Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Még az is lehez, hogy talán típusú hozzászólás.

Trubisky szar, minden szinten. Minden egyes perc, amit fecsérelnek rá kidobott pénz, idő. Nagy is tudja ezt.

Én hoznék 8 QB-t, teljesen felesleges bárkit ideigazolni, ameddig az irányító ilyen.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232


Ezt a sorsolást egy örök becsűvel jellemezném: Nem jó de nem is tragikus . Kicsit talán gyengébb mint ami idén volt. Otthon Saints Texans Colts jobb mint ha idegenbe kéne menni.
Nagy kérdés mi lesz Trubbal. Még egy szezon vele vagy valakit hozznak. Dalton nem tudom mivel lenne jobb talán stabilabb de Trub fiatalabb és több az esély nála pozitiv kiugrásra és fejlődésre. Talán ha Newton egészséges lesz még ő jobb lenne de akkor sztem nem cserélné el a Panthers.
Draft pick nincs első körös de második körön lehetne a támadó falba embereket hozni, mert sztem az elég lyukas.
Nagynak ez lesz a harmadik vizválasztó éve kiderül mit fog hozni.

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát a szezon nem úgy alakult ahogy vártuk, de azért kellemes ünnepeket mindenkinek!

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hála istennek hogy nem maradtam fennt megnézni ezt a gyalázat fost egy 5 órás repülés után. Az O fal trágya, Trubisky mehet amerre lát. Pagano is világtalan. Kb. Vagy 10 3&5+ oldott meg a KC mert Pagano fosott hogy Hill meg Kelce megvernek a nagy játékokkal így 3& hosszúra olyan mélyen védekeztek hogy Mahomes röhögve dobált 8-10 yardos passzokat teljesen üres embereknek. Nevetséges volt az egész. Gyalázat szar...

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 090 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az hogy Bulaga meg Bakhtiari minden 2. playben holdingol az már nem újdonság.
Tomcsik
ok 😀
A return zászló faszság volt, de Robon sztem semmi szabálytalan nem volt.
Ez meg ahogy látom divat lett, hogy Bakh és Bulaga amúgy két balfasz OT, akik csak holdinggal tudnak megfogni bárkit. Érdemes megnézni bármilyen meccset milyen érzékkel jönnek holdingok az OT-kre. Semmivel se néznek el többet a mi duónknak. Holding amúgy sok van ami nincs bedobva bármelyik meccsen.

Valahogy nincs olyan csoportmeccs, hogy ne legyen elővéve a bírózás ami már kiábrándító. 1 rossz bírói ítéletből egyből a bírók miatt megy el a meccs.
alatriste
Látom nem tudsz értelmezve olvasni. Mondtam hogy nem csak ezen múlott, gyalázat hogy mennyire nem tudtunk futni illetve a védelem is benézett 1-2 nagy játékot. Az viszont vitathatatlan hogy az esetek nagy többségében mindig jókor kap egy kis bírói hátszelet a csapat. A Patterson ellen dobott zászló pl egy erősen meccsdöntő szitu lehetett volna...Senki nem mondta hogy Bakh meg Bulaga szar lenne, azért holdingolnak ennyit mert hagyják nekik, amúgy nagyon jók és még erre rájön az extra segítség. És ne mond hogy ez nem így van mert maga Sitton és Lang is elmondta hogy miután eljöttek Greenbayből sokkal több holdingot dobtak be nekik...
Tomcsik
Anno azt hiszem a Lions topicban fejtettem ki, hogy igen a GB kap egy 1.1 -es szorzót a bírók szemében, akácsak a többi 2000-res évek óta nagy csapat. Egyszerűen mert sexy csapat az egész ahogy egyedüliként áll a mayor sportokban igazi tulaj nélkül egy amerikai szinten falunak minősülő kisvárosban fent északon. Persze ez még a világon senkit nem érdekelne, ha nem két HOF QB váltotta volna egymást. Ami miatt közel 30 éve mondhatni sikeres a csapat. Töredelmesen el is szoktuk ismerni, amikor segít minket a bírói gárda. De tegnap pont nem éreztem ezt. Igen az az egy return szitu az volt, és kulcs pont hisz maradt nálunk a labda és TD lett.
Azon fölösleges is agonizálni, hogy mi lett volna ha... de azért nem egyenes ágú következménye az eseményeknek, hogy ha akkor ott más az ítélet akkor a Bears nézőpontja szerint -7 helyett +7 lett volna a pontok alakulása. Amiatt mert a ti támadósorotok is szenvedett úgy a mienk is. Mi se azért szereztünk azután TD-t mert akkora hatással volt az a rossz ítélet. Akkor jött egy jó drive, de akár ez lehetett volna 1-el később is. Az egy szar döntés volt de nem jelenti azt, hogy az tett a 2 csapat közé 14 pontos különbséget (CHI+7 helyett -7).

