Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 2 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Teljesen simán nyertünk!!!
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Jó estet! 😁
Sajnos semmi stream nem indult el, milyen volt az OL?

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Nagyon kíváncsian várom, Carman mire lesz képes. Ami mindenképpen megnyugtató, hogy rosszabb aligha tud lenni Su'a-Filónál.
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Elég sok hiányzó lesz a Vasas védőfalban. Lesz így esélyünk, mit gondoltok?
SirPub
Carmannak egy picit könnyebb lesz a bemutatkozás, de mint azt az espn statisztikából láttuk, nem is biztos, hogy az OL a szar😁.
Nálunk viszont Higgins nem lesz, ami nagy veszteség (fantasy csapatomban is), bár így végre az eddig mellőzött Tate fog kezdeni.
Esélyünk lesz mert a steelersnél is a védelem nyeri a meccseket, és Wattot nem lehet pótolni.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 100
Elég sok hiányzó lesz a Vasas védőfalban. Lesz így esélyünk, mit gondoltok?
SirPub
Remélem igen, mindig jó ha Mordor elesik. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Elég sok hiányzó lesz a Vasas védőfalban. Lesz így esélyünk, mit gondoltok?

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Egyszerű mezei szurkolóként nem ezt érzem OL oldalon… 😮

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
ESPN stat, úgyhogy illik fenntartásokkal kezelni. De tök hülyeség csak nem lehet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Elég nehéz ezt értelmezni, a gyatra PFF számokkal együtt.
Itt az a lényeg, hogy kitarts 2,5 mpig, ezek szerint ennyit tud az OL, és akkor a fő probléma a playhívás + Burrow tökölése 🤔
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Na jó, ez a stat picit meglepett. Érzésre pont fordítva gondoltam volna.
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Néhány alapadat a falaink munkájáról.
Először a védőfalról
Pass rush win rate:
1. Tampa Bay Buccaneers, 63%
2. Los Angeles Chargers, 62%
3. New York Jets, 60%
...
28. Cincinnati Bengals, 36%
...
32. Kansas City Chiefs, 26% :-o

Run Stop Win Rate
1. Las Vegas Raiders, 38%
2. Pittsburgh Steelers, 37%
3. Dallas Cowboys, 36%
...
20. Cincinnati Bengals, 30%
...
32. Kansas City Chiefs, 22% :-o :-o

És a támadófalról ugyanezek:
Pass Block Win Rate
1. Cleveland Browns, 78%
2. Philadelphia Eagles, 74%
3. Los Angeles Rams, 68%
...
7. Cincinnati Bengals, 64%
...
32. Dallas Cowboys, 38%

Run Block Win Rate
1. Washington Football Team, 80%
2. Cincinnati Bengals, 76%
3. Philadelphia Eagles, 76%
...
32. Las Vegas Raiders, 63%

HA mindkét mutatót nézzük, akkor összesítésben negyedik legjobb az OL. Pollack mondhatni állat jó munkát végez.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Hát, nekem ez nagyon kiszámítható. Oké, Mixon fasza, de a fal futásblokkban gyengébb, mint passzvédelemben. Így alig jönnek yardok az első két kísérletre és akkor dob Burrow, amikor már full passrush sor van fent az ellenfélnél. Neki sem okvetlenül könnyíti ez a dolgát. Alig minden harmadik third downt tudunk így megcsinláni, mert baromi messziről "futunk" neki.
Tudom, hogy kis mintából felesleges következtetéseket levonni, de nagyon beégett a Bears meccs. Mixon 3,5 yardot átlagolt és a leghosszabb futása 10 yard volt.

Persze nagyon más lenne a képlet, ha ugyanúgy menne a futás mint Zimmerék ellen. De a Vikingek ellen mindenkinek menni fog. A Cards 6,6 yardot átlagolt, aminek fényében a mi 4,1-ünk nem is tűnik olyan kiemelkedőnek. Szóval hiba arra készülni, hogy sokszor jutunk el harmadik és rövidig, ahol nem egyértelmű hogy passz következik.

Ha a Steelersnek is ezzel atervvel megyünk neki, akokr annak csúnya vége lesz.
nasheem
Annyival előrébb vagytok, hogy van tervetek...mi azt sem látjuk, csak a rögtönzést.
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Hát, nekem ez nagyon kiszámítható. Oké, Mixon fasza, de a fal futásblokkban gyengébb, mint passzvédelemben. Így alig jönnek yardok az első két kísérletre és akkor dob Burrow, amikor már full passrush sor van fent az ellenfélnél. Neki sem okvetlenül könnyíti ez a dolgát. Alig minden harmadik third downt tudunk így megcsinláni, mert baromi messziről "futunk" neki.
Tudom, hogy kis mintából felesleges következtetéseket levonni, de nagyon beégett a Bears meccs. Mixon 3,5 yardot átlagolt és a leghosszabb futása 10 yard volt.

Persze nagyon más lenne a képlet, ha ugyanúgy menne a futás mint Zimmerék ellen. De a Vikingek ellen mindenkinek menni fog. A Cards 6,6 yardot átlagolt, aminek fényében a mi 4,1-ünk nem is tűnik olyan kiemelkedőnek. Szóval hiba arra készülni, hogy sokszor jutunk el harmadik és rövidig, ahol nem egyértelmű hogy passz következik.

