Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Juan Castillo az új OL coach.

Tősgyökeres Eagles OL edző. Volt Ravens, Bills run gsme coordinátor is/OL coach. Futni azok mindig tidtak. 😘

Szerkesztette: tüsi91
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 491 — Bears & Illinois fan
Most, hogy kicseréltünk egy-két kisebb bútort, nyilván jobban fog menni a kupleráj.........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Helfrich, Hiestand, Gilbride (Te), Olivo (AST) lapát.
tüsi91
Gyorsabb voltál 😊 Hiestand a legmeglepőbb a többi várható volt. Ragone hogy hogy nem repült még?
Tomcsik
Hiestand miért? Egy kibaszott szánalom a támadófal, 18-ban még egy középszarnak elment, azóta? Daniels is kurva sokat fejlődött a keze alatt. Ragone egy báb, Trubiskyre ő van a legkisebb hatással. Bár neki kurva mindegy ki a QB coach.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Helfrich, Hiestand, Gilbride (Te), Olivo (AST) lapát.
tüsi91
Gyorsabb voltál 😊 Hiestand a legmeglepőbb a többi várható volt. Ragone hogy hogy nem repült még?

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Helfrich, Hiestand, Gilbride (Te), Olivo (AST) lapát.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mit mondtak volna? Hogy holnap ki lesz baszva?

Meg kell tartani egy hegyi beszédet, nem lehet belökni a busz alá a gyereket. Semmi extra nem történt ma.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/RapSheet/status/1212034848132435969
empty taxi
Együtt buknak jövőre.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 635 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezzel kb Nagy is az állását kockáztatja. Úgy vannak vele, annyit tud, mint Sexy Rexy vele erős védelemmel SB lett, akkor hátha összejön...???
1. Nem vagyok biztos benne, hogy tud annyit mit Rexy

2.Eltelt 13 év, teljesen más a foci...

3.Hol az elit védelem? A potenciál benne van, kérdés a következő évben vissza térnek e minimum a Fangio féle minōséghez...

Csak ennyi így hirtelen....

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 098
 twitter.com/RapSheet/status/1212034848132435969
empty taxi
Erre, gondolom, az egész NFC North nyom egy kurva nagy lájkot! (kivéve Bears fanok)

Szerkesztette: SBL
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 732 — Scream and scout
 twitter.com/RapSheet/status/1212034848132435969


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 491 — Bears & Illinois fan
Nem tudom Foles miért mozgat meg annyira embereket. Phillyben sikeres volt ez tény, a Ramsnél és a Jagsnél befürdött. Ez nekem nem jó arány, s főleg a mi szervezeti kultúránkban a siker minden csak nem garantált.

Amúgy Foles kontraktja nagyon húzós .
2020-ban teljes fizu garantált ez a 15 millió, van 500 000 roster bónusz mellé meccsenként.
A Jags örülne legjobban, ha valaki átvenné, nekik akkor is maradna 18,75 millió DM az aláírási pénzek miatt.

Dalton:
17 millió a fizuja, de nincs garantált. Hát ennyiért őt sem, max kirakja a Bengals draft után, ha nincs kérő addig.

Keenum:
1 jó éve volt, azóta kirakták Denverből most meg a Redskins nem hosszabbít vele. Mondjuk Shurmur (Vikingsnél volt OC-ja) nekem jó lenne OC-nak, ha Nagy feladná a playcallt.

Mariota:
Elég kézenfekvőnek tűnik és ő neki értéke sincs. Tannehill all pro szinten tolja ott, ahol ő szenvedett. Mondjuk ezt vetítve minek hoznánk ide? Csak ugye tudjuk, hogy Pace már a drafton bele volt buzulva.
tüsi91
Azért, mert Foles az egyetlen, aki tudott valamit felmutatni PO-ban. Mariotának elvileg magasabb a plafonja, de nem hiszek az örök tehetségekben....

Bár Negi nagy támadóguru, valamelyikből kihozhatna valamit.

Keenum kuka, egy csere QB szint, Dalton talán.