Tudom, hogy te se ezt állítottad, de valahogy ilyenkor az az ember érzése, hogy erre gondol a másik. Jó lehetőséget kaptunk azzal a térfeleteken és ennyi. A többi következő playek nem emiatt lettek épp jók.


A holdingok pedig.
Lang 2011ben lett nálunk kezdő ezekben rá dobott pen: 7-6-5-3-4-5, átlag: 5
Lang 2 évet Lionsban: 7-(0) átlag: ~7, a második szezonjában az a 0 csak pár meccs mert utána megsérült

Sitton GBben: 4-3-7-7-6-3-10 átlag: 5.7
Sitton CHIben: 6-5 átlag: 5.5

Azért itt nem arról van szó, hogy elkerültek GBből és zsákszámra büntették volna őket. Lang esetében átlagtól +2-t kapott az egyetlen teljes detroiti szezonjában, Sitton pedig már nálunk is 10-el fejezte be és az itt hozott zsámok full átlagosak a karrierjét nézve.

Nem gondolom, hogy amikor látnak a bírók egy holdingot és dobnák a sárgát azért fogják vissza a már lendülő kezüket, mert "basszus az ott Bulaga, rá már csak nem dobom be...".

Az alap eset, hogy kapunk 1-2 ítéletet nem vitatom ahogy a return esetén most is volt 1 ilyen a meccsen. És igen adott egy kedvező field pozit.
De néha már nekünk is kicsit szúrja a szemünk, hogy a bíró mint érv valahogy mindit ott van. Van sajnos sokszor amikor jogosan vesszük elő. Idei Lions meccs 2 zászló Flowersre pl, de minden egyes meccs után bocs, hogy offolom a topicot de unfair már és unalmas főleg akkor amikor szerintem 1 esetet leszámítva nem volt gond a sporikkal.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az hogy Bulaga meg Bakhtiari minden 2. playben holdingol az már nem újdonság.
Tomcsik
ok 😀
A return zászló faszság volt, de Robon sztem semmi szabálytalan nem volt.
Ez meg ahogy látom divat lett, hogy Bakh és Bulaga amúgy két balfasz OT, akik csak holdinggal tudnak megfogni bárkit. Érdemes megnézni bármilyen meccset milyen érzékkel jönnek holdingok az OT-kre. Semmivel se néznek el többet a mi duónknak. Holding amúgy sok van ami nincs bedobva bármelyik meccsen.

Valahogy nincs olyan csoportmeccs, hogy ne legyen elővéve a bírózás ami már kiábrándító. 1 rossz bírói ítéletből egyből a bírók miatt megy el a meccs.
alatriste
Az hogy Bulaga meg Bakhtiari minden 2. playben holdingol az már nem újdonság.
Tomcsik
ok 😀
A return zászló faszság volt, de Robon sztem semmi szabálytalan nem volt.
Ez meg ahogy látom divat lett, hogy Bakh és Bulaga amúgy két balfasz OT, akik csak holdinggal tudnak megfogni bárkit. Érdemes megnézni bármilyen meccset milyen érzékkel jönnek holdingok az OT-kre. Semmivel se néznek el többet a mi duónknak. Holding amúgy sok van ami nincs bedobva bármelyik meccsen.

Valahogy nincs olyan csoportmeccs, hogy ne legyen elővéve a bírózás ami már kiábrándító. 1 rossz bírói ítéletből egyből a bírók miatt megy el a meccs.
alatriste
Látom nem tudsz értelmezve olvasni. Mondtam hogy nem csak ezen múlott, gyalázat hogy mennyire nem tudtunk futni illetve a védelem is benézett 1-2 nagy játékot. Az viszont vitathatatlan hogy az esetek nagy többségében mindig jókor kap egy kis bírói hátszelet a csapat. A Patterson ellen dobott zászló pl egy erősen meccsdöntő szitu lehetett volna...Senki nem mondta hogy Bakh meg Bulaga szar lenne, azért holdingolnak ennyit mert hagyják nekik, amúgy nagyon jók és még erre rájön az extra segítség. És ne mond hogy ez nem így van mert maga Sitton és Lang is elmondta hogy miután eljöttek Greenbayből sokkal több holdingot dobtak be nekik...

