nem is sok. A jagnek is az a baja vele hogy egy padon lévő játékosnak nem akarnak ennyit adni, ami természetesen érthető, de ha jól használnák és jól játszana a kutyát nem érdekelné hogy 22M-t keres.

Mivel Trubi még rookie szerződésen van ezért most lenne értelme hozni elé/mellé egy jó irányítót, mert muszáj letesztelni Nagy rendszerét hogy mással működik-e. Ha nem hoznak senki olyat aki kellő tudással rendelkezik ahhoz hogy megfelelő indikátora legyen ennek (Mariota sem az szvsz) akkor könnyen beleeshetünk abba a hibába hogy mindent Trubira hárítva egyszerűen kitesszük őt (vagy kap egy második számú QBt megillető szerződést) és draftolunk egy újabb első számú QBt egy titkon nem megfelelő rendszerbe.

Viszont ha jön egy megfelelő QB most és vele is megég Nagy el lehet gondolkodni az ő sorsáról is, ha nem is jövő év végén de 2 év múlva (pl ha jön Foles akkor első évben Foles+Trubi, második évben Foles+ új rookie QB).
davemayer
Kezdjük a pénzügyi tényekkel. Foles 15 milliót keresne, ha idetradelnék, azaz Turbó fizetésével együtt lenne 25 millió a két QB gázsija 2020-ban. 2021-ben aktív lenne az 5 milliós roster bónusza, egyéb DM nincs, ergó kirúghatod 1 év után is 5M dead moneyval.

Foles kapcsán még a Chip Kelly érás 27-2-t elfeledik, de ha tekintjük az elmúlt éveket. Végig vitt egy PO runt, aka Joe Flacco. És? Ha idehozzuk és nyom egy full közepes évet, akkor mit tudunk meg? Hogy Nagy rendszere nem működik vagy hogy Nick Foles csak Nick Foles és nem Brady, Watson, Manning, Mahomes, Brees, Wilson ésatöbbi? Nekem a baj ott van, hogy van egy QB barát hely Philadelphia, ahol értenek az irányítókhoz ott Foles jól funkcionált, persze ott egyszer 2015-ben gondolták azt, hogy nem ő az emberük, s megnézték mit tudnak Sam Bradforddal, majd rá 2 évre rá egy sikertelen St. Louis kitérő és egy Kansas csere év után visszament cserének, ahol beugorva jól funkcionált, majd elment egy szintén nem QB friendly helyre, ahol megsérült, aztán egy 6. körös rookie kiszorította. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy Nick Foles egy prémium csereirányító, aki pár meccsen át egy jó közegben nem csak életben tartja a csapatot, hanem hozzá is tesz. De nem több. Vannak nála rosszabb kezdők is a ligában ez sem vitatható és az sem vitatható, hogy Trubiskynál jobb játékos. Mennyibe kerülne? 4-5. kört persze megérné, csak én nem hiszek benne Chicagoban.

Mibe lenne jobb Andy Dalton? Szerintem semmiben. Dalton és Foles két tök ugyanolyan kaliberű irányító, utóbbi jó helyen volt jókor.
Daltonért csapat nem cserélne a jelenlegi kondíciókkal (17,5 M , 0 dead money), viszont ha a Bengals hisz a Burrow projektban, akkor Daltont elengedik, piacról pedig lényegesen előnyösebb kondíciókkal tudnád szerződtetni.
Mariota? Neki hogy siklott félre ennyire a karrierje? Ha az lenne a kérdésetek, hogy mondjuk a Dalton, Foles, Keenum, Mariota 4-esből kiket próbálnák meg, akkor nekem a válaszom Mariota.

A lényeg nálam. Volt 3 év championship window, ami a Trubisky pickkel bezárult, be is szögelték. Ha Watson, akkor lehetett volna nyerni, ha Mahomes szintén. Liga alja QB-val nem. Lehet jó rostered irányító nélkül, az épp olyan, mintha vennél egy Porschet 1,4-es szívó benzines motorral.

A továbbiakban azt hiszem elég egyértelmű, hogy 2021-ben sanszos az 1. körös QB, de az igazság az, hogy próbálkozni kell. Az nem kérdés, hogy jön a piacról valaki, de ha van valaki, aki tetszik az FO-nak idén, akkor meg kell próbálni.