Smith ilyen fal mögé hülye lenne jönni, ha még lábra (pályán természetesen) tud állni egyáltalán.

Bridgewatert ne, semmivel nem lennénk előrébb, a NO támadószekciójában jól mutatott valóban, de itt nem menne neki, meggyőződésem.

A szezonról röviden, hogy azért amikor a GB valahogy bekalevalázott 13 győzelmet (én becsülöm őket ezért, ingyen nem adnak semmit, főleg nem győzelmet az NFL-ben), látszólag szar játékkal (ennek sem kell bedőlni), a Vikings összeszorított foggal (a védelemnek pacsi) is 10-et és PO, mi a szezon közepén ott álltunk letolt nacival és tudtuk, hogy komoly tétmeccset már nem nyerünk. A csoportbeli 4-2 még szép is lehetne, ha az utolsó meccsre nem a fakót küldi ki a Vikings és a csóri LIONS-t nem akarom cinkelni.

Egyszóval szomorú, mert ez a csapat nem lett szarabb, csak nem jöttek be az elképzelések.

Nem változott semmi egyelőre, jövőre 10-6-tól 5-11-ig bármi lehet.

BÚÉK!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1211729660670857217
Tomcsik
RGIII talán de ő sztem vasárnap bizonyitotta hogy nem alkalmas első számú QB-nek.
Mariota, Bridgewater, Smith jó lenne és sztem mindegyik előrelépés lenne . Foles Dalton sok pénz és ebbe nem vagyok biztos hogy nagy lenne az előrelépés.
Talán még Winston? Mert elvileg Tampa is draftolna qbt. Hátha Nagy letudná szoktatni hogy eldobálja vaktába a labdát mert alapból jól mozog , jó a keze , benne van 4000+ passzolt yard csak fejbe kéne rendbe tenni.
Hightower94
Winston egy INT gyár és állítólag 30 milla/év szerződést akar. Pénzünk se lenne rá, de nem is kéne. Ha Smith olcsón elhozható ő lenne a legjobb opció. Bridge QB akivel kompetitív maradna a csapat. Tudja a rendszert, nem kéne hosszú távra elkötelezni magunkat 2021/22 jöhetne az új QB az első körben...

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1211729660670857217
Tomcsik
RGIII talán de ő sztem vasárnap bizonyitotta hogy nem alkalmas első számú QB-nek.
Mariota, Bridgewater, Smith jó lenne és sztem mindegyik előrelépés lenne . Foles Dalton sok pénz és ebbe nem vagyok biztos hogy nagy lenne az előrelépés.
Talán még Winston? Mert elvileg Tampa is draftolna qbt. Hátha Nagy letudná szoktatni hogy eldobálja vaktába a labdát mert alapból jól mozog , jó a keze , benne van 4000+ passzolt yard csak fejbe kéne rendbe tenni.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1211729660670857217

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem tudom Foles miért mozgat meg annyira embereket. Phillyben sikeres volt ez tény, a Ramsnél és a Jagsnél befürdött. Ez nekem nem jó arány, s főleg a mi szervezeti kultúránkban a siker minden csak nem garantált.

Amúgy Foles kontraktja nagyon húzós .
2020-ban teljes fizu garantált ez a 15 millió, van 500 000 roster bónusz mellé meccsenként.
A Jags örülne legjobban, ha valaki átvenné, nekik akkor is maradna 18,75 millió DM az aláírási pénzek miatt.

Dalton:
17 millió a fizuja, de nincs garantált. Hát ennyiért őt sem, max kirakja a Bengals draft után, ha nincs kérő addig.

Keenum:
1 jó éve volt, azóta kirakták Denverből most meg a Redskins nem hosszabbít vele. Mondjuk Shurmur (Vikingsnél volt OC-ja) nekem jó lenne OC-nak, ha Nagy feladná a playcallt.