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 090 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az hogy Bulaga meg Bakhtiari minden 2. playben holdingol az már nem újdonság.
Tomcsik
ok 😀
A return zászló faszság volt, de Robon sztem semmi szabálytalan nem volt.
Ez meg ahogy látom divat lett, hogy Bakh és Bulaga amúgy két balfasz OT, akik csak holdinggal tudnak megfogni bárkit. Érdemes megnézni bármilyen meccset milyen érzékkel jönnek holdingok az OT-kre. Semmivel se néznek el többet a mi duónknak. Holding amúgy sok van ami nincs bedobva bármelyik meccsen.

Valahogy nincs olyan csoportmeccs, hogy ne legyen elővéve a bírózás ami már kiábrándító. 1 rossz bírói ítéletből egyből a bírók miatt megy el a meccs.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 718 — 中国加油
Az elvesztett challenge után be is mondták, hogy van még 1 challenge lehetősége, időkérése is volt még. Biztos a gonosz bírók belevarrták a zsebébe a piros zászlót, hogy ne tudja bedobni.
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Hát nem tudom nem illik a bírózás meg nem is fognám csak erre, de a bírók megint a legjobbkor tolták meg a Packers szekerét. Patterson tökéletes ütemben ütötte meg a visszahordót fumble és mi jövünk a fél pályáról. Ehelyett mi kapunk 15 yardos büntit rá meg TD belőle. Aztán ott volt amit ugyancsak Pattersonnál nem adtak meg elkapásnak mert szerintük kilépett, holott nem. Mondjuk azt nem vágom hogy Nagy miért nem dobott rá pirosat. A végjátékban 4. kísérletnél tiszta holding volt Robinsonon amit visszanézés után sem adtak meg mert hogy a DPI miatt nézték vissza az meg nem volt, ugye a holding szubjektív bírói döntés azt nem fújják vissza...Az hogy Bulaga meg Bakhtiari minden 2. playben holdingol az már nem újdonság. Amúgy kövezzetek meg de szerintem Trubisky nem játszott szarul. Ok dobott 2 intet az egyik egy hail mary volt a másokat meg nagy mákkal összeszedte egy falember. Volt egy pár rontott dobása viszont volt 4-5 olyan is amit szinte csak a legnagyobbak tudnak. Miller szépen belejött a szezon végére ARob pedig átlépte az 1000 yardot. Remélem hogy valahogy megoldjuk a hosszabbítást vele és nem balfaszkodjuk el mint AJ-el. Hickset így már nincs értelme erőltetni tegyük vissza IR-e mielőtt szétesik szerencsétlen. Inkább legyen egészséges jövőre...
Tomcsik
Sztm azért nem volt piros zászló mert a 3.negyed elején Kumorow elkapására bedobta Nagy, totál feleslegesen és el is bukta .
nando89
Tehát még nagyobb gyík volt. Amire be kellet volna arra nem dobta a feleslegesre meg igen... Mind egy nem csak ezen múlt, csak ezek ilyen kis bosszantó dolgok amik pont akkor tolják meg a Packers szekerét amikor kellett...A veresség fő oka szerintem az volt hogy a futást megint nem tudtuk megoldani pedig megint rengeteg nickelt toltatok...
Tomcsik
Abban maximálisan igazat adok h vereség fő oka h mi runD-ünk ellen semmit nem tudtatok futni .Arob eset nem elfogultan mert simán bemondom ha az volt , de sztm ilyen 12 egy tucat van egy meccsen , nálam nem flag. Pattarson fumble-t azt adom nagyon szar döntés volt. Nagy meg tényleg f@sz volt olyanra dobta a pirosat ami még necces sem volt .
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát nem tudom nem illik a bírózás meg nem is fognám csak erre, de a bírók megint a legjobbkor tolták meg a Packers szekerét. Patterson tökéletes ütemben ütötte meg a visszahordót fumble és mi jövünk a fél pályáról. Ehelyett mi kapunk 15 yardos büntit rá meg TD belőle. Aztán ott volt amit ugyancsak Pattersonnál nem adtak meg elkapásnak mert szerintük kilépett, holott nem. Mondjuk azt nem vágom hogy Nagy miért nem dobott rá pirosat. A végjátékban 4. kísérletnél tiszta holding volt Robinsonon amit visszanézés után sem adtak meg mert hogy a DPI miatt nézték vissza az meg nem volt, ugye a holding szubjektív bírói döntés azt nem fújják vissza...Az hogy Bulaga meg Bakhtiari minden 2. playben holdingol az már nem újdonság. Amúgy kövezzetek meg de szerintem Trubisky nem játszott szarul. Ok dobott 2 intet az egyik egy hail mary volt a másokat meg nagy mákkal összeszedte egy falember. Volt egy pár rontott dobása viszont volt 4-5 olyan is amit szinte csak a legnagyobbak tudnak. Miller szépen belejött a szezon végére ARob pedig átlépte az 1000 yardot. Remélem hogy valahogy megoldjuk a hosszabbítást vele és nem balfaszkodjuk el mint AJ-el. Hickset így már nincs értelme erőltetni tegyük vissza IR-e mielőtt szétesik szerencsétlen. Inkább legyen egészséges jövőre...
Tomcsik
Sztm azért nem volt piros zászló mert a 3.negyed elején Kumorow elkapására bedobta Nagy, totál feleslegesen és el is bukta .
nando89
Tehát még nagyobb gyík volt. Amire be kellet volna arra nem dobta a feleslegesre meg igen... Mind egy nem csak ezen múlt, csak ezek ilyen kis bosszantó dolgok amik pont akkor tolják meg a Packers szekerét amikor kellett...A veresség fő oka szerintem az volt hogy a futást megint nem tudtuk megoldani pedig megint rengeteg nickelt toltatok...