S amiért ezt mondom, nem látom, hogy Pace&Nagy repülne, ha ilyen semmire sem jó 8-8 körül lenne a csapat. Nyilván egy 3-5 győzelem esetén más lenne, de ha szigorúan nézzük 20-12 az elmúlt két év, nyilván semmire nem mentünk vele.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát Philybe letett valamit az asztalra. Csereként csodát csinált. Azt se feledjük hogy Wentz tette lehetővé azt a csodát... A csodákkal az a baj hogy nem túl gyakoriak és nem tartanak sokáig. Tebow is nyert PO meccset kiejtve a favorit Steelerst, de attól még nem jó QB. A Ramsben és a Jagsben is megégett kezdőként. Az a helyzet hogy Philyben jó az edzői stáb és idén is az utcáról behívott WR- ékkel is bejutottak a PO-ba. Mondjuk hogy milyen csoportból azt most ne firtassuk... Az tény hogy egy jó edzői stábbal, jó game plannel és remek O line játékkal 3-4 meccsen Foles meccsben tud tartani, de kb. ennyi. Erre építeni nem túl bíztató. Az hogy jövőre jó a QB class az minden évben elhangzik... Mindig a jövő évi a jobb...Ha jól rémlik arra a classra ahonnan kikerült Mahomes meg Watson azt mondták hogy minden idők egyik leg gyengébb QB classa. Ki látta előre hogy Burrow minden idők legjobb szezonját hozza idén? Ha hozzuk Folest azzal ugyanúgy elvesztegetsz egy évet csak utánna a szerződése miatt nagyobb szarba leszel mintha maradna Trubisky ...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Én azt mondom maradjon Trubisky, aztán jövőre QB draft, valószínűleg top 10-es húzással.
proki79
érthető, de közben egy évet kidobsz a kukába pusztán a qb miatt, és ezt nem szabad. Közben öregednek a kulcsjátékosaid, ez a keret nem úgy van felépítve hogy csak úgy megvárja hogy elteljen 2-3 év, ez a Mack trade-del eldőlt.

Minden évben az kellene hogy legyen a cél hogy mindig jobb legyél mint tavaly, vagy ha tudod hogy nincs rendben valami és mégsem változtatsz semmit akkor viseld a következményeit. Szerintem egy ugyanilyen kvázi blamát nem engedhet meg magának Nagy mint ami idén volt, ez könnyen az állásába is kerülhet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 96
Én azt mondom maradjon Trubisky, aztán jövőre QB draft, valószínűleg top 10-es húzással.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Foles Philadelphián kívül csak 2 helyen égett meg.
Indokolatlanul sokat keres.
S még draft cetlit is kellene adni.

Kihagytam valamit?
tüsi91
Igaz hogy máshol megégett, de Phillyben letett valamit az asztalra - biztos hogy vele van a probléma? Akár most a jagsnél is, ha megfigyeled ez az O nem volt vmi acélos Minshew-val sem, pláne amikor már volt róla elég filmanyag. Egy megfelelő O-ben nem lenne ő még olyan rossz, kérdés mennyi motivációja maradt, felpörög-e még.
Az hogy indokolatlanul sokat keres miért szempont? Ezt sosem értettem, ha 10M helyett 30-at kap akkor érteném, de a mai cap nagyságokhoz mérten mit jelent 22M? Ha 15-öt keresne az rendben lenne például? Akkor most ne szerződtessünk valakit mert 7M-val többet kellene neki adni? értem én hogy nem kevés, de a mai cap szintjé nézve nem is sok. A jagnek is az a baja vele hogy egy padon lévő játékosnak nem akarnak ennyit adni, ami természetesen érthető, de ha jól használnák és jól játszana a kutyát nem érdekelné hogy 22M-t keres.

Mivel Trubi még rookie szerződésen van ezért most lenne értelme hozni elé/mellé egy jó irányítót, mert muszáj letesztelni Nagy rendszerét hogy mással működik-e. Ha nem hoznak senki olyat aki kellő tudással rendelkezik ahhoz hogy megfelelő indikátora legyen ennek (Mariota sem az szvsz) akkor könnyen beleeshetünk abba a hibába hogy mindent Trubira hárítva egyszerűen kitesszük őt (vagy kap egy második számú QBt megillető szerződést) és draftolunk egy újabb első számú QBt egy titkon nem megfelelő rendszerbe.