Mariota:
Elég kézenfekvőnek tűnik és ő neki értéke sincs. Tannehill all pro szinten tolja ott, ahol ő szenvedett. Mondjuk ezt vetítve minek hoznánk ide? Csak ugye tudjuk, hogy Pace már a drafton bele volt buzulva.
tüsi91
Én sem értem ezt a Foles dolgot, persze adjuk meg neki hogy a Philyben csodát csinált, de csodák nincsenek túl gyakran...Azon kívül mindenhol megégett. Nekem ő nem nagyon kéne. Mariota... Fene tudja egy próbát megérhet, Trubiskynél szarabb nem lehet. Sokáig úgy gondoltam hogy ő a rendszer, az edzők és a rossz support cast áldozata, de aztán jött Tannehill aki ugyanazzal a garnitúrával egész szép dolgokat csinál. Lehet inkább Tannehill volt ezen okok áldozata Miamiban...Az hogy Pace bele volt buzulva látjuk hogy mit jelenthet. Ha olcsón megoldható lehet egy környezetváltás jót tesz neki, de ő is olyan meh...Én mint mondtam Bridgewatert tudnám elképzelni. Vagy ha Alex Smith eléthető ő adná magát. 1-2 évre tökéletes bridge QB lenne és aztán mentorálhatná az új ifjú titánt. Mondjuk neki is húzós a szerződése asszem 19 milla a garantált...Riverst még esetleg meg lehetne nézni ha elérhető lesz... Hogy pénz honnan lesz az egy más kérdés. Állítólag nagy cap növekedés várható, Fuller szerződését most alakítottuk át. Lesz jópár cut. Viszont ha hozunk egy kezdő kaliberű QB-t akkor azon kívül nem sok dologra fogja futni...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem tudom Foles miért mozgat meg annyira embereket. Phillyben sikeres volt ez tény, a Ramsnél és a Jagsnél befürdött. Ez nekem nem jó arány, s főleg a mi szervezeti kultúránkban a siker minden csak nem garantált.

Amúgy Foles kontraktja nagyon húzós .
2020-ban teljes fizu garantált ez a 15 millió, van 500 000 roster bónusz mellé meccsenként.
A Jags örülne legjobban, ha valaki átvenné, nekik akkor is maradna 18,75 millió DM az aláírási pénzek miatt.

Dalton:
17 millió a fizuja, de nincs garantált. Hát ennyiért őt sem, max kirakja a Bengals draft után, ha nincs kérő addig.

Keenum:
1 jó éve volt, azóta kirakták Denverből most meg a Redskins nem hosszabbít vele. Mondjuk Shurmur (Vikingsnél volt OC-ja) nekem jó lenne OC-nak, ha Nagy feladná a playcallt.

Mariota:
Elég kézenfekvőnek tűnik és ő neki értéke sincs. Tannehill all pro szinten tolja ott, ahol ő szenvedett. Mondjuk ezt vetítve minek hoznánk ide? Csak ugye tudjuk, hogy Pace már a drafton bele volt buzulva.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 366 — "Grammar maci"
Foles 2020-as pénze, amit fixen fizetni kellene az 15 millió lenne, ha idehoznánk. Ezt nem látom, hogyan tudnánk kifizetni.
tüsi91
átstrukturálások?

Ha nem, akkor viszont teljesen meg van kötve a FO keze, 15m-t adni ma egy QBnak már nem eget rengető összeg.
Nem tudom Foles Jagses szerződése mennyi ideig tart de az is opció lehet hogy elhozzuk majd kötünk vele egy hosszabb távút (3-4 éveset) amiben jobban elosztjuk a költségeket.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Foles 2020-as pénze, amit fixen fizetni kellene az 15 millió lenne, ha idehoznánk. Ezt nem látom, hogyan tudnánk kifizetni.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 366 — "Grammar maci"
Még az is lehez, hogy talán típusú hozzászólás.

Trubisky szar, minden szinten. Minden egyes perc, amit fecsérelnek rá kidobott pénz, idő. Nagy is tudja ezt.