Ha a Steelersnek is ezzel atervvel megyünk neki, akokr annak csúnya vége lesz.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
A játékhívásról annyit, hogy 30. helyen vagyunk a korai downos passzok arányában. Egy 1/1-es irányítóval és bőven top10 WR trióval. Szép.
nasheem
Én nem bánom, hogy nem erőltetik túl Burrowt már az elején. Ha majd a szezon közepénél, esetleg végén is ez lesz az arány, majd akkor (nagyon) mérges leszek miatta, de jelenleg szerintem ez pont jó, hogy így van.
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
A játékhívásról annyit, hogy 30. helyen vagyunk a korai downos passzok arányában. Egy 1/1-es irányítóval és bőven top10 WR trióval. Szép.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Olvastam egy érdekes statisztikát:
2011 óta 52-5-2 a mérlegünk ha átlépjük a 25 pontos nem túl acélos határt.
Így már jobban érzem miért kell szurkolni hétvégén😁 Tudatos Bengals drukkerek előre!!
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Nekem nagyon tetszik, amit a védelem lerakott az első két meccsen. Több éve tök utolsók vagyunk, most meg Top10 ben. 4 labdaeladást kivédtek úgy, hogy komoly esélyünk volt a W ért támadni. Ha az a Hendrickson szerelés megvan 3&8 -ra a végén.... Apple -t vissza tudnánk tenni a padra, akkor nem nagyon lenne gyenge pontunk.
Másik nagy pozitívum nekem is az aranylábú rugónk, az az érzés, hogy halál nyugodtan nézhetem az 50+ rugásokat, és a meccset lezáró gólokat, megfizethetetlen. A vikingek mit élhettek át a hétvégén, és Bullock is mellé durantott egyet jó szokásához híven.
A támadóknál pedig muszáj időt adni annak, hogy Burrow ismét "komfortosan" mozogjon emögött a szedett-vedett fal mögött. Mentális bajok vannak, nem látja meg a nyerő helyzeteket, de szerintem képes újra építeni magát. A zsebből való kimozgások teljesen hiányoznak, de a játék hívások sem segítik.
A csoportban mindenki 1-1 még bármi lehet😊) Elverjük a vasast és kész, náluk sem rózsás a helyzet.
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Ez olyan szinten értékelhetetlen volt az én részemről, hogy nem is tudok mit írni.

3-20nál lefagyott a stream, és csak épp azért kapcsoltam vissza mert pont úgy jött ki a tegnapi munka, hogy nem kellett korán kelnem, így úgy voltam vele ki tudja milyen lesz legközelebb.

a Chase/Higgins TD szép volt, és Boydhoz is tapad a labda, az elkapósorunk a vártnak megfelelően príma

a Jonah Williams/Spain oldal is egyre jobban tetszik nekem, meglepően jól játszott Spanyolország.

Ennyi volt a pozitívum.

Ja, és a draftolt rúgótól én el vagyok ájulva, az eddigi Bullock kaliberű rúgókhoz képest nekem nagyon szimpatikus és biztos lábú a gyerek
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Fú, ez nagyon bengalsos volt. Az a 3 INT egymás után...
Pedig ahogy munoz is írta, ez eg ykifejezetten könnyű ellenfél volt. Az OL gyenge, Burrow elég majrés és amikor ebből megpróbál kilépni, akkor rossz döntéseket hoz. Nehéz a mentális visszatérés, hiába van rendben már fizikailag. Nagyon kellene egy jó edzői stáb, hogy ebben segíteni tudják, de nálunk ilyen a kanyarban sincs. Reméljük, hogy elég erős karakter ahhoz, hogy maga megoldja.
Szenvedős szezon lesz, de így is lehet előrelépni, csak épp kisebb lépésekkel. A D például mindig mutat egy-egy ígéretes jelet, de ahohz ők kevesek, hogy meccset nyerjenek.

Mindig oda lyukadok ki, hogy kellene egy legalább közepes főedző....

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
A végeredmény hízelgő. Gyalázatos volt az O. Pedig ez egy könnyen verhető CHI volt.
több mint 2 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
csak a győzelem elfogadható, egy unalmas szar meccsen, ahol mindig mi vezetünk, és nem kell izgulni.... 😀

de ez Cincinnati, ez más! 😉
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Chase legközelebb 150+ yardot és két TD-t hozzon? Vagy mire gondolsz javulás alatt? ;P Szerintem nagyszerű volt, és újra bizonyította, hogy semmit sem szabad a preszezon alapján levonni.
Mikey
Jogos. Leginkább Burrowra gondoltam. Chase megrekedhet ezen a szinten 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Chase legközelebb 150+ yardot és két TD-t hozzon?
Mikey
Én mondjuk kiegyezem ezzel a forgatókönyvvel… 😁

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Burrow azért még nem volt éles. Jött pár szép játék (a kedvencen a Boydnak, balra a vonal mellé dobott passz volt), de voltak elég pontatlan labdái. Javulni fog és akkor remélem Taylor is mer majd normális playbook-kal meccselni. mert ez a hétvégi (az utolsó szép passzjátékot leszámítva) nagyon sablonos volt.

A védelemnek viszont örülök. Nem volt rossz matchup nekik ez a Vikings O, de szépen tették a dolgukat.

Kezdásnek jó volt ez. Burrow és Chase javuljon, Higgins maradjon pályán és Taylor növesszen golyókat.
nasheem
Chase legközelebb 150+ yardot és két TD-t hozzon? Vagy mire gondolsz javulás alatt? ;P Szerintem nagyszerű volt, és újra bizonyította, hogy semmit sem szabad a preszezon alapján levonni.

Szerkesztette: Mikey