Viszont ha jön egy megfelelő QB most és vele is megég Nagy el lehet gondolkodni az ő sorsáról is, ha nem is jövő év végén de 2 év múlva (pl ha jön Foles akkor első évben Foles+Trubi, második évben Foles+ új rookie QB).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Na ez viszont tetszik.

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1217590401336520704
Tomcsik
DeFilippo remek QB coach, szóval ez nagy nyereség. De szvsz ezzel nagyon megnőtt annak is az esélye, hogy hamarosan Foles is kövesse őt a Szeles Városba. Nem mellesleg Lazor és Nagy is dolgozott anno Folesszal.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1217599015606521856

iktriad
remélem igazad lesz, én benne látom számunkra a megváltást (de legalább a decens játékot)
kérdés mit tudnánk adni a jagsnek ellenértékben
davemayer
Nem kerülhet túl sokba. A Jags biztos meg akar szabadulni a fizujától. Sérült is volt, túl jól se játszott. Szerintem olyan 3. vagy 4. körért vihető lenne...
Tomcsik
Konkrétan szerintem a Jags örülne, ha... nem kéne saját picket feladnia miatta! 22 milliót keres évente. Borzalmas szerződése van.
iktriad
Azt mondod Texans szitu mint Brokinál? 😊 Foles annyira azért nem rossz 😊 De egye fene mi adunk egy negyediket ti meg Folest meg egy 6-at , deal? 😊
Tomcsik
Látom nem láttad a tavalyi 2,5 Jags meccset Folesszal a kezdőben. A 3.-ra, amin végül a szünetben lecserélték, mert már annyira tarthatatlan volt a helyzet vele, konkrétan egy csomóan "Vonulj vissza Nick!" feliratot vittek magukkal nézők közül a Tampa elleni hazai meccsre...

De remélem a Bears front officeban vannak olyan ostobák, elkeseredettek, hogy meglépik a cserét.
iktriad
Nyugi csak viccelődtem, ha visszanézed itt a fórumot akkor tudod hogy én rohadtul nem lennék boldog Folestól. Én kb Bridgewateren kívül nem látok olyat aki megoldás lehetne. Smith jó lenne de 30+ egy olyan sérüléssel nem a legjobb kombó. Esetleg Riverst tudnám elképzelni ilyen 1+1 évre addig amíg nem tudunk hozni valakit az első körben. A drafton abban reménykedek hogy Tua vagy Herbert esetleg lecsúszik az első kör vége második kör elejére ahol netán megérni tradelni, de az annyira nem reális scenario...
Tomcsik
hagyjuk már a nevek puffogtatását, egyik sem reális, akkor minek foglalkozzunk velük?
- Rivert nem szabad Chicagoba hozni már csak az időjárás miatt sem (meg ezer más indok miatt sem...)
- Bridgewater dettó, az hogy a Saintsbe így beszállt az akkori Saintset dicséri nem feltétlenül őt. Elismerem hogy jól játszott de sem a tudására sem a lábára nem alapoznék egy O-t
- Smith dettó, épeszű FO őt már nem szerződteti kezdő irányítónak

Jó hogy nem már Camet szeretnéd...

Akkor sem szabad tradelni Tua-ért ha esetleg elérhető távolságba kerülne, jövőre trade nélkül is szert tehetsz potens QB-ra, állítólag jó lesz a QB class. Ha most megint tradelünk az igen sokba kerülhet, simán el tudom képzelni hogy elkérik a jövő évi első körünket érte minimum.

Akiről érdemes lehet Foles mellett beszélni az Mariota, ő az olcsóbbik megoldás, cserébe szarabb is. Inkább költök többet egy jobb esélyért mint kevesebbet egy sokkal kisebb esélyért.
Ettől még lehet Foles bust de ha ez a franchise évekkel ezelőtt kiadott a Zsiráfnak 16M-t egy évre sztem ne sajnáljunk egy SB győztes irányítóért 22M-t, ami nem is a mi pénzünk 😊

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na ez viszont tetszik.