több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Hát nem tudom nem illik a bírózás meg nem is fognám csak erre, de a bírók megint a legjobbkor tolták meg a Packers szekerét. Patterson tökéletes ütemben ütötte meg a visszahordót fumble és mi jövünk a fél pályáról. Ehelyett mi kapunk 15 yardos büntit rá meg TD belőle. Aztán ott volt amit ugyancsak Pattersonnál nem adtak meg elkapásnak mert szerintük kilépett, holott nem. Mondjuk azt nem vágom hogy Nagy miért nem dobott rá pirosat. A végjátékban 4. kísérletnél tiszta holding volt Robinsonon amit visszanézés után sem adtak meg mert hogy a DPI miatt nézték vissza az meg nem volt, ugye a holding szubjektív bírói döntés azt nem fújják vissza...Az hogy Bulaga meg Bakhtiari minden 2. playben holdingol az már nem újdonság. Amúgy kövezzetek meg de szerintem Trubisky nem játszott szarul. Ok dobott 2 intet az egyik egy hail mary volt a másokat meg nagy mákkal összeszedte egy falember. Volt egy pár rontott dobása viszont volt 4-5 olyan is amit szinte csak a legnagyobbak tudnak. Miller szépen belejött a szezon végére ARob pedig átlépte az 1000 yardot. Remélem hogy valahogy megoldjuk a hosszabbítást vele és nem balfaszkodjuk el mint AJ-el. Hickset így már nincs értelme erőltetni tegyük vissza IR-e mielőtt szétesik szerencsétlen. Inkább legyen egészséges jövőre...
Tomcsik
Sztm azért nem volt piros zászló mert a 3.negyed elején Kumorow elkapására bedobta Nagy, totál feleslegesen és el is bukta .
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát nem tudom nem illik a bírózás meg nem is fognám csak erre, de a bírók megint a legjobbkor tolták meg a Packers szekerét. Patterson tökéletes ütemben ütötte meg a visszahordót fumble és mi jövünk a fél pályáról. Ehelyett mi kapunk 15 yardos büntit rá meg TD belőle. Aztán ott volt amit ugyancsak Pattersonnál nem adtak meg elkapásnak mert szerintük kilépett, holott nem. Mondjuk azt nem vágom hogy Nagy miért nem dobott rá pirosat. A végjátékban 4. kísérletnél tiszta holding volt Robinsonon amit visszanézés után sem adtak meg mert hogy a DPI miatt nézték vissza az meg nem volt, ugye a holding szubjektív bírói döntés azt nem fújják vissza...Az hogy Bulaga meg Bakhtiari minden 2. playben holdingol az már nem újdonság. Amúgy kövezzetek meg de szerintem Trubisky nem játszott szarul. Ok dobott 2 intet az egyik egy hail mary volt a másokat meg nagy mákkal összeszedte egy falember. Volt egy pár rontott dobása viszont volt 4-5 olyan is amit szinte csak a legnagyobbak tudnak. Miller szépen belejött a szezon végére ARob pedig átlépte az 1000 yardot. Remélem hogy valahogy megoldjuk a hosszabbítást vele és nem balfaszkodjuk el mint AJ-el. Hickset így már nincs értelme erőltetni tegyük vissza IR-e mielőtt szétesik szerencsétlen. Inkább legyen egészséges jövőre...

