Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Apple menő lesz Jefferson és/vagy Thielen ellen 😊

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Biztos nem volt beoltva… 🤷‍♂️

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nekem pre meccseken is tetszett. Szóval nem érteni...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Köszi, nagyon mondták, hogy jól megy MJ, azért érdeklődtem, hogy ez a kezdőn is meglátszik-e esetleg
Wyatt
Akkor megjött a válasz 😀
Wyatt
Annyira jól megy, hogy a csapatból is megy, na.

Amúgy WTF. Ennyire szabad hinni bárminek is, ami a TC-ről szól...
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszi, nagyon mondták, hogy jól megy MJ, azért érdeklődtem, hogy ez a kezdőn is meglátszik-e esetleg
Wyatt
Akkor megjött a válasz 😀

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kurvaélet.



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Hogyan néz ki a kezdő OL jelen állás szerint nálatok?
Wyatt
Arra én is igen kiváncsi vagyok, hogyan fog kinézni! 😂

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Köszi, nagyon mondták, hogy jól megy MJ, azért érdeklődtem, hogy ez a kezdőn is meglátszik-e esetleg
Wyatt
A nyilatkozatok alapján Smith és Hill is nagyon jók, de azért a kezdőben nem igazán szeretném látni őket.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszi, nagyon mondták, hogy jól megy MJ, azért érdeklődtem, hogy ez a kezdőn is meglátszik-e esetleg

több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Hogyan néz ki a kezdő OL jelen állás szerint nálatok?
Wyatt
Jonah Williams
Quinton Spain
Trey Hopkins
Xavier Su'a-Filo
Riley Reiff

Papíron nem néz ki olyan rosszul, de ha kidől valaki, akkor nagy lesz a szakadék, mert Carman, MJ, Smith, Fred Johnson, Trey Hill bármelyikével bajban leszünk, és jönnek majd Burrowra a mentális démonok.
Még jó, hogy a csoportban nincs brutál DL, és az első két meccsünkön sem lesz ki nyomás generáljon szegény Burrowra😱👍.
Lehet Allenvel kellene kezdeni csak hogy lássuk mire képes a fal...
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogyan néz ki a kezdő OL jelen állás szerint nálatok?

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Felpörögtek az események:
B.J. Hill (DE) jött Price ment a Giantshez. A védőfalunkat maxra húzzuk, kár hogy a mennyiségre megyünk, és így egyre nehezebb lesz a cut ezen a poszton. Kareem, Hodge be kellene hogy férjen.
Waynes day-to-day húzódása most már egy hónap, simán lesz ebből egy fél szezon is. Helyén Apple fog kezdeni?!, mondjuk Philips az utolsó meccsen vállalhatatlan volt.

Arra nem tudom mi a tervünk, ha Hopkins kiesik, ki veszi át a C szerepet Trey Hill?
Ahogy közeledik a szezonnyitó, úgy száll el az optimizmusom.😱
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Ennek mi értelme volt, egy passz Chase drop, aztán lepihen mindenki. Ezzel próbáltuk Burrowt építeni. Evans viszont beküzdi magát RB2 poziba, megmutatta Chasenek hogy kell elkapni egy nehéz labdát
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy magas draft pick rookie, akinek az idényének vége, mielőtt elkezdődhetett volna.
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Egyelőre nincs pánik. Lehet hogy csak az előmeccseket hagyja ki. Pontosabb diagnózis ma délutánlesz.
Az elég nagy baromság volt, hogy az első két pre meccsen is érezte a huzit, de pályára tettük.

Egyébként a szerződése sem vészes. Nagyon alacsony a garantált tartalom, úgyhogy különösebb fájdalom nélkül kirakhatjuk, ha nem lesz használható. Bár nekem legyen mondva az a 4-5 milka, ami azért tuti beragadna vele....

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Trae Waynes hamstring injury a mai edzésen. Bakker megint kezdődik😱. Eddig az ő szerződtetése durva bukó.
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Burrow limitalt snap szamot kap az utolso preseason meccsen!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Instanéni, akinek 12K követője van, kiír egy üzit, majd egyből leveszi, mindezt azután, hogy Chase nagyot megy a dropjaival a médiában. Nekem ez inkább fake, mint real story. Az állítólagos terhesség, is elmúlik talán pár nap múlva, na de majd meglátjuk.
Szipeter
Igen, nekem is azért voltak fenntartásaim az egésszel kapcsolatban...meg ha hasonló történik mostanában USA-ban, hamar mindenki ezzel foglalkozik, de itt csak 1-1 hivatkozás volt.
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Instanéni, akinek 12K követője van, kiír egy üzit, majd egyből leveszi, mindezt azután, hogy Chase nagyot megy a dropjaival a médiában. Nekem ez inkább fake, mint real story. Az állítólagos terhesség, is elmúlik talán pár nap múlva, na de majd meglátjuk.
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Na, más se hiányzott… 🤬🤬🤬

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ez nem tudom komoly e, de elvileg nem egy vicc oldalon találtam:
Bengals rookie WR Ja’Marr Chase accused of domestic violence by pregnant girlfriend.
Klaci79
“Chase can’t even catch a break”

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 336 — maci faszán vitézkötés
Ez nem tudom komoly e, de elvileg nem egy vicc oldalon találtam:
Bengals rookie WR Ja’Marr Chase accused of domestic violence by pregnant girlfriend.
Klaci79
 www.nfldraftdiamonds.com/2021/08/jamarr-chase-domestic-violence/



 dailysnark.com/2021/08/24/bengals-rookie-wr-jamarr-chase-accused-of-domestic-violence-by-pregnant-girlfriend/

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Ez nem tudom komoly e, de elvileg nem egy vicc oldalon találtam:
Bengals rookie WR Ja’Marr Chase accused of domestic violence by pregnant girlfriend.