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1217590401336520704
Tomcsik
DeFilippo remek QB coach, szóval ez nagy nyereség. De szvsz ezzel nagyon megnőtt annak is az esélye, hogy hamarosan Foles is kövesse őt a Szeles Városba. Nem mellesleg Lazor és Nagy is dolgozott anno Folesszal.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1217599015606521856

iktriad
remélem igazad lesz, én benne látom számunkra a megváltást (de legalább a decens játékot)
kérdés mit tudnánk adni a jagsnek ellenértékben
davemayer
Nem kerülhet túl sokba. A Jags biztos meg akar szabadulni a fizujától. Sérült is volt, túl jól se játszott. Szerintem olyan 3. vagy 4. körért vihető lenne...
Tomcsik
Konkrétan szerintem a Jags örülne, ha... nem kéne saját picket feladnia miatta! 22 milliót keres évente. Borzalmas szerződése van.
iktriad
Azt mondod Texans szitu mint Brokinál? 😊 Foles annyira azért nem rossz 😊 De egye fene mi adunk egy negyediket ti meg Folest meg egy 6-at , deal? 😊
Tomcsik
Látom nem láttad a tavalyi 2,5 Jags meccset Folesszal a kezdőben. A 3.-ra, amin végül a szünetben lecserélték, mert már annyira tarthatatlan volt a helyzet vele, konkrétan egy csomóan "Vonulj vissza Nick!" feliratot vittek magukkal nézők közül a Tampa elleni hazai meccsre...

De remélem a Bears front officeban vannak olyan ostobák, elkeseredettek, hogy meglépik a cserét.
iktriad
Nyugi csak viccelődtem, ha visszanézed itt a fórumot akkor tudod hogy én rohadtul nem lennék boldog Folestól. Én kb Bridgewateren kívül nem látok olyat aki megoldás lehetne. Smith jó lenne de 30+ egy olyan sérüléssel nem a legjobb kombó. Esetleg Riverst tudnám elképzelni ilyen 1+1 évre addig amíg nem tudunk hozni valakit az első körben. A drafton abban reménykedek hogy Tua vagy Herbert esetleg lecsúszik az első kör vége második kör elejére ahol netán megérni tradelni, de az annyira nem reális scenario...

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Foles Philadelphián kívül csak 2 helyen égett meg.
Indokolatlanul sokat keres.
S még draft cetlit is kellene adni.

Kihagytam valamit?
tüsi91
Ok, elfogadom, de kérlek sorold fel, miért lenne jobb Dalton? Tényleg érdekel, nem viccből kérdezem.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Foles Philadelphián kívül csak 2 helyen égett meg.
Indokolatlanul sokat keres.
S még draft cetlit is kellene adni.

Kihagytam valamit?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ez viszont tetszik.

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1217590401336520704
Tomcsik
DeFilippo remek QB coach, szóval ez nagy nyereség. De szvsz ezzel nagyon megnőtt annak is az esélye, hogy hamarosan Foles is kövesse őt a Szeles Városba. Nem mellesleg Lazor és Nagy is dolgozott anno Folesszal.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1217599015606521856

iktriad
remélem igazad lesz, én benne látom számunkra a megváltást (de legalább a decens játékot)
kérdés mit tudnánk adni a jagsnek ellenértékben
davemayer
Nem kerülhet túl sokba. A Jags biztos meg akar szabadulni a fizujától. Sérült is volt, túl jól se játszott. Szerintem olyan 3. vagy 4. körért vihető lenne...
Tomcsik
Konkrétan szerintem a Jags örülne, ha... nem kéne saját picket feladnia miatta! 22 milliót keres évente. Borzalmas szerződése van.
iktriad
Azt mondod Texans szitu mint Brokinál? 😊 Foles annyira azért nem rossz 😊 De egye fene mi adunk egy negyediket ti meg Folest meg egy 6-at , deal? 😊
Tomcsik
Látom nem láttad a tavalyi 2,5 Jags meccset Folesszal a kezdőben. A 3.-ra, amin végül a szünetben lecserélték, mert már annyira tarthatatlan volt a helyzet vele, konkrétan egy csomóan "Vonulj vissza Nick!" feliratot vittek magukkal nézők közül a Tampa elleni hazai meccsre...

De remélem a Bears front officeban vannak olyan ostobák, elkeseredettek, hogy meglépik a cserét.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na ez viszont tetszik.