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 613
sziasztok, Hicks mester mennyire egészséges, aktiváljam a kezdőbe IR-ről vagy csak limitáltan fog játszani? köszi
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A Giants kivagta Jenkinst
ricsiii83
Engem sokkal inkább érdekelne Suggs. 100 évesen is többet ér mint Lynch és Irving együttvéve. Amíg van egy szemernyi esély a PO-ra addig simán felszedném ha lecsúszik a waiveren ...

több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
A Giants kivagta Jenkinst

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 349 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Sajnos ahogy az várható volt...

 mobile.twitter.com/adamhoge/status/1204089687691972610

Hicks végre visszatér erre kiesik Smith aki pont kezdett belelendülni...

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mack nem csak a palyan az egyik legjobb jatekosa a liganak, de palyan kivul, embersegbol is jelesre vizsgazott. A floridai otthonanak egyik uzleteben valtotta ki 300 ember hatralevo reszletfizetesi kotelezettseget 😊

Fun fact: Clowney es Campbell mellett o volt a fordulo elott az egyetlen jatekos a posztjan aki siettetesben es futas ellen is 80+ feletti ertekkel birt PFF-en 😊
undisputedly
Jah de nincs annyi sackje mint lenni szokott így mindenki sír...Meg Halloweenkor nem osztott cukorkát azért is savazták...

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mack nem csak a palyan az egyik legjobb jatekosa a liganak, de palyan kivul, embersegbol is jelesre vizsgazott. A floridai otthonanak egyik uzleteben valtotta ki 300 ember hatralevo reszletfizetesi kotelezettseget 😊

Fun fact: Clowney es Campbell mellett o volt a fordulo elott az egyetlen jatekos a posztjan aki siettetesben es futas ellen is 80+ feletti ertekkel birt PFF-en 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Sajnos se a Rams se a Vikes nem tette meg azt a szívességet hogy kikapjon... Még ha meg is nyerjük minden meccsünket akkor is valami csoda kéne a PO-hoz. Na de hát a csodák időszaka van így karácsony felé 😀

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Valszeg Roquan Smith szezonjának vége.
Beki
Sajnos ha szakad a pec az ilyen. Gondoltam hogy ez lesz, nem ideális a nagy hajrá előtt...

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Valszeg Roquan Smith szezonjának vége.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintem az O azóta kezdett el jobb lenni amióta Whitehair és Daniels visszacserélte a helyét. A futás blokkolás ha nem is jó, de jobb lett. Ezzel el tudtunk kezdeni játszani play actiont ami jobban fekszik Trubiskynek. Több bootleget hívtunk az elmúlt 2-3 meccsen. Ez is Trubisky egyik erőssége hogy mozgásból elég pontos és ha elfelezed neki a pályát akkor megdobja a mélységi passzt is egész jól. És végre el kezdtük használni a lábát. Az látszik hogy ha legalább helyenként megy a futás az nagyot segít Trubiskynek. A D érdekes kérdés. Persze nem olyan dominánsak mint tavaly, nincs annyi sack/takeaway. Tavaly nagy szerencsénk volt a sérülésekkel idén meghatározó játékosok hiányoznak meccsről-meccsre. Hicks a védelem egyik, ha nem a legjobb játékosa már év elején kidőlt, aztán jött Trevathan. Ezen a meccsen nem volt Amu aztán kb az első drive után kiesett Smith aki végre kezdett úgy játszani ahogy mindenki várta. Ahhoz képest ez a D még mindig csak a 4. legkevesebb pontot kapja a ligában ami egy közepes O teljesítménnyel azért bőven elég kéne hogy legyen. A depth is egészen rendben van. Kwiatkoski egész szolid szezont tol és KPL is jól szállt be. Toliver benézett 1-2 játékot, de nem volt vészes. Érdekes hogy ez a Dallas ilyen szar, talent van az O statisztikailag az egyik legjobb a ligában és asszem a D is top10 körül van. Ne feledjük hogy Trubisky végre egy normálisabb védelem ellen hozta a szezon tán legjobb játékát. Ha jövő héten is győzelemre vezet minket a sajtok ellen akkor nálam sokmindent jóvátesznek a srácok...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nincs pénz QB-ra, aki olyan. Turbóval tudsz nyerni, ha így játszik majd mindig, csak nem szokott így játszani. 3x meccs alatt megmutatta, hogy nem ő az az ember, de sem pénz, sem draft tőke nem áll rendelkezésre.

A védelem nem elit, de 8-12. így is. Pontokban konkrétan 4., ezzel azért el lehetne vegetálni.

Ez a meccs annyira sima volt, hogy Dave miről beszélsz? Első drive után a védelem tette a dolgát, hogy +17-nél haladnak a végén? Pont leszarom.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 635 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy köszi 😊