Én hoznék 8 QB-t, teljesen felesleges bárkit ideigazolni, ameddig az irányító ilyen.
tüsi91
Draft pick nincs úgy nehéz bárkit is hozzni. Aki esetleg kint lesz a piacon Rivers (hát sztem ő se jobb meg rá nem lehet alapozni)Newton( ha jó az állapota és elengedik ő jó lenne) Dalton, meg Bradynek is le jár a szerződése de nem hiszem , hogy ő elmegy a Patstől. Foles is ott van , de ő nagyon leégett a Jagsnél.
Max lehetne venni egy jó draft picket Tuáért vagy Herbertért de ők se biztosak hogy bevállnak, nem egy Burrow szint egyik se
Hightower94
Ezek közül az egyetlen akinek én adnék még esélyt és nálunk beválhat az Foles, a többi vagy kuka vagy nálunk tuti bukó lenne.
Kiváncsi lennék mennyit kérhet jelenleg Folesért a Jags, így hogy Minshew kiszorította és sok pénzt keres lehet hogy olcsón oda adnák.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 366 — "Grammar maci"
Még az is lehez, hogy talán típusú hozzászólás.

Trubisky szar, minden szinten. Minden egyes perc, amit fecsérelnek rá kidobott pénz, idő. Nagy is tudja ezt.

Én hoznék 8 QB-t, teljesen felesleges bárkit ideigazolni, ameddig az irányító ilyen.
tüsi91
Trubiskyt ez a szezon beárazta, kicsit is értelmesebb ellenfél ellen nagy százalékban veszít, nem lehet rá alapozni. Az hogy a gyengébb ellen ő is jobb, hosszú távon nem számít.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 058
Kinek kellene Trubisky? Még az sem venné át, akinek mi küldenénk draftpickeket.
Nyilván lehetne jobb coaching, de nem volt elég 3 év? De fordítsuk meg. A coachingot mennyire befolyásolja, hogy semmit nem tud? Nagy keze mennyire van megkötve?
Forte (Briggs, Alex Brown) megmondta a tutit, egy használható backup QB. Amikor már volt Bears játékosok nem maszatolnak, hanem kerekperec kimondják, hogy a gyerek szarra sem jó, akkor mit várunk?

Bridgewater drága lenne, őt láttam egy kevésbé jó rendszerben Minnyben, ott azért annyira nem volt biznisz. Nyilván Turbónal kategóriákkal különb.
Smith ok. Én Daltonnal is nagyon boldog lennénk. 2021-ben lesz QB magason húzva, addig 2020-ban fel kell mutatnibegy olyan QB-t, akivel van esély nyerni.
tüsi91
Bridgewater nem lenne rossz de sztem kérne annyit mint Foles és nem egy életbiztositás neki is voltak már durva sérülései. Smith meg kitudja, hogy jön vissza bár ahogy játszott nálunk arra a szintre vissza tudna térni akkor egy jó QB lenne viszonylag olcsón .
Talán még aki olcsó lehet és jobb mint Trub az Mariota. Nem volt rossz első évében , csak neki is jöttek a sérülések plusz a bizalom is megcsappant, talán nyomna egy Tannehilles ujrakezdést nálatok és bevállna. Plusz nem is olyan idős még.
Hightower94
Alex örök kedvenc, drukkolok neki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Kinek kellene Trubisky? Még az sem venné át, akinek mi küldenénk draftpickeket.
Nyilván lehetne jobb coaching, de nem volt elég 3 év? De fordítsuk meg. A coachingot mennyire befolyásolja, hogy semmit nem tud? Nagy keze mennyire van megkötve?
Forte (Briggs, Alex Brown) megmondta a tutit, egy használható backup QB. Amikor már volt Bears játékosok nem maszatolnak, hanem kerekperec kimondják, hogy a gyerek szarra sem jó, akkor mit várunk?