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1217590401336520704
Tomcsik
DeFilippo remek QB coach, szóval ez nagy nyereség. De szvsz ezzel nagyon megnőtt annak is az esélye, hogy hamarosan Foles is kövesse őt a Szeles Városba. Nem mellesleg Lazor és Nagy is dolgozott anno Folesszal.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1217599015606521856

iktriad
remélem igazad lesz, én benne látom számunkra a megváltást (de legalább a decens játékot)
kérdés mit tudnánk adni a jagsnek ellenértékben
davemayer
Nem kerülhet túl sokba. A Jags biztos meg akar szabadulni a fizujától. Sérült is volt, túl jól se játszott. Szerintem olyan 3. vagy 4. körért vihető lenne...
Tomcsik
Konkrétan szerintem a Jags örülne, ha... nem kéne saját picket feladnia miatta! 22 milliót keres évente. Borzalmas szerződése van.
iktriad
Azt mondod Texans szitu mint Brokinál? 😊 Foles annyira azért nem rossz 😊 De egye fene mi adunk egy negyediket ti meg Folest meg egy 6-at , deal? 😊

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ez viszont tetszik.

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1217590401336520704
Tomcsik
DeFilippo remek QB coach, szóval ez nagy nyereség. De szvsz ezzel nagyon megnőtt annak is az esélye, hogy hamarosan Foles is kövesse őt a Szeles Városba. Nem mellesleg Lazor és Nagy is dolgozott anno Folesszal.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1217599015606521856

iktriad
remélem igazad lesz, én benne látom számunkra a megváltást (de legalább a decens játékot)
kérdés mit tudnánk adni a jagsnek ellenértékben
davemayer
Nem kerülhet túl sokba. A Jags biztos meg akar szabadulni a fizujától. Sérült is volt, túl jól se játszott. Szerintem olyan 3. vagy 4. körért vihető lenne...
Tomcsik
Konkrétan szerintem a Jags örülne, ha... nem kéne saját picket feladnia miatta! 22 milliót keres évente. Borzalmas szerződése van.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na ez viszont tetszik.

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1217590401336520704
Tomcsik
DeFilippo remek QB coach, szóval ez nagy nyereség. De szvsz ezzel nagyon megnőtt annak is az esélye, hogy hamarosan Foles is kövesse őt a Szeles Városba. Nem mellesleg Lazor és Nagy is dolgozott anno Folesszal.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1217599015606521856

iktriad
remélem igazad lesz, én benne látom számunkra a megváltást (de legalább a decens játékot)
kérdés mit tudnánk adni a jagsnek ellenértékben
davemayer
Nem kerülhet túl sokba. A Jags biztos meg akar szabadulni a fizujától. Sérült is volt, túl jól se játszott. Szerintem olyan 3. vagy 4. körért vihető lenne...
Tomcsik
Nálam annyit meg is érne. A 2. körösünkkel hozunk egy OL játékost aki vélhetően kezdő szintet tud aztán a csapatás Foles-szal. Én örülnék ennek a forgatókönyvnek.
davemayer
Trubiskynél bármi jobb. Foles elég lehet addig amíg lesz első körünk és húzunk valami ifjoncot aki minket ismerve Trubiskyt is alulmúlja majd 😀 3.körünk nincs, de a 4. körös comp picket oda adnám érte.

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Na ez viszont tetszik.

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1217590401336520704
Tomcsik
DeFilippo remek QB coach, szóval ez nagy nyereség. De szvsz ezzel nagyon megnőtt annak is az esélye, hogy hamarosan Foles is kövesse őt a Szeles Városba. Nem mellesleg Lazor és Nagy is dolgozott anno Folesszal.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1217599015606521856

iktriad
remélem igazad lesz, én benne látom számunkra a megváltást (de legalább a decens játékot)
kérdés mit tudnánk adni a jagsnek ellenértékben
davemayer
Nem kerülhet túl sokba. A Jags biztos meg akar szabadulni a fizujától. Sérült is volt, túl jól se játszott. Szerintem olyan 3. vagy 4. körért vihető lenne...
Tomcsik
Nálam annyit meg is érne. A 2. körösünkkel hozunk egy OL játékost aki vélhetően kezdő szintet tud aztán a csapatás Foles-szal. Én örülnék ennek a forgatókönyvnek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na ez viszont tetszik.