Bridgewater drága lenne, őt láttam egy kevésbé jó rendszerben Minnyben, ott azért annyira nem volt biznisz. Nyilván Turbónal kategóriákkal különb.
Smith ok. Én Daltonnal is nagyon boldog lennénk. 2021-ben lesz QB magason húzva, addig 2020-ban fel kell mutatnibegy olyan QB-t, akivel van esély nyerni.
tüsi91
Bridgewater nem lenne rossz de sztem kérne annyit mint Foles és nem egy életbiztositás neki is voltak már durva sérülései. Smith meg kitudja, hogy jön vissza bár ahogy játszott nálunk arra a szintre vissza tudna térni akkor egy jó QB lenne viszonylag olcsón .
Talán még aki olcsó lehet és jobb mint Trub az Mariota. Nem volt rossz első évében , csak neki is jöttek a sérülések plusz a bizalom is megcsappant, talán nyomna egy Tannehilles ujrakezdést nálatok és bevállna. Plusz nem is olyan idős még.

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kinek kellene Trubisky? Még az sem venné át, akinek mi küldenénk draftpickeket.
Nyilván lehetne jobb coaching, de nem volt elég 3 év? De fordítsuk meg. A coachingot mennyire befolyásolja, hogy semmit nem tud? Nagy keze mennyire van megkötve?
Forte (Briggs, Alex Brown) megmondta a tutit, egy használható backup QB. Amikor már volt Bears játékosok nem maszatolnak, hanem kerekperec kimondják, hogy a gyerek szarra sem jó, akkor mit várunk?

Bridgewater drága lenne, őt láttam egy kevésbé jó rendszerben Minnyben, ott azért annyira nem volt biznisz. Nyilván Turbónal kategóriákkal különb.
Smith ok. Én Daltonnal is nagyon boldog lennénk. 2021-ben lesz QB magason húzva, addig 2020-ban fel kell mutatnibegy olyan QB-t, akivel van esély nyerni.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Még az is lehez, hogy talán típusú hozzászólás.

Trubisky szar, minden szinten. Minden egyes perc, amit fecsérelnek rá kidobott pénz, idő. Nagy is tudja ezt.

Én hoznék 8 QB-t, teljesen felesleges bárkit ideigazolni, ameddig az irányító ilyen.
tüsi91
Draft pick nincs úgy nehéz bárkit is hozzni. Aki esetleg kint lesz a piacon Rivers (hát sztem ő se jobb meg rá nem lehet alapozni)Newton( ha jó az állapota és elengedik ő jó lenne) Dalton, meg Bradynek is le jár a szerződése de nem hiszem , hogy ő elmegy a Patstől. Foles is ott van , de ő nagyon leégett a Jagsnél.
Max lehetne venni egy jó draft picket Tuáért vagy Herbertért de ők se biztosak hogy bevállnak, nem egy Burrow szint egyik se
Hightower94
Ha Tua lecsúszik az első kör vége 2. kör elejére akkor rámennék. Traubit odaadnám valakinek aki ad érte egy marék szotyit. FA-n nekem tán Bridgewater lehetne opció. Ha Newton rendben van akkor annak magas lesz az ára ( min első kör) . Aki még logikus lenne az Alex Smith. Úgy hírlik jól halad a rehabja és játszani akar. Egy RG mindenképp kéne. Mack túloldalára egy pass rusher illetve egy jó TE. Nem lehetetlen ez de kurva nehéz lesz...

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Még az is lehez, hogy talán típusú hozzászólás.

Trubisky szar, minden szinten. Minden egyes perc, amit fecsérelnek rá kidobott pénz, idő. Nagy is tudja ezt.

Én hoznék 8 QB-t, teljesen felesleges bárkit ideigazolni, ameddig az irányító ilyen.
tüsi91
Draft pick nincs úgy nehéz bárkit is hozzni. Aki esetleg kint lesz a piacon Rivers (hát sztem ő se jobb meg rá nem lehet alapozni)Newton( ha jó az állapota és elengedik ő jó lenne) Dalton, meg Bradynek is le jár a szerződése de nem hiszem , hogy ő elmegy a Patstől. Foles is ott van , de ő nagyon leégett a Jagsnél.
Max lehetne venni egy jó draft picket Tuáért vagy Herbertért de ők se biztosak hogy bevállnak, nem egy Burrow szint egyik se