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1217590401336520704
Tomcsik
DeFilippo remek QB coach, szóval ez nagy nyereség. De szvsz ezzel nagyon megnőtt annak is az esélye, hogy hamarosan Foles is kövesse őt a Szeles Városba. Nem mellesleg Lazor és Nagy is dolgozott anno Folesszal.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1217599015606521856

iktriad
remélem igazad lesz, én benne látom számunkra a megváltást (de legalább a decens játékot)
kérdés mit tudnánk adni a jagsnek ellenértékben
davemayer
Nem kerülhet túl sokba. A Jags biztos meg akar szabadulni a fizujától. Sérült is volt, túl jól se játszott. Szerintem olyan 3. vagy 4. körért vihető lenne...

több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Na ez viszont tetszik.

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1217590401336520704
Tomcsik
DeFilippo remek QB coach, szóval ez nagy nyereség. De szvsz ezzel nagyon megnőtt annak is az esélye, hogy hamarosan Foles is kövesse őt a Szeles Városba. Nem mellesleg Lazor és Nagy is dolgozott anno Folesszal.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1217599015606521856

iktriad
remélem igazad lesz, én benne látom számunkra a megváltást (de legalább a decens játékot)
kérdés mit tudnánk adni a jagsnek ellenértékben
davemayer
A tudat, hogy ő olyan játékos aki nem dobja túl meg alúl a seggüres 10méterre álló elkapót már jó. Ha egy olyan game managger lenne aki képes a védelmünket pihentetni már jó

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Na ez viszont tetszik.

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1217590401336520704
Tomcsik
DeFilippo remek QB coach, szóval ez nagy nyereség. De szvsz ezzel nagyon megnőtt annak is az esélye, hogy hamarosan Foles is kövesse őt a Szeles Városba. Nem mellesleg Lazor és Nagy is dolgozott anno Folesszal.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1217599015606521856

iktriad
remélem igazad lesz, én benne látom számunkra a megváltást (de legalább a decens játékot)
kérdés mit tudnánk adni a jagsnek ellenértékben

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na ez viszont tetszik.

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1217590401336520704
Tomcsik
DeFilippo remek QB coach, szóval ez nagy nyereség. De szvsz ezzel nagyon megnőtt annak is az esélye, hogy hamarosan Foles is kövesse őt a Szeles Városba. Nem mellesleg Lazor és Nagy is dolgozott anno Folesszal.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1217599015606521856

iktriad
Fene tudja nekem valahogy Foles nem jön be. Értem én Phily miracle meg SB MVP meg minden... Viszont minden csoda 3 napig tart. Philyn kívül mindenhol rondán megbukott kezdőként. Persze Trubiskyhez képest a vizes fiú is előrelépés. A rendszer ismerős lehet neki. Na meg a lóvéját se tudom hogy csengetjük ki. Mondjuk lehet ti még fizetnétek is a fizuja egy részét csak ne az egészet kelljen...

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ez viszont tetszik.

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1217590401336520704
Tomcsik
DeFilippo remek QB coach, szóval ez nagy nyereség. De szvsz ezzel nagyon megnőtt annak is az esélye, hogy hamarosan Foles is kövesse őt a Szeles Városba. Nem mellesleg Lazor és Nagy is dolgozott anno Folesszal.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1217599015606521856

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na ez viszont tetszik.

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1217590401336520704

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
3 dolog:
1. Nem leszel play caller
2. Trubisky az irányítót
3. Lehet jövőre repül a bagázs

Nem egy vonzó pozíció.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem értem ez a nagy utálatot Dalton irányába. Sztem hozzátok tökéletes fit volna. Vele sztem elérhető lenne nektek az, amit a Frisco csinál JG-val.
gabokocka
Hát nem tudom a Bengals nem sokra vitte vele. Mondjuk Trubiskyhez képest upgrade, de nincs magasan a léc, néhány csapat back up QB-a is előrelépés lenne hozzá képest...

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem értem ez a nagy utálatot Dalton irányába. Sztem hozzátok tökéletes fit volna. Vele sztem elérhető lenne nektek az, amit a Frisco csinál JG-val.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Pppfff ez annyira nem tetszik 😕 Remélem ez nem azt jelenti hogy jön Dalton is...

 mobile.twitter.com/rapsheet/status/1216853867100561414
Tomcsik
szimplán csak ő ment bele, hogy báb OC lesz

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Pppfff ez annyira nem tetszik 😕 Remélem ez nem azt jelenti hogy jön Dalton is...

 mobile.twitter.com/rapsheet/status/1216853867100561414

Szerkesztette: Tomcsik